Orijinalini görmek için tıklayınız : KURBANOV TAMAM

CAGLAYAN
13.06.2006, 19:37
http://www.sivasgaleri.net/images/stories/Uygun7.JPG

KURBANOV TAMAM

Sivasspor Yönetiminin yeni sezonun ilk transferini gerçekleştirdi
Sivasspor Kulübünden alınan bilgiye göre görüşmelerde bulununal Azeri golcü futbolcu Ilgar Kurbanov ile her konuda anlaşmaya varıldı.

Yönetimin transfer ücreti konusunda bu futbolcu ile aralarındaki sorunu aştığı ve İstanbul’da Azeri golcü ile anlaştığı bildirildi.

Kurbanov için Azeri kulubüne 20 bin Dolar yetiştirme parası verileceği belirlendi.

Genç golcü Ilgar Kurbanov’ın Azerbaycan’da Azeri futbolunun gelecekteki yıldızı gösterildiği öğrenildi.

osman_58_1967
13.06.2006, 19:43
SIVASSPOR CAMIA´SINA HAYIRLI UGURLU OLSUN.

Güner
13.06.2006, 20:27
İyi bir transfer camiamıza hayırlı olsun. Başarılı olur inşallah.

bektasi
13.06.2006, 21:11
GERCEKTEN IYI BIR TALENT INSALLAH BASARILI OLUR . HAYIRLI UGURLU OLSUN

58Gea58
13.06.2006, 22:11
böyle genç oyuncular her zaman iyidir.bunun gibi futnolcuların alınması gerekiyo........

sivaslihakan
13.06.2006, 23:26
imzayi atmadan inanmam
hem bu futbolcu orta saha degilmiydi

izmirliyigido
13.06.2006, 23:44
Nerden buldunuz bu isimsiz kahramanı yaw ?!!... Orta saha oyuncus şimdi de golcü futbolcu diyemi lanse ediliyor?

cavres__ss
14.06.2006, 00:08
hayırlı olsun. kendisine sivasspor forması altında başarılar

MOS-BY-58
14.06.2006, 00:27
adini duymustm, insallah faydali olur

Tuncay
14.06.2006, 00:44
Iste tam benim dusuncemde bir transfer. Cunku yildiz veya taninmis bir futbolcunun sivasa faydasi olmaz. Kendini daha buyuk kuluplere layik gorur. Ama boyle gelecek vaadeden genc yildizlar kendilerini gostermek, buyuk kuluplerin dikkatini cekmek icin en ust performansda oynarlar.
Sivasimiza hayirli ugurlu olsun tam yerinde bir transfer. Cok sevindim insallah boyle oyuncular transfer ederler. Sivasspor yonetim kurulu gercekten cok isabetli adimlar atiyor. Sivassporun temeli cok saglam oluyor. Uskudar Anadoluyu sivasa kazandirmalari. Sivasin gelecek icin cok buyuk hedefleri oldugunu gosteriyor. Sivassporum icin soylenecek sayfalarca gelecek guzel gunler var ama henuz erken. Iyi yoldayiz buna inaniyorum.

GuNaY
14.06.2006, 05:00
Hayırlı uğurlu olsun...
Sanırım bri yanlışlık var :rolleyes: orta saha yükümüzü alacak diye biliyordum ancak golcü denilmiş...
Eğer gole yakın orta saha ise tamam :rolleyes:

juventus1994
14.06.2006, 07:16
Türkiy - azerbaycan maçında seyrettim benimde dikkatimi çekti kurbanov güzel bir transfer camiamıza hayırlı uğurlu olsun

juventus1994
14.06.2006, 07:18
Türkiye - azerbaycan maçında seyrettim benimde dikkatimi çekti kurbanov güzel bir transfer camiamıza hayırlı uğurlu olsun

juventus1994
14.06.2006, 07:19
Gunay kaka gibi hem golcü hem orta saha

Etem-Murat
14.06.2006, 08:32
hayırlısı olsun arkadaşlar inşallah sivas spora yakışır biridir fos cıkmaz

35gürün58
14.06.2006, 08:56
Dilerim takımımızın beklentilerini karşılar ve faydalı olur. Genç olması çok iyi ama yeterlimi ? bunuda oyununu izledikten sonra göreceğiz. Başarılar Kurbanov

SONMEZ
14.06.2006, 09:04
İSABETLİ
BİR
TRANSFER
YAPTIĞIMIZ
KANAATİNDEYİM.

oguzhan_baba58
14.06.2006, 09:26
SİVASSPOR A kurbanovun gelmesi çok ii oldu kurbanov golcü bir oyuncu
SİVASSPORA HAYIRKI IGURLU OLSUN

gokbora
14.06.2006, 09:49
SIVASSPORA HAYIRLI OLSUN.....
AHMET DURSUNUDA ALSAK IYI OLURDU ADAM 2.CI LIG B KATEGORISINDE OYNAYAN ETIMESGUT SEKER SPORA TRANSFER OLDU.YAZIK OLDU AHMET DURSUNA SIVASSPORU KACIRDI

yigido_furkan
14.06.2006, 09:53
iyi bir transfer hayırlı ugurlu olsun ama daha transfer yaymamız lazım herkes trasferi kapatıyo biz daha yeni açtık biraz daha hızlı olmamız lazım.

Champion_58
14.06.2006, 10:26
HEMŞEHRİMİZLE YÖNETİM İRTİBAT KURMALI BENCEE

HABER SÜPER..ARJANTİNE KADAR UZANMIŞIZZ MAŞALLAHHH

KENDİSİYLE TRANSFER KONUSUNDA YÖNETİM GÖRÜŞMELİ BENCEEE

Arjantin Milli Takımı'nın kampına girebilen tek gazete olan SABAH, Arjantin Milli Takımı sorumlusu Sivaslı Nurhay Nakis'le de tanıştı.

ARJANTİN FUTBOLU ONDAN SORULUYOR

Nurhay Nakis Sivas doğumlu ve koyu Beşiktaşlı. 35 yıldır Arjantin'de. Başta Maradona tüm Arjantinli yıldızların yakın dostu olan Nakis "Saviola'yı çok severim. Messi'yi tanıdığımda küçücük bir çocuktu..." dedi.

Arjantin Milli Takımı'nın kampına girebilen tek gazete olan SABAH, Arjantin Milli Takımı sorumlusu Sivaslı Nurhay Nakis'le de tanıştı. Maradona başta, tüm yıldızların dostu olan Nakis, Türk futbolundan Crespo'nun transferine kadar pek çok çarpıcı açıklama yaptı.

Türkiye ile bağlarım kopmadı. Hatta kupadan sonra tatil için de geleceğim. Türkiye'de kalsaydım, şimdi Beşiktaş'ın başkanı ben olurdum.

2006 Dünya Kupası'nda şampiyonluğun en büyük favorilerinden biri olarak gösterilen Arjantin Milli Takımı'nın Nürnberg'teki kampına giren dünyadaki tek gazete SABAH oldu. SABAH Spor ekibi, kampta bir de Türkle tanıştı: Arjantin Milli Takımı'nın Türk Asbaşkanı Nurhay Nakis... Arjantin kampında bizi ağırlayan Nakis, Türk basınında ilk kez SABAH Spor ekibine konuştu. 51 yaşındaki Nurhay Nakis, Arjantin Futbol
Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi, 2. Lig Federasyonu Başkanı ve Milli Takım'ın en yetkili isimlerinden biri hatta birincisi konumunda... Nakis'in Sivas'ta başlayıp Buenos Aires'e kadar uzanan öyküsünde futbol hep başrolde. 1955 yılında Sivas'ın Şarkışla ilçesinde doğan Ermeni asıllı Türk vatandaşı Nurhay Nakis'in futbol aşkı henüz çocuk yaşta başlamış.

MARADONA 29 YILLIK DOSTU

Koyu bir Beşiktaş taraftarı olan Nakis, 16 yaşında iken Arjantin'in Independiente takımı siyah-beyazlılarla maç için İstanbul'a geldiği zaman çok sayıda Arjantinli dost edinmiş, bir sene sonra da bu bağlantılar sayesinde Arjantin'e gidip buraya yerleşmiş. Nurhay Nakis'in eşi de İstanbul Bakırköy'den. Nakis çiftinin şimdi bir kızı bir de oğlu var. Kızı, Arjantin'in önemli spor muhabirlerinden biri. Oğlu ise Nurhay Nakis'in kuyumcu dükkânlarını yönetiyor. 31 yıldır Arjantin Futbol Federasyonu'nda olan Nakis, bu noktaya tırnaklarıyla

sabah/GENÇTÜRKHABER

FurkaN
14.06.2006, 10:45
kurbanov transferi hayırlı uğurlu olsun. inşaallah takımımıza büyük katkıları olur.

kemal polat
14.06.2006, 11:01
AZERBAYCAN LİGİ BİZİM 2.LİG KALİTESİNDE OLDUGUNDAN BEN BU TRANSFERİ ONAYLAMIYORUM. İNŞALLAH BENİ UTANDIRIR!!! BREZİLYA VE ARJANTİNDEKİ GENÇ YETENEKLERE YONELSEK DAHA İYİ OLMAZMI. ANDERSON, F.SERGİO GİBİ YETENEKLER BULMAMIZ LAZIM. PECZENİN İYİ TRANSFERLER YAPACAĞINA İNANIYORUM.

kral5892
14.06.2006, 12:13
bencede çok güzel transfer bide hızlı bir oyuncu alsak tamamdır!

HALIL
14.06.2006, 13:08
Gunay kaka gibi hem golcü hem orta saha
vay vay vay vay vay vay cok iyi cok guzel bir transfer cunku azerbaycan-turiye macinda cok guel oynadiii

erhan5834
14.06.2006, 14:53
hayırlı olsun takıma... inşallah başarı işlere imza atar...

aykut-akay
14.06.2006, 15:32
HAYIRLI UGURLU OLSUN IYI SEZON CIKARIR ISALLAH

aykut-akay
14.06.2006, 15:34
HEMŞEHRİMİZLE YÖNETİM İRTİBAT KURMALI BENCEE

HABER SÜPER..ARJANTİNE KADAR UZANMIŞIZZ MAŞALLAHHH

KENDİSİYLE TRANSFER KONUSUNDA YÖNETİM GÖRÜŞMELİ BENCEEE

Arjantin Milli Takımı'nın kampına girebilen tek gazete olan SABAH, Arjantin Milli Takımı sorumlusu Sivaslı Nurhay Nakis'le de tanıştı.

ARJANTİN FUTBOLU ONDAN SORULUYOR

Nurhay Nakis Sivas doğumlu ve koyu Beşiktaşlı. 35 yıldır Arjantin'de. Başta Maradona tüm Arjantinli yıldızların yakın dostu olan Nakis "Saviola'yı çok severim. Messi'yi tanıdığımda küçücük bir çocuktu..." dedi.

Arjantin Milli Takımı'nın kampına girebilen tek gazete olan SABAH, Arjantin Milli Takımı sorumlusu Sivaslı Nurhay Nakis'le de tanıştı. Maradona başta, tüm yıldızların dostu olan Nakis, Türk futbolundan Crespo'nun transferine kadar pek çok çarpıcı açıklama yaptı.

Türkiye ile bağlarım kopmadı. Hatta kupadan sonra tatil için de geleceğim. Türkiye'de kalsaydım, şimdi Beşiktaş'ın başkanı ben olurdum.

2006 Dünya Kupası'nda şampiyonluğun en büyük favorilerinden biri olarak gösterilen Arjantin Milli Takımı'nın Nürnberg'teki kampına giren dünyadaki tek gazete SABAH oldu. SABAH Spor ekibi, kampta bir de Türkle tanıştı: Arjantin Milli Takımı'nın Türk Asbaşkanı Nurhay Nakis... Arjantin kampında bizi ağırlayan Nakis, Türk basınında ilk kez SABAH Spor ekibine konuştu. 51 yaşındaki Nurhay Nakis, Arjantin Futbol
Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi, 2. Lig Federasyonu Başkanı ve Milli Takım'ın en yetkili isimlerinden biri hatta birincisi konumunda... Nakis'in Sivas'ta başlayıp Buenos Aires'e kadar uzanan öyküsünde futbol hep başrolde. 1955 yılında Sivas'ın Şarkışla ilçesinde doğan Ermeni asıllı Türk vatandaşı Nurhay Nakis'in futbol aşkı henüz çocuk yaşta başlamış.

MARADONA 29 YILLIK DOSTU

Koyu bir Beşiktaş taraftarı olan Nakis, 16 yaşında iken Arjantin'in Independiente takımı siyah-beyazlılarla maç için İstanbul'a geldiği zaman çok sayıda Arjantinli dost edinmiş, bir sene sonra da bu bağlantılar sayesinde Arjantin'e gidip buraya yerleşmiş. Nurhay Nakis'in eşi de İstanbul Bakırköy'den. Nakis çiftinin şimdi bir kızı bir de oğlu var. Kızı, Arjantin'in önemli spor muhabirlerinden biri. Oğlu ise Nurhay Nakis'in kuyumcu dükkânlarını yönetiyor. 31 yıldır Arjantin Futbol Federasyonu'nda olan Nakis, bu noktaya tırnaklarıyla

sabah/GENÇTÜRKHABER

GERCEKTEN ILGILENILECEK BIR KONU

aslansivasli
14.06.2006, 15:34
GAZETEDE KARİYERİNİ YAZMILARDI. İYİ FUTBOLCUYA BENZİYO. ZATEN ÜLKESİNDE DE GELECEGN YILDIZI OLARAK GÖZTERİLİYOMUŞ. NEDEN BİZDE BU YILDIZI PARLAMASIN Kİ???
UMARIM İYİ İŞLER BAŞARIR
SİVASIMIZA HAYRLI OLSUN

PARTNER58AHMET
14.06.2006, 15:41
FORUMLARDA OKUDUĞUMA GÖRE AZERİ FUTBOLCU GURBANOVUN İŞİ TAMAM ANLAŞMA SAĞLANMIŞ İNŞALLAH BAŞARILI OLUR HAYIRLI VE BAŞARILI OLMASI TEMENNİMLE YOLU AÇOK OLSUN HERŞEY SİVASSPOR İÇİN SİVASI VE SİVASSPORU ÇOK SEVİYORUM

Etem-Murat
15.06.2006, 11:06
kurbanov güzel oldu sivas spora hayırlı olsun inşallah bu sene daaha iyi oyuncularda en az 3 tane daha almalıyız bu sene zor gececek

yigido Atilla
15.06.2006, 12:44
HAYIRLI OLSUN INSALLAH SIVASTA BASARILI OLUR

ulaşlı yiğido58
15.06.2006, 12:44
bence iyi bir adam manchester city zamanında 8 milyon euro önermiş azerbaycanın eniyi oyuncusu

ş.usta
15.06.2006, 12:58
hayırlı olurİNŞALLAH
sivas'ta pekyabancılıkcekmez geldiğiyerlerde sivas gibi.
başarılı olacağından eminim.

1967_DERNEK_MUSTAFA
15.06.2006, 13:58
İnşallah sivasspor için yararlı olur hadi hayırlı olsun