Orijinalini görmek için tıklayınız : UĞUR AKKUŞ İLE RÖPORTAJ


SivasSpor.Com
10.07.2006, 22:27
http://www.sivasspor.com/images/stories/ugurakkus2.JPG

Sivasspor Yönetim Kurulu Üyesi, Uğur Eczanesinin sahibi, aynı zamanda Sivas Eczacılar Odası Başkanı olan Sayın Uğur AKKUŞ’ la yapmış olduğumuz röportajı sizlerle paylasıyoruz.

Kendinizi tanıtır mısınız?

- 1963 Kangal doğumluyum. Sivas Eczacılar Odası Başkanıyım. Halen, Sivas’ da değişik Dernek ve Kurumda üye olarak çalışıyorum. Evliyim, 2 çocuk babasıyım.

Sivasspor.com Sitemizden Haberdar mısınız?

- Evet, vakit buldukça siteyi takip ediyorum.

Sitemizde öncelikli amaç; Bilinçli Taraftar Oluşturmak Sizce Taraftar Siteleri bunu başarabilir mi?

- Taraftar Sitelerinin özelliği, Taraftarı bilinçlendirmek, Futbol ve seyirci kalitesini üst seviyelere çıkarmak, taraftarlar arasında kaynaşmayı sağlamaktır.
Taraftar sitelerinin bu konuda çok büyük katkılar sağlayacağına inanıyorum.

Sivas spor un başarısı Sivas’ a neler kazandırır?

- Sivas’ın Ekonomik, Sosyal ve Kültürel hayatında farklılaşmalar oluşturacak, Sivas’ ı Türkiye’ye ve Dünyaya; Kardeşlik ve barışın, dostluk ve centilmenliğin örneklerini sergileyerek tanıtacaktır.

Yönetin olarak Sivas Halkından beklentileriniz nelerdir?
Sivas’ lı takımına sahip çıkıyor mu?

-Süper lige adım atılır atılmaz, Taraftarın bir anda bir Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, Trabzon spor taraftarı gibi olmalarını istemek bence büyük haksızlık olur. Çevremizde görüyoruz, hayatında ilk defa maça giden insanlar var, bu insanların taraftar olabilmesi, Sivas spor’un başarılarıyla ve kalıcılığıyla doğru orantılı olarak zaman içinde nasıl bir değişime uğradığını hep beraber göreceğiz. Sivas spor’ un başarıları devam ettikçe taraftarın Sivas spor’ a sahiplenmesi de artacaktır. Taraftarın 12.adam olma yolunda bu yıl epeyce bir yol aldığını söyleyebiliriz.
Şu ana kadar taraftarımız kendilerine yakışır bir şekilde takımlarını desteklediler.
Süper lig kültürü yerleştikçe, taraftarımızda, Sivas haklında, yöneticilerimizde, kalitenin daha da artacağına inanıyorum.
Tüm Sivas’ lıların maddi ve manevi destekleri, duaları bizleri motive edecektir. Sivas’ lıların takımına sahip çıkacağına inanıyorum.

Önümüzdeki yıl için; Sivas spor’un hedefi nedir?

- Bu seneden daha iyi ve daha kaliteli bir Sivas spor olacak

http://www.sivasspor.com/images/stories/ugurakkus1.JPG

Stadyuma daha fazla taraftar çekebilmek için, neler yapılabilir?

- Profesyonel takımlar gibi maç öncesi ve sonrası seyirciyi motive edecek, coşku ve heyecanı artıracak sözlü ve görsel efektlere dayalı çalışmalar yapılarak, taraftar desteği artırılabilir. Çocuk, Öğrenci ve Bayan seyirciler tribünlere çekilerek, Süper lig heyecanı yaşlı, genç, Bayan demeden tüm yaş grubuna yayılabilir.

Röportaj: Aynur Küçükibiş (Nilay)
.

HALIL
10.07.2006, 22:43
gineee cokk guzel bir roportaj olmuuuuusss ellerine sagliikkkkk nilay ablaaa

RüStü ElmaS
10.07.2006, 23:22
Sayın Uğur Akkuş' a Sivas ve Sivasspor için çalışmalarından ve bu röportaj sorularına cevap verdiği için teşekkür ederim.

Taraftar hakkında önemli tesbitlerde bulunmuş Uğur bey.

Ayrıca Nilay hanım' a hazırlamış olduğu bu güzel röportaj için teşekkür ederim.

RECEP_YÜKSEL
10.07.2006, 23:31
Süper lige adım atılır atılmaz, Taraftarın bir anda bir Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, Trabzon spor taraftarı gibi olmalarını istemek bence büyük haksızlık olur. Çevremizde görüyoruz, hayatında ilk defa maça giden insanlar var, bu insanların taraftar olabilmesi, Sivas spor’un başarılarıyla ve kalıcılığıyla doğru orantılı olarak zaman içinde nasıl bir değişime uğradığını hep beraber göreceğiz. Sivas spor’ un başarıları devam ettikçe taraftarın Sivas spor’ a sahiplenmesi de artacaktır. Taraftarın 12.adam olma yolunda bu yıl epeyce bir yol aldığını söyleyebiliriz.
Şu ana kadar taraftarımız kendilerine yakışır bir şekilde takımlarını desteklediler.
Süper lig kültürü yerleştikçe, taraftarımızda, Sivas haklında, yöneticilerimizde, kalitenin daha da artacağına inanıyorum.
Tüm Sivas’ lıların maddi ve manevi destekleri, duaları bizleri motive edecektir. Sivas’ lıların takımına sahip çıkacağına inanıyoru

NE KADAR DOĞRU SÖYLEMİŞ HERŞEY ZAMANLA OLUR EVET SABIR LAZIM VE SABRETMEK LAZIM DİYORUZ (NİLAY KARDEŞE DE TŞK BU RÖPORTAJ İÇİN SAYGILAR

sorma be dostum
11.07.2006, 08:36
Saygıdeğer uğur akkuş abiye bu vermiş olduğu güzel röportaj için öncelikle bu sidede sade bir üye olarak cok teşekkür ederim tabi bu nu saglayan nilay hanımadada ayrıca teşekkürler ederim her şey sivas için sivaslılar için olmalı nerde olursak olalım kalpimiz sivas için atacaktır,

Besyo_cu
11.07.2006, 09:01
Herkes el ele sivaspor zirveye

BOUN
11.07.2006, 09:21
Sevgili hemşerimiz Uğur Akkuş Bey'e bir Sivasspor taraftarı olarak şükranlarımı iletiyorum. İnşallah diğer işadamlarımıza da örnek olur.

Kendisine gerek özel iş hayatında gerekse Sivasspordaki görevinde başarılar diliyorum.

SONMEZ
11.07.2006, 09:26
UĞUR BEY' E TEŞEKKÜR EDİYORUZ.
BÖYLESİNE KALİFİYE KADROLARIN
YÖNETİMİMİZDE OLMASI BİZLERİ
GERÇEKTEN GURURLANDIRIYOR.

NİLAY HANIM,
YİNE GÜZEL BİR ÇALIŞMA...
TEBRİKLER...

sinan58_34
11.07.2006, 10:33
UGUR AKKUS A TESEKKURLERIMIZI SUNARIZ GÜZEL YERINDE TESBİTLER YAPMIS İNSALLAH 4 BÜYÜK SEVDASI YAVAS YAVAS BİTİYO SİVASSPOR TARAFTARI ICIN ZAMANLA SİVASSPOR SEVDASI HEPSININ ÖNÜNE GECECEK

ş.usta
11.07.2006, 10:49
uğur akkuş bey gibi bilinçli yöneticiler oldukca sivasspor herzaman daha ileri gidecek ve daha başarılı olacaktır.
taraftarlarımızın statlarda daha aktif olabilmesi için bence taraftar sitelerine ve taraftar derneklerine büyük iş düşüyor.

CÜSSKB-Aynur
11.07.2006, 21:06
Yönetim Kurulu Üyelerimizden Uğur bey,in Sivasspor hakkında, son derece olumlu düşünceye sahip olduğunu ve Sivasspor'un geleceğini çok iyi gördüğünü söyleyebilirim.
Benimle Röportaj yaptığı için, kendisine çok teşekkür ediyorum.

CAGLAYAN
11.07.2006, 22:16
Ugur AKKUS beyin tespitleri gercektende cok olumlu dedigi gibi Süper lige adım atılır atılmaz, Taraftarın bir anda bir Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, Trabzon spor taraftarı gibi olmalarını istemek tabiiki büyük yanlis.
diger bir Arkadasimizin dedigi gibi ...
Taraftarlarımızın Stadlarda daha aktif olabilmesi için Taraftar Sitelerine ve Taraftar derneklerine gercekten büyük iş düşüyor. ne kadar dogru , Site olarak www.sivasspor.com `un Baslatmis oldugu KOMBINE Bilet kampanyasi hala devam ediyor .Insallah bu ayin sonuna kadar 50 -60 adet Kombine bileti 1967_Genc Taraftarlar Dernegine takdim edecegiz.bu Kombinelerle SIVASSPORA Maddi ve 1967 Taraftarlar Dernegine manevi katkida bulunarak Taraftar Sitesi ve Taraftarlar el ele verip Insallah Taraftarlarimizi dahada bilincli hale getirecegiz.Emanetlerimizi 4 Büyüklerden geri alacagiz bunda kimsenin süphesi olmasin.

Ugur AKKUS´a Degerli zamanini ayirip biz Taraftarlara vermis oldugu bu Verimli Röportaji icin TESEKKÜRLER´imizi BORC BILIRIZ

Ayrıca hazırlamış olduğu bu güzel röportaj için Sitemizin Degerli Möderatörü Nilay`hanim`a TESEKKÜR ediyorum.

DJMuRaT
12.07.2006, 11:54
Röp. için Nilay Ablaya tşkler ...ayrıca Yön.Krulu üyemiz Uğur Beyede....

Hüseyin_58
12.07.2006, 18:00
Bu güzel röportaja emegi gecenleri ve Ugur Akkus beyefendiyi kutlarim.