Orijinalini görmek için tıklayınız : Dost Acı Söyler...

Rallim58
05.09.2015, 23:02
http://resimzade.com/Show.html?i=46142&token=81953 (http://resimzade.com/Show.html?i=46142&token=81953)

Zara Belediyespor nereye koşuyor…?

2014-2015 futbol sezonunda Bölgesel Amatör Ligde gösterdiği başarılar sonrasında 3. Lige yükselen Zara Belediyesporun bugünki durumu Zara’lıları olduğu kadar biz futbol sevdalılarını da üzüyor.. Sezonun 3. Hafta karşılaşmasına kurban keserek başlayan temsilcimiz kendi evinde Bodrum Belediye Bodrumspora 3-0 yenilmesi ise taraftar-teknik kadro arasını açtı. Teknik direktör Tuncay Doğan ve ekibinin istifa ettikleri bildirildi.

Bu duruma neden gelindi…

Başarılı ve uyumlu futbolcuların bir arada olduğu, birbirlerini çok iyi tanıyan futbolcular; Metin Kurt, Kerim Özden, Serdar Mert, Ferhat Hasdemir ve Sinan Turgut'un, bu takımdan hangi sebeplerle gönderildikleri ise bilinmemektedir. Oysa mevcut takıma sadece takviye alınsa idi hem bütçeye yük olmayacak hem de mevcut kadro korunmuş olacaktı. Şampiyon takımın kadrosu ise, canla başla çalışarak şampiyon yaptıkları takımı üst sıralara taşıyarak, bugünki tartışmalara sebep olmayacaktı.

Üsküdar Anadoluspor kulübünde geçen sezon kadroya dahi giremeyen 7-8 futbolcu ile transferin son gününde, İstanbul amatör kümelerinden 6 futbolcunun Zara Belediyespora gönderilmesi ile bütçeye ne kadar yük getirdiği ise bilinmiyor.

Zara Belediyespor transfer politikasını acilen gözden geçirmelidir.
Zara’nın, Profesyonel futbol takımı var ama, yönetimin profesyonel olduğu ise tartışılır...

Zara sevdalısı, Zara Belediyesporun 4 sezon öncesi Giresun'da yapılan 3. lige yükselme Refahiye final müsabakasına da giden ve hemen her 15 günde bir Zara’da maçları takip eden bir futbolsever olarak “dost acı söyler” misali, acı gerçekleri paylaşmak istedim.

Çarşamba günü saat 14.30'da Erzincan'da 24 Erzincansporla yapacağı Ziraat Türkiye kupası karşılaşmasında, temsilcimize başarılar diliyorum. Haftayı Bay geçirecek olan temsilcimizin başına da teknik kadro olarak umarım, canla başla çalışarak takımı yukarılara taşıyacak, deneyimli tecrübeli Yusuf Tokuş gibi hemşehrilerimizden birisi gelir.

ihtiyar yiğido
05.09.2015, 23:33
Bir musibet bin nasihatten hayırlıdır derler, İNŞALLAH bu yenilgilerden ders alarak gerekli önlemleri alır ve bu kötü gidişe dur derler.

gogohan
05.09.2015, 23:39
Erhan başkan tüm işleri takip için istanbulda murat şahini görevlendirmiş. herşeyi o yapıyormuş. doğrumu bilmiyorum ama öyle diyorlar.
valla yazık olur zarasporumuza. sahip çıkmak lazım.

eyuphulagu
05.09.2015, 23:43
Ben Zara Belediye nin yerinde olsam takımın başına geçen yıl 4 Eylül Belediye yi çalıştıran Yusuf Hoca yı getiririm...Bu şartlarda Yusuf Hoca dan daha iyisini bulmazlar...Lige yeni çıktılar maç kazanamıyorlar,bu ligde hiç tecrübeleri yok..Ara transfere kadar Yusuf Hoca elinden geleni yapar;ara transferde takıma aynı geçen yılki 4 Eylül Belediye de olduğu gibi iyi transferler yaparak en azından bu takımı ligde turta diye düşünüyorum..Kendilerinin bileceği iş..Bu lig Bal ligine benzemez;gelediğin gibi geri gidersin;onun için bu ligde daha önce çalışmış,bu ligi bilen bir hoca olması Zara için büyük avantaj olur..Umarım bu yıl ligde kalırlar..

baliliiiiii
06.09.2015, 09:55
Ben Zara Belediye nin yerinde olsam takımın başına geçen yıl 4 Eylül Belediye yi çalıştıran Yusuf Hoca yı getiririm...Bu şartlarda Yusuf Hoca dan daha iyisini bulmazlar...Lige yeni çıktılar maç kazanamıyorlar,bu ligde hiç tecrübeleri yok..Ara transfere kadar Yusuf Hoca elinden geleni yapar;ara transferde takıma aynı geçen yılki 4 Eylül Belediye de olduğu gibi iyi transferler yaparak en azından bu takımı ligde turta diye düşünüyorum..Kendilerinin bileceği iş..Bu lig Bal ligine benzemez;gelediğin gibi geri gidersin;onun için bu ligde daha önce çalışmış,bu ligi bilen bir hoca olması Zara için büyük avantaj olur..Umarım bu yıl ligde kalırlar..
Doğru bir tespit olmus

sonüye
06.09.2015, 12:30
Zarasporu bir kaç kez canlı izledim. Ama gördüm ki Zara halkı ve Zara'nın ileri gelenleri bu takıma gereken desteği vermiyor. Bir takım halkıyla taraftarıyla bütünleşmezse başarılı olma şansı çok zayıftır. Sivaslıların özellikle de Zaralıların bu takıma sahip çıkması gerekir.

baliliiiiii
06.09.2015, 17:47
Isim vermek istemem benim zarada oynayan iki tane samimi arkadaşım vardı bal liginden 3. Lige cikinca takım revizyona gitti ve arkadaşlarım 3. Lig için yetersiz görüldükleri icin (ki bana göre çok iyi topcular) gönderildi şimdi de iyi bir başlangıç yapamadilar olsun yine bizim memleketimizin takımı inşallah bu kötü gidişat son bulur puan ve puanlarla en kisa zamanda tanışıriz

58svs58
07.09.2015, 10:35
istanbuldan topçu tavsiye ettim. Çocuk 20 yaşında aylık 1500 tl ye oynarım dedi. zaranın kulüp müdüürü gelsin dedi, çocuk gitti 1 saat antremana çıkardılar, sonra yolladılar. ve ben hala sözümün arkasındayım bu çocuk 2-3 sene içinde süper ligde oynayacak. adınıda yazayım. Yunus Emre YILDIZ.

Rallim58
08.09.2015, 23:44
http://resimzade.com/Show.html?i=46150&token=59104 (http://resimzade.com/Show.html?i=46150&token=59104)

Zara Belediyespor teknik kadro ile anlaştı.

3. lig temsilcimiz Zara Belediyespor, Sivassporumuzun eski futbolcularından Soner Büyükergün’e teslim edildi. Bir dönem Sivassporda da futbol oynayan Büyükergün teknik sorumlu olarak Zara Belediyesporumuzda görev yapacak. Soner hocaya, antrenör Bülent Biçer, Kaleci antrenörü Yaşar Yıldırım ve Kondisyoner Sonkan Konak yardımcı olacak.

Teknik Sorumlu olarak Anadolu Üsküdar 1908 Spor kulübünde görev yapan Soner Büyükergün, Karsspor, Adıyamanspor, Fatsa Belediyespor ve Sancaktepe Belediyespor gibi kulüplerde de görev yaptı.

Bilindiği gibi temsilcimiz Zara Belediyespor, geçen hafta sonu kendi evinde Bodrum Belediyesi Bodrum spora 3-0 mağlup olurken, takımı BAL’dan 3. Lige şampiyon yapan hocası Tuncay Doğan ve ekibi istifa etmişti.

Bugün ZTK müsabakasında Erzincan 24 Erzincanspor ile karşılaşacak olan Zara Belediyespora başarılar dilerken, teknik sorumlu olarak sezon sonuna kadar anlaşma imzalayan Soner Büyükergün hoca ve ekibine hoş geldiniz diyoruz.

Kokomo
09.09.2015, 07:52
http://resimzade.com/Show.html?i=46150&token=59104 (http://resimzade.com/Show.html?i=46150&token=59104)

Zara Belediyespor teknik kadro ile anlaştı.

3. lig temsilcimiz Zara Belediyespor, Sivassporumuzun eski futbolcularından Soner Büyükergün’e teslim edildi. Bir dönem Sivassporda da futbol oynayan Büyükergün teknik sorumlu olarak Zara Belediyesporumuzda görev yapacak. Soner hocaya antrenör Bülent Biçer, Kaleci antrenörü Yaşar Yıldırım ve Kondisyoner Sonkan Konak yardımcı olacak.

Teknik Sorumlu olarak Anadolu Üsküdar 1908 Spor kulübünde görev yapan Soner Büyükergün, Karsspor, Adıyamanspor, Fatsa Belediyespor ve Sancaktepe Belediyespor gibi kulüplerde de görev yaptı.

Bilindiği gibi temsilcimiz Zara Belediyespor, geçen hafta sonu kendi evinde Bodrum Belediyesi Bodrum spora 3-0 mağlup olurken, takımı BAL’dan 3. Lige şampiyon yapan hocası Tuncay Doğan ve ekibi istifa etmişti.

Bugün ZTK müsabakasında Erzincan 24 Erzincanspor ile karşılaşacak olan Zara Belediyespora başarılar dilerken, teknik sorumlu olarak sezon sonuna kadar anlaşma imzalayan Soner Büyükergün hoca ve ekibine hoş geldiniz diyoruz.

Soner ne zaman bizde oynamıştı ?

34MUAMMER58
09.09.2015, 10:21
Soner Büyükergün sivasspor 1996-1997 yılında sivasspor 3.ligde şampiyonluğa oynadığı sezonda ahad kömürlüoğlu ile takım arkadaşı olarak sivassporda görev yapmıştır ,teknik direktör olarak sancaktepesporda ve üsküdarda görmüştüm,ne çok süper hoca ,nede çok kötü,zaraspor bence bu durumda daha üst düzey hocayla anlaşmalıydı,umarım takımı toparlar,ayrıca zaranın sorununun sadece hocada olmadığı kanaatindeyim,takım bu lig için yetersizse morinhoyuda getirsen nafile hayırlı uğurlu olsun.

Rallim58
10.09.2015, 08:33
Soner Büyükergün sivasspor 1996-1997 yılında sivasspor 3.ligde şampiyonluğa oynadığı sezonda ahad kömürlüoğlu ile takım arkadaşı olarak sivassporda görev yapmıştır ,teknik direktör olarak sancaktepesporda ve üsküdarda görmüştüm,ne çok süper hoca ,nede çok kötü,zaraspor bence bu durumda daha üst düzey hocayla anlaşmalıydı,umarım takımı toparlar,ayrıca zaranın sorununun sadece hocada olmadığı kanaatindeyim,takım bu lig için yetersizse morinhoyuda getirsen nafile hayırlı uğurlu olsun.

Yusuf Tokuş gibi, 3. lig tecrübesi olan hocalara teslim edilmesi gerekirdi...

Amatör takımlardan futbolcu toplayıp paketleyip, Zaraya postalarsanız başarı elde etmeniz zordur.

Geçen sezon 4 Eylül Belediyesporda forma giyen Sami (At gibi koştuğu için adına "At Sami" derler) boşta olmasına rağmen onun gibi tecrübeliler yerine mahalli futbolcular tercih ediliyorsa yapacak birşey yok...

Umarız Zara Belediyespor, tarihi başarıyı başarısızlıkla sonuçlandırmaz...

berk5858
10.09.2015, 16:17
bu kadro ligde kalırsa büyük başarı olur. Şimdiye kadarki emeklere yazık olur...

Kokomo
28.09.2015, 10:39
Zara Bld. : 1 Manisa B.Bld. : 2

5 maçta 0 Puan !

Daha lig başlamadan düşen ilk takım olacağız galiba ...

34MUAMMER58
28.09.2015, 23:24
3.lig, birçok takım için ,hatta şehir için,binlerce yetenekli futbolcu için bulunmaz fırsat ,büyük hayaldir,maalesef maddi olarak bal liginden daha kolay yönetilen takım olmasına rağmen ,bu lig için yetersiz olduğuna inandığım hoca ve futbolcularla yola devam edilmesi zaraspor için sonun başlangıcı gibi,zara ilçesi bu takımı taşıyamaz,yol yakınken sivasspor bişekilde sahip çıkmalı,bu liglere takım çıkartmak zaten çok zor,lige çıkanı bu ligde tutmak daha kolaydır,hiç umut ışığı göremiyorum,ilk yarı 15 20 puan toplıyamazsa zaraspor maalese geldiği yere gider,zamanında sivassporda böyle dandik kadro kuruyor kurban üstüne kurban koyun kesiyor ,gol dualarına çıkılıyordu,adam gibi takım kurulsa böyle sıkıntı olmazdı .

baliliiiiii
29.09.2015, 08:02
Isim vermek istemem benim zarada oynayan iki tane samimi arkadaşım vardı bal liginden 3. Lige cikinca takım revizyona gitti ve arkadaşlarım 3. Lig için yetersiz görüldükleri icin (ki bana göre çok iyi topcular) gönderildi şimdi de iyi bir başlangıç yapamadilar olsun yine bizim memleketimizin takımı inşallah bu kötü gidişat son bulur puan ve puanlarla en kisa zamanda tanışıriz

IImi geçenlerden ikisi samimi arkadasim artık 3 lige çıktık degisiklik şart diye gonderildiler belirtildiği gibi canla başla mücadele edecek adamları...

Rallim58
29.09.2015, 11:47
Sezon sonuna kadar sözleşmesi olan Soner hoca da sezon sonunu göremeyecek gibi...

Yazık yazık yazık...

Transfer politikalarını acilen gözden geçirmeleri lazım...

İlk yarı sonunda birçok futbolcu ile yollarını ayırmaları lazım...

Aksi halde çıktıkları gibi inerler...

58svs58
29.09.2015, 14:19
istanbuldan bedava topçu gönderdik. adamların yüzüne bakmadılar. çocuk istanbula dönünce bana abi bu takım eğer bu yönetimle devam ederse geçmiş olsun dedi.

Kokomo
30.09.2015, 07:48
Spor Toto 3. Lig 2. Grup 5. hafta karşılaşmasında temsilcimiz Zara Belediyespor, Manisa BBSK’ne kendi evinde 2-1 yenildi.

Zara K.Ahmet Başyurt stadyumunda oynanan karşılaşmayı Aksaray bölgesinden Volkan Okur yönetti. Yardımcılıklarını ise, Emrah Altınsoy ve Yakup Keçeci yaptı.

Ligin 5. haftasında kendi evi ve seyircisi önünde Manisa BBSK’ne 2-1 mağlup olan temsilcimiz Zara Belediyespor bu haftayı da puansız kapatarak henüz ligde galibiyet alamadı.

Konuk takıma 3 puanı getiren golleri 60 ve 68. dakikada Cüneyt Turan kaydetti. Temsilcimiz Zara Belediyespor’un tek golünü ise 88. dakikada Salih Bölükbaşı attı.

Bu sonucun ardından temsilcimiz Zara Belediyespor 0 puanla ligin dibine demir atarken, Manisa BBSK ise 11 puanla 7. sıraya yükseldi.

ZARA GALİBİYET YÜZÜ GÖREMEDİ

3. lig temsilcimiz Zara Belediyespor, ligde henüz galibiyetle tanışamadı. Ligin 5. haftasında da Manisa BBSK’ne 2-1 yenilen temsilcimiz galibiyet hasretini 5 haftaya çıkardı.

ZARASPOR KEMERSPOR’A KONUK OALCAK

Spor Toto 3. Lig 2. Grup 6. hafta karşılaşmasında Zara Belediyespor deplasmanda Kemerspor 2003’e konuk olacak.

Kokomo
03.11.2015, 06:47
ZARA İLK GALİBİYETİNİ ALDI !

Spor Toto 3. Lig 2. Grup 11. hafta karşılaşmasında temsilcimiz Zara Belediyespor, evinde ağırladığı Payasspor’u 2-1 yenerek bu sezonki ilk galibiyetini aldı.

Zara K.Ahmet Başyurt stadyumunda oynanan karşılaşmayı Samsun bölgesinden Gökhan Özbulut yönetti. Yardımcılıklarını ise, Bülent Uludoğan ve Kasım Oyarçin yaptı.

Ligin 11. haftasında kendi evi ve seyircisi önünde Payasspor’u 2-1 mağlup eden temsilcimiz Zara Belediyespor, bu sezon ilk kez galibiyet alarak 3 puanı hanesine yazdırdı.

Temsilcimiz Zara Belediyespor’a galibiyeti getiren golleri 29. dakikada Mustafa Yüksektepe ve 34. dakikada Mükail Baydır kaydetti. Konuk takım Payasspor’un tek golünü ise, 75. dakikada Zaraspor’da forma giyen Ali Demir kendi kalesine attı.

Bu sonucun ardından temsilcimiz Zara Belediyespor, ligdeki ilk 3 puanı ile son sırada yer alırken, Payasspor ise 6 puanla 17. sırada kaldı.

ZARA, ORHANGAZİ DEPLASMANINDA
Spor Toto 3. Lig 2. Grup 12. hafta karşılaşmasında Zara Belediyespor deplasmanda Orhangazispor ile karşı karşıya gelecek. Müsabaka 4 Kasım Çarşamba günü Orhangazi İlçe stadyumunda oynanacak. Maç saat 13.30’da başlayacak.

Rallim58
03.11.2015, 09:24
Kıyamet alameti...

Dark Force
03.11.2015, 20:13
Zaraspor un kadrosu 3.lig altında bir kadro futbolcu kalitesi tecrübesi yok iyi transferler olmazsa bu kadro kesinlikle iş yapmaz kumaş ortada

Cley
04.11.2015, 19:24
Zara Belediyespor bugunki 2-1 lik Orhangazi mağlubiyeti ile son sıradaki yerini korudu.

Rallim58
05.11.2015, 06:42
Zara Belediyespor bugunki 2-1 lik Orhangazi mağlubiyeti ile son sıradaki yerini korudu.

BAL'da iken her 15 günde hemen her iç saha karşılaşmasına, sezonun son final müsabakalarına il dışına dahi gider iken, yapılan yanlı ve yanlış transferler, ile takımın transfer işini İstanbul'a ihale edilerek, sokaktan üzeri eşofmanlı olanların profesyonel yapıldığı kulüp olması bizleri üzdü.

Sezonun ilk karşılaşması olan Zara Belediyespor-Ofspor karşılaşmasından sonra daha da gitmedim...

Ara transferde, işe yaramayan futbolcuların gönderilerek, adam gibi transfer yapılmaz ise Zara sezon sonunda da, "yerini korur"...

Rallim58
24.11.2015, 00:04
Zaralı işadamından sade vatandaşına herkesin, acilen "ne yapabiliriz"i tartışmalıdır...

Kokomo
02.12.2015, 07:23
ZARA DEPLASMANDA GALİP !

Spor Toto 3. lig 2. grup temsilcimiz Zara Belediyespor, ligin 16. haftasında deplasmanda Gaziosmanpaşa Spor Kulübü ile karşı karşıya geldi.

İstanbul Gaziosmanpaşa stadyumunda oynanan ve Ankara bölgesinden Burak Özcan’ın yönettiği maç temsilcimiz Zara Belediyespor’un 1-0 üstünlüğü ile sona erdi.Zara Belediyespor’a haftalar sonra galibiyeti getiren tek golü 39. dakikada Mustafa Bedirhan Çelik attı.

Bu sonucun ardından temsilcimiz Zara Belediyespor, ligde 5 haftadan sonra ilk kez 3 puan alarak ligin dibinde kaldı.

Öte yandan ligin 17. haftasında Zara, kendi evi ve seyircisi önünde Sancaktepe ile karşı karşıya gelecek. Mücadele 6 Aralık Pazar günü saat 13.30’da başlayacak. Maç Zara K.Ahmet Başyurt stadyumunda oynanacak.

Kokomo
09.12.2015, 07:11
ZARA BLD. : 3 SANCAKTEPE BLD: : 1

Spor Toto 3. lig 2. grup temsilcimiz Zara Belediyespor, ligin 17. haftasında kendi sahasında Sancaktepe Belediye Spor Kulübü ile karşı karşıya geldi.
Zara K.Ahmet Başyurt stadyumunda oynanan ve Bilecik bölgesinden Barkın Kara’nın yönettiği maç temsilcimiz Zara Belediyespor’un 3-1 üstünlüğü ile sona erdi.

Zara Belediyespor’a galibiyeti getiren golleri 26. dakikada Ali Demir, 34. dakikada Mustafa Bedirhan Çelik ve 74. dakikada Mükail Baydır kaydetti. Sancaktepe’nin tek golünü ise 27. dakikada Melik Derin attı.
Bu skorun ardından temsilcimiz Zara Belediyespor, ligde 11 puanla 18. sıraya yükselirken, Sancaktepe ise 23 puanla 11. sırada kaldı.

Dİğer yandan ligin 18. haftasında Zara, deplasmanda Yomraspor ile karşı karşıya gelecek. Mücadele 13 Aralık Pazar günü saat 13.30’da başlayacak. Maç Yomra İlçe stadyumunda oynanacak.

34MUAMMER58
09.12.2015, 19:04
Şahsen ,ben zarasporun bu sezon kesinlikle küme düşeceğini düşünüyordum,bunu aldığı sonuçlara ve gol atamamaya bağlıyordum,üstündeki güçlü takımların varlığını bilerek söylüyordum,ancak son haftalardaki almış olduğu iyi sonuçlar, zaraspor için ligin yeniden başlamasına nden oldu,mustafa serin hoca sanırım bu zarayı ligde tutacak,anladığım kadarıyla zarasporun sıkıntısı kadro değil,hoca sıkıntısıymış,keşke sezona mustafa hocayla başlansaymış,neticede matematiksel açıdan zarasporun ligdekalma şansı artmıştır,alacağı üst üste 2 galibiyet zarasporu ligde bırakacak gibi,sancaktepespor bu ligin güçlü takımlarından ,bu takımı yenmek büyük iş,temennim tabiki zarasporun ligde kalmasıdır,bu lige çıkmak gerçekten çok zor,bal ligindeki takımlarımızın döküldüğünüde hesaba katarsak ,zarasporun düşmesi sivas futbolu için kötü olur,devre arasında takıma mutlaka iyi oyuncular kazandırılmalı,artık valilikmi?kaymakamlıkmı?zaralı larmı?sivasspormu ?bilemem, ne yapıp edip zarasporu ligde tutacak desteği vermeliler diye düşünüyorum,zaraspor kesin düşer demiştim bu lafımı geri alıyorum,bu gidişle düşmez inşallah

adres58
09.12.2015, 19:57
Zarasporun fikstürünü şöyle bir inceleme fırsatı buldum. İlk devre ve sonuna kadar biraz zorlayıcı ve ikinci devrenin ilk maçı sıkıntılı olsa da bir avantajı var. Malumunuz üzere bir soğuk avantajımız başlıyor. Bu hava durumunu lehimize çevirdiğimizde olmaz diye bir şey yok. Seri alacağımız 2-3 galibiyet bu takımı devre ara transferleri ile uçurur. Kafada bitirmeyeceksiniz ki rakibi sahada bitireceksin...

migroArmis
09.12.2015, 21:40
Ben mantıksal bir yorum yapacaktım ki (Zarasporun fikstüründen bilgim yok) Karasal soğuk iklimde her takım futbol oynayamaz..Önümüzdeki bir kaç ay bu durum avantaja dönüşecektir diyecektim...denmiş zaten...Başarılar...

Kokomo
10.12.2015, 07:17
Bu hafta aşağıdaki deplasmandan alınacak bir 3 puan, her şeyin değpişmesine sebep olabilir :

" Diğer yandan ligin 18. haftasında Zara, deplasmanda Yomraspor ile karşı karşıya gelecek. Mücadele 13 Aralık Pazar günü saat 13.30’da başlayacak. Maç Yomra İlçe stadyumunda oynanacak. "

Kokomo
12.01.2016, 08:52
ZARA ZORLU DEPLASMANDAN 1 PUANLA DÖNDÜ !

Spor Toto 3. lig 2. grup temsilcimiz Zara Belediyespor, ligin 19. ve ikinci yarının ilk maçında deplasmanda Ofspor ile karşı karşıya geldi.

Ahmet Suat Özyazıcı stadyumunda oynanan ve Hatay bölgesinden Hamit Basık’ın yönettiği maç 0-0 golsüz sona erdi.

Ligin ikinci yarısının ilk maçında temsilcimiz Zara Belediyespor müsabakada etkili oynamasına rağmen gol atamadı ve maç 0-0 berabere bitti.

Bu skorun ardından temsilcimiz Zara Belediyespor, ligde 12 puanla 18. sırada kalırken, Ofspor ise 32 puanla 3. sıraya yükseldi.

Diğer yandan ligin 20. haftasında Zara, kendi evinde Derincespor ile karşı karşıya gelecek. Mücadele 17 Ocak Pazar günü saat 13.30’da başlayacak. Zara K.Ahmet Başyurt stadyumunda oynanacak.

34MUAMMER58
12.01.2016, 09:40
Bu takıma DESTEK olunursa takım ligde kalır yoksa düşer ,takım son zamanda iyi gidiyor ,1 2 iyi takviye yapılırsa ligde kalır,sivasspor ,belediye,özel idare ,işadamları filan destek olursa bu takımı ligde tutarız yoksa geçmiş olsun

Kokomo
12.01.2016, 21:05
Önümüzdeki ilk 3-4 hafta çok önemli.

Rallim58
12.01.2016, 21:46
Bu takıma DESTEK olunursa takım ligde kalır yoksa düşer ,takım son zamanda iyi gidiyor ,1 2 iyi takviye yapılırsa ligde kalır,sivasspor ,belediye,özel idare ,işadamları filan destek olursa bu takımı ligde tutarız yoksa geçmiş olsun

Zaraya destek olacak 300 sevdali projelerinden bir haber cikmazsa Zaraya gecmis olsun denir...

Cley
12.01.2016, 22:22
Sivaslıyım demekten imtina eden Zararlıların,Sivas yeni mi akıllarına gelmiş. Zaralı iş adamlarına görev düşüyor bu durumda. İstanbul da bir gece düzenleyip gereken destek sağlanabilir.

34MUAMMER58
12.01.2016, 22:34
Zaraya destek olacak 300 sevdali projelerinden bir haber cikmazsa Zaraya gecmis olsun denir...

5 6 hafta öncesine kadar zaraspor kesin düştü gözüyle bakıyordum ,ancakson haftalarda alınan galibiyetler zarasporun ligde kalacağına olan inancım arttı,buseferde maddi problemler baş gösterdi,ben 2 3 kaliteli oyuncu alınırsa büyük ihtimalle ligde kalır diye düşünürken ,mevcut futbolcuların parasızılıktan kırılması gündeme geldi,ligin ortasında cumhuriyet üniversitesi spor vakası yaşanabilir,gelinen noktada bu kulübün iyi yönetilmediğini söyleyebilirim,tek başına zaranın bu takımı ligde tutacağını sanmıyorum,umarım ligde kalırlarda bu şartlarda çok zor,zaralıların büyük bölümü her platformda kendilerini sivasdan ayrı görselerde [istisna kişiler hariç]sivasın zaraya sahip çıkmasını bekliyorum [sivasspor ,sivas belediyesi,işadamları vs vs ..lazım olan para toplanmayacak para değil.

Rallim58
14.01.2016, 08:44
5 6 hafta öncesine kadar zaraspor kesin düştü gözüyle bakıyordum ,ancakson haftalarda alınan galibiyetler zarasporun ligde kalacağına olan inancım arttı,buseferde maddi problemler baş gösterdi,ben 2 3 kaliteli oyuncu alınırsa büyük ihtimalle ligde kalır diye düşünürken ,mevcut futbolcuların parasızılıktan kırılması gündeme geldi,ligin ortasında cumhuriyet üniversitesi spor vakası yaşanabilir,gelinen noktada bu kulübün iyi yönetilmediğini söyleyebilirim,tek başına zaranın bu takımı ligde tutacağını sanmıyorum,umarım ligde kalırlarda bu şartlarda çok zor,zaralıların büyük bölümü her platformda kendilerini sivasdan ayrı görselerde [istisna kişiler hariç]sivasın zaraya sahip çıkmasını bekliyorum [sivasspor ,sivas belediyesi,işadamları vs vs ..lazım olan para toplanmayacak para değil.

Başta Trabzon Sürmene'li İlçenin Kaymakamı Sn. Fehmi Likoğlu ile Belediye Başkanı Sn. Seyit Ahmet Pala bey sembolik olarak bir katkıyı listenin başına isimlerini yazdırmamış ise, Dünya'da Zara'lıyım diyenlerden bugün itibariyle 11-12 kişiden gelen Bin liralık destekle olmaz... Yarın ne olur bilinmez...

Ama; "Zor dostum zor"...

dibba58
14.01.2016, 09:05
Bu yapılanlar Zaraspor için değil bir üst lige çıkmış takımlar içinde yapılan yanlıştır.Bir takımın oyuncuları takımı üst lige taşıdığında hemen o kadro dağıtılıyor.Sonrası sudan çıkmış balık misali oluyor.Bu yanlışı görebilen takım yöneticisi yok denecek kadar az maalesef.giden futbolcular gönderilmemiş olsaydı takımda bu günkü durumundan çok daha iyi bir konumda olurdu.

59yigido58
14.01.2016, 14:20
federasyondan gelen 3lig katkı payı 750 000 tl nereye gitti bilen varmı bu takım neden bu hallerde koskoca soru işareti birkaç takviye yapılmazsa düşme kaçınılmaz olur

Kokomo
20.01.2016, 07:17
ZARA DOLU DİZGİN !

Spor Toto 3. lig 2. grup temsilcimiz Zara Belediyespor, ligin 20. haftasında kendi evi ve seyircisi önünde Derincespor ile karşı karşıya geldi.

Zara K.Ahmet Başyurt stadyumunda oynanan ve Balıkesir bölgesinden Doğan Altun’un yönettiği maçı ev sahibi takım Zara Belediyespor 2-0 üstünlükle kazandı.

Temsilcimiz Zaraspor’a ligin ikinci yarısında ilk 3 puanı getiren golleri 58. dakikada Mükail Baydır ve 82. dakikada Mustafa Bedirhan Çelik kaydetti.
Bu skorun ardından temsilcimiz Zara Belediyespor, ligde puanını 15’e çıkartarak 18. sırada kalırken, Derincespor ise 26 puanla 13. sırada kaldı.

Diğer yandan ligin 21. haftasında Zaraspor, deplasmanda Bodrumspor ile kozlarını paylaşacak. Mücadele 24 Ocak Pazar günü saat 13.30’da başlayacak. Karşılaşma Bodrum İlçe stadyumunda oynanacak.

SERİN: “DAHA İYİ OLACAĞIZ”
Zara Belediyespor’un Teknik Direktörü Mustafa Serin, yaptığı özel açıklamada, karşılaşmayı kazandıkları için mutlu olduklarını ifade etti. Serin; “Evimizde Derincespor’u 2-0 yendik. İlk yarı deplasmanda rakibimize 1-0 mağlup olmuştuk ama bunu bu sefer telafi ettik. İlk yarı kötü bir grafik çizdik ancak bunu ikinci yarı düzelteceğiz. Kırmızı hattan çıkacağız. Ben takımıma güveniyorum. İnşallah daha iyi olacağız” dedi.