Orijinalini görmek için tıklayınız : SivasSpor-Antalyaspor Maçı Öncesi Sonrası Tüm Yorumlar

eker
22.11.2004, 18:18
Artık puan kaybına tahammül yok kesin almamız gereken ve alacağımız bir maç...

RüStü ElmaS
22.11.2004, 21:01
Bir kaza olmassa Sivasin rahat almasi gereken bir mac. :k10:

sinan
22.11.2004, 23:05
ınşaalah bu macı rahatlıkla alır ve yolumaza bı engel cıkmadan devam ederız ayrıca bu macda tarafdarada buyuk bı gorev dusuyor

RüStü ElmaS
24.11.2004, 01:04
ANTALYA’DAN 3 PUAN ALACAĞIZ
Sivasspor Basın Sözcüsü Fikret Ünsal son olarak hafta sonu Sivasspor’un kendi saha ve seyircimiz önünde konuk edeceği Antalyaspor karşılaşmasından da 3 puan alarak yoluna devam edeceğini söyledi. Ünsal, “Antalyaspor karşılaşmasına mutlak üç puan için çıkacağız ve yolumuza emin adımlarla devam edeceğiz. İlk yarıyı 34 puanla kapatmayı hedefliyoruz” dedi.

Bizimde Taraftarinda tek Istedigi bu :wink:

serrkann58
24.11.2004, 14:13
cüneyt çakır denen şahsiyet yüzünden mohammed ali yok sırf vedatı atıcaktı mohammedide attı oyundan hakkıda cezalı umarım inşallah bu maçı alıcaz.antalya son dk penaltı golüyle berabere kaldı iyi takım ama biz daha iyiyiz hadi YİGİDOLAR SİVAS İÇİN BU MAÇI ALALIM...... HEP DESTEK TAM DESTEK........ İSTANBULDAN SEVGİLER[/b]

dragon_58
24.11.2004, 18:22
inşallah antalya maçınıda kazanacağız
bence 2-1 maçı alcaz

8)

58hayati
24.11.2004, 22:04
:) :) manisa maçında HAKEM BİZİ KATLETTİ İNŞALLAL ANTALYA MAÇINDA ÖYLE OLMAZ , YİİDOLAR MERAKLANMASIN MANİSA MAÇI GÖSTERDİKİ BİZ SÜPER LİGE YAKIŞAN BİR EKİBİZ RAKİPLERİMİZ ARATRANFERDE BOŞ DURMAYACAK BİZDE ORTASAHAYA TAKVİYE YAPARSAK BENCE ***** BİRAZ RAHATLARIZ SAYGILAR,

RüStü ElmaS
25.11.2004, 00:47
Her macta hakkimizi yiyecek degillerya.
Neyseki mac canliydida herkes gördü, bu haksizligi. :k11:

SONMEZ
25.11.2004, 15:03
Antalya maçını mutlaka kazanmak zorundayız. Güney temsilcisi Sivas'ta üşüyecektir, ısınana kadar biz 3 farkı yakalarız diye düşünüyorum. İlk yarıyı da 38 puanla lider kapatırız. (Tabiiki gönül 40 puanı arzuluyor)

Alex2004
25.11.2004, 16:04
Bir Mersin'li olarak Sivas'ın bu maçta galip geleceğini düşünüyorum.Antalya bizim elimizden son 10 saniyede kurtuldu eminim Sivas yener hatta fark atar.Bu arada şunu bildireyim 2.ligde Mersin'den sonraki takımım Sivastır.Ayrıca şunu belirteyim siz Sivasspor'u emin olun çok iyi temsil ediyorsunuz. :D

Alex2004
25.11.2004, 16:06
Ayrıca şehrinizin çok güzel olduğunu belirtmemek elde değil.Gerçekten şehriniz çok güzel.Bu arada sitede chat odası olsa çok iyi olur

mericcas
25.11.2004, 18:00
Antalya maçında hava muhalefetine rağmen tüm taraftar tribünde olacak. Lütfen maça gelmeden önce Tezahurat bölümündeki tezahuratlara bakın ve ezberleyin stadda ne kadar organize olabilirsek o kadar iyi

RüStü ElmaS
25.11.2004, 19:02
Ayrıca şehrinizin çok güzel olduğunu belirtmemek elde değil.Gerçekten şehriniz çok güzel.Bu arada sitede chat odası olsa çok iyi olur

Kardesim, senin sitemizi tam gezmemissin 8O , sen sitemizi biraz daha gez, bizim sitemizde chatde var. :wink:

bassguitar
25.11.2004, 22:34
takimin iki tecrübeli oyunculari mohammet ali kurtulus ve hakki hocaoglunun yoklugu tabiki bir dezavantaj ama herseye rahmen saha ve seyirci avantajimizi kullanarak allahin izniyle 3 puani alabilecek gücteyiz.zaten bu tür maclar kolay görünsede hedefe ulsamak için mutlaka galip gelinmesi gereken bir mac.ilk yarinin son 4 macinida kazanicaktir bence sivasspor.40 puanla ilkyari sonunda lideriz yani.

kangalllsss
27.11.2004, 16:14
ben bu haftaki maçtan korkuyorum...ama mutlaka yenmemiz lazım...muhammetle hakkının olmayışı çok kötü...ismail hoca inş. yerlerine iyi birilerini bulur...

KoraySancar
27.11.2004, 17:19
Bugünki Elazığ ve Kocaeli maçlarından sonra yarın alacağımız bir 3 puan bizi haftanın en karlı takımı yapabilir.Ben Yozgatın da Manisa'dan puan alacağına ihtimal veriyorum.Bu tahminim de tutarsa ve inşaallah biz de kazanırsak altın değerinde puanları kaptık demektir.
Antalya ligin başına göre daha iyi bir performans sergiliyor ama gününde olan bir Sivasspor için hala hafif bir rakip.Tabii biri defansın,diğeri ileri ucun belkemiği denebilecek iki önemli oyuncumuzun yokluğu beni de düşündürüyor ama eksikleri nedeniyle 18'i tamamlayamayan takımlara bakarak bu da bir mazeret olmamak gerekir.Yedek kulubesinde oturttuğumuz Abdülkadir gibi çok değerli isimler de var hocamız onlara şans tanırsa ellerinden geleni yapacaklarına inanıyorum.

RüStü ElmaS
28.11.2004, 16:42
SİVASSPOR-ANTALYASPOR 2-0 Bitti
Sivasspor ilk yarıda 34.dakikada ufuk’un attığı gol ile 1-0 öne geçti. maçın ikinci yarısına 1-0’lık skorla başlayan Sivasspor aradığı ikinci golü 75.dakikada Cetin atti Sivasspor-Antalyaspor 2-0 bitti

Bundan büyük bir mutluluk olurmu arkadaslar :wink:

b1glord
28.11.2004, 21:33
tam gaz devam onumuze bakioruz..sira altayda..

eker
29.11.2004, 09:34
Mükemmel bir oyun ve mükemmel bir 3 puan. Maç boyunca Yavuz nerdeyse yere yatmadı. Hattamaç sırasında makara bile yaptık. Yavuz burayaaa Yavuz burayaaaa. Soğuktan pek sesimiz çıkmadı ama maç baya eğlenceliydi...

mericcas
29.11.2004, 16:28
hakkaten çok soguktu yaaa ayaklarım donmuştu
maçtaki makara cidden güzeldi. Zaten bu tribün ve sivasspor aşkı olmaza en baba hatun bile bu kadar soğukta bekletemezdi.
sonlara doğru Kurtlar vadisi tezahuratlarıda ayrı bi alemdi
Seyfo dayı ölmedi kalbimizde yaşıyooo :)
varol Biglord

RüStü ElmaS
29.11.2004, 16:44
aaaah ah.
Yani bu bize, bu maci seyredemeyenlere revami simdi.

Siz orda süper bir mac izleyin, bizde burda gol haberini bekliyelim.
Neyseki buradan tüm Taraftarlara canli sekilde mac sonuclarini verdik, hemde saniye saniye. :wink:

mericcas
29.11.2004, 16:57
kardeş üzülme inşallah senide birgün tribünde görürüz. herkes elinden geleni yapmalı sende tribünde olmasanda Sivasspor'u başka alanlarda destekliyorsundur umarım :)

RüStü ElmaS
29.11.2004, 17:02
mericcas yani bu bizim burda yaptigimiz en büyük destek degilmi.
Sonra dün golleri aninda sitede yayinladim :wink:

mericcas
29.11.2004, 17:15
tabiki öyle kardeş bunu ayrıca belirtmeme gerek yok burdan verdiğin haberler eminim üye sayımızdan çok çok daha fazla kişiye yardımcı oluyor. Ellerine sağlık :)
Dünyanın heryerindeki Sivaslılar adına teşekkür ederim.

ForzaSivas
29.11.2004, 18:01
hep destek tam destek verdik sizlere
adımız çıktı teröristlere
tErörist değiliz taraftarız biz
alemin kralı YENİZÇERİYİZ.................

RüStü ElmaS
30.11.2004, 20:31
Basin sözcüsü Fikret Ünsal`in 30.11.2004 tarihinde basin toplantisindan alinti:
Taraftarın karşılaşma boyunca hiç susmadan desteklemesinin Sivasspor taraftarının asıl kimliğini ortaya koyduğunu belirten Ünsal, Yiğidolara ve sahada en iyi futbollarını ortaya koyan futbolculara teşekkür etti.

Maca giden taraftarlar, bakin sizlere özellikle tesekkür ediliyor !!!