Orijinalini görmek için tıklayınız : SON DAKİKA

dogukan58
11.02.2006, 23:08
Yönetimden Sivas taraftarına güvence
Deplasmanda V.Manisaspor'a 3-1 yenilen Sivasspor'un basın sözcüsü Fikret Ünsal, ''Kimse telaşa kapılmasın. Sivasspor kendini kesin toparlayacaktır'' dedi.
Ünsal, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Sivasspor'un ligde sadece 5 müsabakasını sahasında oynadığını belirterek, bundan sonra kendi sahalarında oynayacakları 8 maçla ilk 8 içinde yerlerini alacaklarını bildirdi. Hiç kimsenin endişeye kapılmaması gerektiğini ifade eden Ünsal, şöyle devam etti:

''Taraftarlarımız endişeye kapılmasın. Şimdi birlik ve beraberlik zamanıdır. Kimse yarın utanacağı sözü söylemesin. Tüm Sivaslıları Sivasspor'a moral desteğine davet ediyorum. Sivasspor kendini kesin toparlayacaktır. Kimse aleyhimize bugünden laf üretmeye başlamasın. 8 hafta sonra yüzümüze bakamazlar.''

dogukan58
11.02.2006, 23:10
İNSALLAH SAYIN ÜNSAL IN DEDİĞİ GİBİ ÇIKAR

1967_DERNEK_10UR
11.02.2006, 23:14
38 sene önceki heyecan ve destek hiç eksilmedi..aynen devam ediyor...

hattab
11.02.2006, 23:17
yav bubasin sozcusuhayalgoruyo heralde zaten kendisini tanidigim kadariyla futbolla alakasi olmayan birisine benziyoosekiz haftada sekiz macida alalim zaten bizkesin efaya gideriz bee az puanmi yirmidort puan hala millete telkinde bulunuyolar tamam bizde isterizki en iyi durumda olalim ama artik ben iyi durumu birakin ligde kalalimda baska bisey istemiyorum der hale geldim artik baskasine der bilemem bana bahane degil tedbirlerden bahsetsinler iyi olacagiz demekle iyi olunsaydi biz hep iyi olalim diye dusunuyoruz ama takim artik bizi haddinden fazla hayal kirikligina ugratti ya yeter desinler yada bu isi yapamadiklarini kabul etsinler

sinan58_34
11.02.2006, 23:28
biz hıcbızaman takımımıza olan guvenımızı kaybetmedık zor gunler gecırıyoruz ama kısa zamanda duzelırız ınsallah

erhan5834
11.02.2006, 23:34
Yönetimden Sivas taraftarına güvence
Deplasmanda V.Manisaspor'a 3-1 yenilen Sivasspor'un basın sözcüsü Fikret Ünsal, ''Kimse telaşa kapılmasın. Sivasspor kendini kesin toparlayacaktır'' dedi.
Ünsal, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Sivasspor'un ligde sadece 5 müsabakasını sahasında oynadığını belirterek, bundan sonra kendi sahalarında oynayacakları 8 maçla ilk 8 içinde yerlerini alacaklarını bildirdi. Hiç kimsenin endişeye kapılmaması gerektiğini ifade eden Ünsal, şöyle devam etti:

''Taraftarlarımız endişeye kapılmasın. Şimdi birlik ve beraberlik zamanıdır. Kimse yarın utanacağı sözü söylemesin. Tüm Sivaslıları Sivasspor'a moral desteğine davet ediyorum. Sivasspor kendini kesin toparlayacaktır. Kimse aleyhimize bugünden laf üretmeye başlamasın. 8 hafta sonra yüzümüze bakamazlar.''
aynen devam ediyo bizim heyecanımız takım iyi olduğunda herkez yanında olur önemli olan bu günler....

avare
11.02.2006, 23:56
PUANLA DÖNECEĞİZ!
Yazar SivasSpor.Com
Cuma, 10 Şubat 2006

Sivasspor Basın Sözcüsü Fikret Ünsal Vestel Manisa-spor maçından puanla döneceklerini söyledi.

Çok zor bir maçın olacağını belirten Ünsal, “Gücümüz ve yaptıklarımız ortada. Rakibimiz de devre arasında iyi transferler yaptı.

Ama biz ne olursa olsun bu maçtan puan veya puanlarla dönmeyi hedefliyoruz. Elimiz boş dönmek istemiyoruz.

Geçen hafta bir çok futbolcumuzdan yoksunduk. Bu hafta bu futbolcularımızda takımdaki yerini alacak. Uzun süredir devam eden galibiyet hasretimizi Manisa’da dindireceğimize ve yeniden çıkışa geçeceğimize eminim. Takımımıza sonuna kadar güveniyoruz”dedi.

Hakikat Gazetesi

Sayin Ünsal dun boyle diyordunuz bu gun boyle hangisine inanalim

agca58
12.02.2006, 00:07
inşallah dediğin gibi olur..
umarız siz bizim yümüze bakamaz duruma gelmezsiniz..
sadece kızdığımız bi konu var..herkes transfer yaparken neden biz 2.ligden toplama futbolcular aldık..elalem golcü getirdi biz golcümüzü sattık.buna kzıyoruz..

1967_DERNEK_10UR
12.02.2006, 00:11
PUANLA DÖNECEĞİZ!
Yazar SivasSpor.Com
Cuma, 10 Şubat 2006

Sivasspor Basın Sözcüsü Fikret Ünsal Vestel Manisa-spor maçından puanla döneceklerini söyledi.

Çok zor bir maçın olacağını belirten Ünsal, “Gücümüz ve yaptıklarımız ortada. Rakibimiz de devre arasında iyi transferler yaptı.

Ama biz ne olursa olsun bu maçtan puan veya puanlarla dönmeyi hedefliyoruz. Elimiz boş dönmek istemiyoruz.

Geçen hafta bir çok futbolcumuzdan yoksunduk. Bu hafta bu futbolcularımızda takımdaki yerini alacak. Uzun süredir devam eden galibiyet hasretimizi Manisa’da dindireceğimize ve yeniden çıkışa geçeceğimize eminim. Takımımıza sonuna kadar güveniyoruz”dedi.

Hakikat Gazetesi

Sayin Ünsal dun boyle diyordunuz bu gun boyle hangisine inanalim
NO COMMENT....

http://www.sivasspor.com/chat/include/templates/openchat/images/icons/smileys/SM006.gif