Orijinalini görmek için tıklayınız : Kombinelerde indirime gidildi

SivasSpor.Com
06.01.2016, 07:45
http://resimzade.com/Show.html?i=46533&token=112117

Sivassporumuzun, 4 Eylül Stadı’nda oynayacağı karşılaşmalarda geçerli olacak kombine kartların fiyatlarında indirime gidildi.

Süper ligin 2. yarıısnda 4 Eylül Stadyumunda konuk edeceği Eskişehirspor, Çaykur Rizespor, Antalyaspor, Kasımpaşa, Bursaspor, Beşiktaş, Akhisar Belediyespor, Gençlerbirliği ve Fenerbahçe müsabakalarında geçerli olacak kombine fiyatları şöyle gerçekleşti:

Kale arkası 40 TL
Maraton 100 TL
VIP tribünü 125 TL

Stadyum önünde ki Passolig kart satış noktasından ve www.passo.com.tr adresinden satın alabileceğini belirten kulüp yönetisileri, yiğidoları takımlarına destek olmaları için kombine kartı almaya davet etti.

Sivasspor.Com özel haberidir

DoomsDay58
06.01.2016, 08:04
40 lira, oynanan futbolun karşılığı da bu. İsabetli bir karar olmuş tebrik ediyorum arada doğruları görebiliyorlar.

ready
06.01.2016, 08:19
beleş yapsanda kimse gelmez gelsinde tansiyon hastasımı olsun

34MUAMMER58
06.01.2016, 08:19
Biletler bedava,10 tl ye ye 3.lig maçlarını seyrediyoruz,kafede izlemek bile 10 tl yi buluyor,bu takımın trübünlerde seyirciye ihtiyacı var,yok transfer yapılmadı,futbolu beğenmiyorum gibi bahaneler olmamalı,sivassporu süperligde görmek isteyen herkesin kombineleri tüketmesi gerekiyor,fb 105 tl ye maç izletti,kombineleri tüketinki ,fb maçında biletleri 150-200 tl yapalım,belki şampiyonluk maçı olacak, belki 5000 fb li gelir,bu maçtan 1 futbolcu parasını çıkartırız,hep yönetime yüklenmek olmuyor herkes taşın altına elini sokacak

Has Sivas`li
06.01.2016, 09:09
Seyre değer birşey olmadıktan sonra, beleş bile olsa kimse gelmez!!!
Bu eziyete katlanmak için üste para vermeleri lazım.

yigido yakup
06.01.2016, 09:30
Bi fener macinda kale arkasi 105 lira bizim yonetim fener besiktas maci olmak üzere komple devreyi bir mactan ucuz yapiyor ve sivaslilar hala yonetimi sucluyor

Sivasli uyuma bedavaya süperlig

kimse bahane üretmesin üzerine düseni yapsin

cügo58
06.01.2016, 09:32
taraftarlar hala para yüzünden gelmiyor diye sanıyorlar. cok komik olmaya başladı durum.
Ey Yönetim siz transfer yapmadıkca , sivasa yakışır bir takım kurmadikca, maclari bedava yapsanız bile 5000 taraftari gecemeyiz.
Cok tehlikeli yoldasiniz koskoca süperlig takımının taraftarıni futboldan sofutuyorsunuz.
büyüklerinizin anlattığı gibi amatör ve 3. lig maçlarında bile tıklım tıklım dolduran bu taraftar grubu artik maça 5lira dahi olsa gelmek istemiyor.

doğru dürüst bir takim yaratın bu taraftar 10lirada harcar ayni bilete.

analizi yanlış yapıyorsunuz şimdi kombinenon zamanı degil TRANSFER ZAMANI.

sivasfutbol
06.01.2016, 09:41
Bi fener macinda kale arkasi 105 lira bizim yonetim fener besiktas maci olmak üzere komple devreyi bir mactan ucuz yapiyor ve sivaslilar hala yonetimi sucluyor

Sivasli uyuma bedavaya süperlig

kimse bahane üretmesin üzerine düseni yapsin

Fener taraftarı dünya yıldızlarını izliyorda o paralara maç izliyor sivasspor taraftarı maça gidipde ugur kavuk batuhan hakan özmert ibrahim akın orhan gülle daha niceleri var turşusu cıkmış yaşlı dogru dürüst pas bile veremeyen yürüyerek top oynamaya çalışan oyuncularımı izleyecégim bunların maçları bedava olsun bakalım kaç kişi gelir acaba bence 5 lira bile çok bu oyuncu gurubuna adam gibi takım yapsın yönetim sivaslılar stadı agzına kadar dolduracaklarına inanıyorum

yigido yakup
06.01.2016, 09:52
Fener taraftarı dünya yıldızlarını izliyorda o paralara maç izliyor sivasspor taraftarı maça gidipde ugur kavuk batuhan hakan özmert ibrahim akın orhan gülle daha niceleri var turşusu cıkmış yaşlı dogru dürüst pas bile veremeyen yürüyerek top oynamaya çalışan oyuncularımı izleyecégim bunların maçları bedava olsun bakalım kaç kişi gelir acaba bence 5 lira bile çok bu oyuncu gurubuna adam gibi takım yapsın yönetim sivaslılar stadı agzına kadar dolduracaklarına inanıyorum

Zaten sivaslinin sorunuda bu iyi takimi herkes izlemeye gider ama mesele o formayi izlemeye gidebilmek zaten bugün takimi bahane edenler dün su fener kayseriye gelsede amca gidek yok besiktas kayseriye geldi gidek diyenler 15 bin seyirci 3.ligteyken varsa kimse bahne aramasin.

Almanyada Köln 2 .lige düsecegi kesinken bile 40bin taraftara oynadi

by_hunter
06.01.2016, 10:24
Verdiğimiz paranın karşılığını oyun olarak alabilecezmi acaba ?

58svs58
06.01.2016, 10:37
üç kuruşun hesabını yapmayın ve maça gidin tamammı.

ihtiyar yiğido
06.01.2016, 10:45
Sevgili yiğidolar, Sivasspor bizim, bu takıma sahip çıkması gerekenler yönetim değil biziz, yönetim bugün var yarın yok ama bu taraftar her zaman olacaktır. Bazı taraftar kardeşlerimiz iyi transfer yapılmadı, kötü futbol oynanıyor, hep mağlup oluyoruz diye adeta bu takımı cezalandırır gibi tribünleri boş bırakıyor, halbuki Atalarımız ''dost kötü günde belli olur'' demiş.
Maçlara gitmemekle biz yönetimi cezalandırmıyoruz, sevdiğimiz, şehrimizin markası Sivasspor'u cezalandırıyoruz.
Bizler, taraftar olarak kombinelerimizi ve biletlerimizi alıp tribünlerdeki yerlerimizi doldurmaz isek futbolcu canı gönülden oynarmı!..
Lütfen nefsani duyguları, transferlerden dolayı yönetime olan kırğınliği bırakıp takımımıza sahip çıkalım ve tüm kombineleri bitirelim.

Rallim58
06.01.2016, 10:48
Fedakar, vefakar, Sivaslıların sahiplenmesi ile Allah'ın izni ile bu takım ligde kalacaktır...

Kombine alamamış olanlar acilen kombine almalılar...

Dark Force
06.01.2016, 11:08
Takım kötü olabilir ne olursa olsun takıma destek vermek gerekiyor.

adres58
06.01.2016, 12:22
Bizlerin (gurbetçilerin) kombine alma şansımız yok. İş mutlaka Sivastaki Yiğidolar sevdalıların eline bakıyor.

Ama şunu söylemek istiyorum. fiyatlar çok ucuz... Öğrenci olan ve 1-2 lira harçlıkla okula giden arkadaşlar için özellikle kale arkası kombinelerini, sivasımızın o güzel, durumu iyi olan, esnaf ve işadamı nitelikte o mükemmel insanların destek olması gerekiyor. 30 kişi 3.000 TL bütçe ayırsa onlara dokunmayabilir. Toplam 9.000 TL ile yaklaşık 200-230 kişiye kombine sağlanabilir... Bu en cüzi tutarı... Bunun üst miktarını Konyadaki işadamları yaptı...
Taraftar demek daha iyi itici güç demek. Oyuncularımızı ateşlemek demek... Bu olmayacak bir şey değil...

efsanesivas
06.01.2016, 15:28
taraftar beni hala sahada izleseler benim maclarima bile daha fazla para verirler.

istyigido
06.01.2016, 18:34
Sivasta olup bilet 5-10 lira olduğu maça gitmeyen taraftarlar burada bence boşuna konuşmasınlar.
Bu fiyatlara bile o tribün dolmuyorsa Kulüpten kaliteli transferler yapmasını beklemeyin arkadaşlar.
Maçlara gidin lütfen..
Ben Sivasta olmadığım halde kombine alacağım.
Çünkü benim başka takımım yok.
Siz sahip çıkmazsanız maça giderken 4-5 kişiyi ikna edip yanınızda götürmezseniz 3ün 5in hesabını yapıp 90 dknızı takıma ayırmazsanız takımdan başarı beklemeye de hakkınız yok ne yazık ki.
Bu takım hepimizin.

RobertoCarlos58
07.01.2016, 11:40
Ulan millet ne kadar karşılıklı çıkar peşinde ya kardeşim takım karşılıksız bir sevdadır yönetimden memnun değilseniz benim gibi ne kadar sevmekte artık doldurun stadı yönetim artık istifa diye bağır adamlar dünya kadar sponsorluk anlaşması imzaladı bir transfer bile yapmadi

RobertoCarlos58
07.01.2016, 11:42
Ya ben kahveleri girdiğimde bile 10 lira maç izleme ücreti istiyorlar kime yerde 20 lira istiyorlar utanın be bide laf etmeye ne olursa olsun 5 lira verip süperli mücadelesi izliyorsunuz

gogohan
07.01.2016, 22:57
Hala laga luga edip takıma destek vermiyecekse zaten o sivaslı olabilir belki ama kesin Sivassporlu değildir.

34MUAMMER58
09.01.2016, 11:23
Taraftarlık ,çıkar uğruna takım sevmek değildir,kendini ait hissettiği şehiri temsil ettiği için,insanlar bir takımın taraftarı olur,eğer böyle çıkarcılıkla taraftar olunsaydı,zonguldağın maçlarına ,biz 3.ligdeyiz diye 30 bin kişi gitmezdi,kocaeli bal liginde diye 15 bin kişi gitmezdi,göztepe ,karşıyaka taraftarı 2.ligdeyiz diye 50 bin kişiye oynamazlardı,bu işler öyle hohoyla ,gel gelle,itelemeyle ,kakalamayla,çeke çeke milleti stada doldurmayla olmuyor maalesef,bu takım amatörede düşse kaldırıma oturup destek olmaktır taraftarlık,yönetimin yanlışlıkları olabilir,bunu yeri geldikçe dile getiriyoruz ,eleştiriyoruz zaten,ancak tüm bu sebepler kombineleri almamak için sebep değildir,kişiler ,yönetimler gelip geçicidir,takımın arması ve taraftarlık kalıcıdır,herşeyi yönetimin üstüne atıp ,seyirci olmak değildir taraftarlık,hadi ürün almıyoruz,kulübün hesabına para yardımında bulunmuyoruz,ancak özellikle sivasda bulunan taraftarlar kalan kombineleri tüketmesi gerekiyor,transfer istedik, iyi kötü yapıldı,bu mali yükü hafifletmek için kombineleri tüketinki ,şampiyonluğa oynayan bjk ve fb maçlarında hiçdeğilse 1 oyuncunun masrafı çıkar,biz bi olimpiyat stadına adam başı 50 tl masraf ederek gidiyoruz 5 6 saat yol çilesi çekiyoruz,2saat trafikten çıkamıyoruz, ,sizler kapınızın önündeki stadda 9 maç a 40 -100 tl vermek istemiyorsunuz,bu konuda en büyük görev ,esnafa düşüyor,çeşitli kampanyalarla bu kombineleri alıp dagıtabilirler,belediyede destek olabilir,özelliklede dükkanlarını sarılacivert,sarıkırmızı,siyah beyaz balonlarla süsleyen,1 aylık ciroyu 1 günde yaptık diye övünen esnafa çok iş düşüyor,hiç kimse yardım etmese bile,sosyal aktivitenin olmadığı bu şehirde 9 maç için 100 tl -40 tl vermek bukadar zor olmasa gerek.

karamik
09.01.2016, 11:28
Hep bAhane yapılıyordu kimi Aldılar ki gidip izletelim diyorlardı al Rumen yıldız geldi haydi şimdi tribüne

58svs58
12.01.2016, 14:30
bu transferleri izlemek isteyen ancak harçlığına kıyamayan 18 yaşından küçük bir kardeşimize bir adet kombine hediye almak istiyorum. özelden yazarsa sevinirim

Erenozdenn
12.01.2016, 15:41
bu transferleri izlemek isteyen ancak harçlığına kıyamayan 18 yaşından küçük bir kardeşimize bir adet kombine hediye almak istiyorum. özelden yazarsa sevinirim

teşekkürler arkadaşım düşüncenden dolayı. 2 adet kale arkası da ben hediye edeyim madem. malum biz sivasta yaşamıyoruz ve gidemiyoruz maçlara bari gençler faydalansın. bana da yazın halledelim nasıl yapacaksak?

Erenozdenn
12.01.2016, 15:47
yetkisi olan birileri sayfa açabilir mi bu onuda. sivasta ki geçleri kombine sahibi yapalım.