Orijinalini görmek için tıklayınız : SİVASSPOR'a ZİYARET

antalyali_yigido
07.01.2006, 13:50
değerli hemşerilerim bülent abi(brother58) ve ben (antalyali_yigido) cumartesi günü takımımızı kamp yaptıkları otelde yalnız bırakmadık.
Çok sevdiğim abim Bülent abi bana ömrüm boyunca unutamıyacağım bir hediye verdi. sivasspor atkısıydı bu verdiği hediye inanın o an gözlerim doldu. bülent abi dedim Allah razı olsun bu atkıyı ne kadar çok istiyordum bana çok büyük bir sürpriz yaptın. sanki Türk bayrağı hediye ettin dedim. tekrar çok teşekkür ederim kendisine.
takım Werner Lorant her ne kadar gazeteci olduğumuz için bizden kaçsada :) biz bülent uygun ve hayrettin ile sipas tv için röportaj yaptık.
Bülent Abi antalyadan biz mahmut abi(Manavgat Yaysat bayi sahibi) ve ben takımımızı otelde sizler adına nasıl güçlü bir taraftar kitlesine sahip olduğumuzu gösterdik.
yarın sakarya maçı var Pegasos otel tesislerinde saat 15:30 da başlayacak. bu maçtada orda olacağım.
İNANIN SİVASSPOR OLMAK DİĞER TAKIMLARI TUTMAKTAN FARKLI
ALLAHIM BİZE BU DUYGUYU YAŞATTIĞI İÇİN TEKRAR RAZI OLSUN.
ÖNCE SİVAS SONRA SİVAS BİZİM İÇİN SİVASSPOR DEĞİŞİLMEZ BİR SEVDA....

BÜLENT ABİ YE MAHMUT ABİYE TEKRAR TEŞEKKÜRLERİMİ İLETİYORUM...

serhankaburcuk
07.01.2006, 13:54
değerli hemşerilerim bülent abi(brother58) ve ben (antalyali_yigido) cumartesi günü takımımızı kamp yaptıkları otelde yalnız bırakmadık.
Çok sevdiğim abim Bülent abi bana ömrüm boyunca unutamıyacağım bir hediye verdi. sivasspor atkısıydı bu verdiği hediye inanın o an gözlerim doldu. bülent abi dedim Allah razı olsun bu atkıyı ne kadar çok istiyordum bana çok büyük bir sürpriz yaptın. sanki Türk bayrağı hediye ettin dedim. tekrar çok teşekkür ederim kendisine.
takım Werner Lorant her ne kadar gazeteci olduğumuz için bizden kaçsada :) biz bülent uygun ve hayrettin ile sipas tv için röportaj yaptık.
Bülent Abi antalyadan biz mahmut abi(Manavgat Yaysat bayi sahibi) ve ben takımımızı otelde sizler adına nasıl güçlü bir taraftar kitlesine sahip olduğumuzu gösterdik.
yarın sakarya maçı var Pegasos otel tesislerinde saat 15:30 da başlayacak. bu maçtada orda olacağım.

Gardaş güzel sonuçları ve güzel resimlerini bekliyoruz...

GuNaY
07.01.2006, 13:54
Elinize ayağınıza sağlık...
maçlardan analizlerinide bekliyoruz Burak... :) :)

antalyali_yigido
07.01.2006, 13:56
bu da diğer resimler

1967_DERNEK_10UR
07.01.2006, 13:56
gardaş maşallah sivasspor'u yalnız bırakmıyorsun..güzel resimler için saol..bülent te resimlerde...

antalyali_yigido
07.01.2006, 14:01
yiğido olmak bir ayrıcalıktır

serhankaburcuk
07.01.2006, 14:10
Antalyadaki Yiğidolara özellikle Antalyalı_Yiğido ve Brother58(Bülent)gardaşıma takımımıza gösterdikleri bu yakın ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz...

1967_Dernek_Murat
07.01.2006, 14:12
Antalyadaki Yiğidolara özellikle Antalyalı_Yiğido ve Brother58(Bülent)gardaşıma takımımıza gösterdikleri bu yakın ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz...

katılıyorum sana reis sivasspor hiç bir yerde yannız degil

GuNaY
07.01.2006, 14:15
Takımı antalyada yalnız bırakmayan bülent be burak'a teşekkürer...
Yiğido heryerde!!!

TEX@S_sİnCe1910
07.01.2006, 14:17
kardeş yüreğine sağlık...çok güzel olmuş...

agca58
07.01.2006, 14:28
[]işte yiğido heryerde orda burda şurda heryerde..resimlerin devamını bekliyoruz..sivassporumuzla hasteretimizi ancak fotalarla gideriyoruz..başarılı çalışman için ALLAH razı olsun senden antalyalıyiğido..

antalyali_yigido
08.01.2006, 11:34
bugün saat 3te maçtayız arkadaşlar sivas-sakarya maçı maç sonucunu ve resimlerini siteye atacağım.

alimuharrem58
08.01.2006, 11:43
bugün saat 3te maçtayız arkadaşlar sivas-sakarya maçı maç sonucunu ve resimlerini siteye atacağım.

FOTOĞRAFLARI BEKLIYORUZ SAKARYA SPOR MACINDA BAŞARILAR

1967_DERNEK_10UR
08.01.2006, 11:47
kardeş merakla bekliyoruz...

BROTHERS58
08.01.2006, 21:37

BURAK KARDESİMLE GÜZEL BİR GÜN GECİRDİK,BENDE ONUN SİVAS SEVGİSİNİ VE KASKOLA SEVİNMESİNİ GÖRÜNCE BEN DAHA COK MUTLU OLDUM.BURADAN BİZLER İÇİN YAZDIKLARINIZ İÇİN COK TESSEKKÜR EDİYORUM,İNANIN OTELDEKİ BAYRAM YOGUNLUGU OLMASA HERGÜN ONLARLA OLUP SİZLER ADINA 1967 VE SİVASSPORA GÖNÜL VERENLERİN EKSİKLİĞİNİ HİSSETİRMMEYE CALISIRDIM.MA SANS BU YIL KAMP VE BAYRAM DENK GELDİ.

DJMuRaT
08.01.2006, 21:50
Yiğidoların heryerde görmek beni çok mutlu ediyor......Helal olsun..Resimler çok hoş...

Etem-Murat
08.01.2006, 22:15
Yiğidoların heryerde görmek beni çok mutlu ediyor......Helal olsun..Resimler çok hoş...
HAKLISIN KARDAŞ

gercek58li
09.01.2006, 01:18
SAOLUN YIGIDOLAR...:)

SIVAS VE SIVASSPOR SEVGISI HICBIRSEYE BENZEMEZ...