Orijinalini görmek için tıklayınız : TFF'den son kiyak (!) Yasir'e 2 mac ceza...

skywriter
17.01.2006, 22:02
Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Antalyaspor ile Sivasspor takımları arasında 14 Ocak'ta Antalya'da oynanan özel maçta, rakibine yönelik eylemi nedeniyle Antalyasporlu Burak Yılmaz'a, sportmenliğe aykırı eylemi nedeniyle de Sivassporlu Yasir Elmacı'ya 2'şer resmi müsabakadan men cezası uygulandı.

Haber: AA

1967_DERNEK_10UR
17.01.2006, 22:05
bir hazırlık maçında bu kadar agresifliğe ne gerek var..bana göre yerinde bir karar..

alimuharrem58
17.01.2006, 22:08
OLAYI GÖRMEDİM SADECE DUYDUK MAC BIRAZ KARISMIS BENCE KARAR BIR MAC OLSAYMIS KESKE

gercek58li
18.01.2006, 01:57
BUNLAR PROFESYONEL OLMAYI NE ZAMAN ÖGRENECEKLER YA
HEMDE HAZIRLIK MACINDA!?

BROTHERS58
18.01.2006, 03:20
TFF YE BU KARARINDA KIZALIMMI?YOKSA HAZIRLIK MAÇINI GERENLEREMİ KIZSAK DİYORUM,SİVAS EGERKİ BU SEKİLDE HAKEMLERİN GÖZÜNE BATARSA HAKLI HAKSIZ COK KART GÖRECEK GİBİ.

dostol
18.01.2006, 03:40
bence ligde isimiz cok zor

aslansivasli
18.01.2006, 03:56
OLAYI BENDE GÖRMEDIM AMA LIG DE OLSA TAMAM DA HAZILIK MAÇINDA 2 MAÇ ÇOK 1 OLSA DAHA IYI OLURMUS
YAKISTIRAMADIM IKISINEDE SIVASSPORLU OLMASI ÖNEMLI DEGIL SPORTMENLIGE AYKIRII
ESEFLE KINIYORUM

Kaptan-58
18.01.2006, 08:24
yazık ya acemiliğin ne lüzumu var.. ?

Serd@r
18.01.2006, 09:25
İnşaAllah bu agresifliği ligdede sergilemeyiz,zaten bahane arıyorlar bizi cezalandırmak için,ellerine koz vermemeliyiz.
Vermiş oldukları iki maçlık ceza çok haklı bir karar,bu bir hazırlık maçı,ikinci yarı için son provalar,çok iyi bir deneyim yaşattılar bize,ikinci yarı nasıl cıngar çıkartırız deneyimi...
İnşaAllah ligde aldıkları cezalarıyla değil,oynadıkları muhteşem futbollarıyla konuşulurlar.

garibo58
18.01.2006, 09:39
İnşaAllah bu agresifliği ligdede sergilemeyiz,zaten bahane arıyorlar bizi cezalandırmak için,ellerine koz vermemeliyiz.
Vermiş oldukları iki maçlık ceza çok haklı bir karar,bu bir hazırlık maçı,ikinci yarı için son provalar,çok iyi bir deneyim yaşattılar bize,ikinci yarı nasıl cıngar çıkartırız deneyimi...
İnşaAllah ligde aldıkları cezalarıyla değil,oynadıkları muhteşem futbollarıyla konuşulurlar.
Tamamda gardaş hazırlık maçındaki haraketlere 2 maç
çok değilmi... Bence doğru karar değil sana katılmıyorum TFF sivassporu batırmak istiyor herhalde......

Serd@r
18.01.2006, 09:45
Tamamda gardaş hazırlık maçındaki haraketlere 2 maç
çok değilmi... Bence doğru karar değil sana katılmıyorum TFF sivassporu batırmak istiyor herhalde......
Tamam TFF nin amacı SİVASSPORu batırmak olabilir doğrudur,bunu sen biliyorsun,ben biliyorum,o biliyor Yasir Elmacı bilmiyormu?Eğer bu lig maçı olsaydı hem kendisi hemde SİVASSPOR zararlı çıkacaktı.O yüzden çok doğru bir karar ve sevmediğim bir kurumun hakkaniyetini savunduğum tek yazımda bu...

Etem-Murat
18.01.2006, 10:45
NE YAZIKKİ BİZ HEP BUNU YAPIYOZ ACEMELİKTEN OLMALI HAZIRLIK MACI DİYE KIRMIZI KART OLMAZ DİYE BİR ŞEYMİ VAR BU BİZİM ACEMELİĞİMİZDEN İLERİ GELİYOR

sinan-58
18.01.2006, 10:49
bizim futbolcularımız daha profesyonerliği oğrenememiş bence çok doğru 1 karar bunlar profesyonel olana kadar boyle cezalar daha çok alır

Etem-Murat
18.01.2006, 10:58
bizim futbolcularımız daha profesyonerliği oğrenememiş bence çok doğru 1 karar bunlar profesyonel olana kadar boyle cezalar daha çok alır
HAKLISIN SİNEM PROFESYONEL OLMAYA AZ KALDI

dj_sado_88
18.01.2006, 11:04
hazırlık maçında bu kadar gerginlik niye anlamıyom yaa

58 memo
18.01.2006, 11:04
BU FEDERASYON GİDERAYAK YİNE YAPTI YAPACAĞINI
HAZIRLIK MAÇINDA BU KADAR HIRÇIN OLMAYA NE GEREK VAR YAHU..
ZATEN KADROMUZ KISITLI BİRDE CEZALAR KARŞIMIZA ÇIKIYOR
BU NASIL PROFESYONELLİK???

HakkıTİMUÇİN
18.01.2006, 11:21
bizim futbolcunun yaptığı yanlış..kabul ediyorum ama...

seçimler dolayısı ile doğru dürüst çalışmayan, toplanamayan, işleri aksayan federasyon... iş SİVASSPOR'a ceza vermeye gelince, hiç vakit kaybetmiyor...
anında kesiyor cezayı...itiraz etsek eminimki Tahkimde kabul etmeyecek

Nedir bu federasyonun SİVASSPOR'dan alıp veremediği anlamadımki ?????????

Arif Coşkun
18.01.2006, 11:24
Sanki mimlenmiş gibiyiz,en ufak şeyde fatura bize kesiliyor,bunun arkasında bir kasıt var ama ne anlayamadık.

GuNaY
18.01.2006, 11:42
Öncelikle yasir'e uyarı gelmeli klüpten...
Dahasında federasyona diyecek birşey kalmadı zaten can cekisiyorlar....

twity_58
18.01.2006, 11:43
karsılıklı bir ceza verılmıs demekkı gereklıydı ayrıca hazırlık macı da olması önemlı degıl bencee, futbol spor oldugu sürece nerde ne kosullarda oynanırsa oynansın bu kurallar gecerlıdır..

alimuharrem58
18.01.2006, 12:24
bizim futbolcunun yaptığı yanlış..kabul ediyorum ama...

seçimler dolayısı ile doğru dürüst çalışmayan, toplanamayan, işleri aksayan federasyon... iş SİVASSPOR'a ceza vermeye gelince, hiç vakit kaybetmiyor...
anında kesiyor cezayı...itiraz etsek eminimki Tahkimde kabul etmeyecek

Nedir bu federasyonun SİVASSPOR'dan alıp veremediği anlamadımki ?????????

abi cekemıyorlar sıvassporun yukselışını

MERİÇ
18.01.2006, 12:30
YASİR in zoru neymiş hazırlık maçında yapılır mı bu........

sVs
18.01.2006, 12:35
Gider ayak harika işler yapıyor bu federasyonun her kurulu harikasınız sizleri türk milleti asla unutmayacak her zaman sizden bahsedilcek özellikleo günahı sizleri doğuran güzel analarınız yazıkkkk

ayrıca yasir defol git tamam mı sen konya maçından sonra kendini sildirdin git konyada oyna sen bu ne kadar sorumsuzluk anlamıyorum hazırlık macından iki maç ceza alan bir futbolcusun artık cezasını ödemelisin

Arif Coşkun
18.01.2006, 13:10
Heleki bir hazırlık maçında,gerçi diğer maçta olsa böyle bir harakete ne gerek var.Şimdiye kadar futbol tarihinde hangi futbolcu sahada yaptığı agresif haraketle başarılı olup ta hak elde etmiştir.Bir profesyonel oyuncu önce bunun bilincinde olacak,ona göre haraket edecek.Hiç yakışmıyor,hem kendine hem kulubüne zarar veriyor bu davranışlarla.Umarım bu ders olur,bir daha buna benzer haraketlerden kaçınır.Aslında futbolculara maç başı ücret verilmeli,buda bu tür haraketlerde futbolcularda caydırıcı olabilir.

yusuf_07
18.01.2006, 13:33
HAKLI Bİ KARAR GEREĞİNDEN FAZLA GERDİ ORTALIĞI YASİR HAKETTİ YANİ....

serhat3358
19.01.2006, 03:17
İNSAN KİME KIZACAĞINI ŞAŞIRIYOR HAZIRLIK MAÇINDA BU KADAR SERTLİK GÖSTEREN YASİR EMİ? YOKSA İKİ MAÇ CEZA VEREN FEDERASYONAMI? BÖYLE GÖZE BATARSAK İKİNCİ YARI HAKEMLERDEN ÇEKECEĞİMİZ VAR.TABİİ BÖYLE GEREKSİZ SERTLİK GÖSTEREN FUTBOLCULARDANDA İYİ FUTBOLCULUKTAN ÖTE İYİ PROFÖSYONEL OLMAK GEREKİR, BENCE FUTBOLCULARIMIZIN ÖZELLİKLEDE YASİRİN DİKKATİ ÇEKİLMELİ YARARDAN ÇOK ZARAR VERİYORLAR...

mağrur58
19.01.2006, 04:49
İNSAN KİME KIZACAĞINI ŞAŞIRIYOR HAZIRLIK MAÇINDA BU KADAR SERTLİK GÖSTEREN YASİR EMİ? YOKSA İKİ MAÇ CEZA VEREN FEDERASYONAMI? BÖYLE GÖZE BATARSAK İKİNCİ YARI HAKEMLERDEN ÇEKECEĞİMİZ VAR.TABİİ BÖYLE GEREKSİZ SERTLİK GÖSTEREN FUTBOLCULARDANDA İYİ FUTBOLCULUKTAN ÖTE İYİ PROFÖSYONEL OLMAK GEREKİR, BENCE FUTBOLCULARIMIZIN ÖZELLİKLEDE YASİRİN DİKKATİ ÇEKİLMELİ YARARDAN ÇOK ZARAR VERİYORLAR...
Evet Sayın abim size aynen katılıyorum.

1967_DERNEK_10UR
20.01.2006, 00:10
arkadaşlar eğri oturalım doğru konuşalım...yasir bu cezayı aldıyda galatasaraydan iliç te 2 maç ceza aldı..gözden kaçmadı..

1967_DERNEK_TUĞRUL
20.01.2006, 00:35
arkadaşlar eğri oturalım doğru konuşalım...yasir bu cezayı aldıyda galatasaraydan iliç te 2 maç ceza aldı..gözden kaçmadı..

aynen gardas katılıyorum iyi tespit etmissin