Orijinalini görmek için tıklayınız : KORSAN ÜRÜNLER ALMAYALIM !!

CAGLAYAN
15.03.2005, 22:16
WWW.SIVASSPOR.COM olarak korsana hayır diyoruz....

http://www.sivasspor.com/gercektaraftar.gif

Arkadaslar bilindigi gibi Stad cevresinde sagda Solda Sahte SIVASSPOR
Ürünleri " Kaskol,Triko vs " Satilmaktadir!!! bu Ürünleri alirsak SIVASSPOR umuza Faydali Olamayiz!!!
Lütfen Tescilli Orijinal SIVASSPOR Ürünleri alarak Klübümüze Katkida Bulunalim.
TESEKKÜRLER

ŞAMPİYON SİVASSPOR KASET VE CD'Sİ TÜM MÜZİK MARKETLERDE

ANCAK HERŞEYDEN ÖNEMLİSİ BİZİM BELİRLEYİP MÜCADELE ETTİĞİMİZ YASAL YOLLARDAN ENGEL OLMAYA ÇALIŞTIĞIMIZ KORSAN CD SATICILARI VAR LÜTFEN KORSAN
ALMAYIN!!!
ALDIRMAYIN !!!!
HIRSIZLARA DEĞİL TAKIMIMIZA KAZANDIRALIM.

V1CT0RY
15.03.2005, 22:19
çok doğru yazmışsın abi.biraz pahalı olabilir ama klubümüze ufak da olsa bi katkı yapmış oluruz forum ahalisi.burdan cağlayan abiye katılıor ben de KORSAN URUNLERE HAYIR DİORUM....
______________________________ _______________________
BUILT FOR THE DESTROY...
S&S

türkçerap_yakup
15.03.2005, 22:27
ya abi ben bi kaşkol aldım 4milyon..sahtemidir bu ?

karli-58
15.03.2005, 22:34
Abicigim tabiiki bende sana katiliyorum.Ama bu konuda klubümüze cok is düsüyor.Sivasspor rozeti tasiyan tüm ürünlerin haklarinin korunmasini saglamalidir.Ve kötüye kullanilmasinin önene gecmelidir.Tüm klüplerin yaptigi gibi.

sivas58net
15.03.2005, 22:42
Ürünleri " Kaskol,Triko vs " Satilmaktadir!!! bu Ürünleri alirsak SIVASSPOR umuza Faydali Olamayiz!!!
TESEKKÜRLER Tesekkurler caglayan abi önerinize vede fikrinize katiliyorum çok dogru bir olayi aydinlattiginizdan dolayi sizi tebrik etmek istiyorum allaha emanet olunuz

FatihSoner58
16.03.2005, 00:01
Gardasima aynen katiliyorum. Tebrikler gardas

RüStü ElmaS
16.03.2005, 00:05
ARKADASLAR BU KONU COK ÖNEMLI.

SIVASSPORUMUZU UCUZA SATMAYALIM.

SAHTE ÜRÜNLERI ALMAK YIGITLIK DEGILDIR.

BIZE TARAFTAR OLARAK YAKISAN SIVASSPORUN GERCEK ÜRÜNLERINI ALMAKTIR.

BIZIM SIVASSPORUMUZUN SU ANDAKI GELDIGI DURUM TARIHI BIR DURUMDUR.

BÖYLE BIR ZAMANDA TAKIMIMIZA SAHIP CIKIP, SAHTE ÜRÜNLERI ALMAYALIM VEDE SATANLARI VE ALANLARIDA UYARALIM.

BIZE YAKISAN BUDUR.

SAHTE ÜRÜNLERE TARAFTAR OLARAK SAVAS ACALIM.

testere_necmi
16.03.2005, 00:08
BUNDAN 2 YIL ONCE TURKIYENIN FORMASINI ALACAKTIM SIVASTAN

COK ARADIM SONUNDA BIYERDE BULDUM AMA FORMANIN USTUNDE HIC ORJINAL OLDUGUNA DAIR BI SEY YOKTU ADAMA SORDUM ABI ORJINALMI BU DIYE

ADAM EKMEK KURAN CARPSINKI ORJINAL DEDI BENDE NAPIYIM INANDIM VE ALDIM. ARADAN 2 GUN GECTI FORMAYI GOREN HERKES BANA KORSAN FORMA OLDUGUNU SOYLEDI, YANI KAZIK YEDIK

KORSAN URUNLER HAKKINDA BASIMDAN GECEN BI OLAYDI...

AyhanBayrak
16.03.2005, 00:20
SU ANDA SIVASSPORUN TARAFTARLARINA IHTIYACI VARKEN SAHTE ÜRÜNLERI ALMAKDA NE OLUYORMUS

SAHTE ÜRÜNLERI ALMAK TAKIMIMIZI KÖSTEKLEMEDEN BASKA HICBIRSEY DEGIL AMA BIZIM TARAFTARLARIMIZ ARTIK BILINCLENIYOR VEDE TAKIMI ICIN NE GEREKIYORSA YAPIYOR

KORSAN SATICILARA VEDE YAPANLARA EN GÜZEL CEVABI VERMELILER DIYE INANIYORUM YANI BU CEVAP BENCE KORSAN MALLARIN YANINDAN BILE GECMEDEN ORIJINALLERINI ALARAK

:arrow: :arrow: TAKIMINA HEP DESTEK TAM DESTEK DEMELI

Tuncay
16.03.2005, 00:45
caglayan gardas hatirlatmanda tabiki fayda var, gerci sivasspor taraftari once takimini dusunmesi lazim. her turlu urunun korsanina hayir demeli. Hersey sivas spor icin. Onerinizi destekliyorum. Tunacay

GuNaY
16.03.2005, 04:51
abiler almaya elimizden geldigince gayret edelim ama cok fazla bulmakta zor... bunu klubun bir an önce biseyler yapması lazım... en cok iste onlara dusuyor... kolay gelsin...

tuncay_kantarci
16.03.2005, 08:51
SELAM ARKADASLAR,
ONCELIKLE SITE YONETIMINE BIZE BU IMKANI SAGLADIGI ICIN TESEKKUR EDERIM.LISANLI URUNLER ILE ILGILI OLARAKDA ISTANBUL DA SIVASSPORUMUZUN URUNLERINI BULABILECEGIMIZ BI YER YOK GONUL ISTERKI LISANSLI URUN ALALIM VE KULUBUMUZE BI KATKIMIZ OLSUN AMA LISANSLI URUN MAALESEF YOK. O YÜZDEN TARAFTAR STAD ETRAFINDA SATILAN SAHTE URUNLERI ALMAK ZORUNDA KALIYOR.BURADA IS KULUBUMUZE DÜŞÜYOR EN AZINDAN BIR SIVASSPOR STORE MAĞAZASI ACABILIR.
SAYGILAR,

serhankaburcuk
16.03.2005, 09:01
KORSANA HAYIR....
KULÜBÜMÜZE DESTEK OLALIM....

Yildizeli
16.03.2005, 11:09
caglayan abi sana sivasspor taraftari olarak hepimiz katiliyoruz tabiki sivasin orjinal mallarini alalim hep destek tam destek verelim hersey sivasspor icin

EMİNÇOLAK
16.03.2005, 11:14
BU KONUDA ENBÜYÜK GÖREV YİNE YÖNETİME DÜŞÜYO BİZLER KORSAN ÜRÜN KULLANMAMAYA DİKKAT ETMELİYİZ FAKAT YÖNETİMDE BİRŞEKİLDE TALEP BOŞLUĞUNU DOLDURMASI LAZIM ŞÜAN İSTANBULDA HİÇ BİR ÜRÜN BULAMIYORUZ KORSANLARDAN ÖNCE YÖNETİM EL ATMASI LAZIM ZAMAN KAYBI OLMADAN!!!!!!!

mehmet34
16.03.2005, 12:17
KORSAN ÜRÜNLERE HERZAMAN HER YERDE HAYIR

HERZAMAN HER YERDE SİVASSPORA EVET :!: :!: :!:

puar
16.03.2005, 13:25
iyide abi sivastan başka biryerden sivassporun resimi ürünleri satılmıyor tabiki bizler klübümüzün resmi ürünlerini almak isteriz bu konuda en azından büyük şehirlerde bir iki tana mağaza açılması gerekir..bu konudada çalışmaların yapıldığını biliyorum sene istanbul istiklalde en az 3 büyükler kadar sivassporunda formasını giyen insanların olacağınada inanıyorum...bizede bu yakışır

BROTHERS58
16.03.2005, 14:16
KORSAN ÜRÜNLE MÜCADELE DE HEPİMİZ SAGDUYULU OLURSAK KULÜBÜMÜZÜ GERCEKTEN ZOR BİR DURUMDAN KURTARIRIZ.HEPİMİZ SİVASSPORUN GÖNÜLLÜ MÜFETTİŞİ OLALIM.VE BİRAZ ZAHMETLİ DE OLSA ŞİMDİLİK BİLDİĞİM KADARIYLA SADECE ORJİNAL ÜRÜNLERSİVASTA VAR.ORADA YASAYANLARIN YARDIMIYLA ORJİNAL ÜRÜNLERE KAVUSABİLİRİZ.

SİVASSPOR'LUYUM DİYORSANIZ ORJİNAL ÜRÜNLER ALMALISINIZ :!:

doktor
16.03.2005, 16:54
korsana hayırrrrrrr

türkçerap_yakup
16.03.2005, 23:12
ya ben bi soru sordum..4 milyona kaşkol aldım..sahtemidir bu?

izmirliyigido
16.03.2005, 23:39
Korsan ürüne her zaman hayır tabii ki?

Kuübün kazancını başkalaırna yedirmeyelim. Fakat şuda bir gerçek ki, İstanbul, İzmir, Bursa gibi illerde bulunanlar, daha doğrusu Sivas dışında bulunan gurbetçiler bu ürünleri nasıl alacak? Şu anda her büyük ilde kulübün Sivasspor Store mağazası mümkün olmayacağına göre en güzel metod; büyük bir minibüs ürünlerle doldurulur ve maçın oynanacağı ilde (valilik izniyle) maç saatinden önce satış yapar. Ve hatta kolaylık olsun diye seyyar post makinelarıyla Kredi Kartı ile satış yapılabilir.

Yöneticilerimiz bo konuyu böyle çözerse fevkalade bir şey olur. Hatta hafta içinde de tüm illeri dolaşarak (tıpkı Fenerbahçe’nin satış tır’ları gibi) büyük oranda satış olur, gurbette ki Yiğidolarda sevinmiş olur. Fikrimde yanlış mıyım arkadaşlar?

cem
17.03.2005, 00:12
ORJİNALİNİ VARDIDA ALMADIKMI?BULAYIM SİVASIMIN ORJINAL FORMASINSINI 50-100 GÖZÜM GÖRMEZ BASAR PARAYI ALIRIM AMA YOK BULAMIYORUM NE YAPAYIM.TLFONUMA KAYDETTİĞİM SİVAS TELEKOM MAÇININ GÖRÜNTÜLERİYLE KENDİMİ AVUTUYORUM.ANGARALI YİGİDO.

casus84
17.03.2005, 11:16
TESEKKÜRLER

KORSANA HAYIR
:::::::::::::::::::::::GENÇSİV ASLILAR::::::::::::::::::: :k15:

serrkann58
17.03.2005, 11:40
KORSANA KESİNLİKLE HAYIR.. Bencede istanbulda sarıyer maçından önce lisanslı ürünleri satan bir tır getirecen süper satış olur herkese görev düşüyor sahte korsan ürün almayın aldırmayın SİVASSPORUMUZUN KALKINMASI İÇİN HEP BERABER EL ELE

serhankaburcuk
17.03.2005, 11:54
[sie=13]Korsana tekrardan hayır diyorum..Sivasspor taraftarı az sabretsin Büyük şehirlerde Sivasspor ürünlerinin satıldığı megastore tarzı yerler açılacak bunu bizzat başkanımız söyledi...[/size]

abcde
17.03.2005, 13:00
ya abi ben bi kaşkol aldım 4milyon..sahtemidir bu ?
full orjinaldir emin ol. :lol: :lol:

V1CT0RY
17.03.2005, 13:47
[sie=13]Korsana tekrardan hayır diyorum..Sivasspor taraftarı az sabretsin Büyük şehirlerde Sivasspor ürünlerinin satıldığı megastore tarzı yerler açılacak bunu bizzat başkanımız söyledi...[/size]
serhat abi bu gerçekleşirse super olur abi bea
______________________________ _______________________
BUILT FOR THE DESTROY...
S&S

V1CT0RY
17.03.2005, 18:50
xxxxx bide ben yazayım KORSANA HAYIR ABİLER ABLALAR!!!
______________________________ _____________________
BUILT FOR THE DESTROY...
S&S

veysel
26.03.2005, 16:52
korsan alip parani sokaga atma orijinal ürün al takima gitsin

HakkıTİMUÇİN
13.04.2005, 19:03
Bravo çağlayan abi.. çok önemli bir konuya değinmişsin... seneye süper ligde çok para lazım çooook

3YILDIZ
14.04.2005, 11:28
korsanini buldukda orijinali kaldi....
dogrusu bu her ikisinden mahrumuz buralarda

yinede korsana hayir !!!!

sVs
14.04.2005, 11:33
valla topici ilk gördüğüm bir gülümseme aldı ama son derece haklısınız lisanslı ürünlerimiz olduğuna göre korsana hayır :twisted: :evil: :evil:

EMİNÇOLAK
14.04.2005, 11:38
KORSANA HAYIR

ÇÜNKÜ KORSAN ÜRÜNLER NE SİVASLIYA NEDE SİVASSPORA YAKIŞMAZ

KORSANA HAYIR

sVs
14.04.2005, 11:41
+1967

Hüseyin_58
14.04.2005, 13:00
Korsan ürünlere hayir.
Korsan ürünlere her zaman karsiyiz.

RüStü ElmaS
14.04.2005, 14:48

BÖYLE BIR ZAMANDA TAKIMIMIZA SAHIP CIKIP, SAHTE ÜRÜNLERI ALMAYALIM VEDE SATANLARI VE ALANLARIDA UYARALIM.

BIZE YAKISAN BUDUR.

CAGLAYAN
20.04.2005, 17:58
KORSAN ÜRÜNLERE HAYIR !!

kadir20
20.04.2005, 18:02
abi sivasspor formasi bulayim da isterse korsan olsun yeterki bulayim yaa

kral58
20.04.2005, 18:13
http://www.ugurisilak.com/image/korsan.jpg

alperen058
22.04.2005, 16:03
korsana hayır ama gurbetciler için yönetim bir çözüm bulsa mesala başkan sürekli ist.da çözüm bulabilir

58_SIVAS_58
22.04.2005, 21:58

FatihSoner58
23.04.2005, 00:43
AYNEN KORSANA HAYIR

CAGLAYAN
06.05.2005, 17:59
KORSAN ÜRÜNLERE HAYIR !!

CEVIK
06.05.2005, 18:13
TESEKKÜRLER ABİİİ GÜZEL SÖYLÜYORSUN AMA BU TARAFTARA ÖNCE DOGRU ADRESİ VERMEMİZ GEREK MEZMİ ? İSTANBULDAKİ BİR SİVASLI FORMESINI NEREDEN ALACAGINI BİLMİYOR BENCE SİTEDE ADRESLERİ YAYINLASAK DAHA İYİ OLUR DİYE DÜŞÜNÜYORUM SAYGILARIM LA

sivasligenc
06.05.2005, 18:49
valla gardaşlar size sonuna kadar katılıyom ve bence yonetim yeni sezon için bence istanbula bir mağza açmalı ve sivasspor logo ve ürünlerini tescil ettirmeli veyada bi spor firmasıyla anlaşarak o spor firmasının mağzalarında sattırmalı ürünleri şuan galiba fenerium üretiyor formaları feneriumla anlaşabilir böylece hem türkiye hemde avrupada ürünleri hemşerilerimize kolayca ulaştırır

CAGLAYAN
20.05.2005, 21:12
Bravo çağlayan abi.. çok önemli bir konuya değinmişsin... seneye süper ligde çok para lazım çooook

+ 1967
Eyvallah Gardas

GuNaY
20.05.2005, 21:17

+ 1967
Eyvallah Gardas

EVET BİRKAÇ HAFTAYA KADAR ŞAMPİYONLUK KASETİMİZ ÇIKACAKMIŞ... LÜTFEN KLÜPTEN VE ONAYLI YERLERDEN ALIN... BASKAN KASETTEN İYİ GELİR GELEMSİNİ BELİRTMİSTİ!!!! :wink:

bilgekagan58
20.05.2005, 22:49
Arkadasalr birakalim bu korsan satislari da biz busitedekileri sivaspora üye yapalim ve ayda sadece 5 euro olmak sartiyla üye olalim siz ozaman görün sivasin gücünü bence üye olamk daha akilli bir is ozamn külübe devamli para akar bir hesap ettinizmi siz hic ayda ne kadar üye aidati girer bakin 5500 üyemiz var su anda ne yapar 5 euroyla carparsan ayda 27500 yilda ne yapar ca. 330000 euro eder ve bu parayla enaz iki futbolcu aliriz gelin biz bu isi yapalim ne dersiniz bu fikrime dayanisma böyle olur el ele verelim sivasi avrupaya tasiyalim olmazmi yigidolar

Unnamedplayer
20.05.2005, 23:57
Sarıyer macının fotolarına bakdım bıraz once ve ne gordum dersınız sivasda da satılan sıyah renklı ve sıvasspor amblemı ters basılmıs bayrak sıte yonetıcılerının ve bu forum mu acan ınsanların elınde baskalarına bunları soylerken sız nıye baska yerlerden korsan urun alıyorsunuz baskalarını uyardıgınız kadar sızde bıraz dıkkatlı olun bence (herhangi bi ard niyetle yazmıyorum bu yazıyı sadece gozume ılıstı soylemek ıstedım...)

CEVIK
21.05.2005, 00:09
Sarıyer macının fotolarına bakdım bıraz once ve ne gordum dersınız sivasda da satılan sıyah renklı ve sıvasspor amblemı ters basılmıs bayrak sıte yonetıcılerının ve bu forum mu acan ınsanların elınde baskalarına bunları soylerken sız nıye baska yerlerden korsan urun alıyorsunuz baskalarını uyardıgınız kadar sızde bıraz dıkkatlı olun bence (herhangi bi ard niyetle yazmıyorum bu yazıyı sadece gozume ılıstı soylemek ıstedım...)HAKLISIN ARKADAŞ SANA KATILIYORUM :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

GuNaY
21.05.2005, 00:21
Sarıyer macının fotolarına bakdım bıraz once ve ne gordum dersınız sivasda da satılan sıyah renklı ve sıvasspor amblemı ters basılmıs bayrak sıte yonetıcılerının ve bu forum mu acan ınsanların elınde baskalarına bunları soylerken sız nıye baska yerlerden korsan urun alıyorsunuz baskalarını uyardıgınız kadar sızde bıraz dıkkatlı olun bence (herhangi bi ard niyetle yazmıyorum bu yazıyı sadece gozume ılıstı soylemek ıstedım...)
gardas haklısın benim basımın altından cıktı bu olay... mactan bir gun onceki aksam arkadasa ugradım... bende olmadıgı icin bayrak ondan alayım dedim... ve hic farketmedim bayragın o sekilde oldugunu... taki bir sonraki gun rüstü abi beni uyarana kadar ancak en azından elimde kırmızı beyaz birsey olmasını istiyordum.... herkesten özür dilerim
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

CEVIK
21.05.2005, 00:54
gardas haklısın benim basımın altından cıktı bu olay... mactan bir gun onceki aksam arkadasa ugradım... bende olmadıgı icin bayrak ondan alayım dedim... ve hic farketmedim bayragın o sekilde oldugunu... taki bir sonraki gun rüstü abi beni uyarana kadar ancak en azından elimde kırmızı beyaz birsey olmasını istiyordum.... herkesten özür dilerim
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:ÖZÜRÜN KABUL OLMUŞDUR BİRDAHA GÖRMEYİZ GÜNAYI BAKINSANA ŞİMDİDEN YÜZÜ KIZARDI :roll: :roll: :roll: :roll:

Yildizelili58
21.05.2005, 01:27
gardaslar
8 AYDA GURBETCILER GELECEK TABI BENDE
BIZ GURBETCILER SIVASSPORA COK ILGI DUYDUGMUZDAN
GÖRDÜGÜMÜZ YERDE ALIYORUZ
ÖNLEMI SIZ ALIN

EKO58
21.05.2005, 12:12
EĞER GERÇEKTENDE SİVASSPORA KATKIDA BULUNMAK İSTİYORSAK LİSANSLI ÜRÜN ALMALIYIZ.BİR DE KULÜBÜMÜZ ELİNE GEÇEN FIRSATLARI İYİ DEĞERLENDİRMELİ BUNA ÖRNEK VERECEK OLURSAM BİR BEŞİKTAŞ FENERBAHÇE MAÇINDAN SONRA KADIKÖY HATIRASI DİYE TİŞÖRT BASTIRIP SATTI VE İYİ BİR GELİR ELDE ETTİ MESALA KULÜBÜMÜZDE 38 YIL SONRA 1.LİGE MERHABA DİYEN SİVASSPORUMUZ İÇİN BASKILI TİŞÖRTLER FORMALAR BASIP SATABİLİR HERŞEY TİCARETLE MÜMKÜN YOKSA NASIL BU TAKIMA DESTEK SAĞLANACAK.

SivasliErhan
21.05.2005, 12:35
KORSAN ÜRÜN ALMA ! ALDIRTMA !

böyle bir pankart yadirmamiz lazim bence yada stadlarda reklam olarak da yapilmali

ygd
06.06.2005, 21:59
TESEKKÜRLER

+İMZA

1967_DERNEK_10UR
06.06.2005, 22:19
KORSAN ÜRÜNÜ SATAN SATTI .ŞAMPİYONLUK MAÇLARINDA BİNLERCE BAYRAK SATILDI...

cengaver
07.06.2005, 10:15
KORSANA HAYIR....

CAGLAYAN
07.06.2005, 23:36
KORSAN ÜRÜNLE MÜCADELE DE HEPİMİZ SAGDUYULU OLURSAK KULÜBÜMÜZÜ GERCEKTEN ZOR BİR DURUMDAN KURTARIRIZ.HEPİMİZ SİVASSPORUN GÖNÜLLÜ MÜFETTİŞİ OLALIM.VE BİRAZ ZAHMETLİ DE OLSA ŞİMDİLİK BİLDİĞİM KADARIYLA SADECE ORJİNAL ÜRÜNLERSİVASTA VAR.ORADA YASAYANLARIN YARDIMIYLA ORJİNAL ÜRÜNLERE KAVUSABİLİRİZ.

SİVASSPOR'LUYUM DİYORSANIZ ORJİNAL ÜRÜNLER ALMALISINIZ :!:

serhankaburcuk
11.06.2005, 19:50
Bu sezon korsanı satan sattı ve parayı vurdu...İnşallah bu sene bu hatalara düşmeyiz.Kulübümüzün resmi ürünlerine ilgi gösterelim ve bu sene forma satışlarıyla ve diğer ürünlerin satışlarıyla bizde bir futbolcu alalım olmazmı?4.Büyük kulübüz demesini biliyorsak büyük bir kulübün taraftarı gibi hareket etmeliyiz..

anadolupls
11.06.2005, 20:13
yav arkadaşlar hepiniz iyi güzel söylüyorsunuzda hani nerden alıcağız bir yer gösteren yokki. Allah için istanbulda şurda lisanslı ürünler satılıyor diyebilirmiyiz. eğer öyle bir yer varsa lütfen beni benim gibi olan diğer gardaşları yönlendirin..... :(

serhankaburcuk
11.06.2005, 20:18
yav arkadaşlar hepiniz iyi güzel söylüyorsunuzda hani nerden alıcağız bir yer gösteren yokki. Allah için istanbulda şurda lisanslı ürünler satılıyor diyebilirmiyiz. eğer öyle bir yer varsa lütfen beni benim gibi olan diğer gardaşları yönlendirin..... :(

Gardaş siz yeterki isteyin illa İstanbul olması önemli değil Bizim sivastaki 1967 Sivasspor genç taraftarlar derneğine ulaşın onlar size yardımcı olsunlar ürün konusunda.. Ama üzülmeyin yakında bu sıkıntıların hepsi giderilecek...

1967_DERNEK_10UR
11.06.2005, 20:32

Gardaş siz yeterki isteyin illa İstanbul olması önemli değil Bizim sivastaki 1967 Sivasspor genç taraftarlar derneğine ulaşın onlar size yardımcı olsunlar ürün konusunda.. Ama üzülmeyin yakında bu sıkıntıların hepsi giderilecek...SERHAT ABI DOĞRU SÖYLÜYOR ADRES BELLİ DERNEK OLARAK HER TÜRLÜ HİZMETE HAZIRIZ AMA .DESTEK OLUNMUYOR BİZE KÖSTEK OLUNUYOR.YOKSA DÜNYANIN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜRÜNLERİ NTERNET ÜZERİNDEN ULAŞTIRABİLİRZ...

yigido24
12.06.2005, 13:53

Gardaş siz yeterki isteyin illa İstanbul olması önemli değil Bizim sivastaki 1967 Sivasspor genç taraftarlar derneğine ulaşın onlar size yardımcı olsunlar ürün konusunda.. Ama üzülmeyin yakında bu sıkıntıların hepsi giderilecek...SERHAT ABI DOĞRU SÖYLÜYOR ADRES BELLİ DERNEK OLARAK HER TÜRLÜ HİZMETE HAZIRIZ AMA .DESTEK OLUNMUYOR BİZE KÖSTEK OLUNUYOR.YOKSA DÜNYANIN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜRÜNLERİ NTERNET ÜZERİNDEN ULAŞTIRABİLİRZ...

+ IMZA

Bilmiyorum
12.06.2005, 13:58
MİLLET DERNEK Mİ ARAYACAK KULBÜN BİR YERİ OLACAK ÖRNEĞİN KADIKOY FENERİUM YANI HERKES GİDİP ORDAN ALACAK MİLLET DERNEK Mİ ARAYACAK BELLİ BİR YER OLSUN HERKES GİDİP ORDAN ALSIN

1967_DERNEK_10UR
12.06.2005, 14:00

Gardaş siz yeterki isteyin illa İstanbul olması önemli değil Bizim sivastaki 1967 Sivasspor genç taraftarlar derneğine ulaşın onlar size yardımcı olsunlar ürün konusunda.. Ama üzülmeyin yakında bu sıkıntıların hepsi giderilecek...SERHAT ABI DOĞRU SÖYLÜYOR ADRES BELLİ DERNEK OLARAK HER TÜRLÜ HİZMETE HAZIRIZ AMA .DESTEK OLUNMUYOR BİZE KÖSTEK OLUNUYOR.YOKSA DÜNYANIN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜRÜNLERİ NTERNET ÜZERİNDEN ULAŞTIRABİLİRZ...İMZA +1967...

Serkan-58
19.06.2005, 17:54
HEP BERABER KORSAN ÜRÜNLERE HAYIR DIYORUZ!!

osman_58_1967
26.06.2005, 14:05

böyle bir pankart yadirmamiz lazim bence yada stadlarda reklam olarak da yapilmali

1967_DERNEK_10UR
26.06.2005, 15:26

böyle bir pankart yadirmamiz lazim bence yada stadlarda reklam olarak da yapilmali+1967 İMZA+KAŞE+MÜHÜR+++++++++

sivas58net
26.06.2005, 17:35
SEVGiLi CAGLAYAN ABiM ÇOK HAKLISINIZ KORSAN ÜRÜNLERE HAYIR DEMELiYiZ. TESEKKÜRLER CANIM ABiM HEP DESTEK TAM DESTEK

+iMZA

CAGLAYAN
30.06.2005, 21:00

ANCAK HERŞEYDEN ÖNEMLİSİ BİZİM BELİRLEYİP MÜCADELE ETTİĞİMİZ YASAL YOLLARDAN ENGEL OLMAYA ÇALIŞTIĞIMIZ KORSAN CD SATICILARI VAR LÜTFEN KORSAN
ALMAYIN!!!
ALDIRMAYIN !!!!

5841
30.06.2005, 21:13
YAHUDI DERKI:
BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGIN DEYILIM.

KORSAN MAL ALACAGINA GERCEK ORJİNAL OLARAK ALALIMKI SİVASSPORA KATKIDA BULUNALIM

KORSANA HAYIR.................

osman_58_1967
30.06.2005, 21:35

ALMAYIN!!!
ALDIRMAYIN !!!!

+IMZA

ElbeyLi58
01.07.2005, 16:02

+ IMZA

zafercc
01.07.2005, 16:12
Sivassporlu birinin korsandan alacağına zaten inananamam ben şu ana kadar korsanda görmedim, gören varmı bilmiyorum lakin kimse takımının cd sini korsandan alacak kadar duyarsız olamaz

zafercc
01.07.2005, 16:15
YAHUDI DERKI:
BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGIN DEYILIM.

KORSAN MAL ALACAGINA GERCEK ORJİNAL OLARAK ALALIMKI SİVASSPORA KATKIDA BULUNALIM

KORSANA HAYIR.................

ingilizler demiş gardaşşş :D

izmirliyigido
10.07.2005, 16:09
Sivasspor klübünün Süper Lig'de taraftarın maddi ve manevi desteğine daha çok ihtiyacı olacaktır. "YİĞİDO" adını marka yapmak ve 3 büyüklerle yarışmak istyorsak bizde üzerimize düşen görevi yerine getirelim ve lisanslı ürünleri alarak takıma yardımcı olalım.

KoraySancar
10.07.2005, 16:21
SİVAS'TAN EN GÜZEL HEDİYE SİVASSPOR LİSANSLI ÜRÜNÜ!
Bu arada lisanslı ürünlerimiz epey çeşitlenmiş.Forma,atkı,cd derken SİVASSPOR UYKU SETİ DE çıkmış,geçenlerde Atatürk cad. üzerinde gördüm,sordum lisanslıymış.Özellikle çocuğuna uyku seti almayı düşünenlere duyrulur.

Boys_of_HeLL
13.07.2005, 18:12
Arkadaşlar Sivasspor Yönetiminin Yapması Gereken Tek Şey Bir Store Açmak.! Adınıda Bu rada Arakadaşlar kendimiz koyalım aramızada kararlaştıralım Yönetime sunalım konuyu.Bu konu bu kadar basit ve kolaydır.Hem Kulübümüz kazanır hemde biz. :arrow:

FatihSoner58
28.07.2005, 13:56
KORSANA HAYIRRRRRRR

zopik58
02.08.2005, 13:01
Bence çok küçük bile olsa Bir SSS[SivasSporStore] açılmalıdır böylece orijinal ile sahte ortaya cıkar gider ordan alırız mesela gecen 4 tane bayrak aldım 35ytl bu para Sivasspor'a gitse daha ii olurdu :cry:

FatihSoner58
02.08.2005, 13:45
KORSANA HER ZAMAN HAYIRRRRRR

serhankaburcuk
02.08.2005, 14:22
KORSAN ÜRÜNLERE HAYIR DİYELİM....

sinan-58
02.08.2005, 14:36
abiciğim aslında kulübümüz fenerbahce gibi kendi lisanslı ürünlerini satan mağaza açsa hem külübe fayda sağlar hemde taraftar sahte ürün almamış olur :evil:

1967_DERNEK_10UR
17.08.2005, 21:57
PİYASAYA YENİ ÇIKAN SİVASSPOR'UN ŞAMPİYONLUK ALBÜMÜ 10 BİN ADET SATTI ŞU ANA KADAR..

DJMuRaT
17.08.2005, 22:00
Bence Oktay Kaynarcanın çok büyük faktörü oldu.Bende Seneye şampiyonluk Müziğini Don Omara yaptıracam.:D

1967_DERNEK_10UR
17.08.2005, 22:34
KORSANA KAYIR SİVASSPOR LİSANSLI ÜRÜNLER TARAFTARIMIZA DAHA ÇOK YAKIŞIR..

yigido24
11.12.2005, 11:25

wacker
20.04.2007, 18:07
sivasspor ürünlerini online alabilecek bir yer warmı

ibrahimovic7
20.04.2007, 18:43
ANTALYADA BULABİLİRMİYİM ŞAMPİYON SİVAS CD SİNİ GARDAŞLARIMMM BEN ORJİNALİNİ ALIRIM BUNDAN SONRA FORMANIN :D

ibrahimovic7
20.04.2007, 18:50
BENCE SİVASIN GÖBEĞİNE Bİ SİVASSPOR STORE AÇILMASI GEREK. YAZIN GURBETÇİSİ SİVASLISI ÇOK GELİR ORALARA. BENCE BU YAZA KADAR AÇILIRSA ÇOOK GÜZEL OLUR SİVAS İÇİN. ŞU ŞAMPİYON SİVASSPOR CD SİNİDE MERAK ETTİM YAWW. GOLLERDE VARDIR İNŞALLAH.

metin_26
20.04.2007, 19:20
BENCE SİVASIN GÖBEĞİNE Bİ SİVASSPOR STORE AÇILMASI GEREK. YAZIN GURBETÇİSİ SİVASLISI ÇOK GELİR ORALARA. BENCE BU YAZA KADAR AÇILIRSA ÇOOK GÜZEL OLUR SİVAS İÇİN. ŞU ŞAMPİYON SİVASSPOR CD SİNİDE MERAK ETTİM YAWW. GOLLERDE VARDIR İNŞALLAH.

GARDAŞ İSTASYON CADDESİNDE KONGRE MÜZESİNİN BAHCESİNDE TATLI SUYUN YANINDA STORE VAR SİVASSPORUN TÜM LİSANSLI ÜRÜNLERİNİ BULA BİLİRSİNİZ

Engin58
20.04.2007, 19:26
CAGLAYAN ABI AYNEN DEDIKLERINE KATILIYORUM.SAYGILARIMLA...

zaralım 58
20.04.2007, 20:02
arkadaşlar sivassporumuz lisanslı orjinal forması istanbulda tek yerde var o da ZEYTİNBURNU OLİVİUM da en son 55 YTL'idi.
BİLGİLERİNİZE ARZ EDERİM...

zaralım 58
20.04.2007, 20:03
BEYAZ SAĞ OMUZUNDA KIRMIZI ve GRİ ÇİZGİLER OLAN İLK SEZON'DA GİYDİĞİMİZ FORMAYDI

sivasli_boy
20.04.2007, 21:15
Kardesim orjinal kaskol 15-20 milyon olursa gariban adam ne yapsin herhalde 4 milyonlugu alır yani...

1967_CLUB_ER
20.04.2007, 21:30
biz bu geçen ramazan bayramında köye gitmişdik.sivasın içinden geçtik giderken ortada bi göbek var.ilerde sagda bi pasaj var ordan kırmızı forma,sıcak su koyunca sivasspor amblemi çıkan bi kupa,anahtarlık,şapka aldım 90 YTL tuttu 6 aya böldürdük.Bi atkıyı ankara 19 mayıs stadında satıyolardı ordan aldım 5 YTL ye.

mekan34parola58
20.04.2007, 21:32
SİVASSPOR GERCEKTEN COK BÜYÜK BİR POTANSİYELE SAHIP BUNU DEĞERLENDİRMELİYİZ GARDAŞLAR TKIMIMIZIN LISANSLI ÜRÜNLERİNE DAHA COK RAĞBET GÖSTERİP YİĞİDOLARA DAHA ÇOK DESTEK OLMALIYIZ

mesut_tncsvs
31.05.2007, 21:44
Kardesim orjinal kaskol 15-20 milyon olursa gariban adam ne yapsin herhalde 4 milyonlugu alır yani...

para verip orjinali almadıktan sonra 4 ytl veripte sahtesini alıp

korsana destek çıkmayın bunların hepsi kul hakkına girer emeğe saygısızlıktır

eper 15-20 ytlye çok diyorsan alma

gidip korsanınıda alma

yigido Atilla
31.05.2007, 23:23

BIZE YAKISAN BUDUR.

Cok Dogru Söylüyorsun Rüstü Gardas ....
Bence Bu Sitede Sivasspor Ürünleri Forumu Eksik .????????
Formalarin Resmi cekilir Fiyati yanina yazilir ve satan Firmanin ismi Adresi ve Siparisverilecek Firmanin Konto Numaralari Yazilir vs. vs.. Bu Sitede Böyle bir Forum varmi Yoksa Benmi Görmedim .????????????

gardasin.58
01.06.2007, 01:36
Sizlere katiliyorum fakat nerden nasil temin edecegimiz yerin adresesini yazarsaniz daha iyi olur.
bundan yaklasik iki ay once sivas merkezde bulunan kulubeden bir seyler alalim dedik ama malesef rozetten baska birsey bulamadik oda kaliteli bir sey degildi
yazinda öyle olursa o kulubeyi kapatsinlar veya daha genis spor magzasi acsinlar daha cok cesit bulundursunlar butun spor malzemesini yani corapdan eldivene formadan topa kadar daha iyi olmazmi.
saygilarimla.
yusuf sahin

Dark Force
01.06.2007, 03:08
Sivasspor ürünlerinde korsanıyla orjinali ürünleri arasında fiyat farkı yok hemen hemen aynı işborta tezgahlarıdan almayalım lütfen

Külhanbeyi58
01.06.2007, 10:06
Maalesef Sivasspor'un İstanbul'da bir Tane Sivasspor Ürünleri Satan Mağazası yok...Zeytinburnu Olivium Da Duydum Var Diye' Ama Doğruluk Payını Bilemiyorum..Sivas'a Sivasspor'a Gönül Vermiş Taraftarımız Sivas'a Gittiğinde Yada 'Dolaylı Sebeblerden Gidemiyorlarsa Sivas'ta Bulunan Arkadaşlarımızdan İstasyon Caddesinde Bulunan Sivasspor Büfesinden (Shop)'tan Kargo İle İsteyebilirler... We Atatürk Caddesinde Bulunan Demircioğlu Alışweriş Mağazasından (Sivasspor Sponsoru) Çocuklarına Uyku seti Çocuk Odası Newresim Battaniye Alabilirler..Vede Kaliteli Olduğunu Düşünmekteyim Sonuçta Bu Ürünlerden Sivasspor'A Bir Finans Görmekteyiz..Gerçekten Kaliteli Diyebilirim

EMEĞE SAYGI!!!

itaydas
01.06.2007, 10:47
Arkadaşların tümüne katılıyorum, 1 dakika sonra alın ama lütfen araştırın.Teşekkürler...

handsome5867
01.06.2007, 12:17
[QUOTE=türkçerap_yakup;6918]ya abi ben bi kaşkol aldım 4milyon..sahtemidir bu ?[/ SAHTE DİR EVET ORJİNAL DEİL DİR DİKKAT ET :)

musti34
01.06.2007, 12:53
iyi de ben istanbulda oturuyom nerden alacam

FERİDUN_58
11.06.2007, 20:06
BENDE İSTİYORUM ORJİNAL FORMA ALMAK AMA İST DA BULAMIYORUMKİ YÖNETİM BİŞEYLER YAPSIN DUYSUN ARTIK SESİMİZİ

salihak
11.06.2007, 20:20
biz istanbulda oturuyoruz orjinal ürün bulamıyoruz doğl olarak korsan alıyoruz eğer orjinal ürün satan varsa istanbulda yardımcı olusranız sevinirim

Divriği58-
11.06.2007, 20:29
UMRANIYE HALDUN AGDAS IN KARSINDA SPOR MALZEMESI SATAN YERDE BIDE KAGITHANE OVILUM ALISVERIS MERKEZINDE STADYUM MAGZASINDA

mesut_tncsvs
20.06.2007, 03:22
Beyler sivassporun orjinal ürününü almayıpta gidip korsanını alan insanın bu stada giripte sivassporu desteklemesi gerekmez öyle değil mi?

onun için sahte ürün kullananları bilet dahi alsalar stada sokmayın

burdan taraftar gruplarına amigolara taraftar gruplarının başkanlarına sesleniyorum taraftarı orjinal ürün almaları konusunda uyarsınlar ve sahte ürün alanları stada sokmasınlar

bu adamların sivasspora yararı yok ancak korsana destek çıkıyorlar sivassporumuzun transfer yapmalarınada engel oluyorlar korsan ürün alarak

bu yazıyı güçlü bir sivasspor için dikkate alın ve her okuyanın yorumunu bekliyorum

HEP DESTEK TAM DESTEK ÖLÜMÜNE DESTEK ÖLÜMÜNE SİVASSPOR

izmirliyigido
20.06.2007, 08:22
ARKADAŞLAR GÜZEL SÖYLÜYORSUNUZ DA, BİZ DIŞARIDA OLAN YİĞİDOLAR BİR TÜRLÜ ORİJİNAL ÜRÜN BULAMIYORUZ. İSTANBUL'DA BULUNMUYORSA, İZMİR'DE BULMAK HİÇ MÜMKÜN DEĞİL...

KISMET OLURSA 7 TEMMUZ'DA SİVAS'TA OLACAĞIM... İNŞALLAH BU GİTTİĞİMDE O DEDİĞİNİZ YERLERDE (İSTASYON CADDESİN DE Kİ VE ATATÜRK CADDESİNDE Kİ) MAĞAZALARDAN DOYASIYA ALIŞ VERİŞ YAPACAĞIM. BİRKAÇ KURUŞ DA BİZDEN YARDIM OLSUN SİVASSPOR'UMUZA....

.

hamdicellek
08.07.2007, 11:32
tüm sivasa ve sivasspora gönül verenlere selamlar ben antalyada yaşıyorum ama sıkı bir sivasspor taraftarıyım tatilimi sivasta geçirmek üzere geldim ve gördüklerim beni öyle mutlu ettiki anlatamam gelişen sivas büyüyen sivasspor yapılan tesis yapılan transferler beni bu kadar hiç birşey mutlu edemezdi sivasa ve sivasspora gönül verenleri destege ve yardıma çagrıyorum nasılmı yapacagımız harcamaları sivasa ve sivasspora nasıl iletiriz memleketimizin ürünlerini satın alarak bagış yaparak maçlarına giderek sivasspor ürünlerini alarak ve buna benzer birçok şey sivastaki çalışmaları görünce çok sevindim ayrıca sayın belediye başkanımıza ve arkadaşlarına çok çok teşekkürlerimi sunarım sivası adeta cennete çevirmişler ve çalışmalarıda devam ediyor ayrıca sivassporu bugünlere getiren başkanımıza ve sayın bakanımız abdullatif şenerede çok çok teşekkürler ederim biz sivaslılara sesleniyorum yurt dışı ve yurt içindeki herkesi birlik ve beraberlige çagırıyorum daha büyük sivas için haydi çaba sarfedelim en güzel günler bizimle olsun

rmznshn
08.07.2007, 11:44
Yiğido’nun silahları!

Mehmet Yıldız ve Balili, Bolu kampında FANATİK'e iddialı açıklamalar yaptılar...
08.07.2007

Sivasspor’un geçen yılki başarısında büyük pay sahibi olan Mehmet Yıldız ve Balili, Bolu’da FANATİK’e iddialı açıklamalar yaptı: Rakiplerin korkulu rüyası olmaya devam edeceğiz.

‘İkinci vatanım gibi’
Geçen sezon Sivasspor’da Bülent Uygun’un teknik direktörlüğe gelmesiye ön plana çıkan Mehmet Yıldız ve Balili, yeni sezonda da takımların korkulu rüyası olacaklarını söylediler. Kırmızı-Beyazlı takımın Bolu’da Dorukkaya Otel’deki kampında FANATİK’e konuşan yıldız futbolcular, geçen yılki performanslarını tekrarlayacaklarını iddia ettiler. İsrailli yıldız Balili, Türkiye’yi çok sevdiğini ve Sivas’ta kendisine gösterilen ilgiden memnun olduğunu belirtip, “Buraya çok alıştım. İkinci vatanım gibi oldu. Mehmet’le çok iyi bir uyum yakaladık. Bunu sürdüreceğiz” dedi.

‘Unutulmak istemiyorum’
Performansıyla A Milli Takım’a kadar yükselen Mehmet Yıldız ise, “Bülent Uygun’un gelişiyle yakaladığım fırsatı iyi değerlendirdim ve A Milli Takım’a kadar yükseldim. Ancak futbol nankör bir oyun. Bugün gazetelerin birinci sayfasındayken, yarın gündemden düşebilirsiniz. Böyle bir durumla karşılaşmamak için en iyi şekilde çalışmanız gerekiyor. Ben de böyle yapacağım ve yeni sezonda daha iyi bir futbol ortaya koyacağım. Futbol hayatım bittiğinde, Mehmet Yıldız isminin unutulmasını istemiyorum. Bu nedenle sonuna kadar mücadelemizi sürdüreceğiz” ifadesini kullandı.

hardrockemre
24.10.2007, 17:06
a biiiii gusel soluosun da nasıl olacak muuu bı ırtıbat fılan yokmuuu bı yardımcı olmuosunuz bende sıvaslıyım ama sıvas forması bulamıorummm

ekingölü
25.10.2007, 11:54
evet bende katılıyorum korsan ürünlere hayır diyorum.

Ss--58--Ss
25.10.2007, 12:50
TESEKKÜRLER

haklısın dayı söylediklerine aynen katılıyorum....