Orijinalini görmek için tıklayınız : 4 Eylül'ü Cehenneme Çevirelim.

ReDYiGiDo
11.02.2006, 20:18
Şimdiye kadar Isparta da okuduğum için Sivassporumuzun Maçlarını seyredemiyordum. Okulum tatile girdiği için Sivastayım.. Ve galatasaray maçında Trübündeki yerimi alacağım... Ve mümkünse 67 geç taraftarlarla beraber sesim Kısılana kadar Takımımıza destek vermek istiyorum.. Nasıl bir Organizasyon olacak yardımcı Olursanız sevinirim..

Ayrıca Nasıl olursa olsun stada Konfeti ve meşale sokmamız ve 4 Eylül'ü cehenneme çevirmemiz gerekiyor Artık Sivassporumuz ister yensin ister yenilsin Biz takımımızın yanında olalım... Onlara hep Destek olalım.. Mucizenin bireysel değil bir bütün olarak gerçekleştiğini Türkiye seyretsin.. 4 büyükler olarak tabir edilen takımların taraftarından eksiğimiz olmasın.. Türkiye bizi seyrederken Her türlü Şovumuzla Büyüleyelim.. Onlara Yeni Bir Büyük olduğunu Gösterelim.. HADİ ne Duruyorsunuz DESTEK vermeye 4 Eylül CEHENNEMİNE

DJMuRaT
11.02.2006, 20:36
Bence bu sonuçların ardından tribünün renkli ve heyecanlı olacağını söylemek biraz garip olur...Yine 67 Sahip çıkar ......

ReDYiGiDo
11.02.2006, 20:41
Bence bu sonuçların ardından tribünün renkli ve heyecanlı olacağını söylemek biraz garip olur...Yine 67 Sahip çıkar ......

TAKIM KAZANDIĞI ZAMAN HERKES YANINDA OLUR.. AMA ASIL ÖNEMLİ OLAN KARA GÜNDE TAKIMI DESTEKLEMEK ONLARA MORAL VERMEK.. LÜTFEN SİVASSPOR TARAFTARLARI İYİ GÜN DOSTU OLMAYIN..

DJMuRaT
11.02.2006, 20:45
TAKIM KAZANDIĞI ZAMAN HERKES YANINDA OLUR.. AMA ASIL ÖNEMLİ OLAN KARA GÜNDE TAKIMI DESTEKLEMEK ONLARA MORAL VERMEK.. LÜTFEN SİVASSPOR TARAFTARLARI İYİ GÜN DOSTU OLMAYIN..

Haklsın ama burda iyi gün kötü gün muhabbeti yapacak değilim....icraatla belli olur bu...yaptıklarınla....iNş. herkes senin gibi düşünürde statı doldururuz....

ReDYiGiDo
11.02.2006, 21:10
Haklsın ama burda iyi gün kötü gün muhabbeti yapacak değilim....icraatla belli olur bu...yaptıklarınla....iNş. herkes senin gibi düşünürde statı doldururuz....

İnş. kardeşim takımımızı desteklemeye hep birlikte gideriz..

1967_DERNEK_10UR
11.02.2006, 21:40
EYWALLAH..TARAFTAR OLARAK GALATASARAY MAÇINDA NE GEREKİYORSA YAPALIM..BIÇAK KEMİĞE DAYANDI..PUAN ALMAMIZ LAZIM..İLK YARININ FLAŞ TAKIMI OLAN SİVASSPOR EFSANESİNİ TEKRAR GÜNDEME TAŞIYALIM...

ReDYiGiDo
11.02.2006, 21:41
EYWALLAH..TARAFTAR OLARAK GALATASARAY MAÇINDA NE GEREKİYORSA YAPALIM..BIÇAK KEMİĞE DAYANDI..PUAN ALMAMIZ LAZIM..İLK YARININ FLAŞ TAKIMI OLAN SİVASSPOR EFSANESİNİ TEKRAR GÜNDEME TAŞIYALIM...

HAKLISIN 10UR BENDE SESİM KISILANA KADAR BU MAÇTA DESTEKLEYECEĞİM TAKIMIMI..

5841
11.02.2006, 21:44
BEN BUNA İNANIYORUM .GÜLLER ACACAK,TEKRAR HER TAKIMIN KORKULU RUYASI OLACAK

1967_DERNEK_10UR
11.02.2006, 21:48
SİVASSPOR TARAFTARI OLARAK BAŞARIYA AÇIZ..BİZ SÜPER LİGDE YENİYİZ VE KIYAMETE KADAR DA BU LİGDE OLACAZ İNŞALLAH..38 YILLIK BİR ÖZLEMİ BİTİRDİK..2.VE 3.LİGDE ŞAMPİYON OLDUK..HER ZAMAN ÇITAYI YÜKSEK TUTTUK VE TEK HEDEFİMİZ SÜRER LİG Dİ ONUDA BAŞARDIK..SADECE ÇIKMAKLAR KALMAMALIYIZ...SİVAS İNSANI DAHA İYİSİNE LAYIK..AVRUPAYA AÇILACAZ DAHA SÜPER LİGE ÇIKTIK DİYE HER ŞEY BİTMEDİ..DAHA YOLUN BAŞINDAYIZ...

erhan5834
11.02.2006, 21:50
Şimdiye kadar Isparta da okuduğum için Sivassporumuzun Maçlarını seyredemiyordum. Okulum tatile girdiği için Sivastayım.. Ve galatasaray maçında Trübündeki yerimi alacağım... Ve mümkünse 67 geç taraftarlarla beraber sesim Kısılana kadar Takımımıza destek vermek istiyorum.. Nasıl bir Organizasyon olacak yardımcı Olursanız sevinirim..

Ayrıca Nasıl olursa olsun stada Konfeti ve meşale sokmamız ve 4 Eylül'ü cehenneme çevirmemiz gerekiyor Artık Sivassporumuz yister yensin ister yenilsin Biz takımımızın yanında olalım... Onlara hep Destek olalım.. Mucizenin bireysel değil bir bütün olarak gerçekleştiğini Türkiye seyretsin.. 4 büyükler olarak tabir edilen takımların taraftarından eksiğimiz olmasın.. Türkiye bizi seyrederken Her türlü Şovumuzla Büyüleyelim.. Onlara Yeni Bir Büyük olduğunu Gösterelim.. HADİ ne Duruyorsunuz DESTEK vermeye 4 Eylül CEHENNEMİNE
bizler taraftar olarak ve 67 olarak üzerimize düşenin en fazlasını yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın ama maça gelecek yiğidolardan tek ricaam futbolcu görmeye, çekirdek yemeye ve sinema izlemeye gelmesinler hep destek tam destek bi 67 nin bağırmasıyla olmuyo bu iş biraz daha bize yardımcu olup statı cehenneme çevirirsek gs yi gömeriz 4 eylüle...

sinan58_34
11.02.2006, 21:56
HEM TAKIMIN KAZANMA HIRSIYLA HEM TARAFTAR DESTEGIYLE BU MACI ALMAMIZ LAZIM BI NEVI BIIZM ICIN KURTULUS MACI OLACAK HIC BI ZAMAN UMIDIMIZI YITIRMEMEMIZ LAZIM

1967_DERNEK_MUSTAFA
11.02.2006, 21:59
Bizler iyi gün dostu değiliz sivassporun en zor gününde bile yanında olduk her zamanda olacağız gücümüz yettiği kadarıyla bu böyle biline

hattab
11.02.2006, 22:11
zorrrr bu dedikleriniz bana hayal gibi geliyo artik gardasliklar valla o stadi cehennemede cevirseniz bu takim artik dagilmis ne yapsanizda kar etmez sezon arasindaki transfer havasindan hala kurtulamamis bizim futbolcular anlayacaginiz bu saatten sona sivastan takim oyunu beklemeyin emin olunki simdi butun futbolcularin kafasinda seneye buyuk takimlara kapagi atma planlari var hepsi sahsi oynayacak vede son ucmacta ben bunu gordum artik sivasta takim ruhu kalmamis transfer hesaplari kalmis

1967_DERNEK_10UR
11.02.2006, 22:19
zorrrr bu dedikleriniz bana hayal gibi geliyo artik gardasliklar valla o stadi cehennemede cevirseniz bu takim artik dagilmis ne yapsanizda kar etmez sezon arasindaki transfer havasindan hala kurtulamamis bizim futbolcular anlayacaginiz bu saatten sona sivastan takim oyunu beklemeyin emin olunki simdi butun futbolcularin kafasinda seneye buyuk takimlara kapagi atma planlari var hepsi sahsi oynayacak vede son ucmacta ben bunu gordum artik sivasta takim ruhu kalmamis transfer hesaplari kalmis
ŞU ANDA HEPSİ SİVASSPOR'UN FUTBOLCULARI VE BU TAKIM İÇİN TERLERİNİ AKITMAK ZORUNDALAR..ÖNÜMÜZDE GALATASARAY MAÇI VAR VE PUAN ALMAK ZORUNDULAR.. SİVASSPOR FORMASI HERKESE NASİP OLMAZ

hattab
11.02.2006, 23:47
ben bu aciklamalarin hepsine toslarim ayriyetende bir efkar narasi atarim uleyn
EYTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTT ULEN YERIM TAVUGU CUCUGU BIZ SIVASI SIVASSPOR BIRINCI LIGE CIKMADANDA SEVIYORDUK HERKES AKLINI BASINA ALSIN SIVASIN YUCELMEYE IHTIYACI YOK SIVAS YUCELTIR INSANI FUTBOLCULAR YONETIM TEKNIK KADRO HEPSI BILSINKI ONLAR YOKKENDE SIVAS VARDI VAR OLMAYADA DEVAM EDECEK HERKES ISINI CIDDI YAPARSA EN BUYUK FAYDAYI ONLAR GORUR YAPMAZSALARDA SIVAS YINE SIVAS DIR SIVASDA KALACAKTIR
OKADARRRRRRRR

ReDYiGiDo
12.02.2006, 14:22
ŞU ANDA HEPSİ SİVASSPOR'UN FUTBOLCULARI VE BU TAKIM İÇİN TERLERİNİ AKITMAK ZORUNDALAR..ÖNÜMÜZDE GALATASARAY MAÇI VAR VE PUAN ALMAK ZORUNDULAR.. SİVASSPOR FORMASI HERKESE NASİP OLMAZ

Biz Tirübünde tekrardan CanlanDIRMALIYIZ FUTBOLCULARI Bizi Gören TOPÇULAR İKİ KATI KOŞMALILAR.. BU TAKIMININ BÜYÜK OLACAĞINI ANLAMALILAR.. ONUN İÇİN BİZ TARAFTARLARA DÜŞENDE ONLARI ŞEVKE GETİRECEK ENSTANTANELER SERGİLEMEMİZDİR

DeLi YuReK 58
12.02.2006, 14:38
mesela hersey olsun konfetiiii hadin genclik

Etem-Murat
12.02.2006, 14:39
Bizler iyi gün dostu değiliz sivassporun en zor gününde bile yanında olduk her zamanda olacağız gücümüz yettiği kadarıyla bu böyle biline
orası öyle zor gündede yanın dayız ama bize biraz morel versinler 9 haftadır sbrımız kalmadı hadi sivas spor yeter artık seni sen olduğun gibi görmek istiyoruz

serhankaburcuk
12.02.2006, 14:39
İnşallah önümüzdeki hafta oynanacak olan Galatasaray maçında herzamanki gibi tribündeki yerimizi alacağız ve avazımız çıktığı kadar sesimiz kesilinceye kadar takımımıza destek olacağız...Önemli olan iyi günde taraftar olmak değil önemli olan kötü gündede takımın yanında olabilmek....İnşallah bu maçtan taraftarımızında müthiş desteği ile galip geleceğiz....

ReDYiGiDo
14.02.2006, 16:51
İnşallah önümüzdeki hafta oynanacak olan Galatasaray maçında herzamanki gibi tribündeki yerimizi alacağız ve avazımız çıktığı kadar sesimiz kesilinceye kadar takımımıza destek olacağız...Önemli olan iyi günde taraftar olmak değil önemli olan kötü gündede takımın yanında olabilmek....İnşallah bu maçtan taraftarımızında müthiş desteği ile galip geleceğiz....

İnşallah Taraftarında desteğiyle Bu maçı Alacağız Galatasaray Cehennemde Yalnızca kaybederek çıkacaktır...

Ronaldinho
14.02.2006, 17:15
bence çok iyi bi fikir...

Aturan_58
14.02.2006, 17:17
BU HAFTA HERKES LÜTFEN TAKIMI DESTEKLEMEK İÇİN 4 EYLÜL E GELSİN BU TAKIMIN HERŞEYDEN ÖNCE DESTEĞE İHTİYACI VAR.

hattab
14.02.2006, 17:19
BEN ARTIK SIVASSPORDAN UMUDU KESTIM CUNKI ONUMUZDE IKI TANE GUCLU TAKIMLA YAPACAGIMIZ MAC VAR BU MACLARDAN BIRER PUAN CIKARIRSAKILERISINE UMUTLA BAKARIZ AMA BU MACLARDA KAYBEDECEGIMIZ PUANLAR BIZI LIGIN DIBINE ATACAKTIR BUNUDA GOZ ARDI ETMEYELIM PUAN DURUMLARI ARTIK HEMEN HEMEN AYNI PEK FARK KALMADI

agp
14.02.2006, 17:27
ARKADAŞLAR İYİ HOŞTA BİZİM TARAFTAR MAÇ ÖNCESİNDE BAĞIRIYO MAÇ BAŞLAYINCA ÇIT ÇIKMIYO.ANLAMIYORUM GERÇEKTEN.MAÇA ÇEKİRDEK YEMEYE GELİYORLAR SANKİ.İNANIN ESKİŞEHİRDE KIZILCIKLI GRUBU 90 DAKKA BAĞIRIYO.HİÇ SUSMUYOLAR.BEN ESKİŞEHİRDE OLDUĞUM İÇİN MAÇA GELEMEYECEM AMA MAÇI TELEWİZYONDAN İZLİCEM HADİ ARTIK ŞİMDİ DESTEK ZAMANIDIR.BEN GALATASARAYLIYIM AMA ÖNCE SİVAS.STADI CEHENNEM EDİN.Sivasspor.com1 EN BÜYÜK SİVAS Sivasspor.com1

ReDYiGiDo
14.02.2006, 17:32
ŞİMDİ ŞURADA SÖYLÜYORUM ÇEKİRDEK YEMEYE GELECEK TARAFTAR STADA GELMESİN ÇOK SAMİMİ SÖYLÜYORUM DİGİTÜRK DİYE BİR ŞEY VAR ORADAN SEYRETSİN STADA GİDECEĞİ PARAYIDA STADTA BAĞIRACAK BİR TARAFTARA VERSİN... EN SONUNDA SİVASSPOR KAZANSIN

siaslı
14.02.2006, 17:58
BEN ARTIK SIVASSPORDAN UMUDU KESTIM CUNKI ONUMUZDE IKI TANE GUCLU TAKIMLA YAPACAGIMIZ MAC VAR BU MACLARDAN BIRER PUAN CIKARIRSAKILERISINE UMUTLA BAKARIZ AMA BU MACLARDA KAYBEDECEGIMIZ PUANLAR BIZI LIGIN DIBINE ATACAKTIR BUNUDA GOZ ARDI ETMEYELIM PUAN DURUMLARI ARTIK HEMEN HEMEN AYNI PEK FARK KALMADI
kardeşim sen felaket tellalımısın ya sen ne bekliyordun bu takımdan bir sivaslı gibi destek ol senin yorumların çirkin yazık!

ReDYiGiDo
14.02.2006, 18:02
kardeşim sen felaket tellalımısın ya sen ne bekliyordun bu takımdan bir sivaslı gibi destek ol senin yorumların çirkin yazık!

Sana tamamen katılıyorum Siaslı arkadaşım..

b_d_g
14.02.2006, 18:52
arkadaşlarrrrrrrrrrrrrrr beşitaş macı gibi rezil olmayalım stadı doldurup farklı yenilsek bile bagıralım bu takımı yenince bize ihtiyacı yok yenilince bize ihtiyacı var... herkes tüm sivaslılar el ele bu maçı kaybedersek bide trabzona moralsiz gidecegiz takımımıza moral verelim LÜTFEN

1967_CLUB_ÖZGÜR
14.02.2006, 19:21
TEKRARLIYORUZZZZZZ :)

GESE. MAÇINDA SİVASSPORUMUZA DESTEK VERMEK ISTEYEN 90 DK. BAGIRACAGIM DIYEN MAROTHON A GELSİN !!....

x_burnley
14.02.2006, 19:25
Her zaman söyledim yine söylüyorum
bir takımın düşüşü varsa yükselişide mutlaka olacak
Bu takım sahipsiz kalmayacak ben şuna inanıyorum her ne kadar kötü sonuç alsak bile yinede 4 eylül stadı galatasaray maçında renkli olacaktır.
Takıma gs maçında Sahip çıkmak en büyük görevimiz allahtan bir aksilik çıkmaz ise maça gelebilirim yinede söz vermek istemiyorum gelemzsem bile tüm kalbim ve yüreğimle sivassporu tv başından da olsa desdeklemeye ve avazımın çıktığı kadar bağırmaya and içerim