Orijinalini görmek için tıklayınız : Akçakışla Bucağı Web Sitesi Açıldı.

buzancar
05.12.2004, 18:50
Akçakışla Bucağı Web Sitesi Açıldı.
Adreslerimiz:
www.akcakisla.com.tr.tc
www.akcakisla.net.tr.tc

Anonymous
13.12.2004, 10:11
Reclam yasakdir adam gibi dur sana illa ip blokmu yapalim ne istiyorsun adam gibi dur surda :D: :D: :D

buzancar
07.01.2005, 22:08
sen kimsin, necisin? sanamı soracam ne yazacağımı. burası dayanışma forumu değilmi,başka nasıl dayanılışabilinilir? reklam yapıyorum, ne olacak. asıl sen adam ol. www.akcakisla.com.tr.tc
www.akcakisla.net.tr.tc

fLaSh
08.01.2005, 02:59
arkadaslar birlik ve beraberligimizi hep koruyalim.Birbirimize Saygi ve Sevgi iLe kisacasi hosgoru ile Yaklasalim.

türkçerap_yakup
08.01.2005, 09:17
buzancar...siteniz hoş olmuş....başarılar..ileride daha iyisini yapın...böle polemiklerede girme...buzancar...oke...görme mezlikten gel....

buzancar
16.01.2005, 13:37
SAĞOLUN ARKADAŞLAR! önemli olan yapıcı olabilmektir.

Tuncay
16.01.2005, 23:21
Buzancar cocuklugum Akcakislada gecti. Akcakislayi karis karis bilirim. Anilarim hep orda kaldi. Ilk okulu akcakislada bitirdim. Ogretmenimiz Ismet Tek adli ogretmendi. Siteniz hayirli olsun Dolama dan , Mezarliga ordan Kutuk e selam olsun. Cok iyi bir nahiyeydi. Tum akcakisla ya selam. Ben aslen Gemerekliyim.

abcde
28.01.2005, 00:29
ben aslen zaralıyım ama sivasın neresinden olursa olsun kardeşlerimin böyle dayanışma içinde olması beni inanın çok mutlu etti,siteniz hayırlı olsun...

kral58
27.03.2005, 23:32
ben aslen zaralıyım ama sivasın neresinden olursa olsun kardeşlerimin böyle dayanışma içinde olması beni inanın çok mutlu etti,siteniz hayırlı olsun...

helal be sana

GuNaY
28.03.2005, 00:26
gardas hayırlı ugurlu olsun...

FatihSoner58
28.03.2005, 01:56
gardas hayirli ugurli olsun

FatihSoner58
28.03.2005, 01:57
gardaslar akcakisla bizim Sarkislaya yakinmiydi. Yoksa benmi oyle hatirliyom..

SWS58
28.03.2005, 07:36
GARDAŞ SİTENİZ GÜZEL OLMUŞ HAYIRLI OLSUN.

Metin KAPTAN
13.11.2005, 19:38
bende AKÇAKIŞLA'lıyım ama sitenin adı var Akçakışla ıle ilgili bir resim bulamadım.saygılar....

agca58
13.11.2005, 20:16
Reclam yasakdir adam gibi dur sana illa ip blokmu yapalim ne istiyorsun adam gibi dur surda :D: :D: :D
HEM RECLAM NE SEN ONUN AÇIKLAMASINI YAP..ÖNCE SEN TÜRKÇE YAZMASINI ÖĞREN OLUM...ADAM NE GÜZEL BUCAĞININ TANITIMINI YAPIYOR VARSA ENDE TANIT..HEM SANANE KİMSİN Kİ KARIŞIYORSUN...BABANIN SİTESİMİ BURA

MERİÇ
13.11.2005, 21:12
hayırlı olsun abi

ofgurleyuk78
13.11.2005, 21:23
Yurdumun her yeri güzel. Sivasiminki bana göre güzel ve cana yakin. insan Sivasin ayazini özler mi? Gurbette olursa özler. Derdimi anlatabildim mi bilmiyorum.

MAVİ_BERE
14.11.2005, 18:21
SELAMIN ALEYKÜM!!!!
ANKARA'DA Yaşayan SİVASLI GARDAŞLAR ÖNEMLE DUYRULUR!!!!!!!

Herkesin bildiği gibi ankara'da yaşayan sivaslı bir hayli çok,ama birlik beraberlik yok.
Bu birlik beraberliği sağlıya biliriz...
Nasılmı?
İSTANBUL'DAKİ YİGİDOLAR RAMAZAN AYINDA İFTAR VEREREK TANIŞTILAR VE MAÇLAR DA BİRLİK BERABERLİK İÇİN DE BAGIRDILAR TAKIMLARINA DESTEK VERDİLER....
BİZ de birbirimizi yakından tanımış oluruz hem...

VE Sİvas'daki maçlara veya deplasman maçlarına ankaradan otobüs ve ya özel bir araçla gideriz ve çok güzel olur...

Daha sonrasında fazlalık olursa ANKARA'DA BİR DERNEGİMİZ OLUR...

BU düşünceler çok güzel şimdi ben gözümde canlandırıyorum da çok mutlu oluyorum...

BEN Sİvas'daki maçlara gitme sansım oluyor ama yanlız gidiyorum..hiç olmassa diyorum en kötü ihtimalle 5 kişi gitsek diyorum ama kimse yok...

ANKARADAKİ SİVASSPOR SEVERLERİ VE SİVASLILAR SİZDEN TEK İSTEGİM BENİ BU YOLDA YANLIZ BIRAKMAYIN!!!!! LÜTFEN...!!!!!

BEN KENDİ CEP TELEFON NUMARAMI VERİYORUM VE 3 HAFTA SONRA KAYSERİDE
KAYSERİ&SİVAS MAÇI VAR ben bu maça kayseriye gidecem benim le bu yola başkoyan varsa ÖLÜMÜNE ÖLÜM diyen varsa buyursun basımın üstünde yeri var....

LEVENT AKÇINAR
CEP TELEFON NUMARAM: 0543 296 46 98...
MSN ADRESİM:duygulum_1982@hotmail. com

BİRAZ SİZDEN SİVASSPORA DESTEK CIKMANIZI BEKLİYORUM BASKA BİRSEY İSTEMİYORUMMM...

TELEFONLARINIZI BEKLİYORUMMMM..

ÖNEMLİ NOTT::::
BU KONUYU LAF OLSUN VE SÖZDE KALSIN DİYE ACMADIM...

ANLAYAN ANLAR...