Orijinalini görmek için tıklayınız : Mehmet Şahan İstifa Etti !

Kokomo
27.10.2015, 06:35
Spor Toto 2'nci Lig Kırmızı Grup takımlarından Sivas Belediyespor'da teknik direktör Mehmet Şahan görevinden istifa etti.

Bu yıl 2'inci Lig'e yükselen Sivas Belediyespor'da sezon başında göreve getirilen teknik direktör Mehmet Şahan, 2-0 kaybettikleri MKE Ankaragücü maçının ardından yönetim kuruluna istifasını sundu.

Geride kalan 7 hafta sonunda sadece 7 puan toplayarak alt sıralarda kalan Sivas Belediyespor'un yönetimi Şahan'ın istifasını kabul etti.

34MUAMMER58
27.10.2015, 07:56
Mehmet şahanın suçu yok,takım güçsüz,adamın eline düzgün kadro verilmedi,busene ligde kalsın bişey istemiyorum,basiretsiz,becerik siz yöneticiler ordada var,takımın adıyla ,rengiyle,hocasıyla uğraşacaklarına,şu takıma eli ayağı düzgün 4 5 tane oyuncu alsalardı ,yusuf hocayla devam etselerdi ,takım zirvede olurdu,sivasspor el atsın diyeceğimde,adamlar sivassporu idare edemiyor bide belediyeylemi uğraşacaklar ,sivasspor düşme hattında,belediye düşme hattında,zarsspor düşme hattında ,umarım futbol açısından bu yıl kabus gibi geçmez .

58svs58
27.10.2015, 08:32
tff profesyonel ligler galibiyeti olmayan takımlar.
sivasspor
üsküdar anadolu
zaraspor
galibiyeti olup sürünenler.
sivas belediyespor.
Belediyesporda yönetici Taner Karabal Benim sınıf arkadaşımdır. sezon başında futbolcu tavsiye ettim. Şampiyonluğa oynayacağız. amatörden topçu almayı düşünmüyoruz demişti. o amatör topçu şu an bandırmasporda bedava oynuyor. kapılaraı taraftar tavsiyelerine kapatanların bahanesi olamaz.

Kokomo
27.10.2015, 14:48
Mehmet şahanın suçu yok,takım güçsüz,adamın eline düzgün kadro verilmedi,busene ligde kalsın bişey istemiyorum,basiretsiz,becerik siz yöneticiler ordada var,takımın adıyla ,rengiyle,hocasıyla uğraşacaklarına,şu takıma eli ayağı düzgün 4 5 tane oyuncu alsalardı ,yusuf hocayla devam etselerdi ,takım zirvede olurdu,sivasspor el atsın diyeceğimde,adamlar sivassporu idare edemiyor bide belediyeylemi uğraşacaklar ,sivasspor düşme hattında,belediye düşme hattında,zarsspor düşme hattında ,umarım futbol açısından bu yıl kabus gibi geçmez .

Zaraspor düştü gibi değil, düştü ! Gruptan 4 takım düşüyor. Ve şu an itibarı ile devre arası transferler bile kurtarmaz takımı ...

Sivasspor, yine moral bozmuş olacağım ama, bence küme düşmenin en büyük adayı bu sene. Devre arasında sihirli bir değnek değipte, 2-3 çok iyi oyuncu alınmadığı sürece ....

Sivas Bld. ise kesinlikle düşmez. Grup için yeterli bir takıma sahip. Zorlu maçlar oynadılar. Yükseleceklerini düşünüyorum ...

sefilix
27.10.2015, 18:41
valla adamların yanı bu yönetimin futbolla falan alakası yok. sivasspor lige çıktığında tavır ve davranışlarını hatırlayın. baktılar rant var o zaman az ses çıkardılar. belediyespora gelşince isim değişkliği bir sene sonra renk değişkliği vay be ne kadar da fantazimiz var arkadaş. masraf oluyor diye voleybol takımının ligden çekilmesi şahandan ziyade yönetimin sorunu var. siyasetinizi spor alet ederseniz böyle olur. yazacak çok şey varda neyse bu kadar yeter. rezilleri oynuyoruz bu sene liglerin hepisnde

triper58
28.10.2015, 11:12
Bu işlerde torpil dönüyor galiba. Belediye'nin yeni hocası geçen yıl Konya Selçukspor ile 7 maç yapmış 7sinide kaybetmiş.Dikkat edin berabere bile kalamamış.:mad:
Yusuf hocanın eksiği neydi acaba Sivaslı olması mı?

Dark Force
28.10.2015, 12:11
Hedef şampiyonlukmuş gibi 1 mağlubiyetle adamı gönderdiler Ankaragücü güçlü ve tecrübeli takım yenilmesi gayet normal belediyenin son maçlarına baktığımızda çok şansızlıklar yaşadı kendi kalesıne gol attı kırmızı kartlar oldu hoca ne yapsın mehmet şahanı mumla ararlar... Bu anlayışla klüp yönetimez.

A.Turan Korkmaz
28.10.2015, 13:20
Belediyespor yönetiminde bir tane aklı başında adam yok galiba. Bu nasıl iş? Akıl tutulması mı yaşanıyor nedir? Mehmet Şahan göze hoş gelen, takır takır futbol oynatan bir hocaydı.
Hadi hoca istifasını verdi, niçin hemen kabul ediyorsunuz? Daha iyisini mi getireceksiniz?
Dağbaşı mı ya burası? Belediyespor yetkilileri, meydandan stada otobüs seferi koymak dışında takıma hangi faydalı işi yapmış? Tribünleri doldurmak için hangi çabayı göstermiş? Kısıtlı kadroyla elinden gelenin fazlasını yapan bir ekibe destek olacağına tut gönder. Hadi şimdi daha iyi top oynatın, ligde kalın da göreyim.
Hoca ve ekibi gitmese bence taraftar desteği de sağlansaydı iç saha maçlarını alır, deplasmanda da puanlar alır sıkıntı yaşamazdık.
Bu sezon bir tek A.Gücü maçını kaçırdım, gidemedim,onda da hocayı göndermişler. Olacak şey değil.
Belediyespor, ilerde Sivassporumuzda görmek istediğimiz oyuncuların yetiştiği yetişeceği yerdir. Trabzonun 1461 takımı gibidir. Sivassporun geleceğidir. Ozanları, Muhammedleri iki sene sonra ben Sivassporda seyretmeliyim. Kulüp yetkilileri akıllarını başlarına almalı ve dikkatli yönetim göstermelidir. Bu iş yapboz oyunu değil. Zaten Sivasspordan dolayı moraller bozuk. Belediyeciler tuz biber ektiler yaramıza.

Kokomo
29.10.2015, 11:00
Bu işlerde torpil dönüyor galiba. Belediye'nin yeni hocası geçen yıl Konya Selçukspor ile 7 maç yapmış 7sinide kaybetmiş.Dikkat edin berabere bile kalamamış.:mad:
Yusuf hocanın eksiği neydi acaba Sivaslı olması mı?

Aynen katılıyorum.

Takımın başına Yusuf hoca getirilmeli.

tavatir
29.10.2015, 21:24
Aynen katılıyorum.

Takımın başına Yusuf hoca getirilmeli.

Yusuf Hoca, Gölcükspor ile anlaştı diye duymuştum.

34MUAMMER58
30.10.2015, 01:17
Sanırım ,mehmet şahanın yerine birzamanlar zonguldasporda ,bakırköyde filan oynayan zafer turan getirilmiş,göztepede hocalık yapmış enson anadolu selçuklusporda görev yapmış ,doğru ise hayırlı uğurlu olsun.

Kokomo
30.10.2015, 06:15
SİVAS İRADE / SPOR SERVİSİ

ZAFER TURAN BELEDİYE'DE !

Spor Toto 2. lig Kırmızı Grup’ta ilimizi temsil eden Sivas Belediyespor Kulübü Ankaragücü karşılaşması sonrası Teknik direktör Mehmet Şahan’ın yönetime istifasını sunmasının ardından kısa süreli bir çalışma yaparak son olarak Konya Anadolu Selçukluspor’u çalıştıran teknik direktör Zafer Turan ile 1 yıllık anlaşma sağladı.

Sivas Belediyespor Kulübünde bugün gerçekleşen Turan Tunahan başkanlığında yapılan görüşmeye Başkan vekili Ali İzgi, As başkan Fatih Orhan, Futbol Şube Sorumlusu Kenan Karataş, Yönetim kurulu üyesi Cengiz Kuzucuoğlu ve teknik direktör Zafer Turan katıldı.

Sivas Belediyespor Kulübü teknik direktörlüğü görevine getirilen Zafer Turan daha önce Göztepe A.Ş, Istanbul Büyükşehir Belediyespor alt yapı sorumluluğu ve yardımcı antrenörlük, Konya Anadolu Selçukluspor teknik sorumlusu, Ankara Bugsaşspor’da teknik direktörlük görevlerinde bulundu.

Sivas belediyespor teknik direktör Zafer Turan’ın yardımcılıklarını Özer Karadaş, İhsan Okay, kaleci antrenörlüğünü ise Ahmet Uslu yapacaklar.

tavatir
30.10.2015, 14:11
Deplasmanda 1923 Aydın ile 1-1 berabere kaldık.

Kokomo
03.11.2015, 06:46
AYDINSPOR 1923: 1 SİVAS BLD: 1

Spor Toto 2. lig kırmızı grupta mücadele eden Sivas Belediyespor, ligin 9. haftasında deplasmanda Aydınspor 1923 ile karşılaştı.

Adnan Menderes stadyumunda oynanan karşılaşmayı, Ankara bölgesi hakemlerinden Gürel Uzuner yönetti. Uzuner’in yardımcılıklarını ise, Hulusi Akırşan ve Mert Türk yaptı.

Yeni Teknik Direktörleri Zafer Turan yönetiminde maça çıkan temsilcimiz Sivas Belediyespor, Aydınspor 1923 karşısından 1 puanla ayrıldı.

Temsilcimize 1 puanı getiren tek golü 81. dakikada Aden Sarı atarken, ev sahibi takım Aydınspor’un golünü ise 33. dakikada Metincan Cici attı.

Bu sonucun ardından temsilcimiz Sivas Belediyespor, 8 puanla 14. sıraya yerleşti. Aydınspor ise 9 puanla 13. sıraya yükseldi.

Öte yandan Sivas Belediyespor, ligin 10. haftasında kendi evinde Bucaspor’u konuk edecek. 7 Kasım Cumartesi günü oynanacak olan müsabaka saat 13.00’da başlayacak.

Dark Force
03.11.2015, 11:28
Mehmet şahanı göndermek çok büyük hata yaptılar .

A.Turan Korkmaz
03.11.2015, 14:21
Mehmet Şahan'ın gönderilmesine kızmıştım. Ama yerine getirilen Zafer Turan hoca ve ekibi de hırslı ve başarıya aç görünüyor. zafer hoca, uzun süre İstanbul B. Belediyespor'da Abdullah Avcı'nın altyapı hocası ve yardımcılığını yapmış. Sonra da birkaç kulüp çalıştırmış, deneyimli bir isim. Mehmet Şahan'ı aratmayacaklar sanki. Bugün Karagümrükspor'u erteleme maçında evimizde 3-0 yendik. Maçı seyredemedim ama skor şahane. Cumartesi gene Muhsin Yazıcıoğlu stadında bu kez Bucaspor ile oynayacağız. o maçı seyretmek isterim. Şu an 11. sıradayız. Bir-iki galibiyetle grupta iddialı konuma bile gelebiliriz.

Kokomo
05.11.2015, 06:40
SİVAS BLD: 3 F.KARAGÜMRÜK: 0

Spor Toto 2. lig kırmızı grup temsilcimiz Sivas Belediyespor, ligin 6. haftasında oynayacağı ancak ertelenen Fatih Karagümrük maçını dün kendi evinde oynadı.
Muhsin Yazıcoğlu stadyumunda oynanan karşılaşmayı Kocaeli bölgesi hakemlerinden Deniz Kükrek yönetirken, yardımcılıklarını ise Gündoğdu Yiğit ve Oğuz Akyüz yaptı. Ev sahibi takıma 3 puanı getiren golleri 53, 81 ve 86. dakikada Ali Akburç kaydetti.

Temsilcimiz bu sonucun ardından 11 puanla 8. sıraya yükselirken, Fatih Karagümrük ise 11 puanla 9. sırada kaldı.

Diğer yandan temsilcimiz Sivas Belediyespor, ligin 10. haftasında kendi evi ve seyircisi önünde Bucaspor ile karşı karşıya gelecek. Mücadele saat 13.00’da başlayacak.

Rallim58
05.11.2015, 06:48
..........................

Diğer yandan temsilcimiz Sivas Belediyespor, ligin 10. haftasında kendi evi ve seyircisi önünde Bucaspor ile karşı karşıya gelecek. Mücadele saat 13.00’da başlayacak.

2. Lig Kırmızı gruptaki temsilcimiz Sivas Belediyesporun 10. hafta karşılaşmasının kendi evinde ve Cumartesi (07.11.2015) günü saat 13.oo'te olduğunu detaylandırmakta fayda var...

Alınan 6 puanla kendine gelen temsilcimizi, yiğidoların desteklemesi halinde daha da yukarılarda kendine yer bulacağına inanıyorum...

Başarılar Sivas Belediyespor...

tavatir
11.11.2015, 13:12
Önce Yusuf Tokuş hoca sonra Mehmet Şahan hoca gittiler. Takımın durumu ise ne siz sorun ne ben söylüyüm. Şu anda Gümüşhane deplasmanında 3-0 mağlup durumdayız.