Orijinalini görmek için tıklayınız : Giresunlu Ali Sivasspor’da

CAGLAYAN
15.06.2006, 11:41
http://www.hurdogan.com/img/5939.jpg

Giresunlu Ali Sivasspor’da

Sivasspor’un transfer listesinde yer alan futbolculardan birisi olan Giresunsporlu Ali Küçükbayrak’la prensip anlaşması yapıldığı öğrenildi. Azerbaycan Milli takım oyuncusu Kurbanov’dan sonra Giresunspor’lu Ali ilede prensip anlaşma sağlayan Sivasspor,pazartesi günü bu futbolcuya İstanbul’da imza attıracağı belirtildi.

23 yaşındaki sağ kanat oyuncusu Ali Küçükbayrak, özellikle Giresunspor’un Galatasaray’la oyandığı maçta dikkat çekmişti. Takımının sağ kanadında oynayan Ali, Galatasaray karşısında sahanın en iyilerinden birisi olmuş ve bir şutuda direkten dönmüştü. Öte yandan Sivasspor’un transfer çalışmalarının aralıksız devam ettiği ve bir çok futbolcuyla imza aşamasına gelindiği kaydedildi. Sivasspor’un süper ligin yeni takımı Sakaryaspor’danda iki futbolcuyla temasta olduğuda belirtiliyor. Sivasspor yönetiminin, şu ana kadar prensip anlaşması yaptığı futbolcularla bu hafta içerisinde resmi mukaveleyi imzalaması bekleniyor

hürdogan

ş.usta
15.06.2006, 13:06
cağlayan bey sivassporun yaş ortalaması bayağı düşüyor
bu sizce süperligde handikap ölabilirmi?
beni endişelendiriyor.
ayrıca ali sivasspora HAYIRLIOLSUN.

SEMİH-58
15.06.2006, 13:15
hayırlı ugurlu olsun ...............

SivasSpor.Com
15.06.2006, 14:35
Sivasspor’un transfer listesinde yer alan futbolculardan birisi olan Giresunsporlu Ali Küçükbayrak’la prensip anlaşması yapıldığı öğrenildi. Azerbaycan Milli takım oyuncusu Kurbanov’dan sonra Giresunspor’lu Ali ilede prensip anlaşma sağlayan Sivasspor,pazartesi günü bu futbolcuya İstanbul’da imza attıracağı belirtildi. 23 yaşındaki sağ kanat oyuncusu Ali Küçükbayrak, özellikle Giresunspor’un Galatasaray’la oyandığı maçta dikkat çekmişti. Takımının sağ kanadında oynayan Ali, Galatasaray karşısında sahanın en iyilerinden birisi olmuş ve bir şutuda direkten dönmüştü. Öte yandan Sivasspor’un transfer çalışmalarının aralıksız devam ettiği ve bir çok futbolcuyla imza aşamasına gelindiği kaydedildi. Sivasspor’un süper ligin yeni takımı Sakaryaspor’danda iki futbolcuyla temasta olduğuda belirtiliyor. Sivasspor yönetiminin, şu ana kadar prensip anlaşması yaptığı futbolcularla bu hafta içerisinde resmi mukaveleyi imzalaması bekleniyor

GuNaY
15.06.2006, 14:40
Takımımıza Hayırlı olsun...
Başkanın dediği gibi yavaş yavaş başlayacak imzalar...

LORDKRAL
15.06.2006, 15:42
hayırlı olsun çok gençmiş ayrıca.

HALIL
15.06.2006, 16:11
hayirli ugurlu olsun .............................. ...sivassporumuza ve bize

er_kay58
15.06.2006, 16:11
hayırlı olsun takımımıza inş iyi oynar genç olmasıda biraz dez avantaj gibi ama çalışırsa ii yerlere geleceğine inanıyorum

PARTNER58AHMET
15.06.2006, 16:23
GİRESUN SPORLU SAĞ KANAT OYUNCUSU ALİYLEN PRENSİPTE ANLAŞILDIĞI YAZIYOR EĞER DOĞRUYSA HAYIRLI UĞURLU OLSUN İNŞALLAH DEVAMI GELİR

LiS67_Uğur
15.06.2006, 18:38
hayırlı ugurlu olsun takıma yararlı olması dileğiyle

Etem-Murat
16.06.2006, 08:27
hayırlı olsun arkadaşlar sivas spora genc ve dinamik oyuncular lazım
ne diyelim hayırlı olsun hoş gelmişin ali gardaş

HALIL
17.06.2006, 09:45
bu ali orta saha mi defans mi yoksa hucum da mi oynuyo

çılgın-sedat
17.06.2006, 09:59
İNŞALLAH HAYIRTLI OLUR SİVASSPOR'UMUZA

sinan-58
17.06.2006, 10:34
geçen sene devre arasındakı gıbı guzelleri satıp kotuleri almayalımda oynuyabılecek futbolcu alalım inş takıma faydalı olur hayırlı uğurlu olsun

Bilmiyorum
04.07.2006, 09:16
Giresunlu Ali, Gaziantep’e gitti

Sivasspor’un transfer etmek istediği Giresunsporlu sağ kanat oyuncusu Ali Küçükbayrak’ın 2.lig takımlarından Gaziantep Belediyespor’la anlaştığı öğrenildi. Yapılan görüşmelerin ardından imza atmak için Sivas’a gelen Ali Küçükbayrak, kırmızı-beyazlı kulübün kendisine verdiği parayı az bulunca imza atmaktan vazgeçti ve daha sonra 2.lig A kategorisi takımlarından Gaziantep Büyükşehir belediyespor’la anlaştı.

çok yazık oldu kaliteli adamdı

Besyo_cu
04.07.2006, 09:21
ARtık genc futbolcular ön planda ingiltere milli takımında walcot 17 yaşında dünya kupası kadrosu içince yeraldı bunun gibi bir cok örnek sıralaya biliriz artık takımlar modern futbolun gerektirdiklerini yerine getiriyorlar yani bugünü değil geleceği kurtarıyorlar

erhan5834
04.07.2006, 10:00
sivasspor için hayırlı işlere imza atması dileğiyle...hayırlı uğurlu olsun umarım sivasspor formasının hakkını verir...

Bilmiyorum
04.07.2006, 10:26

Sivasspor’un transfer etmek istediği Giresunsporlu sağ kanat oyuncusu Ali Küçükbayrak’ın 2.lig takımlarından Gaziantep Belediyespor’la anlaştığı öğrenildi. Yapılan görüşmelerin ardından imza atmak için Sivas’a gelen Ali Küçükbayrak, kırmızı-beyazlı kulübün kendisine verdiği parayı az bulunca imza atmaktan vazgeçti ve daha sonra 2.lig A kategorisi takımlarından Gaziantep Büyükşehir belediyespor’la anlaştı.

ne hayırlı olsun hiç okumadan mesaj atmıssın adam antepe gitti diyorum

sinan58_34
04.07.2006, 10:48
hayırlı ugurlu olsun umarız sivasspor ıcın en ıyısını yapar

ygd
04.07.2006, 11:26
Adam antepe gitmiş bilee..Ne hayırlı olsun'u!!!Antepe hayırlı olsunn...

FATIMA
04.07.2006, 14:23
Adam antepe gitmiş bilee..Ne hayırlı olsun'u!!!Antepe hayırlı olsunn...

Haberin kaynağını yazarsanız bizde bilgilenmiş oluruz..Bugün için imza atılacağı söyleniyordu çünkü sivassporla...

Bilmiyorum
04.07.2006, 14:26

kaynak benim ben dediğim her haber doğrudur

Bilmiyorum
05.07.2006, 07:51
Sivasspor ikinci Başkanı Mehmet Oflaz yaptığı açıklamada,Giresunspor’dan gelen ve bir süre takımla birlikte antremanlara çıkan Ali Küçükbayrak’la aralarında maddi sorunun olmadığını, ancak Teknik Direktör Carol Pecze’nin bu futbolcuyu yetersiz bulduğunu ve bu nedenlede gönderildiğini söyledi. Oflaz “İkinci ligde oynayan bir futbolcuyu Sivasspor gibi büyük bir kulubün alamaması diye bir şey sözkonusu olamaz. Sivasspor kulübü süper ligde dahil istediği futbolcuyu alır, ama önemli olan bize faydalı olması. Hocamız Ali’yi antremanlara yeterli bulmadı ve bizde kendisine teşekkür edip gönderdik” dedi.

kongreli
08.07.2006, 00:54
sağ kanat açığımız vardı çok ii olmus bence takımla anlaşabilirse daha ii olacak inşallah hayırlı uğurlu olsun

___kongreli***yiğidooo***___

sivasligenc
08.07.2006, 02:14
yaw biz şimdi azeri topçuyu aldık mı yaw?