Orijinalini görmek için tıklayınız : sambacı yiğido

rguler
06.07.2006, 08:06
Sambacı Yiğido

Teknik direktör Pecze: Gidebileceğimiz en üst sırada olacağız Yeni sezonda ligin en iyi takımlarından biri olmayı istiyoruz.

* Günde 3 idman!
Sivasspor, sambacıları üçledi. Kırmızı-beyazlılar, Brezilyalı Anderson ve Sergio'dan sonra orta sahada görev yapan Fabricio'yu renklerine bağladı. Samsun'dan Tolga, G.Antep'ten Hasan Yurt, G.Antep Bld.'den Harun, K.Maraş'tan Serdar, Bursa'dan Serdar Topraktepe'ye
imza attıran kırmızı-beyazlılar, Dorukkaya Greenpark'ta üç idman yaparak lige hazırlanıyor.

* Samba yaparız
Genel menajer Bülent Uygun, teknik direktör Karol Pecze'nin savunmaya ve forvete birer yabancı oyuncu istediğini söyleyerek, "Geçen sezon 45 puan toplayarak ligi çok iyi yerde bitirdik. Şimdi hedefimiz daha yukarılarda kendimize yer bulabilmek. Sergio ve Anderson'dan sonra üçüncü Brezilyalı Fabricio'yu transfer ettik. Yeni sezonda samba yapacağız" diye konuştu.

* Çok hırslıyız
Pecze ise yeniden Türkiye'ye gelmekten çok mutlu olduğunu belirterek, "Sivasspor'a yeniden başarılı olmak için geldim. En iyi şekilde hazırlıklarımızı yapıyoruz. Futbolcuların hırsı ve çalışma azmi beni çok memnun ediyor. Hedefimiz, gidebileceğimiz en üst sırada olmak. Yeni sezonda Yiğidolar, ligin en iyi takımlarından biri olacak diyebilirim" ifadesini kullandı.
Fehmi ÖnGÜLER
fotomaç 06/07/2006

sorma be dostum
06.07.2006, 08:38
Brezilyalı Anderson ve Sergio'dan sonra orta sahada görev yapan Fabricio'yu renklerine bağladı. Samsun'dan Tolga, G.Antep'ten Hasan Yurt, G.Antep Bld.'den Harun, K.Maraş'tan Serdar, Bursa'dan Serdar Topraktepe'ye
hay maşallah haydi yiğidolar sizleri bir görsün bakalım nasıl bir oyun ortaya koyacak bizim sambacılar hayırlısı olsun

rguler
06.07.2006, 09:02
hayırlısı ile sezon bir açılsada maçlar başlasa bizde sivassporumuzu doyasıya seyretsek

akkuzu
06.07.2006, 09:16
3 SAMBACILARA BİRDE ELTURCO ARJANTİNLİ EKLERSE NE GÜZEL OLUR

Bilmiyorum
06.07.2006, 10:26
ben ce bu sene ilk 8 e gireriz takım çok guzel oldu hadı hayırlısı

yerliturkuaz
08.07.2006, 14:03
abı kadro bana gore yetersız genıs bır kadro olusturmalıyız uzun bır maraton sonucta lıg

kajmeran58
12.07.2006, 23:40
defansa bir oyuncu daha lazım..:(

Yigido58_NL
13.07.2006, 00:03
hayırlısı ile sezon bir açılsada maçlar başlasa bizde sivassporumuzu doyasıya seyretsek
DAYI SIZ NEGUZEL DOYA DOYA IZLIYORSUNUZ SIVASSPORUN MACLARINI,BIZDE SIVASSPOR 4 BUYUK DIYE TABIR EDILEN TAKIMLARLA OYNASADA IZLEYEBILSEK DIYORUZ.BIZ DERKEN TURKIYE DISINDAKI YIGIDOLARI KASTEDIYORUM.BIZ ANCAK 6.HAFTA IZLEYEBILECEGIZ.

aykut-akay
13.07.2006, 00:06
takimdan iyi seyler bekliyoruz isallah yüzümüzu kara cikarmazlar

ylnzkrt58
13.07.2006, 01:33
sahada samba yapacaz birde sivas halayi vay anam bu sezon cok iyi olacak isallah

FATIMA
13.07.2006, 08:18
ben ce bu sene ilk 8 e gireriz takım çok guzel oldu hadı hayırlısı

İlk 8'mi??:confused: Hedef olarak bunumu görüyorsunuz yani?Öyleyse bu transferleri boşuna yaptılar demektir,gelecek yıl geçmiş yıla fark atmalı bence...Gerçi o da sizin düşünceniz saygı duyuyorum:rolleyes:

5841
13.07.2006, 08:27
BENCE KADRONUN YETERLI OLDUGUNA İNANMIYORUM. BU KADROYLA ANCAK ŞUANKİ YERİMİZİ KORUYABİLİRSEK BÜYÜK BAŞARI SAYARIM .YETRLI TRANSFERLER YAPILAMADI TABI BU BENIM GÖRUŞUM..

Besyo_cu
13.07.2006, 09:11
Bu sene tüm takımaları yiğido carpacak neye uğradıklarını şaşıracaklar ve buda iyi ce anlaşılacak kı bızım rakıbımız türkiyede olmayacak gülmeyin neden olmasın denizli por bile uefa da rıza hocayla yarı finale cıkıp o sene uefa kupaını alan sonrakı senede şampiyonalr şampiyonu olan porto ya elenmişti kendı sahasında da berabere kalmıştı bız neden yapmayalım tesis se tesis yönetimse yönetim ve taraftarsa kralına yeter

1967_DERNEK_MUSTAFA
13.07.2006, 10:03
yeni gelen arkadaşlarla güzel bir uyum sağlayıp disiplinli bir şekilde çalışmalarını sürdürürlerse vede hocanın kendi doğrultusunda hareket ettirilirse sivasspor güzel bir sezon çıkarır inşallah bu seneki gelen hocada geçen seneki hoca gibi konu mankeni olmaz inşallah

FurkaN
13.07.2006, 10:19
İlk 8'mi??:confused: Hedef olarak bunumu görüyorsunuz yani?Öyleyse bu transferleri boşuna yaptılar demektir,gelecek yıl geçmiş yıla fark atmalı bence...Gerçi o da sizin düşünceniz saygı duyuyorum:rolleyes:
Geçmiş yıllara fark atma parolasıyla sezona giren çoğu takımların halini gördük ya küme düştüler ya da düşmekten son anda kurtuldular. Önemli olan geçmiş yıla fark atmak değil önemli olan ligde farkını belli etmek o zaman geçmiş yıla fark kendiliğinden gelir.

Etem-Murat
13.07.2006, 10:49
farklı girelim bu yıl dedik bakalım nasıl olacak sabbacımızda var
ama daha ne olduğunu bilmiyoruz inşallah kısa zamanda takıma uyum sağlarda bizlerde seyretme imkanı buluruz