Orijinalini görmek için tıklayınız : Rakamlara Göre Böyle Ya Sizce ? ? ?

AFK_SiVaSLiM
09.12.2006, 20:20
Süper Lig

Puan Durumu (Genel )
Sira _____________________O __ G _ B _ M _ A __ Y _ P
-* . _Sivasspor ____________17 _ 6 _ 4 _ 7 _ 17 _ 22__22

İç saha puan durumu
Sira ____________________O _ G _ B _ M _ A _ Y _ P
17._Sivasspor ____________8 _ 3 _ 1 _ 4 _ 8 _ 12_10

Dis saha puan durumu
Sira ____________________O _ G _ B _ M _ A _ Y _ P
5 . _Sivasspor ____________9 _ 3 _ 2 _ 3 _ 9 _ 10_12

İki gol ve altı Attigi Maclar Orani (UNDER )
Takım ____Yüzde
Sivasspor _%62.5

Üc Gol Ve Ustü Attigi Maclar (Over)
Takım ____Yüzde
Sivasspor _%37.5

Gollerin zaman aralıklarına dağılımı

1-15___%17.6

16-30__%23.5

31-45__%5.9

46-60__%17.6

61-75__%23.5

75-90__%11.8

İlk yarı gol dağılımı
Takım____Yüzde
Sivasspor %52.9

İkinci yarı gol dağılımı
Takım____Yüzde
Sivasspor %47.1

Iste Bu Istatistiklere Göre Sivassporun Rakamsal Performansi Gözler Onünde...

Ya Sizin Sahsi Düsüncenize Göre Yüregimizin Takimi Canimiz Sivassporumuz'un Performansi Nasil ?

(Not : Genel Puan Durumunda Maclar Henüz Tamamlanmadigi Icin Sivassporun Siralamadaki Yerini Yazmadim..)

SiVaSLi DoguLaBiLir Ama SivaSSpoRLu OLmaK BaSKaDir BasKa...!!!

1967_CLUB_10UR
09.12.2006, 20:39
GÜZEL BİR ARAŞTIRMA TEBRİK EDERİM SENİ.DIŞ SAHALARDA Kİ PUAN ALMAMIZ BİZİM EN ÖNEMLİ ÖZELLİĞİMİZDİ.BÜLENT HOCANIN TAKIMIN BAŞINA GEÇMESİYLE BİRLİKTE İÇ SAHA DA TOPLADIĞIMIZ PUANLARLAR DIŞ SAHA PERFORMANSINI GEÇTİK.

FurkaN
09.12.2006, 21:08
Ellerine sağlık gardaş güzel olmuş... ilk yarı fena sayılmaz ancak sıralamadaki yerimiz biraz endişe vermiyor değil...

Ertugrul
09.12.2006, 21:19
Emeğine sağlık AFK_SiVaSLiM güzel bir çalışma olmuş,
bülent hoca takımın başına geçtiği zamandan beri grafikler yükselişe geçti,
ikinci devre sıralamada da daha iyi yerlere geleceğiz inşaallah...
Sivassporumuz gönüllerin şampiyonu,anadolunun yıldızı....

AFK_SiVaSLiM
09.12.2006, 21:21
Ellerine sağlık gardaş güzel olmuş... ilk yarı fena sayılmaz ancak sıralamadaki yerimiz biraz endişe vermiyor değil...

Evet Musab Endise Etmemek Elde Degil Cunku 16. Takim Olan Trabzon Spor
(Su Anda Son 3 Takim Icinde) Aramizda Sadece 6 Puan Var Ve Gecmis Zamanlarda 1. Ligde Bursa Sporunda 42 Puanla 2. Lige Düstügünüde Unutmayalim. O Zamanda Aynen Böyle Maclarin Sonuclarini Tahmin Etmek Oldukca Zordu. Simdide Kimin Kimden Puan Alacagini Kestirmek Cidden Kolay Degil Ki Sivasspor Bu Yari Aldigi Puanlara Bakarsan Ic Sahadan Cok Dissahada Puan Toplamis Ve Bu Puanlarida Gercekten Saglam Rakiplerden Almistir Bunlarin Icinde Bjk -Bursa -Antep , Ic Sahadaki Fb Beraberligi Ve Trabzon Ve Ankaragücü Galibiyeti Gösterilebilir. Ama Puan Kaybettigimiz Maclara Baktigimizda Gencler Birligi- AnkaraSpor-Denizli Gibi Takimlardir.
Ve Sununda Farkinda Olmamiz Lazim Rahatca Arkamiza Yaslanip Mac Izleyecegimizi Düsünmek Bizi Yaniltabilir
2. yari Umarim Bizim Istedigimiz Sekilde Olur Ama Gercekleride Görmezden Gelmeyelim Derim...

Saygilarimla...

1967_CLUB_10UR
09.12.2006, 21:31
GARDAŞIM BU ARADA DA İMZAN YAKIŞMIŞ HAYIRLI OLSUN;)

AFK_SiVaSLiM
09.12.2006, 21:36
GARDAŞIM BU ARADA DA İMZAN YAKIŞMIŞ HAYIRLI OLSUN;)

Sagolasin Onur Yakistigini Biliomda Dostlardan Duymak Baskadir Baskaa :D

1967_DERNEK_MUSTAFA
09.12.2006, 22:10
görünen köy kılavuz istemiyo zaten her şeyi ortaya bir bir çıkarmışın ahmet kusursuz sağol

abdurrahim_58
10.12.2006, 00:16
Emegine saglık abicigim cok guzel olmus. Ama Sivassporumuz bu istatistikleri aşması lazım. İkinci yarı bu istatistikleri aşıp ligin korkulu rüyası olacagına inanıyor ve Sivassporumuza her iki kulvarda yanı hem ligde hem kupada basarılar diliyorum.

melih1
10.12.2006, 00:28
paylaşım için saolun iyi bir çalışma olmuş...sayıların dılıyle anlatmışsınız herşeyi

AFK_SiVaSLiM
10.12.2006, 12:03
Emegine saglık abicigim cok guzel olmus. Ama Sivassporumuz bu istatistikleri aşması lazım. İkinci yarı bu istatistikleri aşıp ligin korkulu rüyası olacagına inanıyor ve Sivassporumuza her iki kulvarda yanı hem ligde hem kupada basarılar diliyorum.

Kardesim Hepimizin Temenniside Bu yönde Zaten Umariz Dilegimiz Gerceklesirde Sivaslilar Olarak Sivasspor Sevdalilari Olarak Cok Daha Neseli Bir 2. Yari Seyrederiz...

1967_DERNEK_NAİL
10.12.2006, 15:58
tek kelimeyle süpersin gardaş bizle paylaşdın için teşekkür

1967_CLUB_MESUT
10.12.2006, 16:04
bence süper olmus canım gardaşım ellerine saglık sivasspor ilk yarıda fena değildi ama ikinci yarıda daha iyi olacak insallah

CoSaR
10.12.2006, 16:05
gardasım elıne sağlık cok guzel bır arastırma yapmısın ama ınsan uzuluyor boyle gorunce sıvassporu baksana mıllet ıc sahada ıyı olur bızz dıssahada ıyı sayılırız ınsallaha daha ıyı oluruzz

CÜSSKB-Aynur
10.12.2006, 16:27
Çok güzel bir araştırma, eline sağlık. İnşallah 2. sezon daha başarılı oluruz.

Bu arada bende imzanı çok güzel ve anlamlı buldum;)

GuNaY
10.12.2006, 18:09
Eline sağlık gardas güzel bir çalışma olmuş,
tahminimce ikinci yarıda kendi evimizde oynadıgımız maçlardan daha cok puan cıkaracagız, deplasman puanlarıda aynı bu sekilde kalırsa durumumuz baya güzel olacak...

AFK_SiVaSLiM
10.12.2006, 20:28
Çok güzel bir araştırma, eline sağlık. İnşallah 2. sezon daha başarılı oluruz.

Bu arada bende imzanı çok güzel ve anlamlı buldum;)

Insallah 2. Yari Daha Güzel Seyler Olur.

Tesekkürler Nilay Imzamin Anlamli Bulunmasi Kivanc Verici

Saygilarimla...

67_DERNEK_AKKIZ
10.12.2006, 21:20
ELLERINE SAGLIK AHMETT.
EMEGINE UREGINE ELINE SAGLIK COK AYDINLATICI BIR ARASTIRMA OLMUS..
BUNU BIZLE PAYLASMAN COK GUZEL SAOL.
IKINCI YARI UMARIM KENDI EVIMIZDE ALDIGIMIZ GALIBIYETLER BIZI UST SIRALARA TASIYACAK..

Flavio
10.12.2006, 21:28
Paylaşım için teşekkürler.Ellerinize sağlık.Şuanki durumdan daha iyi olabilirdik.Neyse bunuda şükür inşallah daha iyi olcaz.

özsivasli1903
10.12.2006, 21:37
iyi bir gösterge olmus....
sivassporun deplasmanda dah iyi orani var bu oran ic saha ve daha cok gol olursa ilk bese oynar bu sene sivas

albina58
10.12.2006, 23:20
Paylaşım için teşekkür ederim arkadaşım.
Yalnız benim görüşüme göre turkcell süper liginde analizlerden ve istatistiklerden çok,kent kulüp takımlarının bölgesel olumlu ve olumsuz etkenleri daha çok önemlidir.
Geçen sezon ilk devre sonu itibari ile istikrarlı bir çıkış yakalayan SİVASSPOR'umuz ne yazıkki kişisel çekişmelerin kurbanı olarak ikinci devreye başladı,sezon bitene dek biz taraftarların saçını başını yoldurdu.
Ancak bu sezon -geçen sezon ki ilk devre yaşadıgımız olumsuzlukları ilk 7-8 haftalık süreşde yaşadık ve ileride olası yaşayacagımız,kısır bir patronluk sorununu halletmiş bulunmaktayız.
Teknikdirektörlük koltuguna oturana dek BÜLENT UYGUN'un varlıgına karşı geliyordum ve yıkıcı bir unsur olarak bulundugu kanaatim vardı.
Teknikdirektör koltuguna oturdugu ilk gün itibari ile BÜLENT UYGUN'un bu görevde başarılı olacagını iddia etmiş ve başarılı olmak zorundadır demişdim.
Çünki süper ligde var olması için başarılı olmak zorundadır.
Günümüze geldigimizde hemen hemen sorunlarını halletmiş bir takımımız bulunmaktadır.Üç aşagı beş yukarı kadrosu oturmuş keza tribündeki taraftar destegi diger anadolu takımlarına nazaran üst seviyededir.
Bulundugumuz durum itibariyle başarılı olmamak için hiçbir neden yokdur.
Yeterki futbolcu kardeşlerimiz maçlara kendilerini iyi motive edebilirlerse rahat bir şekilde ilk devreyi üst sıralarda bitirebiliriz.

AFK_SiVaSLiM
11.12.2006, 10:30
Paylaşım için teşekkür ederim arkadaşım.
Yalnız benim görüşüme göre turkcell süper liginde analizlerden ve istatistiklerden çok,kent kulüp takımlarının bölgesel olumlu ve olumsuz etkenleri daha çok önemlidir.
Geçen sezon ilk devre sonu itibari ile istikrarlı bir çıkış yakalayan SİVASSPOR'umuz ne yazıkki kişisel çekişmelerin kurbanı olarak ikinci devreye başladı,sezon bitene dek biz taraftarların saçını başını yoldurdu.
Ancak bu sezon -geçen sezon ki ilk devre yaşadıgımız olumsuzlukları ilk 7-8 haftalık süreşde yaşadık ve ileride olası yaşayacagımız,kısır bir patronluk sorununu halletmiş bulunmaktayız.
Teknikdirektörlük koltuguna oturana dek BÜLENT UYGUN'un varlıgına karşı geliyordum ve yıkıcı bir unsur olarak bulundugu kanaatim vardı.
Teknikdirektör koltuguna oturdugu ilk gün itibari ile BÜLENT UYGUN'un bu görevde başarılı olacagını iddia etmiş ve başarılı olmak zorundadır demişdim.
Çünki süper ligde var olması için başarılı olmak zorundadır.
Günümüze geldigimizde hemen hemen sorunlarını halletmiş bir takımımız bulunmaktadır.Üç aşagı beş yukarı kadrosu oturmuş keza tribündeki taraftar destegi diger anadolu takımlarına nazaran üst seviyededir.
Bulundugumuz durum itibariyle başarılı olmamak için hiçbir neden yokdur.
Yeterki futbolcu kardeşlerimiz maçlara kendilerini iyi motive edebilirlerse rahat bir şekilde ilk devreyi üst sıralarda bitirebiliriz.

evet Hakan Abi Cok Güzel Dile Getirmissin Yani Basarili Olmamamiz Icin Bir Engel Su Anda Gözümüze Carpmiyor Tek Unsur Kaldi O Da Futbolcularimizin Uzerlerine Düsen Görevleri Eksiksiz Yerine Getirmeleri... Bunlari Basaramadigimiz Maclari Az Cok Hepimizde Seyretmisizdir Umariz Bu Maclar Sadece Gecmiste Kalir Ve Sivassporumuz Hakettigi Yerlere Ulasir...

Saygilarimla...

sivassss
11.12.2006, 11:13
BU TAKIM İLK YARIDA KAZANDIKLARI PUANLARI İKİNCİ YARIDA DA SÜRDÜREBİLİRSE BU SEZONU DA İSTEĞİMİZ YERDE BİTİREBİLİRİZ, İLK YARININ SON 5 HAFTASINDA ALINAN 10 PUAN BİZİ OLDUKÇA RAHATLATTI, İNŞALLAH İKİNCİ YARIYA DA İYİ BAŞLAYIP LİGİ İSTEDİĞİMİZ BİR YERDE BİTİREBİLİRİZ, İLK İKİ MAÇ GENÇLERBİRLİĞİ VE ÇAYKUR RİZE MAÇLARI ÇOK ÖNEMLİ...

FurkaN
11.12.2006, 13:13
İlk yarıda topladığımız puan kadar alabilirsek düşme korkumuz olmaz ancak 2. yarının daha zorlu olacağı aşikar inşaallah istediğimiz gibi sonuçlanır...