Orijinalini görmek için tıklayınız : Hayrettin'e BAŞKAN engeli

CAGLAYAN
26.12.2005, 14:11
http://www.sivasspor.com/images/stories/hayrettin3.jpg

Sivasspor Yönetimi, sezonun ilk yarısında sergilediği performansla büyük kulüplerin transfer listesine giren Hayrettin Yerlikaya'yı bırakmama kararı aldı. Başkan Mecnun Odyakmaz'ın, başarılı sol kanat oyuncusunun takımdan ayrılmasına onay verdiği öğrenildi. Hayrettin'i sezon sonunda yüksek bir bonservis bedeliyle satmayı planlayan kırmızı - beyazlılar transfer çalışmalarına da devam ediyor. Genel Menajer Bülent Uygun, anlaşma sağlanan Cem Can'a karşılık takım kaptanı Mohammed Ali'nin İstanbulspor'a verileceğini açıkladı. Bu arada takımdan gidecek oyuncular da belirlendi. Yedek kaleci Vedat, Mardinspor ile anlaşırken, Ertuğrul ise Bursaspor'la el sıkıştı. Yusuf Peken ile Yusuf Akbel'in de takımdan ayrılacakları vurgulandı.

http://www.milliyet.com.tr/2005/12/26/spor/spo15.html
Alinti: MILLIYET

1967 dernek serkan20
26.12.2005, 14:18
wallaha başkana akıl sır ermiyor
inşallah bizim için hayırlısı olsun.
muhammed ve ertuğrul neden gidiyor acaba?

eren1
26.12.2005, 14:20
HAYRETTİNİN SEZON SONUNA KADAR BU FORM GRAFİĞİNİ DEVAM ETTİRİR İNŞALLAH... YOKSA ŞİMDİKİ DEGERİNİN ÇOK ALTINA SATILIR VE BUDA YÖNETİMİN SUÇU OLUR.......

ŞUAN TRANSFERİN GENÇLERBİRLİĞİNDEN UĞUR BORELLE BİRLİKTE EN GÖZDE FUTBOLCUSU HAYRETTİN SATILACAKSA EGER ŞİMDİ SATILMALI BENCE..

şampiyon71
26.12.2005, 14:32
ne olduğunu hala anlamadım haberde bir yanlışlık yapılmış ama ,sanki başkana karşı yönetim bırakma ma karrı almış gibi değilmi siz ne anladınız ben öyle anladım*
ama şu bir gerçek beyin olarak hayrettin sivastan çoktaaaaann koptu kalması fayda sağlamaz artık

Arif Coşkun
26.12.2005, 14:40
ne olduğunu hala anlamadım haberde bir yanlışlık yapılmış ama ,sanki başkana karşı yönetim bırakma ma karrı almış gibi değilmi siz ne anladınız ben öyle anladım*
ama şu bir gerçek beyin olarak hayrettin sivastan çoktaaaaann koptu kalması fayda sağlamaz artık

Evet arkadaşım sana katılmamak mümkün değil,hem haber içeriğine hemde Hayrettin'nin beynince taransfer olması olayına.Ben bu haberde sanki yönetim transferine engel olmuş,hemde transferine onay vermiş gibi anladım.

şampiyon71
26.12.2005, 14:50
başka bir şey daha çıkıyor bu işin içindeeeeee birileri düğmeye bastı hayrettin ucuz yada pahalı gidecek ;ama gelenler yada ismi geçenler hayrettinin 4/1 i etmez:
ahmet kolcu: mehmey yıldızın % 25 i ni geçmezzzzz
kaleci :oğuzz: kadroya sezonun son maçında girer....
elazığlı muharrem : iyi bir yedek
istanbullu cem : belki adam olur ilerde ama şu an zannetmiyorummm.
diğer takımlar takımlarına çok iyi takviye vyapğıyorrr

CK58
26.12.2005, 14:57
başkanın bir bildiği vardır bizler yüzeysel olarak biliyoruz hayrettin her zaman gözde kimsenin şuphesi olmasın.. bazi kulupler futbolcu oynatmak için almıyor maksat rakip takini eksiltmek bunuda hayrettin'in dikkat etmesi lazım yedek kulubesinine dokor etmek için oyunca alan takimlarda var..

NAUGHTYBOY58
26.12.2005, 15:04
başkanın bu konuda iyi bi karar vermesi lazım
hayırlı bir karar verilirse bizde mutlu oluruz

Sampiyom
26.12.2005, 15:08
baskanimiza ben guveniyorum bence hayrettinin kalmasi daha iyi fenerbahcede yedek kulubesini isitmasi dahami iyi olur??? bence sivasta kalip iyi futbolunu devam ettirirse degeride artar ...

CÜSSKB-Aynur
26.12.2005, 15:27
Hayrettin konusunun biran önce netlik kazanması iyi olur.
Tabii ki gönlümüz kalmasından yana,

serhankaburcuk
26.12.2005, 15:32
Bencede sezon sonuna kadar takımda kalması hem onun için hemde takım için çok faydalı olur...Muhammed ve Ertuğrulun neden gönderildiklerini halen anlamış değilim...İnşallah onların yerine o kalitede adam bulurlar...

DJMuRaT
26.12.2005, 15:59
wallaha başkana akıl sır ermiyor
inşallah bizim için hayırlısı olsun.
muhammed ve ertuğrul neden gidiyor acaba?

haklısın Serkan bu yıl Ertuğrul'a hiç şans verilmedi ve gidiyor...Muhammed de oynadığı maçlarda hiçte kötü oynamadı..Bu takımda Yasir gibi biri duruyosa Ertuğrulun kaptan olarak görev yapması lazım...

yigido24
26.12.2005, 17:13

Bence Hayrettin coktan gözden cikarildi.......
bu sadece bir fiyat cikarma taktigi.

agca58
26.12.2005, 17:23
BU NE YAA BÖYLE..KAPTAN NİYE GİDİYOR ALLAH AŞKINA..HELE VEDAT AKLIM ERMİYOR ONUN GİTMESİNE..ADAM GS MAÇINDA HARİKA OYNADI GELECEK VADEDEN BİR KALECİYDİ..İNŞALLAH ASANSÖR OLMAYIZ 2. YARI

agca58
26.12.2005, 17:26
ERTUĞRULA GELİNCE...GÖRECEKSİNİZ BURSASPORDA GÜZEL OYNAYACAK VE KLUBÜMÜZ PİŞMAN OLACAK..ALLAH AŞKINA TAKIMIN ADI SİVASSPOR VE KAÇ TANE SİVASLI VAR BU TAKIMDA..ÜZÜLMEMEK ELDE DEĞİL..

Besyo_cu
26.12.2005, 17:39
Hayrettini 3.ligden itibaren sureklı ızlıyorum evet hayrettin cok iyi bir futbolcu ama sürekli sakatlanan bir futbolcu hatırlayın, bence hayrettin üzülerek söylüyorum ki formunu sürdürür ama gene sakatlık yaşamassa.

yigido kesku
07.01.2006, 15:23
nediye gondermezler anlamam hayırlısı ETİLER LİSESİ YİGİDO GENCLİK

ferit58
18.01.2006, 21:37
hayrettinin sivas spora yaptıkları göz ardı edilemez bence kalması lazım

MERİÇ
18.01.2006, 21:46
http://www.sivasspor.com/images/stories/hayrettin3.jpg

Sivasspor Yönetimi, sezonun ilk yarısında sergilediği performansla büyük kulüplerin transfer listesine giren Hayrettin Yerlikaya'yı bırakmama kararı aldı. Başkan Mecnun Odyakmaz'ın, başarılı sol kanat oyuncusunun takımdan ayrılmasına onay verdiği öğrenildi. Hayrettin'i sezon sonunda yüksek bir bonservis bedeliyle satmayı planlayan kırmızı - beyazlılar transfer çalışmalarına da devam ediyor. Genel Menajer Bülent Uygun, anlaşma sağlanan Cem Can'a karşılık takım kaptanı Mohammed Ali'nin İstanbulspor'a verileceğini açıkladı. Bu arada takımdan gidecek oyuncular da belirlendi. Yedek kaleci Vedat, Mardinspor ile anlaşırken, Ertuğrul ise Bursaspor'la el sıkıştı. Yusuf Peken ile Yusuf Akbel'in de takımdan ayrılacakları vurgulandı.

http://www.milliyet.com.tr/2005/12/26/spor/spo15.html
Alinti: MILLIYET
Abi Muhammed Ali diyarbakırspora gitmemişmiydi..........

1967_DERNEK_10UR
18.01.2006, 22:00
BAŞKANIMIZ VERMİYORSA ARTIK BU TÜR HABERLERİ DUYMAK İSTEMİYORUZ..BAŞKANMIZ SON NOKTAYI KOYDU..

erhan5834
18.01.2006, 22:29
BAŞKANIMIZ VERMİYORSA ARTIK BU TÜR HABERLERİ DUYMAK İSTEMİYORUZ..BAŞKANMIZ SON NOKTAYI KOYDU..
başkandan öte adam olmadığına göre polemik yaratmaya gerek yok başkan yok diyosa bitmiştir olay...

gercek58li
19.01.2006, 14:29
BASKANIMIZ NE YAPTIGINI IYI BILIR KALMASIDA IYI OLDU!

alimuharrem58
19.01.2006, 15:03
Hayrettının gıtmemesıne cok sevındım o bıze cok lazım

Etem-Murat
19.01.2006, 15:13
hayırlısı olsun da aklında başka takımlar olmasın inşallah
yoksa gideceği takımda kalır