Orijinalini görmek için tıklayınız : ALDIĞIMIZ KARARLAR!!!

LiS67_Uğur
31.12.2005, 14:38
1)Lis67de yapılacak organizasyonların hepsinde bu gruba üye olan herkes katılacaktır...
2)Maçlara koskolu atkısı forması vs. seylerle gelmeyenlere bilet verilmeyecektir!

3)LiS67 Pankartı yapılmalısını uygun gördük.
4)Grupta disiplinsiz davranışta bulunanlara cezalar verilecek...bunun içerisinde maça gelipde bağırmayıp maçı izleyenlerde cezaya dahildir...
5)Çekirdekçilere karşı saygılı olunacak
6) www.sivasspor.com da kendimize ait forum sayfasını açtık ...toplantı ve organizeleri burdan takip edeceğiz...
7)Kolpadan sinyalden farkımız olsun!!!!
8)Toplantıya katılan Sivas lisesi,Gazi lisesi ve Selçuk anadolu lisesinde ki arkadaşlar'a teşekkür ediyorum...

1967_CLUB_ÖZGÜR
31.12.2005, 14:44
BAŞKAN GÜZEL KARARLAR ALINMIŞ TEBRİK EDERİM...

GRUBUN TRIBUN E COSKU VE RENK KATACAK...

Sampiyom
31.12.2005, 14:47
bencede hayirli olsun

SEMİH-58
31.12.2005, 14:52
GARDAŞ NASIL ÜYE OLACAZ.
BEN ANKARADA OTURUYOM ONA GÖRE

ertus07
31.12.2005, 15:02
ankaradayız hekimo coskun vekadirde var yanımızda

ne dernerği kim secti sizi yada en güzel soru

siz kimsiniz?

SEMİH-58
31.12.2005, 15:05
güzel yazmışın gardaşım
yürü be kim tutar seni

SEMİH-58
31.12.2005, 15:05
hiç bilgimiz yok

LiS67_Uğur
31.12.2005, 15:15
Biz 1967 Sivasspor Genç Taraftarlar Derneği tarafından sivasta ki liseli gençlere sivasspor sevgisini asılamak için kurduk üye olmak için de bizzat kişinin kendinin derneğe başvurması gerekiyor!!!

başka soru varsa yanıtlayabiliriz!aklınızda bişey kalmasın kolpadan sinyalden farkımız olsun!

alimuharrem58
31.12.2005, 16:01
KARARLARI OKUDUM GÜZEL HAYDİ HAYIRLI OLSUN İNŞALLAH BİR DEGERLERIDE BASARILI OLUR

ülkem58
31.12.2005, 16:12
KARARLARI OKUDUM GÜZEL HAYDİ HAYIRLI OLSUN İNŞALLAH BİR DEGERLERIDE BASARILI OLUR

1967_DERNEK_10UR
31.12.2005, 18:04
gardaş iyi kararlar almışsınız allah yolunuzu açık etsin her zaman arkanızdayım..........

1967_DERNEK_10UR
31.12.2005, 18:12
1)Lis67de yapılacak organizasyonların hepsinde bu gruba üye olan herkes katılacaktır...
2)Maçlara koskolu atkısı forması vs. seylerle gelmeyenlere bilet verilmeyecektir!

4)Grupta disiplinsiz davranışta bulunanlara cezalar verilecek...bunun içerisinde maça gelipde bağırmayıp maçı izleyenlerde cezaya dahildir...
6) www.sivasspor.com da kendimize ait forum sayfasını açtık ...toplantı ve organizeleri burdan takip edeceğiz...
8)Toplantıya katılan Sivas lisesi,Gazi lisesi ve Selçuk anadolu lisesinde ki arkadaşlar'a teşekkür ediyorum...
işte toplantımızı yaptık ve karalarımızı açıkladık..profoyenel anlamda çok ilerdeyiz..

Arif Coşkun
31.12.2005, 18:56
Ne güzel bir çalışma kararları almışınız.Bravoo inşallah sonuçlarını alır ve faliyetleriniz muazzam bir şekilde devam eder.Başarılar.

serhankaburcuk
31.12.2005, 21:12
Bu güzel çalışmalara devam edeceğiz...Yakında Üni Yiğido 67 grubunu da kuracağız...Tribünlerde Liseli ve Üniversiteli gençler ile birlikte shovumuz her geçen gün dahada hız kazanacak....Buradan Liseli gençlerimize teşekkür ediyorum...

1967 dernek serkan20
31.12.2005, 23:50
hayırlı olsun

Etem-Murat
01.01.2006, 01:14
NE DİYELİM UĞUR HAYIRLI OLSUN CANIM

SONMEZ
01.01.2006, 01:29
GENÇ KARDEŞLERİMİZİ TEBRİK EDİYOR

VE BAŞARILAR DİLİYORUM...

YENİ YAPILANMALARLA VE ORGANİZASYONLARLA

TRÜBÜNLER DAHA RENKLİ, DAHA COŞKULU VE CIVIL CIVIL

OLACAK. ARTAN ATMOSFER VE AMBİANSIMIZ TAKIMIMIZA GÜVEN;

RAKİPLERE KORKU SALACAK ...!!!

SİZLERİ SEVİYORUZ...

GuNaY
01.01.2006, 02:26
Karalarınız ve toplantı hayırlı olsun...
Güzel kararlar çıkmış....

Serd@r
01.01.2006, 03:20
Bu birlikteliğin sağlanmasında emeği geçenlere şahsım adına teşekkür ediyorum zira organize taraftarın yerini dolduracak başka bir topluluk yok.

5841
01.01.2006, 08:08
UMARIM BAŞARILI OLURSUNUZ

LiS67_Uğur
01.01.2006, 12:37
hepinize tekrar tekrar tesekkur ediyorum abilerim sizler bizim arkamızda olduğunuz sürece bizim yapamayacağımız sey yoktur!!!

lis67_NeCo
01.01.2006, 14:39
biz ugurla bi araya geldiysek(tabiki sizinde desteğinizle) basarılı oluruz

lis67_NeCo
01.01.2006, 14:43
abilerim benim aynı zamanda gfb olduğumu bilenleriniz var sivas-gfbde aldıgımız kararlarla her zaman yanınızda olacagız

LİS67 & SİVAS-GFB

kangal06
01.01.2006, 15:03
Birçok hemşehrimden daha çok bağlıyım memleketime fakat Sivas'a ve Sivasspor'a faydası olmayacak saçma işleri desteklemem.Zaten bunu baştan söylemiştim.Sonunda hiçbir faydası olmayacak bir iş bu.Sivasspor'u seven zaten gider maçlara.Bende liseliyim ama her zaman söylediğim gibi benim okulum farklı.Askeri lise öğrencisi olmaktan gurur duyuyorum.Sivasspor'u çok seviyorum ama saçmaca bir iş bu.Şimdi bana kızabilirsiniz ama bence haklıyım

LiS67_Uğur
01.01.2006, 15:09
bu senin düşüncen

kangal06
01.01.2006, 15:16
Bu elbette benim düşüncem ama senden şu sorunun cevabını bekliyorum:bu dernek ve toplantılar Sivasspor'a ne fayda sağlayacak?

LiS67_Uğur
01.01.2006, 15:36
Bu elbette benim düşüncem ama senden şu sorunun cevabını bekliyorum:bu dernek ve toplantılar Sivasspor'a ne fayda sağlayacak?

taraftar olarak cok iş yapacagız 2. yarı.Bu dernekler sivasspor sevgisini asılamak amacıyla kurulmustur... tek bir amacı vardır sivasspor dur baska bir amacı yoktur kolpadan sinyalden farkımız olsun!!!

SONMEZ
01.01.2006, 15:48
Birçok hemşehrimden daha çok bağlıyım memleketime fakat Sivas'a ve Sivasspor'a faydası olmayacak saçma işleri desteklemem.Zaten bunu baştan söylemiştim.Sonunda hiçbir faydası olmayacak bir iş bu.Sivasspor'u seven zaten gider maçlara.Bende liseliyim ama her zaman söylediğim gibi benim okulum farklı.Askeri lise öğrencisi olmaktan gurur duyuyorum.Sivasspor'u çok seviyorum ama saçmaca bir iş bu.Şimdi bana kızabilirsiniz ama bence haklıyım

KANGAL06 KARDEŞİM;

BELKİ, ORTAMA VE ATMOSFERE GİRMEMİŞSİNDİR
VE BU ORTAMLARIN SAĞLADIĞI GÜZELLİKLERİ
BİLMİYORSUNDUR AMAAA...

BİLMEDİĞİNİ SÖYLEYEBİLİRSİN... NE FAYDA SAĞLAYACAĞINI
SORABİLİRSİN... AMAAAAAAA....

YAPILAN ÇALIŞMALARI SAÇMA OLARAK
DEĞERLENDİRMEN ÇOK YANLIŞ...!!!

MADEM SİZLER LİSELİYMİŞSİNİZ, BAK SANA BİR BÜYÜĞÜN
OLARAK ŞUNU ÖNERİRİM : LÜTFEN SİVAS VE SİVASSPOR İÇİN
BİR ÇİVİ ÇAKANIN, ZERRE DE OLSA GAYRET GÖSTERENİN
ŞEVKİNİ AZMİNİ KIRICI SÖZ VE DAVRANIŞLARDAN UZAK DURMALI...

BUNU İSTER BİR ABİ NASİHATI KABUL ET;
İSTERSEN BİR ÖĞRETMEN NASIHATI KABUL ET...
(3,5 YIL LİSE ÖĞRETMENLİĞİ YAPMIŞTIM)

BU VE BUNLAR GİBİ ÇALIŞMALAR VESİLESİYLE BİZLER ÇOK
GÜZELLİKLER YAŞADIK VE DE YAŞAYACAĞIZ.

BEĞENMİYOR OLABİLİRSİN... AMAAAA SAÇMA GÖRMEMELİSİN...!!!
DESTEK OLMAYABİLİRSİN... AMAAA KÖSTEK OLMAMALISIN...!!!

SEVGİ VE SELAMLAR...

LiS67_Uğur
01.01.2006, 15:54
KANGAL06 KARDEŞİM;

BELKİ, ORTAMA VE ATMOSFERE GİRMEMİŞSİNDİR
VE BU ORTAMLARIN SAĞLADIĞI GÜZELLİKLERİ
BİLMİYORSUNDUR AMAAA...

BİLMEDİĞİNİ SÖYLEYEBİLİRSİN... NE FAYDA SAĞLAYACAĞINI
SORABİLİRSİN... AMAAAAAAA....

YAPILAN ÇALIŞMALARI SAÇMA OLARAK
DEĞERLENDİRMEN ÇOK YANLIŞ...!!!

MADEM SİZLER LİSELİYMİŞSİNİZ, BAK SANA BİR BÜYÜĞÜN
OLARAK ŞUNU ÖNERİRİM : LÜTFEN SİVAS VE SİVASSPOR İÇİN
BİR ÇİVİ ÇAKANIN, ZERRE DE OLSA GAYRET GÖSTERENİN
ŞEVKİNİ AZMİNİ KIRICI SÖZ VE DAVRANIŞLARDAN UZAK DURMALI...

BUNU İSTER BİR ABİ NASİHATI KABUL ET;
İSTERSEN BİR ÖĞRETMEN NASIHATI KABUL ET...
(3,5 YIL LİSE ÖĞRETMENLİĞİ YAPMIŞTIM)

BU VE BUNLAR GİBİ ÇALIŞMALAR VESİLESİYLE BİZLER ÇOK
GÜZELLİKLER YAŞADIK VE DE YAŞAYACAĞIZ.

BEĞENMİYOR OLABİLİRSİN... AMAAAA SAÇMA GÖRMEMELİSİN...!!!
DESTEK OLMAYABİLİRSİN... AMAAA KÖSTEK OLMAMALISIN...!!!

SEVGİ VE SELAMLAR...

abi yaptıgın acıklamalar için tsk ederim!!!

DJMuRaT
01.01.2006, 16:41
Başarılar her zman yanınızdayız..........

sinan58_34
01.01.2006, 16:46
HAYDI HAYIRLISI BASARILAR DILERIZ GENC ARKADASLARIMIZA BU HEYECANIN ASILANMASI BENCE COK BUYUK BI CALISMA INSALLAH BASARIYA ULASIRSINIZ HERKES GURURLA ISTE SIVASTAKI GENCLIK DER

1967_DERNEK_10UR
01.01.2006, 17:29
TEK SAÇMALIK SENİN BU TOPİĞE YAZI YAZMANDIR..

DJMuRaT
01.01.2006, 17:33

sen bügüne kadar Sivasspor için ne yaptın?bunu önce kendine bi sorsana...aNCA YAZARSINNN

1967_DERNEK_10UR
01.01.2006, 17:46
sen bügüne kadar Sivasspor için ne yaptın?bunu önce kendine bi sorsana...aNCA YAZARSINNN
MURAT BU VATANDAŞ SAKIN DÖNEK YAKUP OLMASIN BENZİYORDA HA..

DJMuRaT
01.01.2006, 17:51
MURAT BU VATANDAŞ SAKIN DÖNEK YAKUP OLMASIN BENZİYORDA HA..

AMAAAN ONUR ...BUNLARIN ÇOĞU FİSOSKY...........

1967_DERNEK_10UR
01.01.2006, 17:52
AMAAAN ONUR ...BUNLARIN ÇOĞU FİSOSKY...........
GARDAŞ BUNLARIN HEPSİ ZATEN DÖNEK TOPLAMA ADAM HEPSİ..BUNLARI BİZ AFAROZ ETTİK...:D

DJMuRaT
01.01.2006, 17:54
GARDAŞ BUNLARIN HEPSİ ZATEN DÖNEK TOPLAMA ADAM HEPSİ..BUNLARI BİZ AFAROZ ETTİK...:D

ORDAN BURDAN KOWULURLAR ..GELİP YAWŞAMAYA ÇALIŞIRLAR.......

ygd
01.01.2006, 18:36
ÇOK GÜZEL Bİ OLUŞUM..BÖYLECE MAÇLARDA GENÇ ARKADAŞLARDA DAHA İYİ ORGANİZE OLUCAKLAR.!!!UMARIM O KENDİLERİNE BÜYÜK TARAFAR DİYEN GFB'LİLER GİBİ SAĞA SOLA LİSYEN FALAN YAZMAZLAR(GERÇİ Bİ TANE GÖRDÜM)...YAW YAZIN BOŞ BULDUKLARI DUVARA YAZMIŞLAR GFB DİYE..UYUZ OLUYODUM..ÜYELERİNİZE SIKI SIKI TEMBİHLEMENİZİ TAVSİYE EDERİM..ANTİPATİ TOPLUYOO...

1967_DERNEK_10UR
01.01.2006, 19:02
ÇOK GÜZEL Bİ OLUŞUM..BÖYLECE MAÇLARDA GENÇ ARKADAŞLARDA DAHA İYİ ORGANİZE OLUCAKLAR.!!!UMARIM O KENDİLERİNE BÜYÜK TARAFAR DİYEN GFB'LİLER GİBİ SAĞA SOLA LİSYEN FALAN YAZMAZLAR(GERÇİ Bİ TANE GÖRDÜM)...YAW YAZIN BOŞ BULDUKLARI DUVARA YAZMIŞLAR GFB DİYE..UYUZ OLUYODUM..ÜYELERİNİZE SIKI SIKI TEMBİHLEMENİZİ TAVSİYE EDERİM..ANTİPATİ TOPLUYOO...
BİZDE DİSİPLİN VAR..KÜÇÜK BÜYÜĞÜNÜ BİLİR..BU YAZI İŞLERİNİ YAPANLARI ALLAHA HAVALE EDİYOZ..ANCAK YAZARLAR İCRAAT YOK ONLAR...

serhankaburcuk
01.01.2006, 19:07

Kangal ortalığı bulandırmaya çalışma senin kim oldugunu çok iyi biliyorum seni takip ediyorum ....Akıllı ol...Sen git akıl babaların gelsin...

serhankaburcuk
01.01.2006, 19:10
Genç kardeşlerimiz ile güzel çalışmalarımıza devam edeceğiz....2.Yarı tribünler efendisini selamlayacak...

1967 SİVASSPOR GENÇ TARAFTARLAR DERNEĞİ;

LİSE67 İLE

UNİYİĞİDOLARI İLE

HİZMETE DEVAM EDECEKTİR...

BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİN....

1967_DERNEK_10UR
01.01.2006, 19:10
Kangal ortalığı bulandırmaya çalışma senin kim oldugunu çok iyi biliyorum seni takip ediyorum ....Akıllı ol...Sen git akıl babaların gelsin...
HAKLISIN REİS GAZI VERİYORLAR ÖNE SÜRÜYORLAR AMA BİZİM DÜZENİMİZİ KİMSE BOZAMAZ...

serhankaburcuk
01.01.2006, 19:12
HAKLISIN REİS GAZI VERİYORLAR ÖNE SÜRÜYORLAR AMA BİZİM DÜZENİMİZİ KİMSE BOZAMAZ...

Nedense kendileri buraya yazma lüksünde bulunmuyorlar...Yazamazlar çünkü çok kovuldular....

Etem-Murat
01.01.2006, 19:25
ugur kargaş aldığınız kararı desdekliyoruz

1967_DERNEK_10UR
01.01.2006, 19:29
DERNEĞİMİZ BÜNYESİNDE KURULAN LİS67 GRUBUNUN TOPLANTISINDA ALDIĞIMIZ KARARLARI BURAYA YAZDIK...GERÇEKTEN İYİ HAZIRLANMIŞ VE KABUL GÖREN MADDELER..BİZ RESMİ BİR TARAFTAR DERNEĞİYİZ BİZİM BÜNYEMİZDE Kİ GRUPLARDA BİZE YAKIŞAN ŞEKİLDE HAREKET EDECEK..HERŞEYDEN ÖNCE DİSİPLİN GELİR..

serhankaburcuk
01.01.2006, 19:36
DERNEĞİMİZ BÜNYESİNDE KURULAN LİS67 GRUBUNUN TOPLANTISINDA ALDIĞIMIZ KARARLARI BURAYA YAZDIK...GERÇEKTEN İYİ HAZIRLANMIŞ VE KABUL GÖREN MADDELER..BİZ RESMİ BİR TARAFTAR DERNEĞİYİZ BİZİM BÜNYEMİZDE Kİ GRUPLARDA BİZE YAKIŞAN ŞEKİLDE HAREKET EDECEK..HERŞEYDEN ÖNCE DİSİPLİN GELİR..

Disiplin küçüklere sevgi ve büyüklere saygı en baştaki prensibimiz....

GuNaY
02.01.2006, 01:15
Genç kardeşlerimiz ile güzel çalışmalarımıza devam edeceğiz....2.Yarı tribünler efendisini selamlayacak...

1967 SİVASSPOR GENÇ TARAFTARLAR DERNEĞİ;

LİSE67 İLE

UNİYİĞİDOLARI İLE

HİZMETE DEVAM EDECEKTİR...

BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİN....

Olay budur helal olsun....

LiS67_Uğur
02.01.2006, 11:32
Biz sanal alemde Atıp tutan bir grup değiliz...Bizi tanıyan tanır tanımayanlarla zaten işimiz olmaz kimin ne olduğunu herkes biliyor bizim daha üstelememize hiç gerek yok

1967_Dernek_Murat
02.01.2006, 11:37
GARDAŞ HAYIRLI OLSUN BAŞARILAR DILERIM. BAŞKANIM

LiS67_Uğur
02.01.2006, 12:01
GARDAŞ HAYIRLI OLSUN BAŞARILAR DILERIM. BAŞKANIM

eyvallah abi tsk!!!

1967_Dernek_Murat
02.01.2006, 12:02
eyvallah abi tsk!!!

HERZAMAN YANINIZ DAYIZ GARDAŞ

Arif Coşkun
02.01.2006, 12:08
İçinizden gelerek, Sivasspor için ,cani gönülden vargücünüzle çalışmalarınıza devam ediyorsunuz.Sizlerle övünüyoruz, tebrikler.

1967_DERNEK_10UR
02.01.2006, 12:11
İçinizden gelerek, Sivasspor için ,cani gönülden vargücünüzle çalışmalarınıza devam ediyorsunuz.Sizlerle övünüyoruz, tebrikler.
arif abı bizim liseli gençler yaman çocuklar...her işlerini iyi yapıyorlar..

SaRiKaN58
02.01.2006, 12:20
kararlari okudum, cok güzel

1967_Dernek_Murat
02.01.2006, 12:20
arif abı bizim liseli gençler yaman çocuklar...her işlerini iyi yapıyorlar..

evet hepsı bırbırın den degerlı

sivaslıavukat
02.01.2006, 13:53
Birlik olabilmeniz ve içinizdeki enerjiyi , bu şekilde bir sevdaya bir coşkuya dönüştürmeniz her türlü takdiri hakediyor.Bu açıdan ben de sonuna kadar yanınızdayım.

Sizlerden tek ricam.Tüm bunları yaparken okullarınızı ve derslerinizi ihmal etmemeniz.Zira şehrimizin , maçlarda bağıracak taraftar kadar okumuş meslek sahibi olmuş , kariyerli ve ilerde bu klube başkan ve yönetici olacak hemşehrilere de ihtiyacı var.

Hepinize ayrı ayrı başarılar dilerim.Sevgilerimle

DJMuRaT
02.01.2006, 13:57
Birlik olabilmeniz ve içinizdeki enerjiyi , bu şekilde bir sevdaya bir coşkuya dönüştürmeniz her türlü takdiri hakediyor.Bu açıdan ben de sonuna kadar yanınızdayım.

Sizlerden tek ricam.Tüm bunları yaparken okullarınızı ve derslerinizi ihmal etmemeniz.Zira şehrimizin , maçlarda bağıracak taraftar kadar okumuş meslek sahibi olmuş , kariyerli ve ilerde bu klube başkan ve yönetici olacak hemşehrilere de ihtiyacı var.

abi çok haklısın ..bizde gençlerimizi bu yöndede yönlendirmeye çalışıyoruz..elimizden geleni yapacağız...tabi sizlerinde destekleriylede...

catli_58
03.01.2006, 08:57
Çok güzel... elbette diğer gruplardan farkımız olacak... Efendi ve centilmence takımını destekleyecek gençlere ihtiyacımız var... Trübünde şimdiye kadar olduğu gibi örnek davranışlar içinde olalım... Ama bir yere kadar...!

1967_Dernek_Murat
03.01.2006, 09:01
FARKIMIZ VAR ABİ KALİTEMİZ YETER

serhankaburcuk
03.01.2006, 20:02

Evet Alper kardeş çok haklısın....Bu memleketin okumuş bilgi sahibi insanlara çok ihtiyacı var...Gözünüz hiç arkada kalmasın biz gençlerin okullarını ihmal etmemeleri için elimizden gelen telkinleri kendilerine yapıyoruz zaten...İnşallah bu gençlerimiz ilerleyen yıllarda bu takımı ve bu camiayı sırtlayacak olan kişiler zaten...

twity_58
04.01.2006, 13:56
evet böyle olusumlar için hos isimler secılebılır ama bu bıraz zaman gerektırır cunku bır cok bayanın maca gıtmeye fırsatı olmuyor yada futbolu sevmıyor ilk önce sevdırmek lazım sevmemız lazım ondan sora
BÖYLE BİR OLUSUMA BASKANLIK ETMEKTEN GURUR DUYARIM :)

HakkıTİMUÇİN
04.01.2006, 14:08
evet böyle olusumlar için hos isimler secılebılır ama bu bıraz zaman gerektırır cunku bır cok bayanın maca gıtmeye fırsatı olmuyor yada futbolu sevmıyor ilk önce sevdırmek lazım sevmemız lazım ondan sora

HADİ BAKALIM TORUN...

İSTANBULDA KURULACAK OLAN TARAFTAR DERNEĞİNİN;
BAYAN KOLLARI BAŞKANIDA SEN OL..
TORUNUMA BAŞKANLIKTA ÇOK YAKIŞIR VALLA..

twity_58
04.01.2006, 14:14
HADİ BAKALIM TORUN...

İSTANBULDA KURULACAK OLAN TARAFTAR DERNEĞİNİN;
BAYAN KOLLARI BAŞKANIDA SEN OL..
TORUNUMA BAŞKANLIKTA ÇOK YAKIŞIR VALLA..
hehe saol dede valla sımartıyorsunuz :D

58 memo
04.01.2006, 14:38
BENCE KARARLAR ÇOK GÜZEL
ÖZELLİKLE ATKISIZ VE FORMASIZ GELİNMEYECEK MADDESİ ÇOK İYİ
ÇÜNKÜ MAÇA GİDİLİYOR PİKNİĞE DEĞİL
YANİ MAÇA GİDİLDİĞİ BELLİ OLUR
STAD KIRMIZI-BEYAZ ÇOK GÜZEL GÖRÜNTÜLER OLACAK

hemso58
04.01.2006, 14:41
UGUR YURUDUGUN YOLDA ONUNE KIMSE TAS KOYMASIN INS.
KARARLAR COK GUZEL UYGULANMASI DILEGIYLE...
BU ARADA UNI 67 YI DE BUYUK BIR HEYECANLA BEKLIYORUM...

burcum
04.01.2006, 15:03
Arkadaşlar aldığınız kararlar hayırlı olsun...Allah (cc) yardımcınız olsun...

DJMuRaT
04.01.2006, 15:26
Arkadaşlar aldığınız kararlar hayırlı olsun...Allah (cc) yardımcınız olsun...

eyw..burcum saolasın.......

twity_58
04.01.2006, 15:54
yaw ben bunu yanlıs topıge yazmısım :D :D

LiS67_Uğur
04.01.2006, 17:01

hemso gardas bize destek verdiğin için tsk üni 67 de kuruldu haberin olsun!!!

ademgoze
05.01.2006, 18:58
çok güzel kararlar alınmış gençler bu takıma destek vermezse olmaz sizede bu yakışır.
www.istsivasspor.tr.gs

ademgoze
05.01.2006, 19:13
yakışır sivasspor için çalışmak onurdur

1967_DERNEK_10UR
05.01.2006, 21:33
YARIN AKŞAM SAAT:18:00 DE DERNEKTE ÜN.YİĞİDOLAR TOPLANTIMIZ VAR ...LİSEDEN SONRA ÜNİVERSİTE TEŞKİLATIMIZ HAZIR..2.YARIDA TRİBÜNLERDE DAHA GÜÇLÜ BİR SİVASSPOR TARAFTARI OLACAK...

1967_CLUB_ÖZGÜR
05.01.2006, 22:11

1967 SİVASSPOR GENÇ TARAFTARLAR DERNEĞİ ÇATISI ALTINDA UNİYİĞİDOLAR(67)GRUBU KURULMUSTUR....ŞU AN 50 YI AŞKIN UYESİ VAR !!
GRUBA KATILIMLAR DEVAM EDİYOR...UNİYİĞİDOLAR(67) TOPLANTISI YARIN SAAR 18:00 DA 1967 SİVASSPOR GENÇ TARFTARLAR DERNEĞİ NDE YAPILACAKTIR....

gerekli açıklamalar cok yakında!!

GRUBUN BAŞKANLIĞINI;
SÜLEYMAN ALPARSLAN YAPMAKTADIR...

EMİNÇOLAK
05.01.2006, 23:03

BAŞKAN GÜZEL KARARLAR ALINMIŞ TEBRİK EDERİM..
ALLAH UTANDIRMASIN...

alimuharrem58
06.01.2006, 09:25
YARIN AKŞAM SAAT:18:00 DE DERNEKTE ÜN.YİĞİDOLAR TOPLANTIMIZ VAR ...LİSEDEN SONRA ÜNİVERSİTE TEŞKİLATIMIZ HAZIR..2.YARIDA TRİBÜNLERDE DAHA GÜÇLÜ BİR SİVASSPOR TARAFTARI OLACAK...

UNIYİĞİDO KARARLARINI DA BEKLIYORUZ

Etem-Murat
06.01.2006, 10:03
KATILIYORUM ALDIĞINIZ KARARLARA TAM DESTEK BENDEN SANA BAŞKAO UĞUR

LiS67_Uğur
06.01.2006, 11:17
KATILIYORUM ALDIĞINIZ KARARLARA TAM DESTEK BENDEN SANA BAŞKAO UĞUR

tsk abi sizler arkamızda oldugunuz sürece bizim yapamıyaCAĞIMIZ sey yoktur!!!

SEMİH-58
06.01.2006, 11:20
haydi yiidolar

aslansivasli
16.01.2006, 16:22
BI LISELI OLARAK TESEKKÜR EDERIM.KURALLAR HAFIF BILE OLMUS:)

MERİÇ
16.01.2006, 16:40

...UĞUR SEN NE DİYOSAN O....SANA GÜVENİYORUZ...

deli_yigido
16.01.2006, 18:10
VAyy benim başım üstüne başkanım

SEMİH-58
17.01.2006, 15:13
ARKADAŞLAR BAHIYORUMDA DERNEGİMİZE HİÇ DEGER WERMİYORSUNUZ AYIPTIR YAW BURAYA DERNEK ÜYELRTİ YAZSINLAR OLDUMU SİZİN İÇİN NELER YAPIYORUM

cengaver
17.01.2006, 15:26
ILK ÖNCE COK GÜZEL KARARLAR ALMISSINIZ HAYIRLI UGURLU OLSUN ALLAH DEVAMINI GETIRSIN.

---------------------------------------------------

ARKADASIM hafiklisemo58
YAZMIS OLDUGUN YAZILARLARDAKI HARF DEGISIKLIGI ILE IMZAN COK FARKLI
BÖYLE YAZMAK ISTIYORSAN ALTAKI IMZANI HIC KULLANMA BENCE
.............................. .............................. .............
hafiklisemo58
ARKADAŞLAR BAHIYORUMDA DERNEGİMİZE HİÇ DEGER WERMİYORSUNUZ AYIPTIR YAW BURAYA DERNEK ÜYELRTİ YAZSINLAR OLDUMU SİZİN İÇİN NELER YAPIYORUM

YA HİÇ............

SEMİH-58
25.02.2006, 16:07
o imzamdaki anlamı anlayamamışsın gardaşım ben dil olarak yazdım onu yani kunuşma dili

ama sen yazı dili anlamışsın sen bu yazı bizim yazı dilimiz mi sanıyorsun yanılıyon latin alfabesi canım gardaşım

LiS67_Oğuz
01.03.2006, 11:45

ugur reis bu kararların her zaman arkasındayım !!!!

bulent58
01.03.2006, 12:02
iyi kararlar almışsınız tebrik ederim

NAUGHTYBOY58
01.03.2006, 13:59
HAYIRLI UĞURLU OLSUN ....

LiS67_Oğuz
09.03.2006, 18:25
REİS bunlar sana yakışır be herkes elinden geleni yapacaktır
ALAYINA ÖLÜM EN GÜZELİ LİS67 BE GÜLÜM....

TracyMcGrady58
09.03.2006, 18:51
sivasimiz icin hayirli olsun.cok iyi kararlar alinmis

ecel_58
18.08.2006, 10:55
gardaşlarım bu konuda bana bilgi verirseniz sevinirim alayına isyan ölümüne sivass

Etem-Murat
18.08.2006, 11:02
hAYIRLI OLSUN UĞUR COK GÜZEL KARARLAR

lepregon
10.09.2006, 05:54
Bu birlikteliğin sağlanmasında emeği geçenlere şahsım adına teşekkür ediyorum zira organize taraftarın yerini dolduracak başka bir topluluk yok.

kararlar yerinde tebrik ederim tüm dernek yönetimini ve desteklyenleri

By_SerSeri
14.12.2006, 22:48
Hayırlı olsun Bende 2. yarıda ınsallah maclara gıdecegım Taraftar arkadaslarımızla Gıtmek Daha heycanlı Ve zevklı Olur Tskler

TracyMcGrady58
14.12.2006, 23:47
Hayirli ugurlu olsun.Insallah tribünlere bu kararlara daha cok renk katilacaktir

By_SerSeri
21.12.2006, 20:18
Gardas hayırlı olsun ben liseli degilim ama sizlere katılmak isterim.

ahmet kaya 58
26.12.2006, 16:59
Sivas'ta öğrenciler ölümden döndü

24 Aralık 2006 Pazar 21:16
Sivas'ın Suşehri ilçesinde, Giresun'da düzenlenen liseler arası futbol turnuvasından dönen Sivas Lisesi futbol takımını taşıyan midibüsün devrilmesi sonucu 16 öğrenci ve 3 öğretmen yaralandı.

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, futbol turnuvasından Sivas'a dönen Sivas Lisesi futbol takımında forma giyen öğrencileri taşıyan Celil Tufan yönetimindeki 58 AZ 757 plakalı midibüs, Suşehri-Sivas karayolu Geminderesi mevkisinde buzlanma nedeniyle kayarak devrildi.

Kazada, araçta bulunan öğrenciler Muhammet Çağlar (16), Emre Güvendi (15), Alirıza Karaoğlan (16), Ferhat Hastemir (16), Ömer Yönücü (16), Selahattin Güldes (16), Sefa Öztürk (14), Aykut Şafak Kaya (16), Özkan Şimşek (15), Tarık Duman (16), Mustafa Gülleş (15), Sefa Emre Arifer (16), Mücahit Coşkun (16), Samet Oktay (16), Şahan Armağan (14), Turan Toytemur (16) ile Okul Müdürü İbrahim Yörük (58), öğretmenler Ayhan Sazak (49) ve Selçuk Şahin yaralandı. Suşehri Devlet Hastanesinde tedavi altına alınan yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu bildirildi.
öğrencilerimize ve öğretmenlerimize geçmiş olsun.

LiS67_Uğur
26.12.2006, 17:32
Yaralananların hepsi arkadaslarım durumları o kadar kotu değil hatta bazılarında hiç bişey yok araba susehrinin orda 3 kere takla atmıs bi arkadasımızın omuzu bir arkadasımız koprucuk kemıgı bi arkadasımızında kafası yarıldı okul mudurumuz ibrahım yorugun isede kolu kırıldı durumları iyi gecmıs olsun diliyorum burdan arkadaslarıma

svs_çapkın_58
29.01.2007, 19:25
BURAYA BENDE KAYIT OLMAK İSTİYORUM CVP YAZARSANIZ ÇOK İYİ OLUR BEN ANKARA SEYRANDAN ÇILGIN SİVASLI

svs_çapkın_58
29.01.2007, 19:27
BURAYA KAYIT OLMAK İSTİYORUM CVP YAZIN

by_maffayy
29.01.2007, 20:18
wallahı arkadaslarım kararlarınız cok gusel herzman arkanızda olacagımızdan suphenız olmasın...dogru yoldasınızzz kımseler tutamaz yıgıdoları.bırlıkten kuwwet dogar

merkez_emre
29.01.2007, 23:24
gencleri hep trıbunde gormek isteriz ama bildigim kadarıyla lis67 pek faaliyet yapmıyor galiba umarım tekrar eskilere dönerler

FurkaN5855
04.02.2007, 10:26
ben lise tayfa grubuyla çok kez maça geldim hatta grup üyelerinden tanıdığım arkadaslar bizim okulda fakat gruba nasıl üye olucaz bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Tarkan ÇeLik
30.06.2007, 23:33
1967 Genç Sivassporlular derneği olarak zaten var olan Üniversite bölümümüz gelecek sezonlarda Daha sağlam olarak Devam edecektir..
HeRYeRDeYiz..

ÜNİ-67

1967DERNEK_EMRE
30.06.2007, 23:59
BEN DE BUNDAN SONRA SABANCI LİSESİ OLARAK DERNEĞE GETİREBİLDİĞİM KADARIYLA ADAM GETİRECEĞİM
HERŞEY SİVASSPOR İÇİN!!!!!!!

Engin58
01.07.2007, 08:16
Cok guzel kararlar alinmis bsarilar dileriz.Saygilarimla...

mesut_tncsvs
10.07.2007, 02:29
haydi hayırlısı olsun ama artık lise yıllarımızda bitti yavv :(:(:(

ne güzeldi o günler yav süperdi şimdi üniversite yolcusuyuz

mucahit_58
10.07.2007, 07:33
Gardaş çalışmalarınızdan oturu kolay gelsin, allah yardımcınız olsun, bu denli organizasyonlar guzel, 1967nin destegi yadsınamaz kadar guzel ve yurekten helal..

mucahit_58
10.07.2007, 07:34
Bu arada Yeniçerilerden ses soluk yok forumlarda o grup dağıldımı yoksa :S

GokhanTurna
09.11.2007, 21:16
güsel olmuş.... sivasspor taraftarı olarak gururluyuz

Thai
09.11.2007, 21:31
o bilet verilmeyecektir kelimesini derhal kaldırın derim bu duyulursa takıma ceza gelebilir dikkat edin aman.......

taylan15
28.11.2007, 07:20
helal olsun güzel kararlar.....

zaralım 58
28.11.2007, 08:50
evet ciddi karalar alınmış tekbrikler ve başarılar

berlinli1967
28.11.2007, 10:32
tebrikler devaM EDİN ASLANLAR SİZE YAKIŞANDA BU

KonaKLı
28.11.2007, 22:59
Kararlar Çok İyi Tebrik Ederim İyi Düşünülmüş İnşallah Herkez Uyar Bu Kararlara...;)

sampiyon_yigit
28.11.2007, 23:09
helal insallah bu kararlarle tezahurat donemi baslar cunku stadda cekirdek sesleri duyulur olacak boyle giderse

SeraX
02.12.2007, 13:46
HeLaL OLsun GüzeL KararLar Almıssınız....

lordkral1
02.12.2007, 14:23
s.a ben oğuzhan sivas anadolu lisesindeydim şu an denizlideyim.diğer nickimden giremiyordum yeni üyelik açtım.denizlide de azımsanmayacak kadar sivaslı var.burda da bir organizasyon başlatmak istiyorum.bana yardımcı olabilirmisiniz.uğur bana ulaşabilirsen ulaş kardeş.05547744421.
1967 ve diğer taraftarlara saygılarımla.

GLoBe-Y-Gençlik
04.12.2007, 19:19
SİVASSPOR SONUNA KADAR DESTEK VERIN

nuri_58
04.12.2007, 19:32
helal olsun çok süper kararlar alınmış hayırlı olur inş...