Orijinalini görmek için tıklayınız : SİVASSPOR/fenerbahce Maçi Tahmin ve Yorumlari

GuNaY
09.09.2006, 11:37
http://www.resimload.com/141106/2Qz_446.gif

SİVASSPOR: 1

http://www.resimload.com/141125/cqh_imagesSS.jpg

Fenerbahçe: 1

SIDDIH
11.09.2006, 10:59
ÖNÜMÜZDEKİ FENERBAHÇE MAÇINDAN İTİBAREN SİVASSPOR
BAYAN TARAFTARLAR GRUBU OLUŞTURMAYI DÜŞÜNÜYORUZ.
TAKIMIMIZIN RENKLERİNDE KIYAFETLERİMİZLE,ELLERİMİZDE BAYRAKLARIMIZLA,GRUBUMUZ ADINA PANKARTIMIZLA TRİBÜNDEKİ
YERİMİZİ ALACAĞIZ.
ŞU ANKİ 30-40 KİŞİLİK GRUBUMUZUN İLGİYLE DAHADA ARTMASINI BEKLİYOR,TAKIMIMIZIN YANINDA OLMAYI AMAÇLIYORUZ.
KATILIMLARINIZI,ÖNERİ VE GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUZ.

Konya macinda 3 kirmizi kart gören Futbolcularimizin yerini doldurmak biraz zor olacak .Bayan taraftarlarimizinda coskusuyla Tezahüratlarimizla Takima destek vererek Insallah macin kaderini degistirebiliriz :D.

Tahminim.

fb nin galibiyetini malesef elim varmayarak yaziyorum :mad:
SIVASSPOR.0
fb.3

sivaslimpolat58
11.09.2006, 11:06
sivasspor farklı yenilir 5 ten aşağı olmaz

sivasli_tufan
11.09.2006, 11:07
beraberlk ummuyorum degil insaallah berbaere biteer ama yeniliriz diye dusnuyorum.

PRoFeSSioNaL
11.09.2006, 11:11
fenerbahçe :3

SİVASSPOR:1
İNŞALLAH BENİM YAZDIĞIM YADA BAŞKASININ YAZDIĞI OLMAZDA
FENERİ YENERİZ

fearless_58
11.09.2006, 11:14
Fenerbahçe : 2
Sivasspor: 0

Skor böyle olmaz da farklı olur.Ama sonuç: yeniliriz...

koyu58
11.09.2006, 11:17
Fenerbahçe : 2
Sivasspor: 0

Skor böyle olmaz da farklı olur.Ama sonuç: yeniliriz...

%1 ihtimal vermiyorum sivasın puan alacağına

tanju_58
11.09.2006, 11:23
Konya maçında yenilmeseydik vede 3 kırmızı görmemiş olsaydık galibiyetle bile ayrılırız diyebilirdim ama 3 kırmızıdan sonra çok zor.

PRoFeSSioNaL
11.09.2006, 11:30
%1 ihtimal vermiyorum sivasın puan alacağına

GARDAŞ KİM VERİYOKİ ZATEN BİZ VERELİM YANİ ARTIK KONYA GİBİ HAFİF Bİ TAKIMA YENİLİYORUZ DAHA NE OLSUN VALLA FENERBAHÇEYEMİ YENİLMEYELİM ADAMLAR BİZİ ÇİĞ ÇİĞ YİYECEK :mad:

Arif Coşkun
11.09.2006, 11:40
İsterdim ki övüne övüne gururla bu maçı kazanırız diyebileyim,ama ne yazıkki desemde kendimi kandırmaktan öteye gitmez bu durum, hatta şunuda düşünmez değilim yenecek güçte olsak dahi,ali cengiz oyunlarıyla bizi yine mağlup duruma düşürürler düşüncesindeyim.Takımının daha maç oynanmadan mağlubiyeti kabullenmesi kadar daha acı ne olabilirki.Bizi bu durumua düşürenler utansın başka birşey demiyorum. Benim tahminimde:
Sivasspor:1
F.Bahçe:3

hakandemirezen
11.09.2006, 11:48
Konya maçında kart gören futbolcularımızın Fenerbahçe maçında arkadaşlarını yalnız bırakmaları profosyonel futbolculara yakışmadı.Evet güçlü bir takımla oynayacağız bu gercek ama sahaya çıkan her futbolcu yüreğini sahaya koysa ben inanıyorumki en az bir beraberlik alırız.BU HAFTA ANTALYA spor kök söktürdü ist da fenerbahçeye ve biz bu antalyayı yendik antalyada.Sadece yürek işi elinden geleni yapacak formasını terletecek tekmeye kafa sokacak ama mücadeleden hiç kaçmıyacak.İşte o zaman bir ihtimal 1 puan olabilir.

bumerang
11.09.2006, 11:49
sivas: 2
fener: 4

bir fenerbahçeli olarak fenerbahçenin çok gol atacağı muhakkak.. ancak ondan daha çok sivasımız atarsa maçı alırız.. oynayacağımız taktik önemli.. kontra oynamalıyız..fenerin yeni transferlerine bu maçta dikkat edin..

bumerang
11.09.2006, 11:52
ayrıca bi tahmin daha

MAÇ BERABERE BİTMEEZZZZZZZ

Yiğiter
11.09.2006, 11:58
fark yiyecez.en az 3 yeriz de fazlasını bilmem

FurkaN
11.09.2006, 12:13

Fenerbahçe: 1

Çok iyimsersin bende senin gibi düşünmek isterdim ancak gerçek daha farklı rakipleri bu hafta puan kaybeden fenerbahçenin buradan beraberlikle ayrılacağını düşünmek hayal kendi takımımızn durumunuda göz önüne alalım... 3 kırmızı kart kısacası durum vahim 1-1 lik bir sonuç çıkmaz bu maçtan defansın hali içler acısı işimiz gerçekten zor geçen yılki takım yoktur büyük maçlardan zor puan alırız.

jakobieen
11.09.2006, 12:15
fark yiyecez.en az 3 yeriz de fazlasını bilmem
senin gibi taraftarlara inat şov yapacaz fenere diyom ben.. (tabi maç fiyatlarında indirim olup stad dolarsa)..

bumerang
11.09.2006, 12:20
SİVAS deplasmanda oynuyormuş gibi oynarsa, TRABZONUN BU HAFTA BEŞİKTAŞA OYNADIĞI TAKTİĞİ UYGULARSA SİVASIN ŞANSI VAR..
ancak bunu bu teknik adamın yapabileceğini düşünmediğimden ben skor tahmininde ss:2 - fb:4 dedim

serhankaburcuk
11.09.2006, 12:31
Arkadaşlar bu maçın skoru belli yani sonuç belli kimin 3 puan alacağı belli...Takımımızı bu maç öncesi yalnız bırakan futbolcularımıza çok kızıyorum...Ama onların yerine oynayacak arkadaşlar onları inşallah aratmazlar...Ama bu maça ben pek iyimser bakmıyorum...Üzülerek bu maçtan yenik ayrılacağımızı tahmin ediyorum...Ama inşallah yanılırım...

1967_DERNEK_MUSTAFA
11.09.2006, 12:57
gelenler servet gürhan ali eren gidenler hakkı andersson petkoviç hoş geldin fener her şey istediğin gibi oldu benimde tahmin ve skorum bu saygılar

spidey58
11.09.2006, 13:07
Dünkü kartlardan sonra iyice imkansızlaştı işimiz.Üzülerek söylüyorum ama skor nasıl olursa olsun yenilmemiz çok büyük bi ihtimalle olası.

muhendis58
11.09.2006, 13:25
avrupa macından oynayarak gelecek olan fenerbahçeden sıkıntılı ve de kötü günleri geride bırakmak isteyen sivasspor 1 puan alabilir hatta 3 puanda olabilir ama yeterki hafta sonu taraftar takıma destek olsun ve maç başlar başlamaz show yapsın eğer bu takıma taraftar çekirdek yiyerek destek olursa fark olur ama tam destek verirse beraberlik ve 3 puan zor değil maçın tahmini

beraberlik halinde 1-1
galibiyet sivaspor : 2 fenerbahçe :1

Etem-Murat
11.09.2006, 13:30
yeneriz merak etmeyin arkadaşlar niye bu kadar karamsarsınız sivas bu macı alır başka yolu yok bakıyomda gülüyorsunuz gülmeyin ben cok ama cok ciddiyim
SİVAS SPOR =3
FENERBAHCE =2

yigido0058
11.09.2006, 13:40
arkadaşlar neden karamsarlığa düşüyorsunuz ben anlamadım sivasspor sahaya çıkar aslanlar gibi futbolunu oynar yensede yenilsede bizim gönlümüzdeki şampiyondur sivasspor kötü gidişe bir de biz destek olmamakla katkı yaparsak kimse sivasspordan başarı beklemesin maç gününde stadı doldurmazsak elbet takım mali kriz yaşar iyi futbolcu alamaz desteğimizi hiç kesmemeliyiz sonuna kadar iyi günde kötü günde sivas için elele vermeliyiz ben fenerbahçe maçında stadta sesim kısılana kadar bağıracam sivas her şeyi hak ediyor allahın izniyle zafer yiğidoların olacak

alperen58060
11.09.2006, 13:50
iyi defans yaparsak belki berabere biter diyecem ama kalecimiz akın vardar lamı????
inşallah fark yemeyizzz
sivasspor 0-3 fenerbahçe böyle biterse yatıp kalkıp şükredelimmm

bumerang
11.09.2006, 14:36
BERABERLİĞE OYNARSAK FENERDEN FARK YERİZ, (MEMLEKETİM SİVAS SEVDALISI VE Bİ FENERBAHÇELİ OLARAK SÖYLÜYORUM) FENERİN DEFANSINDA SORUN VAR, ERKEN GOL BULAN BU MAÇTA ŞANSLI, SİVASIMIZ 90 DK. SADECE GOL YEMEMEK İÇİN DİRENİRSE FB-ANTALYA MAÇININ KOPYASI OLUR.
AYRICA FENER GOL YEDİĞİ VE YENİK DÜŞTÜĞÜ MAÇTA BOZULUYOR. HELEKİ BU TARAFTARIN TRİBÜNLERİ DOLDURACAĞI VE İYİ DESTEK GÖREN BİR SİVAS DEPLASMANI İSE FENERİN MAĞLUP OLMASI SÜRPRİZ OLMAZ.
HAAA BİDE UNUTMADAN SİVASTAKİ TARAFTARIMIZ YILLARDIR TRİBÜNDE NASIL TAKIM DESTEKLENECEĞİNİ ÖĞRENEMEDİ. HATA YAPAN KENDİ FUTBOLCUNA KÜFÜR ETMEYLE, ONA BUNA ANA AVRAT SÖVMEYLE TAKIM DESTEKLENMEZ.. YÖNETİM KÜLTÜRLÜ BİR TARAFTAR GRUBU OLUŞTURUP ONLARI DENETLEMELİ.. BİZ BUNU İSTANBULDA YAPACAĞIZ İNŞALLAH.
UNUTMAYIN Kİ, ÜLKELERİ MİLLETLER, KLÜPLERİ TARAFTAR YÜCELTİR..
SAYGILAR..

bulent58
11.09.2006, 14:41
bence de yeniliriz ama fark yemeden yeniliriz 2-0

ata58
11.09.2006, 15:11

Çok iyimsersin bende senin gibi düşünmek isterdim ancak gerçek daha farklı rakipleri bu hafta puan kaybeden fenerbahçenin buradan beraberlikle ayrılacağını düşünmek hayal kendi takımımızn durumunuda göz önüne alalım... 3 kırmızı kart kısacası durum vahim 1-1 lik bir sonuç çıkmaz bu maçtan defansın hali içler acısı işimiz gerçekten zor geçen yılki takım yoktur büyük maçlardan zor puan alırız.

Mekansız
11.09.2006, 15:20
Ne Olursa Olsun Gönül İsterki SivasSpor Maçı Kazansın....
Ama Kodro Belli...

Ben Skor Tahmininde Bulunmak İstemiyorum....

Hakkımzda En Hayırlısı Neyse O Olsun...

kongre
11.09.2006, 15:37
FENERBAHCE:5 SİVASSPOR:0 OLUR BENCE 5 OLMASADA 4

Mekansız
11.09.2006, 15:45
FENERBAHCE:5 SİVASSPOR:0 OLUR BENCE 5 OLMASADA 4

Birader sende Çok Abartmışsın...

FenerBahçe Takımının Karşısındaki Mahalle Takımı Değilki!

Dediqim qibi En Hayırlısı Neyse O Olsun...

karacaören34-58
11.09.2006, 15:52
EVET PECZE KENDİSİNİ GÖSTERMESİ VE KANITLAMASI İÇİN FIRSAT BERABERLİK DE BAŞARIDIR AMA HİÇ TAHMİN ETMİYORUM Kİ FB Yİ YENELİM NERDEN BAKSAN ZATEN TAKIMIN YARISI FENERLİ HİÇ UMUDUM YOK...

hakandemirezen
11.09.2006, 15:56
EVET PECZE KENDİSİNİ GÖSTERMESİ VE KANITLAMASI İÇİN FIRSAT BERABERLİK DE BAŞARIDIR AMA HİÇ TAHMİN ETMİYORUM Kİ FB Yİ YENELİM NERDEN BAKSAN ZATEN TAKIMIN YARISI FENERLİ HİÇ UMUDUM YOK...

Takımın yarısı fenerli derken maçı fenere satacaklar manasındamı söylüyorsun bunu bilmek istiyorum.

karacaören34-58
11.09.2006, 15:58
Takımın yarısı fenerli derken maçı fenere satacaklar manasındamı söylüyorsun bunu bilmek istiyorum.

GEÇEN SEZON SARAÇOĞLUNDA OYNANAN MAÇI BERABER İZLEMİŞTİK GERİSİNİ SEN DÜŞÜN

yigido_furkan
11.09.2006, 16:08
ark.bide maça ucuz diyosunuz takımız umutsuzluk içinde kımse puan alacagımıza bile beklemiyo ama stadı doldursak takımımıza destek olsak moral vermeliyiz. daha lıgın 5 haftası ark bukadar kötü bakmayalım biz takımımıza inanalım sonucta maç 11e 11 oynanacak takımımıza kötü günde destek olmassak ne zaman olacaz

ademgoze
11.09.2006, 16:19
Konya maçında kart gören futbolcularımızın Fenerbahçe maçında arkadaşlarını yalnız bırakmaları profosyonel futbolculara yakışmadı.Evet güçlü bir takımla oynayacağız bu gercek ama sahaya çıkan her futbolcu yüreğini sahaya koysa ben inanıyorumki en az bir beraberlik alırız.BU HAFTA ANTALYA spor kök söktürdü ist da fenerbahçeye ve biz bu antalyayı yendik antalyada.Sadece yürek işi elinden geleni yapacak formasını terletecek tekmeye kafa sokacak ama mücadeleden hiç kaçmıyacak.İşte o zaman bir ihtimal 1 puan olabilir.

KATILIYORUM İHŞALLAH ONLAR DAHA İYİ OYNARLAR VE KIRMIZI KART GÖRMENİN NE DEMEK OLDUNU ANLARLAR

SİVASSPOR:1
FB:1

yasin-58
11.09.2006, 17:37
Fenerbahçe :2
Sivasspor: 1

Skor böyle olmaz da farkli olur.Ama sonuc: yeniliriz...insallah berabere kaliriz...

Abuzer
11.09.2006, 17:54
avrupa macından oynayarak gelecek olan fenerbahçeden sıkıntılı ve de kötü günleri geride bırakmak isteyen sivasspor 1 puan alabilir hatta 3 puanda olabilir ama yeterki hafta sonu taraftar takıma destek olsun ve maç başlar başlamaz show yapsın eğer bu takıma taraftar çekirdek yiyerek destek olursa fark olur ama tam destek verirse beraberlik ve 3 puan zor değil maçın tahmini

beraberlik halinde 1-1
galibiyet sivaspor : 2 fenerbahçe :1

Aynen katılıyorum kardeşim...
yav her ne olursa olsun bu bizim takımımız, sizler şimdiden Vasiyetnamemizi yazmışsınız. olmuyor arkadaşlar olmuyor! korkak olmayalım yeterki sahaya takim ruhuyla çikalim. evet çekirdek kadrodan 3 Futbolcumuz eksik. yinede feneri yenebiliriz. mahalle takımı Pendikspor feneri yeniyorda bizmi yenemeyecegiz! yukardakı arkadaşıma katılıyorum. yeterki Destek olalım.
Fener cephesi bu yazılarımızı okuyup kıs kıs gülüyorlar. etmeyin tutmayın
SIVASIMIZI AL AŞAĞI YAPMAYALIM. Gün ola harman ola .......................

Yigido58_NL
11.09.2006, 17:59
SIVASSPORUMUZUN CIKIS MACI OLACAK INSALLAH,BEN BU MACI ALACAGIMIZA YUREKTEN INANIYORUM.GOLLU BIR MAC OLACAK VE BIZ BU MACI 3-2 ALACAGIZ......
SIVASSPOR:3
FB:2

LiS67_Uğur
11.09.2006, 18:13
fenerbahce 3

sivassporumuz 1

SivasLady
12.09.2006, 20:07
TAKIM TÜM YÜREKLE OYNARSA BU MACI KESIN ALIR
FB YORUCU MACTAN GELECEK
BIRDE ILK GOLU ATIP ONLARI ALT ÜST EDERSEK
MACI ALABILIRIZ

SIVASSPOR: 3

FB: 2

TARAFTAR DEDIGIN HER ZAMAN TAKIMA GÜVENIR
SONUC NE OLURSA OLSUN
HER ZAMAN HEP DESTEK TAM DESTEK

yeşilVEbeyaz
12.09.2006, 20:18
GEÇEN SEZON SARAÇOĞLUNDA OYNANAN MAÇI BERABER İZLEMİŞTİK GERİSİNİ SEN DÜŞÜN

geçen sezon gayet hoş bir maç oldu.ancak gs şovu sivassporlulara yakışmadı.fenerbahçe temiz bir galibiyet almıştır.yanlış yönlere çekilmesin.

yeşilVEbeyaz
12.09.2006, 20:19
skor tahminim

sivasspor:1 fenerbahçe:7

Etem-Murat
12.09.2006, 20:25
Haydi sivas haydi feneride bu taraftar için yen haydi ne olursa olsun bizler sivas spor taraftarıyız yensekte yenilsekte sivasssssssssss
SİVAS SPOR=3
FENER BAHCE=2

yeşilVEbeyaz
12.09.2006, 20:43
skor tahminim

sivasspor:1 fenerbahçe:7

inşallah yanlış anlaşılmaz.sivasspora başarılar dilerim.ancak sivasspor takımının mucizeleri başarması lazım.tekrar başarılar

CÜSSKB-Aynur
12.09.2006, 21:03
inşallah yanlış anlaşılmaz.sivasspora başarılar dilerim.ancak sivasspor takımının mucizeleri başarması lazım.tekrar başarılar

Hiç yanlış anlamadık.Biraz fazla havalanmışsın,
Biz bu hafta inşallah bir ilke daha imza atacağız. Feneri eli boş göndererek.

yeşilVEbeyaz
12.09.2006, 21:16
Hiç yanlış anlamadık.Biraz fazla havalanmışsın,
Biz bu hafta inşallah bir ilke daha imza atacağız. Feneri eli boş göndererek.

geçen konya maçındada sivas yener dedim.bu seferki tahminimde böyle olsun.her zaman desteğim tamdır.olimpiyattaki 3 maçınıza gittim.yanlarımda her zaman sivassporlu arkadaşlar var.beni üye yaptıkları içinde çok seviniyorum.sivasspora başarılar.3 puana yakın ekip fenerbahçe

MOS-BY-58
12.09.2006, 23:14
Sivasspor 1
fb 4

(genelde benim tahminlerim tutmuyor...yine tutmaz insallah)

OPERASYON
13.09.2006, 03:54
Dostlar sizi macta gorsun ...Bir siz eksiktiniz sizde gelince hersey tamam olacak...Evde ki islerei kim yapacak:-))) Bu fikir kimdenese hicde iyi degil avaratlarin yeri evidir...camasir bulasik v.s dururken degilmi yani ne isi var. sonucu sitemizden ogerenirler.karsida cikmayin bu fikire fenada degil...siz yinede dikkate alin ne olur ne olmaz ...Boyle paralak fikirleriniz sizde kalsin milletin aklini yolunu sasirmayin ...

tonuslu_58
13.09.2006, 04:38
bence 3 ihtimalli bi maç..1-0 , 2-0 , 3-0 sivassporumuz alacak inşallah

aykut-akay
13.09.2006, 05:04
FENERBAHCE--3::0--SIVASSPOR

.............................

aykut-akay
13.09.2006, 05:05
yorum olarak ta sivasin kaybedecegi yani kaybetmesi lazim ki fb bizen yardim ediyor onun icinde mac baslamadan belli

SEMİH-58
13.09.2006, 14:44
allahın izni ile o maç bizim olacak

SİVASSPOR>>>>2
fenerbahçe>>>>1

kadir10
13.09.2006, 15:42
sivasspor sivasspor gibi oynasın değil feneri diğer takımiarıda yener

yigido Atilla
13.09.2006, 16:08
Bu hafta icinde kan degisimi yapilmazsa hic bir sey degismez.. futbolculari ve traftarlari tekrar heyacanlandiracak takimda futbolcular arasinda rekabeti saglayacak disiplinli sert ve tatli dilli bir teknik direktörle aradigimiz motivasyon yakalanir ve traftarlarla futbolcular tekrar bütünlesir ve fenerbahce macina daha farkli cikilir Karaol pecze ne futbolcuyu ne de taraftari heyacanlandiriyor ben bu hocadan hic bir sey beklemiyorum...taraftarin ve takimin güveni kalmadi taraftarla takimi bütünlestirmenin tam zamani ....

tur_58
13.09.2006, 16:57
sivasspor 1-1 fenerbahçe diye biter gençler için iyi bir fırsat

aslansivasli
13.09.2006, 17:51
fener 4 tane atar die düşünüyorum. Dua edelim de daha fazla atmasınlar. Pecze bari gençlere şans versib nasıl olsa yenilcez

simsek
13.09.2006, 18:04
BANAKALIRSA SIDDIK KARDES SEN BIRAZ FENERLI GIBISIN
SIVAS 2
fener 1

atabey07
13.09.2006, 18:39
nasıl bir skor yazabiliriz ki bu takımın futbol oynadığı yok ki taraftarları bile soğutmayı başardılar helal olsun sizlere ne diyelim sizlere artık...........

ErdalGüler
13.09.2006, 18:50

Fenerbahçe: 4

sado58
13.09.2006, 19:13
beyler biraz sakin olun gununde bir takimin yapmayacagi sey yoktur sakarya feneri yenmedimi ondan sonrada bursadan 3 yedi yani biz neden yanmeyelimki ayrica ben sizlerin pek sivas taraftari oldugunu kabul etmiyorum ancak konusuyorsunuz yorumluyorsunuz ama hep negatif olunmazki ya birazda pozitif olalim lutfen ustelik takimin durumu belli ortada butcesi belli baskan basbas bagiriyor trilyon odedmemiz var diye gelin bunlari konusalim nedense hep unuttugunuz bur sey var bu is parayla sayet dersenizki sn parami verdinde boyle konusuyirsun yoo vermedim ama sizler gibide asip kesmiyorum saygilarimla .

nazimgulturk
13.09.2006, 19:16
HERKES YANILACAK SİVAS BU MAÇI ALIR
***REİS 58***
2-1

ş.usta
15.09.2006, 11:24
bizimiçin çok zorbirmaç,ancak feneriçinde kolaybirmaç olmayacak,yaralı yiğidodan korkulur herşey olabilir.
tahminim:sivasspor -fenerbahçe 0-0

yigidolar06
15.09.2006, 12:20
Dosluk kazansın güzel futbol oynansın hak eden kazansın sivas daha şanslı gibi bu feneri sivasta seyretmek canlı olarak tabi herkese nasip olmaz.

Bilmiyorum5
15.09.2006, 12:59
INSAALLAH 1-1 BİTER BALİL ATSIN YETERKI BU MACTAN ALACAGIMIZ 1 PUAN BUYUK MORAL OLUR

Serd@r
15.09.2006, 14:06
SİVASSPOR=1
Fenerbahçe=1

İnşaAllah!

NUMAN
15.09.2006, 14:44
FENERBAHÇE 3 SİVASSPOR 0 GENEDE BİZ YENERİZ İŞALLAH.

gercek58li
15.09.2006, 15:13
ILK ÖNCE HEPINIZE MASALLAH CEKEREK BASLAMAK ISTIYORUM!!!
BU NE KARDESIM BE NE KADAR CABUK ATTINIZ TAKIMI?
EN SIVASSPORLUNUN BILE TAHMINI SIVASSPORA NE KADAR GÜVENDIGIMIZIN ACIKCA YANSIMASIDIR!
BIZLER,SPOR YAZARI VEYA YORUMCU DEGILIZ KI BÖYLE TAHMINLER YAZALIM!
TARAFTAR,TAKIMININ YENECEGINE INANMAK ZORUNDADIR, YOKSA SIVASSPOR HAKKINDA BIR MANISALI GIBI YORUM VE TAHMINDE BULUNURSAK NE ANLAMI KALDI TARAFTARLIGIN???
BELKI SKORUN ÖYLE OLACAGINI TAHMIN EDEBILIRSINIZ AMA INANMAK PESETMEKTIR!!!
MECBURUZ SIVASSPORUN YENECEGINE INANMAYA!!!

SIVASSPOR 2
FENER 1

O KADAR.......

DeLi YuReK 58
15.09.2006, 15:54
hepiniz ucuyonuzzzzzzzzzzzzzz bi soz varmis inanin cocuklar inanin guzel gunler gorecegizzz inaninnnnn
bu maci alacagiz siz inanmasaniz stada kimse gitmeezz ya^ptiniz bi hataaa yenecegizzzzzzzzzzz

yigido_bekir
15.09.2006, 17:09
içimden beraberlik gecio ama fener alır buyuk ıhtımalle ya cok eksıgımız var ..

hectortruva
15.09.2006, 19:05
SİVASSPOR: 0

Fenerbahçe: 4

hectortruva
15.09.2006, 19:07
biraz gerçekçi olalım fener kötü o ynamassa skor bu

kizilok
17.09.2006, 16:30
manisalı olarak sivasspora akşam yürekten başarılar.

SivasLady
17.09.2006, 16:50
MUHTEMEL 11'LER

SIVASSPOR
Akın
Murat S.
Servet
Fransergio
Hayrettin
Musa
Yasir
Carvalho
Serdar
Balili
Gökhan

Fenerbahçe
Rüştü
Kerim
Edu
Lugano
Ümit
Appiah
Aurelio
Alex
Tuncay
Kezman
Deivid

STAT: 4 Eylül
HAKEM: İsmet Arzuman
SAAT: 19.00
YAYIN: LİG TV
______________________________ _________________
SIVASSPOR 3 - 2 FB

AMCA58
17.09.2006, 17:20
Sedat HAYRAN
sedathayran@gencturkhaber.com

Her iki takım için de puan açısından oldukça önem arz edecek Sivasspor-Fenerbahçe maçı öncesi, ev sahibi ekip olan Sivasspor’un portresine şöyle bir bakarsak;

Öncelikle, Fenerbahçe orijinli olan genç ve karizmatik başkanları Sn. Mecnun Otyakmaz oldukça dikkatleri çekiyor. Genç iş adamı Otyakmaz ile Sivasspor kendi tarihi içinde adeta bir tarih yazdı.

9 Mayıs 1967 tarihinde üç amatör kulübün birleşmesiyle kurulan Sivasspor kulübü uzun yıllar sonra, karizmatik, genç ve yakışıklı başkanı, iş adamı Sn. Mecnun Otyakmaz’ın başa gelmesi, şahsı ve değerli yönetiminin büyük gayretleri sayesinde 2004-2005 sezonunda, 2. Lig A kategorisi şampiyonu olup, Turkcell Süper Ligi’ne, hem de şirketleşerek çıkmayı başarmıştır. İkinci ligdeki performansını, Turkcell Süper Ligi ilk sezonunda da aynı başarıyla sürdürmüş ve hedefleri olan bir takım haline gelmiştir.

Bu sezon görünürdeki tablo Sivasspor’un lige iyi bir başlangıç yapamamasıdır. Her takımda olduğu gibi Sivasspor’da teknik heyet değişimi ve yeni futbolcu transferleri gereği henüz takım hüviyetine sahip olan bir ekip görünümünden uzak. Ancak yeni teknik adam Karol Pecze’nin kendine has enteresan bir özelliği vardır. O özellikte teknik patronluğunu yaptığı her takım önceleri iyi değildir. Takımın istenilen seviyelere gelmesi 8-10 hafta sürer. Ondan sonra inanılmaz bir yükseliş başlar. Ve bir anda takım, tork gücü yüksek otomobil gibi fırlar ve inanılmaz çıkışa geçer. Önemli olan kulüp yönetiminin bu gerçeği iyi algılaması ve hocaya güvenmesidir. O nedenle Sivasspor’un, bu sezon ilgili haftalar geldiğinde yükselişe geçtiğini görmek kimseleri şaşırtmasın.

Fenerbahçe maçına gelince, her şeyden öncesi bu maç güçler dengesidir. Sivasspor cephesinde bu maçta puan kazancı doğal olarak “0” dır. Bunu kendileri de lig öncesi alınacak puanlar tablosunda “0” olarak yazmışlardır zaten. Çünkü Fenerbahçe, Sivasspor’un rakibi değildir. Ancak pek tabii, Sivasspor galibiyet için mücadelesini sahada mutlaka verecektir. Güzel ve mücadeleci bir futbol sergileyip onur mücadelesini herkese gösterecektir. Ama rakip Fenerbahçe olunca galibiyet şansları çok azdır.

Fenerbahçe’ye gelince Sivasspor deplasmanı biraz zor olacaktır. Maçta beklenen o kaliteli futbolu gene gösteremeyebilir, hatta oldukça da zorlanabilir ancak galibiyete yakın olan taraf banko sarı lacivertli ekiptir.

Buda başka bir bakış açısı

SivasLady
17.09.2006, 19:52
F.Bahçe, zirveyi tekrar ele geçirmek için Sivas deplasmanına çıkıyor. Evsahibinde önemli eksikler var. Sarı-Lacivertliler ise tam kadro... Sivas'ta beraberlik var...

Sivasspor
Akın, Murat S., Servet, Fransergio, Hayrettin, Musa, Yasir, Carvalho, Serdar,
Balili, Gökhan

Fenerbahçe
Rüştü, Kerim, Edu, Lugano, Ümit, Appiah, Aurelio, Alex, Tuncay, Kezman,
Deivid

Hakem: İsmet Arzuman

MAÇ BAŞLADI...

Mücadelede ilk köşe atışını sol kanattan Fenerbahçe Alex ile kullandı. Ceza sahasına gelen topu Sivasspor savunması karşıladı. Sağ kanada açılan topu Fenerbahçeli oyuncular taça bıraktı.

3. dakika Mücadelede her iki takımda oyuna ısınmaya çalışıyor. Sivasspor sağ kanattan Gökhan Bozkaya ile etkili geldi. Bu kanattan bindirme yapan Cem Can topu önüne aldığı anda yerden ceza sahasına ortasını yaptı. Ön direkte meşin yuvarlak Aurelio'nun koluna çarptı. Sivaslı futbolcular penaltı bekledi. Hakem oyunu devam ettirdi.

5. dakika. Sivas sol kanattan köşe atışı kullandı. Fener savunması topu karşıladı. Kezman sol kanada açılan topa hareketlendi. Sivas ceza sahası önüne kadar etkili gelen Kezman son hareki yapamadı. Sivas savunması atağı kesmeyi başardı.

7. dakika 0-0'lık eşitlikle geçildi. Maçta henüz iki takım adınada geliştirilmiş tehlikeli bir atak yok. Fenerbahçe sol kanattan Appiah ile atak geliştirdi. Sivas savunması yerinde bir müdahele ile topu taçla kesti. Atış kullanıldı. Ümit Özat'ın arka direğe kestiği orta auta gitti.

9. dakika. Sivasspor, Fenerbahçe yarı sahasında çok adamla baskı yapıyor. Sarı-Lacivertliler oyun kurmakta zorlanıyor. Bu dakikaya kadar iki ekipte birbirine oyunda üstünlük sağlayamadı. Sahada denk bir mücadele var.

12. dakika. Golsüz eşitlik devam ediyor. Fenerbahçe futbol adına bu dakikaya kadar sahaya birşeyler koyabilmiş değil. Sivasspor'un presi devam ediyor. Sivas'ta temposu düşük bir mücadele oynanıyor...

15. dakika. Ümit Özat soldan bindirme yaptı. Korner çizgisi üzerinde yapılan ortayı Sivas savunması kornerle kesti. Alex atışı kullandı. İlk anda savunmanın karşıladığı top bir kez daha Alex'in önüne düştü. Alex ön direkte hareketlenen Lugano'ya yerden pasını çıkarttı. Urugaylı yıldızın yakın mesafeden sert şutunu kaleci Akın kontrol etti.

Bu anda kaleci Akın'ın hızlı başlattığı atakta Balili Lugano'nun boşaltığı alandan Fenerbahçe savunmasının arkasına sarktı. Balili bir anda kaleci Rüştü ile karşı karşıya kaldığı anda sol ayağının dışıyla vuruşun yaptı. Rüştü'yü geçen top kale direğinden sekerek auta gitti.

17. dakika. Fenerbahçe, kalesinde büyük bir tehlikeyi atlattığı andan sonra Sivas karşısında golü Kezman ile buldu. Sivas ceza sahası önünde Alenx rakiplerinden söktüğü topu sağından hareketlenen Kezman'a bıraktı. Kezman önündeki boşluğu iyi değerlendirerek rakip kaleye adeta bir füze çıkarttı. Köşe giden meşin yuvarlağa uzanan kaleci Akın golü çıkartamadı.

Bu dakikada Kezman'nın attığı golle Fenerbahçe, Sivas deplasmanında 1-0 öne geçti...

23. dakika. Fenerbahçe'nin 1-0 üstünlüğü devam ediyor. Sarı-Lacivertliler golden sonra oyunda üstünlüğü eline almış görünüyor. Sivasspor'un etkili preside bu dakikalarda yok.

28. dakika. Sivas atağı sağ kanattan Cem Can ile gelişiyor. Bu futbolcunun ceza sahasında Balili'ye doğru yaptığı ortaya savunma karşıladı. Sol kanada açılan topa İlhan ile Edu birlikte hareketlendi. Edu topa vurmak isterken İlhan'a tabanla sert girdi. Sivaslı futbolcu kısa süreli sakatlık geçirdi. Hakem bu pozisyonda kartına başvurmadı.

29. dakika. Sağ kanattan gelişen Sivasspor atağında top ceza sahasına ortalandı. Kerim Zengin rahat pozisyonda topu kalecisi Rüştü'ye kazandırmak istedi. Meşin yuvarlak bir anda Fenerbahçe kalesine yöneldi. Rüştü'nün bakışları arasında top direğin yanından kornere çıktı. Fenerbahçe adına şanslı bir an yaşandı.

32. dakika. Sivasspor maçın bu bölümlerinde çok adamla Fenerbahçe kalesine gol için yükleniyor. Fenerbahçe yarı sahasına kapanmış durumda. Sivas atağında Aurelio rakibine sert girince hakemden maçın ilk sarı kartını gördü.

34. dakika. Sivasspor atışı kullandı. Sağ kanada açılan topu Cem Can ceza sahasına ortaladı. Bu dakikada ileri çıkan Servet topu penaltı noktasında kafa ile altıpas üzerine indirdi. Fenerbahçe savunmasının müdahale edemediği topu iyi takip eden Gökhan Bozkaya, Rüştü'nün üzerinden meşin yuvarlağı Fenerbahçe kalesinin tavanına astı.

Bu golle maçta durum şimdi 1-1 oldu...

38. dakika oynanıyor. Karşılıklı atılan gollerle mücadelede 1-1'lik eşitlik var. Sivasspor Kezman'nın şık golüyle yaşadığı moralsizliği üzerinden çabuk attı. Bir ara Fenerbahçe'ye kaptırdığı oyundaki üstünlüğü ele geçiren Yigidolar beraberlik golünden sonra iyi oyununu devam ettiriyor.

40. dakika. Fenerbahçe savunmasında dengesiz yakalandı. Sivasspor çok adamla gol için rakip kaleye geldi. Gökhan'nın sağ kanattan bindiren Cem Can'a bıraktığı pozisyonda Sivaslı futbolcu bir anda gol şansı yakaladı. Cem Can, şut atacakken Ümit Özat son anda meşin yuvarlağa ayak koydu. Fenerbahçe kalesi üst üste tehlikeler yaşamaya başladı.

45. dakika. Maçta 1-1'lik eşitlik var. Tuncay sol kanattan topla süratle rakip ceza sahaya sokuldu. Bu futbolcunun ceza sahası önüne çıkarttığı topa hiçbir Fenerbahçeli futbolcu müdahale edemedi.

Maçın normal süresi sona erdi. Normal süreye ek olarak 3 dakika ilave edildi.

viennammb58
17.09.2006, 20:08
atin ölümü arpadan olsun...birsey olmaz insallah

AMCA58
17.09.2006, 21:23
senin gibi taraftarlara inat şov yapacaz fenere diyom ben.. (tabi maç fiyatlarında indirim olup stad dolarsa)..

VALLA BRAVO SİZE İYİ TAHMİN VE İNANÇINIZ DAN DOLAYI

sinan58_34
17.09.2006, 23:17
helal olsun sivassporumuza o kadar eksıkle buyuk bır ıs basardık tebrık ederız

zarali
17.09.2006, 23:22
tebrikler yigitoglara daha iyiside olurdu ama bunada cok sükür.1 olsun bizim olsun.

jakobieen
24.09.2006, 13:56
iyi defans yaparsak belki berabere biter diyecem ama kalecimiz akın vardar lamı????
inşallah fark yemeyizzz
sivasspor 0-3 fenerbahçe böyle biterse yatıp kalkıp şükredelimmm
hayır kalecimiz harunla, o da olmadı ben çıkar geçerim kaleye, bu takımın adı sivasspor herşeyi bekleyeceksin bu takımdan..

jakobieen
24.09.2006, 14:00
VALLA BRAVO SİZE İYİ TAHMİN VE İNANÇINIZ DAN DOLAYI
valla emmi işin ucunda onurunuz varsa (şike iddaaları), değil üç kişi 10 kişi eksik olalım dediğim gibi ben çıkar oynarım yine yenilmeyiz f.bahçe'ye, yine dediğim gibi bunun adı sivasspor...

Bilmiyorum5
24.09.2006, 15:19
INSAALLAH 1-1 BİTER BALİL ATSIN YETERKI BU MACTAN ALACAGIMIZ 1 PUAN BUYUK MORAL OLUR

TAHMINLERIM BIRKEZ DAHA YANILTMADI BENI SUKURLER OLSUN BURSAYIDA 2-1 YENECEGIMIZI DUSUNUYORUM