Orijinalini görmek için tıklayınız : KARTALIN KANADINI KOPARDIK

abircan
11.11.2006, 21:09
helal olsun yiğidoma KARAKALTALIN KANADINI KOPARDIK
TARİHİ FARKI KAÇIRDIK, CESARETLE OYNADIK TAM BİR YİĞİDOYDUK, BUGÜN İSTANBULDA BİR YILDIZ OLARAK YENİDEN DOĞDUK,
KIRMIZI BEYAZ ANADOLU YILDIZI PARLAMAYA BAŞLADI, BU TAKIMA İNANMAYAN GÜVENMEYEN UTANSIN, PAZARA KADAR DEĞİL MEZARA KADAR SİVASSPORLUYUZ

CÜSSKB-Aynur
11.11.2006, 21:24
Beşiktaş önünde çok güzel bir maç çıkardık. İnşallah önümüzdeki maçlarda da bu başarımız devam eder.

tunga
11.11.2006, 21:26
Biz sivas lıyız ne idi belirsiz değil tuttuğumuz takım kimliğimizde yazar biizm .Gelelim maç başlamadan önce yapılan tezahürata kendisini bjk taraftarı sanan 3.5 çapulcu yobazlar dışarı diye bağırıyoo ama gerzekler bilmezlerki CUMHURİYET sivasta doğdu futbolcu arkadaşlar sağolsun lar cevabını çok ii bir şekilde verdiler cevap larını hepsi terli alınların öpüyorum ve tüm camiamıza hayırlı olsun . başkan ve ekibine sonsuz teşekkürler bu güzel duyguyu bize yaşattıkları için .

1967_CLUB_DÖNE
11.11.2006, 21:26
helal olsun YIGIDOLARA! daha farkli bir sonucla ayrilabilirdik ama buda bize yeter. yazik ki üzerimizde baski olmadikca böyle basarili olamiyoruz.. insallah diger maclardada sevinen taraf biz oluruz...

Blackkite
11.11.2006, 21:31
Allah'a şükür tüm futbolcular yüreğini koyarak oynadı. Bülent hocamızı ve futbolcularını da bu galibiyetten ötürü tebrik ediyorum. Tarih bir kez daha tekerrürden ibaret olduğunu bize ispatlamış oldu. İnönü'de 2. kez destan yazmış olduk. Bu takımı iyi günde kötü günde bırakmayanlara gelsin bu galibiyet. Her maçı bu inançla oynarsak önümüzde deviremeyeceğimiz takım yok...

HALIL
11.11.2006, 21:35
her macta boyle oynalarsa keske

yigido0058
11.11.2006, 21:42
gururluyuz onurluyuz çünkü biz sivassporluyuz inönüde ikinci destanı gerçekleştiren tüm futbolculara teknik heyetimize ve başkanımız mecnun babaya sonsuz teşekkürler inşallah sivasspor hak ettiği konuma bir an önce gelir sonuna kadar desteğimiz devam edecek sivasspor yalnız değildir bu böyle bilinmeli

jakobieen
11.11.2006, 21:42
http://img455.imageshack.us/img455/3638/sivassporlogob1zc5.gif
helal olsun sivasıma bee, bu nasıl bi şovdu böyle yaa, tarihi farkı kaçırdık valla, fener maçından sonra 4 yememize rağmen çok iyi oynadığımızı söylediğim zaman bana güüyordu arkadaşlarım ama işte bu sefer skorada yansıttık bu güzel oyunumuzu.. I LOVE YOU SİVAS ...

Deer-Talk
11.11.2006, 21:47
Beşiktaş'la ne zaman oyna sa ya yeniyor şu anda Sivas'taki maçta Beşiktaş 3-1 galip gelirken, İstanbul'da ise gülen taraf 1-0'lık skorla Sivasspor olmuştu. İstanbulda sivasspor 1-0 la alırken puan birakmiyor şuanda 2-1 galibiz
:D :D :D

tanju_58
11.11.2006, 21:50
tarih tekerrür etti ve yine Beşiktaşı deplasmanda devirmeyi başardık helal olsun bütün futbolculara

sivasli_boy
11.11.2006, 21:52
EGER O POZİSYONLAR KACMASAYDİ MAC 5 OLURDU BEN GERİSİNİ SAYAMADİM HELEL OLSUN MEHMET YILDIZA....

TeSTeRe
11.11.2006, 22:11
muahhaha kartala bak top oynayamadi karsimizda

Bilmiyorum5
11.11.2006, 22:15
İŞTE SİVAS BU LİGE RENK KATIYORUZ BUYUKLERDEN PUANALRI TOPLUYORUZ SUAN 15 PUANIMIZ VAR 3 MANISA 3 BJK 1 FENR YARISI ZIRVEDEKILERDEN

COBANSARAYLI
11.11.2006, 22:27
TARİHİ FARKI KAÇIRDIK, CESARETLE OYNADIK TAM BİR YİĞİDOYDUK, BUGÜN İSTANBULDA BİR YILDIZ OLARAK YENİDEN DOĞDUK,
KIRMIZI BEYAZ ANADOLU YILDIZI PARLAMAYA BAŞLADI, BU TAKIMA İNANMAYAN GÜVENMEYEN UTANSIN, PAZARA KADAR DEĞİL MEZARA KADAR SİVASSPORLUYUZ

dogru yazmissin abircan katiliyorum sana malesef cogu kisi sivasspor galip geldigi zaman sivasli oldugunu hatirliyor vesivasin kazandiginda yaninda oluyor ama aslinda takim kaybettiginde yaninda olmak onlara destek vermek gerekir asil taraftarlik budur malesef takim kaybedince agzi olan konusuyor az bir sus sabret be kardesim bu takimin iyi oldugunu herkes soyluyor bakin iki mac sadece iki mac daha kazanmis olsaydi sivasimiz ilk uc te olacakti ama saglik olsun bence bu yil sivas her gecen gun daha iyi olacak yeterki hep destek tam destek verelim
HERSEY SIVAS ICIN
BIRGUN HERKES YIGIDO OLMAK ISTEYECEK
SIVASLIYIZ DEDIKYA GARDAS

serhankaburcuk
11.11.2006, 22:33
Farklı kazanabileceğimizi bir maçı 1-0 kazandık ama 3 puan almak heleki İstanbuldan Beşiktaş gibi bir takımdan 3 puan almak çok güzel...Kartal'da ne kanat kaldı ne de BUT....Tebrikler Sivassporum....

Bilmiyorum5
11.11.2006, 22:33
BİZE YAKIŞANI YAPTIK SONUNDA CAMİAMIZA HAYIRLI OLSUN

melih1
11.11.2006, 22:41
[QUOTE=tunga;165438].Gelelim maç başlamadan önce yapılan tezahürata kendisini bjk taraftarı sanan 3.5 çapulcu yobazlar dışarı diye bağırıyoo ama QUOTE]

geçen senede böle gereksizlikler yaptılar.kendilerini ileri zeka sananlar.gelsinler sivasta bi maç izlesinler dedikleri söze kendileride utanır zaten..fazla kaale almamak gerek.

defro
11.11.2006, 23:00
[QUOTE=tunga;165438].Gelelim maç başlamadan önce yapılan tezahürata kendisini bjk taraftarı sanan 3.5 çapulcu yobazlar dışarı diye bağırıyoo ama QUOTE]

geçen senede böle gereksizlikler yaptılar.kendilerini ileri zeka sananlar.gelsinler sivasta bi maç izlesinler dedikleri söze kendileride utanır zaten..fazla kaale almamak gerek.

öyle bağıranın ta ben anasını................. tebrik ediyorum bizi yendiniz ama fazla üzülmüyorum sonuçta hemşerimsiniz kapalıdaydım size değil tiganaya kızıyorum sen kendi ewinde yenemiyorsan.... neyse küfür etmiyeceğim ruhsuz şeref...lere

atukor58
11.11.2006, 23:13
Biz sivas lıyız ne idi belirsiz değil tuttuğumuz takım kimliğimizde yazar biizm .Gelelim maç başlamadan önce yapılan tezahürata kendisini bjk taraftarı sanan 3.5 çapulcu yobazlar dışarı diye bağırıyoo ama gerzekler bilmezlerki CUMHURİYET sivasta doğdu futbolcu arkadaşlar sağolsun lar cevabını çok ii bir şekilde verdiler cevap larını hepsi terli alınların öpüyorum ve tüm camiamıza hayırlı olsun . başkan ve ekibine sonsuz teşekkürler bu güzel duyguyu bize yaşattıkları için .

Helal olsun SİVASSPORUMA helal olsun inönüdeki 3_5 kişi dediğiniz fakat gazete ve tv dende takip ettiğimize göre daima yapıldığını sandığım çapulcu grubunun hakaretlerine maruz kalan oradaki YİĞİDOLARA.Cevaplarını en güzel bir şekilde verdik.

erhan5834
11.11.2006, 23:56

maç oyun herşey güzeldi ve sahada sanki yılların süper lig tecrübesi olan bi takım vardı helal olsun....ama bi sitemim var o da İBRAHİM TORAMAN'a sahada sivassporlu futbolculara karşı yaptığı agresif hareketleri yakıştıramadım ona yazık sivas ekmeği yemiş bi insan sonuçta .....

1967_DERNEK_MUSTAFA
12.11.2006, 00:19
sivasspor beşiktaşı elinden kaçırdı saydım 9 tane yüzde yüzlük golleri atamadılar onların bazıları gol olsaydı fark yapardık olsun 1 0 oldu bizim oldu mühüm olan hanemize 3 puanın girmesiydi yanlız şunuda söylemeden geçemiyeceğim sivasspor taraftarların olduğu bölümde elle sayılacak kadar taraftar vardı bu beni ve beraber izlediğimiz bütün sivaslıları üzdü ve moralini bozdu istanbulda 3 milyon sivaslı var diyorlardı nerdelerdi biletler pahalı diyorlar barası olmayan gelmeye bilir ona sözümüz yok 3 milyonun için de hepsininmi parası yokta maça iştirak etmediler bizde 4 gözle bekliyordukki bizlere ayrılan bölün hınca hınç dolar sandık ama malesef 100 kişi anca vardı belkide biraz daha fazlaydı demekki sadece gönül verenler ordaydı üzülerek söylüyorum bundan sonra istanbuldada taraftarımız var diye övünmeyelim sivassporu destek verenler hariç

sinan-58
12.11.2006, 00:24
helal olsun bize bizim kucuk takımlarla işimiz olmaz biz anca hiç yenilmeyenleri ve buyukleri yeneriz inş. traabzon ve gs yide yeneceğiz ama onlar bjk kadar sanslı olmayacaklar ve onlara 5-6 tane atacağız

tonuslu_58
12.11.2006, 00:46
[QUOTE=sadecesivas!;165499]

öyle bağıranın ta ben anasını................. tebrik ediyorum bizi yendiniz ama fazla üzülmüyorum sonuçta hemşerimsiniz kapalıdaydım size değil tiganaya kızıyorum sen kendi ewinde yenemiyorsan.... neyse küfür etmiyeceğim ruhsuz şeref...lere

bende katılıyom sana... diger kardeşleriminde dediği gibi yobazlar diye tezahurat yaptılarsa yapanın taaa anasınııııııııı .....................

ceza_tolga_rep
12.11.2006, 00:57
ÖNCELİKLE SİVASSPORUMU BU BAŞARIDAN DOLAYI KUTLAR,KENDİLERİNE TEŞEKKÜR EDERİM.GERÇEKDEN GÜSEL Bİ FUTBOLLA BJKI YENDİLER.SAHADA SADECE SİVASSPOR VARDI.GERÇEKDEN GÜSEL Bİ GALİBİYET ALDIK.BÜLENT HOCAYADA HAFTAYAKİ TRABZIN MAÇINDA BAŞARILAR DİLİYOR VE Bİ ÖMÜR BOYU SİVASSPORDA HOCALIK YAPMASININ DİLİYORUM.
BANA GÖRE MAÇTA TEK YILDIZ VARDI,ODA MEHMET YILDIZ DI.SAOL MEHMET YILDIZ...........

yigido Atilla
12.11.2006, 01:31

Sivasli Besiktas taraftarlari macta kendilerini nasil hissedtiler yobazlar disari diye tezahürat yapilinca cogu sivasta dogmamis olabilir ama Anne ve babalari sivasli bu hakareti nasil kabullenecekler cok merak ediyorum bir elde iki karpuz tasinmayacagini Simdi ögrenmislerdir Stadta Bagiran yobazlarrin Nüfüs cüzdanlarinda türk yaziyor ve isimleri Ahmet mehmet hasan fatma hülya ise Türrkiye cumhuriyetinin nerde kuruldugunu unutan yobazlarin isimleri Karamannis , Robert ,Artho ,Arman,Toni olmadigina sükressin sadece bagiran yobazlardan bahsediyorum