Orijinalini görmek için tıklayınız : 15 BİN TARAFTAR 15 BİN BALON

ReDYiGiDo
11.09.2006, 17:31
Haydi Yiğidolar...

Fenerbahçe Maçında Tribünleri KIRMIZI-BEYAZ a Boyayalım...
Herkes Bir Balon Alsın veya Taraftar Derneklerine Bağış Yapılsın.. Ve ya stat cevresinde Taraftarla Dağıtılsın.. Ben Kendim Balon alarak Taraftar Gruplarına Ulaştıracağım..

Ne Kadar Fenerbahçeyi Yenemeyecek Olsakta Tribünler Kırmızı Beyaz Olsun.. Türkiye Taraftar Görsün... Buradan Yetkililere sesleniyorum (Patlamayan Balon istiyoruz.. :-) ) Böyle Bir Organizasyon Sivasımız ve Sivassporumuz İçin Mükemmel Olur. Maaliyeti Çok Düşük Yani her taraftarın elinde bir balon olsa bir balon 10 ykr..
Götürüsü Az Getirisi Cok Olacağına inanıyorum.. Sİvassporumuza ve Sivasımıza Mükemmel bir prestij...

HAYDİ YİĞİDOLAR 4 EYLÜL STADYUMUNU KIRMIZI-BEYAZA BOYAYALIM

yigido_furkan
11.09.2006, 17:58
iyi hos söylemişside kardes okadar iyi söylüyorsunda neden yenemeyelım bn ınanıyorum bizler taraftarlarda inanmassak takımımıza madem yenılecegini biliyoruz niye gidelim biz gidelim destegimi verelim sahaya 11 kısı cıkacagız herkes gelsin maça ark. stadımızı dolduralım inanıyorumkı biz oyuncularımızda puan alacaklardır

ReDYiGiDo
11.09.2006, 18:04
Sivas Feneri niye yenemez iki cevabı var bunun...
1. Arada ki Kalite farkı
2. İki takım Başkanları arasındaki Hukuk..

Ben fenerbahçeli değilim bunuda belirteyim taraf tuttuğumu asnmayın biz desteğimiz vereceğiz tabiki Ama sivassporu türkiyeye göstermek için..

ReDYiGiDo
11.09.2006, 18:08
bu arada şunu da ekleyeyim şu zamanda Futbol maalesef sahadaki 11 kişiyle oynanmıyor artık..

LiS67_Uğur
11.09.2006, 18:12
bence tribünler yine bombos olacak

Yigido58_NL
11.09.2006, 18:13
HEPINIZIN FIKRINE SAYGI DUYUYORUM AMA FUTBOL INANC,AZIM ISI,FUTBOLCU,TARAFTAR,YONETIM BUTUN SIVASSPOR CAMIASI INANIRSA FB`YI YENECEGIMIZE,ARADA NE KALITE FARKI KALIR NEDE BASKA BIR ENGEL.BU MACI SIVASSPORUMUZ ALACAK BEN YUREKTEN INANIYORUM.BU MACTA SIVASSPORLU FUTBOLCULARDA TARAFTARLARDA KALITESINI ORTAYA KOYACAK.INANCIM SONSUZ TAKIMIMA.HAYDI SIVASIM HAYDI YIGIDOM GULDUR YUZUMUZU.

ReDYiGiDo
11.09.2006, 18:18
HEPINIZIN FIKRINE SAYGI DUYUYORUM AMA FUTBOL INANC,AZIM ISI,FUTBOLCU,TARAFTAR,YONETIM BUTUN SIVASSPOR CAMIASI INANIRSA FB`YI YENECEGIMIZE,ARADA NE KALITE FARKI KALIR NEDE BASKA BIR ENGEL.BU MACI SIVASSPORUMUZ ALACAK BEN YUREKTEN INANIYORUM.BU MACTA SIVASSPORLU FUTBOLCULARDA TARAFTARLARDA KALITESINI ORTAYA KOYACAK.INANCIM SONSUZ TAKIMIMA.HAYDI SIVASIM HAYDI YIGIDOM GULDUR YUZUMUZU.

Abi iyi diyosunda kendimizi kandırmamızın ne anlamı var fener maçına da 3 puan veriyorlar konya maçında da 3 puan veriyorlar Konya maçında inançlı azimli olmuyan adamlar ki arka bahçesi göründüğümüz bir takımdan mı 3 puan alacağız.. çok iyi düşünmek lazım bundan gerisi kendimizi kandırmak..

Yigido58_NL
11.09.2006, 19:42
Abi iyi diyosunda kendimizi kandırmamızın ne anlamı var fener maçına da 3 puan veriyorlar konya maçında da 3 puan veriyorlar Konya maçında inançlı azimli olmuyan adamlar ki arka bahçesi göründüğümüz bir takımdan mı 3 puan alacağız.. çok iyi düşünmek lazım bundan gerisi kendimizi kandırmak..

KENDIMIZI KANDIRMAKMIDIR BILMIYORUM AMA BEN BU TAKIMA GUVENIYORUM.KONYA MACINDA 8 KISI KALMISIZ O YUZDEN UC PUANI ALAMADIK,DAHA FARKLI DA OLABILIRD DEMEKKI IYI MUCADELE EDIP FARKA YOL ACMAMISLAR.BEN FB`YI YENCEGIMIZE INANIYORUM

DeLi YuReK 58
11.09.2006, 19:43
abi bizim takim cook geride kaldi bizden ne istiyorlar biliyonmu herkezi oldur sivasin adini duyur ligden dusunler diye ama yapmiyacagiz hadin sesimiz sonuna kadar bagralim sivasspor yenecek inaniyorum garibaniz ama herzaman yanindayiz

Arif Coşkun
11.09.2006, 20:01
Arkadaşlar önce şunu iyi bilmeliyiz ki,inanmak yapmanın yarısıdır derler.Ve son derece de doğru bir söz. Sakarya inandı ve bu takımı yendi.Biz neden yenmeyelim derken, öz eleştiriyede açık olmamız gerekiyor biraz.Biz lige iyi başlayamadık,şansız Gençlerbirliği yenilgisi,ve Sakarya'da eklenince,Antalya galibiyetiyle biraz da olsa moraller yerine gelsede, Konya yenilgisi takımımız üzerinde olan özgüveni aldı götürdü. En iyilerden üç oyuncumuz kırımızı kart görmesiyle bu Fb. maçı öncesi tüm planları alt üst etti.
Bu öz güven nasıl sağlanmalı,bu teknik ekibe düşüyor.Futbolcuları o ruh halinden bir şok la uyandırıp,yüreğiyle canıyla, dişiyle,hırsıyla mücadele edecek konuma getirip, ve biz bu takımı yeneriz inancını aşılaması gerekiyor ki futbolcuda,sahada o çabayı o mücadeleyi versin. Nasıl olsa fener bizi yener deyip,işin içinden sıyrılmak olmaz! Bu yedi milyon Sivas'lıyı çok derinden üzer. Başarmak için inanmakkkk,inanmaakkk,inanmakk kkk. İşte bu futbolculara yansıtılırsa,sahada uygulatılırsa,yenmemek için bir neden göremiyorum.
Saygılar.

serhankaburcuk
11.09.2006, 20:17
bence tribünler yine bombos olacak

Sana katılıyorum Uğur...Bnecede tribünler boş kalacak ...Sebeb ise belli Bilat fiyatlarının yüksekliği ve Takımın istikrarsız futbolu...

yigido_furkan
11.09.2006, 20:54
ewet ark. inanırsak herseyin altından kalkarız bilmiyorum izledinizmi fb antalya maçında cokmu iyi oynadı golu70de atabildeler yenı bi takım onları kaynasması bide uefa maçları var yorgun olacaklar biz taraftalar olarak lütfen ya herkes bagırsınya biz destegimizi verelım sonunda basarı gelecektır

Ensar
11.09.2006, 21:54
Bastaki yazan Arkadas ve digerleri Biraz Hayelciler ya Fubolu anlamiyorlar yada laf olsun diye birseyler yaziyorlar siz daha su gecen yeni haftayi düsünün Karsinizdaki Takim Konyaspor,du Ordak Hangi basari gördük Tamamen Batakliga Gömülmüs bir yorgun Hasta vardi Ameliyat olmus Kalp Hastasi bunlar ancak kendi gölgelerini yenerler Gögesini görüp arkamda biri var diye gölgesine bicak ceken tipler Ruhsuzlar bunlardan degil futbolcu olsa olsa ancak ipi sapi kopuk Ayaslar olurlar bunlara güvenip arkasindan gidilmez arkasindan gidecegin Takim takim Olmali bunlar insani satan *****lar bunlar icin biz sezon basinda övündük Gururduyduk arkalarinda olduk nerdeyse Canimiz Kanimiz oldular ama bize yaptiklari tam kansizlik oldu bunlar arkalarindaki destegi kayip etdiler ancak seyirciyle barismak 3 mac almakla ve arkasinida devamlilik yaparak barisirlar destek görürler yoksa sahada tek bir seyirci göremezler aksine SIVAS,DA kazan kaynar bir kac kisi ordan kayip olur bunlar Futbolculardan kimler olur bilmem Kayseri Sivas Macida böyle cikmis akillarini baslarina alsinlar aldiklari paralari haketsinler bizim atilacak tek bir kurusumuz yok biz parali takim degiliz yönetim yapacacini yapti son söz Futbolcularda onlar simdi oynasinlar oynamayacaklarsa sivasi terk edip defolsunlar kimsenin sinirlerini daha fazla bozmasinlar onlara soruyoruz simdi ?????????????????????????????? ?????????

yerliturkuaz
11.09.2006, 22:18
Evet arada kalite farkı var ama herşey inanmaktan gelir. Takım inanarak çıkarsa maça tüm kuvvetini verirse bu maçtan en az bir puanla ayrılcamıza inanıyorum. Hala bu takımı eleştiriyosunuz arkadaşlar. Neden sabır yok. Rijkard Barcelonada ilk sezonunda hatırlayın nasıl top oynuyordu dökülüyorlardı adeta ama ne oldu sonra tüm yönetim tüm taraftarlar inandılar rijkarda ve takıma ve ardı ardına başarılar gelmeye başladı bizler neden inanmıyoruz bu takıma güvenin biraz bu takıma ya
Balon olayı muhteşem olur sivasın tanıtımı için ve taraftarın tanıtımı için adımız çıkar böylece

gardasin.58
11.09.2006, 22:56
karamsar olmayalim netice ne olursA OLSUN BIZIM SIVASLI VE SIVASSPORLU DEGISTIRMEZ her zaman birlik beraberlik her zaman destek

gardasin.58
11.09.2006, 22:58
SIVASLI SIVASSPORLU OLMAMIZI DEGISTIRMEZ

1967 dernek serkan20
11.09.2006, 23:29
evet biz her zaman SİVASSPORLUYUZ ama biizm sivassporu desteklediğimiz gibi onlart bu desteğe layık oyun ortaya koymuyorlar
bende fbyi yeneceğimizi sanmıyorum
bari konya maçı gibi berbat bir maç olmasın yeter
yenileceksek bile hak edelim

58hayati
11.09.2006, 23:39
ÇIKIN SAHAYA OYNAYIN DERİM GERÇEK YİGİDO GİBİ.SLM

Yigido58_NL
12.09.2006, 10:14
Bastaki yazan Arkadas ve digerleri Biraz Hayelciler ya Fubolu anlamiyorlar yada laf olsun diye birseyler yaziyorlar siz daha su gecen yeni haftayi düsünün Karsinizdaki Takim Konyaspor,du Ordak Hangi basari gördük Tamamen Batakliga Gömülmüs bir yorgun Hasta vardi Ameliyat olmus Kalp Hastasi bunlar ancak kendi gölgelerini yenerler Gögesini görüp arkamda biri var diye gölgesine bicak ceken tipler Ruhsuzlar bunlardan degil futbolcu olsa olsa ancak ipi sapi kopuk Ayaslar olurlar bunlara güvenip arkasindan gidilmez arkasindan gidecegin Takim takim Olmali bunlar insani satan *****lar bunlar icin biz sezon basinda övündük Gururduyduk arkalarinda olduk nerdeyse Canimiz Kanimiz oldular ama bize yaptiklari tam kansizlik oldu bunlar arkalarindaki destegi kayip etdiler ancak seyirciyle barismak 3 mac almakla ve arkasinida devamlilik yaparak barisirlar destek görürler yoksa sahada tek bir seyirci göremezler aksine SIVAS,DA kazan kaynar bir kac kisi ordan kayip olur bunlar Futbolculardan kimler olur bilmem Kayseri Sivas Macida böyle cikmis akillarini baslarina alsinlar aldiklari paralari haketsinler bizim atilacak tek bir kurusumuz yok biz parali takim degiliz yönetim yapacacini yapti son söz Futbolcularda onlar simdi oynasinlar oynamayacaklarsa sivasi terk edip defolsunlar kimsenin sinirlerini daha fazla bozmasinlar onlara soruyoruz simdi ?????????????????????????????? ?????????

YAZDIKLARINA BAKILIRSA SEN FUTBOLDAN ANLAMIYORSUN.SU YAZDIKLARINA BAK,BUNU OKUYAN FUTBOLCUDA NE MORAL KALIR NEDE SIVASLIYA HIZMET ISTEGI.SENIN YAPTIGIN TERBIYESIZLIKTEN BASKA BIRSEY DEGIL.BENCE SENDE SIVASLILIK RUHU HIC YOK,GERCEK BIR SIVASSPORLU BU LAFLARI NE YONETIMINE,NE FUTBOLCUSUNA NEDE TARAFTARINA KONUSUR.SENIN GIBI DUSUNEN INSANLAR OLDUGU SURECE BU TAKIM BIRYERE VARAMAZ.

CEMAL EKEN
12.09.2006, 10:23
ARKADAŞLAR BİZ FENERBAHÇEYİ YENERİZ BUNDAN KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN.

hakan__58
12.09.2006, 11:12
arkadaşlar biz bu fenerden en az dört yeriz ama inşallah ben yanılırım maça gitme konusunda kesin kararlıyım ne olursa olsun sonuç maçta takımın yanında olmalıyız balon konusu bence çok hoş kırmızı beyaz mükemmel olur...

ReDYiGiDo
12.09.2006, 20:31
VALLA ARKADAŞLAR BEN MAÇA GİDİP BOYNUM ÖNDE DÖNMEKTENSE DİGİTÜRKTE SEYRETTİKTEN SONRA GECE RÜYAMDA SİVASSPORUN ŞAMPİYONLUK HAYALLERİNE DALARIM BU BENİ DAHA MUTLU EDER...

Fenermaçı = 3 puan
konya maçı= 3 puan

inanalım yeneriz diyen arkadaşlara söylüyorum iki maçada 3 puan veriliyor Konya maçında veya ondan önce maçlarda inanıp kazanamayan takım soruyorum Fener maçına mı inanıp kazanacak... Lütfen hayallere dalmayalım...

AYrıca Benim Açtığım Konu Amaçını aştı... Ben BALON Kampanyası yapıp yenemesek bile sivasspor taraftarının mükemmelliğini gösterilim.. Bu taraftar için Belki o Coskuyu o balonları görürlerse futbolcularda kendine gelir... LÜtfen Bu Kampanya Hakkında tartışalım Bu Kampanyaya destek veren arkadaşlar yazsınlar bende bende balon alıp derneğe bağışlayacağım ve taraftarlara ulaşssın diye yeter ki evet diyin gerekirse getirir stadın önünde dağıtırım... Ama maddi olara bütün stada bunu yapamayacağım için desteklerinizi bekliyorum Sesime kulak verin...

argani_58
12.09.2006, 21:13
arkadaslar su bır gercekkı herkez stadı doldurun doldurun dıyor ama kımseyıde gorememıyoruz cunkı kımse sıvas yenecek dıye ınanmıyor fner macında 3 eksıkle oynuyacagız buda bır gercek

ReDYiGiDo
16.09.2006, 14:17
.............................. ...............+++++++++++++++ ++++++++....................

GeCeVeMaVi58pRf
16.09.2006, 14:22
suan için zor gorunuyor 15 bın taraftar ama ınsallah ona yakın bır cogunlukta taratar gelecektır

serrrkan
16.09.2006, 15:08
arkadaşlar bu takım fenerbahçeyi yenebilecek güçte ama sivasspor sahada 2 takımla oynayacak 1.fenerbahçe 2 hakem...
eğer hakem faktörü olmazsa bu takım fenerbahçeyide galatasarayıda beşiktaşıda kısaca ligdeki 17 takımı yenebilecek güçte ben turkcell süper liginde bir takıma 3 kırmızı kart birden gösterildiğini çok nadir gördüm
gördükleriminde ya şampiyonluğu elinden alındı yada küme düşürüldü bunların hedefi belli ama biz bunlara yenilecek takım değiliz... aslanlar gibi çıkıp elimizden geleni yapacağız tabi taraftar desteği olursa...
TAKIMINIZI BAĞRINIZA BASACAĞINIZA TUTMUŞ YERDEN YERE VURUYORSUNUZ BU NASIL İŞ. SİZİN YAPTIĞINIZ TARAFTARLIK DEĞİL ARKADAŞLAR
KİMSE SAKARYASPORUN FENERBAHÇEYİ YENECEĞİNİ DÜŞÜNMÜYORDU AMA ADAMLAR ÇIKTI ASLANLAR GİBİ ATTI 2 TANE DEVİRDİ KOCA FENERİ BUNU SİVASSPOR NEDEN YAPMASINKİ???????????????????? ??????????????????