Orijinalini görmek için tıklayınız : Vestel Manisa on Lig TV

YigidoBrad
15.05.2005, 23:29
Biringi, Harika beating Besitkas!!! I wish I could have seen it!

Ikingi, dun Lig TV was in Manisa telling us all about that area and them going to Super Lig. It was nice, ama what about Sivas???? We are in first, not Manisa! I will wait to see LigTV in Sivas, enshallah!

Cok kotu that we drew bugun, ama at least V. Manisa did as well. I hope we can wrap up the title next hafta.

Haydi Sivasspor!!!

Sagol Gardasim

Don't worry, I will change adim from CimBomBrad when I can think of a Sivasspor type adin.

blueways
16.05.2005, 08:32
ya gardaş sen türkçe bilmiyonmu hiç anlamıyom yazdıklarından

YigidoBrad
17.05.2005, 06:53
Ozur dilerim gardasim ama Turkcim cok kotu.

kadir20
17.05.2005, 08:18
herhalde sivasspor icin iyi seyler yazmis manisa spor icinde kötü seyler yazmis herhalde

skywriter
17.05.2005, 08:40
Brad diyorki:
Anladiginiz gibi Besiktas'i yenmemize cok sevinmis, keske maci izleyebilseydim diyor.
Gecen gun Lig TV Manisa'daymis ve Manisa hakkinda program yapiyormus, Manisaspor'un nasil super lige ciktigindan bahsetmis. Fakat Sivas'tan bahsetmemis. Biz lider takimiz, neden Manisa diyor.
Berabere kalmamiza uzulmus, ama en azindan Manisa da berabere kaldi, insallah haftaya sampiyon oluruz diyor.
Son olarak da; merak etmeyin, CimbomBrad olan adimi Sivasspor'la ilgili birsey olarak degistirecegim demis.

YigidoBrad
19.05.2005, 04:23
Cok tessekular gardasim. Turkciniz ve Englciniz cok guzel!

Blackkite
15.07.2005, 11:24
yiğidobrad sen yine böyle yazmaya devam et :) çok tatlı bi yazı çıkmış ortaya ... benim çok hoşuma gitti.

brother yiğidobrad keep writing that way. it has appeared a nice quote .. i liked it very much :D

kangalli58yasin
15.07.2005, 11:38
yahu ben bundan cok birsey anlamadim
yigidobrad sen nerdesin nerde oturuyorsun hangi ülke??? :D

RüStü ElmaS
15.07.2005, 16:03
yahu ben bundan cok birsey anlamadim
yigidobrad sen nerdesin nerde oturuyorsun hangi ülke??? :D

Yigidobrad, Amerikan asilli bir Sivasspor asigi.
Hanimi Sivasli oldugu icin Sivasspora karsi büyük bir ilgisi var.
Kendisi büyük bir gayret icerisinde Türkce yazmaya calisiyor.

Bu yüzden yazdiklari bazen tam anlasilmayabilir.
Lütfen anlayis gösterelim

dostol
21.01.2006, 06:05
keep writing brad,it doesnt matter if you write english, we got a couple of translaters here:D

puar
29.09.2006, 13:29
hiç birşey anlamdım ben bu işten...