Orijinalini görmek için tıklayınız : Sivasspor Serveti Satmali !!!!!!!!

yigido Atilla
31.12.2006, 20:08
Servetle Adnan polat anlasmis sezon sonunu beklersen sivasspora bonservis parasi vermeden seni almak istiyoruz sunun surasinda 5 ay var hic bir klübe sakin imza atma seni Gs,de görmek istiyoruz . Servet Adnan polata siz isterseniz sezon sonu beklemek istemiyorum diyor adnan polat biz sivasspora para vermek istemiyoruz sezon sonunu bekle diyor imza atarsan GS ye gitme sansi kalmiyor !!!! Sivassporklübünün cikarlari icin Servetin 5. ay kalmasi mi yoksa sezon sonunda Gs,bedava gitmesimi iyi ??? yoksa iyi para veren klübe serveti göndermekmi....

yigido_furkan
31.12.2006, 20:23
bnce gs serveti almaz cünkü fbde oynamıs olması ayrıca fbdeyken dalga gecmelerinden dolayı taraftarın isteyecegini sanmıyorum servette gs gitmez bnce

yigido Atilla
31.12.2006, 20:33
bnce gs serveti almaz cünkü fbde oynamıs olması ayrıca fbdeyken dalga gecmelerinden dolayı taraftarın isteyecegini sanmıyorum servette gs gitmez bnce

NOT= Balic örnegini unuttun galiba kefen giyerim GS, formasi giymem demisti !!!! bir kac örnek daha vereyim, Hasan vezir, Tanju colak,Semih,

Bilmiyorum5
31.12.2006, 20:41
YIGIDO ATILLA DOGRU SOYLUYOSUN KARDESIM BEN CE ILK OLARAK SERVETLE 1 YILLIK SOZLESME IMZALAMAYI DENEYELIM EGER IMZALAMASSA SATALIM

yigido_furkan
31.12.2006, 20:52
NOT= Balic örnegini unuttun galiba kefen giyerim GS, formasi giymem demisti !!!! bir kac örnek daha vereyim, Hasan vezir, Tanju colak,Semih,

bnde sana serhat akın gs istemişti ama gitmemişti hasanı fener istemişti gitmemişti istisnalar kaydeyi bozmaz!!!!

FurkaN
31.12.2006, 22:19
Fnerli Galatasaray a gider o diğerine burda önemli olan Sivasspor'un menfaati Başkan'da söyledi Galatasaray'ın niyetinin sezon sonu olduğunu bu nedenle biz Manisa'ya verip para kazanmalıydık zaman geçmeden bu transfer yapılmalı...

duman58
01.01.2007, 01:49
ne feneri ne galatasarayi nede digerleri, en onemlisi tabiki sivassporun kazanci insaallah ne olursa olsun kim giderse gitsin veyahut gelsin sivas ve sivassporumuz icin en hayirlisi olur

sinan-58
01.01.2007, 08:14
servet gs ye giderse fb yede ayıp etmiş oluruz onlar adamı bize beleş veriyor bizde o adamı en buyuk dusmanlarına satıyoruz gs ye gitmemeli zaten şimdi paraları yetmez onların
ama ne olacaksa sivasımızın menfatine olmalı

1967_CLUB_BOZ
01.01.2007, 10:30
bence sivasspor yönetimi ve teknik heyet toplanıp yeniden bi düşünmeli satmalımıyız satmamalımıyızmı diye bence
önce kararlar belli olsun bütün heyet ve teknik heyetin düşünceleri görüşlere alınsın ondan sonra düşünsünlerr

erhan5834
01.01.2007, 15:06
Servetle Adnan polat anlasmis sezon sonunu beklersen sivasspora bonservis parasi vermeden seni almak istiyoruz sunun surasinda 5 ay var hic bir klübe sakin imza atma seni Gs,de görmek istiyoruz . Servet Adnan polata siz isterseniz sezon sonu beklemek istemiyorum diyor adnan polat biz sivasspora para vermek istemiyoruz sezon sonunu bekle diyor imza atarsan GS ye gitme sansi kalmiyor !!!! Sivassporklübünün cikarlari icin Servetin 5. ay kalmasi mi yoksa sezon sonunda Gs,bedava gitmesimi iyi ??? yoksa iyi para veren klübe serveti göndermekmi....

burda önemli olan sivassporun menfaati bence eğer böyle bir konuşma geçtiyse bence sivasspor önce sözleşme olmazsa serveti manisaya satmalı yoksa bedava gitmesi kulüp için pekde iyi olmaz hazır servete bukadar talip çıkmışken ama önce sivassporda kalması için çaba saefedilmeli...

musti1992058
01.01.2007, 16:00
o haber yalandır servet sivasta kalmalı

jettosivas
01.01.2007, 17:04
GALATASARAY BU GIDISLE KIMSEYI ALAMAZ PARASIZLIKTAN SERVETI ZATEN ALMAK ISTESE BILE AZIZ YILDIRIM VERDIRMEZ BENCE

BAYPİPO
01.01.2007, 18:02
gs veya manisa parayı veren bir kulübe hemen satılmalı sezon sonuna kadar bizde kalsa ne yazar önemli olan bvurada takımımızın menfeati arkadaşlar.... iyi düşünmek lazım

merkez-apo
01.01.2007, 20:13
bencede satmalı klubümüzün menfaatları için satılmalı.cimbom baya uyanık davranıyor

Ensar
01.01.2007, 20:30
Servet gibi Kaliteli ve kisa zamanda uyum saglayan adamin Sivasda kalmasi Cok daha iyi olur egerki liglerde yukarilarda kalmak istiyorsak .ama bize iyi bir forvet lazim sivasin yararini düsünenler ya simdiden satmali yoksa bu takimda kalmali asagilarda oynayan takim kadrosunu güclendirecegine satmasi yanlis kanimca

sivassss
01.01.2007, 20:32
yaw ben yine diyorum, galatasaray, servet'i almaz, galatasaray'da servet ayarında birçok futbolcu var, adamlar tolga seyhan'ı bile oynatmıyorlar, tomas-song ikilisi varken galatasaray defansında başka kimse yer bulamaz, ama bencede servet iyi bir fiyata bir takıma satılabilir...

talha58
04.01.2007, 19:50
Fnerli Galatasaray a gider o diğerine burda önemli olan Sivasspor'un menfaati Başkan'da söyledi Galatasaray'ın niyetinin sezon sonu olduğunu bu nedenle biz Manisa'ya verip para kazanmalıydık zaman geçmeden bu transfer yapılmalı...

sana katılıyorum musab58. ama eğer doğru istihbarat ise Servet'in sözleşmesinde 750.000 euro getirirse istediği kulübe gider diye bir madde varmış. Bu konuda bilgisi olan açıklarsa sevinirim.

1967_CLuB_MuRaT
04.01.2007, 21:50

Alternatif olarak Sözleşmeside uzatılabilir..Sonuçta kazanan Sivasspor olacak!

CoşkunÖren
04.01.2007, 22:45
Büyük düşünüyosak, uefa oynayacaksak ve gücümüz varsa bu tip topçuları elinde tutup yenilerini ilave yapıp 3 büyükleri hoplatacaksın.....Yoksa asansör takım olacaksak çok para verene satacaksın....

revenge58
05.01.2007, 05:20
transfer de son haftaya kalırsa olay biter ne 2 milyon usd hatta 1 milyon usd ye bile satılamaz o tarihte..bence bu hafta ya sözleşme uzatılmalı yada acil vestel manisaya satılmalı.en yüksek veren klüb 1.5 milyon usd...

OPERASYON
05.01.2007, 06:21

S.A Egerki yukardaki gibi bir olay zuhur ediyorsa servete yaziklar olsun...Sivassporla galatasarayin ne farki var insan rahat ettigi yerde omali ...Milli takimsa sivasspordan da gidiyor kendisine bir deger verilmis bunun kiymetini bilmeyecek kadar nankorse birakin gittsin ondan gelecek hayir Allahtan gelsin ...servet...hayrettin Hakki mehmet Ve ne kadar hos insanlar var Hayrettinde Milli takimda almayiz sen sivasspordasin diyorlarsa ozaman bir sey diyemem... Millet Parasini alamiyor buyuk takimlarda Galatasarayin durumuda belli malumunuz ne istiyorsun buldunda bulandiriyormusun Bizim tanidigimiz servet sen yurtdisina gidersen bu takimdan git yoksa kal bu takimda derim...Buyuk takimdan geldin...Gidersen Fenerbahcedeki durumu yasamayacagin ne malum...Bu takima gelen giderse kural konulmali bida alinmamali sivasin kapisi calinmamali Herkes haddini bilsin kendine gelsin.S.A

talha58
05.01.2007, 19:54
Alternatif olarak Sözleşmeside uzatılabilir..Sonuçta kazanan Sivasspor olacak!

Servet'in sözleşme yenileyeceğini sanmıyorum. Bizden büyük kulüplerin vereceği rakamlarla baş edemeyiz. Ayrıca futbolcular her zaman daha büyük takımlarda oynamayı arzu ederler.

svs_çapkın_58
12.01.2007, 21:23
Satmamalıdır.................. ............

58svs58
18.01.2007, 17:22
servet artık satılsın biz 17 maçta 2.5 milyon euro ödeyecek kkulüp değiliz

YÖRÜKOĞLU
23.01.2007, 14:47
BENCE BOYLE Bİ SACMALIK OLMAYACAK.CUNKU BU ADAM BİZİ SATMAZ.HEM DE SERVET ÇETİN GİDERSE BİZE 600 BİN EURO GETİRMEK ZORUNDA.GS 600 BİN EURO DEİL 60 BİN EURO BİLE BULAMAZ.SERVET ZATEN V.MANİSAYA 2 MİLYON EURO YA SATILACAKTI AMA SERVET ÇETİN V.MANİSA KULUBUYLE ANLASAMADI VE MANİSA KULUBUDE FRANSIZ BIR STOPERE İMZA ATTIRDI.

PRoFeSSioNaL
23.01.2007, 15:08
Size satmalı gelebilir ama bize asla!!!...
Sivassporda kalacak...

FurkaN
24.01.2007, 16:44
sana katılıyorum musab58. ama eğer doğru istihbarat ise Servet'in sözleşmesinde 750.000 euro getirirse istediği kulübe gider diye bir madde varmış. Bu konuda bilgisi olan açıklarsa sevinirim.

Bülent Uygun kendisi açıkladı eğer sezon sonunda giderse 650.000 euro getirip gitmek zorunda dedi yani ne olursa olsun Sivasspor kazanıyor...