Orijinalini görmek için tıklayınız : ÜNİYİĞİDOLAR67 (ÜNİVERSİTELİ YİĞİDOLAR)

Sayfa : [1] 2

ÜNİ_67_BAŞKAN
06.01.2006, 19:07
1967 SİVASSPOR GENÇ TARAFTARLAR DERNEĞİ
UNİYİĞİDOLAR(67)

TOPLANTI KARARLARI

Süper Ligde Sivassporumuzun konumu her ne olursa olsun,desteğimiz hiç bitmeyecek ve Sivassporumuzu asla yalnız bırakmayacağız.

Hiçbir çıkar elde etmeden desteğimizi rant kavgası haline dönüştürmeden Sivassporumuzu her koşulda yağmur çamur ,Kar kış demeden desteklemektir.

Organizelerimiz ve yapmamız gerekenleri bağlı olduğumuz 1967 Sivasspor Genç Taraftarlar Derneği bünyesinde bu derneğin fikir ve önerileri sayesinde yapacağız.

Tribünde kulübümüze ve bizlere zarar getirebilecek her türlü davranış ve hareketlerden daima uzak duracağız.

Centilmen taraftar profiline girebilmek için elimizden gelen çabayı göstereceğiz..
UNUTULMASIN Kİ bizim tek amacımız Sivassporumuza karşılıksız ve çıkarsız destek vermektir.

Tribünde 1967 Sivasspor Genç Taraftarlar Dernek Başkanımız Yalçın KORKMAZGİL 1967 Sivasspor Genç Taraftarlar Dernek Sorumlusu Mustafa ERSOYve Tribün Liderimiz Serhan KABURCUK ile devamlı irtibat halinde bulunacağız.

Tribün desteği konusunda bilmemiz gerekenleri 1967 Sivasspor Genç Taraftarlar Derneği üyelerinden ve tribün liderlerinden öğreneceğiz.

Sivassporumuzun Deplasmanda oynacağı müsabakalara ÜNİYİĞİDOLAR(67)Grubu olarak 1967 Sivasspor Genç Taraftarlar Derneği ile beraber tam kadro olarak gideceğiz.

1967 Sivasspor Genç Taraftarlar Derneğine bize desteklerinden dolayı teşekkürü bir borç biliyoruz.

SAYGILARIMLA....

ARTIK BU YOLDA BİZDE VARIZ....
ÜNİYİĞİDOLAR(67)

Süleyman ALPARSLAN
Üniyiğidolar(67) Başkanı

1967_DERNEK_10UR
06.01.2006, 19:12
ÖNCELİKLE HAYIRLI OLSUN..TOPLANTI ÇOK İYİ GEÇTİ YERİMİZ KÜÇÜK OLDUĞUNDAN TOPLANTIYI SALON ÖZDEMİR DE YAPTIK..LİSEDEN SONRA ÜNİVERSİTEDE Kİ TEŞKİLATLANMA ÇALIŞMAMIZDA TAMAM..KATKILARINDAN DOLAYI ÜNİ.YİĞİDOLAR BAŞKANI SÜLEYMAN'A VE ÜYE KARTLARI TEMİNİNDE AYHAN GARDAŞIMA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM...

serhankaburcuk
06.01.2006, 19:14
Üniversiteli Yiğidoların ilk toplantısını arkadaşlarımız ile beraber yaptık ve arkadaşlar ile tanışmak gerçekten bizim için bir mutluluk kaynağıydı.İnşallah sezonun 2.yarısında Üniversiteli arkadaşlarımız koordineli bir çalışma ile başarılara imza atacağız.Süleyman Kardeşimize şimdiden başarılar diliyoruz...

alimuharrem58
06.01.2006, 19:16
HAYIRLI OLSUN BASARILARINIZ DEVAMINI DILIYORUM

CAGLAYAN
06.01.2006, 20:02
Üniversiteli Yiğidoların ilk toplantısını arkadaşlarımız ile beraber yaptık ve arkadaşlar ile tanışmak gerçekten bizim için bir mutluluk kaynağıydı.İnşallah sezonun 2.yarısında Üniversiteli arkadaşlarımız koordineli bir çalışma ile başarılara imza atacağız.Süleyman Kardeşimize şimdiden başarılar diliyoruz...
HAYIRLI UGURLU OLSUN " Üniyigodolar67"KARDESLERIMIZE BASARILAR DILERIM.

1967_DERNEK_10UR
06.01.2006, 20:05
çağlayan abı ayrı bir form açarsan sevinirim..

ÜNİ_67_BAŞKAN
06.01.2006, 20:45
UNİYİĞİDOLAR(67)

TOPLANTI KARARLARI

Süper Ligde Sivassporumuzun konumu her ne olursa olsun,desteğimiz hiç bitmeyecek ve Sivassporumuzu asla yalnız bırakmayacağız.

Hiçbir çıkar elde etmeden desteğimizi rant kavgası haline dönüştürmeden Sivassporumuzu her koşulda yağmur çamur ,Kar kış demeden desteklemektir.

Organizelerimiz ve yapmamız gerekenleri bağlı olduğumuz 1967 Sivasspor Genç Taraftarlar Derneği bünyesinde bu derneğin fikir ve önerileri sayesinde yapacağız.

Tribünde kulübümüze ve bizlere zarar getirebilecek her türlü davranış ve hareketlerden daima uzak duracağız.

Centilmen taraftar profiline girebilmek için elimizden gelen çabayı göstereceğiz..
UNUTULMASIN Kİ bizim tek amacımız Sivassporumuza karşılıksız ve çıkarsız destek vermektir.

Tribünde 1967 Sivasspor Genç Taraftarlar Dernek Başkanımız Yalçın KORKMAZGİL 1967 Sivasspor Genç Taraftarlar Dernek Sorumlusu Mustafa ERSOYve Tribün Liderimiz Serhan KABURCUK ile devamlı irtibat halinde bulunacağız.

Tribün desteği konusunda bilmemiz gerekenleri 1967 Sivasspor Genç Taraftarlar Derneği üyelerinden ve tribün liderlerinden öğreneceğiz.

Sivassporumuzun Deplasmanda oynacağı müsabakalara ÜNİYİĞİDOLAR(67)Grubu olarak 1967 Sivasspor Genç Taraftarlar Derneği ile beraber tam kadro olarak gideceğiz.

1967 Sivasspor Genç Taraftarlar Derneğine bize desteklerinden dolayı teşekkürü bir borç biliyoruz.

SAYGILARIMLA....

ÜNİYİĞİDOLAR(67)

Süleyman ALPARSLAN
Üniyiğidolar(67) Başkanı

TOPLANTIDA Kİ BAZI RESMLERİMİZ....

mtoprak58
06.01.2006, 20:53
kurmus oldugumuz taraftar grubuna tum üniversıtelı arkadasları beklıyoruz. bugun ılk toplantımızı yaptık.hayırlı ugurlu olsun.eger SİVASSPORA destek olabılırsek ne mutlu bıze. ne mutlu sıvaslıyım dıyene ne mutlu yiğidoyum dıyene. ÜNİYİĞİDO uyesı olarak desteklerınızı beklıyoruz ÜNİYİĞİDO BASKAN YARDIMCISI MURAT

agca58
06.01.2006, 21:16
VAY BİZİM DAVULCU(HÜSEYİN, EN ALTTAKİ RESİM) BİLE ÜNİYİĞİDOLARA ÜYE OLMUŞ..
HAYIRLI UĞURLU OLSUN ARKADAŞLAR..
AMA BU ÜNİYİĞİDOLARA GÜZEL Bİ LOGO LAZIM..

1967_CLUB_ÖZGÜR
06.01.2006, 21:20

EVET HÜSEYİN DEHŞET ÇIKMIŞ..:D
EN KISA BİR ZAMANDA GÜZEL BİR LOGODA YAPILACAKTIR !!!

1967_DERNEK_10UR
06.01.2006, 21:46
LOGO TASARIMINI AYHAN YAPACAK.HEMDE ÇOK GÜZEL BİR LOGO OLACAK..KOLPADAN FARKIMIZ OLSUN..

1967_DERNEK_MUSTAFA
06.01.2006, 21:52
hadi hayırlısı ALLAH utandırmasın her şey SİVAS VE SİVASSPOR İÇİN

1967_CLUB_ÖZGÜR
06.01.2006, 21:55
SULEYMAN KARDEŞİMİ TEBRİK EDİYORUM...SİVASSPORUMUZ İÇİN GÖSTERDİĞİ BU EMEK VE GAYRETLERİNDEN DOLAYI KENDISINE MINNETTARIZ...ALLAH UTANDIRMASIN GARDAŞ !!!

HakkıTİMUÇİN
06.01.2006, 22:28
üni-yiğidolar sivassporumuza hayırlı olsun...

lis67 den sonra üniyiğidolar67 de kuruldu...
sivastaki ilk maçta 67 dernek çatısı altında süper bir show yapacağınızı umuyorum..

RüStü ElmaS
06.01.2006, 22:59
ÜNIVERSITELI GENCLERI KUTLARIM

--------------------------------------------------------------------------------

Sivasspor taraftarının gelecegi ve organize açısından zamanında yapılan en önemli calışmalardan biri daha başlatılmıstır.

1967 Taraftarlar Derneginin yapmiş oldugu bu güzel organizeden dolayi kendilerini tebrik ediyorum.
Üniversiteli arkadaşlara tribün kültürü, sevgisi ve saygı ortamını ögrenmeleri acısından önemli bir adım atılmıstır.

Üni1967`nin baskanı secilen Süleyman ALPARSLAN gardasımızıda kutluyorum.

Liseli ve Üniverseli gençlerinde desteğiyle tribünlere taze kan gelecektir.

Iyi organize edildigi takdirde güzel işler yapılacagından eminim.

Sivasspor`umuzun süperlige renk getirdigi gibi, sizde tribünlere abilerinizde birlikte renk katacaksınız.
Sivasspor taraftarı olarak elele vererek, Türkiye`de ki trübün kültürüne renk getirmek ve örnek taraftar olmak icin buradayiz.

Biz „Spor, Sevgi, Bariş ve Kardeşliktir“ sözüne tum kalbimizle inanıyoruz.

Birlik oldugumuz sürece yapamayacagiz şeyler yoktur.

Biz SivasSpor.com olarak elimizden gelen destegi her zaman sonuna kadar vermeye hazırız.

CEVIK
06.01.2006, 23:09

--------------------------------------------------------------------------------

Sivasspor taraftarının gelecegi ve organize açısından zamanında yapılan en önemli calışmalardan biri daha başlatılmıstır.

1967 Taraftarlar Derneginin yapmiş oldugu bu güzel organizeden dolayi kendilerini tebrik ediyorum.
Üniversiteli arkadaşlara tribün kültürü, sevgisi ve saygı ortamını ögrenmeleri acısından önemli bir adım atılmıstır.

Üni1967`nin baskanı secilen Ugur gardasımızıda kutluyorum.

Sivasspor`umuzun süperlige renk getirdigi gibi, sizde tribünlere abilerinizde birlikte renk katacaksınız.
Sivasspor taraftarı olarak elele vererek, Türkiye`de ki trübün kültürüne renk getirmek ve örnek taraftar olmak icin buradayiz.

Biz SivasSpor.com olarak elimizden gelen destegi her zaman sonuna kadar vermeye hazırız.

HAKLISIN GARDAŞ BİR ELİN NESİ VAR İKİ ELİN SESİ VAR

BİRLİK BERABERLİK OLMALIYIZ

MAVİ_BERE
06.01.2006, 23:13

Üni1967`nin baskanı secilen Ugur gardasımızıda kutluyorum.

RÜŞTÜ ABİ ÇOK HAKLISIN...
Seni bu duyarlı konuşman için kutlarım...
KESKE HERKES SENİN GİBİ DÜŞÜNCE...

AyhanBayrak
07.01.2006, 02:55
Buradan uniyigidolar67 kutluyorum bu güzel organizeyi hazirlayan 1967 Taraftarlar Dernegine ayrica tesekkürlerimizi iletiyoruz. Bu güzel calismalarindan dolayi basarilarinin devamini bekliyoruz. Böyle güzel bir dayanismayla elbetteki sivasspor ve sivassimiz kazanacaktir

Basarilar uniyigidolar67 allah yolunuzu acik etsin

GuNaY
07.01.2006, 03:06
Hayırlı uğurlu olsun....
Bende Üniyiğido sayılırım her ne kadar sivasta ikamet etmesemde...

Herşey mükemmel gidiyor...

Er58Ol
07.01.2006, 10:26
UNIYİĞİDOLAR67 HAYIRLI UĞURLU OLSUN,,,HERŞEY SİVAS İÇİN

1967_DERNEK_10UR
07.01.2006, 13:28
SİTE YÖNETİMİNE SONSUZ TEŞEKKÜR EDİYORUM ŞAHSIM VE GRUBUM ADINA.BİZİ KIRMAYARAK AÇTIKLARI FORM İÇİN..

LiS67_Uğur
07.01.2006, 13:29
abilerimize başarılar diliyorum 2. yarı hem lis67 hemde üni67 ler tribünlere renk katacak!!!

1967_DERNEK_10UR
07.01.2006, 13:32
abilerimize başarılar diliyorum 2. yarı hem lis67 hemde üni67 ler tribünlere renk katacak!!!
ABILI GARDAŞLI HEP BİRLİKTEYİZ..BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR..

serhankaburcuk
07.01.2006, 13:34
Hayırlı uğurlu olsun....
Bende Üniyiğido sayılırım her ne kadar sivasta ikamet etmesemde...

Herşey mükemmel gidiyor...

Evet Osman Üniversiteli arkadasların bünyemizde toplanması ve bu tür organizasyonlara katkıda bulunmaları çok güzel bir şey.Yakında daha güzel aktiviteler ile karşımıza çıkacaklar.İnşallah senide bir Üniversiteli olarak İstanbuldaki ve çevre illerdeki Üniversitelilerin organizasyonları konusunda yetkili kılabiliriz...Ne dersin?????Sevgiler selamlar....

serhankaburcuk
07.01.2006, 13:35

Hüseyin Üniyiğidolar üyesi değil dün sadece toplantıda misafir sanatçı olarak katıldı...

serhankaburcuk
07.01.2006, 13:37

Evet Liselilerin oganizasyonlarını sen;Üniversiteli arkadaşlardanda Süleyman sorumlu olacak ve hep beraber Abi kardeş çok güzel çalışmalara ve organizasyonlara imza atacağız....

mahmutarslan
07.01.2006, 13:40
esselamun aleykum.böyle bir kuruluşu bayadır bekliyordum.hayırlı olsun..bende bi üniversiteli kardeşiniz olarak etkinliklerinize katılmak isterim

hayırlı olsun..
allaha emanet olun

GuNaY
07.01.2006, 13:40
Evet Osman Üniversiteli arkadasların bünyemizde toplanması ve bu tür organizasyonlara katkıda bulunmaları çok güzel bir şey.Yakında daha güzel aktiviteler ile karşımıza çıkacaklar.İnşallah senide bir Üniversiteli olarak İstanbuldaki ve çevre illerdeki Üniversitelilerin organizasyonları konusunda yetkili kılabiliriz...Ne dersin?????Sevgiler selamlar....
Aslında çok iyi olur....
Ama son iki yıldır okulda çok vakit geçrmiyorum hatta son senelerde gelen Sivas'lıları dahi tanımıyorum:mad:
Geldiğimde bu konuyuda konuşuruz abi...

serhankaburcuk
07.01.2006, 13:43
Aslında çok iyi olur....
Ama son iki yıldır okulda çok vakit geçrmiyorum hatta son senelerde gelen Sivas'lıları dahi tanımıyorum:mad:
Geldiğimde bu konuyuda konuşuruz abi...

Demekki bu konularda çok aktif değilsin...Neyse sen gelde inşallah detaylı konuşuruz...

GuNaY
07.01.2006, 13:48
Demekki bu konularda çok aktif değilsin...Neyse sen gelde inşallah detaylı konuşuruz...
Okuldaki aktivitelere katılmayı pek sevmiyorum o sebepten ilgilenmiyordum...
Bakalım gelince detaylı görüşelim inş iyi bir sonuç olabilir....

serhankaburcuk
07.01.2006, 13:51
Okuldaki aktivitelere katılmayı pek sevmiyorum o sebepten ilgilenmiyordum...
Bakalım gelince detaylı görüşelim inş iyi bir sonuç olabilir....

Bekliyoruz Osman...Sen Sivasa gelde daha çok konuşuruz.....

erdal07
07.01.2006, 13:59
ya üniversitede okuyan adamın parasımı varda maça gelsin güldürmeyin beni bunlar cocukca yapılan şeyler hem sonra kaç hafta destekleyecekler para sorunları olacak bi şekilde, zaten çok zengin olsalar özel üniversiteye giderlerdi.bunların dilediğiniz gibi olmasını bende isterim ama biraz gercekci olalım insallah istediğiniz gibi olur ama ben de bi üniversite öğrencisi olarak bunların fazla sürmeyecegini söylüyorum.umarım ben yanılırım.

erdal07
07.01.2006, 14:03
ya biz 58 degilmiyiz nerden cıktı bu üniyiğido 67 biri bana acıklarsa sevinirim .NEDEN 67 ????????????????????

LiS67_Uğur
07.01.2006, 14:08
ya biz 58 degilmiyiz nerden cıktı bu üniyiğido 67 biri bana acıklarsa sevinirim .NEDEN 67 ????????????????????

1967 sivasspor genç taraftarlar derneğini simgelediği için 67

serhankaburcuk
07.01.2006, 14:16

ya üniversitede okuyan adamın parasımı varda maça gelsin güldürmeyin beni bunlar cocukca yapılan şeyler hem sonra kaç hafta destekleyecekler para sorunları olacak bi şekilde, zaten çok zengin olsalar özel üniversiteye giderlerdi.bunların dilediğiniz gibi olmasını bende isterim ama biraz gercekci olalım insallah istediğiniz gibi olur ama ben de bi üniversite öğrencisi olarak bunların fazla sürmeyecegini söylüyorum.umarım ben yanılırım.

Herkes senin gibi düşünmüyor...Bu arkadaşlar Sivassporu seven gençler...Ve Sivasspor için her türlü vefakarlıgıda hazırlar...Herkesi kendin gibi zannetme ve eleştirilerinde dikkatli ol...Bu arada sen Sivassporun tarihinden ve bizim derneğin adından haberin yok herhalde biraz gündemi takip etde 67 nin ne oldugunu kendin bul....

TEX@S_sİnCe1910
07.01.2006, 14:24
Herkes senin gibi düşünmüyor...Bu arkadaşlar Sivassporu seven gençler...Ve Sivasspor için her türlü vefakarlıgıda hazırlar...Herkesi kendin gibi zannetme ve eleştirilerinde dikkatli ol...Bu arada sen Sivassporun tarihinden ve bizim derneğin adından haberin yok herhalde biraz gündemi takip etde 67 nin ne oldugunu kendin bul....

SERHAN ABİ ÇOK GÜZEL YAZMIŞSIN..SENİ TEBRİK ETMEKTEN BAŞKA BİR SEY DİYEMİYECEĞİM SADECE ŞUNU SÖYLİYECEM....

...CEBİMİZDEKİ SON KURUŞA KADAR BİLETİMİ ALIP GEREKİRSE AÇ KALARAK YAĞMUR ÇAMUR DEMEDEN SİVASTA VE DEPLASMANDAKİ TÜM MAÇLARA GİDECEĞİM.....

serhankaburcuk
07.01.2006, 14:27
SERHAN ABİ ÇOK GÜZEL YAZMIŞSIN..SENİ TEBRİK ETMEKTEN BAŞKA BİR SEY DİYEMİYECEĞİM SADECE ŞUNU SÖYLİYECEM....

...CEBİMİZDEKİ SON KURUŞA KADAR BİLETİMİ ALIP GEREKİRSE AÇ KALARAK YAĞMUR ÇAMUR DEMEDEN SİVASTA VE DEPLASMANDAKİ TÜM MAÇLARA GİDECEĞİM.....

Ya işte aşk bu dur...Bu aşkı ve sevgiyi bazı insanlar anlamak istemiyorlar veya bu tür bir sevgiyi kabul etmek istemiyorlar...Kabul etmek istemeselerde biz bu sevgimizden asla vazgeçmeyeceğiz....

1967_Dernek_Murat
07.01.2006, 14:28

gardaş sen 58taraftarlarından olabılırsın ama bız 67 taraftarlarındanız itirazınmı var.

MAVİ_BERE
07.01.2006, 14:34
Ya işte aşk bu dur...Bu aşkı ve sevgiyi bazı insanlar anlamak istemiyorlar veya bu tür bir sevgiyi kabul etmek istemiyorlar...Kabul etmek istemeselerde biz bu sevgimizden asla vazgeçmeyeceğiz....

SERHAN ABİ TSKLER EDERİM..
YANLIZ hernekadar ANKARAGÜÇLÜ OLSAM DA
ANKARAGÜÇLÜ OLDUGUM KADAR DA KANIM DA SİVAS KANI VAR...
VE SİVASSPOR SEVGİSİ...
BUNU BEN BİLİRİM BENDEN BAŞKASI BİELEMEZ...

MAVİ_BERE
07.01.2006, 14:36
CEBİMİZDEKİ SON KURUŞA KADAR BİLETİMİ ALIP GEREKİRSE AÇ KALARAK YAĞMUR ÇAMUR DEMEDEN SİVASTA VE DEPLASMANDAKİ TÜM MAÇLARA GİDECEĞİM.....

ALAYINA İSYAN KOLPALARA HODRİ MEYDAN....

serhankaburcuk
07.01.2006, 14:39
gardaş sen 58taraftarlarından olabılırsın ama bız 67 taraftarlarındanız itirazınmı var.

Murat boşver bizim diğerlerinden farkımızı sen daha iyi biliyorsun...Biz kolpadan ve sinyalden herzaman farklıyız bu sevgiyi bilemez herkes....

1967_CLUB_ÖZGÜR
07.01.2006, 14:44

UNIYİĞİDOLAR(67) GRUBU DERNEĞİMİZ ÇATISI ALTINDADIR !!

MAVİ_BERE
07.01.2006, 14:48

YA ARKADAŞLAR BOŞVERİN SU KOLPAYI...
KESİN diyer grubun bir dal.........masıdır...

erdal07
07.01.2006, 14:50
ya siz işte bu yüzden kaybediyosunuz hep centilmenlikden bahsediyosunuz size aykırı bi laf edildiği zaman hemen saldırıyosunuz.benim 1967 den haberim var ama sen kalkıpda yiğido 67 yim dediğinde millet ne düşünecek aynı izmirin 35,35.5 muhabbeti olacak yani bölünme olarak düşünülecek diye söylemiştim. bende en az sizin kadar sivaslıyım.manisaya gittim,izmire gittim,muğladaki maçı izledim üç senedir manavgat kamplarına gidiyorum.belki siz dün evinizde oturuyodunuz ama ben kamptaydım anladın mı gardas yani siz kalkıpda benim sivaslılığımı tartışırsanız ben sizin sivaslılığınızdan şüphe ederim.herkes aynı seyi düşünmek zorunda değilki. tabiki fikir ayrılığı olacak, ki en iyi sonucu bulalım ama bunu insanları kırmadan yapalım.

erdal07
07.01.2006, 14:51
YA ARKADAŞLAR BOŞVERİN SU KOLPAYI...
KESİN diyer grubun bir dal.........masıdır...
senin gibi dimi ?

erdal07
07.01.2006, 14:54

ben sana sordum sende söyledin işte senin gibi anlayışlı değil bazı arkadaslar kardes.eywallah cevap için.inşallah gönlünüzce olur da bizde burda bi üni kurarız sivas için

MAVİ_BERE
07.01.2006, 14:55
senin gibi dimi ?

BAK CANIM..
İSTERSEN BENİMLE FAZLA MUHABBETE GİRMEE......

SEN ÇOK ZARARLI ÇIKARSIN...
DUA ET ŞİMDİ
SİVASSPOR.COM DASIN...
EGERKİ OLMASAYDIN BEN BİLİRDİM SANA NE YAPACAGIMIIII...

SEN DÜN GECE ANTEREMANDAYSAN SEN YOKKEN DE BU DERNEK YANİ
1967 GENÇ TARAFTARLAR DERNEĞİ YAĞMUR,KAR,ÇAMUR DEMEDEN HER YERE GİTMİŞ İNSANLAR...

BEN SENİN sivaslı oldugundan süpe ederim....

ANLADIN MI BENİ KOÇUMMMMMM

erdal07
07.01.2006, 14:56
yok sana itirazım yok sadece konusma tarzın hoşuma gitmedi

erdal07
07.01.2006, 14:58
BAK CANIM..
İSTERSEN BENİMLE FAZLA MUHABBETE GİRMEE......

SEN ÇOK ZARARLI ÇIKARSIN...
DUA ET ŞİMDİ
SİVASSPOR.COM DASIN...
EGERKİ OLMASAYDIN BEN BİLİRDİM SANA NE YAPACAGIMIIII...

SEN DÜN GECE ANTEREMANDAYSAN SEN YOKKEN DE BU DERNEK YANİ
1967 GENÇ TARAFTARLAR DERNEĞİ YAĞMUR,KAR,ÇAMUR DEMEDEN HER YERE GİTMİŞ İNSANLAR...

BEN SENİN sivaslı oldugundan süpe ederim....

ANLADIN MI BENİ KOÇUMMMMMM
sen karar veremezsin zaten benim sivaslı olup olmamama sen işine bak bende tamam mı koçum... herkes yoluna

MAVİ_BERE
07.01.2006, 14:58

KARDEŞ SEN HEM NESİN VE KİMSİN?

MAVİ_BERE
07.01.2006, 14:59
sen karar veremezsin zaten benim sivaslı olup olmamama sen işine bak bende tamam mı koçum... herkes yoluna

SEN Bİ MSN VERSENE ORDA KONUŞALIM....

serhankaburcuk
07.01.2006, 14:59
ya siz işte bu yüzden kaybediyosunuz hep centilmenlikden bahsediyosunuz size aykırı bi laf edildiği zaman hemen saldırıyosunuz.benim 1967 den haberim var ama sen kalkıpda yiğido 67 yim dediğinde millet ne düşünecek aynı izmirin 35,35.5 muhabbeti olacak yani bölünme olarak düşünülecek diye söylemiştim. bende en az sizin kadar sivaslıyım.manisaya gittim,izmire gittim,muğladaki maçı izledim üç senedir manavgat kamplarına gidiyorum.belki siz dün evinizde oturuyodunuz ama ben kamptaydım anladın mı gardas yani siz kalkıpda benim sivaslılığımı tartışırsanız ben sizin sivaslılığınızdan şüphe ederim.herkes aynı seyi düşünmek zorunda değilki. tabiki fikir ayrılığı olacak, ki en iyi sonucu bulalım ama bunu insanları kırmadan yapalım.

Arkadaşım benimle taraftarlık tartışması yapma zararlı sen çıkarsın...Bizim bölünme gibi bir problemimiz yok...Sadece klavyeden sallayanlara kızıyoruz...Ben bu sezon Sivassporun son maçı hariç her maçına gittim...Hemde ben Şuan işim gereği Sivasta ikamet etmiyorum...Sivastan 350 km doğuda bir yerde ,çalışıyorum ama Sivasspor sevgimden dolayı her hafta içeri ve dışarı olmak üzere Sivassporumu hiç yalnız bırakmıyorum...Fikir ayrılıkları bize hiçbir fayda sağlamaz...Eleştirelerini yaparken biraz dah düşünerek yaparsan daha iyi olur diye düşünüyorum...

serhankaburcuk
07.01.2006, 15:02
SEN Bİ MSN VERSENE ORDA KONUŞALIM....

Levent gereği yok boşver....İnsanlar sıcak yataklarında mışıl mışıl uyurken biz deplasman yollarında çürüyoruz....Boşver meyva veren ağaç taşlanır unutma....

erdal07
07.01.2006, 15:02
senin gibi insanım bide sivaslıyım yetmez mi baska söze gerek yok heralde

erdal07
07.01.2006, 15:04
Arkadaşım benimle taraftarlık tartışması yapma zararlı sen çıkarsın...Bizim bölünme gibi bir problemimiz yok...Sadece klavyeden sallayanlara kızıyoruz...Ben bu sezon Sivassporun son maçı hariç her maçına gittim...Hemde ben Şuan işim gereği Sivasta ikamet etmiyorum...Sivastan 350 km doğuda bir yerde ,çalışıyorum ama Sivasspor sevgimden dolayı her hafta içeri ve dışarı olmak üzere Sivassporumu hiç yalnız bırakmıyorum...Fikir ayrılıkları bize hiçbir fayda sağlamaz...Eleştirelerini yaparken biraz dah düşünerek yaparsan daha iyi olur diye düşünüyorum...
eywallah böyle tepkilere can kurban ama kalkıpta sivasın çocuğuna eger sivasspor.com da olmasan ben sana gösterirdim derse baz arkadas bunu yapıyo birlik beraberlikten söz edemeyiz. saygılar ABİ

serhankaburcuk
07.01.2006, 15:05
senin gibi insanım bide sivaslıyım yetmez mi baska söze gerek yok heralde

Herkes kendi çapında taraftardır...İnsanları tanımadan eleştiri yapma ....4 tane maça gitmek ile taraftarlık olmaz...Önemli olan iyi ve kötü günde takımın yanında olabilmek....

MAVİ_BERE
07.01.2006, 15:05
...............edit........... .......

erdal07
07.01.2006, 15:06
editlenmiştir.....

MAVİ_BERE
07.01.2006, 15:06
Herkes kendi çapında taraftardır...İnsanları tanımadan eleştiri yapma ....4 tane maça gitmek ile taraftarlık olmaz...Önemli olan iyi ve kötü günde takımın yanında olabilmek....

.........................edit. ..............

erdal07
07.01.2006, 15:08
editlenmiştir......

1967_CLUB_ÖZGÜR
07.01.2006, 15:10
ARKADAŞLAR TOPİĞİN KONUSU IYİCE DAĞILDI TARTIŞMA OLMASIN ARTIK !!!

erdal07
07.01.2006, 15:10
maca gidemeyen insanlar taraftar degil mi yani ?ben zaten iyi gündede kötü gündede takımın yanındayım

serhankaburcuk
07.01.2006, 15:12
maca gidemeyen insanlar taraftar degil mi yani ?ben zaten iyi gündede kötü gündede takımın yanındayım

Artık polemiklere son diyorum...Yoksa bütün mesajları editlemek zorunda kalacağım....

erdal07
07.01.2006, 15:12
neyse daha fazla polemiğe girmeyecem sizinle

MAVİ_BERE
07.01.2006, 15:13
lütfen mesajlarım editlenmesinnnnnnnnn

serhankaburcuk
07.01.2006, 15:15
Mesajları ben editliyorum....Bu topiğin artık bu konulara gebe olmasını istemiyorum....

MAVİ_BERE
07.01.2006, 15:21
sen bana cevap vermee yaaaa......
editlenmişitirrrrrrr..
sananeeee

erdal 07

erdal07
07.01.2006, 15:35
editlenmiştir..........

1967_DERNEK_10UR
07.01.2006, 16:58
ARKADAŞLAR ALLAH AŞKINA BU TOPİÇ YENİ KURULAN BİR GRUBUN ÇALIŞMALARINI ANLATMAK İÇİN AÇILDI..UZUN BİR ÇALIŞMA SONUNDA GERÇEKTEN SİVASSPOR'A GÖNÜL VERECEK İNSANLARI BİR ÇATI ALTINDA TOPLADIK..AMA BEŞ PARA ETMEZ BİRİSİ GELİYOR KİM OLDUĞU KİMİN MALI OLDUĞU BELLİ OLMAYAN BİRİ MESAJ YAZIYOR ..UYMAYIN BU ÇAKALA..AMA KOLPACILARDAN OLDUĞU KESİN...

SONSUZA DEK SÜRECEK BİZİM AŞKIMIZ 67 YİĞİDOLARIZ...
HERKES GİDER BİZ KALIRIZ 67 YİĞİDOLARIZ...

erhan5834
07.01.2006, 16:59
ARKADAŞLAR TOPİĞİN KONUSU IYİCE DAĞILDI TARTIŞMA OLMASIN ARTIK !!!
özgür haklısın gardaş konu nerden nereye gelmiş chat sayfası gibi...arkadaşlar topickleri chat sayfası gibi değilde yorumlarınızla doldurursanız daha iyi olur diye düşünüyorum saygılar....

1967_DERNEK_MUSTAFA
07.01.2006, 17:08
tartışmaya girilmesini istemiyorum bir daha olmasın

serhankaburcuk
07.01.2006, 17:08
ARKADAŞLAR ALLAH AŞKINA BU TOPİÇ YENİ KURULAN BİR GRUBUN ÇALIŞMALARINI ANLATMAK İÇİN AÇILDI..UZUN BİR ÇALIŞMA SONUNDA GERÇEKTEN SİVASSPOR'A GÖNÜL VERECEK İNSANLARI BİR ÇATI ALTINDA TOPLADIK..AMA BEŞ PARA ETMEZ BİRİSİ GELİYOR KİM OLDUĞU KİMİN MALI OLDUĞU BELLİ OLMAYAN BİRİ MESAJ YAZIYOR ..UYMAYIN BU ÇAKALA..AMA KOLPACILARDAN OLDUĞU KESİN...

Onur haklısın Sivasta tek gerçek biziz....Kolpadan ve Sinyalden herzaman farkımız var....

1967_Dernek_Murat
07.01.2006, 17:15

SENDEN Mİ ÖGRENECEGİM NASIL KONUŞACAGIMI SEN KİMSİİNDE DE BANA KONUŞMA TARZIMI BEGENMİYORSUN İŞİNE GELİYORSA BENİM KONUŞMA TARZIM BU.İTİRAZIN MI VARRRRRRRRRRRRRRRRR.

SONMEZ
07.01.2006, 17:16
UNİYİĞİDOLAR(67)

TOPLANTI KARARLARI

SAYGILARIMLA....

ÜNİYİĞİDOLAR(67)

Süleyman ALPARSLAN
Üniyiğidolar(67) Başkanı

EMEĞİ GEÇEN HERKESİ TEBRİK EDİYORUM...

GAYRETİNİZİ, İNANCINIZI, COŞKUNUZU, TERBİYENİZİ,
ASALETİNİZİ, CESARETİNİZİ, ... TAKDİRLE KARŞILIYOR
VE HER ZAMAN ARKANIZDA OLDUĞUMUZU BİLMENİZİ
İSTİYORUM.

DERSLERİNİZDE...........: ZİHİN AÇIKLIĞI...
4 EYLÜL' DE.................: SES AÇIKLIĞI...
DEPLASMANLARDA DA..: YOL AÇIKLIĞI...
DİLEĞİYLE...

erhan5834
07.01.2006, 17:19

EYVALLAH REİS ELİNE SAĞLIK....TEK GERÇEK VAR ODA BİZİZ KİMSE BUNU UNUTMASIN...

67 SUSARSA OLAY KONUŞURSA YER YERİNDEN OYNAR

DJMuRaT
07.01.2006, 17:51
aRKADAŞLAR HAYIRLI OLSUN...67 OLARAK YİNE YAPMIŞIZ YAPACAĞIMIZI WALLA HELAL OLSUN...HERKES SİVASSPORU 67 LER KADARDÜŞÜNSE TAKIMIMIZIN ÖNÜNDE KİMSE DURAMAZ.....

alimuharrem58
07.01.2006, 17:54
İSTANBULDAN ÜNİYİĞİDO KABUL EDERSENIZ BENIM

1967_DERNEK_10UR
07.01.2006, 18:00
İSTANBULDAN ÜNİYİĞİDO KABUL EDERSENIZ BENIM
MUHARREM DERNEĞİMİZ OLSUN LİS67 VE ÜNİ67 OLSUN BÜTÜN SİVASLILARINDIR..

serhankaburcuk
07.01.2006, 18:05
MUHARREM DERNEĞİMİZ OLSUN LİS67 VE ÜNİ67 OLSUN BÜTÜN SİVASLILARINDIR..

Yani kapımız ve kalbimiz herkese açık.....

alimuharrem58
07.01.2006, 18:11

saolun sivasımızın gucunu herkes gorecek

1967_Dernek_Murat
07.01.2006, 22:54

BİZİM KAPIMIZ HERKESE HER ZAMAN ACIK.

abircan
08.01.2006, 01:28
hayırlı uğurlu olsun
BAŞARILAR DİLERİM UNİYİĞİDOLAR 67 YE

efe058
08.01.2006, 02:17
HAYIRLI OLSUN İLK FIRSATTA BENDE ÜYE OLACAM
İNŞAALLAH.........

yusuf_07
08.01.2006, 02:35
ÜNİVERSİTE TEMSİLCİLERİ SEÇİLDİMİ ARKADAŞLAR ONLARI DA YAZARSANIZ İYİ OLUR.HANGİ ÜNİLERDE TEMSİLCİ VAR???

Etem-Murat
08.01.2006, 09:16
ÜNİVERSİTE TEMSİLCİLERİ SEÇİLDİMİ ARKADAŞLAR ONLARI DA YAZARSANIZ İYİ OLUR.HANGİ ÜNİLERDE TEMSİLCİ VAR???
hayırlı ugurlu olsun yusuf

1967_CLUB_ÖZGÜR
08.01.2006, 09:28

SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ NDE KURULMUŞ OLAN BİR GRUP BU !! UNİYİĞİDOLAR(67) BAŞKANI VE YARDIMCILARI NIN ÇALIŞMALARI OLUMLU YÖNDE...UNIYİĞİDOLAR(67) NİN KURULMASI SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİNDE GERÇEKLEŞMİŞTİR...
GRUBUMUZDA KAYIT LAR DEVAM ETMEKTEDİR !!

1967_Dernek_Ayhan
08.01.2006, 10:31
ALLAH YÜZÜNÜZÜ KARA ÇIKARMASIN......

dj_sado_88
08.01.2006, 10:39
BAŞARILI OLURSUNUZ İNŞ...

1967_DERNEK_10UR
08.01.2006, 12:16
biz buraya cumhuriyet üniversitesinin temsilcilerini yazdık..başka şehirlerde okuytan öğrenciler varsa yazsınlar..temsilcileri seçelim..

ÜNİ_67_BAŞKAN
08.01.2006, 19:50
BAŞKA ŞEHİRLERDE OLAN ARKADAŞLARIMIZ BİZLERİ ÖRNEK ALIN SİZLERDE OKUDUĞUNUZ ÜNİVERSİTELERDE BÖLE BİR GRUP KURUN SİVASSPOR'U HEP BİRLİKTE DESTEKLİYELİM.

BİR BÜTÜN DEĞİLİZ AMA BÜTÜNLEŞTİĞİMİZ TEK NOKTA VAR ...O DA SİVASSPOR...

CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ (ÜNİ.YİĞİDOLAR BAŞKANI)

catli_58
08.01.2006, 20:36
Hayırlı olsun.... herzaman heryerde 67 yiğidolar....

Arif Coşkun
08.01.2006, 21:06
Hayırlı olsun,inşallah daha güzel şeylere imza atacaksınız başarılar dilerim.

mcevahir
09.01.2006, 01:33
hayırlı olsun

yusuf_07
09.01.2006, 12:38
SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ NDE KURULMUŞ OLAN BİR GRUP BU !! UNİYİĞİDOLAR(67) BAŞKANI VE YARDIMCILARI NIN ÇALIŞMALARI OLUMLU YÖNDE...UNIYİĞİDOLAR(67) NİN KURULMASI SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİNDE GERÇEKLEŞMİŞTİR...
GRUBUMUZDA KAYIT LAR DEVAM ETMEKTEDİR !!
OK KARDEŞ ONU BİLİYORUM AMA DİĞER ÜNİVERSİTELERE TEMSİLCİLER OLMICAKMI BU ÜNİ67 SADECE CUMHURİYETTE Mİ KALCAK.DİĞER TAKIMLARIN HER ÜNİ DE TEMSİLCİSİ VAR...

SEMİH-58
09.01.2006, 18:17
bekleyin seneye aranızdayım inş

serhankaburcuk
09.01.2006, 20:02
OK KARDEŞ ONU BİLİYORUM AMA DİĞER ÜNİVERSİTELERE TEMSİLCİLER OLMICAKMI BU ÜNİ67 SADECE CUMHURİYETTE Mİ KALCAK.DİĞER TAKIMLARIN HER ÜNİ DE TEMSİLCİSİ VAR...

Kardeş ilk etapta Sivas Cumhuriyet Üniversitesi ile başladık...Yakında inşallah diğer üniversitelerdede temsilcilikler vereceğiz...Ama şuanda değil...Yavaş yavaş büyüyeceğiz...

DJMuRaT
09.01.2006, 20:04
Kardeş ilk etapta Sivas Cumhuriyet Üniversitesi ile başladık...Yakında inşallah diğer üniversitelerdede temsilcilikler vereceğiz...Ama şuanda değil...Yavaş yavaş büyüyeceğiz...

İNŞ...BÜYÜK İŞ OLACAK...

1967_DERNEK_10UR
09.01.2006, 20:42
ÜNİVERSİTELİ ARKADAŞLARIMIZ DA GELDİ...BİZİ MAÇLARDA GÖRÜN ARTIK..

MAVİ_BERE
10.01.2006, 00:24
ÜNİVERSİTELİ ARKADAŞLARIMIZ DA GELDİ...BİZİ MAÇLARDA GÖRÜN ARTIK..

ONUR ÇOK DELİ MANYAK OLUR HAAA...

2.Cİ YARI

KAPILAR AÇILSIN ÇATIŞMALAR BAŞKASIN...
KOLPALARRRRRRRRRR....

1967 dernek serkan20
10.01.2006, 22:05
üniversite grubu hayırlı olsun
sivasspor sizinle gurur duyuyor

sinan58_34
10.01.2006, 22:30
COK GUZEL BI DESTEK BOYLESI GUZEL BI CALISMAYA EMEGI GECEN BUTUN KARDESLERIMIZI TEBRIK EDIYORUZ INSALLAH BASKANIMIZIN ISTEDIGI GIBI STADLARIMIZ CIVIL CIVIL OLUR TABIKI 67 NIN KATKILARIYLA

MAVİ_BERE
11.01.2006, 01:22
su gurup bi otursa yerinee çok iyi olcak...

LiS67_Uğur
11.01.2006, 09:43
su gurup bi otursa yerinee çok iyi olcak...

çok az kaldı bitti denilecek kadar az kaldı!

catli_58
11.01.2006, 10:02
biz işimize bakalım arkadaşlar... Bu gruptan başka grupmu var. Liselisiyle, üniversitelisiyle heryerdeyiz. sinyalciler-Kolpalar sivasspor.com.tr ye yazabilir.

MAVİ_BERE
11.01.2006, 11:05
çok az kaldı bitti denilecek kadar az kaldı!

bide ankara olsaa var ya ne güzel olacak

pala erdal
11.01.2006, 17:41
bende pala erdal olarak uni yiğidolara üye olmaktan çok memnunum.Bir SİVASlı olarak yani Bir SİVASSPORlu olarak uni yiğidolara ve SİVASSPORUMUZA başarılar dilerim

Etem-Murat
11.01.2006, 17:46
TEBRİKLER KARDAŞ NE KADAR COK OLURS O KADAR SES CIKAR HAYIRLI OLSUN

hemso58
11.01.2006, 18:29
ÇALIŞMALARDA ÜZERİME DÜŞEN BİR ŞEYLER VARSA SEVE SEVE YAPMAYA HAZIRIM.
GERÇİ TOPLANTIDAN HABERİMİZ OLMADI AMA NEYSE...
MUSTAFA DELİCE
MADEN MÜHENDİSLİĞİ 2.SINIF...

serhankaburcuk
12.01.2006, 13:25
ÇALIŞMALARDA ÜZERİME DÜŞEN BİR ŞEYLER VARSA SEVE SEVE YAPMAYA HAZIRIM.
GERÇİ TOPLANTIDAN HABERİMİZ OLMADI AMA NEYSE...
MUSTAFA DELİCE
MADEN MÜHENDİSLİĞİ 2.SINIF...

Sen zaten derneğimizin değerli bir üyesi sevgili bir kardeşimizsin...

hemso58
13.01.2006, 12:01
Sen zaten derneğimizin değerli bir üyesi sevgili bir kardeşimizsin...

SAOL ABI...

alimuharrem58
13.01.2006, 14:07
SİVASTA OLMAK İSTERDİM ÜNİYİĞİDO İÇİN

SEMİH-58
13.01.2006, 14:49
seneye aranızdayım

serhankaburcuk
13.01.2006, 15:16
seneye aranızdayım

Bekleriz kardeşim...İnşallah derneğimize gelirsin ve güzel ortamımıza sende girersin...

MAVİ_BERE
14.01.2006, 08:25
SİVAS ÇOŞACAK ÜNİYİĞİDOLAR VE LİS67 DE TRİBÜNDE ÇOCAŞAK....

MERİÇ
14.01.2006, 10:14
SENEYE AH Bİ CUMHURİYETİ KAZANSAM DAHA NE İSTERİM BE....

Etem-Murat
14.01.2006, 10:32
SİVASTA OLMAK İSTERDİM ÜNİYİĞİDO İÇİN
ne fark eder canım burdanda desdeklerin üniyiğidoları ali

umut584
14.01.2006, 10:49
sevgili süleyman arkadaşımıza yeni görevinde başarılar diliyorum uniyiğidolar olarak sivassporumuzun her zaman yanındayız tekrardan hayırlı olsun hepimize KIRMIZI BEYAZI YİĞİDOLARIN HASI UNİYİĞİDOLAR

alimuharrem58
14.01.2006, 10:58
ne fark eder canım burdanda desdeklerin üniyiğidoları ali

ABI DESTEKLIYORUZ ZATEN

1967_DERNEK_10UR
14.01.2006, 21:52
TEMSİLCİLERİ BİR YAZSAK...İYİ OLUR..NERDE KİM OKUYOR BİLELİM..

alimuharrem58
14.01.2006, 22:46
TEMSİLCİLERİ BİR YAZSAK...İYİ OLUR..NERDE KİM OKUYOR BİLELİM..

ONUR ABİ ÜNİVERSİTELİLER DİYE TOPIK VAR ORDA MILLET YAZMISTI

1967_CLUB_ÖZGÜR
14.01.2006, 23:20
ONUR ABİ ÜNİVERSİTELİLER DİYE TOPIK VAR ORDA MILLET YAZMISTI

BOŞ VER GARDAŞ !! O DEDİĞİN TOPİĞE YAZANLARIN ÇOĞU PİYASADA YOK!!

thing58012
15.01.2006, 01:03
Öncelikle Muğla'dan selam olsun tm Sivaslılara ve Sivassporlulara...Mrb ben muğlada niv. okuyorum ve Sivaslıyım..Üniyiğido'yu kuran herkese teşekkr ediyorum ve secilen baskan arkadasımızı ve yönetim kurulu yelerini kutluyorum.Bende bir üniversite öğrencisi olarak üniyiğidonun etkinliklerine katılmak istiyorum kendi okulumdada bu konuda calısma yapmak istiyorum ve desteklerinizi bekliyorum...
Saygılarımla:A.YILMAZ
(e-mail:thing58012@hotmail.com)

GuNaY
15.01.2006, 07:29
bizzat gidip çalışmalrı gördüm gerçekten ilerisi için çok iyi olacak iki oluşumdan birisi...
hem 1967 genç taraftarlar derneğini hemde uniyiğidoları tebrik ediyorum...
süleyman tekrar kolay gelsin....

İkinci yarı tribün daha bir zevkli olacak anlaşılan;) ;)

alimuharrem58
15.01.2006, 10:17
BOŞ VER GARDAŞ !! O DEDİĞİN TOPİĞE YAZANLARIN ÇOĞU PİYASADA YOK!!

özgür kardes haklısın yazanların bir kacı devamlı girip cıkıyor ama bazıları yok

MERİÇ
18.01.2006, 11:23
İNŞALLAH LİS67 DEN SONRA ÜNİ67 DE KURULCAK ...

Etem-Murat
18.01.2006, 13:28
gari bir dernekte sizler kurun artık

MAVİ_BERE
19.01.2006, 18:39
HERSEY SIRAYLA OLACAK....

DJMuRaT
19.01.2006, 18:42
Maltya maçıyla üni yiğidolar tribümdeki yerlerini alacaklar...Sİvasspor tribününe yeni bir renk ve soluk gelecek..Hepinize şimdiden kolay gelsin...90dk.bağırmak zor iş...:D

erhan5834
19.01.2006, 18:57
Maltya maçıyla üni yiğidolar tribümdeki yerlerini alacaklar...Sİvasspor tribününe yeni bir renk ve soluk gelecek..Hepinize şimdiden kolay gelsin...90dk.bağırmak zor iş...:D
BU YÜKÜN ALTINA GİRİYOLAR DEMEKKİ KENDİLERİNE GÜVENİYOLAR NE DİYELİM BAŞARILAR ALLAH SESLERİNİ AÇIK ETSİN :D

1967_CLUB_ÖZGÜR
19.01.2006, 19:03
UNIYİĞİDOLAR(67) TRİBÜN DE AYRI BIR RENK AYRI BIR HAVA OLACAK.....

KOLPADAN VE SINYALDEN FARKIMIZ VAR !...

MAVİ_BERE
19.01.2006, 19:29
Klavye delikanlılıgı yapma
Lafım anlayana zamanı
Gelecek beklee. . . . ...

serhankaburcuk
19.01.2006, 22:36
Bu hafta UNİyiğidolar ile Lise67 ile Malatyada tam kadro ile hazır bulunacağız...İnşallah 3 puanı alıp geliriz....

alimuharrem58
20.01.2006, 10:49
Bu hafta UNİyiğidolar ile Lise67 ile Malatyada tam kadro ile hazır bulunacağız...İnşallah 3 puanı alıp geliriz....

SERHAN ABİ İNSALLAH ONLARINDA KATKILARIYLA MACI ALACAKSINIZ

alix_özdemir
20.01.2006, 17:28
Bir üniversiteli olarak ilk mesajımı buraya atmak istiyorum.Keşke okulum Sivasta olsaydıda ben de bu topluluğa katılsaydım.Gruba başarılar ve istikrar diliyorum.

EmmiOgLu
21.01.2006, 13:40
haydi yigidolarım malatya'ya kendi evini dar edin ve 3 puanı alın gelin bundan sonra kaybedilen maçın telafisi yok işimiz zor ama hayırlısı

GuNaY
21.01.2006, 14:28
Uniyiğidolar ilk tribün sınavını yarın verecek....:) Başarılar dilerim....

Kaptan-58
21.01.2006, 14:53
hayırlı olsun ben bu topici yeni gördüm.. gerçekten bu tip oluşumlar güzel. Allah yardımcınız olsun..

AHHH AHHH BİDE ŞU İSTANBULDA DERNEK AÇABİLSEK VARYA... :)

junior_69
21.01.2006, 15:02
keşke isminiz UniYigido olsaydı 67 eklemekle sanki onların bir kolu olmuşsunuz
yinede hayırlı olsun
.....:::::SİVASLI OLSUN TAŞTAN OLSUN.....:::::

GuNaY
21.01.2006, 15:04
yinede hayırlı olsun

Onlar dediğin kim???

Tarkan ÇeLik
21.01.2006, 15:07
yinede hayırlı olsun

evet onların(bizim) bi kolumuz... her derneğin ve taraftar gruplarının çeşitli kolları vardır.. uni67 de 1967 genç sivassporluların(yane bizim :D ) bi kolumuzdur... ve her zaman trübündeki yerlerini alacaklardır... :rolleyes:

alimuharrem58
21.01.2006, 19:25
İLK SINAVI MALATYA ÖNÜNDE İNŞALLAH FAYDALI OLURLAR

Kral-@-Çarşı
23.01.2006, 03:29
ÜNİ YİGİDOLAR HAYIRLI OLSUN

BROTHERS58
23.01.2006, 03:47
ÜNİ-67 Lİ GARDASLARIMIZI KUTLUYOR,TRÜBÜNLERDE DESTEK OLACAK YİĞİDOLARI ARTIRMALARINI BEKLİYORUZ. GÖZÜN AYDIN 4 EYLÜL 67 BÜYÜYOR 1967 BÜYÜDÜKCE YİĞİDOLARIN YÜZÜ GÜLÜYOR!!!

Doko
24.01.2006, 10:31
TRİBÜNLERDE HER ŞEYDEN ÖNCE DESTEK GELİYOR..FAİR-PLAY SINIRLARI İÇERSİNDE HEP DESTEK TAM DESTEK..

KOLPADAN VE SİNYALDEN FARKIMIZ OLSUN..

BüYüK_Reİs
24.01.2006, 16:47
Bence bu gençlere destek çok az.Universiteli ve Liseli gençler destek verilmeli.

ofgurleyuk78
24.01.2006, 21:18
Desenize Sivasspora ve Sivaslılara yakışan davranışlara devam, mavi bayrağa selam.

1967_DERNEK_10UR
25.01.2006, 15:03
SİVAS GENÇLİĞİNE SAHİP ÇIKILMALI..DESTEK LAZIM..

serhankaburcuk
25.01.2006, 18:18
SİVAS GENÇLİĞİNE SAHİP ÇIKILMALI..DESTEK LAZIM..

Bizimle yola devam etmek isteyen Ahlaklı karakterli Sivası ve Sivassporu seven bütün gençlere kapımız açık....

koz58
26.01.2006, 17:22
Siz genclerden cok sey bekliyoruz.
Sivassporumuzun gelecegisiniz sizler

sinan-58
26.01.2006, 17:45
arkadaşlar şimdi benim bildiğim trubinlerde tek çılgınlar 58 var şimdi bu uni67 ile çılgınlar birleşecekmi ayrımı duraacak

1967_CLUB_ÖZGÜR
27.01.2006, 08:06
TRİBÜNLERDE HER ŞEYDEN ÖNCE DESTEK GELİYOR..FAİR-PLAY SINIRLARI İÇERSİNDE HEP DESTEK TAM DESTEK..

KOLPADAN VE SİNYALDEN FARKIMIZ OLSUN..

DESTEĞİN EN GÜZELİ FAİR-PLAY CERCEVESI ICERISINDE OLANIDIR ZATEN.....ÜNİVERSİTELİ ARKADASLARIMIZLA TRUBUNDE DAHADA SAĞLAMIZ !...

1967_DERNEK_10UR
27.01.2006, 10:36
ÜNİVERSİTELİ ARKADAŞLARIMIZIN BİLETLERİ KONUSUNDA DESTEK BEKLİYOZ..

58 memo
27.01.2006, 11:24
ÖNCELİKLE HAYIRLI - UĞURLU OLSUN
1967 GENÇ TARAFTARLAR DERNEĞİ
LİSELİLER VE ÜNİ YİĞİDOLARIN
BİRLİK BERABERLİK İÇİNDE UYUMLU OLARAK İRTİBAT HALİNDE OLMALARI İNANINKİ SİVASLI OLARAK ÇALIŞMALARI BENİ SEVİNDİRDİ
ÇÜNKÜ BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR TRİBÜNLERİN BÖLÜNMÜŞ HALİNDE
OLMALARI HİÇ BİR FAYDA SAĞLAMAZ
SİVASSPORUMUZ DESTEĞİN EN İYİSİNİ HAK EDİYOR
AYRICA MAÇA GİDEN BU GRUPLARIN SİVASPOR FORMA VE ATKILARIYLA
GİTMESİ STAT DA GÜZEL BİR GÖRÜNTÜ OLUŞTURUR
ALINAN KARARLAR İÇİNDE 1 MADDE EKSİK
MAÇA GELECEKLERİN KURUYEMİŞ ÜRÜNLERİ GETİRMEMESİ ÖNEMLE RİCA OLUNUR..:D :D

1967_DERNEK_10UR
27.01.2006, 11:28
ÖNCELİKLE HAYIRLI - UĞURLU OLSUN
1967 GENÇ TARAFTARLAR DERNEĞİ
LİSELİLER VE ÜNİ YİĞİDOLARIN
BİRLİK BERABERLİK İÇİNDE UYUMLU OLARAK İRTİBAT HALİNDE OLMALARI İNANINKİ SİVASLI OLARAK ÇALIŞMALARI BENİ SEVİNDİRDİ
ÇÜNKÜ BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR TRİBÜNLERİN BÖLÜNMÜŞ HALİNDE
OLMALARI HİÇ BİR FAYDA SAĞLAMAZ
SİVASSPORUMUZ DESTEĞİN EN İYİSİNİ HAK EDİYOR
AYRICA MAÇA GİDEN BU GRUPLARIN SİVASPOR FORMA VE ATKILARIYLA
GİTMESİ STAT DA GÜZEL BİR GÖRÜNTÜ OLUŞTURUR
ALINAN KARARLAR İÇİNDE 1 MADDE EKSİK
MAÇA GELECEKLERİN KURUYEMİŞ ÜRÜNLERİ GETİRMEMESİ ÖNEMLE RİCA OLUNUR..:D :D
EWET EKLEMEYİ UNUTMUŞUZ...AMA BİZİM GENÇ ARKADAŞLARIN ÖLE KÖTÜ ALIŞKANLIĞI YOK..

58 memo
27.01.2006, 11:36
EWET EKLEMEYİ UNUTMUŞUZ...AMA BİZİM GENÇ ARKADAŞLARIN ÖLE KÖTÜ ALIŞKANLIĞI YOK..

EVET GENÇ ARKADAŞLARIN LEBLEBİ-ÇEKİRDEK ALIŞKANLIĞI OLMAMASI ÇOK İYİ VE SEVİNDİRİCİ BİR HABER:)
YOKSA MAÇLARA KONSANTRE OLAMAZLAR YAHU..:)
GARDAŞ YENİ NİCKİN HAYIRLI UĞURLU OLSUN...:rolleyes:

serhankaburcuk
27.01.2006, 16:18
Bence bu gençlere destek çok az.Universiteli ve Liseli gençler destek verilmeli.

Evet haklısın ....Biz dernek olarak destek veriyoruz ama herkesin bu gençlere destek olması gerekir....

1967_DERNEK_10UR
27.01.2006, 17:49
www.sivasspor.com'un

DEĞERLİ YİĞİDOLARI ŞU ZAMANA KADAR SİVASSPORUMUZU HER PLARTFORMDA SONUNA KADAR DESTEKLEDİK..ARTIK BU DESTEĞİMİZN MEYVELERİNİ ALMAK İSTİYORUZ VE BU OYLAMA EN BÜYÜK FIRSAT..BÜTÜN YİĞİDOLAR'IN DESTEĞİNİ BEKLİYOZ...HAYDİ YİĞİDOLAR...

67 BÜYÜKTÜR İNKAR EDİLEMEZ...TIKLA OY AT.. (http://www.ankette.com/ateslitaraftar.html)
67 BÜYÜKTÜR İNKAR EDİLEMEZ...TIKLA OY AT.. (http://www.ankette.com/ateslitaraftar.html)

twity_58
28.01.2006, 19:12
süpersiniz ya gene tabiki üniversiteli abilerimizi desteklıyoruz sonuna kadar .. tabi derslerini de ihmal etmemelerini istıyoruz.. cunku sivas ın da onlara ihtıyacı var.. iki taraflı da ihtıyacı karsılamalılar bence .. :)

1967_CLUB_ÖZGÜR
29.01.2006, 09:41
süpersiniz ya gene tabiki üniversiteli abilerimizi desteklıyoruz sonuna kadar .. tabi derslerini de ihmal etmemelerini istıyoruz.. cunku sivas ın da onlara ihtıyacı var.. iki taraflı da ihtıyacı karsılamalılar bence .. :)

MERAK ETME...ARKADASLARIMIZIN DERSLERİDE COK GÜZEL...YANİ 4X4 LÜK BİR GRUP ;)

berlinli1967
29.01.2006, 10:57
1967 GENC TARAFTARLARIN BİR ÜYESİ OLARAK ÜNİYİĞOLARA KURDUKLARI İÇİN TŞK EDERİM BEN ORDAYKEN BU ORTAMI HAZIRLAYAMAIŞTIM ALLAH 1967 GENC TARAFTARLAR DERNEĞİNİN BÜYÜKLERİNİ VE ÜYELERİNİ SİVASTAN EKSİK ETMESİN BEN 1967 GENC TARAFTAR ÜYESİ OLMAKTAN GURUR DUYUYORUM..... ESKİ ÜNİYİĞİDOLAR BAŞKANI

1967_CLUB_ÖZGÜR
29.01.2006, 11:15
1967 GENC TARAFTARLARIN BİR ÜYESİ OLARAK ÜNİYİĞOLARA KURDUKLARI İÇİN TŞK EDERİM BEN ORDAYKEN BU ORTAMI HAZIRLAYAMAIŞTIM ALLAH 1967 GENC TARAFTARLAR DERNEĞİNİN BÜYÜKLERİNİ VE ÜYELERİNİ SİVASTAN EKSİK ETMESİN BEN 1967 GENC TARAFTAR ÜYESİ OLMAKTAN GURUR DUYUYORUM..... ESKİ ÜNİYİĞİDOLAR BAŞKANI

ALLAH SENDEN DE RAZI OLSUN ABİ...ÇALIŞMALARIN VE ORGANİZELERİNİZ SÜPERDİ...UNİYİĞİDOLAR(67) SİZİN YOLUNUZDA DEVAM EDİYOR.....
ALLAH UTANDIRMASIN

ErdalGüler
29.01.2006, 12:15
HAYIRLISI OLSUN İNŞALLAH GEREKEN İLGİ İLE DEVAMI GELİR... BİZİM ZAMANIMIZDA BÖYLE ÇALIŞMALAR YOKTU... ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN...

burak_baykal
30.01.2006, 12:09
UNİYİĞİDOLAR(67)

TOPLANTI KARARLARI

SAYGILARIMLA....

ÜNİYİĞİDOLAR(67)

Süleyman ALPARSLAN
Üniyiğidolar(67) Başkanı

üniversite öğrencilerinin kurmuş olduğu iniyiğidolar derneğine başarılar dilerim...............

1967_DERNEK_TUĞRUL
30.01.2006, 12:24
üniversite öğrencilerinin kurmuş olduğu iniyiğidolar derneğine başarılar dilerim...............

dernek deil uniyigidolar DERNEGİMİZİN universitedeki gurubu!!!!!!!!!

sinem58
01.02.2006, 01:58
Hacettepe, Beytepe den varkadaşlar var mı?

1967_DERNEK_TUĞRUL
01.02.2006, 02:01
ALLAH SENDEN DE RAZI OLSUN ABİ...ÇALIŞMALARIN VE ORGANİZELERİNİZ SÜPERDİ...UNİYİĞİDOLAR(67) SİZİN YOLUNUZDA DEVAM EDİYOR.....
ALLAH UTANDIRMASIN

amin gardasım insallah

apolat
04.02.2006, 15:58
istanbul teknik üniversitesinden sivaslı kardaşınız apolat ta artık bu sitede ... geçte olsa... sivasa üniversiteli gençlik lazım .. her üniversiteye de sivaslı gençlik :)

apolat
04.02.2006, 15:59
sivasla ilgili her konu da faaliyetlerinizin devamını temenni ederim ...ALLAH yar ve yardımcınız olsun ...

apolat
04.02.2006, 18:31
kardaslar bısey soracam ben 'üniyiğidolar'a nasıl uye olabılırım ???

DJMuRaT
04.02.2006, 18:44

1967 genç Taraftarlar derneğiyle irtibata geçeblirsin....Adres :Selçuk işhanı Kat:4

ÜNİ_67_BAŞKAN
04.02.2006, 19:13
Hacettepe, Beytepe den varkadaşlar var mı?
YOK SİNEM SADECE CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ......

ÜNİ_67_BAŞKAN
04.02.2006, 19:14
SEN HANGİ ŞEHİRDESİN GARDAS ,,,,

burak_baykal
04.02.2006, 19:17
[QUOTE=ÜNİ_67_BAŞKAN][B][I]1967 SİVASSPOR GENÇ TARAFTARLAR DERNEĞİ
UNİYİĞİDOLAR(67)

TOPLANTI KARARLARI

SAYGILARIMLA....

ÜNİYİĞİDOLAR(67)

Süleyman ALPARSLAN
Üniyiğidolar(67) Başkanı

değerli üniyiğidolar 67 derneğinin değerli üyeleri ve yönetimine çalışmalarında başarılar dilerim.allah yolunuzu açık etsin....................

ÜNİ_67_BAŞKAN
04.02.2006, 19:18
yinede hayırlı olsun
İSMİMİZ ÜNİYİGİ
DODA OLSAN BİZİM İÇİMİZDE 67 VAR

1967_DERNEK_10UR
04.02.2006, 19:21
CİDDİYETİMİZ ALDIĞIMIZ KARARLARDA KENDİNİ GÖSTERİYOR...

erhan5834
04.02.2006, 19:24
İSMİMİZ ÜNİYİGİ
DODA OLSAN BİZİM İÇİMİZDE 67 VAR
yakışır başkan işlerinizde başarılar nede olsa 67 olmak her babayiğide nasip olmaz kolay gelsin...

apolat
04.02.2006, 19:36
SEN HANGİ ŞEHİRDESİN GARDAS ,,,,
kardas ıtü de okuom istanbuldayım

apolat
04.02.2006, 19:42
1967 genç Taraftarlar derneğiyle irtibata geçeblirsin....Adres :Selçuk işhanı Kat:4
selçuk iş hanı ???? ben istanbuldayım kardas....

MAVİ_BERE
05.02.2006, 20:16
Bende üye olman istiyom..
Ama nasıl üye olacağız ben bilmiyom.....

Gazi üniversitesinde eczacılık faküldesinde TALEBEYİM.....

apolat
07.02.2006, 00:07
üniyiğidolar a üye olmak için ille de cumhuriyet üniversitesin de mi okumak gerekiyor ? yoksa istanbul veya diger illerde okuyan sivaslı kardaslarımız da üye olabiliyorlar mı ??

1967_CLUB_ÖZGÜR
14.02.2006, 09:56
üniyiğidolar a üye olmak için ille de cumhuriyet üniversitesin de mi okumak gerekiyor ? yoksa istanbul veya diger illerde okuyan sivaslı kardaslarımız da üye olabiliyorlar mı ??

TABİ KARDEŞ OLABİLİRSİN... ozgur_luk_58@hotmail.com <<< MSN ADRESİMİ KAYDET İRTİBATA GEÇELİM !..

1967_CLUB_ÖZGÜR
14.02.2006, 09:57
UNİYİĞİDOLAR GRUBU GALATASARAY MACINA TAM KADRO GELECEK...90 DK.SUSMAK YOK...

ÜNİ_67_BAŞKAN
14.02.2006, 10:10
BİZLER ÜNİYİGİDOLAR67 OLARAK GALATASARAY MACINDADA SAHADAYIZ HERZAMAN OLDUGU GİBİ TÜM ÜNİYİGİDOLAR67 SESLENİYORUM BİZİ GALATASARAY MACINDA YANLIZ BIRAKMAYACAKLARINA EMİNİM SİMDİDEN ONLARA TESEKÜRLER.ONLAR _67_ONLAR GERÇEK TARAFTAR ÜNİYİGİDOLAR_67_

1967_CLUB_ÖZGÜR
14.02.2006, 10:19
BİZLER ÜNİYİGİDOLAR67 OLARAK GALATASARAY MACINDADA SAHADAYIZ HERZAMAN OLDUGU GİBİ TÜM ÜNİYİGİDOLAR67 SESLENİYORUM BİZİ GALATASARAY MACINDA YANLIZ BIRAKMAYACAKLARINA EMİNİM SİMDİDEN ONLARA TESEKÜRLER.ONLAR _67_ONLAR GERÇEK TARAFTAR ÜNİYİGİDOLAR_67_

BAŞKAN YANLIZ DEİLSİNİZ...1967 SİVASSPOR GENÇ TARAFTARLAR DERNEĞİ OLARAK BİZ BİR BÜTÜN OLDUK!... DAHA YAPACAGIMIZ COOOOKKKKK ŞEY VAR.....HADİ HAYIRLISI

LiS67_Uğur
14.02.2006, 11:18
LİS67 VE ÜNİ67 GS MACINDA MUHTEŞEM BİR ORGANİZAZYON YAPIP STAADI YIKACAK

casus84
14.02.2006, 13:57
UNİYİĞİDOLAR(67)

TOPLANTI KARARLARI

SAYGILARIMLA....

ÜNİYİĞİDOLAR(67)

Süleyman ALPARSLAN
Üniyiğidolar(67) Başkanı

Şu an lise sondayım inşallah gelecek sene sizinle olacağım.Sivasspor.com1

1967_CLUB_ÖZGÜR
16.02.2006, 08:50
Şu an lise sondayım inşallah gelecek sene sizinle olacağım.Sivasspor.com1

İNŞALLAH KARDEŞŞŞŞ NE ZAMAN İSTERSENNNNN

EMİNÇOLAK
16.02.2006, 09:36
LİS67 VE ÜNİ67 GS MACINDA MUHTEŞEM BİR ORGANİZAZYON YAPIP STAADI YIKACAK
HADİ KOLAY GELSİN.
DESENE STADDA MUHTEŞEM BİR ŞOV OLACAK ;) ;)

SempaticH
16.02.2006, 09:59
SEVİYELİ VE SAYGI ÇERÇEVESİ İÇİNDE OLDUĞUMUZ ZAMAN TRİBÜNDEKİ BAŞARININ ARTACAĞI İNANCINDAYIM

1967_CLUB_ÖZGÜR
16.02.2006, 10:14
SEVİYELİ VE SAYGI ÇERÇEVESİ İÇİNDE OLDUĞUMUZ ZAMAN TRİBÜNDEKİ BAŞARININ ARTACAĞI İNANCINDAYIM

tOPLANTIDA aLINAN kARARLAR;

mADDE 4 / 5 / 6

UNUTULMASIN Kİ bizim tek amacımız Sivassporumuza karşılıksız ve çıkarsız destek vermektir

kültigin
17.02.2006, 08:54
Gardaşlar, bizler trübünlere oyuncularımızı desteklemeye herzaman yanlarında olduğumuzu ifade etmeye, oyuncularımızın başarılarından dolayı gururlanıp mutlu olmaya giiyoruz. Lütfen pravakatörlere dikat edip milli birlik ve beraberliğimizi koruyalım.

1967_CLUB_ÖZGÜR
17.02.2006, 09:44
Gardaşlar, bizler trübünlere oyuncularımızı desteklemeye herzaman yanlarında olduğumuzu ifade etmeye, oyuncularımızın başarılarından dolayı gururlanıp mutlu olmaya giiyoruz. Lütfen pravakatörlere dikat edip milli birlik ve beraberliğimizi koruyalım.

GARDAŞŞ,, GRUPLARIMIZIN TEK AMACI DESTEK !.. DİĞER MESELELERDEN OLDUKÇA UZAĞIZ..İÇİN RAHAT OLSUN;)

Arif Coşkun
17.02.2006, 10:23
Şimdi birlik beraberlik,dayanışma,yardımlaş ma zamanı, olumsuz,kırıcı ifadelerden uzak durun.Bu takım hepimizin hep birlikte ancak başarıya götürebiliriz.Lütfen sevgi,saygı,hoşgörü bunları unutmayalım.

RaP_BoY
19.02.2006, 04:19
GARDAŞŞ,, GRUPLARIMIZIN TEK AMACI DESTEK !.. DİĞER MESELELERDEN OLDUKÇA UZAĞIZ..İÇİN RAHAT OLSUN;)

ZATEN AMAÇ DESTEK ÖZGÜR HAKLISIN ÖNEMLİ OLAN SİVASSPORA FAYDALI OLMAK

BİR PATRON ÜŞÜMÜŞ ORTA DOGUDAN YAKIT ALIN İYİCE KANINI AKITALIM Kİ İZİMİZ OLSUN

Arif Coşkun
19.02.2006, 07:47
İyi düşünüldüğü zaman,herkesin amacı Sivasspor'a destek olmak sahip çıkmak,onun içinde ne olursa olsun bir noktada birleşmek,yok birbirimizden farkımız,hepimiz Sivasspor'luyuz.

emretan5858
20.02.2006, 11:33
gardaşlar ben ege bil muh. 1.sınıfta okuyorum uniyigido ege temsilciliğini alabilirim takımımızı manisada layıkıyla temsil etmiştik zaten....

34gurbetci58
20.02.2006, 14:33
Merhaba arkadaslar ben istanbulda oturuyorum sivaslıyım.sivassporumuzun maçını izlemek için istanbuldan geldim gerçekten sizleri tebrik ederim kale arkasında çok güzel organize olup kalabalık bir grup olusturmuşsunuz gerçekten stadı çok güzel yönetiyosunuz dünkü performansınızdan dolayı sizi tebrik ederim.ama bu grup kale arkasında değilde kapalı trübünde olsa bence stadı inletirsiniz yinede sizileri tebrik ediyorum çünkü kale arkasında bu kadar çok sesiniz çıktığı için GRUP YİĞİDOLAR.

serhankaburcuk
20.02.2006, 21:50
Dünkü Galatasaray maçında bizimle birlikte takıma destek olan tüm Üniversiteli ve Liseli arkadaşlara teşekkür ediyoruz....

1967_DERNEK_10UR
20.02.2006, 22:09
DERNEK BAŞKANIMIZ OLSUN,DERNEK YÖNETİCİLERİMİZ OLSUN BU KONUDA ÇOK HASSAS DAVRANIYORLAR..

1967_CLUB_DÖNE
21.02.2006, 18:04
bende üni yigido oldugumu yeni fark ettim:)
Süleyman baskanimiza Allah kolaylik versin..

1967_CLUB_ÖZGÜR
22.02.2006, 19:51

SENDE HOŞGELDİN ARAMIZA UNİ YİĞİDE ;)

SULEYMAN KARDESIMIZIN YANINDAYIZ;) ;) .............

apolat
22.02.2006, 19:58
yawwwwww ozgur kardas şu ünıyıgıdo ya kayıt olus olayını konusamdık bı turluu zahmet olmassa bı aydınlat benı bu konu daaa...artık bende bısıler yapabılmek ıstıyorummm...(bu arada yasın hakkında bı bılgım yok kardas dedık ınsallah saygısızlık zannetmessın yasımız senden kucukse)

1967_CLUB_ÖZGÜR
22.02.2006, 20:07
yawwwwww ozgur kardas şu ünıyıgıdo ya kayıt olus olayını konusamdık bı turluu zahmet olmassa bı aydınlat benı bu konu daaa...artık bende bısıler yapabılmek ıstıyorummm...(bu arada yasın hakkında bı bılgım yok kardas dedık ınsallah saygısızlık zannetmessın yasımız senden kucukse)

NERDE OLURSAN OL HALLEDERIZ UYELIK KOLAY...ozgur_luk_58@hotmail.c om
YASIM 18 SAYGISIZLIK SOZ KONUSU BILE OLMAZ ESTAFURULLAH

apolat
22.02.2006, 20:12
kardas msn ın kayıt ettık de bı turlu karsılasamadık su anda muasıtsen konusabılırızz msn de???

apolat
22.02.2006, 20:32
özgur kardas ekledım ama gozukmuyosa sen benı ekle '' apolat1903@hotmail.com'' bekllıyorum senı kardas...

1967_CLUB_ÖZGÜR
22.02.2006, 21:30
özgur kardas ekledım ama gozukmuyosa sen benı ekle '' apolat1903@hotmail.com'' bekllıyorum senı kardas...

KARDES TAMAM EKLEDIM !... ;)

TracyMcGrady58
22.02.2006, 21:58
herkes icin hayirlisi olsun.basarilarin devamini dilerim

1967_DERNEK_10UR
24.02.2006, 15:23
SENEYE TEŞKLİLATI DAHA KUVVETLENDİRİYOZ..BENDE BU TEŞKİLATA GİDİYOM..SÜLEYMAN KAREŞİMİZİ İCRAATLARINDAN DOLAYI KUTLUYORUM..

ÜNİ_67_BAŞKAN
24.02.2006, 21:21
SENEYE TEŞKLİLATI DAHA KUVVETLENDİRİYOZ..BENDE BU TEŞKİLATA GİDİYOM..SÜLEYMAN KAREŞİMİZİ İCRAATLARINDAN DOLAYI KUTLUYORUM..

ONUR TEŞKİLATI GÜÇLENDİREK DİYONDA KARDES DESDEK LAZIM DESDEK OLMADAN OLMUYO YARDIM LAZIM YANİ ACIKCASI YOKSA ADAMIMIZ BİZE YETER İLK BAŞTA BİLET SIKINTIMIZ VAR KARDAŞ....

YÖNETİM BİZİM BÜYÜMEMİZİ İSTEMİYO...BEN HER MACA 50 DEİLDE 150 ADAMIMLADA GELİRİM.....YETERKİ GRUP SAYIMIZ KISITLANMASIN !....

1967 SİVASSPOR GENÇ TARAFTARLAR DERNEĞİ NİN GRUBUMA YAPTIGI MADDİ VE MANEVİ DESTEKLERİNDEN DOLAYI MİNNETTARIZ....

UNİ (67) DOĞMASI TAMAMEN 1967 SİVASSPOR GENÇ TARAFTARLAR DERNEĞİ SAYESINDE OLDU !...

BİZLERDE BU GÜZİDE DERNEĞİN HERZAMAN HERYERDE EN İYİ ŞEKİLDE YANINDA OLACAĞIZ....

VARLIGIMIZI SİZE BORCLUYUZ !...........

apolat
24.02.2006, 22:21
kardaslar Allahın ıznıyle unıyıgıdoların ıstanbul ayagı da bundan sonra devreye gırecekk...nasıp olursa ben fakulteden bu olay ıcın yureklı bı kac sıvaslı kardasla ıstanbulda faalıyetlere baslıyacagız...tabı Özgur kardes de yardımını esırgemeyecek sımdıden tesekkurlerrr ...

1967_CLUB_ÖZGÜR
24.02.2006, 22:40
kardaslar Allahın ıznıyle unıyıgıdoların ıstanbul ayagı da bundan sonra devreye gırecekk...nasıp olursa ben fakulteden bu olay ıcın yureklı bı kac sıvaslı kardasla ıstanbulda faalıyetlere baslıyacagız...tabı Özgur kardes de yardımını esırgemeyecek sımdıden tesekkurlerrr ...

KARDEŞ İNŞALLAH !...

İSTANBUL DA UNİ(67) NİN DİĞER Bİ ŞUBESİ NİN KURULMASI SÜPER OLUR.....
HERZAMAN YARDIMCINIM KARDEŞ ;)

ÜNİ_67_BAŞKAN
25.02.2006, 21:06
NERDE OLURSAN OL HALLEDERIZ UYELIK KOLAY...ozgur_luk_58@hotmail.c om
YASIM 18 SAYGISIZLIK SOZ KONUSU BILE OLMAZ ESTAFURULLAH
beyler üniyigidolar hakkında bilgiye sahip olmak isteyen arkadaslar uniyigidolar67@hotmail.com benimle irrrtibata gecsinler.............

LiS67_Uğur
05.03.2006, 16:43
bugunku macta sivassporu cani gönülden destekleyen abilerime tesekkürü bir borç bilirimm

DJMuRaT
05.03.2006, 16:45
Uşağa bah la!!!!Yanınızda olmak war dı...NEyse İnş. Fener maçına!!!!!!!!!

LiS67_Uğur
05.03.2006, 16:49
Uşağa bah la!!!!Yanınızda olmak war dı...NEyse İnş. Fener maçına!!!!!!!!!

inşallah...................... .........!!!!!!!!!!!1

1967_DERNEK_10UR
05.03.2006, 18:39
GERÇEKTEN ÜNİVERSİTE TEŞKİLATIMIZ ÇOK İYİ..HER MAÇA CİDDİ BİR ŞEKİLDE HAZILRANIYORLAR..BU MAÇTA DA İYİDİLER..

serhankaburcuk
05.03.2006, 19:00
Güzel ve disiplinli bir şekilde çalışan Üniversite grubumuzu kutluyoruz...İnşallah bundan sonrada yaptıkları çalışmalarda devamlı yanlarında olacağız....

DJMuRaT
05.03.2006, 19:03
Üniye helal...Ayrıca Üni Başkan Süloya'Daa Teşekkürler...

1967_DERNEK_10UR
05.03.2006, 22:07
SÜLEYMAN GERÇEKTEN ÇOK İYİ ÇALIŞIYOR KADROSU ÇOK İYİ SENEYE BENDE KAYIT YAPTIRIYIM TEŞKİLAT DAHA DA GÜÇLENECEKKK..

serhankaburcuk
11.03.2006, 20:37
Süleyman ve üniversiteli arkadaslar derneğimize çok güç kattılar inşallah bundan sonra da güzel çalışmalarını bekliyoruz....

DJMuRaT
11.03.2006, 20:53
Süleyman ve üniversiteli arkadaslar derneğimize çok güç kattılar inşallah bundan sonra da güzel çalışmalarını bekliyoruz....

Uni güçlendikçe Tribünde güzelleşir.......

serhankaburcuk
11.03.2006, 21:06
Artık gençlerin dahada çok Sivasspora destek olması gerekiyor...Özelliklede Üniversitelilerin....

ÜNİ_67_BAŞKAN
12.03.2006, 13:12
Uni güçlendikçe Tribünde güzelleşir.......
İNSALLAH KARDESİM DAHA İYİ OLACAZ 67 DAHADA BÜYÜYECEK .......

ÜNİ_67_BAŞKAN
12.03.2006, 13:13
Artık gençlerin dahada çok Sivasspora destek olması gerekiyor...Özelliklede Üniversitelilerin....
BİZLER SİVASSPOR İÇİN HERZAMAN HERYERDE DESTEGE HAZIRIZ AMA BİZEDE BAZI KONULARDA YARDIMCI OLUNURSA COK SEVİNİRİZ ........

ÜNİ_67_BAŞKAN
12.03.2006, 13:16
TESEKÜRLER KARDESİM SİZLER YANIMDA OLDUGUNUZ SÜRECE BİZLERDE HER ZAMAN DAHADA İYİ OLACAZ ......

ÜNİ_67_BAŞKAN
12.03.2006, 13:18
ARKADASLAR YENİ MSN ADRESİM sensiz_lik58 Bİ SORUSU VEYADA YARDIMCI OLACAGIM Bİ KONU VARSA BEKLERİM .......ÜNİ_67_BAŞKAN

serhankaburcuk
12.03.2006, 13:21
BİZLER SİVASSPOR İÇİN HERZAMAN HERYERDE DESTEGE HAZIRIZ AMA BİZEDE BAZI KONULARDA YARDIMCI OLUNURSA COK SEVİNİRİZ ........

Süleyman bilirsinki elimizden gelen hertürlü desteği sizlerle paylaşıyoruz...Ve inşallah bundan sonrada paylaşmaya devam edeceğiz...

ÜNİ_67_BAŞKAN
12.03.2006, 13:24
ÜNİ_YİGİDO_OLSUN TÜRKİYEDE DEİL İSTERSE YURT DISINDA OLSUN BİZ ÜNİYİGİDOLAR 67 OLARAK HERZAMAN HERKEZİN YANINDAYIZ HERZAMAN BİZE VERİLEN GÖREVİ EN İYİ SEKİLDEDE YAPARIZ BİZLER ÜNİYİGİDOYUZ BİZLER SİVASSPORLUYUZ......

ÜNİ_67_BAŞKAN
18.03.2006, 18:12
BİZLER ÜNİVERSİTELİ GENLİK (ÜNİ67)OLARAK GENÇLERBİRLİGİ MAÇINDA EKSİKSİZ TRİBÜNDEKİ YERİMİZİ ALIP SİVASSPORA 90.DAKİKA BOYUNCA HERZAMANKİ GİBİ SUSMADAN DESDEK VERECEGİZ ....
YÜNİYİGİDOLAR ANLIŞ YAPMAZ YAPANLARIDA AFFETMEZ..?

RaP_BoY
18.03.2006, 23:15
BİZLER ÜNİVERSİTELİ GENLİK (ÜNİ67)OLARAK GENÇLERBİRLİGİ MAÇINDA EKSİKSİZ TRİBÜNDEKİ YERİMİZİ ALIP SİVASSPORA 90.DAKİKA BOYUNCA HERZAMANKİ GİBİ SUSMADAN DESDEK VERECEGİZ ....
YÜNİYİGİDOLAR ANLIŞ YAPMAZ YAPANLARIDA AFFETMEZ..?

BAŞKAN SEN İŞİNİ BİLİRSİN ELEMANLARI TOPARLARSIN

DJMuRaT
18.03.2006, 23:17
BAŞKAN SEN İŞİNİ BİLİRSİN ELEMANLARI TOPARLARSIN

Süleyman Başkan'a Gençler maçında başarılar...Tabi ekibinede..:D

RaP_BoY
18.03.2006, 23:22
Süleyman Başkan'a Gençler maçında başarılar...Tabi ekibinede..:D

SÜLEYMANA ALLAH KOLAYLIK VERSİN O BU OLAYI HALLEDER BEN GÜVENİYORUM BAŞKANIMA

LiS67_Uğur
19.03.2006, 16:46
gençlerbirliği macında takıma destek veren üniversiteli abilerime tsk ediyorum

FATIMA
19.03.2006, 17:00
gençlerbirliği macında takıma destek veren üniversiteli abilerime tsk ediyorum

ya bi resim bilem çekip atmıyonuz ki şurda bakalım trübünlerdeki durumlara,biz gidemiyos bari sizi görelim orda:confused: :confused: :confused:

LiS67_Uğur
19.03.2006, 17:01
ya bi resim bilem çekip atmıyonuz ki şurda bakalım trübünlerdeki durumlara,biz gidemiyos bari sizi görelim orda:confused: :confused: :confused:

tamam sana söz bir daha kine kesin senin için foto cekinecem abla :D

serhankaburcuk
20.03.2006, 21:09
tamam sana söz bir daha kine kesin senin için foto cekinecem abla :D

UĞUR SENİN RESMİNDEN BAHSETMEMİŞ TRİBÜN RESMİNDEN BAHSETMİŞ FATIMA ABLAN....:):)

1967_DERNEK_10UR
21.03.2006, 19:40
UŞAK SENEYE BENDE SİZİNLEYİM..ÇOK ÇALIŞMAMIZ LAZIM ÇOKKK

Etem-Murat
23.03.2006, 08:44
UŞAK SENEYE BENDE SİZİNLEYİM..ÇOK ÇALIŞMAMIZ LAZIM ÇOKKK
evet cok calışman lazım cok
inşallah allah gönlüne göre versin

CAGLAYAN
03.06.2006, 21:31

Etem-Murat
04.06.2006, 20:19
Hayırlısı olsun gardaş lar ünülere yakışır gardaş hayırlısı olsun diiyelim

YUSUF_58
16.06.2006, 18:56
selam üni yiğidolar grup güzel olmuşta gruba katılmak içinde bir yol belirtseydiniz keşke... :confused:

1967_DERNEK_MUSTAFA
16.06.2006, 19:12
Kardeş 1967 sivasspor genç taraftarlar derneğine gel orda her şey detaylı anlatılır

aykut-akay
17.06.2006, 02:54
okumaktan zarar gelmez

SIVAS ICIN HEP BIRLIKTE

ÜNİ_67_BAŞKAN
17.06.2006, 14:15
selam üni yiğidolar grup güzel olmuşta gruba katılmak içinde bir yol belirtseydiniz keşke... :confused:
GARDAS BEN ÜNİYİGİDOLAR BAŞKANI SÜLEYMAN ALPARSLAN MUSTAFA ABİNİN DEDİGİ GİBİ SİVASTAYSAN 1967 GENÇ TARAFTARLAR DERNEGİNE GEL DEİLSENDE BANA MSN ADRESİMDEN ULAŞ( sensiz_lik58@hotmail.com)

deli_yigido
17.06.2006, 15:01
ALLAH DEVAMINI ERDIRSIN STADLA GENCLERE IHTIYAC VAR

serhankaburcuk
20.06.2006, 11:33
Bu sezonda Üniversiteli Yiğidolar Liseli Yiğidolar ile tribünlerin efendisi olmaya yine adayız...Kapımız Sivassporu seven tüm yiğidolara açıktır...Sivasspora destek olan herkese kapımız açıktır...1967 SİVASSPOR GENÇ TARAFTARLAR DERNEĞİ HERZAMAN SİVASSSPORUN YANINDA OLACAKTIR...

viennammb58
26.06.2006, 15:00
peki bu unililere yurtdisindaki unililerde katilabilirlermi acaba??

serhankaburcuk
26.06.2006, 15:04
peki bu unililere yurtdisindaki unililerde katilabilirlermi acaba??

Kardeş bizim kapımız herkese açık olduğu gibi sizede açıktır...UNIYİĞİDOLAR67 grubumuz adı üniversiteli yiğidolar olsada: aslında kendini genç hisseden ve kendini üniversiteli hisseden herkese açıktır...

1967_DERNEK_MUSTAFA
30.06.2006, 12:11
BU SEZON DAHADA SÜPER OLACAKLAR.................

hemso58
11.07.2006, 14:29
BU Sezon Unı-Yıgıdolar Daha Iyı Olacak...