Orijinalini görmek için tıklayınız : _EKSİKLERİMİZ VAR_

1967_Dernek_Ayhan
11.12.2005, 21:43
ARKADAŞLAR TAKIMIMIZIN BU KÖTÜ SONUÇLARI
BENİM GÖRÜŞÜMCE :
TAKIMDAKİ BÜYÜK EKSİKLERİMİZ
YÖNETİMİN BAZI PASİF DAVRANIŞLARI
VE EN ÖNEMLİSİ
TARAFTARIMIZIN ÇOK PASİF OLMASINDAN KAYNAKLANIYOR.
ÖNÜMÜZDEKİ ANKARAGÜCÜ MAÇINDAN SONRAKİ SEZON ARASINDA UMUYORUZ BU EKSİKLER TAMAMLANIR VE KARŞIMIZDA GERÇEKTEN FUTBOLUYLA , TARAFTARIYLA VE YÖNETİMİ İLE BÜYÜK BİR SİVASSPOR ÇIKAR...

tanju_58
11.12.2005, 21:59
DEVRE ARASININ TAKIMIMIZA İLAÇ GİBİ GELECEĞİNİ İNANIYORUM.SON ANKARAGÜCÜ MAÇINI ALIRSAK DEVRE ARASINA MORALLİ BİR ŞEKİLDE GİDERİZ.DEVRE ARASINDA EKSİKLİK OLAN MEVKİLERE TRANSFER YAPILIRSA TAKIMIMIZ DAHADA GÜÇLENİR.TABİKİ TARAFTARLARIMIZDA DESTEKLERİYLE TAKIMI ATEŞLEMESİ LAZIM.

BekirBayrak
11.12.2005, 22:22
valla arkadaslar bu mac için eksıklıklerı bahane yapamayız eksıkler hıc bır zaman bahanede olamaz neden mı takımda varsa 11 kısı cıkıp aslanlar gıbı oynar ve mucadelesını yaparlar bugunku konya macının eksıklıklere baglayıpta berabere kaldık demeyelım tamamen lorant ın taktıksel hataları sonucu kaldık berabere
bu arada devre arası ıns akıllı transfer yapılır vee artık rahat maclar izlemeye baslarız

Etem-Murat
11.12.2005, 22:31
NE OLACAK BU HALİMİZ ŞİMDİDE EKSİK DİYE MACA ŞİMDİDEN EKSİKLEMİ BAŞLIYOZ İKİ TAKIM 11 ,11 LE BAŞLIYOR BUNUN EKSİĞİ NERDE

HA DESENKİ BU TAKIM IN MORELİ COK BOZUK BU MACI ALABİLİRMİ BENCE ZOR BİR MAC ĞÖNÜL ALMASINDAN YANA AMA ZORRRRRRRRRRR

TeKYuMRuK
11.12.2005, 23:15
Kimse telaşlanmasın. Benim Sivasspor lige çıktığında söylediğim tek şey ilk 10 da tamamlasın seneye daha güzel olacak. İlk önce ligde kalıcı olmak önemli. Yüksekten uçmayalım...

1967_DERNEK_10UR
11.12.2005, 23:34
devre arasında inşallah takım ve tribünlerde gerekli düzenlemeler yapılacaktır..

BROTHERS58
13.12.2005, 18:14
ARKADAŞLAR TAKIMIMIZIN BU KÖTÜ SONUÇLARI
BENİM GÖRÜŞÜMCE :
TAKIMDAKİ BÜYÜK EKSİKLERİMİZ
YÖNETİMİN BAZI PASİF DAVRANIŞLARI
VE EN ÖNEMLİSİ
TARAFTARIMIZIN ÇOK PASİF OLMASINDAN KAYNAKLANIYOR.
ÖNÜMÜZDEKİ ANKARAGÜCÜ MAÇINDAN SONRAKİ SEZON ARASINDA UMUYORUZ BU EKSİKLER TAMAMLANIR VE KARŞIMIZDA GERÇEKTEN FUTBOLUYLA , TARAFTARIYLA VE YÖNETİMİ İLE BÜYÜK BİR SİVASSPOR ÇIKAR...

AYHAN KARDESİM DOGRU DİYOR İLK DEVRE ARTIK BİTİYOR VE ARTIK KENDİMİZE GELMELİYİZ,HERKES KENDİNDE HATA ARAMALI VE TOPARLANMALI.SİVASA GELEN TAKIMA CENTİLMEN OLMAK FARKLI ONLARI BASKI ALTINA ALMAK FARKLI.GELENE HOSGELDİN DİYELİM AMA EZİLMEYELİMDE NASILMI FUTBOLUMUZLA YÖNETİMMİZLE TARAFTARIMIZLA DAHA AKTİF OLALIM YOKSA BU KURTLAR SOFRASINDAKİ CAKALLARA BOYUN EGMEK ZORUNDA KALIRIZ.

Etem-Murat
13.12.2005, 18:18
EKSİKLİKLERDEN ÖTE BİR VURDUM DUYMAZLIK VAR NASIN İLK 4 TE YİZ
DİY E BİR BAŞI BOŞLUK ALDI ĞİDİYOR İNŞALAH SON MACTAN SONRA DÜZELİRİZ YOKSA SONU ĞÖRÜNMÜYOR

x_burnley
13.12.2005, 18:19
Eksiklik bahane takım her ne olursa olsun sahaya 11 kişi çıkıyor bu şekilde dülşünmeyin her takımın nasıl bir yükselişi varsa düşüşüde olacak bunu böyle kabullenmemiz lazım saygılarımla

Arif Coşkun
13.12.2005, 18:39
Altaki takımlar sürekli kazanmaya başlayınca ve bizim gibi orta yerde olan takımlarda 3-5 maçtır kaybedince fark kapanmaya başladı,beni düşündürende bu.Son sıradaki takımla aramızda 11 puan fark var.Bu gidişe dur denmezse Allah korusun kendimizi bianda alt sıralarda buluruz,buda bizim için hiç iyi olmaz.Onun içindirki devre arası imdatımıza yetişti ve biz bu zamanı iyi değerlendirip,artık takviye yapılacakmı ki büyük ihtimalle yapılacak,ve iyi bir hazırlıkla,lig başındaki gibi yeniden iyi bir oyunla beklediğimiz yere ulaşalım.Mühim olan eksikleri tespit edip iyi bir hazırlık dönemi geçirmek.Buda yönetimin ve teknik patronların işi.Artık hayırlısı,bekleyeceğiz. Başarılar.

serhankaburcuk
14.12.2005, 22:21
devre arasında inşallah takım ve tribünlerde gerekli düzenlemeler yapılacaktır..

Valla takımın düzeleceğinden eminim ama taraftar yine bence aynı olur...Tek çözüm Grupların tribünlerdeki sayısını artırmak yani maraton tribününde bize 200 den az olmamak şartı ile kontenjan sağlamak...

1967_Dernek_Ayhan
14.12.2005, 22:32
Valla takımın düzeleceğinden eminim ama taraftar yine bence aynı olur...Tek çözüm Grupların tribünlerdeki sayısını artırmak yani maraton tribününde bize 200 den az olmamak şartı ile kontenjan sağlamak...

haklısın serhan abi

serhankaburcuk
14.12.2005, 22:36
haklısın serhan abi

Valla Yönetimle bu konuyuda konuşmamız lazım...

cellomany
15.12.2005, 14:54
ENDİŞEYE MAHAL VERMEYELİM İKİNCİ DEVREYE SÜPER BİR GİRİŞ YAPACAĞIZ DEVRE BAŞINDA FAZLA TAKIMI TANIMADAN GELEN LORANT 2 Cİ YARIYA TAKIMA TAM BİR ALMAN DİSİPLİNİ KAZANDIRACAKTIR VE TAKVİYELERLE LİGİ SÜPÜRECEĞİMİZE CANI YÜREKTEN İNANIYORUM...

borranfirtinasi
15.12.2005, 14:58
kardeş ne eksiği ya 25-30 kişilik kadro var geniş kadro herkesin bu kadro içinde olduğuna göre eksikliklerin olmasından dolayı hiç bir bahaneyi kabul etmiyorumm birden ne oldum delisi olmasınlar herkes aklını başına alsınlarr adamlar

1967_Dernek_Ayhan
18.12.2005, 20:36
kardeş ne eksiği ya 25-30 kişilik kadro var geniş kadro herkesin bu kadro içinde olduğuna göre eksikliklerin olmasından dolayı hiç bir bahaneyi kabul etmiyorumm birden ne oldum delisi olmasınlar herkes aklını başına alsınlarr adamlar
eğer sen bu takımda eksik yok diyosan ki diyosun ....
bu takım bu yönetim ve bu taraftar olduğu sürece bu takımdan beklediğimiz başarıyı göremeyiz... :(

1967_DERNEK_10UR
18.12.2005, 21:28
taraftarın daha çok takımını ateşlemesi konusunda en büyük görev bize düşüyor...inşallah 2.yarı taraftarımız daha iyi organize edecez..

DJMuRaT
18.12.2005, 21:30
taraftarın daha çok takımını ateşlemesi konusunda en büyük görev bize düşüyor...inşallah 2.yarı taraftarımız daha iyi organize edecez..

Zaten organizelerimizde bu yönde!!!!!!2.yarı herşey daha güsel olacak...Bİzse Zaten daha özeliz!!!!

1967_DERNEK_MUSTAFA
18.12.2005, 21:37
SİVASSPOR YÖNETİMİ İKİNCİ YARI EKSİKLERİNİ TAMAMLARDA TARAFTAR OLAYINA GELİNCE ZOR DOSTUM ZOR

GuNaY
19.12.2005, 04:04
Eksik mutlaka olacaktır... henüz yapılanma aşamasındayız...
ama önemli olan eksiklerin ne kadar kısa sürede tesbit edildiği ve ortadan kalktığıki bu konuda yönetim gayet iyi çalışıyor!!!