Orijinalini görmek için tıklayınız : "Fair-play kuralları içinde davranmadı"

ElbeyLi58
04.12.2005, 23:38
Bir hayli gergin geçen ve 2-2 sona eren Kayserispor maçından sonra, Sivasspor Teknik Direktörü Werner Lorant, sarı-kırmızlı takımın teknik direktörü Ertuğrul Sağlam'ı fair-play kuralları dışında hareket etmekle suçladı !..

Ertuğrul Sağlam'ın kendisini küfür etmekle suçladığının sorulması üzerine, Lorant, ''Neyin rüyasını görüyor. Dün geceyi bayağı kötü geçirdi herhalde. Bir kere kendisi fair play kuralları içinde davranan bir teknik adam değil. Devre arasında bir ağız dalaşı oldu, hakarete varan derecede. Bunu kabul ediyorum ama şunu söylemek istiyorum. Benim futbolcum gol atıyor, gol atan bir futbolcu en doğal hakkı olarak attığı gole seviniyor. Ve kendisi benim futbolcuma hem hakaret ediyor, hem küçük düşürücü davranıyor, hem de tribünün galeyana gelmesini sağlıyor. Bunun futbolla, centilmenlikle ve fair play'le hiçbir ilgisi yoktur.'' diye cevap verdi.

Lorant, maçı berabere bitirmelerinin yanlış olduğunu, 10 kişi kalmalarına karşın maçı kazanmaları gerektiğine işaret etti. Lorant, sahaya sürdüğü kadroyu da, ''Hafta içinde kim ne kadar performans gösterdiyse formayı ona teslim ettim. Futbolcularımı kutluyorum'' diyerek değerlendirdi.

BROTHERS58
05.12.2005, 00:47
OLAYLARIN DAHADA BÜYÜMEMESİ VE MAÇTAN FUTBOL OLARAK HAKEME RAGMEN MÜCADELE ÖRNEGİ GÖSTERMEMİZ TESELLİMİZ OLDU.HER HAFTA BİR SENARYO CIKIYOR KARSIMIZA YETER BE!

Serd@r
05.12.2005, 00:59
Sonrasını düşünmeden yapılan hareketler,Ertuğrul Sağlamı severdim şu maça kadar,birhafta yazdık çizdik boşuna yazmışız anlayana...

GuNaY
05.12.2005, 01:20
Olanları bence maçın stresine vermek gerek...
Hem petkoviç hemde ertugrul kendilerinden beklenmeyecek seyker yaptılar... İzlemek daha kolay ama saha içinde olmak çok daha farklı... bence olayı çok büyütmemek gerek...
İnsanlar bir günde sevgiye layık olmuyorlarki birgünde sevgisizliği haketsinler...

drummer
05.12.2005, 01:28
-maçta fair play diye bir şey yoktu.
her iki takımın oyuncuları da çok sertti.çok gereksiz fauller yapıldı.
yani allah korusun seyircileri galeyana getirseler sonuç çok kötü olurdu.
maçın böyle bitmeside iyi oldu.

Serd@r
05.12.2005, 01:29
Olanları bence maçın stresine vermek gerek...
Hem petkoviç hemde ertugrul kendilerinden beklenmeyecek seyker yaptılar... İzlemek daha kolay ama saha içinde olmak çok daha farklı... bence olayı çok büyütmemek gerek...
İnsanlar bir günde sevgiye layık olmuyorlarki birgünde sevgisizliği haketsinler...
Evet yaa haklısın be Günay,sinirlenince bazen sevdiklerimi bile kırabiliyorum.Seni taktir ediyorum böyle bir durumda bile sağlıklı düşünebiliyorsun.

GuNaY
05.12.2005, 01:43
Evet yaa haklısın be Günay,sinirlenince bazen sevdiklerimi bile kırabiliyorum.Seni taktir ediyorum böyle bir durumda bile sağlıklı düşünebiliyorsun.
gardaş hani derlerya öfkeyle kalkan zararla otururmuş o hesap işte.. önce maçın etkisinden çıkmalıyızki daha mantıklı düşünelim...

sivaslıavukat
05.12.2005, 04:00
Hiç kimsenin klubün menfaatinin üzerinde düşünmeye hareket etmeye hakkı yoktur.Buna Lorant da Petkoviç de dahil.Hadi hocayı anlarım da Petkoviçin yaptığını ve diğer gereksiz faulleri aklım almıyor.Ne gerek vardı sen zaten daha iyisin ve 10 kişi kalınca da bunu gösterdin.Neden tahriklere kapılırsın neden oyuna gelirsin.

kskes
05.12.2005, 22:25
Sonrasını düşünmeden yapılan hareketler,Ertuğrul Sağlamı severdim şu maça kadar,birhafta yazdık çizdik boşuna yazmışız anlayana...

sevgili kardeşim sen kimden bahsediyosun hatalı olan ertuğrulmu?
bir haftadır yapmış olduğumuz dostluk mesajları nerde..Hiçkimse balilinin attığı gole dediği birşey yok başakanımıza yapmış olduğu hereketin neresi fair play lorantın yaptığı hareketn neresi fair play lütfen kendinizi kandırmayın sonra dostluk bozulursa tekrar kurmak yıllar alabilir...
birde bi arkadaş ertuğruldan bekleneni yapmadı soruyorum ertuğrul ne yapmış ve loranttın tüm gazetelerdeki taraftarayapmış olduğu hareketi beklenen bir hareket mi?

Serd@r
05.12.2005, 22:52
bir haftadır yapmış olduğumuz dostluk mesajları nerde..Hiçkimse balilinin attığı gole dediği birşey yok başakanımıza yapmış olduğu hereketin neresi fair play lorantın yaptığı hareketn neresi fair play lütfen kendinizi kandırmayın sonra dostluk bozulursa tekrar kurmak yıllar alabilir...
birde bi arkadaş ertuğruldan bekleneni yapmadı soruyorum ertuğrul ne yapmış ve loranttın tüm gazetelerdeki taraftarayapmış olduğu hareketi beklenen bir hareket mi?
Güzel gardaşım eğer Sayın Lorant ve Balili böyle bir hareket yapmışta kayseride bunu gurur yapıp bu maçı alamadıysa siz kendi halinize yanın.
Biz her maçta dostluk mesajı veriyoruz vede uyguluyoruz yoksa en centilmen taraftar ve futbolcu ödülü olan mavi bayrağı vermezlerdi.
Bizim Başkan niye yalan söylesin kime ne minnet borcu var hem sizin siteye girdim sizde aman aman dost canlısı değilsiniz yani.
Yine söylüyorum bu maç burda kalmalı uzatmanın bir anlamı yok,bu konuyu uzatmak eskiyi getirmek demektir bundan herkes zararlı çıkar.

Serd@r
05.12.2005, 23:56
Senin dostluk mesajı veren taraftarına gir de bak buraya aktarmaya terbiyem müsade etmiyor bu siteyede o adi laflar yakışmaz zaten.http://www.kayserispor.org/forum/forum_posts.asp?TID=1707&PN=1&TPN=17Özelliklede sezgin denilen taraftarınızın sözlerine dikkat et,o sözleri bizim sitede ne yazan çıkar nede moderatörlerimiz izin verir buraya yazdırtır.Siz sadece lafta fairplay yapıyorsunuz,( Tüm kayserilileri kasdetmiyorum sadece o sıfata dahil gibi gözüküp te riya içinde olanlara sözüm)Öyle burada bizim taraftarlara centilmenlik dersi vereceğine gitte o faaliyeti kendi sitende yap.

1967_DERNEK_10UR
05.12.2005, 23:59
ÇAMUR ATMAYINDA KENDİ AYIBINIZI TEMİZLEYİN...KULAKLARIMIZI KAPPATTIK KÜFÜRLERDEN...

GuNaY
06.12.2005, 00:18
Senin dostluk mesajı veren taraftarına gir de bak buraya aktarmaya terbiyem müsade etmiyor bu siteyede o adi laflar yakışmaz zaten.http://www.kayserispor.org/forum/forum_posts.asp?TID=1707&PN=1&TPN=17Özelliklede sezgin denilen taraftarınızın sözlerine dikkat et,o sözleri bizim sitede ne yazan çıkar nede moderatörlerimiz izin verir buraya yazdırtır.Siz sadece lafta fairplay yapıyorsunuz,( Tüm kayserilileri kasdetmiyorum sadece o sıfata dahil gibi gözüküp te riya içinde olanlara sözüm)Öyle burada bizim taraftarlara centilmenlik dersi vereceğine gitte o faaliyeti kendi sitende yap.
Özellikle maçtan sonraki hakaret ve küfürler üzücü... Ama onlarında formu o şekilde galiba kimsenin iç işlerine karışamayız

Serd@r
06.12.2005, 00:22
Özellikle maçtan sonraki hakaret ve küfürler üzücü... Ama onlarında formu o şekilde galiba kimsenin iç işlerine karışamayız
Ya sorma Günay ya tam dostuz komşuyuz diyoruz biri çıkıyor havadan edebiyat yapıyor.
Walla size helal olsun bizim moderatörlerin eline su dökemez onlar,doğrusuda bu zaten o nasıl aleni küfürlere izin vermişler hala anlayabilmiş değilim.

GuNaY
06.12.2005, 00:29
Ya sorma Günay ya tam dostuz komşuyuz diyoruz biri çıkıyor havadan edebiyat yapıyor.
Walla size helal olsun bizim moderatörlerin eline su dökemez onlar,doğrusuda bu zaten o nasıl aleni küfürlere izin vermişler hala anlayabilmiş değilim.
normalde iki site modları konustuk bunlara izin verilmeyecekti ama dediğim gibi onların sitesi birsey diyemeyiz... bizler görevimizi inandığımız doğrultuda yapalımda gerisi bizi ilgilendirmiyor... takım taraftardan sonra ödül sırası sitemizide gelecek!!!

murat_kılıc
06.12.2005, 12:59
herzaman sağduyulu bir şekilde yaklaşmak lazım olaylara