Orijinalini görmek için tıklayınız : Kastamonudan Sevgilerle...

adres58
26.03.2006, 12:49
Değerli Sivassporlu hemşerilerim... Herkese sevgi ve selamlar... Şimdi siz başlığı görünce Kastamonulu olduğumu zannedeceksiniz... Öz be öz Altuntabaklı birisi olarak 6 yıldır Kastamonudayım... Evim odam her tarafım kırmızı-beyaz... Bu bir aşk bu bir sadakat bu bir aşk... Sivassporlu olmak ne bir FB taraftarlığına benzer nede başka bir vesaire takıma... Yıllarca içimizde yanan Birinci lig aşkını bu sene söndüren Yiğidomuza sevgili başkanımıza ve değerli yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum. Tabii bu arada Sayın SEÇİLMİŞ'i de unutmamak gerekiyor. İlk temel onunla atıldı..
Benim asıl söylemek istediğim şey şu... Hemen hemen bütün Birinci lig klüplerinin resmi internet sayfalarını (yada g.resmi) geziyorum. Gah maç öncesi gah maç sonrası... Şunu gözlemledim. Hepsinde bir boşvermişlik veya çok eski konuların veya maçların daha ana başlıkta olduğunu gördüm. İşte burada sivasspor.com ayrıcalığını farkettim. İşte bizlere bu hizmeti sağlayan hele hele yurtdışında veya şehir dışında yaşamakta olan biz Gurbetçi Yiğidolarlara anlık veya sıcak haberler veren site yönetimini canı yürekten kutluyorum. Gerçekten bilmeyen arkadaşlar siteye müdavim olan değerli üyeler SİVASSPOR.CoM un kıymetini bilsinler. Helal olsun sizlere.. En büyük Yiğidolar

LORDKRAL
26.03.2006, 13:23
hoşgeldin kardeş aramıza bende senin gibiydim 6 yıl uşak ta kaldım bende ayrıydım ama sivasımız 1.lige yükselince sivasa geldim tekrar tabi sivas yükseldi diye değil ama olsun rasgeldi.Kendine iyi bak.

1967_DERNEK_10UR
26.03.2006, 14:03
gardaş sitemize hoş geldin..burası adı üstünde YİĞİDOLARIN BULUŞMA NOKTASI..

yagci58
26.03.2006, 14:23
ARAMIZA HOS GELDIN GARDAS TAKIL SIVASSPOR.COM A HAYATIN TADINI CIKAR

puar
27.03.2006, 17:24
aramıza hoş geldin gardas...her yerde olduğumuzu bir kez daha kantıladın senin aracılığınla kastamonuyada selamlar sevgiler...

gurel58
27.03.2006, 17:46
valla rkadaşlar bende 1995 senesinde sivasta ayrıldım yaklaşık 8 senedir gidemiyorum sivasa internet üzerinden memleketi takip ediyorum ama bu kış çok sevdiğim SİVASIMA GELECEM

puar
12.07.2006, 19:25
heryerdeyiz çok şükür sivaslıyız....

yigido Atilla
12.07.2006, 20:25
Değerli Sivassporlu hemşerilerim... Herkese sevgi ve selamlar... Şimdi siz başlığı görünce Kastamonulu olduğumu zannedeceksiniz... Öz be öz Altuntabaklı birisi olarak 6 yıldır Kastamonudayım... Evim odam her tarafım kırmızı-beyaz... Bu bir aşk bu bir sadakat bu bir aşk... Sivassporlu olmak ne bir FB taraftarlığına benzer nede başka bir vesaire takıma... Yıllarca içimizde yanan Birinci lig aşkını bu sene söndüren Yiğidomuza sevgili başkanımıza ve değerli yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum. Tabii bu arada Sayın SEÇİLMİŞ'i de unutmamak gerekiyor. İlk temel onunla atıldı..
Benim asıl söylemek istediğim şey şu... Hemen hemen bütün Birinci lig klüplerinin resmi internet sayfalarını (yada g.resmi) geziyorum. Gah maç öncesi gah maç sonrası... Şunu gözlemledim. Hepsinde bir boşvermişlik veya çok eski konuların veya maçların daha ana başlıkta olduğunu gördüm. İşte burada sivasspor.com ayrıcalığını farkettim. İşte bizlere bu hizmeti sağlayan hele hele yurtdışında veya şehir dışında yaşamakta olan biz Gurbetçi Yiğidolarlara anlık veya sıcak haberler veren site yönetimini canı yürekten kutluyorum. Gerçekten bilmeyen arkadaşlar siteye müdavim olan değerli üyeler SİVASSPOR.CoM un kıymetini bilsinler. Helal olsun sizlere.. En büyük Yiğidolar
Dünyada baska sivas yok Altuntabakli kardes tabiki yigidolarin bulusma merkezi burasi bu site

EeSsRrAaRr
12.07.2006, 21:25
bu sene 2 kere gelecegız kastamonuya bakalım nası karsılıcaksınız bızı :))

aykut-akay
12.07.2006, 21:34
abicim dünyanin merkezi sivas birak türkiyeyi dünyanin merkezi inanmayan varsa hadi meydan ispatlasinda görüyüm :D