Orijinalini görmek için tıklayınız : BASARININ ARKASINDAKI ADI GECMEYEN GIZLI KAHRAMANLAR !

CAGLAYAN
08.02.2005, 08:52
Arkadaslar biliyorsunuzki SIVASSPOR un Basarisina Katkida bulunan bir cok isimsiz Kahramanlarimiz var! Bunlara buradan TESEKKÜR lerimizi iletiyorum Sag olun varolun ....

bunlardan biri de ADNAN YÜZBASIOGLU!!! adnan agbi senin Fedakarligini dün aksam Sevgili Hocamiz ISMAIL KARTAL da Canli yayinda 7milyon Sivas Kitlesine duyurdu !!! bu karda kista sivasspor sahasini getirmis oldugun Kar makinalariyla temizleyip Takimimiza Antreman yapma olanaklarini sagladigin icin sana bizlerde cok cok Tesekkür ederiz.

SAYGILAR
Mehmet Caglayan

Arkadaslar eger bizlerin bilmedigi gizli kahramanlari biliyorsaniz lütfen yaziniz!!!

puar
08.02.2005, 11:38
kesinlikle katılıyorum..tek futbolcular değil herkezin payı var..
katkıda bulnan herkeze teşeküür ediyom
HER ŞEY SİVAS İÇİN

kerem
08.02.2005, 15:26
NECATİ AKBABA

kakikli
08.02.2005, 15:58
isimler o kadar da önemli değil bence herkes kendine pay çıkarmaya başlayacak bu gidişle:örn:yeniçeiler,çılgınl ar,1967vs... isim önemli mi hizmette bulunanlar karşılık bekleyerek yuapmamışlardır,insanlar gönlünden geleni yapmaktadır.sivasspor herkes için sivasspor dur.herkesin sevinme sevme hakkı vardır... jherkese sonsuz teşekkürler ama FUTBOLCULAR BU DURUM DA KENARDA KALACAK.ayrım yapmaya gerek yoktur sahada mücadeleyi futbolcular veriyor,ortaya isimlerin atıması FUTBOLCULAR adına beni rahatsız etti.bu konu da ismail hoca da açıklama yaptı en büyük pay futbolcularındır... kimseyi kırmaya üzmeye gerek yoktur.SADECE VE SADECE BİRLİK BERABERLİK... HERŞEY SİVASLI İÇİN SİVASSPORLU İÇİN... . 8O 8O 8O TEK GERÇEK SSSSİİİVVAAAASSSPPPOORRR... 8O 8O

b1glord
08.02.2005, 19:43
isimler o kadar da önemli değil bence herkes kendine pay çıkarmaya başlayacak bu gidişle:örn:yeniçeiler,çılgınl ar,1967vs... isim önemli mi hizmette bulunanlar karşılık bekleyerek yuapmamışlardır,insanlar gönlünden geleni yapmaktadır.sivasspor herkes için sivasspor dur.herkesin sevinme sevme hakkı vardır... jherkese sonsuz teşekkürler ama FUTBOLCULAR BU DURUM DA KENARDA KALACAK.ayrım yapmaya gerek yoktur sahada mücadeleyi futbolcular veriyor,ortaya isimlerin atıması FUTBOLCULAR adına beni rahatsız etti.bu konu da ismail hoca da açıklama yaptı en büyük pay futbolcularındır... kimseyi kırmaya üzmeye gerek yoktur.SADECE VE SADECE BİRLİK BERABERLİK... HERŞEY SİVASLI İÇİN SİVASSPORLU İÇİN... . 8O 8O 8O TEK GERÇEK SSSSİİİVVAAAASSSPPPOORRR... 8O 8O

Biz sivassporu pay cikarmak icin sevmedik arkadasim..Hic bi sekilde bi rant beklentimiz yoktur olmamistir olmayacaktir..Eminim diger adini verdigin gruplarinda oyledir..

CAGLAYAN
09.02.2005, 15:47
Arkadaslar sizlerinde bildigi tanidigi kisiler varsa lütfen yaziniz .

serhankaburcuk
09.02.2005, 15:59
Walla bu başarıda tabiki o kadar çok insanın başarısı varki say say bitmez ama bir insan varki ona burdan saygılarımızı ve sevgilerimizi gönderiyoruz..Eski Sivas Valimiz Lütfullah BİLGİN beyfendi sivassporumuzun buraya gelmesinde büyük pay sahibi olan insanların başındadır.Ayrıca Şuanki İstanbul emniyet müdürümüz sayın Celalettin CERRAH BEY Namı diğer(CERRAH BABA)onada saygılarımızı yolluyoruz ...Bu insanlar sadece Sivasspora değil Sivasada çok katkıları olmuştur.Ve sayın valimizin destekleriyle yapılan tesiste Sivasspor için kalıcı olacaktır...

V1CT0RY
09.02.2005, 17:03
Walla bu başarıda tabiki o kadar çok insanın başarısı varki say say bitmez ama bir insan varki ona burdan saygılarımızı ve sevgilerimizi gönderiyoruz..Eski Sivas Valimiz Lütfullah BİLGİN beyfendi sivassporumuzun buraya gelmesinde büyük pay sahibi olan insanların başındadır.Ayrıca Şuanki İstanbul emniyet müdürümüz sayın Celalettin CERRAH BEY Namı diğer(CERRAH BABA)onada saygılarımızı yolluyoruz ...Bu insanlar sadece Sivasspora değil Sivasada çok katkıları olmuştur.Ve sayın valimizin destekleriyle yapılan tesiste Sivasspor için kalıcı olacaktır...
serhat abi çok önemli kişilere değinmişsin.Sivas için yaptıkları ortada helal olsun onlara...
______________________________ ________________________
victory

Fiko72
09.02.2005, 17:41
kesinlikle bende katılıyorum..tek futbolcular değil herkezin payı var takimimizin basarisinda..
katkıda bulnan herkeze teşeküür ediyom, ön planda olan ve arkada isleri ceviren tüm calisanlara.
HER ŞEY SİVAS İÇİN.
BEN SIVASLIYIM