Orijinalini görmek için tıklayınız : site yetkilileri...küfür edenin üyeliğini silin lütfen..

türkçerap_yakup
29.12.2004, 19:28
bu sitede küfür olmamalıdır...sivas taraftarı böle deildir...dışarıdan başka takımın taraftarı girince utansın desinki vay be sivaslılara bak ne kadar düzgün insanlar....küfürlü söler yazanların üyeliğini silin lütfen....

Engin58
29.12.2004, 19:51
Saygi Deger Yigidolar Öncelik ile Sizleri Saygi ile selamliyorum. Sayin Yigidolar Ayrica Sitemize göstermis oldugunuz ilginden dolayi Tesekkürlerimizi bir borc biliriz .Sivassporumuza vermis oldugunuz öz verinden dolayi memuniyet dileklerimizi arz ediyoruz .Saygi Deger Yigitlerin Harman oldugu Yigitler Diyari Sivasimizin Yigit mert Yigidolari Artik görüyoruzki Sivassporumuz Süperlig icin büyük bir damgaya imza atmis bulunuyor,10 milyon sivasliyi arkasina alarak Sivassporumuz gümbür gümbür süper lige emin adimlarla geliyor .2004-2005 sezonu Tüm sivaslilarin ve güzide takimimiz SIVASSPORUMUZUN BAYRAMI olacaktir ,Buna biz sivaslilar olarak kalpten inaniyoruz .AYRICA YIGIDOLAR HEPINIZIN YENI YILINI KUTLAR SAGLIKLI MUTLU HUZURLU YASAMLAR ARZ EDERIM : SAMIMI SELAMLARIM ILE WWW:SIVASSPOR:COM ve SIVASSPOR AVRUPA SORUMLUSU Engin58 ve Rüstü Elmas ....Saygilarimiz ile

b1glord
02.01.2005, 21:59
Saygi Deger Yigidolar Öncelik ile Sizleri Saygi ile selamliyorum. Sayin Yigidolar Ayrica Sitemize göstermis oldugunuz ilginden dolayi Tesekkürlerimizi bir borc biliriz .Sivassporumuza vermis oldugunuz öz verinden dolayi memuniyet dileklerimizi arz ediyoruz .Saygi Deger Yigitlerin Harman oldugu Yigitler Diyari Sivasimizin Yigit mert Yigidolari Artik görüyoruzki Sivassporumuz Süperlig icin büyük bir damgaya imza atmis bulunuyor,10 milyon sivasliyi arkasina alarak Sivassporumuz gümbür gümbür süper lige emin adimlarla geliyor .2004-2005 sezonu Tüm sivaslilarin ve güzide takimimiz SIVASSPORUMUZUN BAYRAMI olacaktir ,Buna biz sivaslilar olarak kalpten inaniyoruz .AYRICA YIGIDOLAR HEPINIZIN YENI YILINI KUTLAR SAGLIKLI MUTLU HUZURLU YASAMLAR ARZ EDERIM : SAMIMI SELAMLARIM ILE WWW:SIVASSPOR:COM ve SIVASSPOR AVRUPA SORUMLUSU Engin58 ve Rüstü Elmas ....Saygilarimiz ile

Sayin Rustu ELMAS yukardaki yazilanlar dogrumu acaba?yoksa adam isim kullanip reklammi yapio..aman rustu abi bu oyunlara gelmiyelim ehehe

türkçerap_yakup
02.01.2005, 22:15
engin abi içinmi?reklam yapıo diyosun.....b1glord....engin abi çok önemli bi abiimizdir...

b1glord
03.01.2005, 20:54
engin abi içinmi?reklam yapıo diyosun.....b1glord....engin abi çok önemli bi abiimizdir...

töbe yarabbbiiii

türkçerap_yakup
03.01.2005, 21:43
yahu b1glord açık açık yaz...ne söliyosan bizde bilelim...kim için dio sun reklam mı yapıo die..açıkla...

58_sivas
04.01.2005, 06:44
Oncelikle siteyi hazirlayan emegi gecen tum arkadaslari yurekten selamliyorum harika bir ugrasi ben cok begendim birilerimizin bu isi elbetet ustlenmesi gerkirdi.Ve basarili oldugu inancindayim. Elbetteki degerli dost ve arkadaslarin uyari ve onerileri onemli Kendi duzeyimizi yukarilara cikarma acisindan ve bende duzeyin korunmasin yanindayim.Kendimizi hem gelistirme hemde hemde guzel seyler ogrenme haberdarolma ve paylasma
saygi ve sevgilerimi iletiyorum

CAGLAYAN
04.01.2005, 10:39
Arkadaslar tüm bu yorumlarinizin bu Topic´le ne alakasi var?
konuya girelim...
bu site Tüm SIVASSPOR lularin Dayanisma bigi alim verim sayfasidir.
bu siteye üye olmak cok kolay.Her üyeyide Kontrol etmek cok zor burada Küfürlü ve Saygisiz davrananlarin cogunun Sivasli Oldugundan zaten Süpheliyim. böylesi kisilerin yazmis olduklari Küfürlü yorumlarinin Derhal silinmesini rica ediyorum!!!

abcde
28.01.2005, 00:41
küfüre ve şiddete son :!:

AyhanBayrak
28.01.2005, 00:59
bu topicin acilmasini herkes kadar bende sevindim küfür edenler bence iki kelimeyi bir araya getiremeyipte acizliklerini vede basarisizliklarini sergiliyorlar sadece ben bunlari kiniyorum vede lanetliyorum öyle küfür edenler ne sivasli olabilir nede sivasspor taraftari olabilir

:cry: tesekkürler :oops:

abcde
28.01.2005, 01:06
bu topicin acilmasini herkes kadar bende sevindim küfür edenler bence iki kelimeyi bir araya getiremeyipte acizliklerini vede basarisizliklarini sergiliyorlar sadece ben bunlari kiniyorum vede lanetliyorum öyle küfür edenler ne sivasli olabilir nede sivasspor taraftari olabilir

imza :!:

abcde
01.02.2005, 06:02
Arkadaslar Bundan Sonra Zaten Sitede Kufur Edilen Arkadaslar Ceza Alacaklardir.Siteden Uzaklastirilma Gibi.Foruma misafirlerin yazmasida kapatilacak hic merak etmeyiniz.

çok güzel olmuş bence,umarım bundan sonra hepimiz daha dikkatli oluruz!!

eyupsabri
28.03.2005, 20:14

YANİİİİ DOĞRU SÖZE NE HACET LA GARDAŞLAR....

eyupsabri
28.03.2005, 20:15
HA MİSAFİRLERE GELİNCE ONLARA AYRI BİR FORUM AÇALIM DEĞERLİ SİTE YÖNETİMİ VE ARKADAŞLAR MİSAFİRLER SADECE OFORUMU KULLANSIN.......?

CAGLAYAN
28.03.2005, 20:28

Ya Engin58 Gardas sen kimsin? nesin necisin? Kusura bakma seni Tanimiyoruz!! Yazilarina da bir anlam veremedim dogrusu :lol: :lol: :lol:

V1CT0RY
28.03.2005, 20:31
küfür ettirenide silin