Orijinalini görmek için tıklayınız : Üsküdar Anadolu !!!

Sayfa : [1] 2

USKUDARLI1908
12.11.2006, 18:26
Arkadaşlar eminim bizimle ilgili bir başlık orada veya surada vardı.Ama Sizin bizi unutmamanız için göz önüne cıkmak gerekli diye düşündüm.
Unutmayalımki ÜSKÜDARLI SİVASLIDIR SİVASLI ÜSKÜDARLIDIR..!

Evet iftar yemginizde yanınızda yerimizi aldık.
Beşiktaş-SİVASSPOR karşılasmasında 10 kişi yanınızda yerimizi aldık ve orada sizi destekledik.
Ve bugün(12.10.2006) tarihinde bilecikle kendi sahamızda oynadık.Bilecigi ilk yarıda attıgımız gol ile 1-0 devirdik.
Mecnun başkanda macıızdaydı ve güzel tablolar oluştu macımızda.
Mecnun başkana ve kendi başkanımıza ÜSKÜDAR ANADOLU atkılarını verip resimlerini cektik :)

Sizide SİVAS SEN BİZİM KARDEŞİMİZSİN gibi tezahüratlarımızla iyice bir andık :)

Ve birşey dikkatimi çekti mactan sonra biz stad dısında herkez gidene kadar biraz bekledik.
İki başkanda arabasıyla giderken ikisininde omuzlarında hala ÜSKÜDAR atkıları vardı :)
Bu sevgi büyük bir sevgi arkadaşlar.
Biz takımımızı ölümüne destekliyoruz ve yönetim olsun taraftar olsun futbolcusu olsun inanıyoruz.Gerçi futbolcu inanıomu bilmiorum:)
Ben bunları sadece hem biraz daha kendimizi göstermek unutmamanız hemde kulüp hakkında size bilgi vermek için kulüpte neelr oldugunu söylemek için yazdım.
Yazacak yer bulamadıgımdan buraya yazdım rakip taraftarlar bölümüne.
Ama biz sizinle kardeşiz..
Aynı başkanın 2 kulübüyüz.Aynı babanın 2 cocuguyuz..!
Sizden,adminlerden istedigim bize kenarda köşede bir yer açarsanız mutlu olacagım :)
Saygılarımla arkadaşlar :)
Not:Bu arada bir maçımıza istanbuldai YİGİDOLARIDA bekliyoruz :)

yigidolar06
12.11.2006, 18:47
Arkadaşlar eminim bizimle ilgili bir başlık orada veya surada vardı.Ama Sizin bizi unutmamanız için göz önüne cıkmak gerekli diye düşündüm.

Beşiktaş-SİVASSPOR karşılasmasında 10 kişi yanınızda yerimizi aldık ve orada sizi destekledik.
Ve bugün(12.10.2006) tarihinde bilecikle kendi sahamızda oynadık.Bilecigi ilk yarıda attıgımız gol ile 1-0 devirdik.
Mecnun başkana ve kendi başkanımıza ÜSKÜDAR ANADOLU atkılarını verip resimlerini cektik :)

Ve birşey dikkatimi çekti mactan sonra biz stad dısında herkez gidene kadar biraz bekledik.
İki başkanda arabasıyla giderken ikisininde omuzlarında hala ÜSKÜDAR atkıları vardı :)
Biz takımımızı ölümüne destekliyoruz ve yönetim olsun taraftar olsun futbolcusu olsun inanıyoruz.Gerçi futbolcu inanıomu bilmiorum:)
Ben bunları sadece hem biraz daha kendimizi göstermek unutmamanız hemde kulüp hakkında size bilgi vermek için kulüpte neelr oldugunu söylemek için yazdım.
Sizden,adminlerden istedigim bize kenarda köşede bir yer açarsanız mutlu olacagım :)

SİZLERİ MUTLU GÖRMEK MUTLU ETMEK COK GÜZEL Bİ DUYGU ANKARADAN SEVGİLERLE MUTLU GÜNLER YAKINDA

1967_CLUB_10UR
12.11.2006, 18:47
ARKADAŞLAR SİZLERE TEŞEKKÜR EDERİM MAÇA GELDİĞİNİZ İÇİN TABİ Kİ BİZİM BİR TAKIMIMIZ DAHA OLAN ANADOLU ÜSKÜDARIDA DESTEKLEMEK BİZE DÜŞER SİZİN YAPTIĞINIZ GÜZELLİĞİN KARŞILIĞINI İNŞALLAH ALIRSINIZ.

1967_DERNEK_TUĞRUL
12.11.2006, 18:56
WALLA GARDASS COOK TESEKKUR EDERİZZ SİVASSPORUMUZU DESTEKLEMEYEE GELDİGİNİZ İCİN BİZDE KARDES TAKIMIMIZ ANADOLU ÜSKUDAR SPORUN MACINDA DESTEK VERMEK ZAFER COSKUSUNU BERABER YASAMAK İSTERİZ AMA BİZ
1967 GENÇ TARAFTARLAR DERNEGİ OLARAK SİVASTAYIZZ SİVAS YAKININDA MACINIZ OLURSA İNSALLAH GELİRİZ..!!!

USKUDARLI1908
12.11.2006, 19:31
Verdiginiz destek için kendi adıma teşekkür ederim arkadaşlar.
Bu hafta sivasta yendi üsküdarda yendi ne güzel :)
Şuan durumumuz bizimde kötü ama biz inanıyoruz bu ligden cıkacagız. 16 takımlı ligde 11. sırada 12 puanımız var.Yalnız önümüzdeki 5 takımında 12-13 puanı var :) Egerki bu hafta 2. sıradaki orhangazi belediyesini yenerseki bu moralle yenecegimize inanıyorum asıl sizo zaman küllerinden yeniden dogan ÜSKÜDARI görün :)
Egerki bu hafta deplassmanda orhangaziyi yenersek içerideki zonguldak macımızda istanbuldaki sivaslı arkadaşları aramızda görmekten mutluluk duyarız :)

Saygılarımla..

aykut-akay
12.11.2006, 19:40
BASARILAR KARDES TAKIMIMIZ ÜSKÜDARA

USKUDARLI1908
12.11.2006, 22:46
sagoluan arkadaşlar :)
Hep birlikte daha iyiye

1967_CLUB_10UR
12.11.2006, 22:55
GALATASARAY MAÇINDA SAMİYENDE GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE .

USKUDARLI1908
12.11.2006, 22:57
http://img71.imageshack.us/img71/3334/mecnunalibaskancr4.jpg

mecnun başkan ve ali başkanın bugünkü macta ÜSKÜDAR atkısıyla yanyana resimleri :)

1967_CLUB_10UR
12.11.2006, 23:02

mecnun başkan ve ali başkanın bugünkü macta ÜSKÜDAR atkısıyla yanyana resimleri :)

İYİ RESİM YAKALAMIŞSINIZ BAŞKANIN 3 TAKIMI OLDU...:)

USKUDARLI1908
12.11.2006, 23:04
Sana o atkı çok yakışıyorr :):):)
Herneyse samiyende görüşücez evet :) :)

emir1908
13.11.2006, 13:58
işte gerçek kardeşlik iki başkan yan yana

SONMEZ
13.11.2006, 14:05
Bu hafta çifte sevinç yaşadık...!
Üsküdar' lı arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.

Ali TURAN ve Mecnun Başkanımızın bu görüntüsü
sanıyorum gereken mesajı veriyor...!

Tüm Üsküdar' lı arkadaşlara selamlar...
.
.
.

SEMİH-58
13.11.2006, 14:07
SEN KORKMA KARDEŞ BİZ SİZİ HİÇ BİR ZAMAN UNUTMAYIZ...

USKUDARLI1908
13.11.2006, 15:02
Sagolun arkadaşlar.
Dostluk budur işte :)
GS macında görüşmek üzere :)

yigido_furkan
13.11.2006, 15:42
bizde sizleri kardesimiz olarak görüyoruz kardes her zmaan arkanızdayız inş. orhangaziyi yenerek yükselişiniz devam eder

buloca021
13.11.2006, 16:53
way be su tablo benı cok duygulandırdı.cok guzel bır tablo var beylerr helal olsun sıze

ibo_emr
27.11.2006, 20:24
insallah hep bırlıkte bırbırımıze destke verelım sonucata kardes takımımız hepımız bırımız bırımız hepımız ıcındır.

alix_özdemir
27.11.2006, 21:39
Bu dostluk iki takım içinde çok önemli. Üsküdara başarılar.

SivasLady
28.11.2006, 10:07
Üsküdarli arkadaslar
sagolsunlar Istanbul`da
BJK ve GS maclarinda bizi yalniz birakmadilar
Takimimizi mac boyunca desteklediler
GELENLERE COK TSKLER
ÜsküdarAnadoluspora basarilar dilerim

SONMEZ
28.11.2006, 10:35
Üsküdarlı arkadaşlarımıza,
maçlarımıza gelerek, takımımıza destek verdikleri için
teşekkür ediyoruz...
Mecnun Başakanımıza da Ü.Anadalu takımımızın maçına
gitme nezaketi gösterdiği için teşekkür ediyoruz.
.
.
.

sivassss
28.11.2006, 11:10
kardeş buradan teşekkürleri bir borç bilirim, siz böyle sivasa destek olmaya devam ettiğiniz sürece, sivasın da size desteği devam edecektir, üsküdar anadolunun galibiyetlerine bende çok seviniyorum, inşallah böyle devam eder...

1967 dernek serkan20
28.11.2006, 11:45
hep destek tam destek
kardeş takım üsküdar anadoluya başarılar

yigidolar06
04.12.2006, 11:19
Zonguldak macını almışsınız tebrikler inşallah cıkışınız devam eder

ÜSKÜDARLI_tarık
10.12.2006, 20:26
Üsküdarımız zonguldak maçını ve bu haftaki küçükçekmece maçınıda 2-0 lık bir skorla kazanarak bir seeri yakaladı ve bu seriyi ligin son maçı olan yine tarihi bizimle aynı olan Beykoz 1908 le oynayıp ilk yarıyı daha iyi biryerde bitirecektir umarım 3 te 3 yaparak ilk yarıyı mutlu bir şekilde kapatırıs Sivasspor da şuanda iyi ve başarılı oyunuyla güsel yerlerde olmaya devam edicektir hedef ilk 5 olmalı bizim içinde hedef ilk 2 haydi ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 HAYDİ SİVASSPOR
tşkler abi ( yiğidolar06 )

Bilmiyorum5
10.12.2006, 21:27
ÜSKÜDARSPORUN SİVASSPORA 1 TANE KATKISI YOK NE DIYE PARAMIZI HARCIYORUZ HALA AKLIM ERMEDI BU ISE MADEM YATIRIM YAPICAZ DIVRIGI SPOR NE GUNE DURUYO BASKA TAKIM MI KALMADI

sivaslihakan
10.12.2006, 21:55
ÜSKÜDARSPORUN SİVASSPORA 1 TANE KATKISI YOK NE DIYE PARAMIZI HARCIYORUZ HALA AKLIM ERMEDI BU ISE MADEM YATIRIM YAPICAZ DIVRIGI SPOR NE GUNE DURUYO BASKA TAKIM MI KALMADI

arkadasim sen cok biliyosun
üsküdar sporda olan potansiyel divrigi spordsa bulabilirmisin
ü.anadoluspordan her sene gelip gecen topculari divrigispor 10 senede göremez
simdi anladinmi nedenini

GFBerkin
11.12.2006, 10:00

birinci ligde bi ton verdigimiz topcu var ki senin gozunun onundekini soruyorum

FENER e gol atan GOKHAN kimden gitme ?

Arastır..

EeSsRrAaRr

GFBerkin
11.12.2006, 10:02
Üsküdar'lı Uyuma 100 Yıllık Takımına Sahip Çık

Tarih : 17-12-2006 Pazar
Saat : 13.30
Stad : Beylerbeyi 75.Yıl Stadı

Gerçek Üsküdar'lılar Zor Gününde Yanında Olanlardır.. Kadro Değişti , Takım Değişti , Zihniyet Değişti , Belediye Hala Daha Destek Çıkmıyor..

Ancak Biz Bize Yeteriz Ve Kötü Gününde Yanında Olan Kişiler Olarak USKUDARLILAR Olarak herzaman arkalarındayız..

Bi pazar Gününüzü 1 bucuk saatinizi Semtinize çok görmeyin ona destek olun ki o da semtinizin semtimizin adını yüceltsin..

Biz küçük bir klub değiliz 100.yılını kutlamaya hazırlanan bir çınarız
haydi el ele verelim ve bu 100 yıllık çınarı diriltelim..

Tüm Sivasspor.com a Sevgiler ve Saygılar ile ..

( Beykoz maçı ilk yarının son maçı olmak ile birlikte Galip geldiğimiz taktirde 2.Yarıya tekrar Şampiyonluk paralosı ile çıkmamızı sağlayacak ve futbolculara güven verecegiz onların yanında oldugumuzu gostererek )

İStanbuldaki Tüm maclarınıza Geldik İstendiğimiz sürece de gelecegiz yukardaki yazı bir alıntıdır .. burayada koymak ıstedım artık bızde maclarımızda sivaslı abiler ve kardeslerimiziii gormek ıstıyoruz

EeSsRrAaRr

AFK_SiVaSLiM
11.12.2006, 10:36

Cok Güzel Seyleri Burada Dile Getirmissin Ve Umarim Sesini Duyurmak Istedigin Insanlara Ulastirmissindir..
Istanbulda Azimsanmayacak Kadar Sivasli Ve Sivassporlu Var Umarim Sizin Maclarinizada Ragbet Gösterirler Ve Yürekten Yürege Kurulan Köprüleri Gözler Önüne Sererler Bizler Uzaktayiz Elimizden Birseyler Gelse Lafi Bile Olmaz Bilmelisiniz..
Ayrica Bizi Orada Tezahurat Etmenizde Büyük Jest Siz Bizleri Unutmadikca Sizlerde Bizim Hep Aklimizda Olacaksiniz Unutmayin...

Spor Sevgi Baris KARDESLIKTIR :-)

Saygilarimla...

orhan058
11.12.2006, 12:01
İnşallah kardeş takımımız üsküdar anadolu da süper lige çıkar.

Dağcı
22.12.2006, 08:27
.............................. .....O G B M A Y P
10. Anadolu Üsküdar 1908 15 5 3 7 13 19 18

bşk_gölova
25.12.2006, 12:52
sivaslı ve üsküdarlı olmak bir ayrıcalıktır

FurkaN
29.12.2006, 20:28
...............BAŞARILAR...... ......

emir1908
05.01.2007, 12:20
eyvallah sivaslı kardeşlerim abilerimin üsküdarda sivas gibi iyi bir yer gelir inş.ali eren bize gelmiş sivasdan

kral-ÇARŞI
05.01.2007, 12:24
SİZİ ÇOK SEVİRUZU KARDEŞ EN KISA SÜREDE SİZLERİDE SÜPERLİGDE GÖRMEK İSTIYORUZ
ÜSKÜDAR SİVAS EL ELE HEP BERABER ZİRVEYE

sivassss
05.01.2007, 12:28
ÜSKÜDAR ANADOLU'YA SONSUZ BAŞARILAR DİLİYORUM,
ONLARIN BAŞARISI SİVASSPOR'UN BAŞARISIDIR,
ONLARDAN ÇOK KALİTELİ FUTBOLCULARIN GELECEĞİNİ UMUT EDİYORUM...

emir1908
06.01.2007, 12:07
eyvallah çok sağ olun bizde sizi seviyoruz samiyende ve inönüde yanınızdaydık sivası desteklemek için inş.iyi topçular yetişiyor bakalım hocaların görüşüyle alınırlar inşallah takıma

sivassss
06.01.2007, 12:15
eyvallah çok sağ olun bizde sizi seviyoruz samiyende ve inönüde yanınızdaydık sivası desteklemek için inş.iyi topçular yetişiyor bakalım hocaların görüşüyle alınırlar inşallah takıma

SAĞOLASIN KARDEŞ,
BİZDE İMKAN OLDUKÇA SİZİ DESTEKLEMEYE DEVAM EDECEĞİZ,
SİVASSPORUMUZUN BİR KARDEŞ TAKIMI OLMASI ÇOK GÜZEL...

emir1908
19.01.2007, 13:54
21 ocak pazar 13:30 beylerbeyi 75.yıl stadı

Üsküdar anadolu 1908-Gölcükspor

herkes buyursun gelsin

kral-ÇARŞI
19.01.2007, 19:34
BİZDE SİZİ ÇOK SEVİYORUZ KARDEŞ

yigido_furkan
19.01.2007, 20:02
anadolu üsküdara basarılar inş. 100.yılında olabilecegi en iyi yerde olurlar arkanızdayız her zaman

emir1908
20.01.2007, 11:59
eyvallah arkadaşlar sağ olun 1908 gençlik

yigidolar06
09.02.2007, 11:32
ÜSKÜDARA SAHİP CIKALIM DESTEĞE İHTİYACLARI VAR MECNUN BAŞKAN DAN İLGİ BEKLİYORLAR TABİKİ İSTANBULDAKİ SİVASLI TARAFTARLARDA MAÇLARA İLGİLENMELİ DİYE DÜŞÜNÜYORUM

emir1908
15.02.2007, 16:15
cok zor gunler gecırdıgımız dogrudur kume dusmemek ıcın mucadele edıyoruz stadımız olan beylerbeyı 75,yıl stadıda beylerbeyının oldugundan artık maclarımımızda orda yapamıyoruz süremızmı dolmus ole bırşeyler var maltepe stadında oluyor ıcerdekı maclarımız orayada gıdıyoruz cunki ÜSKÜDARI sevıyoruz

nazimgulturk
15.02.2007, 16:35
her zaman kardeşimizsiniz ölümüne üsküdarlıyız istanbuldayım inşallah bir maçınıza gelicem

OLCAY_58_AKKUS
15.02.2007, 16:38
daha başarılı olursunuz inşallah

sivasli_tufan
15.02.2007, 17:08
allah yardimciniz olsun suanda cok zor durumda uskudar insaallah duzeliler

üsküdar_58
15.02.2007, 18:54
ne mutlu bana hem üsküdarlıyım hemde sivaslı :)

yigido_furkan
15.02.2007, 19:27
üsküdara basarılar su anda durum kötü ama inş. kısa zamnda toparlanır

emir1908
16.02.2007, 19:34
eyvallah arkada;lar maclarada bekleriz her zaman

svssnn
16.02.2007, 19:46
sivas herzaman kardeşlere kucak açmıştır hoş geldiniz

emir1908
17.02.2007, 11:46
eyvallah hosbulduk 1908

emir1908
18.02.2007, 16:38
BUGUN TAKIMIMIZ HAKEMIN TARAFLI KARARLARI VE RAKIBE CALDIGI YANLIS PENALTIYA RAGMEN BERABERLIKLE CIKMAYI BASARDI ILGINC BIR OLAY VARDIKKI POLIS SOYUNMA ODASINA GIRMEK ISTEYEN YONETICILERIMIZE IS OLDU JOP KALDIRDI AMA VURAMADI

mehlibar
26.02.2007, 08:28
üsküdar anadolulular nereye gidiyorsunuz farkındamısınız. Bu defansın topluca tatile çıkarılması gerekiyor.Tatile yanlış adamlar gönderiliyor.

emir1908
26.02.2007, 18:26
yeni hocamiz eski fb l' kemalettin

Engin58
26.02.2007, 18:49
Basarilar dileriz.Saygilarimla...

*58bonn
26.02.2007, 19:32
İYİ RESİM YAKALAMIŞSINIZ BAŞKANIN 3 TAKIMI OLDU...:)

evet yolumuz birlikteliktir nerede sivasli
varsa orada olmaliyiz her alanda basarilar diliyoruz

yigidolar06
27.02.2007, 12:14
yeni hocamiz eski fb l' kemalettin

İNŞALLAH HAYIRLI OLUR SON SIRALAR YAKIŞMIYOR ACELE TOPARLANMALI VEDE YUKARILARA CIKARMALI TAKIMI KEMAL HOCAYA BAŞARILAR

mehlibar
02.03.2007, 12:01
üsküdar anadolunun yönetiminde neler oluyor bilen varsa açıklasın

yigidolar06
18.03.2007, 18:47

SEVGİLİ BAŞKANIMIZ ÜSKÜDARDA NELER OLUYOR LİGİN DİBİNE DEMİR ATMIŞIZ

Anatolia1908
18.03.2007, 18:51
Oncelikle herkeze merhaalar

mecnun baskan bugunde mactaydı .. cok güzel basladıgımız bır macın ardından ılk yarı 1-0 galıp gıttık soyunma odasına
sonrası kabus oldu bıze
1-0 dan 2-1 mac verdık ve macı verdıgımız takım Çorlu evet çorlu lıgın dıbındekı bır takım eger bunu yenemıyorsanız kımı yenceksınız cocuklar :(

macın ılk yarısından kendı cameram ıle cektıgım bır kac vıdeo ..

http://www.youtube.com/watch?v=PzyWg5x3td4

http://www.youtube.com/watch?v=pCzHoPj2AlY

http://www.youtube.com/watch?v=h1iXQnvXvV0

http://www.youtube.com/watch?v=dZkkSRTL_m4

yigidolar06
28.03.2007, 11:26
SEVGİLİ BAŞKANIMIZ ÜSKÜDARDA NELER OLUYOR LİGİN DİBİNE DEMİR ATMIŞIZ

HAYIRLISIYLA BU MACI ALIP LİGDE KALACAZ

mesut_koçak_58
28.03.2007, 11:30
Manavgat-Konya Karayolu'nda, 5 Şubat 2007 tarihinde meydana gelen trafik kazasında ağır yaralanan ve 52 gündür Konya Meram Tıp Fakültesi'nde yaşam mücadelesi veren Manavgatsporlu futbolcu Gökmen Çelik, hayatını kaybetti.
Manavgat'ın yetiştirdiği başarılı sporculardan Gökmen'in ölüm haberi, Manavgat'ta üzüntüyle karşılandı. Gökmen Çelik'in ölüm haberini alan Manavgat'taki ailesi, arkadaşları ve sevenleri gözyaşlarına hakim olamadı. Gökmen'in dün Konya'dan yola çıkan cenazesi, akşam saatlerinde Manavgat'a getirildi. Özel Akdeniz Hastanesi morguna kaldırılan Gökmen Çelik'in cenazesi, yarın Bahçelievler Camii'nde kılılanacak cenaze namazının ardından Kavaklı Mezarlığı'nda toprağa verilecek.
5 Şubat'ta meydana gelen ve Gökmen Çelik'in ağır yaralandığı kazada Gökmen'in futbolcu arkadaşları Önder Baytok ve Hüseyin Öz hayatlarını kaybetmişti.

sadece_58
28.03.2007, 12:06
allah rahmet eylesin yakınlarına allah sabır versin

sivas_kangallı
28.03.2007, 12:09
ailesini allah yardım etsin allah rahmet eylesin....

handsome5867
28.03.2007, 12:44
ALLAH RAHMET EYLESİN ALLAH SABIRLAR VERSİN GERİDE KALANLARA

abircan
28.03.2007, 12:59
allah rahmet eylesin kalanlarına başsağlığı diliyorum

Anatolia1908
29.03.2007, 08:12
Yöneticileri Gözaltına Alınan Minik Futbolcular Maça Çıkamadı

İstanbul'da Minikler Futbol Ligi'nde Beşiktaş ile Üsküdar Anadolu Arasında Bugün Oynanması Gereken Karşılaşma, Üsküdar Anadolu Kulübü Yöneticisinin Maç Saatinde Polis Tarafından Gözaltına Alınması Üzerine İptal Edildi.

İstanbul'da Minikler Futbol Ligi'nde Beşiktaş ile Üsküdar Anadolu arasında bugün oynanması gereken karşılaşma, Üsküdar Anadolu Kulübü yöneticisinin maç saatinde polis tarafından gözaltına alınması üzerine iptal edildi.

Marmara Üniversitesi Anadoluhisarı futbol sahasında oynanması gereken maç için iki takımın futbolcuları sahaya çıktı. Karşılaşmanın hakemi Cüneyt Taner, maçı başlatmaya hazırlanırken saha komiseri Üsküdar Anadolu takımının yedek kulübesinde yetkili bir yöneticisinin olmadığını farketti. Bunun üzerine takım listelerini kontrol eden görevliler, listede adı yazılı Üsküdar Anadolu Kulübü Yöneticisi Cengiz Öztürk'ün yedek kulübesine gelmesini istedi. Fakat, Öztürk'ün maç öncesinde polis tarafından gözaltına alınarak karakola götürüldüğü öğrenildi.

Karşılaşmanın hakemi Cüneyt Taner, Üsküdar Anadolu Minik Takımı'nın başında yetkili bir yöneticinin bulunmaması üzerine talimatlar gereği maçı iptal ettiğini açıkladı.

Maçın iptal edildiğini anlayamayan minik futbolcular, antrenörlerinin talimatlarıyla soyunma odasına gitti. Üsküdar Anadolu'nun minik futbolcuları üzgün bir şekilde servislerine binerken, Beşiktaş'ın minik futbolcuları da kendi aralarında antrenman maçı yaptı.

Anatolia1908
29.03.2007, 08:18
Oynadığı takımlar kadar Televoleler’in de değişmez ismiydi... Zamanında, ‘Tipten kaybediyorum’ itirafını dahi yapan Selim Özer, şu sıralar, Üsküdar Anadolu forması giyiyor. Amacı, maddi kazançtan çok yeni nesile örnek olmak.
11.03.2007

Selim Özer... Şu an Türkiye Ligleri’nde forma giyen en yaşlı profesyonel oyuncular arasında. Gerek fiziği gerekse sahadaki hırsıyla hafızalara kazındı... Bir ara magazinde boy gösterdi. 3 büyüklerde forma giyemedi ama Bursaspor’un unutulmaz ‘Paşa’sı oldu. Trabzon macerasının ardından Malatya, Yozgat, Kocaeli, Mersin gibi takımlarda oynadı. Birçok kişi onun futbolu bıraktığını sanıyor. Ancak işin aslı öyle değil. O hala direniyor... 3. Lig takımlarından Üsküdar Anadolu’da top koşturuyor. Aynı zindelikte ve gençliğinden bir şey yitirmemiş görüntüsüyle. İşte karşınızda renkli kişiliği ve ilginç söylemleriyle Selim:

“Edirnespor, Uzunköprü, Bursa, Trabzon, Malatya, Yozgat, Kocaeli, Mersin gibi takımlarda oynadım. Evliya Çelebi gibi dolaştım. Şu an 3. Lig’de oynuyorum. Bu benim suçum mu? Hayır, değil. Futbolun insanları ne noktaya getirdiğini Türkiye’de herkes biliyor. Ben profesyonel bir oyuncuyum beni istemiyorlarsa o yerde kalamam. Hoca ve kulüp memnun olmazsa çeker giderim. Bu profesyonel bir iş, neticede kimseye alınmam. Eskiden insanlar, çocuklarının futbolcu olmasını istemezdi. Ancak futbol endüstrisinin gelişmesiyle aileler buradaki getirinin farkına vardı ve çocuklarını bu yöne itmeye başladı. Ben burada genç kardeşlerimize bazı şeyler aşılamaya çalışıyorum. Onlar benim için birer öğrenci gibi. Onlarla olmak çok hoşuma gidiyor, gençliğimi buluyorum o arkadaşlarda. Hala bana hayretle bakıyorlar ve ‘abi bu enerjiyi nereden buluyorsun’ diyorlar... Onlardan bir tane bile başarılı bir futbolcu çıkarabilirsem ne mutlu bana. 3. Lig’de forma giymemdeki ana etken bu.

‘Milne müthiş bir örnek’
Bijediç, Giray Bulak, Rasim Kara, Ziya Doğan gibi birçok değerli hocayla çalıştım. Ama Gordon Milne’in yeri başkadır. O benim idolüm. Hepsinden bir şeyler aldım ancak Gordon müthiş bir örnek. Bu teknik adamların hepsinin çalışma programlarını not tuttum. Gordon Milne’in unutamadığım bir lafı vardır. Oyunculara hep derdi ki, ‘siz bana disiplinliyim diye sürekli tavır alıyorsunuz. Ama yanlış yapıyorsunuz. Ancak benim hayatım mükemmel gidiyor. Çünkü ben disiplinden hiç taviz vermedim. Eğer siz de başarı istiyorsanız disiplinle arkadaş olmanız gerekir’ Onun dediklerini hep yapmaya çalıştım. Bana 1 sene boyunca bana ‘kayarak top alma’ dedi. Söylediklerini yerine getirdim ve çok şey kazandım.

‘Çok iyi bir hoca olacağım’
Maçlarımıza 300-500 kişi geliyor. Ama bu durumu hiç garipsemiyorum. Büyük kalabalıklar önünde oynadım ama ben oradan geldim zaten. Ben toprak sahaları biçerek geldim. Bulunduğum yerden neden gücenip, çekineyim ki. Geldiğim yere geri döndüm, ne güzel. Bir laf vardır ağaca çıkarken dallarını kırmayacaksın diye. Ben de tırmanırken, ağacın dallarını kırmadım, sonra da dallara basarak rahat rahat aşağı indim. Allah izin verirse teknik direktörlüğüme de en aşağıdan başlayacağım, yavaş yavaş yukarı tırmanacağım. Şu an diplomamı aldım. Teknik direktörlük çok ciddi bir iş. 24-25 kişiden sorumlu olacaksınız. Ama futbolcuyken antrenman bitti diyip, dinlenmeye gidebiliyorsunuz. Antrenörün işi hiçbir zaman bitmez, rakibi izleyecek, analiz edecek her şeyden sorumlu olacak. Yani dükkanın patronu. Ama ben çok iyi bir teknik direktör olacağım. Bunu çok iddialı bir biçimde söylüyorum.

‘Herkes konuşur, kimse bilmez’
Hiçbir zaman çizgimden şaşmadım. İnsanlar Selim Özer hakkında çok şey konuşabilir ama hiçbir zaman beni gerçek anlamda tanıyamazlar. Beni bilmeleri için Selim Özer’in içine girmeleri gerekir. Saha içinde çok agresif bir oyuncu olabilirim. Gençliğimizde yaptığımız birçok hata var ama gençleri bu hatalardan uzak tutmaya çalışıyoruz. Onlara hep futbol sevgisini, hocaya saygıyı, arkadaşlığı aşılamaya çalışıyorum. 26-27 yaşıma kadar hiçbir şey kazanamadım. Ama kopmayı pek düşünmedim. Çünkü bende futbol sevgisi çok büyük. Babam beni 11 yaşımda Fenerbahçe futbol okuluna götürdü. 6 yıl boyunca 1 kez bile formasını giymedim. Bostancı Sanayi sitesinde arabanın altına yatardım, idmanı gider-gelir tekrar arabanın altına girerdim. Ben böyle büyüdüm. Fakir bir ailenin çocuğuyum. Kendi kendime Allah’ım acaba Ünal hoca, (şimdi rahmetli oldu) ne zaman ‘formanı giy sahaya çık’ diyecek diye beklerdim. Ancak ne oldu sonradan? ‘Selim gel’ dedi. ‘Seni Tekirdağ’da bir amatör takıma gönderiyorum’ dedi. Orada başarılı oldum ve ardından yükselişim başladı. Allah önümü açtı ve bir şekilde bir yerlere geldim. 6 sene forma yüzü görmedim ama hala Allah razı olsun dedim.

‘Aurelio olayı fiyaskodur’
İnsanlar bana hala ilgi gösteriyor. Maçlarda ‘aaa bu Bursalı Selim değil mi?’ diye soruyorlar. Ailemle gittiğim her yerde insanların bana davetkar tavırda bulunması büyük mutluluk veriyor. İmajım, top sakalım onlara beni hatırlatıyor. Yıllardır aynı görüntüde bulunmamın sebebi benim bir arayış içinde olmamamdan kaynaklanıyor. Arayış içinde olan insanlar fiziki değişiklik yaparlar. Ben buyum. Ama belki teknik direktör olduğumda saçlarımı biraz kısaltacağım. Şu an 39 yaşındayım. Ama fizik olarak 5 sene daha oynayabilecek kapasitedeyim. Şu an bir Süper Lig ekibinde çok rahat forma giyebilirim. Aslında Türkiye’de futbol oynamak en kolay şey, insanlarla uğraşmak çok zor.
Milli takımdaki jenerasyon bittiği zaman çok zorlanacağız diye düşünmüştüm. Dediğim çıktı. Aurelio A Milli Takım’da oynuyor. Bu bizim ayıbımızdır. Kimse yanlış anlamasın bana göre Aurelio çok iyi bir futbolcu ancak 70 milyon nüfusa sahip bir ülkede Ay-Yıldızlı formayı giyecek bir ön libero bulamıyorsak, bu büyük bir fiyaskodur. Ne kadar üzücü bir olay bu. Böyle bir savaş veremiyoruz. Çünkü böyle bir futbolcu topluluğu yok.

‘Yerimde saymak zorunda kaldım’
Geçmişe dönük bir kırgınlığım var. Çoğu insana bozuğum. Telefonda abicim, dayıcığım diyemedim. Belki de ondan bazı yerlere gelemedim. Ama benim vitrinim sahadır. Nasıl bir ceketi koyarsınız vitrine ben de sahadaki görüntümle değerimi bulurum. İşim orada biter. Dış güçlerle işim yok. Futbolcuyum, menacer değilim, kimsenin yalakalığını da yapamam. Mutlu muyum? Allah’ıma çok şükür çok mutluyum. Çok güzel bir aile yaşantım var. 1995-1996 sezonunda Fenerbahçe’ye 3 milyon dolarlık bonservis bedeli yüzümden gidemedim. Kaldı ki, ben Fenerbahçe’nin Uche ve Högh’den oluşan kimilerine göre gelmiş geçmiş en iyi savunma düzeninin içine gidecektim. Türkiye’de geriden topu benim kadar oyuna iyi sokan oyuncu yoktu. Ama hep yerimde saymak zorunda kaldım. Ali Şen bana hep ‘çıkış yapıp, bonservisinin pahalılığı yüzünden alamadığım tek oyuncu sensin. Seni bir türlü yukarılarda göremedim’ derdi.Futbolculara büyük takımlarda sabredilmiyor. Ben Trabzon’da 1.5 yıl forma giydim, gerçekten çok zordu. Büyük takımlardaki yabancı savunmacılar tabiki iyi oynar. İyi bir bir orta sahanın gerisinde ben de oynarım. Galatasaray’da Popescu sağ ayağını bağlayıp, oynadı. Niye? Çünkü ön taraf çok iyiydi.

‘Amokachi beni çok zorlardı’
Süper Lig’de oynadığım dönemde Amokachi beni çok zorlardı. Ha keza Hakan Şükür de öyle. Ama ben zeki bir savunmacıydım. Rakip forvetin 10 dakikada nasıl bir stile sahip olduğunu çözerdim. Ben hep Ertuğrul Sağlam gibi bir santrfora karşı oynamak isterdim. Ona karşı oynarken zorlanmazdım. Hava hakimiyeti iyiydi ama durduğu yerden vururdu, koşmazdı. Benim en sevdiğim şeydi. Yani bir stoper ne ister? rakip beni bozmasın, beni savurmasın yeter ki, statik oynasın. Ancak hiçbir zaman hiç kimseyi futbolcu olmak için kendime örnek almadım. Aslında ben askerden geldikten sonra futbolu bıraktım. Amacım Fransa’ya amcamların yanına gidip, hayatıma ona göre yön vermekti. Bir idolüm yoktu. İsimler üzerinde çok durmazdım.

‘Şimdi bile yumruk şov yaparım’
Televole dönemi televizyonlarda yer aldım. O bir furyaydı. Ama bunda herhangi bir yanlışlık görmüyorum. Keşke yapmasaydım da demiyorum. Bak ne güzel hâlâ hatırlıyorsunuz. Bazıları bana hala diyor ki ‘sen Raga Oktay’la çıkmıştın, hatırlıyorum’ bu benim çok hoşuma gidiyor. Kötü bir şey yüz kızartıcı bir hareket yaptığımı sanmıyorum. Sıcak bir insanım, kimseden kaçmam. 10-15 sene önce hiçbir şeyim yoktu. Hanımın elinde bir bavul benim elimde bir bavul ve bu günlere geldim. Mütevaziliğimi yaşıyorum ve öyle devam ediyorum. Bursaspor’un benim için yeri çok başka. Karlsruhe maçını hayatımın sonuna kadar unutamam. Edirne’den Bursa’ya gelişimi unutamam. Bana Bursa tribünleri ‘paşa’ diye seslenirdi. Bazıları ‘seyirciyle muhatap olmaya ne gerek var. Dön git, ağır yap’ diye düşünüyorlar. Hadi canım kime ağır yapıyorsun? Sen kimsin, nerden geldin. Dön arkana bir bak. O seyirciyle sen buradasın. Şimdi olsa yine yumruk şov yaparım. Doğalım ben. Ben buyum. 18’imde de buydum, 39’umda da buyum.

‘Hep bana hep bana yok’
Bursaspor seyircisi beni çok seviyordu ama deplasmana gittiğimizde de en çok tepkiyi gören oyuncu bendim. Beşiktaş’la oynuyoruz, İnönü’ye çıktık. Bütün stat ‘hop hop Selim, top Selim’ diye bağırıyor. Bağırsınlar. Ben de orkestra şefi gibi onları ellerimle yönetmeye çalıştım. Öyle davrandıkça onlar daha çok bağırdı. Amaçları beni kızdırmaktı. Fakat beceremediler, ben daha çok stres attım. Bu, işin rengi ve beni daha çok motive ediyor. Ters tepmesi belki beni maçın yıldızı yapıyor. İstikrarlı bir oyuncuydum. Benim hala alkolüm yok sigaram yok, gece hayatım var ama gerektiği kadar. Çok ender zamanlarda alkol kullanırım. Futboldan kazandığım için Allah’a şükürler olsun derim. Trilyonlarım yok. Yükümlü olduğum 5 ailem var. Annem, babam, eşimin ailesi, akrabalarım ve çevrenizde yardıma muhtaç insanlar oluyor. Hep bana hep bana yok. Ölümlü dünyadayız. Bankada paralar yatsın ama çevrendeki insanlar aç. Böyle bir durumu kabul etmiyorum. Jeep’e binmem de Şahin’e binerim. Çok mu önemli. En fazla ‘Selim, Şahin’e biniyor’ derler. Sezon sonu kesin bırakmaya kararlıyım. Ama hayat nelere kadir bilemezsin. Belki çok iyi kafama yatan cazip bir teklif gelirse devam edebilirim. Çocuklar bana ‘abi ben senin resimlerini biriktirip, sokakta onlarla kart oynuyordum’ diyor. Benim için de öyleydi. Hakan Şükür’le milli takımda oynamak benim için gurur vericiydi. Hayallerimi bile süslemezdi. Ama ne oldu, Şifo Mehmet ile Oğuz abi ile milli forma altında ter döktüm. En iyi jenerasyonla birlikte oynadım. O günleri unutamam.

‘O maçı unutamam’
Trabzonspor formasıyla Bursa’ya maça gittik. Ben o kadar alışmışım ki, maç öncesi yanlışlıkla Bursaspor’un soyunma odasına girdim. Herkes, bana “Abi sen nereye geldin, senin burada ne işin var?” diye şaşkın bakışlar arasında sorular sordu. Bir an duraksadım ve yanlış yerde olduğumu anladım. Şaşırmış gibi yapıp, “Arkadaşlar size başarı dilemeye geldim” dedim. Maç çok çekişmeli geçti. 90’da Ünal ağbi frikikten attı, biz kazandık. Ancak soyunma odasına gittiğimizde ben hüngür hüngür ağladım. Çok değişik bir duyguydu. Futbol hayatımda böyle az maç yaşadım.

Röportaj: Kaan BORA
Fotoğraf: Murat AKBAŞ
http://fanatik.ekolay.net/fanatik/yeni/Futbol/HaberDetay.aspx?hId=435190

yigidolar06
29.03.2007, 12:43
SELİM BİRADER İNŞALLAH FUTBOL HAYATIN ÜSKÜDARI LİGDE BIRAKARAK BİTİRİRSİN SİZLERİN BU ÜSTÜN BAŞARISINI AYAKTA ALKIŞLIYORUM

üsküdar_58
29.03.2007, 13:03
inşallah üsküdarı daha iyi yerlerde görürüz

Anatolia1908
29.03.2007, 20:28
inşallah üsküdarı daha iyi yerlerde görürüz

üsküdardan mısın yigido dostum ?

Ss--58--Ss
29.03.2007, 21:13
HELAL OLSUN ÜSKÜDAR ANADOLU SANADA BU YAKISIR;)

üsküdar_58
29.03.2007, 21:24
QUOTE=Anatolia1908;205188]üsküdardan mısın yigido dostum ?[/QUOTE]

evet doğma büyüme üsküdarlıyım :)

Anatolia1908
29.03.2007, 22:23
pazar gunu beledıyenın onunde gorusruz ozaman kardesım sıvas formanı atkını tak gel maca .. 12 de otobusler beledıyenın onunde olcak kardesım forma ytada sivas atkını takarsan senı tanımamda agırlamamda dahada yardımcı olursun bana .. kal saglıcakla

myway
29.03.2007, 23:53
Hadi bakalım zor maç olacak inş. yeneriz...

Anatolia1908
30.03.2007, 10:27
http://uskudarim.org/modules.php?name=News&file=article&sid=140

yigidolar06
30.03.2007, 15:08
pazar gunu beledıyenın onunde gorusruz ozaman kardesım sıvas formanı atkını tak gel maca .. 12 de otobusler beledıyenın onunde olcak kardesım forma ytada sivas atkını takarsan senı tanımamda agırlamamda dahada yardımcı olursun bana .. kal saglıcakla

HAYDİ YİĞİDOLARLAR TAKIMI YANLIZ BIRAKMAYIN ÜSKÜDAR ANADOLU SİVAS IMIZ LİGDE KALACAK TARAFTAR DESTEĞİYLE

üsküdar_58
30.03.2007, 21:44

gelmek isterdim ama ben bayan olduğum için aranızda olamıycam malesef :(
üsküdarımıza başarılar diliyorum

Anatolia1908
31.03.2007, 19:33
peki simdi daha ck duygulandım helal sana.. umarım dualarımız ıle kalıaz bu lıgde TUM SIVASLILARI YARINKI MACA BEKLIYORUZ BELEDIYENIN ONUNDEN DE OTOBUSUMUZ KALKCAK 12.00 de ..

üsküdar_58
31.03.2007, 20:47
peki simdi daha ck duygulandım helal sana.. umarım dualarımız ıle kalıaz bu lıgde TUM SIVASLILARI YARINKI MACA BEKLIYORUZ BELEDIYENIN ONUNDEN DE OTOBUSUMUZ KALKCAK 12.00 de ..
bayanlara yönelik bi taraftar gurubumuz olsa çok güzel olur diye düşünüyorum bunun için bende bişeyler yapmaya çalışıcam elimden geldiğince
yarınki maçta başarılar diliyorum

yigidolar06
01.04.2007, 11:21

inşallah emeklerinizin karşılığını alarak ligde kalır üsküdar anadolu sivasspor

SivasLady
08.04.2007, 16:27
08.04.07
Yıldırım Bosnaspor 0 - 2 Anadolu Üsküdar 1908 Spor

tebrik ediyorum insallah böyle devam eder

yigidomustafa58
08.04.2007, 17:16
emeğe saygılıyız....teşekkürler..

yigido_furkan
08.04.2007, 17:55
helal be Anadolu Üsküdar bide içerdeki maçı alırsa birazda olsa rahatlar

yigidolar06
08.04.2007, 20:05
08.04.07
Yıldırım Bosnaspor 0 - 2 Anadolu Üsküdar 1908 Spor

tebrik ediyorum insallah böyle devam eder

şu an dünyanın en mutlu insanıyım tebrikler haydi YİĞİDO zonguldakdan 3 altın puanla dönmen

serrrkan
08.04.2007, 21:48
başarılar kardeş takım üsküdar.............

Anatolia1908
08.04.2007, 22:30
bugun pek iyi oynamadık ama 82.dk dan sonra gelen goller baya bi rahatlattı hatta 55.dakikalarda kacan bır penaltımız vardı kı akıllara zarar..

kümede kalıcaz insallah istanbulda 2 macımzı kaldı biri 2 hafta sonra kucukcekmece macı Maltepe stadında ! 2.si son macımız KARDES BEYKOZSPORLa ana sayfanızda yer verırsenız bu maclara davet olarak sivaslı takımına sahıp cık dıye gelen olur dıye dusunuyorum ama yınede konu ustun site yonetımının..
Ve ben ınanıyorum kı zonguldaktann da bu takım galıbıyetle donecek

yigidolar06
08.04.2007, 22:39
bugun pek iyi oynamadık ama 82.dk dan sonra gelen goller baya bi rahatlattı hatta 55.dakikalarda kacan bır penaltımız vardı kı akıllara zarar..

kümede kalıcaz insallah istanbulda 2 macımzı kaldı biri 2 hafta sonra kucukcekmece macı Maltepe stadında ! 2.si son macımız KARDES BEYKOZSPORLa ana sayfanızda yer verırsenız bu maclara davet olarak sivaslı takımına sahıp cık dıye gelen olur dıye dusunuyorum ama yınede konu ustun site yonetımının..
Ve ben ınanıyorum kı zonguldaktann da bu takım galıbıyetle donecek
GECEN ZONGULDAKTAYDIM DUALARIM KABUL OLUYOR

Ss--58--Ss
08.04.2007, 23:02

Mecnun başkana ve kendi başkanımıza ÜSKÜDAR ANADOLU atkılarını verip resimlerini cektik

Sizide SİVAS SEN BİZİM KARDEŞİMİZSİN gibi tezahüratlarımızla iyice bir andık

İki başkanda arabasıyla giderken ikisininde omuzlarında hala ÜSKÜDAR atkıları vardı
Biz takımımızı ölümüne destekliyoruz ve yönetim olsun taraftar olsun futbolcusu olsun inanıyoruz.Gerçi futbolcu inanıomu bilmiorum
Sizden,adminlerden istedigim bize kenarda köşede bir yer açarsanız mutlu olacagım
Saygılarımla arkadaşlar
Not:Bu arada bir maçımıza istanbuldai YİGİDOLARIDA bekliyoruz ;)

Engin58
09.04.2007, 00:13
[COLOR="Navy"]Tesekküler desteklerinizden dolayi .Saygilarimla...COLOR]

yigidolar06
09.04.2007, 16:33

BÜYÜK BAŞKANLAR SİZLERE GÜVENİMİZ SONSUZ EN BÜYÜK SİVAS

Anatolia1908
09.04.2007, 18:54
ali başkan diye biri yok ! Futbolcuların tanımadıgı baskan olmaz !

Ali turan goruntu usuluydu klubumuzun suan baskanı yok ve ınanın benım ıcımden baskan olarak ne zamandır SONMEZ abi geçiyor ama soz yukseklerın ..

yigidolar06
10.04.2007, 14:10
valla şahşen tanımıyorum SÖNMEZ başkanı ama neden olmasın

altuntas58
10.04.2007, 17:17
üsküdarlı taraftar kardeşlerime özellikledeYİĞİDOLAR ;06 ve ANATOLİA;1908 ayrı ayrı teşekkürlerimi sunar siz sivasspora gönül veren kardeşlerimide üsküdar anadoluya daha samimi yaklaşmanızı beklerim gercekten bu guzide yüz yıllık bir kulubün madiyatada ve maneviyatada ihtiyacı var biz bunun ikisini yapamasakta birni yani manevi olarak desteklemeliyiz eğer bu kulub düşerse inşallah olmaz herkes
bize ne der koskoca bir sivas üsküdar anadoluya sahip cıkamadıda kümeye
düşürdüler demezlermi?istanbuldaki yiğidoları maca diğer illerdeki kardeşlerimide
bu forumlarda manevi desteklerini sürdürmeye davet ediyorum saygılarımla

yigidolar06
10.04.2007, 17:24
üsküdarlı taraftar kardeşlerime özellikledeYİĞİDOLAR ;06 ve ANATOLİA;1908 ayrı ayrı teşekkürlerimi sunar siz sivasspora gönül veren kardeşlerimide üsküdar anadoluya daha samimi yaklaşmanızı beklerim gercekten bu guzide yüz yıllık bir kulubün madiyatada ve maneviyatada ihtiyacı var biz bunun ikisini yapamasakta birni yani manevi olarak desteklemeliyiz eğer bu kulub düşerse inşallah olmaz herkes
bize ne der koskoca bir sivas üsküdar anadoluya sahip cıkamadıda kümeye
düşürdüler demezlermi?istanbuldaki yiğidoları maca diğer illerdeki kardeşlerimide
bu forumlarda manevi desteklerini sürdürmeye davet ediyorum saygılarımla

TEŞEKKÜRLER İNAN GENÇ KUŞAKTA BİZİM GİBİ DÜŞÜNÜYORLARDIR ÇOĞUNUNDA HABERLERİ BİLE YOK. İYİ TANITAMADIK VEDE KABULLENEMEDİK ÜSKÜDAR ANADOLU SİVASSPORU SAYGILARIMLA

Anatolia1908
10.04.2007, 19:05
altuntas kardes saol temennılerın ıcın .. dikkatımı ceken bırsey oldu ımzan da uskudarlı yıgıdo yazıyor kardesım pekı sen maclara gelıomusun geldın mı ? merak ettım de geldıgınde neelr dusundu gerek bızım gerek takım hakkında

yigidolar06
11.04.2007, 17:24
üsküdarda yaşayan sivaslılar takımınıza sahip cıkın lütfen

Anatolia1908
14.04.2007, 17:35
Üsküdar ın macına gelmeyen kardesler lütfen bu topıcın ilk 3 - 4 sayfasını okuyunn biz sizin derbi maclarınıza bile geldik son 3 macımız bu hafta zonguldak ondan sonra kucukcekmece macı maltepe stadında, sonra beykoz macı beykozda ilgi gostermenızı ıstıyoruz en azından son maclara bu takım hepımızın...

zaralım 58
14.04.2007, 20:33
üsküdar anadolu bizim kardeşimizdir ona sahip çıkmalıyız bu arada maçlarını beylerbeyi stadında mı oynuyor boğaziçi köprüsünün alt kısmındaki stad mı??

yigidolar06
14.04.2007, 20:46
üsküdar anadolu bizim kardeşimizdir ona sahip çıkmalıyız bu arada maçlarını beylerbeyi stadında mı oynuyor boğaziçi köprüsünün alt kısmındaki stad mı??

maltepe stadında oynuyormuş küçükçekmece macını maltepede beykoz macınıda beykozda

yigidolar06
15.04.2007, 18:51
Üsküdar ın macına gelmeyen kardesler lütfen bu topıcın ilk 3 - 4 sayfasını okuyunn biz sizin derbi maclarınıza bile geldik son 3 macımız bu hafta zonguldak ondan sonra kucukcekmece macı maltepe stadında, sonra beykoz macı beykozda ilgi gostermenızı ıstıyoruz en azından son maclara bu takım hepımızın...

benden bu kadar muratcım gerisi sizlere kaldı başarınızın devamı dileğiyle

Anatolia1908
15.04.2007, 18:55
saol abi ..

Allah buyuk..

el ele verelım seneye boyle olmasın

emir1908
15.04.2007, 19:02
ALLAHIN İZNİYLE OMUZ OMUZA VERİP ÜSKÜDAR VE SİVASI HAKETTİĞİ YERLERE GETİRECEĞİZ

yigidolar06
15.04.2007, 19:04
ALLAHIN İZNİYLE OMUZ OMUZA VERİP ÜSKÜDAR VE SİVASI HAKETTİĞİ YERLERE GETİRECEĞİZ

inşallah seneye şampiyon takım üsküdar olacak

Anatolia1908
18.04.2007, 20:58
abiler kardesler ablalar

takımın son ıdman goruntulerı ve daha oncesı videosunu ızlemek ıcın

Youtube de üsküdarspor diye aratmanız yeterlidir..

emir1908
11.05.2007, 22:25
www.uskudaranadolu.com hizmete girmiştir tüm sivaslı abileri kardeşleri bekleriz

Anatolia1908
11.05.2007, 23:36
uzun süredir yayından kaldırdıgımız web sıtemız yenı arayuzu ıle sızlerle suan sadece forum yayını vermekteyız ancak calısmalarımız devam etmekte...

www.uskudaranadolu.com herkesi tüm sivaslı kardeslerımızı hemserılerımızı beklıyoruz..

BU ARADA HURDOGAN GAZETESINDE SALIHDEN SERDARDAN GOKHANDAN MAHMUTTAN BAHSETMIS 4 ü de SÜPER KİŞİLİKTE SAYGILI insanlar haftanın 2 gunu yanlarına ugruyorduk biz ÜSKÜDARLILAR OLARAK ONLARI HIC YALNIZ BIRAKMADIK BURDA gercekten süpr insanlar sivasspor halkına sivasa bole insanlar yetıstırdıklerı ıcın tesekkur edıyorum sahsım adına .. SENEYE HERSEY DAHA GUZEL OLUCAK .

Ss--58--Ss
12.05.2007, 00:33

ALT YAPIDAKI TAKIMLARIMIZA DESTEK VERMELIYIZ;) ;) ;)

gago10
18.05.2007, 22:57
ARKADAŞLAR 3.LİGDE ÜSKÜDARDAN BAŞKA TAKIM YOKMU BU SENE FIRTINA GİBİ ESEN Bİ GAZİOSMANPAŞA VAR AVRUPADA BİLE HATIRI SAYILIR PUANLA ŞAMPİYON OLDU VE 2.LİGE DOĞRU YAVAŞ YAVAŞ İLERLİOR BENCE G.O.P BU SENE SÜPERRDİ ONDAN BAHSETMEMEK SAYGISIZLIK OLUR BENCE!

emir1908
19.05.2007, 01:19
Arkadasim Bu takimda seninde takimin sen sivasli deilmisin kkendi takimindn once baska takmi konusacaksan eyv ac topici konus gop sampiyon oldu evet ama arkalarinda muthis sponsor ve belediye destegi mevcut 1 lig topcularindan kurlu bir takimdi bizim uskudarimizin ise yas ortalamasi 20 ve cogu yeni professsiyon olmus futbolculardi 2 sene daha oynasalar bu takimi cikaricak cocuklardi hepsi hepsi piril piril genclerdi hepsi birbirine taraftarina gonulle bagliydi kumede kalmaya inandilar basardilar sampiyonlugada inandiktan sonra yapamaycaklarini sanmiyorum saygilarimla

SivasLady
19.05.2007, 02:12
ARKADAŞLAR 3.LİGDE ÜSKÜDARDAN BAŞKA TAKIM YOKMU BU SENE FIRTINA GİBİ ESEN Bİ GAZİOSMANPAŞA VAR AVRUPADA BİLE HATIRI SAYILIR PUANLA ŞAMPİYON OLDU VE 2.LİGE DOĞRU YAVAŞ YAVAŞ İLERLİOR BENCE G.O.P BU SENE SÜPERRDİ ONDAN BAHSETMEMEK SAYGISIZLIK OLUR BENCE!

sitede yenisin öncekileri okumani tavsiye ederim
biz burda her hangi bir takimdan bahsetmiyoruz ki saygisizlik olsun
Üsküdar Anadolu`yu yönetim secti ve bunlarda bizden bir parca oldu
bizim kardes takimimiz, onlari sonuna kadar destekliyoruz
futbolculari cok yetenekli düsme tehlikesindeyken varini yokunu koyup basarmayi bildiler
insallah önümüzdeki sezon cok daha iyi basarilar elde edecekler

gago10
19.05.2007, 22:17
SİTEDE YENİ OLMAM BİR ŞEY İFADE ETMEZ BU KDR SAÇMA BİR LAF OLMAZ SİTEDE YENİ OLABİLİRİM!!!BU BİŞİ BİLMİORUM ANLAMINA GELMEZ!!O KDR SAÇMA Bİ LAF ETMİŞSİNKİİİ (sivasspor.com da yeniler konuşmaz diye bi kuralınız varsa?)

GuNaY
19.05.2007, 22:21
SİTEDE YENİ OLMAM BİR ŞEY İFADE ETMEZ BU KDR SAÇMA BİR LAF OLMAZ SİTEDE YENİ OLABİLİRİM!!!BU BİŞİ BİLMİORUM ANLAMINA GELMEZ!!O KDR SAÇMA Bİ LAF ETMİŞSİNKİİİ (sivasspor.com da yeniler konuşmaz diye bi kuralınız varsa?)

Forumları biraz daha dikkatli okursan açılan farklı takımların konularını o takımdaki arkadaşların açtığını görürsün,
Goptan herhangi bir arkadaş buraya gelip kendi konusunu açabilir, bizlerde gereken ilgiyi gösteririz,
Takdir edilecek onlarca takım var, bunu biz değil o takım taraftarlarının kendisinin yapması takımlarının başarılarını farklı platformlarda göstermeleri gerekmektedir.

yigidolar06
20.05.2007, 11:11
SİTEDE YENİ OLMAM BİR ŞEY İFADE ETMEZ BU KDR SAÇMA BİR LAF OLMAZ SİTEDE YENİ OLABİLİRİM!!!BU BİŞİ BİLMİORUM ANLAMINA GELMEZ!!O KDR SAÇMA Bİ LAF ETMİŞSİNKİİİ (sivasspor.com da yeniler konuşmaz diye bi kuralınız varsa?) ARAMIZA HOŞ GELDİN ÜSKÜDAR ANADOLU SİVASSPOR LULAR OLARAK G O P 2 LİGDE BAŞARILAR DİLERİZ

Anatolia1908
24.05.2007, 11:46
www.uskudaranadolu.com

ÜSKÜDARIMIZN SITESI ACILDI ARKADASLAR DESTEK BEKLIYORUZ

SAYGILAR

mesut_tncsvs
24.05.2007, 21:19
ÜSKÜDAR ANADOLU ŞUAN RESMEN SİVASSPORUN DİMİ

HAYIRLI UGURLU OLSUN

Anatolia1908
25.05.2007, 10:10
üsküdar anadolu adına 100.yıl amblemi yapana yapılan amblemın yer alacagı sınırlı sayıda uretılecek olan 100.yıl atkısı kendı tarafımdan hedıye edılecektır..(amblemin anket sıstemı ıle 100.yıl amblemı secıldıgı takdırde ..)

SAYGILAR MURAT DILEK

Anatolia1908
28.05.2007, 09:35
önümüzdeki sezon sizden istegimiz olucak futbolcuların cogu sıvastan gelıyor bılıyorsunuz hepsi trıbunlerde sızlerı arıyor soruyor neden gelmıyorlar dıyorlar ..

Ufakta olsa onların gonullerını her mac ferah tutmak için onlara her mac asacagımız

SİVASLILAR SIZINLE
SİVASLILAR PILOT TAKIMINA BASARILAR DILER
vs.. bunun gıbı onlara yanlarında oldugunuzu gosterıcek pankart hazırlayalım inanın kendılerını ck yalnız hıssedıyorlar ..

Böyle bir pankart yaptırdıgınız taktırde bence ruhen bıraz daha rahatlıcaklar ve söz veriourum oldugum her macta ben asıcam o pankartı ..

YETERKİ RAHAT OLSUNLAR

Engin58
28.05.2007, 09:57
Hayirli ugurlu olsun basarililar dileriz.Saygilarimla...

Anatolia1908
01.06.2007, 11:53
sınırlı sayıdaki 100.yıl atkılarının ılk postası çıkmıştır.. 2.posta ve son posta 15 gün içerisinde verilen miktar üzerinden değişik yeni bir tasarım ile basılacaktır..
ayrıntılı bilgi için
www.uskudaranadolu.com sitemizin forum sayfasında organızasyonlar bölümünden ulaşabilirsiniz

üsttekı ince atkı alttakı çift kat kışlık atkı

http://img503.imageshack.us/img503/8827/image168ug4.jpg (http://imageshack.us)

Dark Force
01.06.2007, 12:41
Üsküdar anadolu klübüne başarılar...

myway
01.06.2007, 13:05
önümüzdeki sezon sizden istegimiz olucak futbolcuların cogu sıvastan gelıyor bılıyorsunuz hepsi trıbunlerde sızlerı arıyor soruyor neden gelmıyorlar dıyorlar ..

Ufakta olsa onların gonullerını her mac ferah tutmak için onlara her mac asacagımız

SİVASLILAR SIZINLE
SİVASLILAR PILOT TAKIMINA BASARILAR DILER
vs.. bunun gıbı onlara yanlarında oldugunuzu gosterıcek pankart hazırlayalım inanın kendılerını ck yalnız hıssedıyorlar ..

Böyle bir pankart yaptırdıgınız taktırde bence ruhen bıraz daha rahatlıcaklar ve söz veriourum oldugum her macta ben asıcam o pankartı ..

YETERKİ RAHAT OLSUNLAR

Takımımıza burda sahip çıktığın için teşekkürler gardaşım.;)

İnşallah önümüzdeki sezon 99 yıllık tarihi çınar hakettiği değeri görür....

Anatolia1908
01.06.2007, 13:25
aslen trabzonluyum trabzon trıbununu de kovalayanlardanım Çılgınlar grubu istanbul temsılcılerındenımde..
ama üsküdar ıcın yaparım bırcok seyı bılen tanıyan bılır benı kardesım.. yazdıklarımın hala arkasındayım .
bu ınsanların sızlere ıhtıyacı var

Anatolia1908
01.06.2007, 19:13
http://img383.imageshack.us/img383/135/01062007945bp4.jpg (http://imageshack.us)

Anatolia1908
01.06.2007, 23:18
http://img482.imageshack.us/img482/4259/02062007951bn6.jpg (http://imageshack.us)

volcano
02.06.2007, 09:40
sevgili kardeşim biz ümraniyeliler olarak zaten sizlerin yanınızdayız e birde ssivassporumuzda söz konusu ise şunu bilin daima yanınızdayız

Anatolia1908
02.06.2007, 09:43
volcano ümranıye nın neresınden ?
umranıyelıler olarak demıssın ama bı hacı abı geldı bu tufan kardes geldı bı murat reıs geldı bıde eskıden bızım trıbunde olan sımdı askerde gecen ugurladık CIngene ömer geldı bu sene umranıyeden 1 macımıza ?
cıkaramadım senı ?

Anatolia1908
16.06.2007, 10:27
http://img101.imageshack.us/img101/2064/160620071154aw8.jpg (http://imageshack.us)

mermer yusuf
17.06.2007, 12:44
ÇOCUK KARDEŞİNMİ.ÜSKÜDAR ANADOLULU VE TARBZONSPORLU.NE GÜZEL BİR RESİM.ÖRNEK OLSUN.

emir1908
20.06.2007, 11:59
http://img220.imageshack.us/img220/2011/adszjo6.png (http://imageshack.us)

emir1908
20.06.2007, 23:17
Bu haberden hmn sonraki gün haberi

http://img525.imageshack.us/img525/3116/ahmetpl0.png (http://imageshack.us)

ceza_tolga_rep
20.06.2007, 23:32
bi arallar kaleci orkun uşak da üsküdarda koşmuş...........

emir1908
20.06.2007, 23:36
orkun bizde oynadı dogru 1908

Anatolia1908
20.06.2007, 23:44
yanılmıyor isem 2000-2001 ya da 2001*2002 sezonunda bizde oynadı ..

emir1908
04.07.2007, 00:49
Kral körfezde

Üsküdar Anadolu'nun yıldızını alan Kocaeli, Hakan Çimen'e de 1 yıllık imza attırdı. Sergen Yalçın ile görüşmeler sürüyor.

Yeni sezonda Turkcell Süper Lig'e çıkmayı hedefleyen Kocaelispor, transfere bir türlü doymak bilmiyor. Alanyaspor'dan Semavi, Sivasspor'dan Serdar Topraktepe, İnegölspor'dan Muharrem, İstanbulspor'dan Behram ve Pazarspor'dan Kılıçaslan'ı transfer eden Körfez ekibi, şimdi de geçtiğimiz sezon Üsküdar
Anadolu'da ikinci yarıda oynayan ve 10 gol atmayı başaran Gürkan'ı renklerine dahil etti.

10 gol atmıs biz görmedik 2 metre boyuyla bir kafa topu alamadı ama hayırlı sı olsun inş.klübe para kazandırmıstır

alico58_58
04.07.2007, 07:27
ya gago10 sen ne mezunusun ya sana kötü bişey söyleyen yok okumadan yorum yapma...demek istiyorlar sana madem okadar g.o.p hayranısın sende onunla ilgili bir haber aç düşüncelerini söyle yazan yazar zaten...hadi bakalım..burda kimseylede tartoşmaya girme böyle şeyler yüzünden...

TRAPER
04.07.2007, 12:34
http://www.youtube.com/watch?v=gwKQhgjmcfI vallaha duygulandırıyo adamı

emir1908
04.07.2007, 13:59
Bende her izlediğimde duygulanıyorum

albina58
04.07.2007, 19:09
Hakan ÇİMEN'in kocaeliye transfer olması biraz anadolu için handikap oldu.Umarım bu açığı teknik kadronun öngördüğü doğrultuda doldurulur.
Bence degerli oyuncuları takımda tutarak,hedeflere ulaşmak daha doğru olurdu.Yine yönetimin bir bildiği vardır diyerek transferde başarılar diliyorum.

emir1908
04.07.2007, 21:13
Hakan çimen değil bizden giden gürkan demirci gittti

ZYYZ
04.07.2007, 23:51
Arkadaslar Üsküdarın yapmıs olduğu transferlerle ilgili bilgi verebilir misiniz?

emir1908
05.07.2007, 10:52
daha hiçbir transfer yok bekliyoruz

Anatolia1908
06.07.2007, 18:35
sanırım başkan bellı oldu

HAKAN ERDEMIR

kendısını sahsen tanımayız ama sıvasspor umuzda yonetıcıymıs sanırım?

bildiginiz bilgileri aktarırsanız tanımamızda yardımcı olursunuz _?

emir1908
06.07.2007, 18:35
Klübümüzün Yeni Başkanı Sivasspor Yönetiminden de Tanınan Hakan Erdemir Olmuş Hayırlı olsun

yigido_furkan
06.07.2007, 19:46
hayırlı olsun inş. Üsküdar amacına ulasır ve 100. yılında 2.lige yükselir

emir1908
06.07.2007, 20:06
bilgisi olan arkadaşlar baskanmız hakkında bilgi verirse sevinirim

emir1908
28.07.2007, 16:20
Eyüpspordan kaptanları Ertuğrul Gölcükspordan Apdullah Pendikspordan Soner Sivasspordan Atacan Kayseriden Taner İstanbulspordan Güney Ve Kaleci Mehmete imza atırdık hayırlı olsun

yigidolar06
28.07.2007, 16:24
haydi hayırlı olsun bu sene şampiyon olacağız

emir1908
28.07.2007, 23:13
Abdullah KılıçMevkii:Kaleci
Doğum Yeri : BURSA
Doğum Tarihi : 8 Ağustos 1972
Geldiği Takım:Gölcükspor
Oynadıgı Taıkımlar:Mudanyaspor,Bursaspo r,Mustafa Kemalpaşaspor,Bursaspor,Denizl ispor,Bursaspor,Denizlispor,Mu stafa KemalPaşaspor,Oyak Renault,Gölcükspor

Bilgi:oyuncu 1 lig görmüş tecrubeli bir kaleci U-21 Milli Takımda 1 Maç oynamıs

Taner Yılmaz
Mevkii:Fovet
Doğum Yeri : ŞARKIŞLA
Doğum Tarihi : 11 Ocak 1988
Geldiği Takım Kayserispor
Oynadığı Takımlar:Kayserispor,Sivasspor
Genç Bir Oyuncu Bakalım Bu formanın yükünü Kaldırabilecekmi

Atacan Şahin
Mevki:Defans
Doğum Yeri : TEKMAN
Doğum Tarihi : 20 Nisan 1989
Geldiği Takım:Sivasspor
Oynadığı Takımlar:Fenerbahçe,Eyüpspor,S ivasspor
Genç Oyuncu Bakalım Neler Yapabilicek

ErtuğruL Yiğit(Sanırım Bu Adam)
Mevki:Orta Saha
Doğum Yeri : İSTANBUL
Doğum Tarihi : 14 Ağustos 1973
Geldiği Takım:Pazarspor
Oynadığı Takımlar:Büyükşehir bld,Eyüpspor,Nişantaşıspor,Tep ecikBld,F.Karagümrük,Darıca,Te krar Eyüp,Zeytinburnu,Akseki Aroma,Denizli Bld ve Pazarspor
Eyüpün Efsane Kaptanı Yaşlı Ama tecrubesi büyük faydalı olabilir abilik yapabilir
3 ligde 226 maçta 45 golü var

Güney Polat
http://img236.imageshack.us/img236/7934/adszpt7.png (http://imageshack.us)
Shot at 2007-07-28
Doğum Yeri : ZARA
Doğum Tarihi : 5 Mayıs 1988
Geldiği Takım:İstanbulspor
Oynadığı Takımlar:İstanbulspor,Bakırköy spor
Genç Futbolcu Görücez Neler Yapıcak

yigido_furkan
29.07.2007, 00:16
hayrılı olur inş. Anadolu Üsküdarı artık 2.ligte görmek istiyoruz cünkü bunu taraftarıyla olsun kulup gecmisiyle olsun hak ediyo

emir1908
30.07.2007, 00:00
Abdullah KılıçMevkii:Kaleci
Doğum Yeri : BURSA
Doğum Tarihi : 8 Ağustos 1972
Geldiği Takım:Gölcükspor
Oynadıgı Taıkımlar:Mudanyaspor,Bursaspo r,Mustafa Kemalpaşaspor,Bursaspor,Denizl ispor,Bursaspor,Denizlispor,Mu stafa KemalPaşaspor,Oyak Renault,Gölcükspor

Bilgi:oyuncu 1 lig görmüş tecrubeli bir kaleci U-21 Milli Takımda 1 Maç oynamıs

Taner Yılmaz
Mevkii:Fovet
Doğum Yeri : ŞARKIŞLA
Doğum Tarihi : 11 Ocak 1988
Geldiği Takım Kayserispor
Oynadığı Takımlar:Kayserispor,Sivasspor
Genç Bir Oyuncu Bakalım Bu formanın yükünü Kaldırabilecekmi

Atacan Şahin
Doğum Yeri : TEKMAN
Doğum Tarihi : 20 Nisan 1989
Oynadığı Takımlar:Fenerbahçe,Eyüpspor,S ivasspor
Genç Oyuncu Bakalım Neler Yapabilicek

ErtuğruL Yiğit(Sanırım Bu Adam)
Mevki:Orta Saha
Doğum Yeri : İSTANBUL
Doğum Tarihi : 14 Ağustos 1973
Geldiği Takım:Pazarspor
Oynadığı Takımlar:Büyükşehir bld,Eyüpspor,Nişantaşıspor,Tep ecikBld,F.Karagümrük,Darıca,Te krar Eyüp,Zeytinburnu,Akseki Aroma,Denizli Bld ve Pazarspor
Eyüpün Efsane Kaptanı Yaşlı Ama tecrubesi büyük faydalı olabilir abilik yapabilir
3 ligde 226 maçta 45 golü var

Güney Polat
http://img236.imageshack.us/img236/7934/adszpt7.png (http://imageshack.us)
Shot at 2007-07-28
Doğum Yeri : ZARA
Doğum Tarihi : 5 Mayıs 1988
Geldiği Takım:İstanbulspor
Oynadığı Takımlar:İstanbulspor,Bakırköy spor
Genç Futbolcu Görücez Neler Yapıcak

Mehmet Doğan
Mevkii:Kaleci
Doğum Yeri : BAKIRKÖY
Doğum Tarihi : 28 Mart 1988
geldiği takım:istanbulspor bakırkoyde gecen sene kralıktıı
Oynadıgı Takımlar:Bahçelievler,Beşiktaş ,İstanbulspor,Bakırköy
http://img236.imageshack.us/img236/5873/mehmetdoganrp2.jpg (http://imageshack.us)
Shot at 2007-07-29

EMRAH AÇİL
Doğum Yeri : BAKIRKÖY
Doğum Tarihi : 1 Ocak 1987
Oynadığı Takımlar:Esenler,Sivasspor

SAMED MAVİŞDoğum Yeri : FATİH
Doğum Tarihi : 27 Ağustos 1988
Oynadığı Takımlar:Beşiktaş,BağlarbaşıBe şiktaş,Çekmeköy,Pendikspor,Siv asspor
Paf liginde 26 Maçta 12 Gol Atmış

emir1908
30.07.2007, 21:55
bugün ki idmandan bazı fotolar

yıllarını üsküdara adamış zamanında çok gölcü bir oyuncu olan lakabıda deli atilla olan atiilla abimz

http://img164.imageshack.us/img164/3025/dsc0009hg3.jpg (http://imageshack.us)
Shot with NIKON D1X (http://profile.imageshack.us/camerabuy.php?model=NIKON+D1X&make=NIKON+CORPORATION) at 2007-07-30

soldaki malzemecimiz sağdakide sivassporda yönetici hemde bizim takımla ilgileniyor atkımızı gasp etti ;D

http://img110.imageshack.us/img110/4793/dsc0018ef5.jpg (http://imageshack.us)
Shot with NIKON D1X (http://profile.imageshack.us/camerabuy.php?model=NIKON+D1X&make=NIKON+CORPORATION) at 2007-07-30

murat emirduvif ve yalçın bend eeklenince daltonlar ;D

http://img61.imageshack.us/img61/1938/dsc0020ml3.jpg (http://imageshack.us)

Buda futbolcularımız daha yenı transferler olucak bazılarıda gittti ve gidicek burdan
ön sırada solda alper yanında 13 numaralı ertugrul yenı transfer ve seçkin abi

http://img408.imageshack.us/img408/9483/dsc0025gt7.jpg (http://imageshack.us)

Anatolia1908
31.07.2007, 13:18
http://img408.imageshack.us/img408/9483/dsc0025gt7.jpg

linki TIKLAYIN

BAŞARDIK
31.07.2007, 15:15
sanırım başkan bellı oldu

HAKAN ERDEMIR

kendısını sahsen tanımayız ama sıvasspor umuzda yonetıcıymıs sanırım?

bildiginiz bilgileri aktarırsanız tanımamızda yardımcı olursunuz _?

HAKAN ERDEMİR SİVASSPOR YÖNETİMİNDE.DOĞRUDUR KARDEŞİM.AMA RESMİ BİR BİLGİ AÇIKLANMADI SANIRIM.ARTIK KULÜPTEN BİLGİLERİ AKTARIRSIN BİZLERE.BAŞKAN OLDUYSA BAŞARILAR DİLERİM.

emir1908
31.07.2007, 16:08
işte dünki idmandan çektiğimiz fotorafların videosu http://www.uskudaranadolu.com/forum/index.php

Anatolia1908
31.07.2007, 23:39
http://www.youtube.com/watch?v=T8BoaGtD6K0

biz elimizden gelenı ardına koymuyoruz sıra sızde ..

Bu arada hakan erdemir suan tatılde oldugu ıcın bılgı aktaramamıstır sanırım..
Klubte durumlar normal gıdıyor onumuzdekı hafta kamp a gırcekler tekrar

Engin58
01.08.2007, 04:36
Elinize saglik cok guzel görüntüler .Saygilarimla...

emir1908
06.08.2007, 01:03
sitemız tekrar hızmettedir tüm sivaslıları bekleriz

www.uskudaranadolu.com

yigido_furkan
06.08.2007, 01:21
güzel olmus hayırlı olsun kardes yenı sıtenız

Anatolia1908
06.08.2007, 09:46
TRABZONDAYIM SUAN KARDESLER EGER MACA GELICEK SIVASLI KARDESLERIMIZ VAR ISE BANA ULASABILIR .. Tanıyan tanır bılen bılır bızı sırf uskudar-sivas kardeslıgınden dolayı bunu bıldırmek ıcın gırdım ınternete pazar gunu sivas macında denız tarafı kale arkasında ÜSKÜDAR YESIL BEYAZ ATKIM ıle olucam ..

Gelicek sivaslı kardeslerımızı agırlarım ...

KALIN SAGLICAKLA
ÜSKÜDARLI MURAT

üsküdaranadolu
08.08.2007, 20:48
s.a radyo yayınımiz sitemiz www.USKUDARANADOLU.com da hizmete başlamıştır..

emir1908
09.08.2007, 22:04
Radyoda Yarın Başarılı Futbolcumuz Haliti misafir ediyorum Saat:20:00 da Yayına Başlıyoruz Herkes Davetlidir

www.uskudaranadolu.com sağ tarafta radyo kısmına tıklayarak dinleyebilirsiniz

Ss--58--Ss
10.08.2007, 03:46
üsküdar anadoluya ligde basarılar dileriz...

Anatolia1908
17.08.2007, 08:51
http://img399.imageshack.us/img399/9748/skdarsenbizimhereyimizsvf8.jpg

Anatolia1908
24.08.2007, 11:02
ÜSKÜDARLILAR TRABZONDA

http://www.youtube.com/watch?v=s6RxhLTRX3Y

puar
31.08.2007, 08:34
bu arada soylemeden gecemeyecem fener macında üsküdarlı bir kaç arkadasta ordaydı onlarada teşekkür ediyorum sivassporumuzu yanlız bırakmadığıkları için.

emir1908
01.09.2007, 21:45
Doğrudur Kardeş biz geçen sene her maçta vardık isterdikki sayımız bir kaç değil en az 50 100 olsun ama daha ligimiz başlamadğı için organize olamadık inşallah beşiktaaş ve galatasaray kasımpaşa ve belediyue maçlarına

Anatolia1908
10.09.2007, 02:42
s.a cümleten..
uzun zaman oldu görüşmeyeli ..
bilindigi gibi 3.ligler bu hafta baslıyor
site adminlerinden bi ricam olucak ki bu takım hepimizin takımı ..
bu pazar guunu saat 15,30 da üsküdar beylerbeyı 75.yıl stadyumunda sezonun ılk macını kocaelı korfez bld ile oynayacagız bu macın davetını ana sayfada yazmamızı talep edıyorum acaba boyle bı ımkan var mı

ÜSKÜDAR ANADOLU SİVASSPOR - KÖRFEZ BLD
16 EYLUL 2007 15,30
BEYLERBEYI 75.YIL STADYUMU

TÜm Sivaslıları Takımlarını desteklemeye davet ediyoruz.
Unutmayalım bu futbolcular bızım futbolcularımız bızım kardeslerımız..

Bu sekılde bır haberı yayınlayabılırmıyız ?

Anatolia1908
10.09.2007, 20:45
s.a cümleten..
bu pazar guunu saat 15,30 da üsküdar beylerbeyı 75.yıl stadyumunda sezonun ılk macını kocaelı korfez bld ile oynayacagız bu macın davetını ana sayfada yazmamızı talep edıyorum acaba boyle bı ımkan var mı

16 EYLUL 2007 15,30

mac maltepe ilce stadına alınmıs beylerbeyı degıl düzeltiyorum . ayrıca arkadaslar yayınlıcakmısınız bısey yazın daa ?

EfsaneMermerbey
10.09.2007, 21:35
mac maltepe ilce stadına alınmıs beylerbeyı degıl düzeltiyorum . ayrıca arkadaslar yayınlıcakmısınız bısey yazın daa ?

yeni bir konu aç gardaş.2007-08 sezonu üsküdar anadolu gibi.

herkez daha iyi takip eder sizleri.her maçtan bilgiler verirsin ve herkez yorumunu yapar.nede olsa sitenin gülüsünüz...

dikeni trabzonspor:)

anadolu üsküdara başarılar dilerim

EyüphanAydın
10.09.2007, 22:39
daha iyi kulupleri alsak daha iyi olur örneğin istanbul ümraniyede benim kulubum çakmakspor.....

Ss--58--Ss
10.09.2007, 23:18
s.a cümleten..

16 EYLUL 2007 15,30

insallah bu macı kazanırız.basarılar üsküdar anadolu sivasspor.

EyüphanAydın
10.09.2007, 23:45
kardeş takım üsükdara başarilar

emir1908
11.09.2007, 15:46
daha iyi kulupleri alsak daha iyi olur örneğin istanbul ümraniyede benim kulubum çakmakspor.....

o dediğin klüp amatör;)

Anadolu Üsküdar 1908

ZYYZ
11.09.2007, 16:15
Kardeş takımımıza başarılar......

Anatolia1908
11.09.2007, 16:55
yeni bir konu aç gardaş.2007-08 sezonu üsküdar anadolu gibi.

herkez daha iyi takip eder sizleri.her maçtan bilgiler verirsin ve herkez yorumunu yapar.nede olsa sitenin gülüsünüz...

dikeni trabzonspor:)

anadolu üsküdara başarılar dilerim

diken falan yusuf BEN DE TRABZONLUYUM kardeşim ..
2-3 kişinin haraketleri anadolu birligini bozamaz ..

Ben Üsküdar için burdayım neyse ..
o dedıgın tpıcı aslında sızler acsanız ben macın bılgılerını yazdım bole bole mac varmıs gıdelım mı desenız daha cok talep olur .. biz az cok yabancıyız kardesım sizde biraz adım atın ..

SAGLICAKLA

yigidolar06
11.09.2007, 18:16
mac maltepe ilce stadına alınmıs beylerbeyı degıl düzeltiyorum . ayrıca arkadaslar yayınlıcakmısınız bısey yazın daa ?ÜSKÜDAR ANADOLU SİVASSPORA BAŞARILAR DİLİYORUM

emir1908
13.09.2007, 21:02
www.uskudaranadolu.com tekrar hizmete açılmıştır...

isyankar58_45
13.09.2007, 21:34
biz de işllh her fırsatta üsküdarla kardeşliğimizi türkiye ye duyururuz destekleriz için teşkkür ederiz

emir1908
16.09.2007, 21:23
Bugn maçımıza gittik takımızı destekledik ve maçı kazandık

Üsküdar:1 Körfez Bld:0

SivasLady
17.09.2007, 08:16
üsküdar anadoluyu tebrik ederim
ilk macta galibiyet elde etmisler
darisi diger maclara :)

puar
17.09.2007, 08:40
başarılar üsküdar anadolu lige galibeytle başlamak güzel.

Anatolia1908
17.09.2007, 10:51
MAÇTAN RESİMLER

http://img518.imageshack.us/img518/6011/grnt002uj0.jpg
http://img76.imageshack.us/img76/7811/grnt003sc5.jpg
http://img518.imageshack.us/img518/7470/grnt004ja8.jpg
http://img518.imageshack.us/img518/9288/grnt005mg2.jpg
http://img130.imageshack.us/img130/1562/grnt006lw1.jpg
http://img130.imageshack.us/img130/2143/grnt007gb3.jpg
http://img130.imageshack.us/img130/7826/grnt008cj4.jpg
http://img50.imageshack.us/img50/9864/grnt009ak3.jpg
http://img406.imageshack.us/img406/2840/160920071950is3.jpg
http://img406.imageshack.us/img406/1511/s5000090jr1.jpg

Otobus kalkmadı maca 50 dk kala onca ınsan arabalar ile tren ile geldi maça

Anatolia1908
17.09.2007, 10:55
MAÇTAN RESİMLER
FAZLA YER KAPLAMASIN DIYE BOYLE KOYUYORUMM TIKLAYINCA ACILIR RESIMLERR
http://img406.imageshack.us/img406/6281/160920071951cc1.jpg
http://img406.imageshack.us/img406/8930/s5000001xs1.jpg
http://img406.imageshack.us/img406/6599/s5000003sl7.jpg
http://img406.imageshack.us/img406/2775/s5000002dx6.jpg
http://img214.imageshack.us/img214/8323/s5000004ev3.jpg
http://img214.imageshack.us/img214/7568/s5000030yl2.jpg
http://img204.imageshack.us/img204/6706/s5000025ve9.jpg
http://img406.imageshack.us/img406/7277/s5000061ne6.jpg
http://img214.imageshack.us/img214/5896/s5000037pb7.jpg
http://img214.imageshack.us/img214/4042/s5000072ox7.jpg

Otobus kalkmadı maca 50 dk kala onca ınsan arabalar ile tren ile geldi maça

Anatolia1908
17.09.2007, 10:56
http://img214.imageshack.us/img214/2306/s5000090xq5.jpg
http://img214.imageshack.us/img214/144/s5000095bc2.jpg
http://img214.imageshack.us/img214/3979/s5000073tf8.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=cghojh3BLFo TAvsiyee edilir :)
http://www.youtube.com/watch?v=cJA2YIyxw9A ÇAMLICA MACA GDERKEN
http://www.youtube.com/watch?v=bvN6BhSsEDg TRENDEKİ ÜSKÜDARLILAR
http://www.youtube.com/watch?v=Sfq4qdsG9Xs tribun
http://www.youtube.com/watch?v=tHkkrkUWgYs tribun

BUNLAR DA VİDEOLAR

altuntas58
17.09.2007, 11:59
Üsküdar anadolusivasspora yeni sezonda başarılar dilerim inşallah bu sezon şampiyonluğa oynar

Anatolia1908
21.09.2007, 00:13
http://uskudarim.org/modules.php?name=News&file=article&sid=231

TIKLAYALIM LUTFEN

nazimgulturk
21.09.2007, 01:09
inşallah bi maçınıza gelicem kardeşim

puar
22.09.2007, 08:26
orhangazi deplasmanınında üsküdar anadoluya başarılar...

emir1908
22.09.2007, 16:22
Evet maçımız bursa orhangazi ilçe stadında orhangazi g.b ile biz istanbuldan 100-150 kişi geleceğiz orada bulunan sivaslılar varsa onlarıda maça bekleriz..

sivaslı_can
22.09.2007, 16:47
yiğido yapılan iyiliği unutmaz derdo ölümene gardaşıhhhh!

Ss--58--Ss
22.09.2007, 17:56
ÜSKÜDAR ANADOLU SİVASSPOR a BASARILAR DİLERİM.BU SEZON İNSALLAH ŞAMPİYON OLURUZ.

Ss--58--Ss
22.09.2007, 17:57
resimler mükemmel olmus ellerinize saglık...

emir1908
23.09.2007, 20:42
Orhangazi g.b :0 Anadolu Üsküdar:3

GuNaY
23.09.2007, 20:44

Deplasmanda farklı galip çok güzel bir sonuç :)
İnş bu performans ligin tamamına yayılır ;)

altuntas58
23.09.2007, 22:56
Üsküdar anadolusivassporun bu hafta aldığı farklı bir skorla
3 puan alması hepimizi çok sevindirdi başarılarının devamını dilerim

Ss--58--Ss
23.09.2007, 22:59
insallah hep böyle devam ederiz.üsküdar anadolusivassporu tebrik ederim basarılarının devamını dilerim.

SivasLady
24.09.2007, 08:08

Üsküdar Anadoluyu tebrik ederim
gidisatlari cok güzel insallah böyle devam eder

UTKUM_58
24.09.2007, 08:43
basarilar uskudar anadoluyaa insallah hep böyle devam eder.saygilarimla

imza:cilgin Viyanali

puar
24.09.2007, 08:47
bend bu maca zor demiştim gecen seneyi göz onune alarak rahat gecti üsküdaranadolu bu sonucla bu ligde ne kadar iddalı olduğunu gösterdi.

yigidolar06
24.09.2007, 11:50
ÜSKÜDAR ANADOLU SİVASSPORU BU DEPLASMAN GALİBİYETİNDEN DOLAYI KUTLAR.BU HAFTAKİ BEYLERBEYİ MACINDA BAŞARILAR DİLERİM

puar
24.09.2007, 12:02
üsküdar için derbi niteliğinde bi mac bu maca gitmeyi düşünüyorum eğer fırsatını bulursam gidecem inş.

emir1908
24.09.2007, 13:32
29 Eylül c.tesi günü maltepe stadında oynanacak karşılaşma herkesten allah razı olsun 2 de 2 yaptık inşallah 3 de 3 yapacağız

EyüphanAydın
24.09.2007, 13:35
KARDEŞ demek YÜREK demektir BİZ DE BU KARDEŞ takıma SAHİP çikalım başarilar Ü.ANADOLU

emir1908
28.09.2007, 22:37
Anadolu Üsküdar 1908-Beylerbeyi A.Ş
Tarih:29 Eylül Cumartesi
Saat:15:00
Stad:Maltepe

Anatolia1908
29.09.2007, 20:37
Orhangazi Bursaspor 0 - ÜSKÜDAR ANADOLU 3

(Geçtiğimiz hafta)

Bugun

Üsküdar Anadolu 2 - Beylerbeyi 0

3.haftaya da lider giren takımımız namaglup ve daha hıc gol yemedı..

BAŞARILARININ DEVAMINI DILERIZ

SALDIR ANADOLU

CAGLAYAN
29.09.2007, 20:44
BAŞARILARINIZIN DAİM OLMASINI DİLİYORUM ASIRLIK ÇINAR BİRGÜN LAİK OLDUĞU YERE GELECEKTİR!! BUNDA HİÇ KUŞKUMUZ YOK.

ceza_tolga_rep
29.09.2007, 20:50
başarılar üsküdar inşallah bize faydalı oyuncular yetiştirir alt yapımız mükemmel olur.

emir1908
29.09.2007, 21:12
Harika Oyun süper taraftar işte sonuç

2-0

SivasLady
29.09.2007, 21:45
üsküdar anadolunun bu gidisatina cok sevindim
insallah hep böyle devam eder

takimi ve taraftari tebrik ederim

1967_Dernek_Ayhan
29.09.2007, 22:22
TEBRİKLER ARKADAŞLAR... TEŞEKKÜR EDİYORUZ...

superglam
29.09.2007, 22:38
Helal olsun A.Üsküdara gercekten menmuniyet verici sonuçlar alıyor. bu yıl umarım 2.lige çıkar. Desteğimiz ANADOLUÜSKÜDARSPOR'a...

şampiyon58
29.09.2007, 23:06
slm kardeşim mecnun başkan iyinin ve doğru insanların inananların yanındadır üsküdar anadoluyuda böyle görmüştürki yanında bulunmuştur mecnun başkanın bağrına bastığı her takımı ve taraftarını herzaman kucaklamaya hazırız.

puar
30.09.2007, 18:22
helal olsun zirveye çıktı üsküdar başarılarının devamını diliniyorum.

Lxstany
01.10.2007, 21:49
Geliyoruz sıra gölcük'te....

emir1908
01.10.2007, 22:54
Gölcükspor-Anadolu Üsküdar1908
07 Ekim pazar
Saat:15:00
Stad:Gölcük İhsaniye

Yine Takımımızın Yanında Olacağız

yigido_furkan
01.10.2007, 23:00
ins bu macida kazanir Uskudar artik bu sene 2 sampionumuz olacak herhalde

Anatolia1908
02.10.2007, 15:34
saldır anadolu
100.yılında acılacak yıne şampiyonluk yoluuu..

Lxstany
03.10.2007, 00:03
inş dostlar inş. kısmetse bu sene şampiyon olucaz

nejmi58
03.10.2007, 01:14
Üsküdarda kiralik oynayan futbolcularimiz hangileri????

emir1908
03.10.2007, 10:55
Samet Maviş 11 de oynuyor
Burak Yuvacı 18 de yedek
İzzet Affetmez 11 de oynuyor

Ss--58--Ss
03.10.2007, 11:03
insallah bu sene sampıyon oluruz.üsküdar anadolu sivassporumuza basarılar...

emir1908
07.10.2007, 18:20
stada alınmadık gölcükte destek veremedik kaybettik 2-1

SivasLady
07.10.2007, 18:30

saglik olsun
haftaya telafih edersiniz
yinede iyi gidiyor takim :)

puar
08.10.2007, 08:55
evet sağlık olsun daha çok maclar var üsküdar bu guruptan inşallah çıkacaktır.

altuntas58
08.10.2007, 09:40

Sağlık olsun kardeşlerim futbol bu her ihtimali göz öne almak lazım neyseki her macın bir telafisi var haftaya bu kayıp puanı telafi edersiniz inşallah birde stada girmedik diyorsunuz neden girmediniz acaba???bizlerin duaları sizlerle olacaktır önmüzdeki maclarımıza bakalım

emir1908
08.10.2007, 14:50
2 otobüs üsküdardan yola çıktık gittik biletimizi aldık ama bilet satıyorlar stadda yeriniz yok diyorlar gölcüksporun 0 puanı vardı gerisini siz düşünün

yigidolar06
08.10.2007, 15:20
sağlık olsun aklıma gelmişti neyse telafi edilir başarılar dilerizANADOLU ÜSKÜDARA

emir1908
14.10.2007, 20:57
Anadolu Üsküdar :2 Yıldırım bosna :0

Mecnun Başkan Uğurlu Geldi

yigido_furkan
14.10.2007, 21:43
ii oldu 12 puanla lider Anadolu Üskadar inş. busene 2.lige cıkacaz

yigido Atilla
14.10.2007, 23:33
Helal olsun üsküdara cok iyi bir cikis yakaladilar ve istikrarli sekilde devam etmelerini diliyorum

puar
15.10.2007, 08:03
tebrikler hedefe hızla koşuyor üsküdar inşallah 2 ligede çıkar.

altuntas58
15.10.2007, 08:10
Üsküdar anadolusporu tebrik erderim yıldırım bosnayı 2-0 yenerek bu hafta iyi bir cıkış yakalamış bundan sonraki haftalardada başarılarının devamını dilerim yolunuz acık olsun

SivasLady
15.10.2007, 08:25
Anadolu Üsküdar :2 Yıldırım bosna :0

Mecnun Başkan Uğurlu Geldi

Üsküdar Anadolu`yu tebrik ederim
simdiye kadar aldiklari sonuclar cok güzel
insallah böyle devam ederler

http://img149.imageshack.us/img149/8449/skdarzz9.png

zaralım 58
15.10.2007, 08:58
Sivas anadolu üsküdar çok müthiş gidiyor bu hatda da galip gelerek 2.sıraya yükseldi

emir1908
15.10.2007, 11:14
Üsküdar Anadolu`yu tebrik ederim
simdiye kadar aldiklari sonuclar cok güzel
insallah böyle devam ederler

http://img149.imageshack.us/img149/8449/skdarzz9.png

2 deil lider geliyor lider

ya seve seve ya söke söke üsküdarım 2 lige

emir1908
15.10.2007, 18:34
Şehitlerimizi Unutmadık BAYRAĞımızı Astık..

Takımda Şehitler Ölmez Pankartı İle Sahadaydı..

http://img58.yukle.tc/images/2275Goruntu005.jpg

yigidolar06
15.10.2007, 20:19
tebrikler üsküdar anadolu sivasspora her hafta aynı tarife

HALIL
15.10.2007, 20:27
uskudar anadolluya basarilar onlar zaferleriyle bizi sevindiriyorlar arkadaslar kadronuzda hangi oyunculer var bizi bilgilendirebilirmisiniz

EyüphanAydın
15.10.2007, 20:51
az KALDI ÜSKÜDARDA GELİYO BEKLE YİĞİDİM BEKLE

samet yıldız
15.10.2007, 20:54
inş. süper ligde bir gün karşılaşırız
çetin bir maç olur

emir1908
16.10.2007, 13:36
www.tff.org dan bütün futbolcuları görebilirsin

puar
16.10.2007, 14:12
yaw kardeş bi gün üsküdar macınız izlemeye gelecem inş. merak ediyorum takımı gerçektende.

puar
16.10.2007, 14:16
valla şu guruptan beykozla birlikte 2 lige çıkmasını isterim çünkü üsküdaranadolunun yeri burası değil.

emir1908
16.10.2007, 19:07
İçerdeki Maçlar Maltepede dışardaki maçlardanda beykozda olucak.. fatih vefa stadında olucak. çekmecede olucak buna ek olarak kocaeli bursa ve zonguldakta maçlarımız olucak.

puar
29.10.2007, 07:30
D.Gençlerbirliği fırsat tepti: 0-0
TFF 3.Lig 4. Grup'ta Lider Darıca Gençlerbirliği evinde Beylerbeyi ile golsüz berabere kalarak puan farkı ile lider olma şansını kullanamadı. Bu sonuçla Darıca Gençlerbirliği puanını 14'e Beylerbeyi ise 12 puana çıkardı.

-4. GRUP-

Bursa Merinosspor-Zonguldakspor................. ...........( 0 - 0 )
Yalovaspor-Yıldırım Bosnaspor..................... .........( 3 - 1 )
Bilecikspor-Gölcükspor.................... .................( 0 - 0 )
Darıca Gençlerbirliği-Beylerbeyi.................... .......( 0 - 0 )
Beykoz 1908-Orhangazi Gençlerbirliği................ .......( 3 - 1 )
Körfez Belediyespor-Küçükçekmecespor.............. .........( 3 - 2 )
Orhangazispor-Lüleburgazspor................ ...............( 2 - 1 )

puar
29.10.2007, 07:30
Üsk. Anadolu - M.Kemalpaşa 0 - 0

emir1908
29.10.2007, 12:59
liderliğimiz sürüyor inşallah çıkacağız