Orijinalini görmek için tıklayınız : PFDK Diyarbakır'ı yaktı

Etem-Murat
07.03.2006, 19:54
http://www.internethaber.com/images/news/2141

PFDK'da Diyarbakırspor-Konyaspor maçında çıkan olaylardan dolayı ev sahibi takıma ağır ceza verdi!

PFDK Diyarbakır'ı yaktı
PFDK'dan Diyarbakır'a 3 maç seyircisiz maç cezası çıktı.

Turkcell Süper Ligi’nde Diyarbakırspor’un Konyaspor’u ağırladığı 27 Şubat'taki maçın 87. dakikasında çıkan olaylar nedeniyle maç tatil edilmişti.

DİYARBAKIR SPOR VE KONYA SPOR MACINDA CIKAN OLAYLARDA
DİYAR BAKIR SPORA 3 MAC SEYİRCİSİZ OYNAMAMA CEZASI
VERİLDİ TEKME ATAN YÖNETİCİYEDE 3 YIL HALK MAHRUMUYETİ KESİLDİ
SİZCE BU OLAYLARIN ARDINDAN VERİLEN CEZA AZMI COK MU BEN CE AZ.!

ElbeyLi58
07.03.2006, 19:56
SEYİRCİSİZ OYNAMAMA CEZASI MI???
YOKSAM MACLAR BASKA YERDE MI OYNANACAK?????

1967_DERNEK_10UR
07.03.2006, 19:56
BENCE YATSIN KALKSINLAR 3 MAÇA DUA ETSİNLER...İHRAÇ OLMALARI LAZIMDI..(silindi)

bugrakova
07.03.2006, 19:57
sivasspor maçında da cezalılar değil mi

ElbeyLi58
07.03.2006, 19:57
Kaptan M. ALi var
yoksam düsünler 2. lige

ElbeyLi58
07.03.2006, 19:58
sivasspor maçında da cezalılar değil mi
evet 27. Haftaya geliyor cezali!!!!

DJMuRaT
07.03.2006, 20:06
Az bile bence küme düşürülmeleri lazımdı..Ama daha iflah olmazlar...Diyyarnakır seneye Gmüşhaneye...:D :D

Etem-Murat
07.03.2006, 20:09
SEYİRCİSİZ OYNAMAMA CEZASI MI???
YOKSAM MACLAR BASKA YERDE MI OYNANACAK?????
SEYİRCİSİZ OYNAMAMA CEZASI VERİLDİ

DJMuRaT
07.03.2006, 20:13
Kaptan M. ALi var
yoksam düsünler 2. lige

M.alide onlarla düşecek deil ya gardaş...Başka bi takıma gider...olmazsa Sivasa Gelir geri..:D

alimuharrem58
07.03.2006, 20:20

gercekten de dua etsınler boyle bır olay bızım basımıza gelse(ALLAH GÖSTERMESİN) bizi kesın lıgden ıhrac ederlerdı

TracyMcGrady58
07.03.2006, 20:24

haklisin.3 mac ceza mi ki? Bunun arkasinda kesin birileri var.bence 2.lige atilmalari gerekirdi.türkiye-isvicre macindan daha beter di bu.bunlar nasil olsa gine biseyler yapacak.serhat ulueren ne yapacak hepimiz görecez cünkü tv de biseyler demisti

sinan58_34
07.03.2006, 20:31
DIYARBAKIR YATSINKALKSIN DUA ETSIN BU KADARLA KALMASI IYI

YatodaSin
07.03.2006, 20:32

ONUR ABI AGZINDAN BAL AKIYO VALLAHA.BIZ BISEY YAPMADIGIMIZ HALDE BIR MAC YEDIK BUNLAR HER MACTA OLAY CIKARIYO 3 MACNAN GINE IYI KURTARMISLAR

Arif Coşkun
07.03.2006, 21:00
Bence buna yakma değil,söndürme denmeli. Bu olaylara rağmen 3 maç seyircisiz oynamak verilebilecek en hafif ceza bence.Tamam sporcuların ve bazı kimselerin günahı yok ama,fatura çıkarıldımı genel çıkarılıyor.Buda şunu gösteriyorki, D.Bakır devlet destekli bazı nedenler için korunuyor,bazı siyasi kararlar için.Zaten lige çıkmasıda buna benzer nedenlerden dolayı çıkarıldığı söyleniyordu.Böyle bir durum başka bir kulüp tarafından yapılsaydı siz o zaman göreydiniz cezayı. Rakip seyirci olay çıkardı,4 eylülde gördünüz başımıza geleni.Bu 3 maç çok hafif bir ceza,artık hayırlısı.

TracyMcGrady58
07.03.2006, 21:03

PFDK'da Diyarbakırspor-Konyaspor maçında çıkan olaylardan dolayı ev sahibi takıma ağır ceza verdi!

PFDK Diyarbakır'ı yaktı

Turkcell Süper Ligi’nde Diyarbakırspor’un Konyaspor’u ağırladığı 27 Şubat'taki maçın 87. dakikasında çıkan olaylar nedeniyle maç tatil edilmişti.

Siyahi,(Bebe) oyuncuya tekme atan kisiye ne cezasi verdiler gardas?

ElbeyLi58
07.03.2006, 21:08
Futbolda görmek istemedimiz olaylar ama malesef bu tür
olaylar her yerde oluyor
3 mac ceza ginede agir ne olursa olsun
Burda Spor yapiliyor
keske Federasyon maclari baska yere alsaydi
Seyircizis mac olmas!!!!!!

erhan5834
07.03.2006, 21:19

PFDK Diyarbakır'ı yaktı

vay be bu kadar olaya 3 maç düşündürücü yani ama bizim maça denk geliyosa bizde izleyemeyecez ya :(

sedatkaya
07.03.2006, 21:26
NE 3 MAÇI YA DİREK KÜMELERİ LAZIM (silindi)CEZALARI BİTİKTEN SONRA YAPACAK LARI ŞEY AYNI

superglam
07.03.2006, 21:27
Arkadaşlar olaya farklı yönden bakacağım.. Aslında diyarbakırsporun ceza alması beni ilgilendirmiyor şu anda.. Neyse konuya girmek istiyorum... Önce hafızanızı yoklamanızı isteyeceğim.. Ligin 16 nci haftasına gidelim ve Sivasspor-Konyaspor maçını hatırlayalım..

http://superglam.sitemynet.com/star.jpg

umarım bu resim hatırlamanıza yardımcı oldu.. Gizli başrol takım..! dikkatinizi çekiyor umarım..

Bu gizli başrol takım bizi tahrik etmek için elinden geleni yaptı...! Hatta kan bile aktı o maçta.. Hatırlayamazsanız hemen bir resim daha vereyim..

http://superglam.sitemynet.com/net.jpg

Evet ardından hem sivasspora ve hemde konyaspora bir maç saha kapama cezası geldi ama gizli baş rol takımı bunun üstesiden gelerek kendisi için verilen cezayı iptal ettirdi... Bizim itirazımızı ciddiye bile almadı.. ee biz ne yaptık sadece...

http://superglam.sitemynet.com/federasyon.jpg

siyah çelenk bıraktık..

Evet sonuç olarak diyarbakır maçında da gizli başrol takım görevini oldukça masumane yaptığına inanıyor ve kesinlikle konyaspora da ceza verilmesi için sizleri TFF yi bu konuda bilgilendirmeye davet ediyorum.. Konyasporun daha çok tahrikler yapacağını düşündüğüm için biran önce önlem alınması gerektiğini savunuyorum..

Sivasspor.com1

TracyMcGrady58
07.03.2006, 21:34
cok az vermisler.sezon sonuna kadar stadi kapatmalari lazimdi

58-Göksun
07.03.2006, 21:43
Yanarım yanarımda M Ali nin böyle bi takımın formasını giymesine yanarım.Bence bu ceza değil sanki uyarı .Olayları herkes gördü nasıl 3 maçla kaldı hayret.Savaş alanına döndü ortalık.Hem D.Bakırlılar bunu hep yapıyor ilk değil böyle hafif cezalar olursa sonda olmaz.

ygd
07.03.2006, 22:22
3 maç çok azz..bence daha fazlasını hak ediyolar...

erem
07.03.2006, 22:31
Türkiye-İsviçre maçında bu yapılanların onda biri yapılmadı ceza ortada...Ceza caydırıcı olmalıydı. Bu kafayla işimiz zor.

özsivasli1903
07.03.2006, 22:53
yeter ya adamlar zaten küme düsecek ...
ama o yöneticiye yaziklar olsub inip sahaya oyuncuya tekme at ayip...

slmlar özsivasli bugra

1967_DERNEK_MUSTAFA
07.03.2006, 23:15
zaten süper ligi hak etmemişlerdi gaffar okan sayesinde buralara geldiler yoksa çıkamazları düşerler ozaman tekrar bir yem olarak emniyet müdürü ararlar nasıl olsa

1967_DERNEK_10UR
07.03.2006, 23:25
BU NASIL BİR SİSTEM ANLAMIYORUM..SUDAN SEBEPLERLE BİZE VERİLEN CEZALARA BAKIYORUM BİRDE DİYARBAKIRSPOR'A VERİLEN CEZAYA BAKIYORUM GÜLERMİSİN AĞLARMISIN..BANA GÖRE TÜRKİYE MİLLİ TAKIMINA VERİLEN 6 MAÇ AZ BİLE DİYARBAKIRDA MİLLET SIĞIR GİBİ SAHAYA GİDİYOR 3 MAÇ VERİYORLAR ADALET NERDE KALDI.BİZ HANGİ SIFATLA FIFA YA VE CASA BİZE VERİLEN CEZA ÇOK FAZLA DİYE ŞİKAYETTE BULUNACAZ..KENDİ İÇ İŞLERİMİZDE Kİ DAVALARDA KOMİK CEZALAR VERİYORUZ.GEÇEN SENEKİ KARAGÜMRÜK MAÇINDA KAPI KIRILDI DİE SİVASSPOR'A 50 MİLYAR CEZA GELDİ.DİYARBAKIRSPOR'A 3 MAÇ GELİYOR..ONLAR BİZİM RAKİBİMİZ VE NE KADAR FAZLA CEZA ALIRLARSA O KADAR BİZİM LEHİMİZE..DEMEK Kİ BAZI TAKIMLARI KORUYORLAR KORUYUN BAKALIM BİZE GELİNCEDE SAÇMA SAPAN CEZALAR VERİLİYOR...

hattab
08.03.2006, 00:00
DIYARBAKIRLA ILGILI YORUMLARINIZI BENCE ABARTARAK YAPIYOSUNUZ CEZAYI HAKKETTILER AMA BENCE DIYARBAKIR GUZEL FUTBOL OYNAYAN BIR EKIP OLAYI PKK CART CURT KONULARINA CEKERSEK BUNUN SPORLA HIC ALAKASI YOK UC BES KANI BOZUK OLAY CIKARTTI DIYE KOSKOCA BIR SEHRI KATLETMIS OLURUZ
KURT OLAYINI BIR KENARA BIRAKALIM BU ULKEDE ETNIK GURUPLAR OLARAK BERABER YASIYOSAK NE OLURSA OLSUN BERABER YASAMANIN KARSILIKLI SAYGI ANLAYISININ HERZAMAN KORUNMASI LAZIM CUNKI DIYARBAKIR BIR TURKIYE CUMHURIYETI SEHRIDIR VE EN AZ DIGER ILLER KADAR DEGERLIDIR
NEIDUGU BELIRSIZ BIR KAC CAPULCU YUZUNDEN KOSKOCA BIR SEHRI KARALAMAK EN COK PKK LI SEREFSIZLERIN ISINE GELIR CUNKI TARAFLI TARAFSIZ HER YERDE DIYARBAKIR UZERINDEN FIRILDAKLAR CEVIRMELERI KOLAYLASACAK ONUN ICIN ARKADASLAR SONU KOTU BIR OLAYDI AMA DIYARBAKIR DUSSUN BASKASI CIKSIN GIBI GORUSLER YERINE BIZ KENDI SIVASSPORUMUZA BAKALIM ONUNLA ILGILI KONUSALIM BEN FUTBOL FEDERASYONU BASKANI OLSAM DIYARBAKIRI KUMEDE BIRAKIRIM LIG DUSURTMEM CUNKI DIYARBAKIRIN SUPERLIGDE OLMASI O INSANLARIN KENDILERINE VERILEN DEGERIN BIR GOSTERGESI OLARAK ALGILAMALARINI SAGLAYAN BIR ARACTI AMA TAKIP EDENLER BILIR PKK LI SEREFSIZLERIN SEHIRDE CIKARTTIGI BIR DEDIKODU VAR HALKI DEVLETE KARSI KISKIRTMAK ICIN DIYARBAKIRI LIGDEN DUSURECEKLER DIYE PROPAGANDA YAPIYOMUS PKK LILAR DIYARBAKIRLILARDA BU OYUNA GELDILER BU HER SEHRIN BASINA GELIR BUGUN TRABZONDA AYNI SORUNLARI YASADI BASKA TAKIMLARDA AYNI SORUNLARLA KARSILASTI AMA EN GUZELI HIC OLAY OLMADAN KARDESCE MAC SEYRETMEK AMA NE YAPALIM ARTIK FUTBOL SPOR OLMAKTAN CIKIP MAFYANIN CIRIT ATTIGI AT YARISI PISTINE DONDU

1967_DERNEK_10UR
08.03.2006, 00:05
DIYARBAKIRLA ILGILI YORUMLARINIZI BENCE ABARTARAK YAPIYOSUNUZ CEZAYI HAKKETTILER AMA BENCE DIYARBAKIR GUZEL FUTBOL OYNAYAN BIR EKIP OLAYI PKK CART CURT KONULARINA CEKERSEK BUNUN SPORLA HIC ALAKASI YOK UC BES KANI BOZUK OLAY CIKARTTI DIYE KOSKOCA BIR SEHRI KATLETMIS OLURUZ
KURT OLAYINI BIR KENARA BIRAKALIM BU ULKEDE ETNIK GURUPLAR OLARAK BERABER YASIYOSAK NE OLURSA OLSUN BERABER YASAMANIN KARSILIKLI SAYGI ANLAYISININ HERZAMAN KORUNMASI LAZIM CUNKI DIYARBAKIR BIR TURKIYE CUMHURIYETI SEHRIDIR VE EN AZ DIGER ILLER KADAR DEGERLIDIR
NEIDUGU BELIRSIZ BIR KAC CAPULCU YUZUNDEN KOSKOCA BIR SEHRI KARALAMAK EN COK PKK LI SEREFSIZLERIN ISINE GELIR CUNKI TARAFLI TARAFSIZ HER YERDE DIYARBAKIR UZERINDEN FIRILDAKLAR CEVIRMELERI KOLAYLASACAK ONUN ICIN ARKADASLAR SONU KOTU BIR OLAYDI AMA DIYARBAKIR DUSSUN BASKASI CIKSIN GIBI GORUSLER YERINE BIZ KENDI SIVASSPORUMUZA BAKALIM ONUNLA ILGILI KONUSALIM BEN FUTBOL FEDERASYONU BASKANI OLSAM DIYARBAKIRI KUMEDE BIRAKIRIM LIG DUSURTMEM CUNKI DIYARBAKIRIN SUPERLIGDE OLMASI O INSANLARIN KENDILERINE VERILEN DEGERIN BIR GOSTERGESI OLARAK ALGILAMALARINI SAGLAYAN BIR ARACTI AMA TAKIP EDENLER BILIR PKK LI SEREFSIZLERIN SEHIRDE CIKARTTIGI BIR DEDIKODU VAR HALKI DEVLETE KARSI KISKIRTMAK ICIN DIYARBAKIRI LIGDEN DUSURECEKLER DIYE PROPAGANDA YAPIYOMUS PKK LILAR DIYARBAKIRLILARDA BU OYUNA GELDILER BU HER SEHRIN BASINA GELIR BUGUN TRABZONDA AYNI SORUNLARI YASADI BASKA TAKIMLARDA AYNI SORUNLARLA KARSILASTI AMA EN GUZELI HIC OLAY OLMADAN KARDESCE MAC SEYRETMEK AMA NE YAPALIM ARTIK FUTBOL SPOR OLMAKTAN CIKIP MAFYANIN CIRIT ATTIGI AT YARISI PISTINE DONDU
AĞBİ BİZİM OLAYI SİYASALLAŞTIRDIĞIMIZ YOK AMA VERİLEN BU CEZADA ADİL DEĞİL..BİZE VERİLEN CEZALARA BAKIYORUM BİRDE DİYARBAKIRSPOR'A VERİLEN CEZAYA BAKIYORUM İSYAN ETMEMEK ELDE DEĞİL..BU OLAY KONYA MAÇINDA PATLAK VERMESEYDİ BİZİM MAÇTA KESİN BİR PİSLİK ÇIKACAKTI VE BİZDE ORDA OLACAKTIK..BU SEFER CEZAYA ORTAK OLACAKTIK...BELKİDE CEZADA Kİ EN BÜYÜK PAY BİZE DÜŞECEKTİ.....

revenge58
08.03.2006, 00:16
Arkadaşlar olaya farklı yönden bakacağım.. Aslında diyarbakırsporun ceza alması beni ilgilendirmiyor şu anda.. Neyse konuya girmek istiyorum... Önce hafızanızı yoklamanızı isteyeceğim.. Ligin 16 nci haftasına gidelim ve Sivasspor-Konyaspor maçını hatırlayalım..

http://superglam.sitemynet.com/star.jpg

umarım bu resim hatırlamanıza yardımcı oldu.. Gizli başrol takım..! dikkatinizi çekiyor umarım..

Bu gizli başrol takım bizi tahrik etmek için elinden geleni yaptı...! Hatta kan bile aktı o maçta.. Hatırlayamazsanız hemen bir resim daha vereyim..

http://superglam.sitemynet.com/net.jpg

Evet ardından hem sivasspora ve hemde konyaspora bir maç saha kapama cezası geldi ama gizli baş rol takımı bunun üstesiden gelerek kendisi için verilen cezayı iptal ettirdi... Bizim itirazımızı ciddiye bile almadı.. ee biz ne yaptık sadece...

http://superglam.sitemynet.com/federasyon.jpg

siyah çelenk bıraktık..

Evet sonuç olarak diyarbakır maçında da gizli başrol takım görevini oldukça masumane yaptığına inanıyor ve kesinlikle konyaspora da ceza verilmesi için sizleri TFF yi bu konuda bilgilendirmeye davet ediyorum.. Konyasporun daha çok tahrikler yapacağını düşündüğüm için biran önce önlem alınması gerektiğini savunuyorum..

Sivasspor.com1
onemli bir nokta bence de...neden hep konyaspor maclarında olay cıkıyor dıye kimse sormuyor mu?ayrıca 3 mac saha kapatma cezası bu olaylar ıcın az...

gercek58li
08.03.2006, 00:25
Bence buna yakma değil,söndürme denmeli. Bu olaylara rağmen 3 maç seyircisiz oynamak verilebilecek en hafif ceza bence.Tamam sporcuların ve bazı kimselerin günahı yok ama,fatura çıkarıldımı genel çıkarılıyor.Buda şunu gösteriyorki, D.Bakır devlet destekli bazı nedenler için korunuyor,bazı siyasi kararlar için.Zaten lige çıkmasıda buna benzer nedenlerden dolayı çıkarıldığı söyleniyordu.Böyle bir durum başka bir kulüp tarafından yapılsaydı siz o zaman göreydiniz cezayı. Rakip seyirci olay çıkardı,4 eylülde gördünüz başımıza geleni.Bu 3 maç çok hafif bir ceza,artık hayırlısı.

OLAY BU BASKA NE DIYELIM!
BIZDE OLSAYDI SANIYORUM YARGISIZ INFAZ EDERLERDI!

HOZAT58
08.03.2006, 00:39
ceza az butun olaylar sıyası ıdı zaten sıyesı nedenlerle kaldılar lıgdee kume duşsunler aynısını sıvas ta bıle yaptılar ne cabuk unttunuz az amatore duşsun

1967_DERNEK_MUSTAFA
08.03.2006, 01:13

SEN OLAYLARIN İÇİNDE OLMADIĞIN İÇİN DAVULUN SESİ SANA HOŞ GELİYOR BİZ NELER ÇEKTİK VE ÇEKTİRDİ O DİYARBAKIR

YYILDIRIM
08.03.2006, 02:05
dbakırspor bence bu taraftarıyla bu kadar süper ligde oldu yeterde artar zaten gaffar okkanın sayesinde çıktılar, terörist taraftarıylada düşerler.
iyi ve kötü burda kötü diyarbakır taraftarı iyisi ise gaffar okkan!

ElbeyLi58
08.03.2006, 21:56
Diyarbakırspor taraftarının çıkardığı olaylar nedeniyle
yarıda kalan Diyarbakırspor-Konyaspor maçı federasyon
tarafından Konyaspor lehine 3-0 tescil edildi..

25. Hafta Puan Durumuda
Buna göre 7.Siradan 8. siraya düstük;)

CAGLAYAN
08.03.2006, 22:16
Diyarbakırspor, Tahkim Kurulu'na başvurdu

Diyarbakırspor Kulübü Başkanlığı'na getirilen Servet Can, federasyonun verdiği karara saygılı olduklarını, Tahkim Kurulu'ndan çıkacak kararı beklediklerini söyledi.

Olaylı Diyarbakırspor-Konyaspor maçının ardından istifa eden Abdullah Akyıl'ın yerine başkanlığa getirilen Servet Can, öncelikle teknik direktör problemini yarına kadar çözeceklerini belirtti. Malatyaspor karşısına yeni hocayla çıkacaklarını kaydeden Can, "Federasyonun kulübümüze verdiği cezaya saygılıyız. Konuşacak bir şeyimiz olmadığı gibi Tahkim Kurulu'na başvurduk ve oradan çıkacak kararı bekliyoruz" dedi.

Yeşil-beyazlı kulüpte yaklaşık 5 yıldır görev yaptığını hatırlatan Servet Can, "Önce asbaşkanlık ardından da 2. başkan ve şimdi de başkanlık görevini aldım. Arkadaşımız Abdullah Akyıl'ın gitmesiyle dün yönetim kurulu görevi oy birliğiyle bana verdi. Taraftar arasında da bir problemin olacağına inanmıyorum. Zaten görevimizin başında ve işin içindeyiz. Sonuna kadar mücadele edeceğiz. Bundan sonra Diyarbakırspor ligdeki konumu itibarıyla biraz daha sıkıntılı. Bu doğrultuda taraftarımızdan daha fazla destek, daha fazla özveri bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

Öte yandan, Diyarbakır Valisi Efkan Ala da yeni yönetimi kutladığını belirterek, "Eski başkan ve yönetimde görev alan arkadaşlar ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştılar. Yeni yönetimde elinden ne gelir, neler yapabilir onların arayışı içindedir. Biz elimizden gelen katkıyı onlara sağladığımız gibi sağlamaya da devam edeceğiz. Diyarbakırspor'u Super Lig'de tutmak için herkes elinden gelen yardımı ve katkıyı sunacaktır. Ancak bu katkı somut olmalıdır. Yani sadece eleştiri, katkı değildir. Devlet top oynamaz, benim işim bu değildir. Ben ilin yöneticisi olarak, elimden gelen katkıyı sunarım. Ama takımı almak veya götürmek benim işim değildir. Memurların hayatları boyunca alamayacakları parayı, futbolcu bir transferde alabiliyor. Bizim de yapacağımız işler var, o da onlara katkıda bulunarak motive etmektir. Burada olumsuz gün yaşandı. Diyarbakırspor'a ve Diyarbakır'a büyük bir kötülüktü. Hiçbir gerekçe böyle bir sonucu haklı gösteremez. İnsanlar oturduğu yerden maçı seyredecekleri yerde koltukların hepsini kırıp sahaya attılar" dedi

ba ba ba ba hem suclular hem güclüler .. Utanmadanda Tahkime gidiyorlar.
ulan bu olayi sivas cikartsaydi varyaaaaaaaaa neler gelmisti basimiza,düsünmek bile istemiyorum.

Kaptan-58
08.03.2006, 22:16
VALLA DERİN DEVLET GENE YAPMIŞ YAPACAĞINI.. GEÇEN SENE LİGDEN DÜŞÜRMEDİLER BU SENEDE KOLLUYOLAR. ALLAH KORUSUN BU OLAYLAR BAŞKA Bİ TAKIM TARAFINDAN YAPILMA OTOMATİK OLARAK KÜME DÜŞERDİ.. NE DİYELİM.. YAZIKLAR OLSUN.. BU GİDİŞLE BU SENEDE DÜŞÜRMEZLER D.BAKIRI...

1967_DERNEK_10UR
08.03.2006, 23:16
HANGİ YÜZLE TAHKİME GİDİYORLAR ANLAMIYORUM..MİNAREYİ ÇALAN KILIFINIDA HAZIRLIYOR...

gercek58li
09.03.2006, 00:39
TAHKIME GITSINLER VE INSALLAH BÖYLECE CEZALARI AZ BULUNUR VE ARTIRILIR!
BU ARADA TAHKIMIN BAKISINI DA ÖGRENMIS OLURUZ!!!

Güner
10.03.2006, 14:27
ceza normal az da degil fazlada değil. hakkı buydu

Güner
10.03.2006, 14:28
sivas macıda seyircisiz. ama bu hafta malatyayı yenerlerse bizide yenerler valla düşmemek icin gecen seneki hikaye ortaya cıkar bu hafta malatyaya yenilirse bizde puan alırız diyardan

yigido5835
10.03.2006, 14:49
bence verilecek en ii ceza 5 sene boyunca diyarbakırdaki diyarbakır konya maçlarını seyircisiz oynatmak olurdu...

YatodaSin
10.03.2006, 15:08
bence verilecek en ii ceza 5 sene boyunca diyarbakırdaki diyarbakır konya maçlarını seyircisiz oynatmak olurdu...

Sade konyaya yapsalar öyle yapilabilirdi ama bunlar her yenildigi macta böyle yapiyolar oda senelerden beri.Aslinda takimin kapatilmasi gerekiyo diyarbakir düzelmezzzz

yigido5835
10.03.2006, 15:15
Sade konyaya yapsalar öyle yapilabilirdi ama bunlar her yenildigi macta böyle yapiyolar oda senelerden beri.Aslinda takimin kapatilmasi gerekiyo diyarbakir düzelmezzzz
DİYAR BAKIR TAKIMI KAPANIRSA İSYAN ÇIKAR ÖYLE ŞEY OLUR MU HİÇ KARDEŞİM ÜLKE BÜTÜNLÜĞÜNÜN SAĞLANMAYA ÇALIŞILDIĞI ŞU GÜNLERDE YAPILACAK İŞ Mİ BU ŞİMDİ

TeSTeRe
10.03.2006, 15:18
siz buna agir cezami diyorsunuz...?
Peki Turkiye-Isvicre macinda cikan olaylar sonucu bizim haksiz yere aldigimiz cezaya ne demeli...

Sivasli_Celal
10.03.2006, 15:35
sivas olsaydi yakmisdilar bizi

adamlara bak elini sallaya sallaya gectiler olayi
3 mac neki yahu

adamlara seson bitenece verseydiler en iyisi o olacakti

ama nerdeeeeeeeeeeeee
sivas olsaydi divrigle bir lige sokardilar

herneyse

RECEP_YÜKSEL
11.03.2006, 13:34
ARKADAŞLAR ADAMALAR SAHA ŞİŞE ATMADIKİ TÜRBÜNDE KÜFÜRDE ETMEDİLER EFENDİ EFENDİ SAHAYA GİRİP CİLETLE DERB TRAŞININ REKLAMINI YAMPAK İSTEDİLER BU KADAR CEZA DA ÇOK ADAMLARA YANLIŞ ANLAMIŞ FEDERASYON HE BIÇAKLAR ONLARDA HANİ BELKİ AÇILIŞTA KURBAN KESERLERSE DERİLERİNİ YÜZMEK İÇİN GETİRMİŞLER BİZ NE KADAR YANLIŞ ANLAMIŞIŞ FEDEASYON DOĞRUSUNU YAPMIŞ BİZE BİR MAÇ NİYE VERDİLER HAKKET NE YAPMIŞTIK SİZ ADAMLAR ALIN AYRANIMIZ SOĞUK İÇİN DERSENİZ ADAMLAR HASTA OLURSA FEDERASYONDA BİZE BİR MAÇ CEZA VERİR? Sivasspor.com1

deli_yigido
11.03.2006, 13:46
Azzz gardas azzz bu ceza o terörist, bayraksızlaraaa !!!!!!!!!

serhankaburcuk
11.03.2006, 14:05
Bu bence ceza değide daha çok onlar için ödül oldu...Türk milli takımının İsviçre maçında yaptığına bakıyorum aldığı cezaya bakıyorum ceza değil yani...Adamlar canlarını zor kurtradılar ...Ama verilen ceza 3 maç seyircisiz...O zaman bizim İşviçrelileri öldürmemiz lazımdı....Bu Diyarbakıra verilen ceza değil bence ödül...Bana kalsa direkt olarak ligden ihraç ederdim....

ademgoze
11.03.2006, 14:30
iyi bize yaradı maç seyircisiz oynanacak

PATRON
11.03.2006, 14:37
diyarbakırın süper lige nasıl çıktığını hepimiz biliyoruz.bazılarının yoğun çalışmalarından dolayı çıkmışlardı.yine bazılarının yardımları ile çok az bi ceza aldılar tabi buna ceza denilebilrse.ama ligden düşmelerini engelleyemezler...oynadıkları futbol ortada zaten..

serhankaburcuk
11.03.2006, 21:47
diyarbakırın süper lige nasıl çıktığını hepimiz biliyoruz.bazılarının yoğun çalışmalarından dolayı çıkmışlardı.yine bazılarının yardımları ile çok az bi ceza aldılar tabi buna ceza denilebilrse.ama ligden düşmelerini engelleyemezler...oynadıkları futbol ortada zaten..

ASLINDA YİNE LİGDEN DÜŞMESİNİ BAZI ÇEVRELER İSTEMİYOR AMA OYNADIKLARI FUTBOL ORTADA DÜŞMEYE MAHKUMLAR...

DJMuRaT
11.03.2006, 21:49
Diyarbakır düşerse daha çıkamaz...Haksızlıkla çıktıları ligde bir daha görmemek dileğiyleeeee

ErdalGüler
11.03.2006, 22:32
DİYARBAKIRIN ALDIĞI CEZA AZ GİBİ GÖZÜKSEDE ASLINDA DAHA BÜYÜK OLAYLARIN VE PROVAKASYONUN ÖNÜNÜ KESMESİ AÇISINDAN BELKİDE YETERLİ GİBİ... ÇÜNKÜ ORADA ÇIKAN OLAYLARLA BAZI ŞEYLER ASLINDA KÖRÜKLENMEYE ÇALIŞILIYOR. BURADA ORTAYA BİR ATEŞ YAKILMIŞ VE KÖRÜK OLUNMASI İSTENİYOR. AMA NİTEKİM CEZA BELKİ YETERLİ DEĞİL AMA BAZI KÖTÜ SONUÇLARIDA ENGELLEDİĞİ ORTADA. ZATEN DİYARBAKIR ARTIK LİGDE TUTUNAMAZ VE DÜŞER. AMA NE OLURSA OLSUN SPORUN BÖYLE PROVAKOSYONLARA ALET EDİLMESİ OLDUKÇA VAHİM BİR DURUM... UMARIM BİRDAHA BÖYLE OLAYLAR YAŞANMAZ...

bugrakova
11.03.2006, 23:28
daha fazla gelmesi lazımdı fifa gibi değiiler :-) yoksa küme düşerlerdi

GrP_GARDAŞLAR
12.03.2006, 13:19
BENCE ÇOK AZ BİR CEZA OLMUŞ. HANİ NERDE 6 PUAN SİLMELER,HANİ NERDE İHRAÇ EDİLMELER.SİVASSPOR OLSAYDI DEF E KOYAR ÇALARLARDI.3 MAÇ DEİL EN AZ 6 MAÇ SAHA KAPATMA GELMELİYİDİ.SEN BÖLE EDERSEN ÇİFTE STANDART UYGULARSAN ELBETTE OLAY ÇIKARMAYA DEVAM EDER.TÜRK FUTBOLUNU AYIBI İLE KARŞI KARŞIYASINIZ.TARİHDEKİ KARA SAYFAYA YAZILACAK BU KARAR.AVRUPALI BUNU GÖRDÜĞÜ ZAMAN EMİN OLUN SADECE GÜLER....

SivasLee_
12.03.2006, 13:35
Diyarbakır Ligi kapattı bu saatten sonra düşmemeleri mucize olur diye düşünüyorum ..ama düşmesinide istemem diyarbakırın

yerliturkuaz
17.03.2006, 11:40
Pfdk diyarbakiri hic ama hic yakmadi tam terdsine dahada kolaylik sagladi sidedet olaylarinin dahada yapilmasina olanak sagladi diyarbakir taraftarlari alistirdilar her macta siddet olayi oluyor yeter arti yani bu diyarbakir taraftarina siddetle futbol mu olur bence kumeden dusurmeleri gerekirdi diyarbakiri ve tum turkiyeye ders olurdu bu

CAGLAYAN
17.03.2006, 11:57
Diyarbakırspor'un cezası onandı

Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, Diyarbakırspor'a verilen seyircisiz oynama cezasını onadı.

Kurul, bugün yaptığı toplantıda, Diyarbakırspor'un, Konyaspor ile yapılan ve 87. dakikada hakem tarafından tatil edilen lig maçında çıkan olaylar nedeniyle Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) tarafından verilen 3 maç seyircisiz oynama cezasına yaptığı itirazı görüştü. Diyarbakırspor'un itirazını reddeden kurul, PFDK'nın kararını onadı.

Bu arada, aynı karşılaşmada sahaya girerek rakip futbolcuya saldırıda bulunan ve daha sonra istifa eden Diyarbakırspor yöneticisi Felat Hevedanlı'ya verilen 3 yıl hak mahrumiyeti cezası ve rakip takım futbolcusuna spor ahlakına aykırı harekette bulunan antrenör Mehmet Budakın'a verilen 4 resmi maçtan men cezasına yapılan itirazlar da reddedildi. Böylece bu cezalar da onanmış oldu.