Orijinalini görmek için tıklayınız : Yine Yeni Yeniden YENİÇERİLER.

sinan-58
18.04.2015, 21:11
Daha önce türlü sebeplerden dolayı dik duruşumuzu bozmamak adına tribünlerdeki grup faaliyetlerimizi durdurmuştuk. Bizler faaliyetlerimizi durdurmamıza rağmen yüreğimizdeki Sivasspor sevdasından hiçbir zaman ödün vermedik. Kendi çabalarımızla münferit olarak sevdamızın yanında olmaya devam ettik. Ancak son senelerde Sivasspor tribünlerinin içinde bulunduğu durum içimizi acıtmaktadır. Bıraktığımız günden itibaren geri dönmemiz adına çeşitli çevrelerden ve tribündeki kardeşlerimizden yapılan baskılar son günlerde had safhaya ulaşmıştır. Bu baskılara olumsuz cevap vermek, bazı şeyleri görmezden gelmek Yeniçeri ruhuna yakışmaz dedik ve senelerdir hasret kaldığımız tribünlere Selçuk BİBEROĞLU öncülüğünde Milliyetçi Yiğidolarla birlikte geri dönme kararı aldık.
Yarın oynanacak olan Balıkesirspor maçı ile birlikte bıraktığımız yerden Maraton A blokta Sivasspor Aşkı Yeniçeri Ruhu ile daha sağlam bir şekilde yerimizi alıyoruz.
Dünya Döndükçe YENİÇERİ Ruhu Varolacaktır.
ŞEHRİN ASİ YÜZÜ YENİÇERİLER
SELÇUK BİBEROĞLU&FATİH İLTER

tavatir
18.04.2015, 21:25
Tebrik ederim. Bu dönemde özellikle küfürsüz ve hangi rakip olursa olsun centilmence yaklaşarak Türk futbolunda tribünlerde ses getirmenizi ve bu şekilde yeni stada hazırlanmanızı canı gönülden dilerim. Her platformda güzel bir şekilde şehrimize katkı sağlamalıyız.

çorluluyiğido
18.04.2015, 21:30
helal olsun yiğidolar helal olsun yeniçeriler size en yakışanı yaptınız sonuna kadar arkanızdayız sivasın o eski özlenen ruhunun sizinle gelmesi dileğiyle.......

*elli8*goksel
18.04.2015, 21:46
YENİ stada YENİçeri yakışır!..

sivasfutbol
18.04.2015, 21:54
Tebrikler, İnşallah çok başarılı bir adım olacak. Yeniden sağlam bir grupla birlikte tribünler canlanacak. Diğer taraftar gruplarındaki kardeşlerimize çağrım bir an evvel arkadaş gruplarınızla birlikte YENİÇERİLERE KATILIN.. Yeni stadyumda daha kaliteli bir taraftar grubuyla tek grup, tek ses ile devam edilmesi gerekiyor. Şimdiden heyecanla bekliyorum..

stain
18.04.2015, 22:39
sivasımızın yeni stadına güçlü bir taraftar grubuyla girmesi lazım bu kardeşlerimizin yeniden tribüne dönmesi toplanması güzel . bu grupların başındaki grup abilerinin şehrin gençlerini küfürlü tezahürat ve şehre yakışmayacak hareketlerden uzak tutmalarını temenni ediyorum

tribün kültürümüzüde 1-2 vites yükseltmelerini marşlarla kareografilerle sivas deplasmanını rakipler için korku seansına çevirmelerini temenni ediyorum

bu söylediklerime en güzel örnek konyaspor tribünleri yeni stadla yeni heyecan içindeler umarım bu güzel görüntüler devam eder ligimizdehttps://www.youtube.com/watch?v=sFDIYVyHzXs ve alaaddin keykubat kareografisi https://www.youtube.com/watch?v=V7dxLLIzrKs

Tuncay
18.04.2015, 23:01
Sinema,edebiyat,sanat ve digerleri hakkinda elestirmenlik yapan insanlarin henuz dunyada hic birinin heykeli dikilmedi.Elestirmek cok kolay ama yapmak zor.Ben yenicerileri tanimam,neler yasandi bilemem ama bir gurbetci yigido olarak sunu bilir sunu soylerim.Her kim nefesini,bedenini sivas icin harcarsa,benim icin BAS TACIDIR.

58CeZa58
19.04.2015, 01:14
bi grup olsun artik daha iyi olur

sıvaslıgenç
19.04.2015, 01:48
Sonunda dedirten sevindirici karar inşallah parmakla gösterilen gruplardan birisi oluruz.
1.lige çıktığımızdan beri her sene şampiyonluğa oynamamiza rağmen tribün kültürü bir türlü oturamamıştı umarım Yeniçeriler ile birlikte oturur.

Alttaki video ozledigimiz görüntüler umarım azda olsa Ultras kültürünü Sivas tribününe getirirler :)

http://m.youtube.com/watch?v=X-0I_rp4osk

hasanpolat44
19.04.2015, 07:55
Hoşgeldiniz ama tribünlerin iç acınacak hali var ise sizin geldiğiniz dönemlerden farkı yok su an zaten 1967 gtd de her maça sizin geldiğiniz sayi kadar geliyor zaten YiğidoGençlik te zaten elinden gelenin en iyisini yapiyor. geçmiş dönemlerde de en baba 300 bilemedin 400 kisi oldunuz yaniliyormuyum oda passolig olmadığı halde şu an kac kişi olursunuz bilemem ama geçmiş dönemlerde ki havanın olacağını zannetmiyorum yine de başarılar

asinancetin583
19.04.2015, 09:49
Alinmakta gec kalinmis bir karar oldugunu dusunmekle birlikte artik tek.bir traftar grubu catisi altinda toplanilmasi kanaatindeyim

adres58
19.04.2015, 10:24
Yeni stadyumumuz yavaş yavaş şekilleniyor, artık inşallah bir dahaki sezonda oynayacağımız ambiyansı ile kulaklarımızın pasını alacak bu stadımızda güzel organize olan ses ambiyansını oluşturacak, taraflar arasında küslüğün dargınlığın olmadığı yepyeni bir sayfa açılmasını temenni ediyoruz.

Sosyal medyada ve bizim sayfalarımızda başlatılan yeniden oluşumda gençlerimize başarılar dilerim.

Küfürsüz rakibi görselliği ile yüreği ve sesi ile boğacak bir taraftar kitlesini hem başkanımız hem tüm taraftarımız ve gurbette yaşayan sivasspor gönüllülerinin tek arzusu bu olsa gerek. Eski stadımızda ne kadar kalabalık olursanız olun her tarafı açık ortam olduğu için ses kaybolup gitmekteydi. Önümüzdeki sezon kemik seyirci kadromuzun dahada artması ile inşallah daha güzel, bizi heyecanlandıran bu güzel ortamlar oluşur inşallah.

Bir arkadaşımız çok güzel bir kelam etmiş (Tuncay) Her kim nefesini,bedenini sivas icin harcarsa,benim icin BAS TACIDIR. Katılmamak ne mümkün... Hep arzuladığımız tablonun diğer guruplar tarafından da uygulanması dileğimle...

sinan-58
19.04.2015, 10:30
Hoşgeldiniz ama tribünlerin iç acınacak hali var ise sizin geldiğiniz dönemlerden farkı yok su an zaten 1967 gtd de her maça sizin geldiğiniz sayi kadar geliyor zaten YiğidoGençlik te zaten elinden gelenin en iyisini yapiyor. geçmiş dönemlerde de en baba 300 bilemedin 400 kisi oldunuz yaniliyormuyum oda passolig olmadığı halde şu an kac kişi olursunuz bilemem ama geçmiş dönemlerde ki havanın olacağını zannetmiyorum yine de başarılar

1967 gtd her maça 300-400 kişimi geliyor :) her zaman en iyisini yapmaya çalıştık bundan sonrada öyle olacak ama herşey zaman istiyor birden bire olmaz çünkü şehir olarak tribün kültürümüz yok

beko35
19.04.2015, 10:37
inşallah yeni stadımızda da yeniçeriler devam edip daha da büyürler inşallah. Ayrıca sivassporumuza golden sonra ve maçtan sonra güzel bir marş lazım Yapabilecek olanlardan şimdiden Allah razı olsun.

beko35
19.04.2015, 10:38
Hareketli müzikler olsa harika olur

hasanpolat44
19.04.2015, 10:46
1967 gtd her maça 300-400 kişimi geliyor :) her zaman en iyisini yapmaya çalıştık bundan sonrada öyle olacak ama herşey zaman istiyor birden bire olmaz çünkü şehir olarak tribün kültürümüz yok

Her maç demedim zaten Passolig den önce bazı maçlarda yani istanbul takımlarının maçlarında PASSO dan sonra zaten bahsettiğimiz sayılara ulaşılamadı yani işiniz zor gibi Ama a blokta old göre 1967 ile birleseceksiniz sanırım

pover58
19.04.2015, 11:00
sivasspora küsmek darılmak olmaz her şey istedigimiz gibi olmuyabilir ama herkes bi şekilde hizmet etmek istiyor bu takıma bazen birilerine yanlış gelen başkalarına dogru olabiliyor o yüzden sivassporun taraftara her zaman ihtiyacı var bir yigido kolay olunmuyor emekler boşa gitmesin yazık oluyor dönün tekrar sivassporun tek yigidoya bile her zaman ihtiyacı var hep birlikte balıkesire dar edelim 4 eylülü.hoş geldiniz yeniçeriler hep beraber daha güzel günlere.

ready
19.04.2015, 19:02
Bu şehre yeniçeri geldigi zaman herkes susar biz konuşuruz kırmızı ölüm olsun beyaz aşımız hiç bir şeye degişmeyiz biz sivaslıyız

hasanpolat44
20.04.2015, 07:15
Bu şehre yeniçeri geldigi zaman herkes susar biz konuşuruz kırmızı ölüm olsun beyaz aşımız hiç bir şeye degişmeyiz biz sivaslıyız

derebeyi tavırlara gerek yok her zaman konuşmak istiyorsanız bu takımı yalnız bırakmayacaksınız ben herhangi bir taraftar grubuna mensup değilim ama söz konusu Sivasspor olunca kusura bakmayın ama kimse beni susturamaz

ReFRaCToRY
20.04.2015, 08:55
derebeyi tavırlara gerek yok her zaman konuşmak istiyorsanız bu takımı yalnız bırakmayacaksınız ben herhangi bir taraftar grubuna mensup değilim ama söz konusu Sivasspor olunca kusura bakmayın ama kimse beni susturamaz

Kardeş, sen hayırdır ya? Bizde derebeyi tavrı olmaz YENİÇERİ tavrı olur. İnsanlar burda eski bir oluşumu yeniden canlandırmaya, bir ateşi küllerinden yeniden alevlendirmeye çalışıyor sen kalkmış neler söylüyorsun. Bahsi geçen diğer gruplardan bir çok arkadaşımız, dostumuz var ama herkes çok iyi biliyor ki Sivas tribünlerinde YENİÇERİLER'in yokluğu bariz göze batıyor. Çünkü bu şehre tribün kültürünü aşılamaya çalışan ilk taraftar grubu YENİÇERİLER. Sonrası öncesi gibi olur mu olmaz mı bekleyip görürüz orasını ALLAH bilir ama siz de artık şu baltalama faaliyetlerini bırakın bir kenara. Burda Sivasspor çatısı altında bişeyler yapılmaya çalışılıyor. Son olarak söz konusu Sivasspor olunca kimse beni susturamaz diyorsun ama en azından maça gelip tribünde Sivasspor için susmadan bağıran biri olsaydın ben/biz kesinlikle seni tanırdık merak etme. O yüzden burda kimse kimseyle sidik yarışına girmesin. Sivasspor adına yanacak her meşale için kibrit olmaya razıyız biz, gerisi teferruat.

hasanpolat44
20.04.2015, 14:27
Kardeş, sen hayırdır ya? Bizde derebeyi tavrı olmaz YENİÇERİ tavrı olur. İnsanlar burda eski bir oluşumu yeniden canlandırmaya, bir ateşi küllerinden yeniden alevlendirmeye çalışıyor sen kalkmış neler söylüyorsun. Bahsi geçen diğer gruplardan bir çok arkadaşımız, dostumuz var ama herkes çok iyi biliyor ki Sivas tribünlerinde YENİÇERİLER'in yokluğu bariz göze batıyor. Çünkü bu şehre tribün kültürünü aşılamaya çalışan ilk taraftar grubu YENİÇERİLER. Sonrası öncesi gibi olur mu olmaz mı bekleyip görürüz orasını ALLAH bilir ama siz de artık şu baltalama faaliyetlerini bırakın bir kenara. Burda Sivasspor çatısı altında bişeyler yapılmaya çalışılıyor. Son olarak söz konusu Sivasspor olunca kimse beni susturamaz diyorsun ama en azından maça gelip tribünde Sivasspor için susmadan bağıran biri olsaydın ben/biz kesinlikle seni tanırdık merak etme. O yüzden burda kimse kimseyle sidik yarışına girmesin. Sivasspor adına yanacak her meşale için kibrit olmaya razıyız biz, gerisi teferruat.

Faaliyetlerinize sözüm yok sadece ''biz gelince herkes susar biz konuşuruz'' sözüne karşıyım kimsenin bu sözü söylemeye hakkı yok söyleyeceklerim bu kadar tartışmanın anlamı yok size başarılar..

ready
20.04.2015, 18:54

bu bir derebeyi tavrı degil bir slogan bir tezehurattır zamanında hatta bestesi yapılmış bir tezahurattır eskiler iyi bilir bu sloganı kimse öküzün altında buzagı aramaya sözlerimi yanlış anlamaya kalkmasın

Abdullah DuMaN
20.04.2015, 21:33
Taraftar gruplarimiz mac esnasinda büyük destek veriyorlar sağolsunlar ama her hafta şahit olduğum bir durum varki maalesef üzücü istasyon caddesinden stada giderken küfür torpil vs. yapilan şeyler bu şehrin çocuklarına yakışmıyor grup liderlerinden ricam bunlara dikkat edilmesi

sıvaslıgenç
21.04.2015, 00:24
Taraftar gruplarimiz mac esnasinda büyük destek veriyorlar sağolsunlar ama her hafta şahit olduğum bir durum varki maalesef üzücü istasyon caddesinden stada giderken küfür torpil vs. yapilan şeyler bu şehrin çocuklarına yakışmıyor grup liderlerinden ricam bunlara dikkat edilmesi

Abim Sivasta sadece 1 kez maça gittim dediklerinin ikiside fazlasıyla oldu küfür de haklısın ama torpil , meşale , maytap bu işin tadı tuzu hos görmek lazım bazı yerlerde :)

58Taraftar
21.04.2015, 12:04
yeniden olacaksa tam olsun, geçenki gibi dönüyoruz deyip sonra kaybolunmasın. Takımın sizlere ve her taraftara ihtiyacı var

sinan-58
21.04.2015, 16:26
güzel dilekler için teşekkür ediyoruz eleştirileri dikkate alacağız her şey daha çok yeni zamanla daha güzel olacak eskisi gibi

Abdullah DuMaN
22.04.2015, 11:45
Abim Sivasta sadece 1 kez maça gittim dediklerinin ikiside fazlasıyla oldu küfür de haklısın ama torpil , meşale , maytap bu işin tadı tuzu hos görmek lazım bazı yerlerde :)

hoş görmek lazımda sen yanında küçük çocukla gittiğini düşün o sesten ne kadar etkilendiğini yada caddede esnaf olduğunu düşün yinede hoş görürmüsün

sebasteia
22.04.2015, 15:37
bira içip maça gitmeyi, küfürlü tezahüratı maarifet saymayı bıraksınlar, başımızın üstünde yerleri var.

müslüman şehrin müslüman çocukları olsunlar yeter.

sıvaslıgenç
22.04.2015, 18:12
hoş görmek lazımda sen yanında küçük çocukla gittiğini düşün o sesten ne kadar etkilendiğini yada caddede esnaf olduğunu düşün yinede hoş görürmüsün

Tabiki öyle abicigim milletin ortasına atmak hoş değil ama özelikle meşale yeri geldiğinde o grupların en önemli görsel aracı.

ready
23.04.2015, 10:18
bira içip maça gitmeyi, küfürlü tezahüratı maarifet saymayı bıraksınlar, başımızın üstünde yerleri var.

her koyun kendi bacagından asılır isteyen içer istemeyen içmez grupda içen var diye bütün grubu töhmet altında bırakmak yanlış

gogohan
24.04.2015, 08:27

Ağzına sağlık kardeşim. görünenleri yazmışın, birde görünmeyen tarafı var.
Bursa maçında yan tarafımızda (Maraton B) bir aile oturuyordu.
Maraton A'da grubun içinden gençler bir küfür etti, bayan yanındakine hadi gidelim bir dahada buraya gelmiyelim diyerek çıkıp gittiler. Sonrada maça bayan niye gelmiyor, yok küfür edilmiyor. Bal gibi ediliyor. Küfürü eden kişiyi gruptan veya içimizden atmadığımız müddetçe herkes aynı düşünceye sahip olup fikri değişmez. Önceki seneydi galiba deplasmana giderken neler yaşandığı kimler neler ettiği burda açık açık yazılmıştı.

Rallim58
24.04.2015, 08:54
Taraftar gruplarına ait her konu açılmasında konuşulan tartışılan ve öneriler hemen hemen hep aynı sözlerdir. Her toplumda olduğu gibi, grup içerisinde de her türden ve her karakterden insan profili mevcut. Eğitim durumu, kültür seviyesi, bazılarının elde edindiği maalesef tasvip edilmeyen kötü alışkanlıklar vs. vs. çoğlatabiliriz...

Hal böyle olunca, bu tür faaliyet içerisinde bulunan gençlere de; çok sıcak, olumlu yaklaşım ve sempatik bakıldığı söylenemez... Oysa bu çocukların bizim, (benim-senin-onun) olduğu da bir gerçek...

Tek düşüncelerinin "sevdalısı olduğu takıma destek vermek" iken, ağzından çıkan çirkin sözler, yaptığı bazı nahoş tavırlar hep ön plana çıkarılmaktadır... Halbuki, "bizlere ne düşüyor, nasıl kontrol altına alabiliriz"i düşünsek, belki de hedeflenen, özlenen tabloya sahip olacağız ama maalesef yok, yok, yok...

Abdullah DuMaN
25.04.2015, 13:27
Dün akşam maratonda maçı takip ettim hangi grup olduğundan emin değilim maraton b ve c blok arasındaki girişin altında bulunan grup maç başında polisle diyaloğa girdi neden olduğunu anlayamadık ama öyle birşey varki maç sonu yan hakeme çakmak vb. maddeler atıldı belki bu yüzden tribün kapatma cezası alınacak hakem hatalı maç yönetmiş olabilir ama bu yaptığınız hareket bizi suçlu duruma düşürüyor stad yada tribün fenerbahçe maçında kapatılırsa bunun hesabını kim verecek

A.Turan Korkmaz
25.04.2015, 15:58
Dün akşam maratonda maçı takip ettim hangi grup olduğundan emin değilim maraton b ve c blok arasındaki girişin altında bulunan grup maç başında polisle diyaloğa girdi neden olduğunu anlayamadık ama öyle birşey varki maç sonu yan hakeme çakmak vb. maddeler atıldı belki bu yüzden tribün kapatma cezası alınacak hakem hatalı maç yönetmiş olabilir ama bu yaptığınız hareket bizi suçlu duruma düşürüyor stad yada tribün fenerbahçe maçında kapatılırsa bunun hesabını kim verecek

Dün başka bir Konu başlığına da yazmıştım. Maçta en Heyecanlı tezahürat yapan tribün bölümlerinden biriydi orası. Benim maraton Bde kombinem, oraya yakınım. Maçta gidişatı görünce devre arası o gruba giderek konuştum ve toplu tezahürata dikkat edilmesini ve ceza alabileceğimizi söyledim. Doğal olarak önce 'sen kimsin?' Sorusuna cevap vermek zorundaydım:) O gruptakiler, yağmur çamur demeden her maça gelen ve deplasmana da giden yiğidolardır. Düzgünce konuşunca hak verdiler, son dakikalara dek birşey de yapmadılar ama son anlarda hakemlerin yanlış faul ve taç kararları oldu. Bunların Peşine de goller geldi zaten. Bu dakikalarda ben de bir yandan etrafı Uyarıyor bir yandan maçabakıyorum. Atılan birkaç küçük şey oradan değil daha üst taraflardan geldi onlar da sahaya ulaşmadı zaten. Hakem iyi ki golle maçı bitirdi, yoksa asıl o noktadan sonra tribünleri tutmak zor olurdu. Maçtan evetelince ligtvyi açtım.İstatistikler konuşuluyordu. Maçta 14 Sivasspor, 7 mersin faulü var. Mersin'e fauller ilk 25 dakika, 26-85 arası tamamen Sivasspor'a faul çalınıyor. Üst üste aynı takım aleyhine 12-13 faul çalıp rakibe 1 tane çalarsan istatistikçilerin bile dikkatini çekersin.

Tabii ki hiçbirşey küfürde mazeret olamaz. Ama suçu tek bir yerde aramak ve oraya yüklemek de meseleyi çözmüyor.
Ceza alırsak o kadar küfürü Önleme çabası ve emeğimiz Boşa gider,bu karar haksız ve ağır olur ayrıca.

midfielder7
15.08.2016, 14:35
Değerli arkadaşlar;

Birkaç sorum ve önerim olacak öncelikle bizim takımın faal kaç taraftar grubu var benim bildiğim ultrassivas,yeniçerilerve istanbul taraftarlar derneği var özellikle sivasta faaliyet gösterenler neden birleşmiyor mesala her maçta bir kale arkasını taraftar grubu kapatsa ne kadar muhteşem olur,bunun en güzel örneği bursa texas bursa'da başka duyduğunuz taraftar grubu var mı?Bizden çok daha büyük bir il olmasına rağmen.Benim bildiğim yok takıma ayrı ayrı taraftar grubu oluşturarak sahip çıkamayız,bir taraf a derken bir taraf b diyor.Yoksa bir grup kurulur 2-3 sene devam eder sonra bozulur.Gelecek adına bir yerden başlanıp tek sadece takımına sahip çıkacak lider birkaç kişinin öncülüğünde bir taraftar grubunun kurulması gerekiyor.Sivas'ımızında takımını sürekli destekleyecek ligde söz sahibi olacak bir taraftara ihtiyacı var

saygılarımla

HooLigAnSsS
15.08.2016, 14:57
Değerli arkadaşlar;

Birkaç sorum ve önerim olacak öncelikle bizim takımın faal kaç taraftar grubu var benim bildiğim ultrassivas,yeniçerilerve istanbul taraftarlar derneği var özellikle sivasta faaliyet gösterenler neden birleşmiyor mesala her maçta bir kale arkasını taraftar grubu kapatsa ne kadar muhteşem olur,bunun en güzel örneği bursa texas bursa'da başka duyduğunuz taraftar grubu var mı?Bizden çok daha büyük bir il olmasına rağmen.Benim bildiğim yok takıma ayrı ayrı taraftar grubu oluşturarak sahip çıkamayız,bir taraf a derken bir taraf b diyor.Yoksa bir grup kurulur 2-3 sene devam eder sonra bozulur.Gelecek adına bir yerden başlanıp tek sadece takımına sahip çıkacak lider birkaç kişinin öncülüğünde bir taraftar grubunun kurulması gerekiyor.Sivas'ımızında takımını sürekli destekleyecek ligde söz sahibi olacak bir taraftara ihtiyacı var

saygılarımla

Yeniçeriler grubu olarak kendimizi fesh etmiş bulunmaktayız her hangi bir şekildede geri dönüşümüz söz konusu deildir. Efsane olarak kalmayı tercih ediyoruz. güzel düşünceleriniz için teşekkürler.Diğer gruplara diğer arkadaşlara başarılar dileriz.

menesakin
15.08.2016, 15:00
Allah aşkına ya adam gibi gruplar oluşturalım ya da guruplar yerlerini belirledikten sonra biz onlara en uzak noktadan kombinemizi alalım. Son tokat maçına bir sürü şehir dışından adam gelmişti ultrasivas adlı terör örgütü yüzünden rezil olduk millete. Selçuk gardaşımı iyi tanırım onun liderliğinde iyi bir şeyler olabilir

midfielder7
15.08.2016, 15:21
Yeniçeriler grubu olarak kendimizi fesh etmiş bulunmaktayız her hangi bir şekildede geri dönüşümüz söz konusu deildir. Efsane olarak kalmayı tercih ediyoruz. güzel düşünceleriniz için teşekkürler.Diğer gruplara diğer arkadaşlara başarılar dileriz.

pardon ben yiğidogençlik ile karıştırdım faal olarak kusura bakmayın

antik58
15.08.2016, 15:34
Ultrasivas nedir Allah aşkına! İstanbul takımlarına nefret beslenir sonra onlardan birinin taraftar gurubunun adına özenilir. 3 kişi yanyana gelen gurup kuruyor...

HooLigAnSsS
15.08.2016, 16:05
Ultrasivas nedir Allah aşkına! İstanbul takımlarına nefret beslenir sonra onlardan birinin taraftar gurubunun adına özenilir. 3 kişi yanyana gelen gurup kuruyor...

Bizim için farketmez biz tribünsel anlamda sivasspor için birşeyler yapmaya çalışan herkezin destekçisiyiz. Allah hepsinin yolunu açık etsin.