Orijinalini görmek için tıklayınız : HAYDİ FENER MAÇINA..........

1967_DERNEK_MUSTAFA
11.09.2006, 21:48
üni yiğidolu arkadaşlar ve sorumlu arkadaşlar sivasspor fener bahçe karşılaşması için hazırlıklarınızı yapmanızı bekliyorum sivassporumuz ligte istediğ performansı yakalamasada bizler her zaman için takımımıza destek vermeliyiz bu memleket bu takım bizim hepinizi derneğe bekliyorum

SENİ YALNIZ BIRAKIRMIYIZ SANDIN 1967

yigido_furkan
11.09.2006, 22:14
ewet ark. takımımız nekadar kötü olursa olsun bizim takımımız okadar zorluklarla geldik süper lige bukadar kolay pes etmeyelim herkes bagırsın sonuna kadar biz destegimizi verelim baskanımıza yardımcı olalım takımımızı bagrımıza basalım imkanı olan herkes maça gelmelı kötü gününde yanında olmassak ne zaman olacak

1967 dernek serkan20
11.09.2006, 22:23
taraftar olarak her zaman görevimizin başındayız
inşallah futbolcularda üstüne düşeni yaparlar

enbabasivaslı
11.09.2006, 22:46
feneri gömcez sivasa parçalıcazz ama ANDERSON yok :(

RECEP_YÜKSEL
12.09.2006, 01:28
üni yiğidolu arkadaşlar ve sorumlu arkadaşlar sivasspor fener bahçe karşılaşması için hazırlıklarınızı yapmanızı bekliyorum sivassporumuz ligte istediğ performansı yakalamasada bizler her zaman için takımımıza destek vermeliyiz bu memleket bu takım bizim hepinizi derneğe bekliyorum

SENİ YALNIZ BIRAKIRMIYIZ SANDIN 1967

TAKIMIN YARISI OLMASADA SİVAS SPOR TAM KADRO YETERKİ İNANSINLAR VE DİYORUM GALİBİYET BİZİN OLSUN 1-0 OLSUN BİZİM OLSUN SAYGILAR

puar
12.09.2006, 01:41
bencede eksikler çok onemli değil yüreği sivasspor ile atana 11 yiğido çıkıp anlının akı ile puanı alacaktır

ademgoze
12.09.2006, 08:44
ewet ark. takımımız nekadar kötü olursa olsun bizim takımımız okadar zorluklarla geldik süper lige bukadar kolay pes etmeyelim herkes bagırsın sonuna kadar biz destegimizi verelim baskanımıza yardımcı olalım takımımızı bagrımıza basalım imkanı olan herkes maça gelmelı kötü gününde yanında olmassak ne zaman olacak

çok haklısın ama takımı üzenlerin cezalandırılması lazım.bizi kimse durduk yere keyfe üzemez...

erhaaaan
12.09.2006, 11:57
mrb arkadaşlar maç biletlerini nerden bulabiliriz yardımcı olabilirmisiniz yardımcı oursanız çok sevinirim..şimdiden teşekkürler

MERDO
12.09.2006, 12:05
FENERE YEDEKLERLEMİ ÇIKACAZ GERÇEKÇİ OLMAK LAZIM EĞER BİR PUAN ALABİLİRSEK ÇOK İYİ :( ACİL ÖNLEM ALINMASI LAZIM TEKNİK DİREKTÖR GİTMELLİİİ HIRSLI BİR ADAM GELMELİ MESELA HİKMET KARAMAN

bulldog
12.09.2006, 12:23
FENERE YEDEKLERLEMİ ÇIKACAZ GERÇEKÇİ OLMAK LAZIM EĞER BİR PUAN ALABİLİRSEK ÇOK İYİ :( ACİL ÖNLEM ALINMASI LAZIM TEKNİK DİREKTÖR GİTMELLİİİ HIRSLI BİR ADAM GELMELİ MESELA HİKMET KARAMAN

sacmalamissin ! Yönetim Teknik Direktörü degismeye kalksa en azinda 1 Milyon dolar mukavele anlasmalarina göre ceza yer.!! bunu hic düsündünmü?
sen Sivasspora ne yaptinki öyle bol kepce dagitiyorsun?
Futbolcular dogru dürüst oynamazsa Pecze ne yapsin? Peczemi dedi 3 KIRMIZI KART yiyin diye?
ayip denen bir sey var yaaa....

SivasLady
12.09.2006, 15:30
ARKADASLAR TAKIMIMIZI YALNIZ BIRAKMAYALIM
YIGIDELER ORDALAR :)
SIZLERDE GIDIN VE HEP BIRLIKTE TAKIMI DESTEKLEYIN
HEP BIRLIKTE EL ELE SIVASSPOR ICIN ;)

Arif Coşkun
12.09.2006, 15:40
Ne olursa olsun,iyi günde kötü günde her zaman takımımızın yanında olalım,buraya kolay gelinmedi,bu değeri iyi bilelim iyi koruyalım sahip çıkalım.Fener maçında bunu stadı doldurarak ele alame gösterelim.Lütfen herkes biraz daha duyarlı olsun elinden geleni yapsın stadı doldurmaya çalışın arkadaşalr.Haydin yiğidolar,4 Eylüle Fener maçına.

67_DERNEK_AKKIZ
12.09.2006, 16:24
fener macı beklee gelıyorum
arkadaslar taraftarın kalıtesı burda bellı olur
ıyı gunde kotu gundeee...........

kadir10
12.09.2006, 16:35
cuma günü yola çıkıyorum ve allahın izniyle cumartesi ordayım otobüste gelirken bile sivasspor forması giyicem sahada 11 değil 12 kişi olucaz buna inanıyorum gömücez onları sivasspor 1967 bandırma kadir

ademgoze
12.09.2006, 17:36
bence sivasspordan geçen seneki kadar artık kormuyorlar kötü başlangıç ve çok şanssız maçlar kaybettik sivasspordan korkmaları için bu maçta iyi futbol kazanmasak bile beraberlik çünkü bu maçı çok kişi izleyecek fikirleri ancak böyle değiştiririz.taraftarımızıda her kez görmeli benim tahminim 12 bin taraftar

yigido_furkan
12.09.2006, 17:38
arkadaslar lütfen herkes gelsin bnce bilet fiyatı pahalı diyodum ama baskanımız zor durumda bırakmamalıyız hep destek tam destek lütfen herkes gelsin su maça ya dolduralım stadımızı herkes görsün yigidoları kötü gününde takımımızın yanında olalım 3 kısı olmaya bilir ama sonucta sahaya 11 kısı cıkacagız ark. önce bizlerin inanması lazım

tunga
12.09.2006, 20:17
ne kadar basit yaa hoca gönderip yerine hoca getirmek :)): lütfen yaa haddimizi bilelim biz ve fb maçından anlımızn akıyla çıkalım .arkadaşlara ne akdar destek olduk sivasımıza ki böle bol kepçe dağıtıyosunuz

serhankaburcuk
12.09.2006, 20:40
Takımımızın şuanki durumu ve moral motivasyonu çok azda olsa biz yinede takımımızın arkasındayız...Bu hafta ÜNİ67 , LİS67 ve Dernekteki arkadaşlarımızla takımımıza desteğin yine en kralını vereceğiz....

MADTURK
13.09.2006, 01:01
Böyle bir macta umarim taraftar takimi yanliz birakmaz mac izlemek susmak degildir mac izlemek orda coskuyu yasamaktir.bir bursaspor taraftari gibi olalim bari bu hafta

aykut-akay
13.09.2006, 04:08
iyi bir mac olur ama hic ümitli degilim ben hemsolar

serrrkan
13.09.2006, 12:46
MERABA BİLGİNİZ ÜZERE SİVASSPORUMUZ PAZAR GÜNÜ SAAT 19.00 DA TÜRKCELL SÜPER LİG LİDERİ FENERBAHÇEYLE MAÇA ÇIKACAK BÖYLESİNE BÜYÜK BİR MAÇTA SİVASSPORUMUZUN ARKASINDA OLACAĞIZ BURDAN TÜM YİĞİDOLARA SESLENİYORUM NE ÇILGINLAR 58 NE YENİÇERİLER NEDE 1967 SİVASSPOR TARAFTAR DERNEĞİ GELİN TEK BİR ÇATI ALTINDA TOPLANALIM PAZAR GÜNÜ SAAT 17.00 DA KONGRE MÜZESİ ÖNÜNDE TOPLANALIM STADYUM A KADAR TEZAHURATLARLA GİDELİM SONRA STAD İÇİNE DAĞILIRIZ
PAZAR GÜNÜ TÜRKİYENİN GÖZÜ SİVASTA OLACAK BU BİZİM İÇİN BÜYÜK BİR FIRSAT MAÇA GİDENLER MAÇ BOYUNCA HİÇ SUSMASIN OYUN GİDİŞİNİ BOZACAK HAREKETLERDE BULUNMASIN YOKSA SİVASIN ADINI KÖTÜ BİR ŞEKİLDE ZEDELEMİŞ OLURUZ... ZATEN ŞU ANDA TÜRKİYE SİVASI GEREKTİĞİNCE YANLIŞ ANLAMIŞ.BAZI OTORİTELERE GÖRE SİVASSPOR BİR KÖY TAKIMI VE LİG DE YERİ YOK. GELİN BU .....OTORİTELERİ UTANDIRALIMDA BİR DAHA O PİS AĞIZLARINI AÇAMASINLAR. GERÇEK SİVASI TANITALIM ŞUNLARA VE NE KADAR ÇAĞDAŞ OLDUĞUMUZU...

::::REPUBLİC OF SİVASSPOR:::::

ÜNİ_67_BAŞKAN
13.09.2006, 18:55
BİZLER ÜNİ YİGİDOLAR OLRAK FENERBAHCE MACINDA TRİBÜNLERDE TAM KADRO OLARAK YERİMİZİ ALIP TAKIMI 90 DK BOYUNCA DESTEKLEYECEGİZZZZZ...........
BAŞKAN....................

nazimgulturk
13.09.2006, 19:11
keşke bende gelebilsem bu sene gelemedik zaten memlekete gelmesekte kalbimiz ve dualarımız orda
***reis 58***

oğuzhan AKDOĞAN
13.09.2006, 19:28
FENER MAÇININ BİLETLERİ ÇOK PAHALI BEN ŞAHSEN GİTMEYECEĞİM.HEM FENER İN YENECEĞİ KESİN SİVAS MAÇINA DEĞİL FENER MAÇINA GİDİLMİŞ GİBİ OLACAK SİVAS BÖYLE GİDERSE KÜME DÜŞECEK UYANNNN SİVASSS UYAAANNNNNNN

lasgedap
15.09.2006, 20:20
takımıza sahip çıkmalıyız fener maçında sivasdakiler tribünden istanbuldakilerde dijitürkten sesimiz kısılana kadar bagırmalıyız ancak o zaman maçtan en azından bir puan alırız iyi gündede kötü gündede sivassporun yanında olmalıyız futbolculara moral vermeliyiz. haydi yiğidolar destek zamanı takımıza sahip çıkalım

serhankaburcuk
15.09.2006, 20:48
Bu hafta oynanacak olan maç için pazar günü saat 15:30 da dernek binazmıda toplanıyoruz..Stadyuma ise saat 16:30 da hareket edeceğiz...Tüm gençleri ve tüm yiğidoları bekliyoruz...

sivasli_boy
15.09.2006, 22:03
BEN SİVASSPORUN YENİLECEGİNİ BİLE BİLE BU MACA GİDECEGİM VE SİVASSPORUMU DESTEKLEYECEGİM BU YAPTİGİM SİF SİVASSPORA YARDİM AMACLI GİDİYORUM BU MACA NE HİKMETTENSE NE ZAMAN Bİ FENER MACİNA CİKTİGİMİZ ZAMAN YA BİR KAC FUTBOLCUMUZ KIRMIZI KART CEZALİSİ YADA SAKAT OLUYOR BUDA BENİ DUSUNDURUYOR....