Orijinalini görmek için tıklayınız : Halil Kardeşimizin Başı Sağolsun

tavatir
10.04.2016, 20:50
Uzun zamandır yazmıyordu Halil kardeşimiz. Şu mesajını okuyunca çok üzüldüm;

artik suskunlugum yetti

konusacagim

sivasspor ligde kalacak bu sene

suskunlugum sivassporu unuttugum icin degil su an ki durumu yuzunden de degil isterse duselim biz 2. ligde olsak bile geri geliriz merak etmeyin karamsar olmayin adimiz yeter bizim, bir duzenimiz var onu da kimse bozamaz cok sukur

suskun kaldik cok uzun zaman cunku ben ayni anda dayimi teyzemi ve bircok yegenimi kaybettim hatta ben bile olebilirdim 3 kere ameliyat oldum biraz uzun ve zor bir donemdi yoksa sizleri kardeslerimi yanliz birakmazdim

sizler simdi bana diyebilirsiniz hayattini anlatma ama falan : ) ben de size diyorum ki sivasspor bizim hayattimiz o sivassporu bizler hep sevmeliyiz guvenmeliyiz onun icin gerekirse olmeliyiz

sivasspor turkiye 1. liginin degismez ismidir ve hep oyle kalacaktir

Kardeşim başın sağolsun. Allah rahmet eylesin. Sana da geçmiş olsun. İnşallah hayırlı ömür nasip etsin sana Cenab-ı Hak. Allah geride kalanlara sabır versin.

sirseri58
10.04.2016, 21:37
başın sağolsun halil kardeşim,allah yardımcınız olsun

taraf
10.04.2016, 21:40
Arkadaş başın sagolsun . Ölenlere Allah rahmet eylesin . Hastalıgın devam ediyorsa Allah şifa versin

HALIL
10.04.2016, 22:17
canim gardaslarim bu sitenin en eski uyelerinden biri olarak sizlere sunu soyleyebilirim

bu sitede dogdum buyudum, bir gurbetci olarak turkçemi burda gelistirdim hatta ogrendim

bu sitede en sevdigim takima asik oldum yani sivassporumuz

bu sitede bu takimlan berbaber guldum

en cok malesef agladim ama hep positif kaldim cunku asik bir insan sevdigini her turlu sever her turlu ona destek çikar arkasinda durur hata olu yataginda bile (iste o bana oldu allahtan dilerim ki kimseye olmaz)

kumede kalacagiz diye benim saclarim beyazladi ve hatta farkina varmadan akciger kanseri oldum ya laaa :) 3 pnomotoraks gecirdim ama massallah yigidoyum hala ayaktayim ve o kanseri de yendim :)

HEPINIZI COK SEVIYORUM ARKADASLARIM GARDASLARIM AILEMSINIZ SIZLER BENIM

etlidöktürek
10.04.2016, 22:33
Sevgili yiğido başın sağolsun, geçmiş olsun..

subasi29
10.04.2016, 22:33
Allah rahmet etsin ! Hasta olanlara şifa versin.

Burack
10.04.2016, 23:01
Basin sag olsun ve gecmis olsun.

adres58
10.04.2016, 23:37
Değerli kardeşim.
Başın sağolsun, Allah rahmet eylesin, Geride kalanlara sabırlar ihsan eylesin.
Sanada geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Herşeyden önemlisi sağlık.

Allah başka acı mani keder vermesin...

Tekrar aramıza hoşgeldin...

kendalli
11.04.2016, 00:06
Başınız sağolsun Allah sizlere sabırlar geride kalanlara can sağlığı versin.

sedohan58
11.04.2016, 01:23
Yakınlarınıza Allah 'dan Rahmet diliyorum. Sizede Acil şifalar diliyorum. Mevlam cümlemize sağlıklı hayırlı ömür nasip etsin inşaallah. Saygılarımla

sebasteia
11.04.2016, 11:21
Halil kardeşim, hem başın sağ olsun hem de çok çok geçmiş olsun. Allah sağlıklı sıhhatli uzun bir ömür nasip etsin.

TS58
11.04.2016, 18:00
ALLAH rahmet eylesin

Ferhat06
11.04.2016, 20:15
Halil gardaşım başın sağolsun.Geçmiş olsun Allah acil şifa versin.Allah takatimizin fevkinde yük yüklemesin.Amin.

halilxx58
11.04.2016, 20:44
Adasim, hemserim, gardasim,
Basin sagolsun, Allah gani gani rahmet eylesin. Sanada cook cok gecmis olsun, Rabbim o zor günlerin tekrarini yasatmasin insallah.

migroArmis
11.04.2016, 21:11
Allah şifalar ölmüşlerinede rahmetler eylesin ....

kaplanlı
11.04.2016, 21:25
başınız sağolsun.Allah rahmet eylesin.Allah sabırlar vesin.

58_Buğra_98
12.04.2016, 10:51
Başınız sağ olsun ALLAH ölenlerinize rahmet eylesin geride kalanlarınıza sağlık sıhhat afiyet versin.

tykinik58
12.04.2016, 17:03
Başınız sağ olsun, ALLAH rahmet eylesin.
Sizlere de sağlık ve sabırlar versin yüce Rabbim.

HALIL
12.04.2016, 19:27
hepsini geçin en çok neye uzuldum biliyormusunuz ?

bir tiryaki sivassporlu olup da sivasa tekrar 12 sene sonra ayak basip ama maça gidemedim oda passolig yuzunden helal olsun tessekurler bu ugygulamayi her kim yaptiysa turk futbolunu boyle olduruyorlar ozelikle anadolu takimlarinin

sivaslilarin yuzde doksani zaten yurt disinda yasiyor nerdeyse her birimiz gelip canimizin istediginde maç olunca aninda bir bilet alamazsak o stadda tabiki sadece 1000 kisi olur bu tam bir futbol skanddali passolig derhal bitmeli !

hayir hepsini geçtim passolig aninda yapilmiyormus galiba veya birinin passoliginle geçemiyoruz ya mesela benim bir yakinimda passolig olsa o insan o anda hasta olsa veya gelemzse bir nedende oturu oraya baska bir yigido gelip te takimimiza destek cikamazmi bu nasil istir arkadas bu neyin kafasi

Sivasspormysoul
12.04.2016, 22:25
Kıymetli Yiğido,

Başın sağolsun. Cenabı Allah geride kalanlara sabırlar ve uzun ömürler ihsan eylesin inşallah. Ayrıca sana da geçmiş olsun. Acil şifalar temenni ederim.

Saygılarımla.

Kasim58
13.04.2016, 07:40
Basınız sagolsun gardasım Allah rahmet eylesin olenlerinize yakınlarınıza rabim sabırlar ihsan eylesin sanada büyük gecmis olsun Allahım acil ve hayırlı şifalar versin