Orijinalini görmek için tıklayınız : Serdar Akdoğan Sivas'ta!..

nEfrEt
20.06.2006, 16:14
Arkadaşlar sitenizde haberini göremedim Serdar AKDOĞAN Kahramanmaraşspordan Sivasa tranfer oldu.

izmirliyigido
20.06.2006, 16:22
Nasıl bir futbolcuydu?. Siz memnunmuydunuz?

1967_DERNEK_NAİL
20.06.2006, 16:48
ileriyedönük tıransfermi acaaba

GuNaY
20.06.2006, 16:53
.Serdar Akdoğan: Sözlesmeşi sona erdiği için takımdan ayrıldı. Tekrar anlaşılmadı sezon içersindeki disiplinsiz davranışlarından, özellikle Erdal hoca gittikten sonra takındığı tutumdan dolayı kendisiyle görüşülmemiştir.

Kahramanmarasspor.org sitesinden alıntıdır...

GuNaY
20.06.2006, 17:01
Hocayla anlaşamadığından takımdan ayrılacakmış, tff sitesinde gecen sezon 12 gol attığı yazıyor..
hayırlı olsun...

HALIL
20.06.2006, 17:15
bu kim ya biraz tanittin lutfen orta saha mi neeee

FurkaN
20.06.2006, 17:20
1982 doğumlu 12 golü var genç bir futbolcu ancak biz zamanında alt liglerden futbolcu aldı hiç verimli olmadı hakan acar gibi bir gol kralı hiç bir şey yapamadı inşaallah iyi olur

MOS-BY-58
20.06.2006, 18:08
disiplinsiz biriyse hic gelmesin, zaten karol pecze de disiplinsiz oyuncuya sans vermez bence...

serhankaburcuk
20.06.2006, 19:29
Takıma gelip oynamadan bişey diyemeyiz...Yani görmeden yorum yapmak çok yalnış gelsin oynasın bir görelim bakalım...Gerçi gelipte Andersonumu kesecek...Yinede Hayırlı olsun....

Etem-Murat
20.06.2006, 19:49
Hayırlısı olsun gardaş serdar akdoğan sivas spora belki yararlı olcaktır

demiryurt58
20.06.2006, 19:57
arkadaşlar inşallah camiaya hayırlı olur her şey sivasspor için.

HALIL
21.06.2006, 10:18
ya hani 2-3 unlu futbolcu alacaktik bunlar mi bomba alah allah

ŞEREF
21.06.2006, 11:09
arkadaşlar serder akdoğan galatasaray paf takımından yetişmiş ve 16 yaşında a takımda bir kaç maçta gol atmış bir kişi.maraşta yaşıyorum ve serdarı bir çok kez seyrettim. önceki sezon takımı düşmekten kurtardı ve bu gecen sezonda takımı playofflara taşıdı. bence sivassporun yaptığı en iyi transferlerden biri.maraşta sezon sonunda imzaya zorlanmış ve imza atmayıncada adı disiplinsize çıkarılmıştır. maraşa fazla bir topçuydu sivassporumuza hayırlı olsun...

HALIL
21.06.2006, 11:17
arkadaşlar serder akdoğan galatasaray paf takımından yetişmiş ve 16 yaşında a takımda bir kaç maçta gol atmış bir kişi.maraşta yaşıyorum ve serdarı bir çok kez seyrettim. önceki sezon takımı düşmekten kurtardı ve bu gecen sezonda takımı playofflara taşıdı. bence sivassporun yaptığı en iyi transferlerden biri.maraşta sezon sonunda imzaya zorlanmış ve imza atmayıncada adı disiplinsize çıkarılmıştır. maraşa fazla bir topçuydu sivassporumuza hayırlı olsun...

cok iyi o zaman insallah bizde de ayni basariyi gosterir

Nettin
21.06.2006, 11:25
memmet yıldız, muhammet ali kurtuluş gider miydi ki serkan???????? gelsin

Tuncay
21.06.2006, 12:40
Serdar insallah faydali olur. Oyuncu her yerde oyuncudur. Ornekleri cok fazla, buyuk takimlar ismi duyulmus nice oyuncu transfer edip iki mac sonra gonderiyorlar. Onemli olan sivasspora faydali olmasi once gorelim sonra elestiririz.

talha58
21.06.2006, 18:08
Bırakın gelsin beyler şansını denesin kendini gösterirse formayı giyer.. Ama yetenekli değilse zaten Anderson var... Erman Özgür de geliyormuş.. Bu sene takımdan çok umutluyum. En azından Süper Lig için alışma devremizi atlattık ve artık korkulan bir takım olduk...

LORDKRAL
21.06.2006, 18:13
bi çoğumuz tanımıyoruz bu yüzden önyargılı davranmayalım hayırlı olsun..

Uğur Ramazan
21.06.2006, 18:17
yigidolar en iyisini bilir bizi en iyi seviyeye cıkarsında SİVASSPORA CANIM FEDA

starkhan
21.06.2006, 18:23
İnşallah Sivassporumuza hayırlı olur.Şu an başka bir şey diyemiyoruz

FurkaN
21.06.2006, 19:00
TANINMAMIŞ BİR FUTBOLCU VE DİSİPLİNSİZ HAREKETLERİNDEN DOLAYI KADRO DIŞI KALDIĞI YAZILMIŞ İNŞAALLAH AKLINI BAŞINA TOPLAMIŞTIR DİSİPLİNSİZ ADAMA İHTİYACIMIZ YOKTUR.

amigos
22.06.2006, 10:06
Kahramanmaraşspor'dan transfer edilmiş 10 numra bir oyuncu ... İşimize yarayacak galiba am camın oğluna sordum o Kahramanmaraşta yaşıyor.. Çok sevindi ve Sivasta harikalar yaratır dedi... Galatasarayın altyapısında yetişmiş zaten.... İşte 10 numaralı kızmı formalı olan ...

http://img133.imageshack.us/img133/4849/ens15ja.jpg (http://imageshack.us)

amigos
22.06.2006, 10:11
inşallah ben çok ümitlendim acaip övdüler çok iyiymiş gardaş...

FurkaN
22.06.2006, 10:18
inşaallah övdükleri kadar çıkar biz Mehmet Acar'ı aldığımızda da çok övmüşlerdi. Sonu inşaallah onun gibi olmaz

amigos
22.06.2006, 10:19
ya disiplinsizlikten değilmiş masaya oturmuşlar aynı paraya oyna demişler o da kaliteli teklifler var sivasspor a gidiyorum diyince adı dsiplinsize çıkmış.. Boşverin kedi uzanayınca mundar der ... yigidolara hayılı olsun....

ahanda resmi 10 numaralı kızrmızı formalı olan...

ademyavuz
22.06.2006, 10:28
fazla masrafli degilse denemekde yarar var

gokbora
22.06.2006, 10:34
disiplinsiz biriyse hic gelmesin, zaten karol pecze de disiplinsiz oyuncuya sans vermez bence...

GELDIGI TAKIMDA NEGIBI BIR PROBLEMLER YASADIGINI BILMIYORUZ.YASADIGI PROBLEMLER YUZUNDEN BELKIDE KASTI OLARAK DISIPLINSIZLIK YAPMIS OLABILIR.

BIZIM YONETIM PROBLEMLI FUTBOLCU ALACAGINI ZANNETMIYORUM! YONETIM TAKIMA ZARAR VERECEK FUTBOLCUYU ALMAZ.SIMDIYE KADAR ALDIKLARI FUTBOLCULARDAN PROBLEM CIKARTAN FUTBOLCU GORMEDIM.
NE DIYELIM SIVASSPORA HAYIRLI OLSUN

merdoo
22.06.2006, 10:46
arkadaslar maraslı sınıf arkadaslarımdan duyduguma gore hem ahlaklı hemde yeteneklı hemde faydalı olacak bır futbolcu sıvastakı yasama ayak uydurabılıcek maras sporun ve taraftarın gopz bebegı bır topcuymus haberı bır ay once ben maraslı arkadasla maras sporun ınternet sıtesınde okuduk arkadas koyu bır maras taraftarı gozlerının doldugunu hıssettım İNŞALLAH HAYIRLI OLUR
NİĞDEDEN
SİVASLİ APO

amigos
24.06.2006, 19:38
evet çok seviyorlar bu oyuncuyu taraftarları aşık etmiş ben sitelerinde okudum çok üzülüyorlar...

HALIL
25.06.2006, 11:02
kahramanmarasporun sitesi nedir arkadaslar

amigos
26.06.2006, 16:35
www.kahramanmarasspor.org
www.marasliyiz.biz

ben buralarda gördüm okudum merak edenler buyursun baksın arkadaşlar...

HALIL
26.06.2006, 19:34
peki gaziantep sporunki harun iyi oynuyomu

HALIL
26.06.2006, 19:38
pardon yani sey hasan yurt iyi oynuyomu hangi mevkde

PARTNER58AHMET
26.06.2006, 19:54
HOCASIYLA ANLAŞAMADIĞINDAN DOLAYI SÖZLEŞME İÇİN GÖRÜŞÜLMEDİĞİ YAZILIYOR VE BİZDEDE PROBLEM ÇIKARMAZ İNŞALLAH HAYIRLI OLSUN

nEfrEt
29.06.2006, 08:29
Serdar gitti diye çok üzülüyoruz..

Artık gerisini siz düşünün..

Serdar Akdoğanımızın yine aynı renkli formayla mücadele edecek olması güzel ama onu kaybetmemiz çok üzücü.

K.Maraşsporda forvet hattında en etkili silahımızdı Serdar.Kendisiyle direk görüşmelerimde oldu.Çok değerli bi oyuncu kazandınız.

Ama inanın Serdar azmiyle biçok oyuncuyu geride bırakır ve ilk 11 de yerini alır.

nEfrEt
29.06.2006, 08:32
Arkadaşlar yaşadığı problemler küçük çapta.Hangi futbolcuda yok ki?allah aşkına..

Abartmayın.Serdar son derece efendi biridir.Bana her cümlesinde kardeşim demeden hitap etmez mesela.

Onun yeteneklerini maçları izledikçe göreceksiniz..

Ben 46 Gençlik olarak Sivasa Organizasyon yapmayı bile düşünüyorum...

nEfrEt
29.06.2006, 08:32
Kusura bakmayın özel işlerim nedeniyle cevaplar gecikti.

nEfrEt
29.06.2006, 08:33
SANKİ REAL MADRİDDEN FUTBOLCU ALDIK.BU NE BÜYÜK İLGİ BÖYLE.

HOŞ GELDİN SERDAR.İNŞALLAH BAŞARILI OLURSUN.
bu demekki SERDAR ın kalitesini gösteriyo kardeşş.. O Brezilyalı yabancılarınızı geride bırakacak

nEfrEt
29.06.2006, 08:34
Kahramanmaraşspor'dan transfer edilmiş 10 numra bir oyuncu ... İşimize yarayacak galiba am camın oğluna sordum o Kahramanmaraşta yaşıyor.. Çok sevindi ve Sivasta harikalar yaratır dedi... Galatasarayın altyapısında yetişmiş zaten.... İşte 10 numaralı kızmı formalı olan ...

Galatasaray altyapısından yetişti evet.

Bu resim Kasımpaşa maçından.Lider Kasımpaşayı tek yenen takım olmuştuk 2-0 ile.Bu maçta yine Serdarın üstün performansı ve bir golü vardı...

nEfrEt
29.06.2006, 08:35
kahramanmarasporun sitesi nedir arkadaslar
sitemize bekleriz buyrun gelin...

http://www.kahramanmarasspor.org/

nEfrEt
29.06.2006, 08:41
Serdar Akdoğan hakkında arkadaşlar her ne söyleniyorsa söylensin bizler Serdar Akdoğan'ı sevdik ve hep destek olduk onun gibi yetenekli futbolcular zor yetişiyor...

Ben burdan Serdar'a bir istekte bulunmak istiyorum.. Bunu kendi sitemizde açtık ve burda da açarak sizlerinde desteğini almak istedim.2006-2007 sezonunda Sivassporda 46 Numaralı formayı giyerek hem bizi sevindirmiş hem de herkese en güzeli cevabı bizzat kendisi vermiş olur...

Desteklerinizi görmek istiyorum...

Serdar gool gool goolll!.......

[konuya anket ekleyemedim bölüm modları eklerses sevinirim:
*Serdar 46 Numaralı formayı giysin mi ?
+Evet tabiki giysin..
-Hayır Giymesin... ]

talha58
16.07.2006, 20:03
dün srt'de röportajını dinledim Serdar kendinden oldukça emin.. Yaşını genç olduğunu çalışacağını söylüyor. Umarım yeteneklidir ve forvet hattımıza canlılık getiriri. Benim merak ettiğim Serdar'ın oyun anlayışı. Yanılmıyorsam boyu çok uzun değil. Yani pivot santfordan ziyade partner bir adam. O halde süratli ve kontratak oyuncusu mu acaba. Bilgisi olanlardan cevap bekliyorum..

DJMuRaT
16.07.2006, 20:10
Bu yıl transfer ettiğimiz ilk futbolculardan...inş. iyi olur takım için...

talha58
18.07.2006, 22:09
serdar konusunda yorumlar henüz gelmedi.. Boyu çok uzun değil gibi. Herhalde pivot santfor değil.

DJMuRaT
18.07.2006, 22:20
serdar konusunda yorumlar henüz gelmedi.. Boyu çok uzun değil gibi. Herhalde pivot santfor değil.

Süratli bi futbolcu olduğunu duydum ..İNş. Sivasspor'a daha faydalı olur...

talha58
23.07.2006, 18:45
süratli bir futbolcuysa bize çok faydalı olur. Fakat Anderson tarzında pivot santfor oyuncumuz yok . Hava hakimiyeti olan tek Anderson var. Anderson herhangibir maçta sakatlansa ve mağlup duruma düşşek rakip de kapansa hava topuna defanstan Hakkı mı gelip çıkacak acaba. bence Anderson'a alternatif mutlaka bulunmalı. Boateng'in o tarz bir adam olduğunu sanmıyorum.

yigido_bekir
26.07.2006, 11:08
hayırlı olur ınsallah tüm takıma.

HALIL
26.07.2006, 12:04
GARDAS BUTUN BUNLAR COK ONCE OLDU YOKSA SEN YENI MI DUYDUN

yigido Atilla
26.07.2006, 13:08
süratli bir futbolcuysa bize çok faydalı olur. Fakat Anderson tarzında pivot santfor oyuncumuz yok . Hava hakimiyeti olan tek Anderson var. Anderson herhangibir maçta sakatlansa ve mağlup duruma düşşek rakip de kapansa hava topuna defanstan Hakkı mı gelip çıkacak acaba. bence Anderson'a alternatif mutlaka bulunmalı. Boateng'in o tarz bir adam olduğunu sanmıyorum.
Gercekten cok iyi bir analiz yapmissin Andersona iyi bir yedek lazim hava toplarinda hava hakimiyeti olan genc iyi bir yedek Andersonun Futboluna hayranim cok genc kafasi cok mükkemel mücadeleci egoist degil ama Andersonu bir türlü besleyemiyoruz Kanatlarimizin iyi calismasi lazim calisirsa Anderson her macda gol atar gelecegi cok parlak bir futbolcu

teknik
26.07.2006, 16:11
andersonun yedeği var.fatih tutar. uzun boylu genç yedek santforumuz.ayrıca mehmet yıldız.balili ve serdar da birbirinin yedekleri.yalnız 6 .yabancı takıma orta saha olarak alınmalı.özellikle kanat olmalı ki santforlarımızı besleyebilelim.sağ kanat olabilir çünkü solda alternatifimiz çok...

talha58
26.07.2006, 18:22
andersonun yedeği var.fatih tutar. uzun boylu genç yedek santforumuz.ayrıca mehmet yıldız.balili ve serdar da birbirinin yedekleri.yalnız 6 .yabancı takıma orta saha olarak alınmalı.özellikle kanat olmalı ki santforlarımızı besleyebilelim.sağ kanat olabilir çünkü solda alternatifimiz çok...
Kardeş söylediklerin doğru ama Anderson dışındaki adamlarımızın daha ziyade partner oyuncu olduklarını görürüz. Yani santfor olarak değil de süratli yapıda kontraatak oyuncuları .. Fatih'i henüz bilmiyorum. Serdar'ın da süratli olduğunu söylüyorlar. Benim bahsettiğim ilk etapta takımda olmasa da hava toplarına hakim Anderson olmadığı zaman orda oynayabilecek bir pivot santfor.. Yiğido Atilla'nın da bahsettiği gibi Anderson çok önemli bir adam

HALIL
26.07.2006, 19:58
arkadaslar fatih tutar kim hjic duymadim desem yalan olur 2-3 gol atmis dikattimii cok cektii genc ve uzun boyluymusss

çılgın-sedat
26.07.2006, 20:22
YA ARKADAŞLAR BU SERDAR NASIL BİR FUTBOLCU

talha58
27.07.2006, 14:12
serdar hakkındaki bilgilerimiz eski takımı Kahramanmaraşspor'un taraftarı olan Nefret adlı üyenin verdiği bilgilerle sınırlı. Galatasaray'da oynadığını ve forvet oyuncusu olduğunu biliyoruz. Ayrıca hızlı bir oyuncu olduğu söyleniyor.

nEfrEt
31.07.2006, 10:30
dünkü maçta izleyenler görmüştür umarım.. serdar form tuttukça daha etkili olacaktır.

merak etme hava hakimiyeti gayet iyi çok uzun olmasa da kafa toplarına iyi vurur ;)

serhankaburcuk
01.08.2006, 08:25
dünkü maçta izleyenler görmüştür umarım.. serdar form tuttukça daha etkili olacaktır.

merak etme hava hakimiyeti gayet iyi çok uzun olmasa da kafa toplarına iyi vurur ;)

ÇOK KALİTELİ BİR FUTBOLCU OLDUĞU AÇIK...AMA BİRAZ DAHA SÜPER LİG TECRÜBESİ GEREKİYOR...

RüStü ElmaS
01.08.2006, 21:35
.Serdar Akdoğan: Sözlesmeşi sona erdiği için takımdan ayrıldı. Tekrar anlaşılmadı sezon içersindeki disiplinsiz davranışlarından, özellikle Erdal hoca gittikten sonra takındığı tutumdan dolayı kendisiyle görüşülmemiştir.

Maalesef Kahramanmaraş la anlaşmadığı için böyle bir laf çıkarmışlar.

Yetenekli ve genç bir oyuncuya yapılan büyük bir iftiradır bu.
Bu gibi sözlere inanmayalım arkadaşlar.

DJMuRaT
01.08.2006, 21:48
ÇOK KALİTELİ BİR FUTBOLCU OLDUĞU AÇIK...AMA BİRAZ DAHA SÜPER LİG TECRÜBESİ GEREKİYOR...

Usta tipinde futbolcu tipi war zaten!!!!Serda iş yapar yane..

TracyMcGrady58
01.08.2006, 21:52
Serdar Akdogan sivasspormuza cok yararli olacaktir !!!!!!!!!!!!!!!!

PARTNER58AHMET
01.08.2006, 22:50
SERDARI TANIMIYORUM BAZI ARKADAŞLARIN YAZDIKLARINA GÖRE DİSİPLİNSİZ VE SORUMSUZ BİRİYMİŞ BU ARKADAŞ GERÇEKTEN ÖYLEYSE KENDİSİNE BAŞKA KULÜP ARASIN BİZİM KAYBEDECEK MAÇIMIZ YOK DÜRÜST SEVİYELİ VE GERÇEK SİVASSPORUN SAVUNMASINI YAPACAK YÜKÜNÜ OMUZLAYACAK KİŞİLERE İHTİYACIMIZ VAR

RüStü ElmaS
01.08.2006, 23:05
SERDARI TANIMIYORUM BAZI ARKADAŞLARIN YAZDIKLARINA GÖRE DİSİPLİNSİZ VE SORUMSUZ BİRİYMİŞ BU ARKADAŞ GERÇEKTEN ÖYLEYSE KENDİSİNE BAŞKA KULÜP ARASIN BİZİM KAYBEDECEK MAÇIMIZ YOK DÜRÜST SEVİYELİ VE GERÇEK SİVASSPORUN SAVUNMASINI YAPACAK YÜKÜNÜ OMUZLAYACAK KİŞİLERE İHTİYACIMIZ VAR

Bu yazımı yine tekrarlıyorum.

Maalesef Kahramanmaraş la anlaşmadığı için böyle bir laf çıkarmışlar.

Yetenekli ve genç bir oyuncuya yapılan büyük bir iftiradır bu.
Bu gibi sözlere inanmayalım arkadaşlar, sonra Serdar`ı biz Avusturya kampındada gördük, disiplinsiz birine benzemiyor. Gayet efendi ve dürüst ve seviyeli birine benziyor.

GuNaY
01.08.2006, 23:17

Bu alıntıyı transfer söylentileri varken kahramanmaraşın sitesinden almıştım bir yöneticinin açıklamasıydı..
Anlaşılan o ki kaçan balık büyük olur misali ellerinde tutamayınca bu şekilde bir söylemde bulunmuşlar,
Hazılık maçlarında göstermiş olduğu performans iyi bir transfer olduğunu gösteriyor, süper lige ne kısa sürede uyum sağlayacaktır...
Genç olduğu için kendisinden uzun yıllar faydalanabiliriz...

RECEP_YÜKSEL
02.08.2006, 07:47
Bu alıntıyı transfer söylentileri varken kahramanmaraşın sitesinden almıştım bir yöneticinin açıklamasıydı..
Anlaşılan o ki kaçan balık büyük olur misali ellerinde tutamayınca bu şekilde bir söylemde bulunmuşlar,
Hazılık maçlarında göstermiş olduğu performans iyi bir transfer olduğunu gösteriyor, süper lige ne kısa sürede uyum sağlayacaktır...
Genç olduğu için kendisinden uzun yıllar faydalanabiliriz...

BAŞKANIM NE DERSE O

ŞAMPİYON SİVASSPOR O KADAR

nazimgulturk
02.08.2006, 11:40
BENCE FAYDALI OLUR KİMSE ENDİŞE ETMESİN ESKİ TAKIMINDA MUTLU DEĞİLDİ ÇÜNKÜ İSTEDİĞİ GİBİ OYNAYAMIYORDU AMA ARTIK SÜPER LİGDE VEKENDİ GÖSTERECEKTİR
***REİS 58***

Flavio
04.08.2006, 09:31
Sivassporumuza hayırlı olsun.Genç bir oyuncu inşallah takıma uyum sağlar.Gelmesi bence iyi oldu en azından kadro genişledi.Anderson olmadığı zaman ort sahadan forvete oyuncu çekmek zorunda kalmicaz.

Serdar Akdoğan Hoşgeldin...