Orijinalini görmek için tıklayınız : HAYDİ FENER MAÇINA

1967_DERNEK_MUSTAFA
11.09.2006, 21:43
liseli arkadaşlar ve liselilerden sorumlu arkadaşlar sivasspor fener bahçe karşılaşması için hazırlıklarınızı yapmanızı bekliyorum sivassporumuz ligte istediğ performansı yakalamasada bizler her zaman için takımımıza destek vermeliyiz bu memleket bu takım bizim hepinizi derneğe bekliyorum

SENİ YALNIZ BIRAKIR MIYIZ SANDIN! 1967

1967_DERNEK_MUSTAFA
12.09.2006, 12:24
BEKLİYORUM ACELE EDİN UĞUR BUĞRA VE DİĞERLERİ BEKLİYORUM

1967_ibo_58
12.09.2006, 12:43
sevgili liseli kardeşlerim bu haftaki oynanacak olan fenerbahçe karşılaşması için tum liseli arkadasalarımızı maça davet ediyoruz takımızı yanlız bırakmayalım ve her zaman desteğimizi kesmeyelim.biz profesyonel lig top oanayan takımyız bunlara alışkın olmalıyız ve hep destekte olmalıyız

Etem-Murat
12.09.2006, 13:16
Haydi yiidolar göreyim sizleri
doldurun şu sahayıda görsünler taraftarı demesinlerki saha boşmuş diye

Arif Coşkun
12.09.2006, 13:23
Ne olursa olsun,iyi günde kötü günde her zaman takımımızın yanında olalım,buraya kolay gelinmedi,bu değeri iyi bilelim iyi koruyalım sahip çıkalım.Fener maçında bunu stadı doldurarak ele alame gösterelim.Lütfen herkes biraz daha duyarlı olsun elinden geleni yapsın stadı doldurmaya çalışsınlar.Haydin yiğidolar,4 Eylüle Fener maçına.

mehmet aurelıo
12.09.2006, 13:38
GARDAŞ BİZE BOŞUNAMI YİĞİDO DEDİLER...TAKIMIMIZIN İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE YANINDA OLDUĞUMUZ İÇİN...
EN ÖNEMLİ OYUNCUMUZ OYNAMAYACAK AMA GERİDE YERLERİNİ DOLDURACAK ÇOK YİĞİDİMİZ VAR...ŞİMDİ HERKES SANIYORKİ TARAFTAR TAKIMA KÜSTÜ.
HAYIR EFENDİM BU TARAFTAR ÖLENE DEK TAKIMININ ARKASINDA OLACAK BU BÖYLE BİLİNE... İSTERSE TÜM TOPÇULARIMIZ FUTBOLDAN MEN EDİLSİN PAF TAKIMIYLA MÜCADELE ETMEK ZORUNDA KALSAK BİLE YİNE ARKASINDA OLACAĞIZ BU TAKIMINNN
ARKADAŞLAR BİZİM SAKARYADAN NE EKSİĞİMİZ VARR ADAMLAR NASIL YENDİYSE FENERİ BİZDE ÖYLE YENECEĞİZZZ İMKANSIZ DİYE BİRŞEY YOK YETERKİ TAKIMIMIZ İNANSIN TABİ BİZDE ARKASINDA OLACAĞIZZZ BEN TA İSTANBULDAN KALKIP GELECEM SİZ SİVASTAYKEN GELMEZSENİZ YAZIKLAR OLSUN SİZE...

mehmet aurelıo
12.09.2006, 13:41
BU ARADA FENER UEFA KUPASI MAÇI RANDERS MAÇININ YORGUNLUĞUYLA ÇIKACAK BÜYÜK İHTİMALLE YEDEK AĞIRLIKLI Bİ KADRO OLACAK

REPUBLİC OF SİVASSPOR...

remBEYrem
12.09.2006, 14:24
bu taraftarda bu takımda sivasın ismide mazide kalmadan birileri kolları sıvasın.şu maça bu maça gidelim laflarını söylemeye gerek yok.giden gidecek maçlara zaten.taraftar olarak yenilikler düşünmeliyiz.destek konusu tam bana göre.fener maçına her kes gider

SivasLady
12.09.2006, 15:29
ARKADASLAR TAKIMIMIZI YALNIZ BIRAKMAYALIM
YIGIDELER ORDALAR :)
SIZLERDE GIDIN VE HEP BIRLIKTE TAKIMI DESTEKLEYIN
HEP BIRLIKTE EL ELE SIVASSPOR ICIN ;)

67_DERNEK_AKKIZ
12.09.2006, 16:32
TEE ANKARADAN SIVAS MACINA GELIYORUM..
SIVASTA OLUPTA TAKIMIMIZI TARAFTARDESTEGINDEN YOKSUN BIRAKANLARI ALLAHA HAVALE EDIYORUMM
TAKIMIN DESTEGE MORAL VE MOTIVASYONA IHTIYAC DUYDUGU EN ONEMLI GUNLERR..

kadir10
12.09.2006, 16:39
TEE ANKARADAN SIVAS MACINA GELIYORUM..
SIVASTA OLUPTA TAKIMIMIZI TARAFTARDESTEGINDEN YOKSUN BIRAKANLARI ALLAHA HAVALE EDIYORUMM
TAKIMIN DESTEGE MORAL VE MOTIVASYONA IHTIYAC DUYDUGU EN ONEMLI GUNLERR..

bende bandırmadan geliyorum 1967 serkan 20 nin dostuyum

ademgoze
12.09.2006, 17:34
bence sivasspordan geçen seneki kadar artık kormuyorlar kötü başlangıç ve çok şanssız maçlar kaybettik sivasspordan korkmaları için bu maçta iyi futbol kazanmasak bile beraberlik çünkü bu maçı çok kişi izleyecek fikirleri ancak böyle değiştiririz.

rambo_58fb
05.11.2006, 21:46
abi biri fener maçının bilet fiyatlarını biliyomu ya