Orijinalini görmek için tıklayınız : Necmettin Çelikhan Ayrıldı

Soyözen
16.09.2014, 08:43
Necmettin Çelikhan Twitter hesabından yaptığı açıklamada Sivasspor'dan ayrıldığını, zaten sözleşmesinin 1 Eylül'e kadar olduğunu belirtti.

Necmettin Çelikhan'ın tam olarak misyonu neydi, kulüpte görev aldığı sürede hangi iş ile uğraştı bilmiyoruz ama kulübümüze zerre kadar emeği geçti ise teşekkür etmeyi borç biliriz...

ihtiyar yiğido
16.09.2014, 09:00
Necmettin Çelikhan'ın ayrılması Sivasspor için isabet olmuş, güya transferlerden sorumlu sportif direktördü, transferlerde ne kadar etkisiz olduğunu biz tarartarlar olarak gördük yolu açık olsun.

58 Amsterdam 58
16.09.2014, 11:52
Necmettin Çelikhan'ın ayrılması Sivasspor için isabet olmuş, güya transferlerden sorumlu sportif direktördü, transferlerde ne kadar etkisiz olduğunu biz tarartarlar olarak gördük yolu açık olsun.

Aynen hizmetleri icin tesekkur ederiz ama neler oldugunu bilseydik iyi olurdu.
Bizim kulup hic bir bilgi vermiiyor.

anilcan213
16.09.2014, 13:48
yonetim artik misyonunu tamamlamis gibi gozukuyor. Yol gecen hanina dondu kulup gelen giden belli degil. Yerel basinda da hic is yok, hicbir ise yarayip bilgi edinemiyorlar. Sivasspor'un sahibi taraftarlardir. Unutmayin bunu.

asinancetin583
16.09.2014, 15:01
Bir senede iki sportif direktor degisiyor yine transferde elde var sifir

34MUAMMER58
16.09.2014, 19:57
Şu bir gerçekki,yönetimdeki sayın beyler transferin t sinden anlamıyor,ben yöneticilerimizin bulupta ,parlattığı bir futbolcu hatırlamıyorum,:mad:sivasspor süperlige çıktığında tüm oyuncuları bülent uygun buldu,daha sonraki kaliteli oyuncularıda rıza hoca buldu ,cicinyo ,da costa ,utakada r.carlosun elemanları ,ben şahsen teknik direktörün futbolcu bulmasından yanayım,böyle direktörlere gerek yok,kayseride süleyman hurma vardıda noldu ?düştüler,yolu açık olsun