Orijinalini görmek için tıklayınız : FEDARASYON ERCİYES MAÇINA GELİYOR

tahakalebasi
01.01.2005, 14:27
SİVAS-ERCİYES MAÇINA GİDELİM.ORADADA ÇOK GÜZEL TEZAHÜRATLAR YAPALIM.ÇÜNKİ FEDARASYON TAM KADRO FAİR-PLAY ÖDÜLÜNÜ HAKEDİYORMUYUZ DİYE GELECEKLER.VE FAİE-PLAY ÖDÜLÜNÜ ALIRSAK 10 MİLYOM DOLAR VERECEKLER.AYRICA BİRTANEDE FAİR-PLAY BAYRAĞI VERECEKLER.HEP BERABER O MAÇA GİDELİM SİVASSPOR TARAFTARINA YAKIŞIR DAVRANIŞLARINDA BULUNALIM. :D

eker
01.01.2005, 14:30
Bu 10 milyon dolar biraz uçuk bi rakam gibi geldi bana ama... :?

tahakalebasi
01.01.2005, 14:36
açıkladılar

türkçerap_yakup
01.01.2005, 14:44
başka kimler aday bu ödüle....

KoraySancar
01.01.2005, 20:15
Rakam bana da biraz uçuk geldi ama haberin doğruluk payı varsa rakamın önemi yok,hiç para almasak bile gurur verici bir olay olur,iyi de reklam yaparız.Topic'i açan arkadaş mümkünse haberin kaynağını da açıklasın.

mericcas
06.01.2005, 11:04
rakamda çok güzel bayrakda bu para süperlige çıkışda ilaç gibi gelir valla

serhankaburcuk
06.01.2005, 11:19
rakamda çok güzel bayrakda bu para süperlige çıkışda ilaç gibi gelir valla

Evet hiç sorma ya...Bayragı verdiler bize şimdiden...

eker
06.01.2005, 14:12
Gelsinler Gelsinler kesin alırız ödülü :D Seyirci yok olay yok. :evil:

abcde
12.01.2005, 23:11
HARİKA Bİ MİKTAR ama bana biraz kolpa gibi geldi,umarım doğrudur,doğruysa kaçmaz bu ödül yiğidolardan 8O

minni
12.01.2005, 23:37
:) Ya sormasi ayip erciyes maci seyircisiz degil mi?

CAGLAYAN
13.01.2005, 12:53
SİVAS-ERCİYES MAÇINA GİDELİM.ORADADA ÇOK GÜZEL TEZAHÜRATLAR YAPALIM.ÇÜNKİ FEDARASYON TAM KADRO FAİR-PLAY ÖDÜLÜNÜ HAKEDİYORMUYUZ DİYE GELECEKLER.VE FAİE-PLAY ÖDÜLÜNÜ ALIRSAK 10 MİLYOM DOLAR VERECEKLER.AYRICA BİRTANEDE FAİR-PLAY BAYRAĞI VERECEKLER.HEP BERABER O MAÇA GİDELİM SİVASSPOR TARAFTARINA YAKIŞIR DAVRANIŞLARINDA BULUNALIM. :D

Erciyes Karsilasmasi Seyicisiz olacak....
Seyircisiz Fair-Play Ödülü alinirmi ?

serhankaburcuk
13.01.2005, 13:17

Bence bu cezayı Sivasspora fair play ödülü vermemek ve Sivassporun Şampiyonluk Yarışında biraz geri kalmasını sağlamak için yaptılar...Sivasspora bu saatten sonra tek iş düşüyor Ankarada telekom maçı ve Erciyes maçını alarak hem federasyona hemde Sivassporun başarısını istemeyen şerefsizlere bir tokat vurmak....HAKSIZMIYIM....

kerem
13.01.2005, 14:22
ben tahakalebasi.yeniden üye oldum.çünki bana bazı kısıtlamalar yaptılar.neyse konuya gelelim:federasyon eğer bir aksilik çıkmaksa Erciyes maçına gelecekti.eğer çıkarsa bir sonraki kendi saha maçımıza '(adanaspor)'geleceklerdi.VE öylede oldu.Forumda dediğim konuları(kavga çıkarmayalım,güzel tezahuratlar yapalım vb...) maça giden taraftarlarımız yapsınki alalım şu fair-play'i.ayrıca bir düzeltme yapıyım:10 MİLYON DOLAR DEĞİL,1 MİLYON DOLAR VERECEKLER.

ForzaSivas
13.01.2005, 14:42
gelsinler sefa gelsinler sefa gelsinler

kerem
13.01.2005, 15:56
FAİR-PLAY'İ SİVAS HAKEDİYOR

türkçerap_yakup
13.01.2005, 19:37
yaw başka kimler aday bu ödüle...
------------------------------------
kartal,boğa,aslan,horoz hepsi traş...
aman dikkat!karşınızda kangal var...yavaş!!!

sivaslihakan
13.01.2005, 22:54
biz süperlige cikalimda ödül olmasin yeterki cikalim

yigitali
14.01.2005, 09:42
iyide bu maç ceza aldığımız maç değilmi?

abcde
17.01.2005, 19:19

Bence bu cezayı Sivasspora fair play ödülü vermemek ve Sivassporun Şampiyonluk Yarışında biraz geri kalmasını sağlamak için yaptılar...Sivasspora bu saatten sonra tek iş düşüyor Ankarada telekom maçı ve Erciyes maçını alarak hem federasyona hemde Sivassporun başarısını istemeyen şerefsizlere bir tokat vurmak....HAKSIZMIYIM....
bencede haklısın serhat kardeşim,bu adiler oyunlara başlıyolar herhalde,ne yapalım bizede bundan sonra şampiyon olup bunları çatır çatır çatlatmak düşer...

Silver Dragon
17.01.2005, 20:41
gelsinler tabı canım gelsınler keske cezamıs olmasaydıda buyuk sıvasspor taraftarını gorsedılerdı neyse bı dahakıne ınsaalaah hangı super lıg takımında bole taraftar var hıc bırınde yok
bız galatasarayın dolduramadıgın olımpıyat staddının doldurmus bır tarraftarız bız en buyuguzz

Silver Dragon
17.01.2005, 20:45
valla usaklar haklısınızın sıvasın dostu sıvasdır bunu herkes bılıyor cok hakkımız yendı yeter artık hep bızımmı hakkımız yenecek ben odul falan ıstemıyorum ben super lıg ısıtıyorum ben gs bjk ye fener dort eylulden cıkıs yok dıye bagırmayı ısıtıyorum bıtsın bu hasret artık[/b]

kerem
24.01.2005, 09:15
Hiç kuşkunuz olmasın FAİR-PLAY sivasspor'un