Orijinalini görmek için tıklayınız : GÖKHAN BOZKAYA İLE RÖPORTAJ

SivasSpor.Com
08.08.2006, 16:00
http://www.sivasspor.com/images/stories/gokhanrop%20(2).JPG

Sivas’ı ve Sivas sporu çok sevdiğini, Sivas sporda oynamaktan, bu takımın bir elemanı olmaktan gurur duyduğunu, belirten değerli Futbolcumuz Gökhan BOZKAYA ile Sivas spor Tesislerinde yaptığımız röportajı sizlerle paylaşıyoruz.

Bize kendinden bahseder misin?

-12.05.1981 Almanya doğumluyum. Aslen İstanbulluyum. Öğrenimimi Almanya’da tamamladım. Evli ve bir çocuk babasıyım, ikinciyi bekliyoruz. Bu arada hemen belirteyim oğlum Sedat Sivaslıdır.
Futbola 12 yaşında başladım. 1999 yılına kadar Almanya’nın değişik Amatör Kulüplerinde oynadım, daha sonra Fenerbahçe’ye geldim. 1,5 yıl Fenerbahçe’nin altyapısında, 1 yılda A takımında oynadım. 1 yıl Üsküdar’da kiralık olarak oynadım 3 yıl Sivas sporda oynadıktan sonra 1 yılda Antalya spor da oynadım. Daha sonra, Mecnun başkanımın Sivas spor Kulübüne Başkan olmasıyla birlikte tekrar Sivas spora geldim. Sivas spor da 2.lig şampiyonluğunu yaşadım.

Sivasspor.com Sitemizden haberdar mısın?

-Evet haberim var, fırsat buldukça sitenizi ziyaret ediyorum.
Hakkımızda yapılan yorumları merakla takip ediyoruz., daha sonrada bunları kendi aramızda konuşuyoruz..

http://www.sivasspor.com/images/stories/gokhanrop%20(1).JPG

Unutamadığın bir maç var mı?

- Evet. Süper lige çıkamadığımız sezon Konya’da oynadığımız maç.

Seni en çok üzen hangi maç oldu?

3-2 yenildiğimiz Fenerbahçe maçında çok üzülmüştüm.

Sivas spor da oynamak seni tatmin ediyor mu?

-Her profesyonel futbolcu gibi benimde ideallerim var, bu yönde çalışıyorum.
Ancak bu Sivas spordan memnun olmadığım anlamına gelmemeli.Aksine. Sivas’ta yaşamaktan ve Sivas sporda oynuyor olmaktan gurur duyuyorum, son derece memnunum. Buranın ekmeğini yiyorum, Sivas halkını çok seviyorum, memnun olmamam için hiç bir sebep yok yani.

Gökhan BOZKAYA Futbol Kariyerinin neresinde?

-İyi bir Futbolcu olduğuma inanıyorum, ama her zaman için daha da iyisini yapma çabası içindeyim. elimden geldiği kadar bu yönde çalışmalarım devam edecektir.
İnşallah bir aksilik olmazsa bu sezon Yiğidoların daha da iyi bir Gökhan BOZKAYA göreceklerini garanti ederim.

Kulüp Başkanımız Sayın Mecnun OTYAKMAZ, Bu sezon Sivas spor un hedefi UEFA diyor.
Sen bu konuda neler söyleyebilirsin?
-Başkanım ne demişse doğrudur.
Yönetim geçen yılki hedeflerimizi ortaya koyarken de insanlara pek inandırıcı gelmemişti ama belirlenen hedefi yakaladık. Süper ligdeki ilk yılında ligi 8.olarak tamamlamayı başaran bir takım bu yılda bunu başaracaktık.
Amacımız bu, bundan kimsenin şüphesi olmasın,
Biz zor olanı başaran bir takımız!

Sivas spor Yönetimini nasıl buluyorsun?

-Başta Mecnun başkanım olmak üzere, Sivas spor Yönetiminde görev alan herkesi
dört dörtlük buluyorum.. Bizlere çok destek oluyorlar. Her sıkıntımız çözülüyor.

Hocamız Karol Pecze hakkında neler söyleyebilirsin?

-Hocamız, gerek futbol bilgisi, gerekse insani ilişkileri bakımından mükemmel birisi. Futbolcusuyla çok kolay iletişim kurabiliyor, gerektiğinde bir arkadaş gibi davranıyor.
Bunlar bir futbolcunun motivasyonu açısından çok önemli şeylerdir..
Karol Pecze’ nin çok başarılı olacağına inanıyorum, inşallah bu sezon bunu hep beraber göreceksiniz.

Bu sezon yapılan Transferleri nasıl değerlendiriyorsun? Sence, Futbolcu açığımız var mı?
Yeni Futbolcularımızla uyum sorununu yaşanıyor mu?

Bence gayet güzel, yerinde transferler yapıldı.
Futbolcu açığımız yok, hatta bir önceki sezona göre alternatifleri olan, futbolcu seçeneğine sahip bir takım olduk. Uyum konusunda da bir sorun yaşanmadı, yeni aramıza katılan arkadaşlarımızın hepside sonuçta profesyonel futbolcular.

Sivas spor ve Futbolcularımız, Yerel ve Ulusal basın tarafından gereken ilgiyi görüyor mu?

-Bu konuda yerel Basından çok fazla ilgi ve destek gördüğümüzü söyleyebilirim.Tabii ki buda bizleri çok memnun ediyor.
Ulusal basında da diğer Anadolu takımlarıyla aynı kaderi paylaşıyoruz. Malum 4 büyüklerin dışındakilere pek fazla şans tanınmıyor.

Sivaslı takımına sahip çıkıyor mu? Taraftarımızdan beklentilerin neler? Onlara bir mesajın var mı?

-Son oynadığımız Cumhuriyet kupasında nerdeyse boş stada oynadık. Hem Stadyumdaki taraftar sayısı bazında hem de taraftarın kalitesi (etkili tezahürat) bazında, taraftar desteği çok yetersiz kalıyor.
38 yıldan sonra Süper lige çıkmış ve ilk yılında çok başarılı olmuş bir takım daha fazla desteği hak ediyor.
Fenerbahçe’ nin seyircisiz oynadığı maçı hepiniz biliyorsunuz taraftar stadyumun dışından bile takımını coşturmayı başardı.Böylesi taraftarla o maçı kazanmak mucize olmasa gerek.

Zaman zaman haksız eleştirilere maruz kalıyoruz. Sezon içinde bir çok maçta başarılı olup bir maçta fazla etkili olamasak hemen hakkımızda olumsuz eleştiriler yapılıyor. Tabii ki bu da bizleri çok üzüyor, negatif yönde etkileniyoruz.. Bizler taraftar desteğine çok ihtiyaç duyan, taraftarla ve onların tezahüratlarıyla motive olan insanlarız.. Biraz sabırlı olmalarını, bize güvenmelerini ve destek olmalarını bekliyoruz..
Tüm Sivaslıları buradan takımını destek olmaya davet ediyoruz. Bizden başarı bekleniyorsa, bizim yanımızda olmaları gerekir.

http://www.sivasspor.com/images/stories/gokhanrop%20(3)%20.jpg

Röportaj: Aynur Küçükibiş (Nilay)
Fotoğraf: 1967 Dernek Özgür

sivaslıavukat
08.08.2006, 16:12
Çok güzel hazırlanmış ve gerçekleştirilmiş bir röportaj olmuş. Bu denli net sorulara bu kadar açık cevap veren Gökhan'ı tebrik edip röportajı hazırlayan Nilay Hanım'a saygılar sunarım.

hemso58
08.08.2006, 16:17
Gokhan Bozkaya Abımız Yıne Dobra Dobra Konusmus ..

Roportajda Emegı gecen Nılay Ablaya Tesekkurler...

GuNaY
08.08.2006, 16:20
Sitemizden haberdar mısın?

-Evet haberim var, fırsat buldukça sitenizi ziyaret ediyorum.
Hakkımızda yapılan yorumları merakla takip ediyoruz., daha sonrada bunları kendi aramızda konuşuyoruz..

Sivaslı takımına sahip çıkıyor mu? Taraftarımızdan beklentilerin neler? Onlara bir mesajın var mı?

Zaman zaman haksız eleştirilere maruz kalıyoruz. Sezon içinde bir çok maçta başarılı olup bir maçta fazla etkili olamasak hemen hakkımızda olumsuz eleştiriler yapılıyor. Tabii ki bu da bizleri çok üzüyor, negatif yönde etkileniyoruz.. Bizler taraftar desteğine çok ihtiyaç duyan, taraftarla ve onların tezahüratlarıyla motive olan insanlarız.. Biraz sabırlı olmalarını, bize güvenmelerini ve destek olmalarını bekliyoruz..

Umarım özellikle bu maçtan sonra yazılan olumlu eleştirileri arkadaşlar kendi aralarında tartışır ve bazı takım arkadaşlarını örnek alarak nasıl mücadele etmeleri gerektiğinin kararını verirler...

Gökhan'a sorularımıza açıkca cevap verdiği için ve Röportajı yapan Aynur Hanıma teşekür ederim.. Elinize sağlık

FurkaN
08.08.2006, 18:18
Çok güzel bir röportaj olmuş Aynur Hanım'a teşekkür ederiz. Sorulara içtenlikle cevap verdiği için Gökhan Bozkaya'ya da teşekkürler.

Röportajların yenilerini bekliyoruz.

35gürün58
08.08.2006, 19:55
Sn. Aynur hanıma röportajı için teşekkür ederim.
Gökhan Bozkaya'ya da verdiği cevaplar için teşekkür ediyorum kendisinden bu yılda çok şeyler bekliyoruz,o bitirici driplinglerini çok özledik.
Yalnız bir soruya nezaketen cevap vermiş , Yeni transferleri nasıl buluyorsun sorusuna.
Herhalde ben de olsam oyuncu arkadaşlarım hakkında başka türlü cevap veremezdim. Ancak biz taraftarların ve spor kamuoyunun gözünde yeni transferlerin takımımıza pek yararlı olacağına ihtimal vermiyorum belki Maraş'tan alınan Serdar uzun vadede yararlı olabilir hepsi o.

Diğer transferler bence hiç yapılmasa da olurdu, verilen paralara yazık. Zaten bu sezon ben takımımızı transfer yapmamış addediyorum.
Buna rağmen varolma mücadelemizde başarıların bizimle olması en büyük temennim.
Sevgi ve Saygılarımla,

RüStü ElmaS
08.08.2006, 21:03
Nilay arkadaşımızın yapmış olduğu bu başarılı röportaj için kendisini kutluyorum.
Yine başarılı bir röportaj çıkarmıştır.

Gökhan' a bu samimi röportaj için teşekkürler. Sivasspor' umuzda kendisinin sürekli başarılarıyla söz ettirmesini diliyorum.

CÜSSKB-Aynur
08.08.2006, 21:04
Gökhan la Bu röportajı yapmamda aracı olan, benimle birlikte Sivasspor Tesislerine kadar gelen, 1967 Genç Taraftarlar Derneği üyesi arkadaşlarımız, 1967 Dernek Mustafa, 1967 Dernek Murat, Dj.Murat, Dernek Özgür, Sefa ve Aydın Güler'e çok teşekkür ederim.

Ayrıca Gökhan BOZKAYA' ya, bizimle yakından ilgilendiği ve Röportaj yapmayı kabul ettiği için çok teşekkür ediyorum.
Onu yakından tanıma fırsatı bulduğuma çok sevindim. son derece samimi, doğal ve kaprissiz bir insan.

DJMuRaT
08.08.2006, 21:49
Gökhan la Bu röportajı yapmamda aracı olan, benimle birlikte Sivasspor Tesislerine kadar gelen, 1967 Genç Taraftarlar Derneği üyesi arkadaşlarımız, 1967 Dernek Mustafa, 1967 Dernek Murat, Dj.Murat, Dernek Özgür, Sefa ve Aydın Güler'e çok teşekkür ederim.

Ayrıca Gökhan BOZKAYA' ya, bizimle yakından ilgilendiği ve Röportaj yapmayı kabul ettiği için çok teşekkür ediyorum.
Onu yakından tanıma fırsatı bulduğuma çok sevindim. son derece samimi, doğal ve kaprissiz bir insan.

Abla ne demek ...her zaman elimizden geldiği kadar ne gerekiyorsa onu yapmaya çalışırız..GökHan 'a da bu yıl başarılar..Ondan çok şeyler bekliyoruz...

DJMuRaT
08.08.2006, 21:50
ALMANYADA DOĞDU
SİVASLI OLDUU!!
HELAL OLSUN SANAAA!!
GÖKHAN BOZKAYA GÖKHAN BOZKAYAAAAAAA!!!

1967_DERNEK_MUSTAFA
08.08.2006, 21:51
yeterki görev verilsin herkesin hizmetinde bulunuruz bu sohbette emeği geçen herkese vede bizleri kabul eden gökan bozkayaya sonsuz teşekkürlerimizi sunarız 1967

puar
08.08.2006, 21:55
aynur hanım röportaj için teşekkürler.

gokhan gerçektende futbolundan çok kişiliği ile bizlerin sevgisini kazanmıştır çok değerli bir futbolcumuz gerek hırsı ile gerek hızı ile gerek tekniği ile takımımızın vazgecilmezlerinden kendisini bu futbolundan dolayı teşekkür edeiyor başarıların devamını dilerim.

Bilmiyorum58
08.08.2006, 22:17
RÖPÖRTAJLARIN DEVAMINI BEKLIYORUZ

DJMuRaT
08.08.2006, 22:18
Unutamadığın bir maç var mı?

- Evet. Süper lige çıkamadığımız sezon Konya’da oynadığımız maç.

Ben o Maçtaydım...Gökhan süperdi o maçta gol attığında ters taraftaki kale arkasına koştu geldi ...Yanımıza...tabi ertesi hafta beste belliydi...

Gİren KONYAYA
ÇıKAn kONYAYA
NASIL KOYDU AMA!!!
gÖKHAN BOZKAYA GÖKHAN BOZKAYA!!!

HakkıTİMUÇİN
09.08.2006, 07:40
TEBRİKLER AYNUR HANIM..
TEK KELİME İLE HARİKA BİR RÖPORTAJ OLMUŞ..
DİĞER FUTBOLCULARLA YAPACAĞINIZ RÖPORTAJLARIDA SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUZ..

GÖKHAN'ADA BAŞARILAR DİLİYORUM..

ademgoze
09.08.2006, 08:34
gökan abi senden bu sene sivaslılar çok şeyler bekliyor sivasspora ilk geldigin futbolu oynasan yeter sivaslılar seni çok seviyor

PRoFeSSioNaL
09.08.2006, 08:43
RÖPORTAJLARIN DEVAMINI DİLİYORUMM AYRICA TEŞEKKÜR EDİYORUZZ

SİVASTAYIMM BEN AKŞAMA DOĞRU DERNEĞE GELİYORUM HABERİNİZ OLSUN

YİĞİDOLARLILAR

1967_Dernek_Murat
09.08.2006, 10:49
ALMANYADA DOGDU SİVASLI OLDU HELAL OLSUN SANA GÖKHAN BOZKAYA

sinan58_34
09.08.2006, 20:58
HER ZAMANKİ GİBİ YİNE MUKEMMEL BİR ROPRTAJ GERCEKLESTIREN NİLAY ABLAYA VE YARDIMCI OLAN DERNEK UYELERINE TESEKKUR EDERIZ MİSAFİR PERVERLİGİNİ GOSTERIP ARKADASLARIMIZIN ROPORTAJ ISTEGINI BÜYÜK BİR NEZAKETLE YERINE GETIREN GOKHAN BOZKAYA YADA AYRİYETEN TESEKKURLERIMIZI SUNARIZ

GuNaY
09.08.2006, 21:28
Aynur Abla Sivas'ta harika çalışıyorsun tebrik ederim...
Sıra geldi futbolculara, bundan sonra Anderson'u isterim :)
Eline emeğine sağlık ;) ;)

Abuzer
09.08.2006, 22:25
Gökhan Bozkaya´yı sorulara açıkca cevap verdiği için tebrik ediyor,
röportajı hazırlayan Nilay Hanım'a da teşekkür ediyorum güzel röportaj olmuş.

maşallah hiç boş durmuyor "karınca misali" :)

ademgoze
10.08.2006, 16:03
ALMANYADA DOĞDU SİVASLI OLDU HELAL OLSUN SANA GÖKAN BOZKAYA

Sivasss
10.08.2006, 16:35
Ben Gökhan Bozkayayı çok seviyorum... Kendi ve Mehmet Yıldız, Antalyaspora gittikleri zaman çok üzülmüştüm... Ama döndükleri zamanda çok seevindim... İnşallah dediği gibi bu sene UEFA'yı yakalacağız...

serhankaburcuk
13.08.2006, 12:43
Almanyada doğdu
Sivaslı oldu
Helal olsun sana
GÖKHAN BOZKAYAAAAAAAAA.............

SivasLady
25.08.2006, 07:59
Tüm Sivaslıları buradan takımını destek olmaya davet ediyoruz. Bizden başarı bekleniyorsa, bizim yanımızda olmaları gerekir.

GÖKHAN DUYGULARINI GÜZEL IFADE ETMIS TARAFTARIN NASIL BIR ETKI
YARATACAGINIDA MISAL OLARAK FB MACINI GÖSTERMIS
HAYDI ARKDASLAR TAKIMIMIZI HIC BIR ZAMAN YALNIZ BIRAKMAYALIM
TARAFTAR HEM IYI HEM KÖTÜ GÜNDE TAKIMINI DESTEKLEMELI

aynur abla röportaj cok güzel olmus eline saglik
devamlarini bekliyoruz

koyu58
25.08.2006, 08:50
gökanın dediklerine katılıyorum takım üzerinede fazla teknik heyete fazla eleştiri yaptık geçen sezonu hatırlayın bi kayserispor ilk 3 maçını kaybetmiş sonrada ligin dumanını attırdılar bizde öyle oluruz

yigido_bekir
27.09.2006, 12:04
ben bu adamı sevıyorum ya herzaman yanınayız paylasım ıcın saolun

07 gençlik
27.09.2006, 14:19
valla gökhan abimize helal olsun.çok güzelkonulara değinmiş özellikle sivaslılar maçı sadece izlemeye geliyolar hiç tezahürat yapmıyorlar üstelik bizide susturmaya çalışıyolar.gokhan abi cok guzel bir konuya değinmiş...

yasin-58
27.09.2006, 14:44
ALMANYADA DOGDU
SİVASLI OLDU!!
HELAL OLSUN SANA!!
GÖKHAN BOZKAYA GÖKHAN BOZKAYA!!!

abdullah58
27.09.2006, 15:41
ARKADASLAR GECEN YIL BU SITEDE GÖKHANI ISTEMIYORUZ DIYENLER VARDI
BEN ONLARA INAT ;GÖKHANIN GERCEK SIVAS SEVDALISI OLDUGUNU YAZMISTIM-VE TARIH BENI HAKLI CIKARDI-BEKLE GÖKHAN INSALLAH YAZIN GÜZEL SIVASIMIZA GELDIGIMDE-SENINLE TANISACAGIM-SIVAS BEYPINARLI YIGIDO YASAR

HALIL
26.10.2006, 22:03
cok yazik oldu cok ..........................

ceza_tolga_rep
26.10.2006, 22:20
helal be gökan
abimize konuşşş deli olan kim tutar seni
hedef uefaaaaaaaaaaaaaaaaa

yigidolar06
15.11.2006, 13:08
Trabzon macında onu sahada görmek istiyor gönlüm ona güveniyorum mehmet yıldızla baliliyle harika maçlar cıkarırlar

Engin58
15.11.2006, 15:33
Gökhan Bozkaya sivasi sivaslilari vede Sivassporu seven degerli bir futbolcumuzdur.Kendisine futbol yasaminda üstün basarilar temeni ederiz .Saygilarim ile

PRoFeSSioNaL
15.11.2006, 16:04
abla sana teşekkür ediyoruz valla çook iyi işler yapıyorsun

1967_CLUB_ÖZGÜR
15.11.2006, 16:06
Gökhan Bozkaya Yı Sevıyoruz...Taraftarla İç İçe Süper Bi Adam....

Her Zaman Yanındayız Gökhan.....!!!!

67_DERNEK_AKKIZ
15.11.2006, 17:01
Gökhan Bozkaya Yı Sevıyoruz...Taraftarla İç İçe Süper Bi Adam....

Her Zaman Yanındayız Gökhan.....!!!!

SANA KATILIYORUM:)
BENCEDE ...

SEMİH-58
15.11.2006, 17:05
sivasspor için yıllarını vermiş bi abimiz allah razı olsun.

PARTNER58AHMET
20.11.2006, 08:28
Gökan kardeşimiz takımın yükünü bu günlere kadar omuzlarında taşıyan bir futbolcu ve sivas için yürekten çalışan bir nefer bu futbolcunun sivasa ve sivasında buna ihtiyacı var en kısa zamanda gökan takıma kazandırılmalı