Orijinalini görmek için tıklayınız : SİZCE SİVASSPORDA YAŞANAN BU İSTİKRARSIZLIĞIN SEBEBİ NEDİR.

ErdalGüler
13.03.2006, 20:54
http://www.sipastv.com/flash/images/sivas-erciyes-1.jpg

SİZCE SİVASSPORDA YAŞANAN BU İSTİKRARSIZLIĞIN SEBEBİ NEDİR.

SİVASSPOR BİR BAKIYORSUN FENERBAHÇEYE GALATASARAYA KAFA TUTUTUYOR. BİR BAKIYORSUN HİÇ OLMAYACAK BİR TAKIMA YENİLİYOR. BİR BAKIYORSUN GALİBİYETE HASRET KALIYOR. BİR BAKIYORSUN SÜPER BİR GRAFİK ÇİZİYOR...

BUNLARIN SONUCUNDA ORTADA OLAN TEK ŞEY İSE SİVASSPORDAKİ İSTİKRARSIZLIK VE GELECEKTE NE OLACAĞI İLE İLGİLİ BELİRSİZLİK...

ŞİMDİ BU İSTİKRARSIZ GİDİŞİN SORUMLUSU SİZCE KİM?

___ 1 __ WERNER LORANT
___ 2 __ FUTBOLCULAR
___ 3 __ YÖNETİM KURULU
___ 4 __ TARAFTARIN MAÇLARA İLGİSİZLİĞİ
___ 5 __ YANLIŞ TRANSFER POLİTİKASI
___ 6 __ YETERSİZ KADRO
___ 7 __ ........................... (bunların haricinde aklınıza gelen birşey varsa yazın)

BENCE YETERSİZ KADRO VE YAPILAN YANLIŞ TRANSFERLERDEN KAYNAKLANIYOR. LORNTINDA BAZEN BÜYÜK HATALARI OLDUĞUNU DA UNUTMAMAK LAZIM?

1967_DERNEK_10UR
13.03.2006, 20:58
şu vefasız taraftar yazısını çıkar istersen papaz olmayalım seninle...

ErdalGüler
13.03.2006, 21:02
şu vefasız taraftar yazısını çıkar istersen papaz olmayalım seninle...

BEN BUNU BİR ANKET TARZINDA DÜŞÜNDÜĞÜM İÇİN YAZDIM. BEN ZATEN BİLİYORUM TARAFTARIMIZIN VEFASIZ OLMADIĞINI VE SADECE HERKESİN BU KONUDAKİ DÜŞÜNCESİ NEDİR ONU ÖĞRENMEK İÇİN YAZDIM.... BELKİ TARAFTARIN İLGİSİZLİĞİ DİYE DEĞİŞTİRİLEBİLİR...

bugrakova
13.03.2006, 21:04
evet arkadaşlar bence tek.direktör değişikliği iyi olur

1967_DERNEK_10UR
BEN BUNU BİR ANKET TARZINDA DÜŞÜNDÜĞÜM İÇİN YAZDIM. BEN ZATEN BİLİYORUM TARAFTARIMIZIN VEFASIZ OLMADIĞINI VE SADECE HERKESİN BU KONUDAKİ DÜŞÜNCESİ NEDİR ONU ÖĞRENMEK İÇİN YAZDIM.... BELKİ TARAFTARIN İLGİSİZLİĞİ DİYE DEĞİŞTİRİLEBİLİR...
İLGİSİZLİK OLABİLİR VEFASIZLIK AĞIR BİR İTHAM..

erhan5834
gardaş vefasız taraftar olmamış yakışmamış ne olarak düşündüysen düşün ama çıkar bence onu ordan.....

1967_CLUB_ÖZGÜR
13.03.2006, 21:07
http://www.sipastv.com/flash/images/sivas-erciyes-1.jpg

SİZCE SİVASSPORDA YAŞANAN BU İSTİKRARSIZLIĞIN SEBEBİ NEDİR.

SİVASSPOR BİR BAKIYORSUN FENERBAHÇEYE GALATASARAYA KAFA TUTUTUYOR. BİR BAKIYORSUN HİÇ OLMAYACAK BİR TAKIMA YENİLİYOR. BİR BAKIYORSUN GALİBİYETE HASRET KALIYOR. BİR BAKIYORSUN SÜPER BİR GRAFİK ÇİZİYOR...

BUNLARIN SONUCUNDA ORTADA OLAN TEK ŞEY İSE SİVASSPORDAKİ İSTİKRARSIZLIK VE GELECEKTE NE OLACAĞI İLE İLGİLİ BELİRSİZLİK...

ŞİMDİ BU İSTİKRARSIZ GİDİŞİN SORUMLUSU SİZCE KİM?

___ 1 __ WERNER LORANT
___ 2 __ FUTBOLCULAR
___ 3 __ YÖNETİM KURULU
___ 4 __ TARAFTARIN MAÇLARA İLGİSİZLİĞİ
___ 5 __ YANLIŞ TRANSFER POLİTİKASI
___ 6 __ YETERSİZ KADRO
___ 7 __ ........................... (bunların haricinde aklınıza gelen birşey varsa yazın)

BENCE YETERSİZ KADRO VE YAPILAN YANLIŞ TRANSFERLERDEN KAYNAKLANIYOR. LORNTINDA BAZEN BÜYÜK HATALARI OLDUĞUNU DA UNUTMAMAK LAZIM?

VEFASIZ TARAFTAR KELIMESI HİÇ HOŞ DEĞİL...ANKET TARZINDA YAZILSADA YINEDE COKKKKKKKKKKKKKKKKK YANLIŞ !!!!!!!!!!XXXXXXXXXXXXXXXXXX

bugrakova
13.03.2006, 21:07
evet onu ordan çıkarırsan bizlerde daha iyi cvp verebilirizz

1967_dernek_arif
13.03.2006, 21:08
TARAFTAR HER ZAMAN VEFALI TARAFTARA LAF YOK.

bugrakova
13.03.2006, 21:08
taraftar bizdendir bizler taraftarızzz

ErdalGüler
13.03.2006, 21:09
İLGİSİZLİK OLABİLİR VEFASIZLIK AĞIR BİR İTHAM..

gardaş vefasız taraftar olmamış yakışmamış ne olarak düşündüysen düşün ama çıkar bence onu ordan.....

ARKADAŞLAR BELKİ SİZLER VE BİRÇOK ARKADAŞIMIZ SİVASSPOR İÇİN VEFALIDIR ONU KİMSE İNKAR EDEMEZ AMA BEN SADECE GENEL BAZDA YAZDIM.. AMA YİNEDE AĞIR BİR İTHAM OLDUĞU İÇİN BUNU DEĞİŞTİRDİM VE TARAFTARIN MAÇLARA OLAN İLGİSİZLİĞİ OLARAK DÜZELTTİM.

CAGLAYAN
13.03.2006, 21:11
Erdal Güzel bir Konu acmissin seni kutlarim
Anketini hemen düzenleyip aciyorum.

ÇEÇEN İBO58
13.03.2006, 21:11
KADRO YETERSİZLİĞİ ---------
FUTBOLCULARIN ÇABUK HAVAYA GİRMESİ
LORANT BU KADAR YETER HERALDE

1967_DERNEK_10UR
13.03.2006, 21:13
ARKADAŞLAR BELKİ SİZLER VE BİRÇOK ARKADAŞIMIZ SİVASSPOR İÇİN VEFALIDIR ONU KİMSE İNKAR EDEMEZ AMA BEN SADECE GENEL BAZDA YAZDIM.. AMA YİNEDE AĞIR BİR İTHAM OLDUĞU İÇİN BUNU DEĞİŞTİRDİM VE TARAFTARIN MAÇLARA OLAN İLGİSİZLİĞİ OLARAK DÜZELTTİM.
TEŞEKKÜR EDERİZ SAOL..BU MADDEYİ STADYUMUN YOLUNU BİLEMYEN AMA TARAFTARIM DİYE GEÇİNENLER İÇİN SÖLEYEBİLİRSİN...

ErdalGüler
13.03.2006, 21:14
Erdal Güzel bir Konu acmissin seni kutlarim
Anketini hemen düzenleyip aciyorum.

SAĞOLASIN ÇAĞLAYAN ABİ. BEKLİYORUM...

gercek58li
13.03.2006, 21:16
BÜTÜN SORUN TRANSFER POLITIKASINDAN KAYNAKLANIYOR!
BIR TANE DOGRU DÜRÜST ORTA SAHA ALINSAYDI BÖYLE OLMAZDI!
ILERDE ISE TEK BALILI HIZLI GERISI DURARAK OYNAMAYA CALISIYORLAR MALESEF!!!

TÜRKIYE LIGLERININ TEK TARAFTARLARI 1967 LILER...

UMTçarşı
13.03.2006, 21:18
Bence %50 taraftar'dan %50 Lorant tan kaynaklanıyor bu benim yorumumdur

shadow3458
13.03.2006, 21:19
yanlış transfer politikası yetersiz kadro en büyük nedenler.

RaP_BoY
13.03.2006, 21:20
TEŞEKKÜR EDERİZ SAOL..BU MADDEYİ STADYUMUN YOLUNU BİLEMYEN AMA TARAFTARIM DİYE GEÇİNENLER İÇİN SÖLEYEBİLİRSİN...

EWET DAYI ADAMLAR LAFA GELDİN Mİ ASIPĞ KESİYOLAR AMA STADA YOLLARI DÜŞSE BİLE GELMİYOLAR YADA GELİYOLAR ÇEKİRDEK ÇITLIYOLAR BÖYLE TARAFTARLIK MI OLUR

1967_DERNEK_10UR
13.03.2006, 21:22
GARDAŞ NE DİYON ÇIKIP TARAFTARMI TOP OYANAYCAK..TARAFTAR KADAR TAŞ DÜŞSÜN DEPENİZE...

1967_CLUB_ÖZGÜR
13.03.2006, 21:25

VALLA OVDUGUNUZ TARAFTARINIZ BEJEKE YI KURTARANMIYOR DURUM ORTADA....

BİZE GELİNCEE TARAFTAR UZUN SURE GALIBIYET SEVINCI YASAMADIGI HALDE TRIBUNLERI TIKLIM TIKLIM DOLDURDU ERSIYES MACINDADA MUHTESEMDİK....DENIZLI MACINA DAYANARAK BOLE YAZIYORSAN...............

hakkaten senın yorumundur bvişey demıyorum dıyorum !....

shadow3458
13.03.2006, 21:26

vefasızlık ağır oolmuş olabilir ama bir gercek varki ne biz istanbuldaki sivaslılar nede sivasta yaşan sivaslı taraftarlar sence yeteri kadar takımımıza destek verebişliyormuyuz 4 eylül k.erciyes maçı haricinde tıka basa doldumu istanbulda yaptığı maçlarda biz istdaki sivaslılar stadı doldurabildiklmi vefasızlık yok ama ilgisizlik var bunu kabul edelim ve artık bu yanlışlarımızdan dönelim.

ben 1967 taraftar derneğine canı gönülden kutluyorum deplasmanlar yalnız bırakılmıyor takımımız ama sivasta 4 eylülde rakiplerimizi taraftarımızın çoşkusuyla boğmamaız gerek tek eksik 4 eylülde evde maç seyreder gibi seyrediliyor. umarım szölerim yanlış algılanmıyordur çünklü biz hep beraberiz. bu yola baş koyduk aramızda uzak mesafeler yok türkiyenin dört bir taraafında biz varız

1967_DERNEK_10UR
13.03.2006, 21:29
vefasızlık ağır oolmuş olabilir ama bir gercek varki ne biz istanbuldaki sivaslılar nede sivasta yaşan sivaslı taraftarlar sence yeteri kadar takımımıza destek verebişliyormuyuz 4 eylül k.erciyes maçı haricinde tıka basa doldumu istanbulda yaptığı maçlarda biz istdaki sivaslılar stadı doldurabildiklmi vefasızlık yok ama ilgisizlik var bunu kabul edelim ve artık bu yanlışlarımızdan dönelim.

ben 1967 taraftar derneğine canı gönülden kutluyorum deplasmanlar yalnız bırakılmıyor takımımız ama sivasta 4 eylülde rakiplerimizi taraftarımızın çoşkusuyla boğmamaız gerek tek eksik 4 eylülde evde maç seyreder gibi seyrediliyor. umarım szölerim yanlış algılanmıyordur çünklü biz hep beraberiz. bu yola baş koyduk aramızda uzak mesafeler yok türkiyenin dört bir taraafında biz varız
ABI BEN SANA BİR ÖRNEK VERİYİM BİZ BU İŞİN İÇİNDEYİZ..ERCİYES MAÇINDA TARAFTAR İYİ DENDİ NİE PEKİ..TAKIM KAZANMAK İÇİN OYNADI ATAK OYNADI..TARAFTARA MAÇIKAZANACAĞININ SİNYALİNİ VERDİ..AMA ÇOĞU MAÇTA HEP DEFANSA ÇEKİLDİK..GELEN TOPU GELİŞİ GÜZEL UZAKLAŞTIRDIK..TARAFTARI TRİBÜNDE UYUTTULAR..ZATEN TARAFTARDAN ŞİKAYT EDİYOZ BİRDE TAKIMIN BU TÜR HOŞ OLMAYAN OYUNU EKLENİNCE NORMALDE TRİBÜNLERDE BUNA AYAK UYDURUYOR..

shadow3458
13.03.2006, 21:34
ABI BEN SANA BİR ÖRNEK VERİYİM BİZ BU İŞİN İÇİNDEYİZ..ERCİYES MAÇINDA TARAFTAR İYİ DENDİ NİE PEKİ..TAKIM KAZANMAK İÇİN OYNADI ATAK OYNADI..TARAFTARA MAÇIKAZANACAĞININ SİNYALİNİ VERDİ..AMA ÇOĞU MAÇTA HEP DEFANSA ÇEKİLDİK..GELEN TOPU GELİŞİ GÜZEL UZAKLAŞTIRDIK..TARAFTARI TRİBÜNDE UYUTTULAR..ZATEN TARAFTARDAN ŞİKAYT EDİYOZ BİRDE TAKIMIN BU TÜR HOŞ OLMAYAN OYUNU EKLENİNCE NORMALDE TRİBÜNLERDE BUNA AYAK UYDURUYOR..

ilk olarak sözlerimi yanlış algılaamdığın için teşekkür ediyorum sana bizde yıllar boyunca bu işin içinde olduk size hak veriyorum herşey zamanla daha güzel olacak nasip olursa ilk yılımız ligde acemilik hem takımımızda hem taarftarımızda var artık biz 2.lig takım taraftarı değiliz biz 1.lig takımı taraftarıyız seni öpüyorum hayırlı akşamlar diliyorum bizim gönlümüz sizle unutmayın..

1967_DERNEK_10UR
13.03.2006, 21:37
ilk olarak sözlerimi yanlış algılaamdığın için teşekkür ediyorum sana bizde yıllar boyunca bu işin içinde olduk size hak veriyorum herşey zamanla daha güzel olacak nasip olursa ilk yılımız ligde acemilik hem takımımızda hem taarftarımızda var artık biz 2.lig takım taraftarı değiliz biz 1.lig takımı taraftarıyız seni öpüyorum hayırlı akşamlar diliyorum bizim gönlümüz sizle unutmayın..
ABI NİE YALNIŞ ANLIYIM..BİZ BURDA ÇÖZÜM ARIYORUZ..SİVASSPOR HEPİMİZİN..38 SENE BEKLENDİ SÜPER LİG İÇİN..EWET BİZ SÜPER LİGDEYİZ VE HERŞEYİN BİR BEDELİ OLDUĞU GİBİ SÜPER LİGİNE BİR BEDELİ VAR AMA BİZ ÇOĞ TAKIM TARAFTARINDAN DAHA İYİYİZ...BEN BUNUN ÖRNEKLERİNİ ANKARA VE İSTANBULDA Kİ MAÇLARDA YAŞADIM..

fatih_98
13.03.2006, 21:50
arkadaşlar yanliş anmayan amabu anket biraz zamanlama olarak yanliş değilmi??? yani çok kritik haftalara girdik..hocayi da değiştirmiyeceklerine göre artı bu oyuncularda giymeyeceğne göre..birlik beraberliğe ihtiyac olan bu günlerde bu anket ..sanki biraz huzursuzluk yaratir gibi geldi bana..belki de yaniliyorum ama...bence tepkileri sezon sonuna birkin,çünkü bu saaten sonra bişey değişmeyecek..sadece huzur bozulur!!zaten camiada stres başladi..bide şimdi bunu tartişmayalim!

hüseyin karaca
13.03.2006, 22:03
Bence hafta içinde Denizli maçına hazırlık yapılmamış.DEPLASMAN maçlarında rakibini orta sahada oynatmayacaksın.

TracyMcGrady58
13.03.2006, 22:24
bence bunlardan hicbiri istikrarsizligin sebebidir.ya daha yeni ciktik 1.lige yeni takimiz ilk sene bunlarin yasanmasi normaldir.

ErdalGüler
13.03.2006, 22:42
arkadaşlar yanliş anmayan amabu anket biraz zamanlama olarak yanliş değilmi??? yani çok kritik haftalara girdik..hocayi da değiştirmiyeceklerine göre artı bu oyuncularda giymeyeceğne göre..birlik beraberliğe ihtiyac olan bu günlerde bu anket ..sanki biraz huzursuzluk yaratir gibi geldi bana..belki de yaniliyorum ama...bence tepkileri sezon sonuna birkin,çünkü bu saaten sonra bişey değişmeyecek..sadece huzur bozulur!!zaten camiada stres başladi..bide şimdi bunu tartişmayalim!

ne alakası var kardeşim ortada bir istikrarsızlık var... Herşeyin üstünü kapatmakla olmaz... Gerçekleri konuşmak çözüm üretmek lazım?

1967_DERNEK_10UR
13.03.2006, 23:27
ASLINDA ÇOK GEÇ KALINMIŞ BİR TESPİT TARAFTAR AÇISINIDAN ZATEN BİZİ 12 HAFTALIK BİR GERİLEME DÖNEMİ GEÇİRDİ.BU SAATTEN SONRA NE HOCAYI DEĞİŞTİEBİLİRİZ NEDE TRANSFER YAPABİLİRİZ ANCAK KENDİMİZ ÇALAR KENDİMİZ OYNARIZ...

fatih_98
13.03.2006, 23:34
çözüm ;anket mi yani???..nolcak? suçlu olarak topculari oy birliği ile ilan etsek??ne değişecek..yada hocayi???..hiç bişey değişmez..nedeni de basit ve normalde herkesin de bunu görmesi gerekiyor...bizim takimimiz genelde iyi niyetli ancak kısıtlı bi takim..stres ortamani bizler yaratiyoruz anormal yada başa gelmesi imkanzız gibi görünen bi olay bu yil olmadıki...yani tamam elbette haklisin bi kötü dönem var yada şöyle desek daha doğru olur ağır bi yenilgi var ortada...tamam da...bu takimin çapı ile alakali bi durum..burada bu yil için anket ile bişey çözmessin sadece takim daha da huzursuz olur yönetim de öyle..zaten gelecek sene hangi lig için olursa olsun gerekeni yapacaklar..çünkü takimin çok üstüne gittik..hem iyi hem kötü zamanında..biraz da kendi tepki yöntemlerimizi bi gözden geçirsek diyorum!saygilar gardas

1967_DERNEK_MUSTAFA
13.03.2006, 23:38
benim görüşüm şu hocayla bülent uygunun arasındaki uyumsuzluk aralarında bir sorun var bülent diyor benim dediğim futbolcu ve benim dediğim taktik uygulansın hocada benim dediğim olacak gibi bir polimik var ama böyle olursa hep takıma hem futbolculara hemde sivasa ve svasspora hemde taraftara zarar veriyo bunun hemem yönetim tarafından masaya yatırılmas lazım

GuNaY
14.03.2006, 00:09
benim görüşüm şu hocayla bülent uygunun arasındaki uyumsuzluk aralarında bir sorun var bülent diyor benim dediğim futbolcu ve benim dediğim taktik uygulansın hocada benim dediğim olacak gibi bir polimik var ama böyle olursa hep takıma hem futbolculara hemde sivasa ve svasspora hemde taraftara zarar veriyo bunun hemem yönetim tarafından masaya yatırılmas lazım
Abi bu söylediğin olay hiçte küçümsenecek bir durum değil...
Ve halledilmeden daha çok üzüleceğiz anlamına gelir...

ErdalGüler
14.03.2006, 09:01
çözüm ;anket mi yani???..nolcak? suçlu olarak topculari oy birliği ile ilan etsek??ne değişecek..yada hocayi???..hiç bişey değişmez..nedeni de basit ve normalde herkesin de bunu görmesi gerekiyor...bizim takimimiz genelde iyi niyetli ancak kısıtlı bi takim..stres ortamani bizler yaratiyoruz anormal yada başa gelmesi imkanzız gibi görünen bi olay bu yil olmadıki...yani tamam elbette haklisin bi kötü dönem var yada şöyle desek daha doğru olur ağır bi yenilgi var ortada...tamam da...bu takimin çapı ile alakali bi durum..burada bu yil için anket ile bişey çözmessin sadece takim daha da huzursuz olur yönetim de öyle..zaten gelecek sene hangi lig için olursa olsun gerekeni yapacaklar..çünkü takimin çok üstüne gittik..hem iyi hem kötü zamanında..biraz da kendi tepki yöntemlerimizi bi gözden geçirsek diyorum!saygilar gardas

Gardaş sen anketin ana temasını okumamışsın anlaşılan. Bizim burada teknik direktör veya futbolcuları bu sezon için gitsin gibi bir lafımız yoktur. Sadece sivasspor taraftarının bu yaşanan üzücü olaylar sonucunda ne düşündüğünün tespitidir. Sana göre kadro yetersizdir bir diğerine göre teknik direktör. Burada önemli olan taraftarın ne düşündüğü... Ayrıca Sivasspor taraftarının tepki yönteminden kasıt olarak ne demek istediğinide anlamadım. Diyarbakır gibi sahayamı inelim yani. Lütfen asıl sen gereksiz polemik yaratma, eğer sana uygun bir madde yoksa sende düşündüğün maddeyi yaz. Burada hiç kimse Sivassporumuzun kötülüğünü istemiyor. Sadece yanlışın nerede olduğunu tespit etmeye çalışıyoruz... Ayrıca bu anket bu hafta aldığımız mağlubiyete istinaden değil, Sivassporun tüm maçları dikkate alınarak hazırlanmıştır...

NAUGHTYBOY58
14.03.2006, 09:39
taraftar her zaman en iyi taraftara laf yok...

bugrakova
14.03.2006, 16:58
1.WERNER LORANT 3 8,82%
2.FUTBOLCULAR 3 8,82%
3.YÖNETİM KURULU 0 0%
4.TARAFTARIN MAÇLARA İLGİSİZLİĞİ 6 17,65%
5.YANLIŞ TRANSFER POLİTİKASI 17 50,00%
6.YETERSİZ KADRO 5 14,71%

bugrakova
14.03.2006, 16:59
oylamada transfer politakası gidiyo bence de öyle...

bugrakova
14.03.2006, 17:00
çünkü muhammed ali kurtuluş gitti diyarbakırda ilk maçlarında gol attı sivasssporda denenmedi bile

bugrakova
14.03.2006, 17:00
ertuğrul bana göre çok iyi bir ortasaha oda oynatılmadı mehmet yıldız neden gönderildi anlamıyorum

fatih_98
14.03.2006, 17:31
erdal kardeşim...tabii ki diyarbakir daki gibi sahaya inmek olmaz....yinede güvene ihtiyac var..ben oyuncu olsam bunu okusam biraz şüphe ederim kendi yeteneğimden yada şöyle desem daha doğru olacak yani kndimi baski aaltinda hissederim...ayrica gidişatta bi kötülük yok gidişat normal..taaaaaa baştan beri bu beklenmesi gerekiyordu...burada suçlu da yok üstelik...şartlarimiz bu..biz yerimizde ekonomik olaylardan dolayi yerimizde saydik..tüm takimlar güçlendi..eee tabii şimdi fark da ortaya çikmiş oldu bukadar basit olay...gidersin dört de yersin..başka yerde 5 de yersin...bu şartlarda bu dur olay....sadece kötü mücadeleye laf söyleme hakkimiz var bence neticlere değil..çünkü neticel zaman ve şartalara göre doğal..istisnasiz hepsi!

ErdalGüler
14.03.2006, 17:36
erdal kardeşim...tabii ki diyarbakir daki gibi sahaya inmek olmaz....yinede güvene ihtiyac var..ben oyuncu olsam bunu okusam biraz şüphe ederim kendi yeteneğimden yada şöyle desem daha doğru olacak yani kndimi baski aaltinda hissederim...ayrica gidişatta bi kötülük yok gidişat normal..taaaaaa baştan beri bu beklenmesi gerekiyordu...burada suçlu da yok üstelik...şartlarimiz bu..biz yerimizde ekonomik olaylardan dolayi yerimizde saydik..tüm takimlar güçlendi..eee tabii şimdi fark da ortaya çikmiş oldu bukadar basit olay...gidersin dört de yersin..başka yerde 5 de yersin...bu şartlarda bu dur olay....sadece kötü mücadeleye laf söyleme hakkimiz var bence neticlere değil..çünkü neticel zaman ve şartalara göre doğal..istisnasiz hepsi!

bende taraftardan işte bunun yanıtını almaya çalışıyorum... Bu kötü gidişin veya öyle olmasının sebebi nedir. isteyenler Bu oylamada olmayan görüşlerini de yazsınlar. ve bu yazıları okuyan futbolcusu yönetimi ve teknik direktörü bilsin ki taraftar böyle düşünüyor... Saygılar..

twity_58
14.03.2006, 18:14
bence Lorant tan kaynaklanıyor.. neticede yanlıs transfer polıtıkası Lorantın isteklerı dogultusunda yapılıyooo:confused: :rolleyes:

SEMİH-58
14.03.2006, 18:40
biz her zaman takımızın yanındayız böyle şeyler düşünmemeliyiz.suçu kendimizde arıyalım

SivasLady
14.03.2006, 19:39
BIR COK NEDEN VAR
TEK BIR KISIYE BIR TANE SEBEB ARANMAMALI
TABIKI BIR YANDAN YANLIS TRANSFERLER
BIR YANDANDA TRANSFER EDILENLER - YA NERDE BU KISILER
DAHA GÖREMEDIM MACLARDA :rolleyes:
OYNAYIS TARZIMIZ BIRAZ FAZLA DEFANSIF
DIGER YANDAN OLANLAR GITTI GIDECEK MORALLAR BOZULDU
TARAFTARA GELISIN ELLERINDEN GELDIGINI YAPIYORLAR
GITTIKLERI YERDEDE BASARILAR HEPSINE COK TSKLER
ÖZELLIKLEDE 1967 DERNEK ARKADASLAR
ARTIK BIR DAHAKI SEZON HERSEY DAHA IYI OLUR INSALLAH

halilozturk
14.03.2006, 19:50
ARKADASLAR bir teknik direktor mac bitmeden soyunma odasinin yolunu tutuyorsa bu sivas sporda )t.d.)degismesinin zamani gelmistir is isten gecmeden )lorantin biletinin kesilmesi gerekir diye dusunuyorum oyle tahmin ediyorumki butun sivaslida benimgibi dusunuyordur biz sivasli olarak sivasin ve sivassporun en iyi yerlerde olmasini istiyoruz insallah en kisa zaman da tum sivaslilarin istedigi olur da bizim takimda iyi oynamaga baslar giden futbolculardan iyi futbolcu alinmadigi inancindayim insallah sivasin buyuk yonetimi bu yanlisi cabuk gorurler de kotu yerlere gelmeyiz insallah. HEPINIZE SAYGILAR lorantin bazilarininda gitmesi gerekir duzelmesi icin .

UMTçarşı
14.03.2006, 19:51

kardeş değiştirsende değiştirmesende

1.suçlu taraftar ?
2.suçlu MR. LORANT

tabiki benim yorumum

UMTçarşı
14.03.2006, 19:53
VALLA OVDUGUNUZ TARAFTARINIZ BEJEKE YI KURTARANMIYOR DURUM ORTADA....

BİZE GELİNCEE TARAFTAR UZUN SURE GALIBIYET SEVINCI YASAMADIGI HALDE TRIBUNLERI TIKLIM TIKLIM DOLDURDU ERSIYES MACINDADA MUHTESEMDİK....DENIZLI MACINA DAYANARAK BOLE YAZIYORSAN...............

hakkaten senın yorumundur bvişey demıyorum dıyorum !....

evet bişEV diyemezsin zaten benim yorumum..

ÇARŞI SİVAS DÜŞMANLARINA DA ! KARŞI

UMTçarşı
14.03.2006, 19:55

SONUNA KADAR KATILIYORUM KARDEŞ STADIN DOLMASI ÖNEMLİ DEĞİL ÇOŞMASI ÖNEMLİ

ErdalGüler
14.03.2006, 22:24
biz her zaman takımızın yanındayız böyle şeyler düşünmemeliyiz.suçu kendimizde arıyalım

GARDAŞ SUÇU KENDİMİZDE ARAYALIMDA TAKIMIN KÖTÜ OYNAMSIYLA BİZİM NE ALAKAMIZ VAR ONUNLA İLGİLİ BİR BAĞLANTI PEK KURAMADIM... TARAFTARIN EN BÜYÜK SUÇU OLSA OLSA MAÇLARA GELMEYİP DESTEK VERMEMESİ OLUR. YETERİ KADAR TARAFTARLIK GÖREVİNİ ŞİMDİLİK LAYIKIYLA SİVASSPOR TARAFTARI YAPIYOR ZATEN. AYRICA BİZDE TAKIMIMIZIN YANINDAYIZ VE BU ELEŞTİRİLERİMİZDE TAKIMIMIZIN DAHA İYİYE GİDEBİLMESİ İÇİN GÖRÜŞLERİMİZİ BİRLEŞTİRMEK AMACIMIZ... AMA NEDENSE BAZI ARKADAŞLARIMIZ TARAFTARIN GÖREVİNİN SADECE MAÇLARDA TAKIMI DESTEKLEMEK OLDUĞUNU ZANNEDİYOR. OYSA Kİ TARAFTARIN EN BÜYÜK GÖREVLERİNDEN BİRİSİ TARAFTAR GÖZÜYLE TAKIMDA YAŞANANALARI BELİRLEYİP VE GEREKİRSE ÇÖZÜM ÜRETEREK BUNU YÖNETİME GÖSTERMESİDİR.

1967_DERNEK_10UR
14.03.2006, 22:32

1.suçlu taraftar ?
2.suçlu MR. LORANT

tabiki benim yorumum
TARAFTAR'A LAF EDENLER ACABA SİZİN TARAFTARLIĞINIZ NASIL...SAHADA RUH GİBİ GEZİNEN TOPÇUYA NASIL BİR DESTEK VERİLEBİLİR Kİ...

1967_CLUB_ÖZGÜR
14.03.2006, 22:37

1.suçlu taraftar ?
2.suçlu MR. LORANT

tabiki benim yorumum

TARAFTARLARIMIZIIII NERDEN TANIYORSUNDA YORUM YAPIYORSUN...
GETTİİN ANTEP YEDİĞİN COR COR BEKMEZİ

,

UMTçarşı
14.03.2006, 23:01
[QUOTE=1967_DERNEK_ÖZGÜR]TARAFTARLARIMIZIIII NERDEN TANIYORSUNDA YORUM YAPIYORSUN...

ALLAH ALLAH ARKADAŞIM YA BU ANKET DEĞİLMİ ARKADAŞIMIZ SORMUŞ ANKETE BU ŞIKKIDA KOYMUŞ BENDE O ŞIKKI SEÇİYORUM MADEM İSTEMİYORSUN BU ŞIKKI KALDIRT BANA LAF ATACAĞINA

5841
14.03.2006, 23:05
burda tek suçlu varsa oda lorant ve yanlış trasferlerdır. taraftar gelınce hiçmi hiç yalnız bırakmayan bir taraftara sahıp(1967) yagmur ,kar ,camur demeden yanında olan bir taraftara sahıp

1967_CLUB_ÖZGÜR
14.03.2006, 23:05
[QUOTE=1967_DERNEK_ÖZGÜR]TARAFTARLARIMIZIIII NERDEN TANIYORSUNDA YORUM YAPIYORSUN...

ALLAH ALLAH ARKADAŞIM YA BU ANKET DEĞİLMİ ARKADAŞIMIZ SORMUŞ ANKETE BU ŞIKKIDA KOYMUŞ BENDE O ŞIKKI SEÇİYORUM MADEM İSTEMİYORSUN BU ŞIKKI KALDIRT BANA LAF ATACAĞINA

SENIN DESTEKLEDIGIN OYUNU VERDIGIN TUM ANKETLER TÜM SECENEKLER YANLIŞ !!...

baybarok
15.03.2006, 19:06
bir çok sebebi var tabiki.
ilki loranrt
ikinci yanlış transfer
üçüncü sorumsuz yönetim

1967_DERNEK_10UR
15.03.2006, 19:11

KONMUŞ BİR ŞIKA MÜDAHALE ETMEK BİR LÜKSÜMÜZ YOK.OLMAZDA..ANCAK SENİN GİBİLERE MÜDAHALE EDERİZ...

erem
16.03.2006, 10:31
ARKADASLAR bir teknik direktor mac bitmeden soyunma odasinin yolunu tutuyorsa bu sivas sporda )t.d.)degismesinin zamani gelmistir is isten gecmeden )lorantin biletinin kesilmesi gerekir diye dusunuyorum oyle tahmin ediyorumki butun sivaslida benimgibi dusunuyordur biz sivasli olarak sivasin ve sivassporun en iyi yerlerde olmasini istiyoruz insallah en kisa zaman da tum sivaslilarin istedigi olur da bizim takimda iyi oynamaga baslar giden futbolculardan iyi futbolcu alinmadigi inancindayim insallah sivasin buyuk yonetimi bu yanlisi cabuk gorurler de kotu yerlere gelmeyiz insallah. HEPINIZE SAYGILAR lorantin bazilarininda gitmesi gerekir duzelmesi icin .
İstikrar için öncelikle hocaya sahip çıkmalıyız. Malatyaspor (yanlış hatırlamıyorsam) 4. hocayı aldı. Durumu ortada... Fener de (hiç beğenilmeyen) Daum la 3.şampiyonluğa gidiyor. Lorant sezon başında başarılıydı şimdi neden başarısız?...Hoca ne zaman başarılı olur derseniz gönderilme korkusu olmadığı zaman derim.

yerliturkuaz
16.03.2006, 11:05
bence lorantin sucu ve takimin bulundugu konum herkesi rahatlatmis gorunuyor sezon basinda boylemiydi bu takim?

CÜSSKB-Aynur
16.03.2006, 13:41
Kadro yetersizliği bence,
Alternatif seçeneğimiz kısıtlı.

freeboy-apo
16.03.2006, 15:05
ARKADASLAR-
1-WERNER LORANT-TAKI MI KESINLIKLE MOTIVE EDEMIYOR
2-YANLIS TRANSFER
3-TAKIM OTOMATIK OLARAK LIGDE KALMASI KESINLESTIKDEN SONRA HEMEN YENI HOCANIN GELMESI VE TAKIMI TANIMASI LAZIM-SEZON SONUNU BEKLEMEDEN:

ErdalGüler
17.03.2006, 22:34
Kadro yetersizliği bence,
Alternatif seçeneğimiz kısıtlı.

Aklınıza gelen başka sebepler varsa bizimle buradan paylaşabilirsiniz....

hüseyin karaca
17.03.2006, 22:57
Bence rakibe göre oyun sistemi ve kadro kurulması gerkir.Birde yenildigimiz maçlarda rakipler hafife alınmıi gibi.

serhankaburcuk
17.03.2006, 23:10
Ben iki tane sebeb görüyorum...1.si yetersiz kadro 2.cisi ise şıklarda yoktu Oyun sistemimiz....Ama şunuda ilave edeyim taraftarımız vefasız değil....

SivasLady
24.03.2006, 00:13
düzeltilecek cok sey var sirayla artik
önce bir kadromuz yerlessin

GuNaY
24.03.2006, 01:44
Ben iki tane sebeb görüyorum...1.si yetersiz kadro 2.cisi ise şıklarda yoktu Oyun sistemimiz....Ama şunuda ilave edeyim taraftarımız vefasız değil....
Aslında abi oyun sistemimizde yetersiz kadrodan olusuyor... En önemlisi bence kadromuzun yetersiz olması...

Güner
24.03.2006, 02:03
Taraftarların maça ilgisizliği
Yetersiz Kadro
Yanlış Transferler

Buüçü yüzünden istikrar sağlayamadık.

veysel
24.03.2006, 18:33
YANLIS TRANSFER
YETERSIZ KADRO

Thai
24.03.2006, 18:43
Arkadaşlar,
Bu ankette hocayı, takımı ve hatta yönetimi eleştirmek yetersiz görmek bize yakışmaz, neden derseniz biz taraftarız ve Allaha şükür bu takımı toprak sahada sabrili tamerli kadroyu gördüğümüz günlerden 1. ligde oynar hale geldik. Bu vakitten sonra bize düşen sadece ve sadece takımımızı SİVASSPORUMUZU her zaman ama her zaman desteklemek. yenilgilerde olacak beraberliklerde ama biz onları başkandan en genç oyuncusuna, yönetimde en az iş yapan yöneticisinden malzemeciye kadar desteklemeli, motive etmeli ve moral vermeliyiz. Tabii onları şımartmamalıyız aynı zamanda, aşırı güvene kapılıp kaybettiğimiz maçlardan bunu çok iyi biliyoruz.
Ama asla destekten vazgeçmeden, kafalarda soru işaretleri bırakacak eleştirilerden uzak kalarak bunu yapalım. BU siteye sadece biz değil yani taraftar değil başkan da giriyor, bülent uygun da giriyor futbolcularda giriyor. Onları bu yorumlarla karşılamak bütünlüğümüze zarar verir düşüncesindeyim.
Yiğidolar olarak hep birlikte mücadele etmelerini isteyelim, mücadelelerini alkışlayalım, etmedikleri maçlar olunca da sadece mücadele etmelerini öerelim diyorum acizane bir kardeşiniz olarak...
İstikrar birinci yıl lige çıkan takım için ligde kalmaktır bence, şükür o da oldu olacak... gerisi gelecek yıl daha nasıl iyi oluruzun yapılması üzerinde olmalı...

ErdalGüler
24.03.2006, 21:08
Arkadaşlar,
Bu ankette hocayı, takımı ve hatta yönetimi eleştirmek yetersiz görmek bize yakışmaz, neden derseniz biz taraftarız ve Allaha şükür bu takımı toprak sahada sabrili tamerli kadroyu gördüğümüz günlerden 1. ligde oynar hale geldik. Bu vakitten sonra bize düşen sadece ve sadece takımımızı SİVASSPORUMUZU her zaman ama her zaman desteklemek. yenilgilerde olacak beraberliklerde ama biz onları başkandan en genç oyuncusuna, yönetimde en az iş yapan yöneticisinden malzemeciye kadar desteklemeli, motive etmeli ve moral vermeliyiz. Tabii onları şımartmamalıyız aynı zamanda, aşırı güvene kapılıp kaybettiğimiz maçlardan bunu çok iyi biliyoruz.
Ama asla destekten vazgeçmeden, kafalarda soru işaretleri bırakacak eleştirilerden uzak kalarak bunu yapalım. BU siteye sadece biz değil yani taraftar değil başkan da giriyor, bülent uygun da giriyor futbolcularda giriyor. Onları bu yorumlarla karşılamak bütünlüğümüze zarar verir düşüncesindeyim.
Yiğidolar olarak hep birlikte mücadele etmelerini isteyelim, mücadelelerini alkışlayalım, etmedikleri maçlar olunca da sadece mücadele etmelerini öerelim diyorum acizane bir kardeşiniz olarak...
İstikrar birinci yıl lige çıkan takım için ligde kalmaktır bence, şükür o da oldu olacak... gerisi gelecek yıl daha nasıl iyi oluruzun yapılması üzerinde olmalı...

Lütfen biraz geniş düşünelim. Biz şimdi takımımızı desteklemiyormuyuz. Takımı desteklemek konusunda tabiki iyi günde kötü günde desteği biz taraftar eksiltmeden vereceğiz. Ama takımdaki sorunlarıda taraftar gözüyle belirtip yeri geldiğinde çözüm üreteceğiz. Eleştiri yapmaktan kaçınmayalım ki ileride daha büyük sorunlarla karşılaşmayalım.Takıma zara veren şeyler bunlar değil ne biliyormusun gardaş... herhangi bir kulübün taraftarını veya futbolcusunu taşlamak saldırıda bulunmak ve yüz kızartıcı pislikler yapmaktır. Bizim burada yapacağımız eleştiriler zarar verici değil aksine takımın eksiklerinin ve alınması gereken tedbirlerin taraftar gözüyle tesbiti niteliğinde...

ÇEÇEN İBO58
24.03.2006, 21:10
YETERSİZ KADRO VE LORANTIN HER ZAMAN DEFANS OYNATMASI

hüseyin karaca
24.03.2006, 21:38
İSTİKRARSIZLIK YOK BENCE BİRİNCİ YILIMIZ OLMASINA RAMEN BAŞARILIYIZ.İKİCİ YARI OYNADIGIMIZ SAMSUN VE DENİZLİ MAÇLARI HARİÇ BU KADARDA OLUR. ÖNÜMÜZDEKİ YIL DAHA İYİ OLACAGIZ İNŞALLAH.

Etem-Murat
24.03.2006, 22:11
BU siteye sadece biz değil yani taraftar değil başkan da giriyor, bülent uygun da giriyor futbolcularda giriyor. Onları bu yorumlarla karşılamak bütünlüğümüze zarar verir düşüncesindeyim.