Orijinalini görmek için tıklayınız : BİZDE VARIZ!

SivasSpor.Com
18.09.2006, 10:40
http://img86.imageshack.us/img86/7396/s3010022ja9.jpg

http://img216.imageshack.us/img216/1792/s3010007sx8.jpg

Cumhuriyet Üniversitesi, Bayan Taraftar Grubu, 4 Eylül Stadyumunda dün oynanan Sivasspor-Fenerbahçe maçıyla birlikte Tribündeki yerlerini aldılar.
70’ li yıllardaki coşkulu Bayan Taraftar Grubunun devamı olarak, Sivasspor a sahip çıktıklarını isbat ettiler.
Maraton C bölümünde tek sıra halinde verilen yerlerinde takımlarına destek oldular.

Bayan Taraftarlar:
‘’Cumhuriyet Üniversitesi, Bayan Taraftar Grubu olarak, ilk organizasyonumuzu gerçekleştirmiş olmanın sevincini yaşıyoruz. Hiçbir şeyin lafta kalmayacağını, boş laflar üretilerek bir yerlere gelinemeyeceğini göstermiş olduk.
Ulusal televizyonlarda Sivasspor Bayan Taraftarının takımına nasıl sahip çıkıldığını ve
Küfürden şiddetten uzak centilmence destek verdiğini gösterdik.
Bu hafta Üniversitemizin açık olmaması nedeniyle, ancak 30 kişilik bir grupla katılabildik. Amacımız 100-200 kişilik tam organize bir Bayan Taraftar Grubu ile her maçta Stadyumdaki yerimizi almak, takımımızı desteklemektir. Coşkumuz artarak devam edecek.
Taraftarımızdan çok olumlu tepkiler, destekler aldık. Bizi cesaretlendiren yüreklendiren tüm yiğidolara teşekkürlerimizi gönderiyoruz.
Maçı televizyondan izleyen bayları da esefle kınıyoruz.

Karar hakkını çözümden yana kullanan Sivasspor As Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Erdal SARILAR’ a çok teşekkür ederiz’’ dediler.

hakan__58
18.09.2006, 12:06
Sivas, Cumhuriyeti'mizin kuruluşundaki en önemli kilometre taşlarının başında gelir. Tıpkı kadınlarımızın da çağdaş Türkiye'nin yapılanmasında önemli roller üstlenmesi gibi... Belki bilinen bir şey ama Sivasspor'un hanım taraftarlarının birleşerek grup kurduklarını kendi açımdan yeni öğrendiğim için ilgimi çekti. En azından Radikal'de okumadım ya da gözden kaçırdım diyelim. Evet, 'Yiğidolar' namıyla buram buram maçoluk kokan Sivaspor yiğitlerinin bir de kadın kolları varmış. Adı da espri ve letafet dolu; Yiğideler... Tıpkı bir zamanlar afacan kızların 'Ha Babam Sınıfı'na misilleme olması için kurdukları 'Ha Anam Sınıfı gibi... Liseli bu canavar kızlar grubu, zamanında Ali Sami Yen'de en çok yaygara koparan elemanlar olanarak anımsanır. 'Yiğideler'in lideri Nilay hanım, kulübün sayfasında yer alan açıklamasında elan 40 civarında olan çete mensubunun en kısa zamanda 200'ü bulacağını garanti ediyor. Fenerbahçe'yle 1-1 biten sınavı izleyen 'Yiğideler'in 70'li yıllardaki Bayan Taraftar Grubu'nun devamı olduğu ifade edilen haber şöyle devam ediyor: "Cumhuriyet Üniversitesi, Bayan Taraftar Grubu, 4 Eylül Stadı'nda oynanan Sivasspor-Fenerbahçe maçında tribündeki yerlerini alarak Kırmızı-Beyazlılara destek verdi. Bir örnek forma giyen Yiğideler, Maraton C bölümünde tek sıra oturdukları koltuklarında maç boyunca takımlarını coşkuyla alkışlayıp yüreklendirdi" diyen futbolsever hanımlar, 'bayan taraftarların takımına nasıl sahip çıktığını ve küfürden, şiddetten uzak centilmence destek verdiğini gösterdiklerini belirtti.

Radikal Gazetesi
Yazarı:Cengiz Alpman

hakandemirezen
18.09.2006, 12:15
İstanbul Sivasspor Taraftar Derneği Yönetim Kurulu Adına..

CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ BAYAN TARAFTAR GRUBUNA
VE BU GURUBUN OLUŞUMUNDA BÜYÜK ROL ÜSTLENEN
AYNUR HANIMA TEŞEKKÜR EDER,
BUNDAN SONRAKİ ÇALIŞMALARINDA BAŞARILAR DİLERİZ.

RüStü ElmaS
18.09.2006, 12:17
Bayan taraftarları canı gönülden kutluyorum.
Sivasspor' umuza en güzel şekilde destek oldular.

Bu organizede öncülük yapan Nilay hanımı ve organizede yardımcı olan yönetim kurulu üyemiz Erdal Sarılar' ı canı gönülden kutluyorum.

Sivasspor.com olarak desteğimiz her zaman devam edecektir.

sivaslıavukat
18.09.2006, 12:25
Gerçekten gurur duydum.Bayan taraftarlarımızın tribünlerde çoğalması emimin kaliteyi artıracaktır.
Övünecek bir konu daha verdiniz bize.Her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi ister , yalnız olmadığınızı hatırlatırım.

CAGLAYAN
18.09.2006, 13:17
GURUR DUYDUM
Aynur Hanim ve ekibini Kutluyorum.Sivasspor' umuza en güzel şekilde destek oldular.Tribünlere Renk kattilar.Alper kardesimin dedigi gibi Bayan taraftarlarımızın tribünlerde çoğalması emimin kaliteyi artıracaktır.
Bayanlarin stadlardaki yerini almis olmasi hakikaten çok sevindirici bir olay.sagolun varolun.

dahada ses getirecek faaliyetler bekliyoruz sizlerden... :D

Serd@r
18.09.2006, 13:49
Hakikaten güzel görüntü...Birçok klübün başaramadığını bizler SİVASSPOR ve eşsiz taraftarları olarak başardık.
Emeği geçen ve böyle bir maçta takımını yalnız bırakmayan YİĞİDElerede teşekkür ediyorum.

1967 dernek serkan20
18.09.2006, 14:18
sivasspora dabu yakışır bayan taraftarlara başarılar

Ertugrul
18.09.2006, 14:48
Cumhuriyet Üniversitesi, Bayan Taraftar Grubunu kutluyorum kısa zamanda iyi organize olmuşlar.
Bu oluşuma öncülük eden Nilay hanımı tebrik ederim

UA_TAYFA
18.09.2006, 14:54
resimlere baktım gerçekten güzel görüntüler inşallah bayan taraftar gurubu kemik eleman sayısını artırır ve tribünde güzel görüntüler çıkar ortaya...

HakkıTİMUÇİN
18.09.2006, 15:08
Türkiyenin her stadında görmek isteğimiz görüntüler bunlar.
Sivasımızda görmek bizleri daha da çok sevindirdi.
Bu arkadaşlarımız Sivastaki tüm bayan hemşerilerimize örnek olacak, Üniversitenin açılmasıyla beraberde sayıları artacaktır diye umuyorum.

Emeği geçen herkesi canı gönülden kutluyorum.

HakkıTİMUÇİN
18.09.2006, 15:21
Benim naçizane bir fikrim var;

'Cumhuriyet Üniversitesi Bayan Taraftar Gurubu' çok uzun bir isim. Böylesine güzel bir gruba etkili ve akılda kalacak bir isim vede slogan lazım.

Sitemizin üyelerininde katkıları ile güzel bir isim ve slogan bulabiliriz diye düşünüyorum.

Bu konuda yanlış anlaşılmak istemem, grubu kuranların böyle bir niyeti yoksa saygı duyarım.

İlk öneride benden olsun diyeceğim ama aklıma gelmedi bişey. Gelince bu topiğe yazarım

karacaören34-58
18.09.2006, 15:28
CUMHURİYET ÜNİVERSTESİ TARAFTAR GURUBUNA VERDİKLERİ DESTEKTEN DOLAYI TEŞEKÜR EDİYORUM DESTEKLERİNİN DEVAMINI VE BAŞARILAR DİLİYORUM...

erhan5834
18.09.2006, 15:29

'Cumhuriyet Üniversitesi Bayan Taraftar Gurubu' çok uzun bir isim. Böylesine güzel bir gruba etkili ve akılda kalacak bir isim vede slogan lazım.

Sitemizin üyelerininde katkıları ile güzel bir isim ve slogan bulabiliriz diye düşünüyorum.

Bu konuda yanlış anlaşılmak istemem, grubu kuranların böyle bir niyeti yoksa saygı duyarım.

İlk öneride benden olsun diyeceğim ama aklıma gelmedi bişey. Gelince bu topiğe yazarım

öncelikle bayanlarımızı dünki maçta gösterdikleri üstün başarıdan dolayı kutluyorum vede başarılarının devamını diliyorum....hakkı senin fikrinde çok güzel eğer böyle bir düşünce varsa akıllarında herkez yazsın buraya benim düşüncem ÜNİ-YİĞİDELER bide pankart yaptırırlarsa çok güzel olur...

erhan5834
18.09.2006, 15:31
öncelikle bayanlarımızı dünki maçta gösterdikleri üstün başarıdan dolayı kutluyorum vede başarılarının devamını diliyorum....hakkı senin fikrinde çok güzel eğer böyle bir düşünce varsa akıllarında herkez yazsın buraya benim düşüncem ÜNİ-YİĞİDELER bide pankart yaptırırlarsa çok güzel olur...

abi özür dilerim hakkı yazmışım orda geç farkettim :(

SONMEZ
18.09.2006, 15:45
Böyle bir oluşumu ve gelişimi takdirle izliyorum.
Hakikaten, resimlere bakarken göğsüm kabardı.
Sivasımız ile ilgili yerleşmiş olan önyargıların, bu
ve benzeri perspektiflerle kaybolacağına inanıyorum.

Spor camiasında, bayan kardeşlerimizin de katacağı estetikle,
trübün kültürümüze önemli katkılar sağlayacağını düşünüyorum.

Bu oluşumda emeği geçenleri tebrik ediyor;
Aynur hanımın şahsında, tüm yiğidelerimizi,
saygıyla selamlıyorum...
.
.
.

GeCeVeMaVi58pRf
18.09.2006, 16:20

evet dedeciğim haklısın bencede bu güzel gruba güzel bir isim bulmamıs gerekıyor dun stda renk kattı aynur ablamızın grubu cok guzel bır goruntu olusturdular yakında bu grubun buyuyecegıne ınanıyorum insallah bızlerde elımızden gelenı yapacagız bayan taraftarlarımız için ... desteklerının devamını beklıyoruz

nazimgulturk
18.09.2006, 18:49
GÜZEL DÜŞÜNMÜŞ BAYAN ARKADAŞLAR DAHADA BÜYÜRLER UMARIM
***REİS 58***

Yigido58_NL
18.09.2006, 19:13
BAYAN TARAFTARLARIMIZI CANIGONULDEN KUTLARIM,SAYILARININ ARTIP BAZI ERKEKLERE ORNEK OLMALARINI DILERIM.
HERSEY COK IYI HOS AMA STADYUMUN ONUNDE CEKRIDEK SATILMASA DAHA IYI OLUR,FOTOGRAFLARA DIKKATLI BAKARSAK ASLINDA BAKMAYA GEREK YOK BU GERCEGI HERKES BILIYOR,TARAFTARIMIZ RESMEN CEKIRDEK OGUTUYOR.CEKIRDEK YEME YERINE TEZAHURAT ETSELER NE GUZEL OLUR.STADYUMDA GOL OLDUGU ZAMAN ORTALIK YIKILIYOR BIRKAC DAKIKA SONRA YINE SESSIZLIK.LTFEN SU CEKIRDEK ISINE BIR KISITLAMA GELSIN.
BIZIM BJK TARAFTARINI ORNEK ALMAMIZ LAZIM,ADAMLAR 90 DAKIKA HIC SUSMADAN DESTEK OLUYOR TAKIMLARINA.YAGMASALARDA GURLUYORLAR.BIZE YA GUZEL AMIGOLAR LAZIM YADA CEKIRDEK ISINE BIR DUR DIYEN.

SivasLady
18.09.2006, 19:16
YIGIDELERI CANI GÖNÜLDEN TEBRIK EDIYORUM
COK GÜZEL DESTEK OLDULAR
SIZLERI STADTA GÖRMEK COK GURURVERICIYDI
INSALLAH HER MACTA YERINIZI ALIRSINIZ
TAKIM HER DESTEGE IHTIYACI VAR

AYNUR ABLA + EKIBE COK COK TSKLER VE TEBRIKLER

serhankaburcuk
18.09.2006, 20:25
Tribüne gelip Yiğidoları 90 dakika durmadan destekleyen bayan taraftarlarımıza yani YİĞİDELERE teşekkür ediyoruz...Tribüne renk kattılar...Bu oluşumu sağlayan Aynur hanımada ayrıca teşekkürü bir borç biliriz...Bana Aynur abla sormuştu kızlarımız nasıl diye???Kızlar tribüne renk kattılar....

sinan58_34
18.09.2006, 20:35
BAYAN TARAFTARLARIMIZI CANI GONULDEN KUTLARIZ STADA RENK KATTILAR CUMHURİYET UNIVERSITESI BAYAN TARAFTAR GURUBUNA BUNDAN SONRAKI CALISMALARINDA BASARILAR DILIYORUM

casus84
19.09.2006, 09:13
Sivas, Cumhuriyeti'mizin kuruluşundaki en önemli kilometre taşlarının başında gelir. Tıpkı kadınlarımızın da çağdaş Türkiye'nin yapılanmasında önemli roller üstlenmesi gibi... Belki bilinen bir şey ama Sivasspor'un hanım taraftarlarının birleşerek grup kurduklarını kendi açımdan yeni öğrendiğim için ilgimi çekti. En azından Radikal'de okumadım ya da gözden kaçırdım diyelim. Evet, 'Yiğidolar' namıyla buram buram maçoluk kokan Sivaspor yiğitlerinin bir de kadın kolları varmış. Adı da espri ve letafet dolu; Yiğideler... Tıpkı bir zamanlar afacan kızların 'Ha Babam Sınıfı'na misilleme olması için kurdukları 'Ha Anam Sınıfı gibi... Liseli bu canavar kızlar grubu, zamanında Ali Sami Yen'de en çok yaygara koparan elemanlar olanarak anımsanır. 'Yiğideler'in lideri Nilay hanım, kulübün sayfasında yer alan açıklamasında elan 40 civarında olan çete mensubunun en kısa zamanda 200'ü bulacağını garanti ediyor. Fenerbahçe'yle 1-1 biten sınavı izleyen 'Yiğideler'in 70'li yıllardaki Bayan Taraftar Grubu'nun devamı olduğu ifade edilen haber şöyle devam ediyor: "Cumhuriyet Üniversitesi, Bayan Taraftar Grubu, 4 Eylül Stadı'nda oynanan Sivasspor-Fenerbahçe maçında tribündeki yerlerini alarak Kırmızı-Beyazlılara destek verdi. Bir örnek forma giyen Yiğideler, Maraton C bölümünde tek sıra oturdukları koltuklarında maç boyunca takımlarını coşkuyla alkışlayıp yüreklendirdi" diyen futbolsever hanımlar, 'bayan taraftarların takımına nasıl sahip çıktığını ve küfürden, şiddetten uzak centilmence destek verdiğini gösterdiklerini belirtti.

Sivas ellerinin yeni patronu Pecze, Türkiye'yi yakın tanıyan yabancı teknisyenler arasında. Karol hocanın daha önceki Gençlerbirliği ve Rize deneyimleri göz önüne alındığında, Kadıköy'ün acemisi rakip meslektaşı Zico karşısındaki avantajını nasıl puana dönüştürdüğü kendiliğinden ortaya çıkar. Derbi izlenimlerinin girişinde Galatasaray çalıştırıcısı Erik Gerets'in can sıkıcı beraberliklerin ardından maçı Sırat köprüsünde oynayacağını dile getirmiştim. Belçikalı, bu kez kaçırılmayan penaltıyla "Tez urun kellesünü" fermanından şimdilik sıyırdı. Tigana, mesaiye başladığı geçen mevsimden bu yana bir türlü medyaya kendini beğendiremedi. Dişlerinin arasından düşürmediği kürdanıyla (Sigarayı bırakmak için mi kürdandan psikolojik destek alıyor yoksa çok yemek yediğini için mi sürekli dişlerini karıştırıyor ya da acaba hep aynı kürdanı mı kemiriyor... Bütün bunları zihinleri kemiren toplumsal kaygılar ya, neyse...), Fransızlığından kaynaklanan 'Mösyö' sıfatıyla Jean hoca sürekli ilmiğin teğetinde sallandı durdu. Taa ki son Sofya zaferine kadar... Ne var ki kazanın altındaki ateş tazelendi. Fokurtular arasında "Tigana'yla olmaz... Tigana gitsin, Zigana gelsin..." yaveleri ovalara yayıldı yeniden.

Sivas'tan tek puan ve liderlik koltuğunu Manisa'ya terk etmiş olarak dönen Zico'nun durumu da pek parlak değil. Hatta, kellesi giyotine Tigana'dan çok daha yakın denebilir. Sarı-Lacivertli kalemler daha beraberliğin dumanları tüterken Sambacı'nın ipini çoktan çekti bile. Slogan, çok alışık olduğumuz yılların teranesinin isimleri değiştirilmiş bir versiyonu: "Zico gitsin, Yanal gelsin." Futbolcu transfer sezonu yeni yıla kadar donduruldu ama antrenör pazarı sabaha kadar açık. Bu bakımdan, belli olmaz, Zico gider Yanal gelebilir belki ama Brezilya'dan armağan paketinde getirtilen 'Edu Deivid' ambalajı da ille iade edilecek diye tutturulursa Noel'in geçmesini beklemek mecburi...

Radikal Gazetesi Yazarı:Cengiz Alpman
http://www.radikal.com.tr/resim/yazarlar/108.gif

19/09/2006 Yazısından Alıntıdır.

Disi Kartal_58
19.09.2006, 09:21
başarılarınızın devamıo gelir inşallah tebrik ederim sizleri

CÜSSKB-Aynur
19.09.2006, 09:47
Cumhuriyet Üniversitesi Bayan Taraftar Grubu olarak,Üniversiteyi temsilen Tribünde olduğumuz dikkatlerinden kaçtı galiba??

Çete benzetmesi hoş değil.
Yinede dikkate değer bulunduğu için,
Radikal Gazetesi Spor yazarı Sayın Cengiz Alpman'a teşekkür ederiz.

hanibo
19.09.2006, 09:48
tebrikler ederiz bizde sizin medeni cesaretinizden dolayı

BOUN
19.09.2006, 09:49
Evet işte yaklaşık 30 kişiyle fener maçında takımımıza destek veren Yiğidelerin namı ulusal basında kendine hemencecik yer bulmuş.

Adım gibi eminim ki sayıları bırakın 200 ü sayıları yaklaşık 100 kişiyi bulduğunda manşetlere çıkacaklardır. Hayırlı uğurlu olsun.

Sevgili YİĞİDELER sizinle gurur duyuyoruz....

casus84
19.09.2006, 09:51
Cumhuriyet Üniversitesi Bayan Taraftar Grubu olarak,Üniversiteyi temsilen Tribünde olduğumuz dikkatlerinden kaçtı galiba??

Çete benzetmesi hoş değil.
Yinede dikkate değer bulunduğu için,
Radikal Gazetesi Spor yazarı Sayın Cengiz Alpman'a teşekkür ederiz.

Valla çete benzetmesini bende anlayamadım.Başka takımlara olunca bayanlar,hanımlar bizimkilere gelince çete...Gerçekten bu benzetme yanlış.Ama yine de ilgi duyulduğu için ben bu yazıya çok sevindim.

hanibo
19.09.2006, 09:54
bencede güzel tribünlerde bayan taraftarları görmek tebrikler

KA2105
19.09.2006, 12:55
ÖZELLİKLE TRİBÜNLERDE TEZAHÜRAT ETMEK YERİNE KÜFÜR EDEN TARAFTARA SAHİP BİR ŞEHİR OLARAK BU GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL BİR GELİŞME. BAYAN TARAFTARLARIMIZI YÜREKTEN KUTLUYORUM.İNŞALLAH BUNDAN SONRAKİ MAÇLARDA SAYILARI DAHA DA ARTAR.

abircan
19.09.2006, 16:04
YİĞİDELERİ TEBRİK EDİYORUM ARTIK GEMİ YOL ALMAYA BAŞLADI , 2 KERE MUTLUYUM ÇÜNKÜ SİVASSPOR.COM DA İLK DEFA YİĞİDELER DEYİMİNİ KULLANARAK BU HAREKETİN ADINI KOYDUĞUM İÇİN SEVİNİYORUM,

ÜNİ_67_BAŞKAN
19.09.2006, 19:58
ARKADAŞLAR BASARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM.ÜNİ BAŞKAN 67...

GuNaY
19.09.2006, 23:53
Cumhuriyet Üniversitesi Bayan Taraftar Grubuna başarılar dilerim,
İlk sınavlarında ( :) ) geçer not aldılar, ulusal medyada dahi kendilerine yer buldular..
Gelecek maçlarda sayılarının dahada artacağından süphem yok ;)
Aynur ablaya emekleri için teşekkür ederim...

Etem-Murat
20.09.2006, 08:21
sizlere kendi adıma cok teşekkürler tv de görünce cok sevindin mac lara bayanlarında olması inanın cok güzel en azından olgunlaşması gerekenler ve kendini bilmezler bu sayede daha temkinli bağırmak zorunda sizler sayğıdan dolayı

jakobieen
20.09.2006, 10:12
olgunlaşması gerekenler ve kendini bilmezler bu sayede daha temkinli bağırmak zorunda sizler sayğıdan dolayı
saygıdan dolayı...! hadi bakalım inşallah..

Yiğiter
20.09.2006, 10:16
iyi de insan dediğin sadece bayanlara değil tüm kesimlere saygılı olmalı.zaten küfüredene ben insan demiyom

kadir10
20.09.2006, 16:37
bizde varız diyorsunuz ama fener maçında en fazla 10 kişiydiniz

CÜSSKB-Aynur
20.09.2006, 17:33
bizde varız diyorsunuz ama fener maçında en fazla 10 kişiydiniz

Kadir, tam 30 bayan artı Beraber organizeyi düzenlediğimiz, BESYO. da Antrenör olan Aydın GÜLER bey,ve bize destek amacıyla yanımızda olan BESYO.Öğretim Görevlisi Ali TATAR bey eşi ve kızlarıyla yanımızdaydı. daha azmışız gibi görünmüş olmamızın nedeni yerimizin tek sıra olarak ayarlanmasından kaynaklandı.

ş.usta
20.09.2006, 18:17
Kadir, tam 30 bayan artı Beraber organizeyi düzenlediğimiz, BESYO. da Antrenör olan Aydın GÜLER bey,ve bize destek amacıyla yanımızda olan BESYO.Öğretim Görevlisi Ali TATAR bey eşi ve kızlarıyla yanımızdaydı. daha azmışız gibi görünmüş olmamızın nedeni yerimizin tek sıra olarak ayarlanmasından kaynaklandı.

bayan taraftarları oganize etmek ve malum sebeplerden dolayı,maçlara gitmek istemeyen bayanları bircatı altında toplamak,sivasspora yapılabilecek eniyi hizmetlerden birisidir.
bugün otuz kişiolur ileride üçyüzotuz kişiolur,aynur hanım bencesiz şevkinizi kırmadan çalışmalarınıza devam etmelisiniz.
yiğidelerimize teşekkür ederiz,dahada çoğalmalarını temeni ederim.

HaYaLL58
20.09.2006, 20:44
bu arkdaşları biraraya toplayan insanları tebrik ederim.ayrıca bayan taraftarlar arasında bneim kardeşimde vardı onuda tebrik ederim.

yerliturkuaz
20.09.2006, 21:01
Diğer anadolu kuluplerinede örnek olacağımıza eminim brova onlara çok iyi bir iş başardılar. Canı gönülden destekliyorum

son58
15.10.2006, 22:12
sivassporun yiğidesinden de,yiğidosundan da korkacaksın.sivassporuna sahip çıkmayı iyi bilir.ölene kadarda yanında olur.

ikican_58
21.10.2006, 15:29
bu yarışda bizde varız ve kimse bizi durduramaz

vexol58
21.10.2006, 22:08
Helal olsun sizlere..futboldada Sivasın ne kadar modern oldugunu dosta düşmana gösterin..

sinem58
21.10.2006, 22:19
valla helal olsun.....Kutlarım yapamazlar diyenelerede iiii bi ders olmuşşş...

osman_58_1967
22.10.2006, 13:39
BUNDAN SONRAKİ ÇALIŞMALARINDA BAŞARILAR DİLERİZ.

PRoFeSSioNaL
22.10.2006, 13:57
sonuna kadar yanınızdayımmmmmmmmmmm

muRTix1
22.10.2006, 17:26
maşallah maşallah Bu iyi bir olay ama bir maçta kızını maça getiren bir adama ağır bi küfür edilmişti yanı başımda çok kötü bişey bunları aşmalıyız artıq

serhankaburcuk
22.10.2006, 18:17
Bayanlarımızı canı gönülden kutluyorum ve her zaman onları destekliyorum...

jangbogo_58
28.10.2006, 00:55
bencede güzel bir şey bayanların maça gelmesi lazım ama burdan söylemek istiyorum lütfen maçta küfür edilmesin delikanlı adama yakışmaz

SONMEZ
28.10.2006, 02:30
Böyle bir oluşumu ve gelişimi takdirle izliyorum.
Hakikaten, resimlere bakarken göğsüm kabardı.
Sivasımız ile ilgili yerleşmiş olan önyargıların, bu
ve benzeri perspektiflerle kaybolacağına inanıyorum.

Spor camiasında, bayan kardeşlerimizin de katacağı estetikle,
trübün kültürümüze önemli katkılar sağlayacağını düşünüyorum.

Bu oluşumda emeği geçenleri tebrik ediyor;
Aynur hanımın şahsında, tüm yiğidelerimizi,
saygıyla selamlıyorum...
.
.
.

Arkadaşlarımızı, İst. Sivasspor Taraftar Derneği olarak;
İstanbul' daki Beşiktaş maçına davet ediyorum.
İnönü Stadında, müthiş enstantaneler oluşacağına
ve tüm Türkiye' nin gıpta ile izleyeceğine inanıyorum...
Buyrun gelin arkadaşlar,
Başımızla beraber...
.
.
.

çılgın-sedat
28.10.2006, 05:45
bence çok güzel mustatafa abi bu maça bayan taraftar gurubunun gelmesi
sen bunlartı getirmeye çalış abi

CÜSSKB-Aynur
29.10.2006, 15:55
Arkadaşlarımızı, İst. Sivasspor Taraftar Derneği olarak;
İstanbul' daki Beşiktaş maçına davet ediyorum.
İnönü Stadında, müthiş enstantaneler oluşacağına
ve tüm Türkiye' nin gıpta ile izleyeceğine inanıyorum...
Buyrun gelin arkadaşlar,
Başımızla beraber...
.
.
.

Sivas da iletişime geçtiğimiz, desteğine başvurduğumuz yerlerden herhangi bir somut destek görmedik.

Yeni kurulmuş bir Dernek olmanıza rağmen, sizden böyle bir teklif almamız son derece sevindirici. Geniş bakış açınızın ilgilere örnek olması dileğiyle,
Çok teşekkür ederiz Sönmez bey,

1967_CLUB_10UR
12.11.2006, 23:27
TÜRKİYE ŞARTLARINDA Kİ ÖZLENEN TARAFTAR PROFİLİ DAHA ÇOK BAYANLARI VE ÇOCUKLARI OLUŞTURACAĞI KİTLELERDİR.TABİ Kİ BİRİLERİNİ BU İŞE ÖN AYAK OLMASI LAZIMDI VE İLK ADIMI AYNUR ABLA ATTI VE FENER MAÇINDA BAYAN TARFTARLARI TRİBÜNE ALARAK BEN BİZ BU İŞİ YAPARIM DEDİ DEDİRTTİ..

CÜSSKB-Aynur
19.11.2006, 18:37
Cumhuriyet Üniversitesi Bayan Taraftar Grubumuz bu günkü, 2. sınavınıda başarıyla vererek, Yiğidolara verdiği Destek Sözünü bir kez daha yerine getirdi.
grubumuz coşkusu heyecanıyla aynı tribünde bulunan tüm yiğidoları coşturmayı başardı.

Sivasspor/Trabzonspor Maç fotoğraflarımızdan birkaçı,

http://img206.imageshack.us/img206/6633/s3010039fx4.jpg

http://img213.imageshack.us/img213/6499/s3010014pg9.jpg

http://img219.imageshack.us/img219/2079/s3010015wp3.jpg

http://img206.imageshack.us/img206/9189/s3010002xf3.jpg

SONMEZ
19.11.2006, 19:38
Tebrikler arkadaşlar...
Takımımızı, taraftarlarımızı ve sizleri
gururla izledik...!

Daha önceki davetimizi yineliyorum
ve sizleri önümüzdeki hafta oynayacağımız
GS maçımız için
İstanbul' a davet ediyorum...!
.
.
.

1967_DERNEK_MUSTAFA
19.11.2006, 19:49
denek başkanımızla halay çeken bayanların yanından geçiyorduk bizde sandıkki düğün var meğerki bayan taraftar gurubuymuş bilseydim onların olduğunu bende yanlarına gider halaya eşlik ederdim:) :)

SivasLady
19.11.2006, 21:47
tüm taraftari tebrik ederim
cok güzel destek verdiniz
bayanlar tribüne renk katti
hep birlikte sivasspor icin :)
aynur abla cok tskler

TracyMcGrady58
19.11.2006, 21:51
Herkesi tebrik ediyorum.Cok güzel destek vardi macta.Cok hos görüntüler vardi tribünlerde.Bayan taraftarlarda renk kattilar tribünlere.Insallah bunun devami gelecek.

Engin58
20.11.2006, 17:28
Bayan taraftarlarimizi en icten dileklerimiz ile kutluyoruz ...Saygilarim ile

67_DERNEK_AKKIZ
20.11.2006, 17:59
SİVASSPOR TARAFTARLARI BAZI KONULARI AŞMIŞ OLARAK GÖZÜKSEDE BAZI EKSİKLİKLERİDE VARDI.BUNLAR ARASINDA BAYAN TARAFTARLARIN TAKIMA DESTEK OLMA SORUNUDA GÖZÜKÜYORDU.YERİ GELDİ GELMEM DEDİ KÜFÜR EDİLİYOR STADLARDA DEDİLER.YERİ GELDİ SARKINTILIK YAPANLAR OLUYOR DEDİLER.YERİ GELDİ AİLEM İZİN VERMİYOR DEDİLER.YERİ GELDİ DESTEK VEREN OLMAZ DEDİLER.YERİ GELDİ BEN ÖĞRENCİYİM AMA KORKUYORUM GİTMEYE DEDİLER...

EVET BUNLARIN HEPSİ SÖYLENDİ.BENCE HAKLI BİR MAZERETTİR BUNLAR BAYAN TARAFTARLAR İÇİN.ANCAK BU ŞU DEMEK DEĞİLDİR.BAYAN TARAFTARLARIN ÖNÜ KAPALI,STADLARA GİREMEZLER,GİRMEMİZ ENGELLENİYOR..BU DÜŞÜNCE OLUNMAMALIDIR..EVET BU DÜŞÜNCEDE OLMADI VE CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİNDE OKUYAN TARAFTAR GRUBU VE DİĞER SİVASLI BAYANLAR BİRLİK VE BERABERLİK İÇERSİNDE GİTTİLER SİVASSPORUMUZA DESTEK VERDİLER.DEVAMININDA GELECEĞİNE İNANIYORUM.ANCAK ŞİKAYET ETTİĞİNİZ KONULAR GÖZÜKSEDE TEK DÜŞÜNCENİZ SİVASSPORU DESTEKLEMEK OLSUN.BAZEN ÜZÜCÜ DURUMLARLA KARŞILAŞA BİLİRSİNİZ AMA SİZ DESTEĞİ DÜŞÜNÜN VE BU ŞEKİLDE YOLUNUZDA İLERLEYİN.BELKİ SİZİN BU HAREKETLERİNİZ İNSANLARI YUMUŞATIR.SPORUN SEVGİ VE KARDEŞLİK OLDUĞUNU HATIRLARLAR.BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM.NİLAY(AYNUR)ABLAMIZA DA TEŞEKKÜR EDERİM.BAŞARACAKSINIZ İNŞALLAH.

SEN MERAK ETMEE BIZ BAYANLAR GEREKINI YAPMAYI TARIH BOYUNCA COK IYI BILDIK HER ALANDA HER KONUDA ..
FUTBOLDADA AYNI TAVRIMIZ VE DURUSUMUZ DEVAM EDECEKK...

zanzibar03
20.11.2006, 21:21
büyük başarılarından dolayı kadın taraftar gurubunu kutlarım
darısı beşiktaş çarşı grubu denen holiganlarınn başına bir kadın grubu daha çıksa ve onlarıda terbiye etseler ne güzel olur holigan çarşı düzelsin yoksa türkiye çıkmazın içerisine girecek bu bir devlet meselesi artık haydi kadın taraftar grubu çarşıyı düzeltin herşey size bağlı

ceza_tolga_rep
20.11.2006, 21:38
VALLA ŞAHSEN BENM GÖRÜŞÜM BAYANLARIN MAÇA GELMEMESİ YÖNÜNDE.ÇÜNKÜ KÜFÜR OLUYO,BENCE YANLIŞ YAA.

SivasLady
20.11.2006, 21:42
VALLA ŞAHSEN BENM GÖRÜŞÜM BAYANLARIN MAÇA GELMEMESİ YÖNÜNDE.ÇÜNKÜ KÜFÜR OLUYO,BENCE YANLIŞ YAA.

bayanlar maca gelince
beyler biraz cekiniyorlar
sürekli küfür olmuyor
dikkat ediyorlar
iyi iste bayanlarin olmasi

CÜSSKB-Aynur
29.11.2006, 07:37
Her geçen gün eksikliklerimizi gidererek, Bu işi ne kadar ciddiye aldığımızı ve kalıcı olduğumuzu,tüm Taraftarımız görecek.

Sivasspor/Ankaragücü maçında 4 Eylül Satadyumdaki yerimizi alacağız.

Bizi sitemizden, Stadyumda, Üniversitemizde, Yerel Basınımızda destekleyen herkese teşekkürler.

http://img221.imageshack.us/img221/5323/s3010001kx3.jpg

http://img216.imageshack.us/img216/8826/s3010008rk9.jpg

SONMEZ
29.11.2006, 09:18
Varlığınız, takımımıza ve camiamıza güç veriyor.
Başarılı çalışmalarınızı takdirle izliyoruz.

İlk başlarda bazı eksiklikler, aksaklaklık mutlaka olacaktır.
Ancak; böyle olumsuz durumlar sözkonusu olduğunda asla pes etmeyin...!
Olası olumsuzluklar sizi yıldırmamalı;
Bilakis, kamçılamalı ve azminizi artırmalıdır..!

Bir sevda uğruna çıktığınız bu yolda
sizlere başarılar ve kolaylıklar diliyoruz...

Her zaman yanınızdayız...!
.
.
.

67_DERNEK_AKKIZ
29.11.2006, 19:15
BIZ TARI BOYUNCA ARTIK HER YERDE HERZAMAN..
NENEHATUNLARI UNUTMADIK..
KONU FUTBOL OLDU GENE GOREVIMIZI YAPTIK..
HERZAMAN HER YERDE BAYAN TARAFTAR DESTEGI SIZINLEE..

CÜSSKB-Aynur
16.03.2007, 10:35
Sivasspor/Bursaspor maçında Kız ve erkek Grubumuzla Staddaki yerimizi aldık.

Hergeçen gün bir öncesinden daha iyisini yapmaya çalışıyoruz.

AZ LAF ÇOK İŞ

handsome5867
28.03.2007, 17:47
BUNDAN SONRAKİ ÇALIŞMALARINDA BAŞARILAR DİLERİM. =BÜTÜN BAYAN LAR ÇİÇEKTİR YİĞİDELER AYRI ÇİÇEKLER DİR=

besata58
02.04.2007, 15:19
HANIM YİĞİDOLARA SAYGILAR SUNUYOR TAKIMIMIZA DESTEKLERİNİN DEVAM ETMESİNİ RİCA EDİYORUM.
UZAK DİYARLARDA HAYALLERLE YAŞAYANLAR ADINA..........

real_58
03.04.2007, 00:49
güzel resimler bayan arkadaşlarımızı tebrik ediyoruz

yigidoss
05.04.2007, 18:29
Umarım bu durum artık stadımızdaki küfürü bitirir. İyi ki geldiniz Bayan Yiğidolar İyi ki varsınız. Hep olun.

SONMEZ
05.04.2007, 19:40
Bayanların maçlara gelmesi, her cografyada olduğu gibi;
Sivasımızda da trübünlere ayrı bir estetik,
ve pozitif sinerjiyi de beraberinde getirdiği bir gerçek.
Kitle psikolojisiyle, belki de dizginlenemeyen olumsuz
söz ve davranışların önünde bayan arkadaşlarımız,
adeta zarif bir abide ve ihtişamlı bir set gibi dururlar.
İş, çevre, aile, vs ortamlarda olduğu gibi trübünlerde de
bir otokontrol mekanizmasını işletirler.
Bu vizyon ile bu misyonu üstlenmiş olan bayan taraftarlarımızı
ve organizetörlerini takdir ve tebrik ediyorum.

ŞİDDETE, ÇİRKİN VE KÜFÜRLÜ TEZAHÜRATA HAYIR...!

kurtay58
07.04.2007, 20:27
Sizleri yürekten kutluyorum. Sivas'ın imajına çok güzel katkı veriyorsunuz. İnşallah seneye kale arkasını komple doldurursunuz.Ayvalık'tan yiğitlere selamlar.

CÜSSKB-Aynur
04.05.2007, 14:14
http://www.youtube.com/watch?v=aDvSi_nNnbs

http://www.youtube.com/watch?v=mqOJzNQCCS4

http://www.youtube.com/watch?v=gnvx5NDVeZk

ekingölü
24.05.2007, 09:48
Sivasspora da bu yakışır,Bayanların statlara gelmesini istiyorsak çirkin tezahüratı bırakmalıyız.

PRoFeSSioNaL
24.05.2007, 11:33
Her zaman Heryerde DEstek İçin varız meraklanmayın

kucukfırat
24.05.2007, 12:22
bir bayan taraftar eksikdi tam oldu sivası dudurana helal

gfb_
29.06.2007, 23:45
arkadaşlar aranıza yeni katıldım öncelikle meraba tabikide bayan arkadaşlrın katılımlarıyla tirübünlerimiz dahada renklii hale gelicekk hemde örnek olucaklar şimdden teş ediyorum oraya gelen arkadaşlarımıza..

zaralım 58
30.06.2007, 05:43
BAYANLARIN TRİBÜNDEKİ YERİNİ ALMASI BENİ ÇOK ONURLANDIRDI İNŞ DAHA FAZLA SAYIYA SAHİP OLURLAR BAYANLARIN SİVASSPOR'A VERDİKLERİ DESTEKTEN DOLAYI KUTLARIM

UTKUM_58
30.06.2007, 07:30
helal olsun ilkdefa bayan taraftarlari bir arada göruyorumm tskler tskler tskler
YENI SLOGAN KUFUR YOK BAYAN VAR

sensizimya_58
30.06.2007, 10:17
bayan taraftarlara çok minnattarım sivas sporu tuttukları için ve her maça lara geldikleriş için

fravun58
20.07.2007, 18:25
:)bayan taraftarları türübünde görmekten mutluluk duydum. Haydi bayanlar el ele sivasspora destek tebrikler.

Engin58
20.07.2007, 22:35
BAYAN TARAFATAR KARDESLERIMIZI ICTEN DILEKLERIMIZ ILE TEBRIK EDIYORUZ.BASARILARININ DEVAMINI TEMENI EDIYORUZ.SAYGIALRIMLA...

sivaslı yıldız
21.07.2007, 23:12
Ben bu resimdeki bayan taraftarları çokk kıskanıyom!!! :)

Sonuna kadar destekliyorum sizi.. Arkadaşlarımı da teşvik ediyorum..;) Eminim bu sezon daha sık karşılaşacağız bu görüntülerle..

PRoFeSSioNaL
22.07.2007, 10:42
Sivasspor için Can Fedaaaaaaaaa

Ss--58--Ss
24.07.2007, 12:30
SİVASSPORA DA BU YAKISIR SIMDIDEN BASARILAR DİŞİ YİGİDOLARA

DİŞİ YİGİDOLAR GELİYOR..

beatifulgirl58
04.09.2007, 11:14
İşte bayanların gruru Çok iisiniz ya

BURAK_06
30.09.2007, 15:01
Centilmenliğimizle delikanlılığımızla herkese örnek olalım.
Stadlarda küfürü yok edelim.
Helal olsun herkese

Medusa
18.10.2007, 16:39
Ben bu resimdeki bayan taraftarları çokk kıskanıyom!!! :)

Sonuna kadar destekliyorum sizi.. Arkadaşlarımı da teşvik ediyorum..;) Eminim bu sezon daha sık karşılaşacağız bu görüntülerle..

ne yalan sölim ya bende kıskandım bak şimdi:D

şaka bi yana helal olsun çok güzel bişi gerçekten bigün aralarında bizde oluruz inşallah:D

audi
24.10.2007, 14:14
bayanlar sizleri görmek cok sevindiriyor bizi

isyankar_liseli
25.10.2007, 17:12
ölümüne sivaslıyız ölümüne sivassporluyuz

byn_alemdar
27.10.2007, 14:57
bızlerde burdayız herzaman her yerde en buyuk SİVASSPOR

alptürk
06.11.2007, 12:00
Önümüzdeki hafta Beşiktaş Maçında Sivasspora Başarılar diliyorum İnşallah 3 puan bizim ve liderliğe devam

11 temmuz 11
10.11.2007, 20:56
sivaslıyım, istanbulda yaşıyorum sivassporu yürekten destekliyorum.SİVAS SİVAS ÇOK YAŞA (nilgün)

Silanur58
07.12.2007, 13:26
bayan taraftarlara özel ama neden hiç bayan taraftar yok anlamadim
selam ben silanur sivasliyim ama istanbuldayim takımımızı yürekten kutluyor ve destekliyorum

Buraq58
09.12.2007, 18:34
ne işi var onların orda erkekler tezaürat ettide kadınlar kaldı ya allah allah

GLoBe-Y-Gençlik
19.12.2007, 21:55
EN YAKIN ZAMANDA SIZLERIDE ARAMIZDA GORMEKTE ONUR VE GURUR DUYARIZ :

akıncı_58
05.01.2008, 16:01
helal olsun sizlere.wallaa gurur duydum ne diyim başka.

nuri_58
05.01.2008, 16:12
bayanlarında takımımıza destek verip maçlara gelmesi gurur verici hangi şehirde bayan taraftar grubu var SİVASTAN başka???

merkez_ismail
20.01.2008, 11:27
Artık bu sene sampıyonluga oynanan senede bayan taraftarların stada gelmesı lazım daha gusel goruntu oluoyoo...!

tarık kaya
20.01.2008, 15:44
biz sivaslılara hersey yakısır hepımız tek yurek

RoCk_LeoN
29.01.2008, 22:50
sayın başkan higuani kiralayalım hiç degilse takıma katkısı cok olur

yiğide58
30.01.2008, 15:28
sayın başkan higuani kiralayalım hiç degilse takıma katkısı cok olur

higuain çok kaliteli birfutbolcu ancak beşiktaş değerini bilemedi çok şans verilmediğini düşünüyorum.ayrıca higuain türkiye'de oynamak istemiyor arjantinde bir takıma kiralık olarak gidecek... Sivasspor'da oynaması sivas içinde oldukça katkı sağlayıcı olabilirdi ama şu durumda higuain sivas a gelmesi imkansız gibi.

svs_çapkın_58
31.01.2008, 23:13
sizleri tebrik ediyor her zaman sivassporun yanında olmanızı istiyorum

GLoBe-Y-Gençlik
01.02.2008, 11:37
bızde tebrık edıyoruz sagolunnn

xxsizirkizixx
28.03.2008, 14:47
arkadaslar avrupali bayanlar olarak, hep destek tam destek diyoruz...

sivassporun burda da bayagi büyük bir kitlesi olustu....

HİLAL
27.04.2008, 18:32
BAYAN TARAFTAR COK AZ ..BÖYLE OLUNCA DA GÖZE BATIYOR ..BAYANLARIN DAHA COK İLGİ GÖSTERMESİ LAZIMM BENCE..

DENİZEVİ
29.04.2008, 21:57
http://i26.tinypic.com/2a69leg.gifhttp://i29.tinypic.com/wunlar.gifhttp://s.azbuz.com/uploads/images/73/38/5000000007338234.gif?170863257 7
http://s.azbuz.com/uploads/images/73/36/5000000007336412.gif http://s.azbuz.com/uploads/images/73/37/5000000007337786.gif?-1600839830 http://site.mynet.com/mevtoo/mynet_resimlerim/anim3.gif http://s.azbuz.com/uploads/images/73/36/5000000007336341.gif?137416980 9 http://s.azbuz.com/uploads/images/73/33/5000000007333772.gif

>> LÜTFEN TIKLAYINIZ (http://www.mehter.info/)

Sivasspor " Mehter Marşı" ile GS maçına hazırlanıyor !..
http://foto.fanatik.com.tr/Article/2008/4/7_209665_mehterr28000000.jpg

Essahsivasli
01.05.2008, 19:56
Tabiki bizde variz :) Ah bide maclara gidebilsek (yurtdisindan biraz zor)

samyeli5858
10.05.2008, 23:18
yinede tebrikler sivasspor, herşeye rağmen 4. olduk o kadarda engellediler ama başardık...

samyeli5858
10.05.2008, 23:20
her zaman yanındayız sivas......

sivasım:D
12.05.2008, 11:52
Engellediler mi:confused: şaka yapıyosun sanırım. TRABZON dan aldığımız o 3 puan hakkımız mıydı sanki. Ne dolaplar çevirip aldık haberin yok galiba senin ....
ama gene de böyük başarı bize 4.lük .

gamze1907
18.05.2008, 19:05
meraba arkadaşlar ben bır fenerbahçeliyim ama Sivas sporu çoks evıoorum inankı fener maçı trabzona bılerek vermedi sizi anlayabılıyorum uefaya gidiceksiniz;)fakat sızın taraftarların sesı çıkmıoor takıma daha çok destek olsanız HEP DESTEK TAM DESTEK sloganına uysanız takımınız galatasarayı fenerbahçeyi geçer

EyüphanAydın
18.05.2008, 19:24
meraba arkadaşlar ben bır fenerbahçeliyim ama Sivas sporu çoks evıoorum inankı fener maçı trabzona bılerek vermedi sizi anlayabılıyorum uefaya gidiceksiniz;)fakat sızın taraftarların sesı çıkmıoor takıma daha çok destek olsanız HEP DESTEK TAM DESTEK sloganına uysanız takımınız galatasarayı fenerbahçeyi geçer

Canım Arkadaşım Fikirlerin Güzel Ancak O Fikirler Bizdede Var ;)

Ama GÖrdüğün Gibi Elimiz Kolumuz Bağlı.

Bizde Ne Yapacağımızı Şaşırdık.

şafak58_35
18.05.2008, 19:45
herşey kısmet bekleyip görcez bakalım intertotodan nolcak

togarma kuzarim
18.05.2008, 19:57
sivasspora dabu yakışır bayan taraftarlara başarılar

dostum, burada polemik dincilik ve irkcilik yapmani dogru bulmuyorum,

ben kanimda dilimde türk, ama müslüman degilim;
sivasta yüzyíllardír azßinlík bir musevi toplum ya$iyor, bizde sivasliyiz, bizde sivassporluyuz,

lütfen bizi díslama...

bu platform Irkciliga ve asiri dincilige kapali olsun

ATGEÇMEZLİ
29.05.2008, 12:40
bacılarımız harekete geçsin artık :)

deplasman
29.05.2008, 13:40

bacım hersey guzelde su avatrındakı resımı bı cıkarıver ıstersen burası sıvasspor forumu

fatih_bm
29.05.2008, 16:46
Hanımlara bir şekilde futbolu sevdirmeliyiz.bayan sayısı tribünlerimizdeki küfür sayısınıda azaltacaktır.mesela bir bayan grubu kurulsa adıda hanımeli olsa ben karşı değilim.Haydi kızlar maça.

lato
01.06.2008, 19:15
Evet evet hanımeli süper olur. Yada Sivaslı hanımlar Sivhan..

fatih_bm
01.06.2008, 21:10
Ben hanımel önermiştim ama senin önerdiğin isimde güzel.
Sivhan=Sivaslı hanımlar.
Başka yaratıcı fikirleri olan yok mu?

bugrakova
01.06.2008, 21:20
bayanlar stada renk katıyolar küfür olmuyo bence her zaman gelmeleri lazım

fatih_bm
02.06.2008, 01:12
Tabiki insan küfür edecekse bile bayanı görür susar.BEnce çok olumlu bir hareket oldur tribünlerimiz adına.

sivaslı-elif
02.06.2008, 01:20
Engellediler mi:confused: şaka yapıyosun sanırım. TRABZON dan aldığımız o 3 puan hakkımız mıydı sanki. Ne dolaplar çevirip aldık haberin yok galiba senin ....
ama gene de böyük başarı bize 4.lük .

ne dolabından bahsediyosun sen 3 puan bize verildi biz illa verin demedik dolapdı falandı filandı sivasta yanlış olmaz sivas için öle konuşamazsın diceksin bnde sivaslıyım sana ne oluyo ama ister sivaslı ol ister olma sivas için böyle konuşmaya hakkın yok!!!!!!!!!

XXCakir58
02.06.2008, 01:24
Insallah daha cok kisi oluruz. Helal olsun onlara, kutluyorum sizi.
Paylasim icin sagol.

Sabiha Serin
10.06.2008, 09:29
ne işi var onların orda erkekler tezaürat ettide kadınlar kaldı ya allah allah

Sayın Buraq58 adlı üyemize ve,

Sen ve senin gibi bayanların maçlara gelmesine karşı olanlara, bayanları ikinci sınıf vatandaş olarak görenlere bir çift sözüm olacak. O kulaklarınızı iyice açınız beni dinleyiniz lütfen:

1- İlkönce bayanlara karşı saygıya davet ediyorum.

2- Şu ana kadar yazılan bütün yorumları tek tek günlerdir okuyorum.Daha fazla susamayacağım. Her şeyden önce şunu belirteyim Beşiktaş- Sivas spor maçında Üniversitedeki taraftarlar ve çok sevdiğim saygıdeğer arkadaşım Aynur hanım ile beraber bende o maçta idim. İkimizde Cumhuriyet Üniversitesindeki gençleri bir araya getirebilmek için canla başla çalıştık. Ne mutlu ki bize İstasyon caddesinde kırmızı beyaz çiçek bahçesi açarak o güzel yavrularımızla ellerinde davullarla, Sivas spor bayraklarımızla, coşku ile gürleye gürleye 4 Eylül Stadımıza gittik. Hayatımda unutamayacağım büyük anı olarak kalacak. Stat da ise aynı coşku ve heyecan aynı tezahürat devam etti.Elimde bu maçta çektiğim bir sürü resim ve kamera görüntüleri var.Hepsini ben o anki şevk ve heyecanım ile çektim.Stat da bizim grup bağırmaktan seslerimiz kısılırken ne yazı ki , birçok bay taraftarlar tezahürat yaparken bazı bay taraftarlar ise sanki çay bahçesindeki gibi çekirdek çıtlatıyordu ne haber..

3- Şimdi bu yazacaklarım daha çok önemli. Taraftarımızın adı çıkmış küfür söylüyor diye. Ben bu maçta ne küfür duydum nede bir şey.Sivasspor taraftarımız tahmin edildiğinden daha da çok saygılı ve kendini bilen insanlardır.Size çok samimi diyorum ben o maçta bir erkek taraftarın dahi bayanlara yan gözle baktığını görmedim.Tam tersine bizleri görünce yüzlerindeki o sevinç, o gül yüreklerindeki mutluluk yüzlerinden okunuyordu.
Doğrusu hiç böylesini beklemiyorlardı herhalde. Çoğunluğu bayan olan, ellerinde davullarla,bayraklarla stada giren gençleri ve biz bayan taraftarlarını gördüklerinde görmeliydiniz sevinçlerini. Canlarım benim hepsinden inanın gurur duydum. Can yiğidolarımız , Sivas'ımızın mert insanları kimi simit alıp genç yavrularımıza verdi, kimi su alıp ikram etti.Hepimiz, erkek ve bayan tüm taraftarlar olarak tek yürek olup, sımsıkı sarıldık ve takımımızı destekledik.

İşte o zaman taraftarlarımıza küfür söylüyor diye adını çıkaranlar gelip görmeliydiniz.

Şimdi bana küfür söyleyenler çok diyeceksiniz. Bende iddia ediyorum ki bayanlar olunca o içlerindeki saygısız olupta küfür söyleyenler, bayanlar olunca o pis çenelerini azda olsa kapatmaya çalışıyorlar.

İşte o nedenle bayanların maçlara gelmesini istemiyorlar.İşlerine gelmiyor da ondan..

Her zaman derim Güzel Sivas’ımda ben 7 yaşında da gittim maçlara 34 yıl sonra yine de gidiyorum maçlara.Sonsuza kadarda gideceğim.Ama keşke o yıllardaki gibi taraftarlarımız biraz daha saygılı olmayı başarabilse.Saha da çok sevineceğiz. Bence bunu da başarabiliriz.Yeter ki Aramızdaki üç beş küfürbazı kulağından tutup stat dan dışarı atmayı başarabilen yetkililer ve bizler bunu başarabilsek ne güzel olur. Bakın o zaman daha küfür söyleyebiliyorlar mı.Allahtan ben duymadım, hele duysaydım yaşı kaç olursa olsun vallah tükürürdüm suratına..Kolundan tuttuğum gibi atardım stat dan.Bizde bu yürek var mı hani?.Yanımızdaki küfür söylese de biz ninni gibi dinlemeyeceğiz.Yürekli olacağız yürekli, kolundan tuttuğumuz gibi atacağız dışarı. Bakınız daha küfür söyleyebiliyor mu? Bir hafta evinde, işinde bağıramıyan o yüreksiz, aciz zavallılar bir daha küfüre cesaret edebiliyorlar mı?

BU BUDUR.

SONRADA YAŞIN YANINDA KURUNUNDA ADI ÇIKIYOR, NEYMİŞ SİVASSPOR TARAFTARI KÜFÜR SÖYLÜYORMUŞ. HİÇTE BİLE.. İŞTE GERÇEKLER.
BENİM TOPRAĞIMIN İNSANINA LAF YOK. TOPRAĞIMA VE TOPRAĞIMIN İNSANINA LAF SÖYLETMEM ,İŞTE O KADAR.

BAYANLAR MAÇA GELMESİN DİYENLER BOŞA YORULMAYINIZ.
SİVASSPOR ERKEK BAYAN DEMEDEN HEPİMİZİNDİR,

İNADINA SİVASSPORLUYUZ.

İNADINA GELECEĞİZ

MustafaParlak
10.06.2008, 09:50
helal olsun yigideler sizede bu yakışır...!erçekten bayanları tribünlerde görmek yeni bir çag demek emegi geçen bütün ablalarıma teşekkür ediyorum...!

onurkalebasi58
02.07.2008, 10:23
Tabiki her olayda olduğu gibi bayanlarımız bu olaydada büyük rol almaktadır hepsine başarılar sivas hepimizin birlikte sahip çıkacağız tabiki erkeğiyle bayanıyla sivas bir bütündür.

GLoBe-Y-Gençlik
02.08.2008, 06:40
RENKLI RESIMLER ICIN TESEKKUR RENK KATICAKLARINDAN EMINIZ

YigidoGenclik38
02.08.2008, 18:50
TEK YÜREK TEK BİLEK BU YOLDA ÖLMEK GEREKKKKKKK

SempaticH
02.08.2008, 19:28
valla ne diyelim taraftarımızın hepsinin böyle desteklemesi gerekir helal olsun sizlere her zaman yanımızda olun

yiğidokazım58
03.08.2008, 15:58
çok az sayıları war yau çok az :(

cat58
25.10.2008, 14:58
ya bende gidemiyorum dersler falan bide babamda çok küfür etiklerini söylüyo o yüzden bende gitmek istemiyorum

sivaslı yıldız
27.10.2008, 15:01
bide babamda çok küfür etiklerini söylüyo..

Öyle zaten..

Hatta Beşiktaş-Sivasspor maçında ki gibi bazı terbiyesizler yüzünden, bana mesela evde maç izlemekte yasaklanacak yakında..

GLoBe-Y-Gençlik
27.10.2008, 16:03
destekleyen herkeaze tskler..!!!!!!!!

cat58
29.10.2008, 16:53
bu gün gittim en sonunda kalabalık değillerdi coğrafyadan yarın yazılım var ama olsun dedim gittim süperdi yarın yazılıda ne yapıcam bilmiyorum ama olsun değdi:D:D

mrsivasle
29.10.2008, 17:43
HAYDİ BAYANLAR SİZİ KİM TUTAR BU SEZONDA BÜYÜK BOMBAYI SİZLER PATLATIN

Stephan Battal
11.11.2008, 16:56
sizlerden guzel haberler almak bizi gururlandiriyor sivasli bayanlar ALLAH yardimciniz olsun UMARIM muvaffak olursunuz

Ladies Sultan's
21.11.2008, 20:17
Sivaslı Kızlar heryerde made in istanbul :)

byn_alemdar
15.12.2008, 22:02
bizde varız ŞAMPİYON SİVASSPOR

cat58
17.12.2008, 19:56
yine gidecektim ama havalar malum babam götürmedi :(

hepburdayız
07.01.2009, 09:28
hacettepe maçında sivastaydım,kız arkadaşımı da alıp sivasımı desteklemek için maça gittim,kız arkadaşım kapalı biri,ilk önce giderken biraz tereddütlerim vardı ama stada gittikten sona inanın çok mutlu oldum,taraftarımız,kardeşlerim iz abilerimiz öyle duyarlı ve nezaketli davrandıki,bizim olduğumuz bölümde hiç küfür olmadı,bikaç cılız küfürede sağolsun abilerim müdahele etti,hava çok soğuktu -8falandı,tribüne girdik orda 45-50 yaşlarında bi amcamız hemen bize gazete,karton falan verdi..ve ben o an dedimki işte benim insanım bu benim yiğidom bu,gerçekten çok teşekkür ederim yiğidolar,geldiğimde maça denk getirmeye çalışıyorum,inşallah gs maçında orda olcam yine kız arkadaşımla gelip takımımızı desteklicem..

şampiyon sivasspor

**meltosh**
17.01.2009, 11:46
:D bende sivasspor bayan taraflarındanımmmmmmmm

anilolcay
17.01.2009, 11:48
Bayan taraftarların da aramızda faal olarak bulunması çok güzel bir şey hoş geldin arkadaşım aramıza.

tuzlugollu
17.01.2009, 11:51
sivasin usagi serttir sabirsizdir capkindirda amma velhasil kelam bayan ortaminda edebini muhafaza eder gelin bayanlar daha cok gelin yav stad hep bayan olsun farketmez bakin en az olayli maclar sivasspor maclari bayanlar ne kadar cok olursa kufur daha az olur .... yav iyi hasta bide baska boyutu var ))))) zaten cekir dek yemekden tezahurat yapmayi unutan taraftar stadda bayan cok olursa valla maci birakip bayanlari seyrederse ne olaca :)

**meltosh**
17.01.2009, 11:56
h.b teşekkür ederim..sivas maçlarını takip ediyorum edebildiğimce :D

amigohikmet58
19.01.2009, 17:20
evet sivassporun 70 li yıllardaki gibi bayan taraftaraı aramızda görmke mutluluk verecek.ne mutlu yigido olmak.SİVASLI OLMAK AYRICALIKTIR...

gurbetciler
19.01.2009, 18:02
o güzel türübünlere bir güzellikde onlar katiyolar tesekürler bayan taraftarlarina

Stephan Battal
21.01.2009, 07:23
bu haberi enson uc dort ay once okumustum ogunden bu tarafa her hangi bir yenilige rastlamadim herhalde trubunde bayanlar kalmadi

madımak58
21.02.2009, 09:08
sivaslıyım,bayanım veee sivassporluyum :)

korsan hüsam
23.02.2009, 15:14
TEBRİKLER BAYANLAR SİZLERİDE ARAMIZDAN GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYUYORUM:D

JABA99
24.02.2009, 09:09
dahada artar bayan taraftarlarınız ıns renk katıyorlar trubune bızım gıbı canıgönulden yurekten bagırıyolar tezahuratlarda

iecs58
04.03.2009, 21:46
orda birsürü adam oturup çekirdek yerken kızlardan bişiler beklenemez beyler uyanın sivas tribünü ölü sadece belli baslı kişiler bagırıyor onlarda en fazla 100 kişi ... böyle bir yere varılmaz macı oturarak değil ayakta izleme bilincine varılmalı... seyirci değil taraftar olunmalı!

Sivaslikiz68
10.03.2009, 22:04
Resimler Cok guzell ama Ben kiskandiim =P Bende Màçlara gitmek istioom=D Sivas'i ozledim...

ÇAĞLAR GİYİM
10.03.2009, 22:44
TEŞEKKÜRLER HER ZAMAN BAYAN TARAFTARLARI TRİBUNDE GORMEK İSTERİZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ ZZZZ

cat58
26.04.2009, 13:45
Destekleyenlere teşşekkür ederiz Bjk maçında bitane kendini bilmez bunlarda buraya gelince n'oluyosa anca kameralar bunları çekiyo gibi bir şey dedi moralimi bozdu. Hayır bide arkadan oturunda bizde oturalım diye bağrıyor bıraksak marotonun hepsi oturacaktı.Haddini bilmez tarahtarım diye geçinip bayan taraftarları eleştiriyor ama onun yüzünden maça gidip takımımızı desteklemeden vaz geçecek değiliz

Siiivasliii
26.04.2009, 13:48
Bende bayan taraftar olarak tebrik ediyorum Fransa'da yasadigim için malesef sizlere katilamiyorum devamini bekliyoruz ;)

LosTie58
26.04.2009, 13:50
Bayan taraftarlar her zaman tribüne renk katarlar.Hatta modernleşmenin göstergelerinden biridir bence bayan taraftarların maçlara gelmesi.

kasko
26.04.2009, 13:51
Valla bir an önce yiğideleri de stada bekliyoruz.Sivasspor taraftarı yiğidosuyla yiğidesiyle bir bütündür...

sevda58
26.04.2009, 14:08
bundan sonra yigidelerde stadta olur insallah...
ahh ahhh bende orda olsaydim:D:D

slasher//z
27.04.2009, 13:03
http://fotogaleri.ntvmsnbc.com/Assets/PhotoGallery/Pictures/Medium/0000013494.jpg

SavLo
08.05.2009, 07:12
neden bir grup kurmuyor bizim kızlar ?
....

SavLo
08.05.2009, 07:12
http://fotogaleri.ntvmsnbc.com/Assets/PhotoGallery/Pictures/Medium/0000013494.jpg

oy moy bebeğe bak ya :)

bu yaşda sivas beresini takmış :)

jusuf1372
11.05.2009, 12:59
ben izmirde yaşıyorum kızımızla veya eşimizle Küfür nedeni ile maçlara gidemiyoruz ama sivasdaki hemşerilerimin böyle kötü tezavrat yaptıklarını hiç zanetmiyorum.... herkese selam

alyazmalim
15.05.2009, 17:58
haydi sivasspor goster kendini. sampiyon olsan olmasan bile hep yanindayiz. gercekten cok iyisiniz.4 buyuk takim degil 5 buyuk takim var

canimfeda58
18.05.2009, 17:15
evet gercekden bayanlarda taraftar olabilir..

onlarinda hakki var... sonuna kadar arkanizdayiz..

EN IYI TARAFTAR SIVASSPOR TARAFTARIDIR !!

Akartuna58
18.05.2009, 17:39
basarilar sizlere insallah daha iyi yerlere varirsiniz

canimfeda58
21.05.2009, 13:26
BAYANLARA BURDAN BASARILAR DILERIM :) :)

carizma0658
16.07.2009, 19:20
GERCEKTEN DE ÖNEMLİ BİR KARAR VE ÖNEMLİ BİR BAŞARIDIR GÖNÜLDEN TEBRİKLER KATKISI OLAN HERKESE TEŞEKKRLER

Kemalraik
16.11.2009, 13:46
Hakikaten güzel görüntüler. Inşallah devam edersiniz böyle.

kiNgSiZe58
16.11.2009, 16:34
Bence gelsinlerde, ama okadar adamin yaninda yanlis bence. kendilerine ait bir tiribün olursa neden olmasin

seten65
07.12.2009, 00:32
Bence gelsinlerde, ama okadar adamin yaninda yanlis bence. kendilerine ait bir tiribün olursa neden olmasin

....Kardeşim neden böyle düşünüyorsunuzki rahat küfür edemiyorsunuz sanırım artık günümüzde bay byn ayrımımı var artık.

Kemalraik
07.12.2009, 11:10

Saçma konuşma, sen kendini kontrol edemiyorsan kızların kabati değildir. En azından biraz renk getiriyorlar, biraz estetik.

ready
07.12.2009, 11:56
ne hikmetse sivasspor seyircisi yanında bayan olsa bile küfür ediyor ben edilen küfürlerden rahatsız oldum adam halen ana avrat dümdüz gidiyor banamısın demiyor :D:D:D

sivaslı yıldız
15.12.2009, 22:05
ne hikmetse sivasspor seyircisi yanında bayan olsa bile küfür ediyor ben edilen küfürlerden rahatsız oldum adam halen ana avrat dümdüz gidiyor banamısın demiyor :D:D:D

Ne güzel.. Sende kahkahalarla gülüyosun buna..

stain
16.12.2009, 20:34
yontulmamışların yontulması için, en azından yontulmuş taklidi yapmaları için bayanların tribünde yerlerini almaları şart, ayıcıklar en azından biraz çekinir, derlenir toparlanır.

joke58
08.04.2010, 13:17
helal olsun bu takımı ligte tutmamız lazım

burakkova
24.05.2011, 20:39
siz de faaliyetleri durdunuz mu? :D

sivaslı yıldız
12.07.2011, 16:57
siz de faaliyetleri durdunuz mu? :D

Temennin mi?..:)

İçimiz rahat sadece, isnat edilen suçlarla takımımızın ilgisi olmadığına olan inancımız tam..;)

burakkova
12.07.2011, 16:59
yorum tarihine bakarsan, bu başka bir olayla alakalı idi..
şu anki gündemle alakası yok..

sivaslı yıldız
12.07.2011, 17:03
yorum tarihine bakarsan, bu başka bir olayla alakalı idi..
şu anki gündemle alakası yok..

Ay pardon..

Gündem hassas malum, alınmak istedim demek ki..:)

tavatir
12.07.2011, 17:05
Her takımda bayan yönetici olsa şike, teşvik biraz azalır mı acaba ? Çünkü bayanlar temizliğe daha yatkın :)

sivaslı yıldız
12.07.2011, 17:16
Her takımda bayan yönetici olsa şike, teşvik biraz azalır mı acaba ? Çünkü bayanlar temizliğe daha yatkın :)

Bence bayan olsun da stadyumda şeref tribününde mi oluyo maratonda mı oluyo, farketmez..:)

Soruşturmada adı geçen klüplerde bayan yönetici de var ayrıca..;)

tavatir
12.07.2011, 17:18
Doğru çok fazla bayan olması da iyi olmaz. Bu sefer kıskançlık ve çekemezlik başlar, dedikodu artar derken kulüpler yine birbirine girer :)

HALIL
12.07.2011, 17:20
DOGRU KESKE YONETIMDE BAYANLAR OLSA ;)

sivaslı yıldız
12.07.2011, 17:27
Doğru çok fazla bayan olması da iyi olmaz. Bu sefer kıskançlık ve çekemezlik başlar, dedikodu artar derken kulüpler yine birbirine girer :)

Bak sen.. :)

Yeni sezon formaları renklenir, modeller artar, bi de stadyumların topuklu ayakkabı giymeye müsaitleştirilmesi plan - projeleri gündemde olur en fazla..:)

HALIL
12.07.2011, 17:33
benim anlamadigim mecliste bayanlar var yonetimlerde yok bence haksizlik bazi konularda kadinlar erkeklerden daha erkek vallaha guvenilmesi lazim bayanlara onlara ,bizlere macholuk yakismaz bize kadinin yeri evi degildir heryerdir

ozledımeskıyı
12.07.2011, 17:38
benim anlamadigim mecliste bayanlar var yonetimlerde yok bence haksizlik bazi konularda kadinlar erkeklerden daha erkek vallaha guvenilmesi lazim bayanlara onlara ,bizlere macholuk yakismaz bize kadinin yeri evi degildir heryerdir

yürüyüş düzzenleyecek gibi konuşuyon sakin ol bi şey demedik :D

sivaslı yıldız
12.07.2011, 17:38

Daha bi kaç dakika önce bana gelen özel mesajı yazıyorum, oku bak..

'' yaw sizin ne isiniz var elin erkeklerinin icinde ablacim yapmayin ya olamaz böyle bir sey ''

Sen meclisten bahsediyorsun..:rolleyes:

ozledımeskıyı
12.07.2011, 17:39
BAYAN HAKLI BEYLER

HALIL
12.07.2011, 17:47
ben kotu bir sey demedim ben avrupa da dogup yetistim icin benim dusucelerim budur kadinlara daha cok guc verilmeli kadin-erkek esit olmali bu kadar ben hic kimseye kizmiyorum dogrulari soyluyorum

hadi kalin saglicakla ;)

58MUAMMER58
12.07.2011, 20:17
:D:DHEPİNİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM TÜM BAYAN YİĞİDOLARA SAYGILAR:D:D

Metal Gear
17.07.2011, 22:03

Bayanın çok olduğu yerde kıskançlık,çekemezlik,dedikodu çok olur...

58SİVAS58
17.07.2011, 22:40
DOGRU KESKE YONETIMDE BAYANLAR OLSA ;)

:)) inşallah ben 2005 yılından itibaren sivaslı olmadığım halde sivassporun tüm maçlarına gittim. Ayrıca CÜSSKB de Aynur hanımla beraberdim. Her türlü işimi sivassporun maçlarına göre endeksliyorum. Maç olduğu gün tek düşüncem sivasspor oluyor. Takımımı sordukları zaman gururla sivasspor diyorum. bununlada gurur duyuyorum.

Futbolun içinde büyüdüm. Amatör olarakta 4 yıl futbol oynadım. Hayalim futbol antrenörü olmaktı ama kısmet değilmiş. Şimdi bu hayalimi kulüp yöneticiliği yaparak gidermek istiyorum. inşallah birgün hayalime SİVASSPOR çatısı altında kavuşurum.

Sivasspor çok büyük ve çok mükemmel bir kulüp. Taraftarı futbolcusu yöneticileri modern bayanlara saygılı yadırgamadan çok güzel bir ortamda ilişkiler devam ediyor. Hangi trübünden maça gittiysem kesinlikle bir saygısızlık ters bi durumla karşılaşmadım. Buda yiğidoların asilliğini gösteriyor.

Bayan yiğido olmaktan gurur duyuyorum.

HALIL
18.07.2011, 09:02

o senin gorusun saygim var

HaKaN
18.07.2011, 15:52
bayan yigidolari tebrik ediyorum:)

hakan367
18.07.2011, 17:03
bu görüntüler daha çok olmalı bnce 10-15 bayanın yapacağı bir iş değil umarım bu kareler çoğalır

sivaslı yıldız
25.07.2011, 00:10

Endişeye ne mahal.. Biz dedikodu ederken kıskançlık yapıp, maç izleyip, klüp yönetebiliriz..:)

Metal Gear
25.07.2011, 00:17
Endişeye ne mahal.. Biz dedikodu ederken kıskançlık yapıp, maç izleyip, klüp yönetebiliriz..:)

Sadece bir bayan olabilir aslında kulüp yönetiminde..İkinci olursa işler vahimleşir..Kulüpler iç tüzüklerine "Kulüpte iki bayan yönetici asla bulunmaz.Bulunsa dahi birbirinden daha yukarı ya da aşağı mevkilerde bulundurulması yasaktır.Eşit mevkilerde olmalıdır" ifadesi eklemeli..

sivaslı yıldız
25.07.2011, 00:23
Sadece bir bayan olabilir aslında kulüp yönetiminde..İkinci olursa işler vahimleşir..Kulüpler iç tüzüklerine "Kulüpte iki bayan yönetici asla bulunmaz.Bulunsa dahi birbirinden daha yukarı ya da aşağı mevkilerde bulundurulması yasaktır.Eşit mevkilerde olmalıdır" ifadesi eklemeli..

Aynı kıyafetleri aynı gün giyinmediğimiz sürece pek problem olmuyo aslında..:) Klüp yönetiminde olunca gerçi ya kırmızı giyineceksin ya beyaz..:) Tek bayan olsun, ama yeni sezon forma renkleri yelpazesine göre artırılabilsin bence tüzükte ki sayı..:)

Metal Gear
25.07.2011, 00:27
Aynı kıyafetleri aynı gün giyinmediğimiz sürece pek problem olmuyo aslında..:) Klüp yönetiminde olunca gerçi ya kırmızı giyineceksin ya beyaz..:) Tek bayan olsun, ama yeni sezon forma renkleri yelpazesine göre artırılabilsin bence tüzükte ki sayı..:)

Maksimum 2..
Nöbet verilebilir..
"X bayan şubat ayının çiftgünlerinde beyaz,Mart ayının tek günlerinde beyaz giymek zorundadır vb..
Y bayan istediği kıyafeti giyebilir..."
Bu tüzük kulübü çökertir..
Hehe...