Orijinalini görmek için tıklayınız : www.Sivasspor.com GÜNLÜK YASANTIMIN BIR PARCASI OLDU

karli-58
03.04.2005, 01:37
Aklima nereden esti bilmiyorum ama,inanin aklima hep su soru geliyor:ya sitemiz olmasaydi ne olurdu acaba?Tam alti aydan buyana üyeyim.Günde en az bir iki saat siteyi dolasiyorum okuyoyorum,bazen yaziyorum(önceden yazmasini hic sevmiyordum) düsünüyorum,heyecanlaniyorum,g ülüyorum bazende kizmiyor degilim hani..Benim icin en önemlisi aslinda ,memleketimin her kösesinden insanlarla tanisip bir nevi hasret gidermek oluyor,cogu zamanda kendimi sanki Sivas"taymisim gibi saniyorum.Bir de tabiki Sivasspor"u uzaktanda olsa desteklemek.Eminim bu duyguyu hepimiz yasiyoruz.Aslinda demek istedigim sitemiz günlük yasantimin bir parcasi oldu ve bundan büyük mutluluk duyuyorum.Iyiki varsin Sivasspor.com
GURURLUYUZ;MUTLUYUZ CÜNKÜ
SIVAS"LIYIZ

skywriter
03.04.2005, 01:48
Aynen ben de gunumun en az yarim saatini sitemizi gezerek geciriyorum ve insallah Sivasspor'umuz basarili oldugu surece bu hep boyle devam edecek.

FatihSoner58
03.04.2005, 01:50
Abi super yazi yazmissin. Ekleyecek birsey bulamiyorum. Benimde icimdeki hissi yazmissin. Sitede emegi gecen Rustu abime ve diger abilerime cooook tesekkur ederim. Gardasimin dedigi gibi: IYIKI VARSIN SIVASSPOR.COM...Herkese saygilar,

Fatih SONER

V1CT0RY
03.04.2005, 01:57
BU SİTE BENİM AÇIMDANDA ÖNEMLİ.ÇÜNKÜ BEN VE BENİM GİBİ Bİ ÇOK SİVASTA OLMAYAN SİVASLI BU SİTEDE BULUŞMA OLANAĞI BULUP KAYNAŞIYORLAR.GUNUMUN EN AZ 8 SAATİNİN GEÇTİĞİ SİTEMİZİ BİZLERE SUNAN BAŞTA RÜŞTÜ ABİ OLMAK ÜZERE TÜM EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKURLER...

Kaleba
03.04.2005, 11:25
Arkadaslar, ben yeni üye oldum, ama siteyi coktan takip ediyordum. Buraya yazmanin bu kadar zevkli oldugunu bilmiyordum.
Artik hep yazacagim. Burada kardeslik ve arkadaslik ortamini görünce cok ama cok memnun oldum diyebilirm. Bende artik bundan sonra aranizdayim.

Yildizeli
03.04.2005, 11:32
gercekden boyle bir sitemiz oldugu icin mutluyum cunku herkesle tanisma imkani buluyorum zamanimi bu sitede gecirmeye calisiyorum buda bana zevk veriyor interneti acdigim zaman ilk sitemize giriyorum buda bana bagimlilk oldu mutluyum haberleri hemen ogrenebiliyoruz gercekden siteye emegi gecen abilerime saygilar sevgiler

türkçerap_yakup
03.04.2005, 11:54
bende sivasta olmamamın ve sivassporun maçlarına gidemememin verdiği hüznü ve üzüntüyü burda hemşerilerimle konuşarak...dost olarak gideriyorum...burda çok ii bi çevrem oluştu..çok ii dostlar edindim..belki derslerim aksadı ama olsun ... :D

V1CT0RY
03.04.2005, 12:52
ders nedir ki yakup salla :lol:

HakkıTİMUÇİN
03.04.2005, 13:01
Özelikle memleket hasreti çekenler için büyük bir şans sitemiz...

kral58
03.04.2005, 13:08
takıntı oldu

Hüseyin_58
06.04.2005, 08:50
cok güzel süper canli bir site.

Bende artik aranizdayim.

LütfiÜnal
06.04.2005, 08:59
Arkadaslar, ben yeni üye oldum, ama siteyi coktan takip ediyordum. Buraya yazmanin bu kadar zevkli oldugunu bilmiyordum.
Artik hep yazacagim. Burada kardeslik ve arkadaslik ortamini görünce cok ama cok memnun oldum diyebilirm. Bende artik bundan sonra aranizdayim.
Gardas bende ve hemen hemen hepimiz böyle basladik.ilk önce bir sefer yazip gecelim dedik bu samimi havaya kendimizi kaptirdik.Aramiza hosgeldin.

Hüseyin_58
13.04.2005, 12:21
Gercekten cok sicak, dostluk iceren,dayanisma icerisinde olan bir sitemiz var.Sonra adeta insani büyülüyor, siteden hic cikasim gelmiyor ya, adeta zamani unutuyorum.Gercekten süper bir bir ortamimiz var burada.Allah nazardan saklasin bu ortami

GuNaY
13.04.2005, 13:20
SİTEYE İLK ÜYE OLDUGUMDA SADECE SİVASSPOR HABERLERİNİN SONUCLARINI OGRENECEGİMİ VE BU SEKİLDE HAFTADA BİR VEYA İKİ KERE GİRMEMİN YETERLİ OLACAGINI DUSUNMUSTUM...
AMA TABİKİ BU SEKİLDE OLMADI.. BUNUN EN ONEMİ İKİ NEDENİ VARDI BİRİNCİSİ SİVASSPOR'UMUN GERCEKTEN BASARILARLA DOLU BİR SEZON GECİRMESİ VE BİZİ HER HAFTA MUTLU ETMESİ (MAGLUBİYETLER SORUN DEİL CUNKİ DİGER HAFTALARIN MUTLULUGU ONU UNUTTURUYOR )
VE BURDAKİ AİLE HAVASINI TATMAK OLDU... ANLADIGIM KADARIYLA RÜSTÜ ABİ BU SİTEYİ YAPARKEN İCERİSİNE BİR TATLI KASIGI "İHLAS" ATMIS... CUNKİ TADINDAN YENİLMİYOR MASAALLAH... EV ARKADASLARIMDA DAHİL EN COK KONUSTUGUM YER BU PLATFORM OLDU ARTIK... SABAH OKULA GİDERKEN VE EVE DONDUGUMDE HEMEN SİTEYİ ACIP NE GİBİ GELİSMELER OLDUGUNA VE KİMLER OLDUGUNA BAKIYORUM...

ELİNE SAGLIK RÜSTÜ ABİ....
BAGIMLILIK BU GALİBA

Trabzonlu
17.04.2005, 16:01
Gercekten cok güzel bir ortaminiz var, sizlere imreniyorum. Sizler böyle oldugunuz sürecek daha cok basarilara imza atarsiniz. Haydi Sivasli dostlarim sizi Süperligte bekliyoruz.

skywriter
17.04.2005, 16:03
Tesekkuler Trabzonlu, seni de aramizda gormek isteriz...

Hüseyin_58
17.04.2005, 16:21
Aramiza hosgeldin Trabzonlu Gardas

donjuan
17.04.2005, 16:42
tek kelimeyle Süper
kiskananlar catlasin

kadir20
17.04.2005, 18:06
okuldan gelince ilk isim bu oldu artik valla bagimlilik yapti bu site bana böyle devam ederse sikayet edecegim haberiniz olsun haaa

Hüseyin_58
25.04.2005, 23:06
Bu siteyi acmadan rahat edemiyorum. Adeta hastasi oldum yaa.Burayi acinca rahatliyorum, yoksa rahat olmuyorum, acaba bugün ne oldu, ne gelismeler var diye sabirsizlaniyorum.

mcevahir
25.04.2005, 23:41
Bu site de gerçekten bir bağımlılık var bu da sanıyorum buradaki kişilerin gerçekten tam anlamıyla centilmen gerçek taraftar olmasındandır.Genelde taraftar siteleri dengesiz, küfürbaz, konuşmayı bilmeyen kişilerden oluşur.Tabi bizim farkımızda burda ortaya çıkıyor. Sivaslı olma özelliğimiz ön plana geliyor.Aklıselim insanlardan oluştuğu içinde ortaya çok güzel şeyler çıkıyor.Taraftar siteri arasında bir yarışma yapılsaydı en aktif, en centilmen taraftar sitesi seçilirdi.Tabi bu centilmenlik bize laf söylendiği noktada biter mahmet akif in dediği gibi sanmasınlar ki uysal koyunuz.
Ayrıca bu son mağlubiyetleri de kafanıza takmayın zirvede olmanın tadını çıkarın herkese selam...

Hüseyin_58
26.04.2005, 09:26
Bu site de gerçekten bir bağımlılık var bu da sanıyorum buradaki kişilerin gerçekten tam anlamıyla centilmen gerçek taraftar olmasındandır.Genelde taraftar siteleri dengesiz, küfürbaz, konuşmayı bilmeyen kişilerden oluşur.Tabi bizim farkımızda burda ortaya çıkıyor. Sivaslı olma özelliğimiz ön plana geliyor.Aklıselim insanlardan oluştuğu içinde ortaya çok güzel şeyler çıkıyor.Taraftar siteri arasında bir yarışma yapılsaydı en aktif, en centilmen taraftar sitesi seçilirdi.Tabi bu centilmenlik bize laf söylendiği noktada biter mahmet akif in dediği gibi sanmasınlar ki uysal koyunuz.
Ayrıca bu son mağlubiyetleri de kafanıza takmayın zirvede olmanın tadını çıkarın herkese selam...

Durumu cok güzel özetlemissin gardas, aynen katiliyorum

yigido24
03.05.2005, 16:51
ranizda bende varim artik, bende yeni kesfettim bu sayfayi. Artik bende size hep burada yazicagim. Süper bir sayfa, yapanlarin eline saglik. Bizede bu yakisir.

ZARALI_SELO
03.05.2005, 17:00
WALLA BAĞIMLILIK YAPTI HER SABAH GİRMEDEN RAHAT EDEMİYORUM :lol: :lol:

sVs
03.05.2005, 17:01
burda (yıldızeli) beni artık sivassporun manyağı olarak biliyorlar nedenimi sivassporumuzla ilgili bütün gelişmleri burdan takip edip onlarla paylaşmam yani anlayacağınız bu site sizi bilmem ama bana çok şeyler kattı gerçi www.sivasspor.de iken de giriyo bakıyodum ama bu sene herşey farklı allah senden razı olsun RÜŞTÜ abi iyi ki varsın

Hüseyin_58
04.05.2005, 14:43
Arkadaslar, sizlerde fikirlerinizi yazin bu konuda.

Bu site hakkinda fikirlerinizi söyleyin ya.

CÜSSKB-Aynur
06.05.2005, 10:18
İŞİ GÜCÜ UNUTTUM,ÖZEL İŞ OLSA KAPIYA KORLARDI HERHALDE, SİVASSPOR SEVGİMİZİ,DUYGULARIMIZI,HEYECA NIMIZI İNSANLARLA PAYLAŞMA OLANAĞI TANIYAN SİTEMİZİN KURUCUSU VE KURMAYLARINA TEŞEKKÜRLER.

GuNaY
06.05.2005, 10:48
mesajının sag üst tarafındaki seceneklerden silebilrsin... ayrıca kendinde düzeltebelirsin... once bir onizleme yaparsan nasıl olustugunu gorebilirsin msjın... ok?

CÜSSKB-Aynur
06.05.2005, 10:53
TEŞEKKÜR EDERİM İLGİNİZE.

GuNaY
06.05.2005, 10:59
reca ederim 8) 8)

serrkann58
06.05.2005, 11:02
Gerçekten çok güzel bir ortamımız oldu bende ilk üye oldugumda siteye girmek için zaman olmayacagını düşünüyordum ama şimdi 5 dk bile olsa zaman yaratmaya çalışıyorum kendime çok baglandım herkese çok selamlar....

İNADINA HEP DESTEK TAM DESTEK.....

trafocu
06.05.2005, 11:23
Duygularıma tercüman oldunuz. Özüm sözüm Sivas aşiği biri olarak gerçekten kendimi evimde, memleketimde hissediyorum.Sivas dişinda nerde olursak olalım kalbimiz ve gönlümüz Sivasta.Bu duyguları Sivasta yaşayanlar zannetmem anlayabilsinler. Futbol sevmeyen ben bile fanatik Sivasspor taraftari oldum. Oyuncuları sorun tek tek sayayım. Tüm hemşerilerime selam ve sevğiler sunarım

En büyük SİVAS
En büyük SİVASSPOR
KATAGORİSİNDE BAŞKA BÜYÜK YOK ..

sarkisla_58
06.05.2005, 11:28
SİTEYE İLK ÜYE OLDUGUMDA SADECE SİVASSPOR HABERLERİNİN SONUCLARINI OGRENECEGİMİ VE BU SEKİLDE HAFTADA BİR VEYA İKİ KERE GİRMEMİN YETERLİ OLACAGINI DUSUNMUSTUM...
AMA TABİKİ BU SEKİLDE OLMADI.. BUNUN EN ONEMİ İKİ NEDENİ VARDI BİRİNCİSİ SİVASSPOR'UMUN GERCEKTEN BASARILARLA DOLU BİR SEZON GECİRMESİ VE BİZİ HER HAFTA MUTLU ETMESİ (MAGLUBİYETLER SORUN DEİL CUNKİ DİGER HAFTALARIN MUTLULUGU ONU UNUTTURUYOR )
VE BURDAKİ AİLE HAVASINI TATMAK OLDU... ANLADIGIM KADARIYLA RÜSTÜ ABİ BU SİTEYİ YAPARKEN İCERİSİNE BİR TATLI KASIGI "İHLAS" ATMIS... CUNKİ TADINDAN YENİLMİYOR MASAALLAH... EV ARKADASLARIMDA DAHİL EN COK KONUSTUGUM YER BU PLATFORM OLDU ARTIK... SABAH OKULA GİDERKEN VE EVE DONDUGUMDE HEMEN SİTEYİ ACIP NE GİBİ GELİSMELER OLDUGUNA VE KİMLER OLDUGUNA BAKIYORUM...

BAGIMLILIK BU GALİBA evet bende cikamiyorum

Aziz58
23.05.2005, 08:13
NE YALAN SÖYLEYEYİM ALLAH SİZİ İNANDIRSIN BENDE HERGÜN VAKİT BULDUKÇA SİTEMİZE GİRİYOR VE HASRET GİDERİYORUM ...
TÜM SİVASSPOR CAMİASINA ŞAMPİYONLUGUMUZ HAYIRLI UGURLU OLSUN....

CELALGÜL
23.05.2005, 15:32
Merhaba Arkadaslar,

bende Celal Gül.
Bende artik aranizdayim.

Bundan sonra sizlerleyim.

Hüseyin_58
30.05.2005, 21:53
Bu site bambaska bir site, burada adeta zamani unutuyorum.
Helal olsun be, ne güzel burada tüm yigidolar bulusuyor.

cengaver
30.05.2005, 22:00
valla gardas gercekten buranin müptalasi olduk

yigido24
04.06.2005, 13:00
Bu site insani tamamen bagimli yapiyor arkadaslar.
Giren bidaha cikamiyor.
Cok süper ve güzel bir ortam var.

twity_58
04.06.2005, 13:43
ne desem nasıl baslasam bagımlılık ondan sora takıntı gibi kelımeler benım durumum için az. ama ben sikayetcı degilim yeni yıgıdolarla tanısmak cok güzel. tabi abilerde kucak acıolar bacılarına yardımcı oluyorlar dert bile dinliolar artık ne deyım. yanı eger bu site dert se basıma dermanda aynı zamnda baska dertlere bu sitede tanıdıgım tanıyacagım benı tanıyan ve tanıyacak olan herkese cok tesekkurler.

sivaslıya sivaslıdan baska dost yok . burda sivas da olamama ragmen sivas da gibi mutlu oluyom . memeleketımın ınsanları kokusu hep bir arada. herkese tekrar tesekkurler .sıtemiz inş daha genıslıcek daha cok uyemız ve tıryakımız olacak

GURURLUYUZ CUNKU SİVASLIYIZZZZZZZZZZ!!!!!!!!!!! !!!!

HUSO58
04.06.2005, 13:55
BENCE TAKIMIN RESMİ İNTERNET SİTESİ OLMALI.ÇÜNKÜ BÜYÜK KULÜPLERİN HEPSİNİN VAR. EE BİZDE BÜYÜK KULÜP OLDUĞUMUZA GÖRE BU GEREKLİ.ÇÜNKÜ ANINDA BURADAN GELİŞMELERİ TAKİP EDERİZ.BURADA OLDUĞU GİBİ HERKES KAFASINA GÖRE TRANSFER YAPAMAZ.BEN BU SİTEYE BİLGİ ALMAK İÇİN GİRİYORUM AMA HEP ALINTI HABER VE KAFADAN TRANSFERLER VAR.BUDA BİZE YAKIŞMIYOR.

malik58
04.06.2005, 14:19
ARKADAŞLARIN TÜMÜNE KATILIYORUM, BOŞ VAKİT VE BOŞ BİLGİSAYAR BULUNCA DİREK SİTEYE BAĞLANASIM GELİYOR. BAZEN İKİ GÜN GİREMEDİĞİM OLUYOR, BİR ŞEYLERİ KENDİMDE EKSİK HİSSEDİYORUM. VE BAZEN ARKDAŞLARIM (DİĞER İLLERDEN ) BENLE DALGA GEÇİYOLAR TAKINTI YÜZÜNDEN. NE BİLEYİM BÖYLE NİKOTİN GİBİ BİR ŞEY OLDU(ALKOL DEMİYORUM, CAİZ OLSUN :) ), ONSUZ, ONLINE'SIZ OLMUYO...

NİCE GÜZEL GÜNLERE....

5841
04.06.2005, 14:33
BU SİTE BENİM AÇIMDANDA ÖNEMLİ.ÇÜNKÜ BEN VE BENİM GİBİ Bİ ÇOK SİVASTA OLMAYAN SİVASLI BU SİTEDE BULUŞMA OLANAĞI BULUP KAYNAŞIYORLAR.GUNUMUN EN AZ 8 SAATİNİN GEÇTİĞİ SİTEMİZİ BİZLERE SUNAN BAŞTA RÜŞTÜ ABİ OLMAK ÜZERE TÜM EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKURLER...
SANA KATILMAMAK ELDEYIL SAYGILAR.....
SİVASLI OLMAK AYRICALIKTIR

1967_DERNEK_10UR
04.06.2005, 16:03
HARBİDEN SİTEYE GİRMEZSEM O GÜN KESİN BİE EKSİKLİK VAR DİYORUM.BURDA ÇOK DEĞERLİ DOSTLAR KAZANDIK.ÇOĞUYLA TANIŞMA FIRSATI BULDUK MAÇLARIN SAYESİNDEN ...İNŞALLAH HEP BÖLE DEVAM EDECEK...

cengaver
07.06.2005, 18:53
Aklima nereden esti bilmiyorum ama,inanin aklima hep su soru geliyor:ya sitemiz olmasaydi ne olurdu acaba?Tam alti aydan buyana üyeyim.Günde en az bir iki saat siteyi dolasiyorum okuyoyorum,bazen yaziyorum(önceden yazmasini hic sevmiyordum) düsünüyorum,heyecanlaniyorum,g ülüyorum bazende kizmiyor degilim hani..Benim icin en önemlisi aslinda ,memleketimin her kösesinden insanlarla tanisip bir nevi hasret gidermek oluyor,cogu zamanda kendimi sanki Sivas"taymisim gibi saniyorum.Bir de tabiki Sivasspor"u uzaktanda olsa desteklemek.Eminim bu duyguyu hepimiz yasiyoruz.Aslinda demek istedigim sitemiz günlük yasantimin bir parcasi oldu ve bundan büyük mutluluk duyuyorum.Iyiki varsin Sivasspor.com
SIVAS"LIYIZ

+IMZA
AYNEN KATILIYORUM NE GÜSEL YORUMLAMISSIN AGSINA SAGLIK ABI

Hüseyin_58
29.10.2005, 16:47
Ben siteye girmedigim gün kendimde bir eksik hissediyorum.

ErdalGüler
29.10.2005, 18:39
BEN HERGÜN İKİ VEYA DAHA FAZLA GİRMEYE ÇALIŞIYORUM. SİTE İÇERİSİNDE GERÇEKTEN SEVİYELİ BİR DOSTLUK VE ÇOK DEĞERLİ İNSANLAR VAR... AYRICA SİTE İÇERİSİNDE GEZERKEN ZAMANIN NASIL GEÇTİĞİNİ BEN ANLAYAMIYORUM. BU SİTE SAYESİNDE TÜM SİVASLI HEMŞERİLERİMİZLE BULUŞUP HEM BİRBİRİMİZİ TANIMA HEMDE KENDİMİZİ DİĞER HERKESE TANITMA ŞANSINI BULDUĞUMUZU DÜŞÜNÜYORUM...

cengaver
29.10.2005, 19:10
VALLA BAĞIMLILIK YAPTI GİRMEDEN RAHAT EDEMİYORUM

GuNaY
29.10.2005, 20:37
Dikkat bağımlılık yapar uyarısını koymak gerek sitenin anasayfasına :)

Derbeder
01.11.2005, 19:15

BAGIMLILIK BU GALİBA

helal olsun... bende aynen senin gibi oldu :)

drummer
06.11.2005, 00:55
galiba haklısın osman
bende bağımlılık yaptı
artık nezaman pc açsam zaten explorer de açılış sayfası hemen s.s.com dayım.
neden açtınızki bu siteyi bizi buraya bağladınız.
internette haberleri okumaya bile fırsat bulamıyorum çoğu zaman

gercek58li
06.11.2005, 01:13

Gardas,gec kalmisiniz önceden olsaydi ona göre tedbirimizi alirdik.Biz daha dönüsü olmayan yola girdik belki yeni gelenlere faydasi olur!

GuNaY
06.11.2005, 01:29
Gardas,gec kalmisiniz önceden olsaydi ona göre tedbirimizi alirdik.Biz daha dönüsü olmayan yola girdik belki yeni gelenlere faydasi olur!
gardaş biz artık hastayız bu ortada :)neyseki ilacı var çok şükür :D

muRTix1
06.11.2005, 03:51
güzel bi ortam ama bağımlılık yapıyor günümün büyük bir bölümünü nete harcıyorm

WİLLİAM_WALLACE
06.11.2005, 10:14
EN GÜZEL YANI DA GURBETTEKI YIGIDOLAR BURADA Bİ' NEBZE DE OLSA HASRET GİDERİYOR...

bbptek58
06.11.2005, 10:21
BEN YURTTA KALIYORUM BUNA RAĞMEN HER OKUL ÇIKIŞI UĞRAMAYA ÇALIŞIYORUM
YARIM SAAT SİTEYE GİRMEK BİLE BANA YETİP ARTIYOR

koz58
13.03.2006, 21:29
Bende siteye girmeden duramiyorum,hergün siteye bir ugrayip Yigidolarla beraber oluyor,dertlerimi unutuyorum

TracyMcGrady58
13.03.2006, 21:35
memlekete hasretimizi böyle gideriyoruz.ben günümün yarisini bu sayfada geciriyorum

bugrakova
13.03.2006, 21:42
ben girmeden duramıyorum girmessem olmaz...

YatodaSin
13.03.2006, 21:45
Aynen ben de gunumun en az yarim saatini sitemizi gezerek geciriyorum ve insallah Sivasspor'umuz basarili oldugu surece bu hep boyle devam edecek.

Abi illa basari olmasi gerekmez ama tabiki oda cok önemli.Sivasspor asla basi bos kalmaz herzaman yanindayizz

YatodaSin
13.03.2006, 21:46
Benim en az günde 2 saatim bu sayfada geciyor bikarsam 15 dakkaligina felan nba.com a giriyom sonra geri dönüp dolasip bu sayfaya geliyom:D

bugrakova
13.03.2006, 21:48
en az günde 2-3 saat giriyor yorumlara bakıyorum...

GuNaY
14.03.2006, 11:30
ZAMANLA O SAATLER DAHADA ARTAR EMİNİM...

SivasLady
14.03.2006, 19:04
BIR GIREN BIRDAHA ZOR CIKIYOR ZATEN :D
7/24 OLANLARDA VAR TABI :D GECE KUSLARINA BAKIN

SahIsmail
24.12.2006, 23:41
Bu ne kadar güzel mesajlar böyle. Gördüðüm kadarý ile herkes durumdan memnun.
Cok güzel duygularýný anlatmýþ hemþerilerim.

1967_Dernek_Murat
25.12.2006, 02:31
Bu ne kadar güzel mesajlar böyle. Gördüðüm kadarý ile herkes durumdan memnun.
Cok güzel duygularýný anlatmýþ hemþerilerim.

EVET ŞEHİR DIŞIN DA VE YURT DIŞINDA OLAN HEMŞERİLERİMİZ BİLGİ ALIYOR BU SİTE SAYESİNDE

PRoFeSSioNaL
12.01.2007, 14:28
23574 kayıtlı
10 bugün
son: yaralıkartal58

Son 24 Saatte Online Olan Üyeler: Toplam 325
*KÖKSAL58*, 07 gençlik, 1967bozollu1967, 1967_CLUB_10UR, 1967_CLUB_ERDİ, 1967_CLUB_HÜSEYİN, 1967_CLUB_MESUT, 1967_dernekkaya, 1967_Dernek_Ayhan, 1967_Dernek_Murat, 1967_DERNEK_MUSTAFA, 1967_DERNEK_NAİL, 1967_DERNEK_NUH, 1967_DERNEK_TUĞRUL, 34istanbul_58, 35gürün58, 3mC, 4 eylül dolsun, 58-bortecine, 5860, 58bekir, 58Incesu, a. şahin, A.HAN58, ack58, ademgoze, Adnan.Yürekli, AFK, ahmet kaya 58, ahmetbaba, ahmetmkaynar, ahmetsogutlu, akkuzu, aldair, alimuharrem58, alp5860, alperen_58_17, altuntas58, anilolcay, arabesk_58, arabesk_baba, atg, atillaaa, ayhan saltan, AyhanBayrak, ayhandemir58, aykut-akay, aylili, balili_58, balmandol, baraj, BATUHAN, Bertan, besiktas58, Beşiktaş.uLaN!, Bilmiyorum5, birindar58, Bln-Fatih58, blueways, BOUN, budala, bycarizma2, By_SerSeri, B_A_T_u, CAGLAYAN, cahar, ÇANKAYA 58, cannn58, catli_58, cebrail_58, cepnili mustafa, Cerit, ceyhun58, ceza_sagopa, ceza_tolga_rep, Champion_58, chivas_regal, Chymera58, corners19, CoşkunÖren, crawled, c_gumuser, Dağcı, damla34, dejavu, delifik58, DELİ BALTA, diken, disinet_cafe_58, dizaynsivas, dossantos_88, duman58, dıvrıgı, EFE-FURKAN58, efe1058, ekrem salgam, emirhan58, emre1_58, emresimsek86, emre_058, EneSElmaS, enesin, engin78, ercan58.a, ErdalGüler, Erenesto, erhan5834, Erol58_34, erol_58, ertan_58, escada, eSrArEnGiZ_, Etem-Murat, eylem, FANATIK71, FARUK_34, Fatih Bayrak, fatih_5834, FATIMA, fkaraca58, FranzFerdinand, fritt, g!ft, gardasin.58, garibo58, gebzesivas58, gfb34, gok58han, gokhangulpin, GuNaY, gülkız, Güner, hakan sucu, HakanB58, hakancan1, hakandemirezen, hakanxx, HALİT, hancer58, harun afacan, hassivassporlu, huseyin_3458, husnusivas, h_h_kaya_58, ibrahim__58, ilker_8787, intermega, iplikcioğlu, ismail polat, istfatihi58, IsYaNKaR, izmirliyigido, izmirli_yigido_dpu, juventus1994, K4r_Tugrul, kadir20, kahramanmarasli, karagöz58, kenan si5858, kendalli, kiki.58, Kokomo, kral-ÇARŞI, krampon, kuduruk.58, KUSKAYASI, kılıçer58, lastsivasli, leblebi82, lise-tayfaapo, liseli_58, lise_tayfa, m.akif, MADTURK, malik58, medet58, mehmet bademci, mehmetçakar58, mehmetsahin, mekan34parola58, melih1, menengic, Mert5858, mesut_koçak_58, mhoegreten, mnj53, mucahit_58, musab58, muslu9, mustafakaba1991, mustafax, musti1992058, muzur58, myway, nami, nazimgulturk, Necmi58, neuerhan, nevzatt, newjersey, neyse ne, nicholas58, Nilay, nkurt58, nrsmsk, NUMAN, NİHAT_EKİCİ, OĞUZ, oguz407, oguzhanbsd, oguzhan_baba58, onursahin, OPERASYON, OrhanKARAHAN, osman1990, osman53, otobüs_103, pehlivan ömer, Postaci, prazdnikk, proud-58-turco, radikal_bursalı, RaP_BoY, redu, redwhite, reklammm, revenge58, rguler, RüStüElmaS, s-kose, sabancılı, sadece_58, sado58, salihak, samiyusuf58, Sarkisla5858, sarkislali, sarkislali_boy, scret_235, sedat yildiz, serhankaburcuk, serrkann58, serrrkan, sinan-58, sinan1988, sinan58_34, Sivas-Spor, sivas73, SivasLady, SivasliErhan, sivaslihakan, sivasli_boy, sivasli_kocak, sivaslıata, sivaslıavukat, sivaslıonur, sivaslırahmi, sivaslıyız, sivasselo, sivasslım, sivassporlu_58, sivassss, sivasxx58, Sivas_Bey, Sivas_SporLu58, SiVaS`uLaN!!, sofularlı34, SONMEZ, starkhan, SVS_5858, Sweetgirl, sıvasomer, s__tekin, tayfun5883, teempo, teknisyen58, Thai, Tikky_, TracyMcGrady58, tugrul-uslu, tuncer, Turan IŞIK, Turgut-Reis, türkcan, uday_58, ufarimaz, ulaşlı yiğido58, ultraHasan58, unsal_58, u_ozturk, vuslat5858, Warda, wolfss_, wserr, xdemox, yagmuradam58, YaGmUr_58, yahya yokuş, yaralıkartal58, yarasarlı_5858, yasin_58, yasin__0658, Yasmino, YatodaSin, YavuzTheYigido, yiğido 07, yigido Atilla, yigido-ridvan, yigido0058, Yigido58_NL, yigidoo, yigido_furkan, yigido_halil_58, yigiter187, yildircin, YYILDIRIM, zafer-58, zuhtu, ölümüne38, _DeReBeYi_, ___sivasli___, ş.usta, şampiyon71

Bilmiyorum5
12.01.2007, 16:07
CIGGGGGG GİBİİİİ BÜYÜYORUZ HADİ HAYIRLISI İNSAALLAH 50.000 UYE OLDUGU GUNLERI GORUCEZ

sedat yildiz
12.01.2007, 16:42
selam bize daha bu az online neden az takiliyoru anlamiyom dünyada 7 millyon sivasli var cok az bence

bşk_gölova
12.01.2007, 19:12
Ben sivasa hiç gitmedim bu site sayesinde sivasımı tanıyorum emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

çılgın-sedat
12.01.2007, 19:36
harbiden ya ne güzel sitemiz var çok güzel
valla bu siteye bağlanmadığım gün duramıyorum

hakandemirezen
12.01.2007, 20:30
MUHTEŞEM BİR SİTE EMEĞİ GECEN HERKESE TEŞEKKÜRLER.

Ozturk-Hakan
12.01.2007, 22:00
bu siteyi hazirliyan butun emegi gecen herkese tessekkurler sivassporumuzun haberini aninda ogrene biliyoruz sivasimizin aynen gururluyum cunku sivasliyim

dogukan58
19.08.2007, 21:11
Şuanda 173 misafir ve 168 üye bağlı
Chat'te şu an 9 üye var.
--------------------------------------------------------------------------------
01: 1967club_uykucu
02: 58-bortecine
03: abdurrahim_58
04: adem2458
05: ademgoze
06: adres58
07: agumus_58
08: ahi_58
09: ahmet_1991
10: alata
11: alicavus
12: alkanmustafa
13: alm Onur
14: altuntas58
15: alyazmalim
16: anadolu85.yil
17: atakan_5885
18: audi
19: avare
20: AYDIN1985
21: AyhanBayrak
22: B.DUMANLI
23: babayavuz
24: bacha34
25: balilioutatakan
26: berat.demir
27: besiktas58
28: bilalsahin
29: Bln-Fatih58
30: boşnaksivaslı
31: buri
32: byhasan
33: CAGLAYAN
34: canovali
35: CEM KÖLN
36: cenk5821
37: cesur sivas
38: cilgin_sivaslim
39: corcin
40: crazysivasli
41: d3li58
42: DaRiCi58
43: Dayı
44: delipoyraz
45: DinamikGazetesi
46: Divriği58-
47: dogukan58
48: dragon_58
49: em-re_58
50: Emobln
51: eneke-talar
52: EneSElmaS
53: engin2609
54: engineer58
55: ethembey
56: farketmez.58
57: gala86
58: gardaş_58_paşa
59: Gokay58
60: GuNaY
61: gülkız
62: Hafik58
63: HakanB58
64: hakandemirezen
65: Harput0658
66: Harun Çelik
67: hiskin
68: hiz_hastasi58
69: huseyin_3458
70: kadir0911
71: KALAYCI
72: kangal06
73: kangalli58yasin
74: kaplan_58
75: karbeyaz58
76: katsumoto
77: Kaya_kale
78: kazimaltunkes
79: keemal_emre
80: kmusa
81: KoCaKuRT_
82: koran58
83: koyu58
84: kraker_t.t
85: LEVENT5075
86: lokman58
87: LORDKRAL
88: lordman
89: madraider
90: mcevahir
91: mehmet_5858
92: menderescanruh
93: Mert5858
94: METEDUMAN
95: mucahit_58
96: muhammet musti
97: musab58
98: mustafakaba1991
99: mustafakocer
100: mustafa_kavak58
101: neca
102: necati başer
103: nejmi58
104: nobody
105: OFS58
106: oguzhan_1616
107: onetanem58
108: orhun_dogan
109: PARTNER58AHMET
110: politepol
111: profec58
112: proud-58-turco
113: PİSAGOPAT
114: radyo4
115: rebrovlu_58
116: RECEP_YÜKSEL
117: Ronaldinho
118: rubik
119: RüStü ElmaS
120: sarkislali
121: sdk_slmz
122: Sehzade__
123: selcuk349
124: serhatcan
125: seyfo
126: sinan-58
127: sivaslihakan
128: sivaslim58
129: sivasli_-58
130: sivasli_reis
131: sivas_kangallı
132: ss6
133: stsy21
134: svssnn
135: SİVAS
136: tanju_58
137: tekkelioglu_58
138: teknopatron
139: tetiker.58
140: thing58012
141: tiesto58
142: Toprağam58
143: TRAPER
144: tskfn
145: Turan 59
146: Türkmenem58
147: umut
148: unal farimaz
149: veysel
150: Vusal198
151: xalemolsunx
152: xdemox
153: xremix
154: YARHİSAR_58
155: YatodaSin
156: yemre_58
157: yiğido 07
158: yigido Atilla
159: yigido94
160: yigidodursun
161: yigidomustafa58
162: yigido_90
163: yol58
164: YYILDIRIM
165: YÖRÜKOĞLU
166: zarali_koyugsli
167: zyilmaz82
168: _DuMaN_58

puar
17.11.2007, 12:19
Son 24 Saatte Online Olan Üyeler: Toplam 424
η.я, -fb58-, 1967dernekşükrü, 1967_CLUB_ÖZGÜR, 1967_Dernek_Cley, 1967_DERNEK_NAİL, 1967_DERNEK_TUĞRUL, 35fulya58, 41_GENÇLİK, 5841, 5858ismail3535, 58adnan58, 58arda58, 58ARZUM58, 58ikose58, 58isa58, 58leyman, 58_sivas_1987, ABDULLAH DUMAN, abircan, adem2458, ademgoze, admylmz58, adıbal, Agcalli, agumus_58, ahmet kaya 58, ahmetbahar58, AKÇAKALELİ, akcakisla58, albina58, alico58_58, alisinan aslan, alkan58, alper_OĞUZ, altinolukibrahi, altuntas58, alyazmalim, ALİCAN58, anilolcay, ankara sivas, anti-istanbul, arif1959, arifcoskun, ASDFGH, aslanfaruk, asubay, atabey07, atom_58, ATİLLA POLAT, avare, aydes_58, AyhanBayrak, aykut yorulmaz, B.DUMANLI, babayavuz, bahadır erdem, baharözü, balili_58_06, balmandol, baranaksoy06, baran_5458, BAYPİPO, bce, bekir koç, belde_5806, bennu, berlinli1967, Bestepeli-58, Birtanemsin, blacksky, Bln-Fatih58, boğaçhan_sivas, bodyguard_jetli, bordobeyaz60, BOUN, boun_58, BOZ_KURT_1453, burakhan, buraks58, BuRaK_58_gFb, BuRaK_gFb.-58, by_hunter, çağatay çopur, CAGLAYAN, cahar, cambaz_1967, can5858, candostu3486, çarşı1903yiğido, cem, cemalkaya90, cemre5834, cenk5821, ceyhans58, ceza_tolga_rep, chivas_regal, cicco, cihan1987, ÇILGINLAR-58, COBANSARAYLI, comehere_58, corners19, çılgın-sedat, cıncık1967, CÜSSKB-Aynur, CÜSSKB-Betül, CÜSSKB_Emirhan, Dağcı, deccal, dejavu, deli kadir, delican58, Delicesine58, delii_kiz58, delikanli_58, divriği-ilhan, Divriği58-, DivrigiLee, duman58, dündar_58, edebiyatisyen, eğribucaklı58, efe, efe1058, eka-yusuf-58, ekingölü, ekrem3458, Ela, elbeyli_58, emir1908, emirhan58, emo_fuko_58, emretan5858, ender-58, EneS ElmaS, enes kılıç, enesin, Engin58, engin78, engineer58, engin_58., erdaleren58, ErdalGüler, Erenesto, ero, EROL42, erolyildizasd, ertuqrul, escada, eserim, esse_58, Etem-Murat, excellent58, EyüpBayrak, F. Şahin, f.torres, fantoma38, Fardiavetit, Fatih Bayrak, fatihgn, fatihyamac58, Flavio, forza_nalcacı, GALATASARAY61, gamzeli_58, gardasin.58, gargi58, gaziköy-orhan, gfb34, gitarist58, Goektug-58, Gogol, grandfa58, gülen58, gülkız, Güner, hafikliyiğido58, hakandemirezen, halil ozturk, halilxx58, halil_58_yigido, hallo 58, HALUK58, handsome5867, hanedan, hardrockemre, Harput0658, harun afacan, hastug, HaYaLL58, hayran tiribünü, hcucen58, hurcit, hursit0658, Huseyin_34_58, ibrahimovic7, iozgur, istsvs, izmirliyiğido, izmirliyigido, K4r_Tugrul, kadir güner, kadir0911, kadirakin58, kadircan58, kakikli, kangallı sinan, kangallı58, kangallı_kadir, Kaptan-58, karakule58, karyola, kasım tamer, kayayatakci, kayseri38tolga, KIRAC_58, kobra19, Kokomo, koyluhisar_58, kuaför, kursad1981, kursatreis_58, kurtay58, Kuzey Yıldızı, kırmızı, leblebi82, lokman, mad, mavi_rose, mayklayk, memleket58, menderes, merkez-byCAN, Merkez_ArMaĞaN, merkez_emre, merkez_ismail, mert_54, MERİÇ, mesut_koçak_58, metinumar, mevrik58, mhoegreten, MMK, MORPEHUS, mrkz_potti, muammer5863, muhammet musti, muharrem_yurdakon, muhendis58, mur58at, murat158, murat58murat, musa3458, musab58, musakaya58, muspol58, mustafa yiğit, mustafa5758, mustafakaba1991, mustafayesim58, musty_58, mysuskunx, myway, nato-baku, navruz58, nejmi58, NETLOG, newjersey, NİHAT_EKİCİ, ofozturk, okan27ank, OLCAY_58_AKKUS, omercoskun, onurtepe58, Onur_18, osman53, osmann, ozkaya5858, PACHTEN_YIGIDO, Postaci, puar*, pusat_abbas, pusat_aykut58, rain58, RAMAZAN BAŞKAN, ramsah, RECEP_YÜKSEL, revenge58, rguler, RockMetal_svs, Rovsen, RüStü ElmaS, RİZESPOR, S 58 yigido, s-kose, sabancılı, sabanoh, sabri, samet yıldız, sanatci58, sandal5877, sarkislalirecep, SaRkIsLa_58_MeHmEt, sarı şeytan 38, sarıcalı, sbuyruk, scheni, scr, sekom58, selanikli58, selcuk349, semihkilic_58, semiho, senyurt58, SeraX, sercan5858, serhatcan, SEVDAYELİ, sezai 58, sfozkan, simsek, sinan-58, Sivas58, sivasli-zuhal, sivasli58genc, sivaslihakan, sivaslimonur, sivaslimurat, Sivasliyimiste, sivasli_06, sivasli_gülcan, sivasli_tufan58, sivaslı yıldız, sivaslı-elif, sivaslıavukat, sivassporum58, sivassporummm58, sivas_kangallı, SLHKZ, smacit58, son yigido, son yigido58, SONMEZ, spainloco, stsy21, subasi29, submarıneyıgıdo, suşehri_ 58, SVS_5858, Sweetgirl, sws-l33, talipmercan, tamer, tanju_58, TARKAN CANBAY, tayfunçandır, taylan15, teknik, Teksas.org, tetiker.58, Thai, thing58012, tiryakisivaslı, topcu58, TracyMcGrady58, tribalzx, Turan 59, turgay_58, Turgut-Reis, turgutkizgir, turka58, turna_58, tuzlucorak, tykinik58, urfanekinci, UTKUM_58, uuurozturk, veysel, vlkn58, volkanevci, vuslat5858, wepster, wserr, xdemox, yasin-58, yeniapardi, yiğido_fatih58, yiğitsan58, Yigido58_NL, yigidofiko, yigidolar06, yigidomustafa58, YigidoTaha58, YiGiDo_58_06_nl, yigido_bekir, yigido_furkan, yigido_halil_58, Yildizelili58, ykaratas, Üni-Ç58, yusuf_yusuf, YİĞİDO _sivas, YYILDIRIM, İ_N_F_İ_A_L, zaraliilyas, ZARALI_ENGIN, zarali_koyugsli, zarali_sansar, zaralım 58, zeko58, zereya, zeynep serin, zurich58, özaykr, özer mert, özgühertaş, ÖZGÜR KORKMAZ, özsivasli1903, ş.usta

altuntas58
17.11.2007, 12:40
Kimler online?
Şuanda 64 misafir ve 68 üye bağlı
Chat'te şu an 1 üye var.
--------------------------------------------------------------------------------
01: 1967_Dernek_Cley
02: 1967_DERNEK_NAİL
03: 444 1 ada
04: 5841
05: 58_sivas_1987
06: Adriano-58
07: ahmetaykut58l
08: albina58
09: alicitak
10: alikurt
11: altuntas58
12: ankara sivas
13: aslanfaruk
14: B.DUMANLI
15: bahar
16: bayrak_58
17: bedri058
18: CAGLAYAN
19: ceza_tolga_rep
20: ÇILGINLAR-58
21: COBANSARAYLI
22: çılgın-sedat
23: CÜSSKB_Emirhan
24: doganşar
25: eğribucaklı58
26: emir1908
27: engineer58
28: engin_58.
29: Eren KARACA 58
30: excellent58
31: gülkız
32: Güner
33: kangalli58yasin
34: kangallı58
35: konyalıyam
36: kılıçer58
37: leblebi82
38: lebron james
39: mesut_koçak_58
40: mindestens
41: musa3458
42: musab58
43: mustafa5758
44: mustafakaba1991
45: mysuskunx
46: Necmi58
47: NETLOG
48: newjersey
49: okan27ank
50: omer_aygun
51: ozkaya5858
52: PACHTEN_YIGIDO
53: pasali_58
54: psikodan58
55: puar
56: Sabiha Serin
57: SaRkIsLa_58_MeHmEt
58: selcuk349
59: serhatcan
60: sivasli-zuhal
61: sivaslihakan
62: sivassporum58
63: submarıneyıgıdo
64: tanju_58
65: Thai
66: thing58012
67: turna_58
68: UMUT0058

Günümün çoğu bu sitede geciyor bende sitemizle gurur duyuyorum

GLoBe-Y-Gençlik
31.12.2007, 18:46
Şuanda 102 misafir ve 72 üye bağlı
Chat'te şu an 1 üye var.
01: 35gürün58
02: 58isa58
03: 58Mert58
04: ahmet58x
05: AhMeTTuRaN90
06: AliSeker
07: ali_zara
08: altuntas58
09: arifcoskun
10: aydemir
11: AyhanBayrak
12: Bahattin
13: buraks58
14: by_hunter
15: cahar
16: cankaya_06_58
17: Cerit
18: cesur sivas
19: ceyhans58
20: ceza_tolga_rep
21: çirkinkral
22: corners19
23: Divriği58-
24: Dolce & Gabbana
25: elbeyli_58
26: Ensar
27: excellent58
28: FaHrii
29: Fatih Bayrak
30: Fiko72
31: Flavio
32: hafikli1983
33: Hakan58
34: HALUK58
35: hattab
36: hocaxxx
37: ibrahim1453
38: kadir0911
39: kangalliahmet
40: karadoruk_58
41: kmk
42: koyulhisar
43: lady nehir
44: mad
45: mindestens
46: mistik
47: mrkz_potti
48: musa3458
49: musad58
50: musti1
51: NAUGHTYBOY58
52: NETLOG
53: Paris58
54: risale69
55: RüStü ElmaS
56: sado58
57: scr
58: sinan-58
59: sivaslihakan
60: sivasli_baho58
61: soguk58
62: SVS_5858
63: talipmercan
64: TracyMcGrady58
65: turna_58
66: tödürgeli58
67: ygd
68: yigidolar06
69: yigidoo
70: yigido_furkan
71: zafer-58
72: zarali_sansar

Sivasspor Hayattır:) Saygılarla Sevıyoruz

GLoBe-Y-Gençlik
25.04.2008, 22:16
evet memleket hasretı ceken dostlar abıler ablalar arkadaslar ıcın super bır mekan

MustafaParlak
25.04.2008, 22:56
girdim çıkamıorum :)site mütişşş

Bahattin
25.04.2008, 23:18
SIVAS"LIYIZ

yusuf_yusuf
25.04.2008, 23:34
evet ya gunumu yarısnı burda geçiriyorum ben-------------

yusuf_yusuf
25.04.2008, 23:37
01: 1967 dernek serkan20
02: 58_sivas_1987
03: ademgoze
04: ahmet ata
05: arifcoskun
06: B.DUMANLI
07: Bahattin
08: bRsVs
09: cenk5821
10: COBANSARAYLI
11: elvan akpunar
12: erdaleren58
13: erkan5858
14: ertugrulss
15: FranzFerdinand
16: furky.b
17: gol-mustafa-gol
18: Güner
19: gönenliyiğido
20: H58A
21: HaSiVasLıM58
22: iozgur
23: kaleli sükrü
24: kendalli
25: leblebi82
26: Lx_58
27: M.Karahan
28: MeD_Turc
29: mesut_koçak_58
30: metins
31: mnt3
32: mufit28
33: mustafa_kavak58
34: osmanfidan
35: PATRON
36: RECEP_YÜKSEL
37: rsimsek
38: SaVrUlAnGaZeL
39: serrrkan
40: sivasfutbol
41: sivaslimurat
42: sivasli_-58
43: sivaslı-elif
44: sivas_5201
45: sivsivfatih58
46: subasi29
47: superglam
48: Sweetgirl
49: tanju_58
50: tihminliyigido
51: unsal_58
52: xdemox
53: yigido Atilla
54: yigido_furkan
55: yigido_sampiyon
56: üsküdarli
57: yusuf_yusuf
58: zafer-58

suanda olanlar

yigidomustafa58
26.04.2008, 08:40
bencede her bilgisayarımı açışta msn e bile girmeden foruma giriyorum tutku oldu artık bizde bu site..

abdullah58
26.04.2008, 09:08
NE OLURDU INTERNETTE BOS-BOS-GEZINIRDIK
SIVASSPOR VE SIVASIMIZ HAKKINDA BIRLIK VE BERABERLIKIMIZOLMAZDI
DAHASI HIC BIRSEYDEN HABERIMZ OLMAZDI

Cem-Can
19.09.2009, 13:17
Ben daha yeni keşfettim maalesef bu siteyi.Üyeydim ama pek girmiyordum.Umarım uzun yıllar beraber oluruz.

DeathRow
19.09.2009, 13:55
eved site cok güzel bnde günde yaklasık 1 sat falan takılıyorum site cok gzel

oquzh4n58
19.09.2009, 14:45
SıvasLıyız Dedık Ya KARdasss :D

oquzh4n58
19.09.2009, 14:45
aaamaaa Dıger SıteLEre bakıyorum dıger kulublerın web sıteelerı felan harıka tasarım yapılmıs bızım kı ıse ılgılenen yok

cemal58yiğido
19.09.2009, 14:57
aaamaaa Dıger SıteLEre bakıyorum dıger kulublerın web sıteelerı felan harıka tasarım yapılmıs bızım kı ıse ılgılenen yok

ama burası resmi site değil taraftar sitesi ama ben hep buraya giriyorum:)

subasi29
23.09.2009, 22:53
Gunluk Degil..Omrumun Bir parcasi Oldu..Olene Kadar Burdayiz :D

subasi29
23.09.2009, 22:54
Allah Gecinden Versin Nice Yillar Beraber Olalim...Amin:D