Orijinalini görmek için tıklayınız : Sivasspor'a 5 yeni oyuncu geliyor

ReDYiGiDo
13.01.2006, 16:10
Sivasspor'da, genel menajer Bülent Uygun ve transfer komitesi üyeleri, yurtiçi ve yurtdışında teknik direktör Werner Lorant'ın isteği doğrultusunda ihtiyaç duyulan mevkilere futbolcu arıyor.

Turkcell Süper Ligi takımlarından Sivasspor'da, transfer çalışmaları aralıksız sürüyor. İkinci yarı öncesinde kadrosunu güçlendirmek isteyen Sivasspor'da, genel menajer Bülent Uygun ve transfer komitesi üyeleri, yurtiçi ve yurtdışında teknik direktör Werner Lorant'ın isteği doğrultusunda ihtiyaç duyulan mevkilere futbolcu arıyor.

Genel menajer Uygun, transfer çalışmalarıyla ilgili AA muhabirine yaptığı açıklamada, ara transferde kaleci Oğuz, Cem Can, Muharrem ve Ümit Aydın'ı renklerine bağladıklarını, İstanbulsporlu Sedat ile de prensipte anlaştıklarını söyledi.

Bu transferlerden 2.5 yıllığına anlaşmaya vardıkları Ümit Aydın'ın ailevi nedenlerden dolayı Sivas'a gelmek istemediğini belirten Uygun, bu oyuncu ile yollarını ayırdıklarını bildirdi.

Yabancı bir golcü arayışlarının da sürdüğünü anlatan Uygun, Nijerya ve Kamerun milli takımlarında forma giyen bazı forvet oyuncularını takibe aldıklarını, kaliteli bir golcü transfer etmeyi planladıklarını kaydetti. Ligin ilk yarısında kırmızı-beyazlı ekibin formasını giyen Muhammed Ali'nin Diyarbakırspor, Ertuğrul'un Bursaspor, kaleci Vedat'ın Mardinspor, Yusuf Peken ve Sezgin'in Yozgatspor, Yusuf Akbel'in Akçaabat Sebatspor ile anlaştığını belirten Uygun, Mehmet Yıldız ve İlhan Ummak'ın da İstanbulspor'a kiralık olarak verileceğini ifade etti. Kaleci antrenörü Aydın Artanlar'ın da ailevi nedenlerden dolayı görevinden ayrıldığını kaydeden Uygun, bu göreve Murat Göksu'nun getirildiğini söyledi.

-MANAVGAT KAMPI-
Sivasspor'un Antalya Manavgat'ta sürdürdüğü kamp çalışmalarına da değinen Uygun, kampın çok güzel ve neşeli bir şekilde geçtiğini belirterek, yeni transferlerin takıma çok çabuk uyum sağladığını ifade etti. Anderson ve Sergio'nun sakatlıklarının geçtiğini belirten Uygun, çok yoğun bir antrenman programı olan bu kamp ile birlikte takımın lige hazır hale geldiğini söyledi. Ligin ikinci yarısının ilk devreye oranla daha zor geçeceğini anlatan Uygun, ligi en iyi yerde bitirmeyi hedeflediklerini sözlerine ekledi.

GençTürk Haber
13 Ocak 2006 15:49

SivaslıMurat
13.01.2006, 16:34
Ya kardesim bu nasil is ? Ümit Aydini almadan önce sormuyorlarmi Sivas´a
gelemek istiyor mu yoksa istemiyormu diye...???
övülen yönetime masallah...bravo yani.

fatih_5834
13.01.2006, 16:37
YONETIM EN IYISINI YAPAR KARDES SEN CANINI SIKMA..SENIN IMZAN YANLIS ZATEN ORA KIRMIZIYLA BEYAZ SİVASSPOR OLACAK !!!!

SivaslıMurat
13.01.2006, 16:39
YONETIM EN IYISINI YAPAR KARDES SEN CANINI SIKMA..SENIN IMZAN YANLIS ZATEN ORA KIRMIZIYLA BEYAZ SİVASSPOR OLACAK !!!!

Yanlis degil ayni zamanda Galatasaray´liyimda...

alimuharrem58
13.01.2006, 16:40
BU DURUMDA ÜMİT AYDINA BENZEMESİN

fatih_5834
13.01.2006, 16:42
Yanlis degil ayni zamanda Galatasaray´liyimda...
IYI ARKADAS KAYBEDEN SEN OLURSUN!!!

ReDYiGiDo
13.01.2006, 16:47
Arkadaslar tartışmanın yeri değil Ama Sivasspor taraftarı İki takım tutmaya devam ettikçe SİVASSPORUMUZ büyükler seviyesine ulaşamaz.. Bende Sivasspor süper lige çıkmadan önce Beşiktaşı tutuyordum.. Ama şimdi Beşiktaşa kimler gelmiş kimler gitmiş bilmiyorum.. Gazetelerde SiVASSPOR haberlerinden başka haber okumuyorum... Bence GERÇEK SİVASSPORLU BAŞKA TAKIM TUTMAZ..

SivaslıMurat
13.01.2006, 16:52
IYI ARKADAS KAYBEDEN SEN OLURSUN!!!

Ya kardesim sen ne sacmaliyorsun. Neyi kaybetmisim ???

SivaslıMurat
13.01.2006, 16:53
Ben sizin gibi basariya kosan takimlarim arkasina tutmuyorum.
100 % Galatasaray. Sivasliyim diye Sivassporu tututyorum !!!

hasantuan
13.01.2006, 16:57
kardeşim bu nasıl iş millet cayır cayır transfer yapıyo zelenkaları alıyo biz Allahın ümit aydınını elimizde tutamıyoz transfer yapacağız diyor yönetim gidiyor ikinci ligden futbolcu alıyoz aldığımız puan bizi kandırmasın Allah muhafaza böyle gidersek düşeriz yönetime duyrulur....

Etem-Murat
13.01.2006, 16:59
HAYIRLISI OLSUN COK OYUNCU SATTIK YERİNE KOYDUKLARIMIZA BAKIN NERDE YEDEK BEKLİYENLER VAR ONLARI ALDIK YÖNETİM NE YAPTIGINI BİLEN VARMI BEN BİR ŞEY ANLAMADIM ARKADAŞLAR İSTERSEN ALDIKLARIMIZLA GÖNDERDİKLERİMİZİ BİR KIYASLAYIN GİDEN COK GELEN AZ GİDEN ON BİRDE OYNAYANLAR GELENLER TAKIMLARINDA YEDEK BEKLİYENLER KIYASLAYINDA BAKALIM NE KAZANCIMIZ VAR

SivaslıMurat
13.01.2006, 16:59
kardeşim bu nasıl iş millet cayır cayır transfer yapıyo zelenkaları alıyo biz Allahın ümit aydınını elimizde tutamıyoz transfer yapacağız diyor yönetim gidiyor ikinci ligden futbolcu alıyoz aldığımız puan bizi kandırmasın Allah muhafaza böyle gidersek düşeriz yönetime duyrulur....

Haklisin kardes.

Berkem 58
13.01.2006, 17:00
inşallah kaptanla vierinin yerini doldururuz
Takımımıza her şeye rağmen güvenimiz tm

MERİÇ
13.01.2006, 17:04
YÖNETİM EN İYİSİNİ BİLİRDE HANİ ÜMİT AYDIN'I ALAMIODUK...

SivaslıMurat
13.01.2006, 17:08
Arkadaslar tartışmanın yeri değil Ama Sivasspor taraftarı İki takım tutmaya devam ettikçe SİVASSPORUMUZ büyükler seviyesine ulaşamaz.. Bende Sivasspor süper lige çıkmadan önce Beşiktaşı tutuyordum.. Ama şimdi Beşiktaşa kimler gelmiş kimler gitmiş bilmiyorum.. Gazetelerde SiVASSPOR haberlerinden başka haber okumuyorum... Bence GERÇEK SİVASSPORLU BAŞKA TAKIM TUTMAZ..
Ben sizin gibi basariya kosan takimlari tutmuyorum.
100 % Galatasaray´liyim.
Sivasliyim diye Sivassporu´da tutuyorum !!!
Galatasaray´liyim ayni zamanda Sivassporuda tutuyorum topragimdir normal tutmam
size ne bir diyeceginiz mi var ???

kadir20
13.01.2006, 17:10
cok kötü oldu takimin yarisi gitti yerine gelen oyuncu yok ne b... istir anlamadim yaaa hayret

ReDYiGiDo
13.01.2006, 17:11
100 % Galatasaray´liyim.

Kardeşim Benim senle bi alıp veremediğim Yok Sen Başka takım Tutuyorsan Ne mutlu Sana Beni İlgilendirmez... Ben İLk Olarak Sivassporu Tutupta Yanındada büyüklerden şu takımı tutuyorum Diyenlere.... Benim Sivassporluluğumda Seni İlgilendirmez.. Biz Hedefe Koşan Takımları Tutmuyoruz Biz Takımları Hedefe Koşturmak İçin Tutuyoruz.. Herhalde Anlamıştırsın..

SivaslıMurat
13.01.2006, 17:13
Kardeşim Benim senle bi alıp veremediğim Yok Sen Başka takım Tutuyorsan Ne mutlu Sana Beni İlgilendirmez... Ben İLk Olarak Sivassporu Tutupta Yanındada büyüklerden şu takımı tutuyorum Diyenlere.... Benim Sivassporluluğumda Seni İlgilendirmez.. Biz Hedefe Koşan Takımları Tutmuyoruz Biz Takımları Hedefe Koşturmak İçin Tutuyoruz.. Herhalde Anlamıştırsın..

Ozaman kendini benimle kiyaslama.

fatih_5834
13.01.2006, 17:15
100 % Galatasaray´liyim.
,BASARIYA KOSACAZ VE BASARACAZDA..MEMLEKETININ TAKIMINI BOYLE DESTEKLIYORSAN BENCE YETERSIZSIN VE GEREKSIZSIN BU TOPICTE FAZLA UZATMA EGER DERDIN UZATMAKSA GEL=====fatih_5834@hotmail.com

capkin sivasli
13.01.2006, 17:21
sivasin yonetimine inanmak lagzim cunku onlar sivassporun daha iyi olmasini istiyor ve olacak

ReDYiGiDo
13.01.2006, 17:30
Bende yönetimin kötü bir İş yapacağını zannettmiyorum Başkanımıza Ve Menejerimize güvenim Tam En kısa Zamanda da bize gerekli Oyuncular takıma katılacaktır...

Bu arada Kenndy Bakircioglu transferinden haberi olan var mı?

ulas1958
17.01.2006, 12:22
ikinci devrede yeni transferler kimler

ReDYiGiDo
18.01.2006, 13:19
ikinci devrede yeni transferler kimler

Tam olarak Gelenler Kaleci Oğuz, Cem Can ve Muharrem... Bunlar dışında tam olarak anlaşılmış başka hiç bir futbolcu yok

ulaşlı yiğido58
18.01.2006, 13:39
ARKADAŞLAR BİZ SİVASLI OLARAK HEMEN YÖNETİMİ YARGILIYORUZ

MADEN KALİTELİ OYUNCULAR İSTİYOR SUNUZ SİVASSPORUMUZA BİRAZ OLSUN DESTEK ÇIKALIM

HERKES DİYOR EN ÇOK SİVASSLI VAR HERKES 4MİLYON SİVASLI CEBİNDEN HER AY 5YTL VERSE NE GÜZEL FYTBOLCULAR ALINIR

Arif Coşkun
18.01.2006, 13:46
ARKADAŞLAR BİZ SİVASLI OLARAK HEMEN YÖNETİMİ YARGILIYORUZ

MADEN KALİTELİ OYUNCULAR İSTİYOR SUNUZ SİVASSPORUMUZA BİRAZ OLSUN DESTEK ÇIKALIM

HERKES DİYOR EN ÇOK SİVASSLI VAR HERKES 4MİLYON SİVASLI CEBİNDEN HER AY 5YTL VERSE NE GÜZEL FYTBOLCULAR ALINIR

Arkadaşım güzel söylüyorsunda.Bir işle kim sorumluysa kim ilgiliyse sanırım,olumlu yada olumsuz eleştirilerini ona yaparsın. Bazı şeyleri söylemezsek istemezsek herzaman susarsan ne kazanmış olursun. Para verme fikride güzel bir fikir ayda 5 değil 10 ytl de verilebilir,fakat onuda organize edecek sanırım yönetim.Herşeyi tartışacağızki doğruyu bulalım değilmi? Onun için eleştirileride büyük bir özen ve titizlikle dikkate almalıyız.

serhankaburcuk
18.01.2006, 13:55
2.Yarıya başlamadan evvel yapılan transfer politikasını şuana kadar ben hiç anlamış değilim...Hem yedek kulübemizin ve kadromuzun zengin olmadığını söylüyorlar hemde ha bire futbolcu satıyorlar veya kiralıyorlar...Halen ilk 11 zorlayacak bir futbolcu aldıgımızı düşünmüyorum...İnşallah 2.yarı bizim için hayal kırıklığı olmaz...

serhankaburcuk
18.01.2006, 13:57
Bende yönetimin kötü bir İş yapacağını zannettmiyorum Başkanımıza Ve Menejerimize güvenim Tam En kısa Zamanda da bize gerekli Oyuncular takıma katılacaktır...

Bu arada Kenndy Bakircioglu transferinden haberi olan var mı?

Valla kardeşim bizde yönetime ve teknik heyete güvenimiz sonsuz ama ligin başlamasına 4 gün var ve biz halen kayda değer bir futbolcu alamadık...

Kenndy transferide olmadı...

ReDYiGiDo
18.01.2006, 14:37
Valla kardeşim bizde yönetime ve teknik heyete güvenimiz sonsuz ama ligin başlamasına 4 gün var ve biz halen kayda değer bir futbolcu alamadık...

Kenndy transferide olmadı...

Valla bende Anlayamadım Bende Ara transfer döneminde İyi futbolcular Almalarını Bekliyordum.. Ama dediğin gibi 4 gün kaldı ses soluk yok hala.. Ama şuda var ara transfer döneminde kaliteli ve ucuz futbolcu bulmak gerçekten çok Zor onun için Teknik direktörümüzün ve Yönetimimizin bir bildiği vardır herhalde diyorum

erhan5834
18.01.2006, 14:54
Valla bende Anlayamadım Bende Ara transfer döneminde İyi futbolcular Almalarını Bekliyordum.. Ama dediğin gibi 4 gün kaldı ses soluk yok hala.. Ama şuda var ara transfer döneminde kaliteli ve ucuz futbolcu bulmak gerçekten çok Zor onun için Teknik direktörümüzün ve Yönetimimizin bir bildiği vardır herhalde diyorum
bu saatten sonrada zaten transfer yapılmaz sanmıyorum yapılsada hayrı olmaz ama takım da giden çok gelen henüz isimli birisi yok hayırlısı olsun ...

serhankaburcuk
18.01.2006, 14:58
bu saatten sonrada zaten transfer yapılmaz sanmıyorum yapılsada hayrı olmaz ama takım da giden çok gelen henüz isimli birisi yok hayırlısı olsun ...

Yeni transferin takıma uyumu baya zaman alır...Artık transfer bitti bencede...

DJMuRaT
18.01.2006, 15:42
İnş. Sivassporumuz için hayırlısı olur...fakat İLhan neden gittii anlamak mümkün değil!!!!!

ReDYiGiDo
19.01.2006, 14:53
Atilla Birlik le beraber transfer sayısı 4 Oldu.. Bakalım Ligin başlamasına 3 gün kala 5. oyuncu kim olacak Muhtemelen yabancı bir oyuncu olacak..

yerliturkuaz
19.01.2006, 14:57
FORVET HATTINA GUCLU BIR FORVET LAZIM

Etem-Murat
19.01.2006, 15:15
4 varda biri nerde hani alınacaksa kaliteli biri olmalı
yoksa bu ikinci yarı cok zor olacak işimiz

revenge58
19.01.2006, 15:23
ilk yari bitmeden bir liste aciklanmisti allah demistim!FB den kemaller GS den altan,volkan daha neler neler!!burda kim gelsin diye tartisiyorduk transferin bitmesine bir hafta kaldi hala kimseyi alamadik..:(

ReDYiGiDo
20.01.2006, 19:06
İŞTE SİVASSPORUMUZUN 5inci TRANSFERİ.. Tomasz Frankowski
Tomasz Frankowski kimdir?

Uyruğu : (Polonya)
Pozisyon : Forvet
Son Kulübü : Wisla Krakow

Sezon ..... Maç /İlk 11 /Süre(dk.) /gol /sarı /kırmızı
2004/2005 ..2 .....2 ..../180 ..../8.../0 ..../ 0
2003/2004 ..4 .....4 ...../328 ..../4 ../1 ..../ 0

ADAM SÜPER GOLCÜ 165 maçta toplam 106 gol atmış...

mami_LEE
21.01.2006, 13:41
bu adamıın tipini sevdim iş var

EmmiOgLu
21.01.2006, 13:47

gidenler gitti kalan sağlar bizimdir

ReDYiGiDo
22.01.2006, 14:22
İŞTE SİVASSPORUMUZUN 5inci TRANSFERİ.. Tomasz Frankowski
Tomasz Frankowski kimdir?

Uyruğu : (Polonya)
Pozisyon : Forvet
Son Kulübü : Wisla Krakow

Sezon ..... Maç /İlk 11 /Süre(dk.) /gol /sarı /kırmızı
2004/2005 ..2 .....2 ..../180 ..../8.../0 ..../ 0
2003/2004 ..4 .....4 ...../328 ..../4 ../1 ..../ 0

ADAM SÜPER GOLCÜ 165 maçta toplam 106 gol atmış...

Bu Hafta içinde Gelip İmza atması Bekleniyor Muhtemel Salı veya Çarşamba Günü

nazimgulturk
22.01.2006, 15:52
İNŞALLAH TAKIMIMIZA DESTEK OLURLARDA İYİ FUTBOCULAR ALIRIZ

5841
22.01.2006, 16:37
UMARIM YAPILAN TRANSFERLER TAKIMA FAYDALI OLUR . GERCEKTEN BU DÖNEM COOOOOK İHTİYACIMIZ VAR.

Arif Coşkun
22.01.2006, 18:38
İnşallah kısa sürede uyum sağlamaları ve sahada güzel oyunlarıyla galibiyetlerini bekliyoruz.

akayjilet
26.01.2006, 20:10
redyiğidoya katılıyorum sivaslı isen yalnız sivassporla ilgilenmen gerekir.

007furkan1994
26.01.2006, 22:11
SLM NBR İYİSİNNİZ Mİ