Orijinalini görmek için tıklayınız : ''İyi Bir Başlangıç Hedefliyoruz''


yerliturkuaz
09.07.2015, 10:12
http://img.haberler.com/haber/401/sivas-dort-eylul-belediyespor-2-kardemir-6746401_x_5361_o.jpg


Sivas Belediyespor Teknik Direktörü Mehmet Şahan, Spor Toto 2. lig’de grupların belirlenmesinin ardından bir değerlendirmede bulundu. 2015 – 2016 Sezonu için Belediyespor’un Kırmızı Grup’ta yer aldığını hatırlatan Şahan, Beyaz Gruba göre Kırmızı Grup’ta çok daha iddialı takımların olduğunu söyledi.

Şahan, “Beyaz Grup ile kıyasladığımız zaman şehir takımları Kırmızı Grupta daha fazla görünüyor. Tabii şehir takımlarında deplasman zorluğu var. Ama biz iyi takım oluşturduktan sonra, iyiyi hedefledikten sonra bu deplasmanların çok zor olacağını tahmin etmiyorum” dedi.

Grupların belirlenmesinin ardından takıma takviye yaparak, iyi bir takım kuracaklarını belirten Mehmet Şahan, ayrıca lige hazırlık için biri Sivas’ta, diğeri Nevşehir’de olmak üzere iki ayrı kamp yapacaklarını söyledi.
Sivas Belediyespor Teknik Direktörü Mehmet Şahan, “Bayramdan sonra toplanacağız. Kampımızın ilk etabı Sivas’ta olacak. Sivas kampımız 15 gün sürecek. 2 etap kampı Nevşehir’de olacak. Burada iyi bir kamp geçirmeyi planlıyoruz. Nevşehir’de hazırlık maçlarımız olacak. Allah nasip ederse Nevşehir kampından sonrada lige hazır olup iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz” dedi.

derin58
09.07.2015, 11:56
Sivas belediye ve anadolu üsküdar takimlarimiza basarilar dilerim ve en kisa zamanda Ptt 1. lige cikmalarini temenni ederim..

Poyrazcan
09.07.2015, 17:48
Adından DÖRT EYLÜL ü kaldırdıktan sonra sen artık sıradan bir belediye takımısın benim nazarımda. Düşsen de bir düşmesende...
Benim takımım; SIVASSPOR

GokhanTurna
09.07.2015, 18:28
Kadro dağılmaya başladı küme düşerse şaşırmam. Transfer haberide yok hiç. Varsa bilen yazsın haberimiz olsun.

B.DUMANLI
09.07.2015, 20:11
4 Eylül´dü Sivas Belediyespor oldu.Forma renkleri degisti.Yani özü bir nevi yok oldu gibi birsey.Sen ne isen o olsana.4 Eylül Sivas Kongresinin yapildigi tarihtir.Bu tarihi Türkiye´de bilmeyen kör cahiller icin isimi degistiriliyorki , sirf insanlar anlasinlar diye 4 Eylül´ün hangi sehire ait oldugunu bilmeleri icin.

Bazen düsünüyorumda insanlarin kültür seviyesini yükseltmek yerine,kör cahillere hizmet ediliyor bazi zamanlar.Atatürk´ün Cumhuriyetin temellerinin atildigi Sivas´da o güzelim 4 Eylül´ün Sivas´la bütünlesmesi bir nevi göz ardi ediliyor.Umarim basarili olurlar,bugüne kadar bir tek teknik direktör degisikligini duyduk bunun disinda kadroya hangi oyuncular katildi bilen yok...