Orijinalini görmek için tıklayınız : HOŞGELDİNİZ...

Sayfa : [1] 2 3

SivasSpor.Com
02.07.2006, 14:17
Sitemize Yeni üye olan arkadaşlar aramıza Hoşgeldiniz.!

Umarım sitemizi beğenirsiniz, bol muhabbetler ve güzel dostluklar bizi bekliyor...

www.sivasspor.com olarak, holiganizmin ve şiddetin her türlüsünün karşısında olduğumuzu kanıtlamak için, Cumhuriyet Üniversitesinde görev yapan, Akademisyen ve İdareci görüşüne başvurduk. Okumak için tıklayın (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=6923)

Sitemize katilan diğer üyelerin yorumlarını okumak için buraya (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=2723) tıklayın.

RüStü ElmaS
02.07.2006, 14:36
Yiğidoların dünyadaki buluşma merkezine hoşgeldiniz.

Taraftar olarak sizinde Sivasspor hakkında fikirlerinizi yazarak duyurmak hakkınızdır.

Bugüne kadar 18.459 üyesiyle Türkiye' nin en büyük taraftar sitelerinden birinde sizde sesinizi duyurmak, tüm dünyadaki Yiğidolarla tanışmak, kaynaşmak için sitemize üye olarak yorumlara katılabilirsiniz.

Sitemizde chat ortamı, düzeyli ve seviyeli bir şekilde hizmetinizdedir.

Forumlarda şu ana kadar 3.876 Konu ve 125.239 Mesaj bulunmaktadır.

Sitemize katilan diğer üyelerin yorumlarını okumak için buraya (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=2723) tıklayın.

fatih74
02.07.2006, 14:54
Ben fatih74 bu güzel ve anlamlı siteye üye olmaktan çok keyif aldım. Arkadaşlar her konuda yardımcı oldu. Ş.USTA'yı çok seviyorum. Bu siteyi o bana tavsiye etti hepinize teşekkürler,Allaha emanet olun.

Derbeder
02.07.2006, 15:26
Site gerçekten güzel...
her konudaki sıkıntımıza anında çözüm bulmaya çalışılıyor...
Fatih74 hoşgeldin ve yeni arkadaşlar şimdiden hoşgeldiniz:rolleyes:

ş.usta
02.07.2006, 15:41
Ben fatih74 bu güzel ve anlamlı siteye üye olmaktan çok keyif aldım. Arkadaşlar her konuda yardımcı oldu. Ş.USTA'yı çok seviyorum. Bu siteyi o bana tavsiye etti hepinize teşekkürler,Allaha emanet olun.

fatihim hoşgeldin nasıl dediğim kadar varmış değilmi.
inşallah devamlı burda olursun.

EneS ElmaS
02.07.2006, 18:54
Yiğidoların merkezinde hoşca bir vakit geçireceğizden eminiz.

1967_DERNEK_MUSTAFA
02.07.2006, 20:02
YENİ GİREN ÜYELERİMİZ OLSUN ESKİ ÜYELERİMİZ OLSUN ŞİKAYETLERİNİZİ DİLEKLERİNİZİ VE ÖNERİLERİNİZİ HER ZAMAN BEKLİYORUZ BİZ BURDA SİVASLI YİĞİDOLARA GÜZEL HİZMET VERMEK İÇİN BURDAYIZ HEPİNİZİ SEVİYORUM SAYGILAR

ylnzkrt58
02.07.2006, 21:02
YENI ARKADASLARA HOS GELDINIZ DILEKLERIYLE SIVASLI OLMAK AYRICALIKTIR

sorma be dostum
02.07.2006, 21:33
sivaslıyız dedikya gardaş şikayetim dostlukların az olması suni olması
biraz daha insan olarak ve bir sivaslı olarak olgun düzeyli ve insan kalpi kırmadan hal hatır soralım hemen kısadan kestirp atmayalım buna dıkkat etmek gerektiğini söylemek zorundayım

CÜSSKB-Aynur
02.07.2006, 21:33
Aramıza yeni katılan arkadaşlar, sitemize hoşgeldiniz.
siteyle ilgili her hangi bir sorununuz yada sormak isteğiniz bir konu olursa özel mesajdan bizlere ulaşabilirsiniz.

puar
03.07.2006, 12:06
bende burdayım vede burda olacam...çok şükür sivaslıyız

sorma be dostum
03.07.2006, 16:54
HOŞBULDUK demek isterim öncelikle ben de sizin diyardayım gardaş ama şu an sorarsan=Biliyor musun, iki gözüm; bugün ayın kaçı? Hangi mevsimdeyiz? Bahar *mı, kış mı, sonbahar mı, yaz mı; inan farkında değilim. Sıla ne yana d*üşer, gurbet ne yanda? Nerdeyim, nasılım? Bilmiyorum
çünkü hava cok sıcak şu anda pc nin karşısına oturup yazı yazmak bile terlememe neden oluyor sağlık olsun sizlerle paylaşmak için yazma gereği duydum arkadaşlar benim için dostluktan öte bir şey olamaz Çocukluğumu, ilk gençliğimi, geçmişimi, memleketimi velhasıl eskiye ait herşeyimi nasıl özlüyorum biliyor musun? Özümü özlüyorum, özümü_Dalları fırtınada kopmuş bir ağaç gibiyiz iki gözüm. Her dalımız bir sınır boyunda, her yaprağımız bir ülkeye savrulmuş. Bir yanımız vizeli, bir yanımız kaçak_damarlarımdaki kan! Bir gün kavuşmak hayali olmasa, nasıl dayanılır bu yaşama, bu kimsesizliğe, bu gurbete, bu hasrete iki gözüm, nasıl_

sivaslıavukat
03.07.2006, 23:32
Ne mutlu size ve bize ki yıllarca emek verilerek oluşturulmuş bir gruba dahil olduk , burada bulduğum dostluğu , kardeşliği , ababeyliği ,30 yıllık hayatımda bulamadım.
Şimdi birlik olma ve medeni bir şekilde memleketimizin adını duyurma , Sivasspora destek verme çabası içindeki herkesi selamlıyorum.Kapımız herkese açık .

aslansivasli
04.07.2006, 00:16
Bu site gerçektende insanı kendine baglıyor. yeni üye olanların pişman olmuycagndan eminim çünkü ben keşke daha önce üye olsaydım diye düşünüyorum.umarım seversiniz siteyi ve bizleri.
ARAMIZA HOŞ GELDİNİZ

SivasLady
04.07.2006, 08:18
YENI ÜYELER ARAMIZA HOS GELDINIZ
SIZLERE BU SITEYI-BERABERLIKLERI-DOSTLUKLARI
ANLATMAK ICIN KELIMELER YETMEZ
SIZ KENDINIZ YASAYIN VE GÖRÜN
EMINIM SIZLERDE BIZLER GIBI COK MEMNUN KALACAKSINIZ

sorma be dostum
04.07.2006, 08:31
bakıp göreceğiz aslan sivaslı gardeş sitede bağlıyıp bağlamadığın
sizlerinde yardımına ihtiyacımız var tabi biz yeni girenlere yardımcı olursanız seviniriz değilmi hanği konu deme her konuda olabilir selam veriyoz alınmıyor buna bir cözüm olmazmı alınsada cok gec oluyor konuşmaya sanki eriniyoruz veya tanışmaktan kacınıyoruz tanıştıktan sonrada belki bir daha aranmaz adam oluyoruz nasıl olsa biz tanıştık diyep bir daha sohbete gerek yok deyip üstünkör geciştiriyor gibi geliyır öyle değilmi Bu site gerçektende insanı kendine baglıyor. yeni üye olanların pişman olmuycagndan eminim çünkü ben keşke daha önce üye olsaydım diye düşünüyorum.umarım seversiniz siteyi ve bizleri.
ARAMIZA HOŞ GELDİNİZ

FeRo58
04.07.2006, 08:37
herkese selamlar,hepimiz icin bol paylasimli ve guzel gunler gecirmemiz dilegiyle

CAGLAYAN
05.07.2006, 19:16
SITEMIZE YENI ÜYE OLAN ARKADASLAR YIGIDOLARIN TARAFTAR SITESINE HOSGELDINIZ.

www.sivasspor.com olarak, holiganizmin ve şiddetin her türlüsünün karşısında olduğumuzu kanıtlamak için, Cumhuriyet Üniversitesinde görev yapan, Akademisyen ve İdareci görüşüne başvurduk. Okumak için tıklayın (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=6923)

ylnzkrt58
05.07.2006, 22:01
yeni arkadaslara hosgeldiniz derken resim secerken lütfen dikkatli resimler kullanilsinnn

zeynepwarantez
06.07.2006, 11:49
s.a arkadaşlar aranıza yeni katılmaktayım kendimi kısaca tanıtmak isterim ama fazlada özele girmeden anlatayım öncelikle çok sakar bir kızım neden diyeceksiniz bisiklet kullanmasını çok seviyorum ancak her sürüşümde dönüp dolaşıp hep aynı noktaya düşüyorum yani çöp tenekesinin dibine 23 yaşındayım bu arada çok tatlı bir annem var babamda çok tatlı ama nedense annemi daha çok severim babamın tek kızıyım doğal olarak hiç yanından ayırmaz beni üzerime çok düşer anlıcanız biraz yaramaz kzmışım annem hep öğle der arkadaşlarıma ama vazgeçemiyorum yaramazlıklarımdan tatlı yaramazlık tabi bunlar ufak tefek şakalarım üniversite son sınıftayım ancek 2 sınavdan kaçtığım için şuan disiplindeyim kara kara düşünüyorum neden diye sorarsanız hala aileme demedim nasıl çıklarım bilmiyorum ha bu arada fikri olan varsa değerlendirebilirim benim bir de yalan konusunda uzman bir kuzen var ama oda bulamıyor ha bu arada bide külüstür bir arabam var onu ben o hale getirdim tabi onuda aynı çöp tenekesine çarpıyorum hep park edişimde doğla olarakda babama fatura kesiliyor zarar tesbiti falan derken belediyeye canım ceza ödüyor bunuda anlarsınız heralde geçen hesapladı belediyeye verdiği parayla bir yeni araba daha alınabilinirmiş utandım doğrusu neyse arkadaşlar başınızı şişirdim galiba tekrardan merhaba herkesi umarım hayırlara vesile olur benim için memnun oldum çok uzun olmuş ya:rolleyes:

hanlılıyiğido58
06.07.2006, 13:53
Dünyanın dört bir yanındaki sivaslı kardeşlerime sevgilerimi gönderiyor.sivası ve sivaslıları çok seviyorum.

yigido Atilla
06.07.2006, 14:57
Selam hanlili yigido hos geldin

sinan1988
06.07.2006, 16:19
hanlılı kardeş hanlıdan kimlerdensin sen

çılgın-sedat
06.07.2006, 19:47
YENİ ÜYELER ARAMIZA HOŞGELDİNİZ

Ertugrul
06.07.2006, 19:59
s.a arkadaşlar aranıza yeni katılmaktayım kendimi kısaca tanıtmak isterim ama fazlada özele girmeden anlatayım öncelikle çok sakar bir kızım neden diyeceksiniz bisiklet kullanmasını çok seviyorum ancak her sürüşümde dönüp dolaşıp hep aynı noktaya düşüyorum yani çöp tenekesinin dibine 23 yaşındayım bu arada çok tatlı bir annem var babamda çok tatlı ama nedense annemi daha çok severim babamın tek kızıyım doğal olarak hiç yanından ayırmaz beni üzerime çok düşer anlıcanız biraz yaramaz kzmışım annem hep öğle der arkadaşlarıma ama vazgeçemiyorum yaramazlıklarımdan tatlı yaramazlık tabi bunlar ufak tefek şakalarım üniversite son sınıftayım ancek 2 sınavdan kaçtığım için şuan disiplindeyim kara kara düşünüyorum neden diye sorarsanız hala aileme demedim nasıl çıklarım bilmiyorum ha bu arada fikri olan varsa değerlendirebilirim benim bir de yalan konusunda uzman bir kuzen var ama oda bulamıyor ha bu arada bide külüstür bir arabam var onu ben o hale getirdim tabi onuda aynı çöp tenekesine çarpıyorum hep park edişimde doğla olarakda babama fatura kesiliyor zarar tesbiti falan derken belediyeye canım ceza ödüyor bunuda anlarsınız heralde geçen hesapladı belediyeye verdiği parayla bir yeni araba daha alınabilinirmiş utandım doğrusu neyse arkadaşlar başınızı şişirdim galiba tekrardan merhaba herkesi umarım hayırlara vesile olur benim için memnun oldum çok uzun olmuş ya:rolleyes:

Hoşgeldin Zeynep
1- O çöp tenekesi mümkünse park alanından uzağa götür
2-Yalan konusunu hiç düşünme elbet bir gün ortaya çıkar,sen istersen açık açık konuş ailen ile nası olsa biricik kızlarıymışsın çok fazla kızmazlar sanırım

İNKIŞLALIYİĞİDO
06.07.2006, 21:20
tüm sivaslılara selamlarımı göderiyorum

HALIL
06.07.2006, 21:32
inkislali yoksa sen
sarkislali misin gardas sarkislaliysan neresindensiiiinn aramiza hosgeldin hemserim ummarim iyi vakit gecirirsin burasi sivaslilariinnn hosgeldin evineee

puar
08.07.2006, 11:11
herkez hoşgeldi sefalar getirdi...

HakkıTİMUÇİN
08.07.2006, 18:22
ŞİKAYETLERİNİZİ MODERATÖRLERE...
MEMNUNİYETİNİZİ DOSTLARINIZA BİLDİRİNİZ
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

aykut-akay
08.07.2006, 19:17
yeni üye olan ve aramiza katilan arkadaslara hos geldiniz

CAGLAYAN
09.07.2006, 22:11
SITEMIZE YENI ÜYE OLAN ARKADASLAR YIGIDOLARIN TARAFTAR SITESINE HOSGELDINIZ.

sivasligenc
10.07.2006, 00:13
arkadaşlar hoş geldiniz inşallah bu sitede çok şeyi beraber paylaşacağız

Güner
10.07.2006, 02:53

Umarım sitemizi beğenirsiniz, bol muhabbetler ve güzel dostluklar bizi bekliyor...

kartalspor
23.07.2006, 14:29
s.a yiğidolar ben KARTAL'dan furkan.fanatik KARTALSPORLUYUM SAPINA KADAR.KARDEŞLERİMİZE 3.LİGde BAŞRILAR DİLERİM. www.tribun.kahvesi.com sizin topiç hala boş.arada bir ziyaret edin lütfen.

KARTALSPOR-ÜSKÜDAR ANADOLU-BEYKOZ

yigido Atilla
23.07.2006, 16:22
s.a yiğidolar ben KARTAL'dan furkan.fanatik KARTALSPORLUYUM SAPINA KADAR.KARDEŞLERİMİZE 3.LİGde BAŞRILAR DİLERİM. www.tribun.kahvesi.com sizin topiç hala boş.arada bir ziyaret edin lütfen.

KARTALSPOR-ÜSKÜDAR ANADOLU-BEYKOZ
Furkal kardes KARTALSPOR; üSKÜDAR ANADOLU- VE BEYKOZ YENI SEZONDA BASARILAR DILERIM SIZIN TRIBÜN KAHVESINE ZIYARET ETTIM AMA SAYFAYA GIREMEDIM ..........?????????

babayavuz
23.07.2006, 17:01
ARAMIZA YENI KATILAN ARKADASLAR HEPINIZ HOS GELDINIZ SEFALAR GETIRDINIZ.

FurkaN
23.07.2006, 17:37
Aramıza yeni katılan arkadaşlar hoş geldiniz. Taraftarlığın en iyisi burada ama holigan olmadan, dostluğun en iyisi burada ama dostlarını bırakmadan.... HOŞ GELDİNİZ

çipil-yusuf
30.07.2006, 11:46
Merhaba ben çipil yusuf hepinize hayırlı günler. Aranıza yeni katıldım. Allaha emanet olun.

PRoFeSSioNaL
30.07.2006, 11:53
HEPİNİZ HOŞGELDİNİZZZ HEPİNİZE MERHABAAAAAAA

ş.usta
30.07.2006, 12:17
büyük nargile içiçisi yusuf hoşgeldin aramıza.
not:benim yetiştirdiğim iyi bir ustadır.

babayavuz
30.07.2006, 12:53
COK ISABETLI BIR KARAR VERDINIZ ARKADASLAR ARAMIZA HOSGELDINIZ DEGERLI ARKADASLAR.

SEMİH-58
30.07.2006, 15:49
yeni arkadaşlar aramıza hoş geldiniz.zorlandıgınız konularda deneyimli üye arkadaşlarımıza soru sorabilirsiniz.

Deliilyasliyiz
05.08.2006, 14:12
Bütün Yiğidolara SElam olsun!Aranıza yeni katıldım !umarım faydalı işler yaparız memleketimize

PRoFeSSioNaL
05.08.2006, 15:34
YENİ AKADAŞLARIM ARAMIZA HOŞGELDİNİZ HEPİNİZE HAYIRLI VAKİTLER
GEÇİRMENİZİ DİLİYORUMM

çılgın-sedat
05.08.2006, 15:49
YENİ ÜYE OLAN ARKADAŞLAR ARAMIZA HOŞGELDİNİZ SEFA GETİRDİNİZ UMARIM HOŞCA VAKIT GEÇİRİRSİNİZ
:D :D :D :D :D

çılgın-sedat
05.08.2006, 15:51
YENİ ÜYE OLAN ARKADAŞLAR ARAMIZA HOŞGELDİNİZ SEFA GETİRDİNİZ UMARIM HOŞCA VAKIT GEÇİRİRSİNİZ BURASI KARDEŞLERİN SİTESİ
www.sivasspor.com
:D :D :D :D :D

sivasakarya
07.08.2006, 15:15
bugün bende aranıza katıldım ve büyük bir şeref duydum amacım sakaryaspor ve sivassporun kardeş takım olduğunu herkez bilmeli sevgiler saygılar

PRoFeSSioNaL
07.08.2006, 16:03
bugün bende aranıza katıldım ve büyük bir şeref duydum amacım sakaryaspor ve sivassporun kardeş takım olduğunu herkez bilmeli sevgiler saygılar
sende hoşgeldin gardaş gördüm yeni üye olmuşsun umarım hoş vakitler geçirirsin sitemizdee

sinan58_34
07.08.2006, 17:30
aramıza hosgeldınız yeni gelen arkadaslar

NAUGHTYBOY58
07.08.2006, 18:21
aramıza hoşgeldiniz yeni arkadaşlarrrr hayırlı vakit geçirin

HaYaLL58
07.08.2006, 19:04
Sivaslının hali bir başka,
Sivaslı doymaz aşka hele birde sevdiği varsa Sivaslı ölmez asla.
Sivaslı ağlamaz.ağlasa kimse duymaz.
Unutma herkez SİVASLI OLAMAZ!..

SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ ARKADAŞLAR İYİ EĞLENCELER.

sivasakarya
13.08.2006, 08:02
slm arkadaşlar ben sakaryadan sivasspora süperligte başarılar dilerim.

1967_Dernek_Ayhan
13.08.2006, 08:35
slm arkadaşlar ben sakaryadan sivasspora süperligte başarılar dilerim.

SAĞOL KARDEŞİM HOŞ GELDİN BİZDE SİZLERE BAŞARILAR DİLİYORUZ.....

HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN.....

67_DERNEK_AKKIZ
13.08.2006, 10:07
Sivaslının hali bir başka,
Sivaslı doymaz aşka hele birde sevdiği varsa Sivaslı ölmez asla.
Sivaslı ağlamaz.ağlasa kimse duymaz.
Unutma herkez SİVASLI OLAMAZ!..

SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ ARKADAŞLAR İYİ EĞLENCELER.

ARKADASIM HER SEY IYI HOSTA DILEKLERINDE COK GUZEL SAOL VAROLDA SU RESIM COK URKUTUCU YAAA DEGISTIRSEN OLMAZ MII..(karısmak gıbı olmasın ama :()

67_DERNEK_AKKIZ
13.08.2006, 10:13
ARKADASIM HER SEY IYI HOSTA DILEKLERINDE COK GUZEL SAOL VAROLDA SU RESIM COK URKUTUCU YAAA DEGISTIRSEN OLMAZ MII..(karısmak gıbı olmasın ama :()

UMARIM YANLIŞ ANLAMAZSIN ARKADASIM...

FurkaN
13.08.2006, 11:16
Bence gayet ii milleti arada bir korkutacak şeylere de ihtiyaç var :)

nazimgulturk
13.08.2006, 11:52
yeni gelen arkdaşlar hepiniz hoşgeldiniz sitemiz çok güzel ben 1 yılı aşkındır burdyım memnunum sizlerde memnun kalacaksınız buna eminim
***REİS 58***

Mekansız
21.08.2006, 16:15
Mrb Arkadaşlar....

Site'ye Yeni Üye Oldum...

Şimdilik Hersey Güsel qidiyor...

Bakalım İleride Ne olacak?

GuNaY
21.08.2006, 16:32
Hoşgeldin kardeş, inşallah ilerlede de herşey güzel olur :)

Mekansız
21.08.2006, 17:07
Hoşgeldin kardeş, inşallah ilerlede de herşey güzel olur :)

İşallah Birader....................... ......................

ARAP
22.08.2006, 22:16
selam yiğidolar,siteye yeniüye oldum,almanya,kölün şehrinde oturuyorum,şu anda istanbuldayım,siteyi ş.usta ,aracılığıya tanıdım,siteyi yapan arkadaşların,elerine sağlık çokgüzel,inşallah bundan sonrabende,zaman buldukca burdayım.

1967_DERNEK_MUSTAFA
22.08.2006, 22:52
selam yiğidolar,siteye yeniüye oldum,almanya,kölün şehrinde oturuyorum,şu anda istanbuldayım,siteyi ş.usta ,aracılığıya tanıdım,siteyi yapan arkadaşların,elerine sağlık çokgüzel,inşallah bundan sonrabende,zaman buldukca burdayım.

hoş geldiniz inşallah sitemizden memnun kalırsınız tekrar hoş geldiniz

maniacal58
23.08.2006, 23:37
Herkese Merhaba Ben İstanbuldan Erdi. Sakaryada yatılı öğrenciyim Kangal/SİVAS asıllıyım :)

albina58
24.08.2006, 00:45
Hoşgeldin hemşerim.
İnşallah güzel zamanlar geçirir ve güzel dostluklar kurarsın.
Bu arada forumlardada yorumlarını görürsek memmuniyetle okuruz.

Öğrencilik hayatındada başarılar dilerim.

Ertugrul
24.08.2006, 00:49
Hoşgeldin erdal senin için iyi bir karar olmuş tebrik ederim hemşehrim

zara-büyükköylü
24.08.2006, 22:34
walla ben aslında sitenin eskilerindenim ama bi karışıklık falan oldu sonra isim değişikliğine gittim.. ben istanbul gazimahallesinde zara büyükköylüyüm.yaş 16+ :))) ismim çağrı

jakobieen
27.08.2006, 09:06
Mrb Arkadaşlar....

Site'ye Yeni Üye Oldum...

Şimdilik Hersey Güsel qidiyor...

Bakalım İleride Ne olacak?
belirtmemişsin ama manisalısın galiba...

yigido_58_77
02.09.2006, 10:58
slm arkadaşlar bn yalovadan mert ama aslen sivaslıyım ve sivassporlu dostlarla forumlarda mükemmel ve eğlenceli dakikalar geçirme dileğiyle herkeze kolay gelsin

GuNaY
02.09.2006, 11:05
slm arkadaşlar bn yalovadan mert ama aslen sivaslıyım ve sivassporlu dostlarla forumlarda mükemmel ve eğlenceli dakikalar geçirme dileğiyle herkeze kolay gelsin
Hosgeldin, bol eğlenceli dakikalar ;)

deli_yigido
02.09.2006, 11:40
YENİ AKADAŞLARIM ARAMIZA HOŞGELDİNİZ HEPİNİZE HAYIRLI VAKİTLER
GEÇİRMENİZİ DİLİYORUMM

yigido Atilla
02.09.2006, 13:50
Aramiza yeni katilan arkadaslara ben de hos geldiniz diyorum,hep beraberce hosca vakit geciririz

TracyMcGrady58
02.09.2006, 15:22
aramiza yeni katilanlar hosgeldiniz

erman5858
11.09.2006, 11:01
arkadaşlar her sivaslı nın olduğu gibi şehrimizin takımını heryerde en ii temsil etmek görevimizdir. UMARIM İİ ANLAŞIRIZ BENİ SEVECEĞİNİZDEN EMİNİM ZTN :D :D HEHE tüm sivassporlu arkadaşlara sevgilerle

asigo07
16.09.2006, 14:07
slm sivassporlu kardesler.ben usaklıyım.sizin taraftar kitleniz gerçekten çok sağlam.size süper ligde başarılar.www.asigolar.com

tokuslubaho
16.09.2006, 21:56
merhabalar herhese adimdam okundugu gibi bende sivasin tokus köyündenim isvicredeyim sivasta tatildeydim .

sinan58_34
16.09.2006, 23:05
yeni gelen arkadaslar sitemize hosgeldınız

çılgın-sedat
17.09.2006, 09:10
YENİ ÜYE OLAN ARKADAŞLAR ARAMIZA HOŞGELİDNİZ
UMARIM BURADAHOŞCA VAKİT GEÇİRİRSİNİZ

GeCeVeMaVi58pRf
17.09.2006, 09:10
YENİ GELEN ARKADASLAR HOSGELDİNİZ SİVASSPOR.COM AİLESİNE

Etem-Murat
17.09.2006, 09:34
yENİ KAILAN SİVASSPOR.COM AİLESİNE SAYGI DEĞER ÜYELER HOŞ GELMİŞİNİZ UMARIM Kİ SİTEDE İSTEDİĞİNİZ DOSTLUK ORTAMINA AYAKUYDURURSUNUZ VE HOŞ ZAMAN GECİRİRSİNİZ

AYŞENUR1987_58
17.09.2006, 13:53
HEPNIZI HOSGELDINIZ HEMŞOLAR.......

PRoFeSSioNaL
17.09.2006, 14:28
yeni gelen arkadaşlar www.sivasspor.com 'a geldiniğiniz için teşekkür ediyoruz

cemal58yiğido
17.09.2006, 18:27
hepiniz bu güzel siteye hoşgeldiniz

Tribuncu
17.09.2006, 18:31
merhaba bende yeni geldim.
herkese selamlarrr.

SEMİH-58
17.09.2006, 18:38
aramıza yeni gelen üyelerimiz gerçektende sivasspor.com alanında en iyisi biz bunu yıllardır görüyoruz...

sivasspor.com la nice yıllara

GöLoVaLı ZEYREK
18.09.2006, 12:33
merhaba hemşolarım , topraklarım , canlarım , ciğerlerim kardeşlerim....

ben burayı yeni buldum gezeceğim bakalım neler yapmış benim yiğidolarım

laf aramızda bu işlerden biraz anlarım ( formculuk) elimden geldğince yardımcı olurm sizlere......

cemal58yiğido
18.09.2006, 12:35
saol gardaşım sitemize hoşgeldin dünyanın en güzel sitesindesin şuan

EfdaL
22.09.2006, 16:43
Herkese selam bir hemsonuz daha geldi...her ne kadar su an sivasda olmasakda kalbimiz yuregimiz memleketimizde....tekrar selamlar....

GöLoVaLı ZEYREK
22.09.2006, 16:44
Herkese selam bir hemsonuz daha geldi...her ne kadar su an sivasda olmasakda kalbimiz yuregimiz memleketimizde....tekrar selamlar....

hemşom hoşgeldil efdalim jeneratörüm

cebrail_58
22.09.2006, 17:52
yeni arkadaşlarımız hoş geldiniz ben sivasspor.com çok begniyorum iyi şalah düzenimiz hiç bozulmaz

kardeşlik arrarsan www.sivasspor.com

babayavuz
22.09.2006, 19:06
Hos geldiniz arkadaslar seref verdiniz insallah hosca vakit gecirirsiniz

argani_58
22.09.2006, 20:46
yenı gelenelre hosgeldınız der bende yenı gledım sayılır ve hosbu8lduk dıyyorum ıyıkı varsın www.sivasspor.com hersey ıcın tesekkurler

MARJİ58
27.09.2006, 20:42
SELAM OLSUN TÜM SİVAS'LILALRA,YİĞİDOLARA BEN ŞARKIŞLA'LI SAVAŞ UTLU
İSTANBULDA YAŞIYORUM.YENİ ÜYE OLDUM.ARTIK SIK SIK GÖRÜŞÜRÜZ.

Flavio
27.09.2006, 22:51
Eskiler yeniler hepimizin buluşma noktası tek amacımız,gayemiz Sivas.

Yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz...

noxcu
05.10.2006, 18:09
bende yeniyim sitenizde gardaşlarım benide aranızda kabul edermisiniz umarım hoş vakit geciririz......

SivasLady
05.10.2006, 18:14
aramiza katilan yeni arkadaslar hos geldiniz
umarim hos vakit gecirirsiniz :)

yahya.6058
06.10.2006, 11:50
YENİ ÜYE OLAN VE BİZİMLE BU DAVADA BENDE VARIM DİYEN BU YOLA BAŞ KOYAN TÜM YİĞİDOLAR HOŞGELDİNİZ.

™Tio®eLaX
15.10.2006, 13:59
h.b duk....saolun buyuk bi seref aranıza katılmak ben su profilimi düzenliyim:)

GuNaY
15.10.2006, 14:01
h.b duk....saolun buyuk bi seref aranıza katılmak ben su profilimi düzenliyim:)

Hoşgeldiniz,
Nick cok orjinal olmus :)

PRoFeSSioNaL
15.10.2006, 14:22
hepiniz hoş geldiniz yeni arkadaşlar araıza ..................

BUYUDUS
21.10.2006, 01:33
Selam Bende Geldım Aranıza....
Spor Sever Olarak Sızlerle Guzel Vakıt Gecırırım Umarım...

GuNaY
21.10.2006, 01:36
Selam Bende Geldım Aranıza....
Spor Sever Olarak Sızlerle Guzel Vakıt Gecırırım Umarım...

Hoşgeldin şeref verdin :)
Sitemizi seveceğinden şüphem yok :)

ljames
21.10.2006, 12:59
merhaba ben yeni sayılırım sivası 1 aydır görmüyom çok özledim nasıl koyduk ama vestele

SİVASLIERDAL
28.10.2006, 19:10
merhabalar bensivas merkez,cavuşbaşı doğumluyum,36yaşındayım istanbul k.cekmecede oturuyorum,iki erkekyiğido babasıyım,kuyumculukla uğraşıyorum,
bütün yiğido,ve yiğideleri,saygıyla selamlıyorum.

PRoFeSSioNaL
28.10.2006, 19:51
sizlerde hoş geldiniz sitemize dosluk ve kardeşliği bu sitede göreceksiniz
www.sivasspor.com
www.sivasspor.com

www.sivasspor.com
www.sivasspor.com
www.sivasspor.com

SivasSpor58-ist
02.11.2006, 19:23
arkadaşlar aranıza yeni geldim istanbul da yaşıyorum sivaslıyım

ş.usta
02.11.2006, 19:39
aramıza hoşgeldin kardeş,dostluğun merkazindesin.

Ertugrul
02.11.2006, 19:53

Hoşgeldin iyi vakit geçiririrsin umarım

FurkaN
02.11.2006, 19:59

Hoş geldiniz...................... .........................

nazimgulturk
02.11.2006, 21:14
ARKADAŞLAR ARAMIZA HOŞGELDİNİZ BU SİTE SİVASLILARIN BULUŞMA ADRSİ GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL BİYERR

HaYaLL58
24.11.2006, 16:14
HAYIRLI AKŞAMLAR .............................. .....

filiz iletişim
24.11.2006, 16:33
arkadaşlar aranıza yeni geldim seviyeli bi arkadaşlık için herkeze merhaba
filiz iletişimden herkeze hayırlı akşamlar şenol usta sanada hayırlı akşamlar dilerrim
eyvallah şenol oto elektrikten şenol baba hepinize hyırlı akşamlar diliyorum

ş.usta
24.11.2006, 16:41
filiz iletişimden herkeze hayırlı akşamlar şenol usta sanada hayırlı akşamlar dilerrim

arkadaşlar aranıza yeni geldim seviyeli bi arkadaşlık için herkeze merhaba

osman kardeş aramıza hoşgeldin,inşallah iyi vakit gecirirsin.
sanada iyi akşamlar

SvS1903
18.12.2006, 15:53
Ben Geldim Artuk Bi Hoşgeldin Dersiniz Artık:D

Didier DROGBA
25.12.2006, 14:17
GERÇEKTEN DE ÇOK GÜZEL BİR SPOR SİTESİ, EMEĞİ GEÇEN BÜTÜN ARKADAŞLARI KUTLUYORUM, SİVASSPORUMUZU BURADAN ÇOK İYİ TAKİP EDEBİLİYORUZ, İNŞALLAH BU BAŞARILARIN DEVAMI DA GELİR...

IRKÇILIĞA HAYIR...

1967_CLUB_BOZ
25.12.2006, 14:59
HEPİNİZ HOŞ GELDİNİZ SİTEMİZE
KARDEŞLİĞİ BURADA GÖRECEĞİNİZDEN HİÇ ŞÜPHENİZ OLMASIN,
İYİLİKLE DAVRANIN NE GÖRÜRSENİZ 2 KATINI GÖRÜN
HADİ HAYIRLISI
TEKRAR HŞGELDİNİZ

KOMSER64
28.12.2006, 23:30
aranizda olmaktan mutluyum kardesler saygilar sevgiler

Fatih Bayrak
29.12.2006, 01:23
aranizda olmaktan mutluyum kardesler saygilar sevgiler

Usakli ama sivasspor taraftari olan komser64 kardesimize de cani gönülden hosgeldin aramiza diyorum
saygilarla

orhan058
29.12.2006, 10:03
YENI ARKADASLARA HOS GELDINIZ DILEKLERIYLE SIVASLI OLMAK AYRICALIKTIR

FurkaN
29.12.2006, 20:29
Sitemize yeni üye olan arkadaşlar HOŞ GELDİNİZ........

SEMİH-58
30.12.2006, 15:31
yeni arkadaşlar sitemize hepiniz Hoşgeldiniz.

sivassss
30.12.2006, 15:35
sitemiz gerçektende çok güzel, bütün övgüleri hak ediyor, gerçektende güzel çalışmalar yapılıyor, emeği geçen herkese teşekkürler, sivaslılara da böyle bir site yakışır...

mehmetçakar58
30.12.2006, 17:17
sitemize yeni gelen arkadaşlara selamlar.

1967_CLuB_MuRaT
30.12.2006, 19:25
Hoşbulduk...Helal olsun..............

by lord karayel
30.12.2006, 20:14
güzele ne yakışmaz emeği geçen tüm arkadaşlardan şükranlık duygularmızı iletmeyi borç biliriz

Anarchy_35_58
01.01.2007, 17:47
1984 izmir bornova doğumluyum. Aslen sivas zaralıyım.
Sivassporu gazetelerden ve televizyondan gururla izlediğimi belirtmek isterim,

1967_CLUB_BOZ
01.01.2007, 18:27
sitemiz gerçekten hem kişi baklımından hemde güzellik bakımından çok güzel yeni gelen arkadaşlar hoşgheldiniz sitemize

1967_CLUB_10UR
01.01.2007, 20:57

yaklaşık 1 senelik bir sürgündün sonra hoşbulduk haberci:)

TracyMcGrady58
01.01.2007, 21:47
aramiza yeni katilan arkadaslar hepiniz hosgeldiniz sitemize :)

YARALI_AŞIK
04.01.2007, 15:06
BEN İSTANBULDAN MERT KARŞIYAKA.ÖNCELİKLE HOŞBULDUM.HERKEZE SELAMLAR.

gebzesivas58
07.01.2007, 09:24
arkadaşlar ben gebzede bulunan sivasspor taraftarıtım öncelikle şunu belirtiyim SİVASSPOR ANADOLU nun her zaman gururudur.

çılgın-sedat
07.01.2007, 09:26
arkadaşlar ben gebzede bulunan sivasspor taraftarıtım öncelikle şunu belirtiyim SİVASSPOR ANADOLU nun her zaman gururudur.

o kesin kardeş sivas anaolunun beyi dir

SivasSpor58-ist
14.01.2007, 12:08
YİĞİDODAN SELAM HERKEZEE
NASILSINIZ GARDAŞLARIM UZUN ZAMANDIR GİRMİYORDUM ARTIK BURDAYIM ;)

ferit_mersin
18.01.2007, 07:17
ben ferit mersinden yeni üyenizim inş hayırlı olur

34istanbul_58
18.01.2007, 09:53
Sivasspor ve sivasspor.com sitemiz sivaslıları nerde olurlarsa olsunlar birbirleriyle buluşturuyor ve kaynaşmalarını sağlıyor bu yüzden emeği geçen herkese teşekkür ediyorum sitemize katılan arkadaşlara da hoş geldiniz diyorum.

"SİVASLI OLMAK BİR AYRICALIK SİVASSPORLU OLMAKTA AYRI BİR GURURDUR"

Fatih Bayrak
18.01.2007, 11:39
Yeni katilan arkadaslar, Gardaslar hosgeldiniz

PRoFeSSioNaL
18.01.2007, 13:35
Yeni gelen yiğidolar ve yiğideler Sitemize Hoşgeldiniz... Sitemizde Çok Şey Görezeğinizden hiç şüpheniz olmasın

tatangaist
25.01.2007, 22:43
Herkese selemlar.Ben Eren.İstanbullu Tatangalardanım.Sakaryaspor için elimizden gelen herşeyi yapıyoruz.Annem Zaralı bu yüzden Sivas tribünlerine daha fazla sempatim var.Anadolu klüpleri arasında ki ilişkilerinin iyileşmesini ve istanbul hegomanyasına son verilmesi arzumdur.Yeşil-Siyah sevgilerimle

yaren_selami
07.02.2007, 17:27
herkese BOLU'dan saygılar sevgiler
www.boluluyarenler.com

her zaman her yere gider
ne yagmur ne camur dinler
severse gonulden sever
bu alemde BOLU YARENLER

35gürün58
07.02.2007, 17:42
Merhaba Yaren Selami,
Bolu'nun özellikle Mengen'in bende özel bir yeri vardır.
Mengen'de '' FOTO VARLIK - Hüseyin Varlık '' ile Şu an Ankara'da bulunan İsmail Ünal çok sevdiğim Asker arkadaşlarım , o güzel askerlik anılarının hayali bir türlü aklımdan çıkmıyor..........neydi o günler. 1977-1978 yılları.........

Birde Bolu'nun l.Ligde bulunduğu ve diğer takımlara kök sktürdüğü dönemleri hiç unutmuyorum bende ayrıca sempati uyandırmıştı Boluspor, inşallah eski günlerine kavuşur.

Sevgilerimle

sedat yildiz
11.02.2007, 13:34
sayin taraftarlarimiz umarim bizim
basarilarimizin arkasi gelecek
her nerede sivassli varsa seklamlar

ERHAN1
11.02.2007, 15:02
s.a ben 1990 dan beri avusturyada ikamet ediyorum . ama tüm gurbetci yigidolarin bildigi gibi bedenimiz gurbette olsa bile kalbimiz sivasimiz ve yigidolarin yanin da ..ayrica bize böyle birsansi veren arkadaslarimiza tesekkür ederiz ALLAH razi olsun ..........A:E

ekingölü
12.02.2007, 17:49
Hoş bulduk kardeş Sende hoşgeldin

nazimgulturk
12.02.2007, 17:57
yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz aramıza burdaki dostluklar farklıdır...

jangbogo_58
12.02.2007, 20:36
selamun aleyküm ben izmirden nuh zaten herkes tanır tanımayanlada tanışırız allaha emanet

mesut_koçak_58
13.02.2007, 09:39
Yiğidoların dünyadaki buluşma merkezine hoşgeldiniz.

Taraftar olarak sizinde Sivasspor hakkında fikirlerinizi yazarak duyurmak hakkınızdır.

Bugüne kadar 18.459 üyesiyle Türkiye' nin en büyük taraftar sitelerinden birinde sizde sesinizi duyurmak, tüm dünyadaki Yiğidolarla tanışmak, kaynaşmak için sitemize üye olarak yorumlara katılabilirsiniz.

Sitemizde chat ortamı, düzeyli ve seviyeli bir şekilde hizmetinizdedir.

Forumlarda şu ana kadar 3.876 Konu ve 125.239 Mesajlar bulunmaktadır.

-**-****************************** ****************************** ****************************** ****************************** ********

dj sivaslı
17.02.2007, 23:52
merhaba arkadaşlar anam babam sivaslı ben niye sivaslı olmayayımki ah birde yar hasreti çekmesem keşke sivasta olsam kara gün istanbul beni mahvettin çile içinde umut vermedin nediyim sana istanbul..

rafet.burak
25.02.2007, 16:26
Gurbetteki tüm sivaslilar ve Memleketimde yasayan ve sahip cıkan destek cıkan tüm sivaslılara Sevgiler Saygılar.Sivasspora Basarilar.Rafet Burak

Besyo_cu
25.02.2007, 16:36
Ben 2002 mezunuyum
oooo SivasLisesiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iii

emremania58
06.03.2007, 18:49
BANA SORUYORLAR NERELİSİN DİYORUM SİVAS
NERESİNDEN?
DİYORUM HERYERİNDEN!
NASIL YANİ?
HANİ HAVASI SERT DELKANLISI MERT
BÖYLE ANLATILMAZKİ..!
NİYE DİYORUM
HER KÖŞESİ CENNET DEĞİLMİ!!!!!!
AŞIKLARIN DİYARI OZANLARIN VATANI
CUMHURİYETİN TASLARI
BU TOPRAKLARDA ATILDI...

HERKESE SELAMLAR..İSTANBUL ŞİŞLİ ELEKTRONİK TEKNİSYENİYİM..30 YASINDAYIM.

Gürünlü-58
13.03.2007, 20:44
Merhaba Hemşerilerim Ben Ahmet sivaslı Ahmet Gürünlüyüm Herkeze iyi Forumlar

ayhan020
20.03.2007, 10:44
busitede bulunan herkese slmlar bende aydından bu siteye üye olna bir sivas aşığıyım lütfen sivassporumuza sahip çıklam sivası eniyi şekilde temsiledelim
butakım İNANIYORUM ŞMAPIYON OLACAK ARTIK ÜÇ BÜYÜK DEVRİ BİTİYOR TEK BÜYÜK GELİYOR S.İ.V.A.S.S.P.O.R GELİYOR

zaralım 58
21.03.2007, 20:20
YİĞİDOLARDA BİRLİK www.sivasspor.com'a üye olalım ve TÜRKİYE'nin en büyük taraf sitesi haline gelelim.
EL ELE GÜZEL GÜNLERE

1967_DERNEK_MUSTAFA
21.03.2007, 21:06
sitemiz herkese açıktır hangi takımı tutarsa tutsun kapımız herkese açıktır önerinizi şikayetlerinizi isteklerinizi bekliyoruz elimizden geldiği kadar güzeli sizlere sunmak biz www.sivasspor.com yönetimi olarak hazır ve nazırız tekrardan sitemize hoş geldiniz

RECEP_YÜKSEL
21.03.2007, 21:19
sitemiz herkese açıktır hangi takımı tutarsa tutsun kapımız herkese açıktır önerinizi şikayetlerinizi isteklerinizi bekliyoruz elimizden geldiği kadar güzeli sizlere sunmak biz www.sivasspor.com yönetimi olarak hazır ve nazırız tekrardan sitemize hoş geldiniz

bu yazıya ancak alkış tutulur alkış

last_leader58
27.03.2007, 14:41
umarım bundan sonra bende elımden geldıgı kadar sızlerle bırlıkte olacagım.

myway
27.03.2007, 14:50
hoşgeldinz.... forumlara yazılarınızı bekliyoruz....

Engin58
27.03.2007, 15:44
Hos geldiniz kardes aramiza simdiden hosca vakit gecirmeinizi temeni ederim.Saygilarimla...

gaddar38
30.03.2007, 10:15
MRB SİVASLI ARKADAŞLAR BEN SİTENİZE YENİ ÜYE OLDUM ÜYE OLMAMIN SEBEBİ İSE DÜN BİZDEN BİRKAÇ ARKADAŞ DENGESİZLİK YAPMIŞLAR.LÜTFEN ONLARI CAHİLLİKLERİNE BAĞIŞLAYIN SONUÇTA HEPİMİZDE ANADOLU TAKIMIYIZ.ANADOLU TAKIMI OLMAMIZIDA BOŞWERDİK BİZ KOMŞU KENTİZ EN BAŞTA BU HAFTAKİ MAÇINDA BARIŞ WE DOSTLUK İÇİNDE GEÇMESİ DİLEĞİYLE
SAYGILAR.
ÇILGINLAR38

SaVrUlAnGaZeL
01.04.2007, 11:24
Merhaba arkadaşlar bugün itibariile aranıza katılmış bulunuyorum.Herkese iyi forumlar dilerim...

myigitsoy
02.04.2007, 20:10
Herkese Selam
Biz İzmirde Yaşıyoruz Sivaslı olarak burda yapılan faaliyetler hakkında bilgimiz yok
Varsa İzmirli aramnızda yazarsa sevinirim Teşekkürler

kenlig58
17.04.2007, 18:34
:rolleyes:
nasılsınız arkadaşlar ve gardaşlarım benim sivası özledim vallha ben şuanda bayburttayım kendinize iyi bakın tanışmak isteyen olursa yada bayburta gelmek isteyen bana ulaşabilirsizniz

CoNqUeRoR_58
22.04.2007, 21:20
s.a millet herşey sivasspor için

S.AKBULUT
06.05.2007, 14:35
abiler ben bu siteye yeni üye oldum ben muğlada yaşıorum keşke sivasta olsam ne güzel olurdu hepinize merhaba

UTKUM_58
06.05.2007, 15:20
herkese merabalar sivasli olmaktan gurur duyuyorum bu guzel ortami saglayanlara sonsuz tskler......

sarı şeytan 38
06.05.2007, 15:24
slm arkadaşlar.kayserili arkadaşlarıma ve bana gösterdiginiz misafirlikten dolayı teşekkür ederiz.

suskunca58
07.05.2007, 06:12
yeni gelen arkadaşlar hepiniz hoş geldiniz topraklarım benim :)

koyulhisar-
13.05.2007, 21:30
Sevgili hemşehrilerim ben Emre ÖZDEMİR.Aranıza İSTANBUL-KAĞITHANE den katılmaktayım.Koyulhisarlıyım. ..Memleketim için seve seve... www.koyulhisar.com

PRoFeSSioNaL
13.05.2007, 21:42
`Hoşgeldiniz Àrkadaşlar ....
...................

DrMustafaKaya
07.06.2007, 00:09
selam arkadaslar öncelikle bu siteyi kuran.destekleyen,emek veren kardeslerimi kutluyorum iste sivaslilar diyorum.süpermi süper harikami harika Bütün gönül zenginlikleri olan piril piril aydin bir site. tertemiz kalpli Yöneticiler piril piril üyeler.uzun zamandir takip ediyorum Tek kelime harika Diyorum örnek bir site umarim böyle devam eder Biz sivaslilara da.Bu yakisir..günleriniz neseli mutlu saglikli gecsin sevgili degerli,Hemserilerim...

qLaY_bOy
08.06.2007, 16:10
selam arkadaslar bende artıkın sızınleyım :)

kursatreis_58
27.06.2007, 13:50
SELAM HEMŞERİLERİM BEN YENİ ÜYE kursatreis_58 İZMİRDE İKAMET EDEN Bİ SİVASLI KARDEŞİNİZİM ARKADAŞLIK KUMAK İSTERSENİZ MESAJLARINIZI BEKLİORUM

yigidevo
19.07.2007, 09:21
selam arkadaslar ben ist kağıthaneden yiğidevo...

BAŞARDIK
30.07.2007, 14:34
boluya selamlar iletirim.tüm arkadaşlarına ilet.

Besyo_cu
30.07.2007, 14:38
Aramıza hoş geldiniz Bolu gibi güzel bi şehri Süperligde görmeyi isterim...

markolinkow
30.07.2007, 16:07
ya sey sorucam o yazdıgın beste

Her Zaman Her Yere Gider
Ne Yagmur Ne Camur Dinler
Severse Yürekten Sever
Bu Alemde ANKARAGÜCLÜLERR

seklinde olmayacakmı :D

Engin58
30.07.2007, 18:28
BOLULU KARDES SITEMIZE HOS GELDINIZ HOSCA VAKIT GECIRMEINI TEMENI EDERIZ .AYRICA BOLUSPORA BASARILAR DILERIZ.SAYGILARIMLA...

sanal03
20.08.2007, 02:34
Slm arkadaşlar. Ben afyonkarahisardan yazıyorum sivasta öğrenciyim. Aslında iyi bir afyonkarahisarspor taraftarıyım ama sivasta maçlara gide gele sivasspora karşı sempatim var. Tatil bitince yine sivas tribünündeyim. selamlarımla.

veysel
20.08.2007, 04:33
sitenin en kücügü olmam dolayisiyla yeni gelen abilere hos geldiniz der ellerinizden öperim esi bulunmaz bir siteye kavustunuz ne mutlu size ve bize

NUMAN
20.08.2007, 06:36
TÜM SİVASLI VE SİVASSPORLULARI BU SİTEDEYE BEKLİYOR SİTEYE EMEĞİ GEÇENLERE DE TEŞEKKÜR EDERİM.

PARTNER58AHMET
20.08.2007, 07:50
tabiki bu böyledir nerde birlik orda dirlikmantığıylan bu siteye üye olduk ve tanımadığımız arkadaşlarlan tanışmış olduk bazı arkadaşlılar edindik bazı kişilerlen uzaktanda
olsa sohbet ettik ve tüm bunlarlan güzel hoçca vakit geçirdik ve inannınkı ben hiç kötü bir tezaruhat küfür ve çirkin şeylerlen karşılaşmadım tüm siteyi bu hale getirip kuranlara ve bu güzel duygularla buraya yardım edenlere
tşk ediyorum

muratsarı58
20.08.2007, 08:23
Aranıza yeni kalıtdım bende bir sivaslı ve sivas spor aşığı olarak bu siteyi gördüm ve hemen üye oldum umarım benide aranıza kabul edersiniz ben 23 senedir yükseltepe ankarada ikamet etmekteyim ve ankara gazi ünviversitesi ögrencisiyim. Ankarada sivas spor ve sivaslı kardeşlerimle daha iyi tanışmayı umut ediyorum.ankaradaki avkivitelerinize katılmak istiyorum ama yeterince bilgim yok.
(formda yeterince bilgim olmadıgı iin yazıyı umarım doğru yere yazmışımdır.)hepinize saygı ve selamlar...

Abdullah DuMaN
20.08.2007, 09:35
HEPİNİZ HOŞ GELDİNİZ,
............

mali5858
21.08.2007, 13:44
slm ben mali sivaslıyım ve bu sene cumhuriyet üniversitesine yerlestim cok sevicliyim

bu sene sivas tribünlerinin en ön kısmlarında bende olacagım inş sivası daha iyi yerlerde görecegiz hep beraber

fırtına6t1s
25.08.2007, 10:57
ŞÜKRÜ ATASOY 01.01 1980 TRABZON/OF DOĞUMLUYUM.. Ticaretle uğraşıyorum. Trabzonspor taraftarıyım.Bütün sivassporlulara sevgiler saygılar.. Sivasa bir iki kere geldim CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİNDE BULUNDUM çok güzel bir şehriniz var özellikle ilk sivasa geldiğimde madımak otelini görmek istedim..ayrıca burdan akrabalarım cumhuriyet üniversitesinde okuyor..

zaralım 58
25.08.2007, 10:59
SİTEMİZDE GÜZEL ZAMANLAR GEÇİRECEĞİNİZE EMİNİM

altuntas58
25.08.2007, 15:15
Sivasa hoş geldiniz şehrimizi çok beğendiğinizi yazıyorsunuz teşekkür ederim he zaman herkesi sivasımıza beklerim

crazysıvaslı
26.08.2007, 17:23
BEN BUGUN UYE OLDUM ARKADASLAR SIVASSPOR FORMASI ATKISI SATAN? VARSA NE OLUR BANA SOYLESIN MSN HASRET219@HOTMAİL.COM

hande_ridvan_58
02.09.2007, 14:08
:)meraba sivas spor ben rıdvanı çok seviyorum o da sivas lı ve otmatikmen ben de sivaslı oluyorum sivassporu çok seviyorum ve her maçında başarılar diliyorum ve rıdvanı çok seviyorum ve sivassporu da çatalca kabakça köyünden yazıyorummmmmm........__

velibircan
02.09.2007, 14:24
BACIM HOŞ GELDİN.DAHA NE DİYEK :D:D:D

müslüm karakuş
05.09.2007, 22:45
tum sivaslılara selamlar hepınıze kucak dolusu sevgılerle

ilker_8787
05.09.2007, 22:46
eyvallah kardeşim a.s lar sana da

ZYYZ
05.09.2007, 23:21
Aramıza hoşgeldiniz arkadaşlar.

etzel1967
06.09.2007, 00:15
merhaba,
bolu' da yaşayan bir sivaslıyım...aranıza yeni katıldım...tüm hemşehrilerime sevgi ve saygılarımı sunuyorum....

EyüphanAydın
06.09.2007, 13:03
site mükemmel desem harika bi site her konuda

EyüphanAydın
06.09.2007, 13:09
MERABA BEN EYÜPHAN AYDIN 06.01.1993 YILINDA TAKSİM İLK YARDIM HASTANESİNDE DOGDUM YAKLAŞİK 3 YIL KALDIKTAN SONRAÜMRANİYE IHLAMURKUYU MAHALLESİNE TAŞİNDİK KÖYÜÜZ SİVAS İLİ ZARA İLÇESİ ŞEREFİYE KASABASINA BAĞLİ GÜHERTAŞ KÖYÜ ZANNEDERSEM GÜHERTAŞ İSMİ TÜRKİYEDE YOK YA DA DÜNYADA BİZİM ORDA HER KÖYÜN İSMİ DEĞİŞTİ AMA BİZİM KÖYÜN ADİ HİÇ DEĞİŞMEYECEK BABAM BİR TEKSTİL FİRMASINDA ÇALİŞİYO HER YAZİN KÖYÜÜZE GİDERİZ DEDEM YAKLAŞİK 25-30 YILLIK Bİ MUHTARLIK ÖYKÜSÜ VAR YİNE MUHTAR DEDEME İSRAR EDİYORUM DEDEYİNE MUHTAR OL DİYE AMA ADAMDA HAKLI BENCE KÖYÜMÜZ ÇOK GÜSEL HERKEZİN GEZMESİNİ TAVSİYE EDERİM.ŞU ANDA BİR KÜLÜPTE OYNUYORUM İNŞALLAH İYİ BİR YERLERE GELMEYE ÇALİŞİYORUM ESKİDEN SADECE %100 FUTBOLA BAKIYORLARDA ŞİMDİ ÖYLE DEĞİL %50 FUTBOL %50 KİŞİLİK İYİ GÜNLER

ALLAHA EMANET OLUN

EYÜPHAN AYDIN

altuntas58
06.09.2007, 13:31
sevgili arkadaşlar aramıza sivastanDEMİRKAN58isimli yeni bir arkadaşımız katıldı öncelikle bu arkadaşımıza hoş geldiniz derken bu insanın size bir sivasspor sevdalısı olduğunu rahatlıkla söyleye bilirim nasıl yani diyenlere kısaca anlatıyım bu arkadaşımız gecen cumartesi bizimle beraber federesyonu protesto etmek için ta sivastan gelip 20 kişilik gurubun içinde olan bir arkadaşımız tv 58 de ve diğer kanallarda acık acık görünüyor hatta bizim sitedeki resimlerdede var kendisini kutlarım bu onurlu mücadelemizde bizimle beraber olmasınndan dolayı çok teşekkür ederim uzun uzun konuştum kendisiyle meğer kendiside sporun halen içindeymiş hakemlik,antrenörlük,saha gözlemciliğ,velhası adam sporun tam içindeymiş ayrıca sivasta öretmenlik yapıyormuş tekrar hoş geldin DEMİRKAN58

semihkilic_58
06.09.2007, 14:08
sivslı olmak bi ayrcalıktır daha otesı www.sivasspor.com a uye olmak daha bı ayrıcalıktır

merkez_emre
07.09.2007, 11:54
7 EYLÜL 2002 CUMARTESİ

TEKRAR YIKILDIK !!!

Sakaryaspor Kafilesi, Sivas'a 100 km kala Yozgat ili Pazarcık Beldesi yakınlarında KAZA GEÇİRDİ...
KAZA NASIL OLDU?

54 TK 525 Plakalı Adapazarı Büyükşehir Belediyesi'ne ait, Selami ULUDAĞ yönetiminde SAKARYASPOR Kafilesini Sivasspor deplasmanına taşıyan Otobüsümüz Sivas'a 100 Km. kala Yozgat ili Pazarcık Beldesi yakınlarında, havanın yağışlı ve yolun kaygan olması nedeniyle virajı alamayıp 20 metrelik şarampole burun üstü çakıldı ve 3 takla atarak sırtüstü yattı. Kazada 5 kişinin öldüğü belirlendi. 23 yaralı olduğu gelen haberler arasında.
BASINDA KAZA HABERLERİ

Sakaryaspor'un kaza yaptığı haberi Ulusal Medya'ya da bomba gibi düştü. Bir çok kanal alt yazı geçerek olayı duyururken bazı kanallarda yayını kesip haberi izleyenlerine duyurdu. Ulusal basın ve internette de kaza haberi geniş yer buldu.
KAYIPLARIMIZ

http://sakaryasportaraftarlardernegi. sitemynet.com/mynet_resimlerim/kaza05.jpg

Aykut YİĞİT
Genel Menajer ve eski milli futbolcu Aykut Yiğit, Sakaryaspor forması altında 1984-1985 sezonunda 20 golle gol kralı olmuştu. Fenerbahçe'de de forma giyen Yiğit, 3 kez (A) milli olmak üzere toplam 12 kez milli takımda oynamıştı. Adapazarı'nda eşi Aykut Yiğit'in ölüm haberini alan Filiz Yiğit ve 11 yaşındaki kızı Gökçe'nin sinir krizi geçirdiği bildirildi. 112 Acil Servis'ten gelen sağlık ekibi Filiz ve Gökçe'ye Eğitim Gönüllüleri Prefabrik Konutları'ndaki evinde müdahale etti

KAYIPLARIMIZ

Fırat ÖNDİL;
15.04.1976 Van doğumlu olan futbolcumuz, 2002-2003 sezonunda Batman Petrol Spor'dan transfer edildi. Sağ kanatta görev yapan futbolcumuz bu sezon ilk kez girdiği 18 kişilik maç kadrosunda olmanın heyecanını yaşıyordu. Cenazesi 9 Eylül 2002 Pazartesi günü Memleketi Van'da toprağa verildi.

KAYIPLARIMIZ

Masörümüz Cüneyt ÇUKUR
İzmir doğumlu olan masörümüz Cüneyt ÇUKUR, henüz 2,5 aylık evli idi. Askerden yeni gelen masörümüz; Teknik Direktörümüz Hüseyin HAMAMCI ile birlikte Konyaspor'dan Sakaryaspor'a gelmişti.

KAYIPLARIMIZ

Malzemecimiz Fevzi ERGÜNOĞLU ( ORJİ )
Malzemecimiz Fevzi ERGÜNOĞLU nu herkes ORJİ diye tanırdı. Sevilen kişiliği ile gönüllerde taht kuran ORJİ, Yıllarca Belediyede ve çeşitli spor takımlarında görev yaptı.

KAYIPLARIMIZ

Şoförümüz Selami ULUDAĞ
1958 doğumlu olan yılların Usta KAPTAN ŞOFÖR'ü çevresinde çok sevilen bir insandı. Uzun yıllar Belediyede Otobüs şoförlüğü yaptı. 10 yıldan fazla bir süredir de Sakaryaspor Otobüsünü kullanan Selami ULUDAĞ'ı ecel yine SAKARYASPOR ile birlikte yakaladı.

YARALANANLAR

Yozgat Devlet Hastanesi'nde yaralı olarak bulunan antrenörler Necmettin SERT ve Bilal ŞAR ile futbolcular Abdulkadir ŞAKŞAK, Ferhat BÖLÜKBAŞI, Alpaslan TİCE, Taner GÜLLERİ, Mahmut TAŞDEMİR, Sefer Hakan OLGUN ve Mahmut Hanefi ERDOĞDU'nun durumlarının iyi olduğu bildirildi.
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Araştırma Hastanesi'nde tedavi altında bulunan yaralıların isimleri ise şöyle:
Yönetici Fethi GÜLTEKİN, Teknik Direktör Hüseyin HAMAMCI, Kaleci Antrenörü Adem BEŞLİ, Malzemeci Fatih GÜNGÖRDÜ, Futbolcular Mesut ÜNAL, Hasan TUNÇEL, Erkan ERGÜN, Teoman Koray CİNEL, Murat YAVAŞGÜL, Gürçay BULUT, Berkay ÖZGÜR, Taner SAVUT, Aykut Cemil İBİŞ, Veysel BEŞİK,

http://sakaryasportaraftarlardernegi. sitemynet.com/mynet_resimlerim/kaza03.jpg

YARALILARIN DURUMU

Cumhuriyet Üniversitesi Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Metin Şen, yaralıların durumu hakkında şu bilgiyi verdi, "Hastaneye 15 kişi geldi. Bunlardan Aykut YİĞİT ile Fırat ÖNDİL, ölü olarak intikal etti. Bir hastamızın boynunda kırık şüphesi var. Bir hastamızın kafasında travma şüphesi var. Birinde ise kaburga kırığı tespit ettik. Bir hastamızın da dizinde kırık bulunuyor. Diğer yaralılarımızın sağlık durumları iyi. Yine de 24 saat kontrol altında tutmamız gerekiyor."
CENAZE TÖRENİ

http://sakaryasportaraftarlardernegi. sitemynet.com/mynet_resimlerim/ambulans01.jpg

Cenazeler 8 Eylül Pazar günü Adapazarına getirildi. Fırat ÖNDİL'in cenazesi Van'a, Masör Cüneyt ÇUKUR'un cenazesi İzmir'e gönderildi. Aynı günün akşamı Cem UZAN'ın tahsis ettiği helikopterlerle Yozgat'ta bulunan yaralılarımız kente getirildi ve Ada-Tıp Hastahanesinde tedavi altına alındı.
9 Eylül Pazartesi günü Cenaze töreni yapıldı. Cenazeler önce evlerine, sonra Sakaryaspor kulübüne getirildi. Buradaki törenden sonra Orhan Camiine götürülen cenazeler; Bakanlar, Milletvekilleri, Siyasi Parti Başkanları, Kulüp temsilcileri, Sakarya ili yöneticileri, bir çok tanınmış isim ve yaklaşık 10 bin kişinin katılımıyla, öğle namazından sonra kılınan Cenaze namazının ardından toprağa verildi.
Sivas'ta bulunan yaralılarımız da bugün akşam, yine Cem UZAN'ın tahsis ettiği helikopterlerle şehrimize getirildi.
GÖRÜŞLER

Spor Bakanı Erdoğan TOPRAK ve Futbol Federasyonu Başkanı Haluk ULUSOY katıldıkları cenaze töreninden sonra;
" Sakaryaspor lige devam etmelidir. Sakaryaspor ne isterse o olacak. Her türlü yardımı ve kolaylığı göstereceğiz. Bu şehrin acılarını unutturmak için en iyi ilaç yine SAKARYASPOR'dur. "

dediler.

GÖRÜŞLER

Türkiyedeki çeşitli kulüpler Sakaryaspor Yönetimini arayarak destek ve futbolcu sözü verdiler. İnretnet sitemize tüm kulüp taraftarlarından başsağlığı mesajları yağdı. Hikmet KARAMAN da mesaj gönderenlerin arasında...

merkez_emre
07.09.2007, 11:55
Sivasspor yonetiminin ve taraftarinin Gercek dost bildigi Sakaryaspor Yonetimi ve taraftarinin acisini paylasiyor ve bas sagligi diliyoruz..5 sene onceki elim kazada hayatini kaybedenlere Allahtan rahmet diliyoruz...

MERKEZTAYFA

em-re_58
07.09.2007, 12:15
[QUOTE=merkez_emre;246702][B][U]Sivasspor yonetiminin ve taraftarinin Gercek dost bildigi Sakaryaspor Yonetimi ve taraftarinin acisini paylasiyor ve bas sagligi diliyoruz..5 sene onceki elim kazada hayatini kaybedenlere Allahtan rahmet diliyoruz...
______________________________ ______________________________ _____

kakikli
07.09.2007, 12:34
sakarya camiasına geçmiş olsun diyor acılarını paylaşıyorum.
ölenlere rabbimden rahmet yakınlarına sabır diliyorum...
umarım başkaları bu acıyı yaşamaz...

velibircan
07.09.2007, 12:42
Allah rahmet eylesin.acınızı paylaşıyoruz.

sivasakarya / merkez tayfa

yigidomustafa58
07.09.2007, 12:54
Allah rahmet eylesin tekrar mekanları cennet olsun...

merkez_emre
07.09.2007, 21:36
(allah göstermesin)

ilerde takımınız bir kaza bir kötü olay gecirdiğinde sakın baska bir takım taraftarından başsaglıgı beklemeyin yanınızda kimseyi goremezsiniz..cunkü ne ekerseniz onu biçersiniz

okyay58
07.09.2007, 22:38
Allah rahmet eylesin hepsine...

EyüphanAydın
07.09.2007, 22:53
VALLA BENDE BÖYLE ŞEYLERE DAYANAMİYOM ALAH RAHMET EYLESİN MEKANI CENNET OLSUN HEPİZ SAKARYALIYIZ...

cemal58yiğido
07.09.2007, 23:17
offffffffff offffffffff hayatları böylemi bitecekti

EyüphanAydın
08.09.2007, 15:11
SİTE TEK KELİME İLE MÜKEMMEL GERÇEKTEN ONCA SİTE GEZDİM AMA BUNUN GİBİSİ VALLA

golge_7791
10.09.2007, 14:28
sivas nasıl bir yer bu hafta içinde oraya geliyorum alt yapıya bana biraz yardımcı olabilir misiniz sivas hakkında bilgi msn adresim : xxl_legend_7@hotmail.com kullanıcı adım : golge_7791 mail ve mesajlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler...

mekansiz5834
10.09.2007, 16:49
ben mekansiz5834 sivaslıysam ve imkanım varsa bu sitede olmak boynumun borcu.Tüm yiğidolu hemşerilerime selamlar

Ss--58--Ss
10.09.2007, 18:20
sitemize yeni üye olan arkadaslarımıza iyi eglenceler aramıza tekrar hosgeldiniz...

semih9987
10.09.2007, 19:50
yeni arkadaşlarımıza hoşgeldin diorum!!!ve bu sitede iyi vakit geçireceklerinden eminim
TÜRKİYEN 5. BÜYÜGÜ SİVASSPOR!!!

EyüphanAydın
10.09.2007, 20:09
MERABA BE EYUPHAN AYDIN İSTANBULDA YAŞİYORUM AMA SİVASLIYIM

EfsaneMermerbey
11.09.2007, 11:43
BOLUSPORLU TARAFTARLARA SELAMLAR OLSUN.

fadik şahin58
22.09.2007, 13:25
sayın hemşerilerim.gurbet elde kalmak çok zor.yılda 10 gün sivfası ziyaret etmek az geliyo :( Ekmek parası kazanmak için doğup büyüdüğün yerlerdenayrı yaşamak zorunda kalıyosun.ANNE BABA KARDEŞ hasreti ile bir hayat geçiriyorsun.KADER diyip katlanıyoruz...ALLAH kimseyi gurbete düşürmesin düşenlrede yardım etsin .hava sını suyunu
özlediğim memleketime ne zaman gidicez diye günler ömürler geçiyor.BİR BAŞKADIR BENİM SİVAS IM ! ! ! buram buram hasret kokar memleketim...

gurbetteki BACINIZ ! ! !

KÖYLÜM_58
22.09.2007, 14:00
CANIM SİVASIM
Memleketin en güzeli sivası
Yigitler deryası aslan ovası
Yeri anadolunun tamda ortası
kalbimizde yerin başka sivasım

Suşehri kangal gürün ilçesi
Bitmez oldu Sivaslımın çilesi
Vatan dedimmi hepsi olur kölesi
Yigitlerin yurdu canım sivasım

Aşıkların en güzel sözleri bizde
Sporun aslanı hamıza bizde
Yıkarız alemi sazda ve sözde
Ozanlar mekanı canım sivasım

Hafik zara ulaş saymakla bitmez
Senin tarifine kelime yetmez
Garibin bagında bülbüller ötmez
Gönlümde bahçesin canım sivasım
ORHAN KIZLARKAYASI
09/07/1998
SELAM YENİ ÜYE OLDUM SİTE ÇOK GÜZEL EMEGİ GEÇENLER KUTLUYORUM.
BEN BİR SİVAS VE SİVASLILAR AŞIGIYIM.
SİVASSPORA BAŞARILAR GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR MAŞALLAH.

mali38
26.09.2007, 11:24
sivassporumuz ve kayserisporumuza şampiyonluk yolunda başarılar dilerim

Ss--58--Ss
26.09.2007, 11:25
sivassporumuz ve kayserisporumuza şampiyonluk yolunda başarılar dilerim

sivasspora ve kayserispora ligde basarılar....

EfsaneMermerbey
26.09.2007, 11:27
ekliyorum

1967 genç taraftar derneği
istanbul sivasspor taraftar derneği
akıncılar
merkez tayfa
cüsskb

ŞAMPİYON OLURSA 2 MİZDEN BİRİSİ OLUR. KAYSERİ-SİVAS

ceza_tolga_rep
26.09.2007, 11:29
kayserli taraftarların ist.daki bjk maçındaki pankartını unutamayız.eski günler geçmiş de kaldı?artık 2 dost kulübüz.

Ahmet_Yeniyapan
26.09.2007, 11:37
SAGOLASIN GARDAS BIZDE KAYSERIYE BASARILAR DILERIZ

SEMİH-58
26.09.2007, 12:12
hepimizde ortak bir gaye için varız anadolu dan şampiyon çıkacak....

çılgın-sedat
26.09.2007, 12:23
kayserispora başarılar inşallah el ele nice başarılara

EyüphanAydın
26.09.2007, 12:29
BAŞTA SİVASSPORUMUZ VE BİZE BU YOLDA KARDEŞLİK EDEN KAYSERİSPORA GÖNÜLDEN TEŞEKKÜRLER I LOVE YOU SİVAS

azizozcan
26.09.2007, 13:00
SİVASLI OLMAK AYRICALIKTIR !!!!!

JaBaL
27.09.2007, 12:22
Merhaba Arkadaşlar ;)AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAA

EyüphanAydın
27.09.2007, 12:38
HOŞ GELDİNİZ yen üyeler ben sizE SÖYLİM BU SİTEDE vakit çabuk geçiyor çok iyi bir SİTE

ismail gülaç
03.10.2007, 09:13
KANIMIZ CANIMIZ SİVASSPORUMUZ SİVAS SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN

sivasli_furkan_
03.10.2007, 14:49
BEN DAHA BUGÜN GELDİM

SİVASSPOR
TEBRİKLER

sivasli_furkan_
03.10.2007, 14:51
BEYLER BİRAZ KENDİNİZİ TANIŞTIRIN BANA HEPİMİZ TOPRAĞIZ

LEVONUN38AŞKI
03.10.2007, 16:39
sıvasspor uyelerıne göstermiş oldukları ilgiden dolayoı tesekkur eder saygılarımı sunarım

puar
03.10.2007, 16:47
hoşgeldin arkadasım sivaslı her zaman misafirperver vede centilmendir tabiki kayserililerde oyle anadolu beraberliği için el ele.

myway
03.10.2007, 16:57
Izmirdeki Yigidolari Iftar Organizasyonuna bekliyoruz

Ayrintili bilgi:

http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=13159

pisikopat58
08.10.2007, 22:33
slm topraklarım...
Gürün Otlukilise Köyünden ben Uğur

DemirkonakLI
20.10.2007, 13:51
Hoş Bulduk YiğidoLar Ben Ümit İstanbuL/Güngören den Sivas Gölova Demirkonak KöYündenim. Şampiyon SivaS Gerisi Traş

Demirkonak KöYü (http://www.youtube.com/watch?v=GIZ-WWOtWrw)

Anıl1982
22.10.2007, 11:21
selam arkadaslar ben aranıza yeni katıldım ankaradanım hoşbulduk:D

ekingölü
22.10.2007, 12:17
sitemize yeni üye olan arkadaşlara hoşgeldiniz diyorum,umarım hoşça vakitler geçirirler.

hkn-58-1905
28.10.2007, 18:00
ben hakan yigit izmir 9 eylulden aslen Gsliyim ama siwasıda sewıorum fb ıkıncı olmasındansa sıwas ıkıncı olsun yeter ölümüne siwas alayına Gs he bu arada yasım 20 en genc yakısıklı olanınz benımdır kesin ;)

Engin58
28.10.2007, 19:19
SITEMIZE YENI KATILIMDA BULAN ARKADASLARIMIZ ARAMIZA HOS GELDINIZ .SAYGILARIMLA...

EyüphanAydın
28.10.2007, 19:50
YENİ KATILAN ARKADAŞLARIM,DOSTLARIM,GARDAŞL ARIM sivasın SESİNE HOŞ GELDİNİZ

hkn-58-1905
28.10.2007, 22:41
hos bulduk dostlarım ölümüne 58

Pesim1stlee
29.10.2007, 18:32
Selamlar herkeze...

Adım Ali

Sivas /ulas lıyım...

azerbaycan/bakude kalıyorum

Herkeze II forumlar...

Del Piero
29.10.2007, 18:35
gardaşım sanırım bu konu daha önce açılmıştı forumu takip edersen bulursun ;)

sanada iyi forumlar :)

ekingölü
31.10.2007, 11:44
Yeni gelen arkadaşlar hepinize hoşgeldiniz diyor hoşça vakit geçirmeniz dileği ile selamlar

quveyn
02.11.2007, 08:28
Herzaman Takip ediyorum Sizi bir SivasLı Olarak Suşehri-Koyulhisar:)

AdemEmre
04.11.2007, 22:45
Selamun Aleykum bende geldim

Adem EMRE Sivas Doğanşar Ekinciler Köyü

KOCAELİ İZMİT İKAMET :) Besyo okuyorum sivas spor u ve sivası seviyorum :)

ugurreis_58
06.11.2007, 14:53
merhaba arkadaslar ben ugur sivas merkez de oturuyorum ama suan eskısehırde okuyorum tanısmak ısteyenlerı beklerım sampiyon sivasspor

altuntas58
06.11.2007, 14:59
Sitemize yeni gelen arkadaşlar hepiniz hoş geldiniz sefalar getirdiniz umarım sitemizde hoşca vakit gecirirsiniz

YassiStyLe
08.11.2007, 22:46
Merhaba Arkadaşlar Ben yasin Bu sitede Olduğumdan ve Sivaslı Olduğumdan Dolayı Kendimi Ayrıcalıklı Hissediyorum..

Tanışmak İstiyen Bütün Hemşerilerim Msn Adresimi Ekliyebilir...

Ss--58--Ss
08.11.2007, 23:40
SİTEMİZE YENİ ÜYE OLAN ARKADASLAR SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ...