Orijinalini görmek için tıklayınız : Petkovic Takima güven veriyor

yigido Atilla
29.01.2007, 13:56
Genclerbirligi macinda kiritik kurtarislari ile 3 puan almamizdaki en büyük etkensin .Tek kelime ile harikasin Petkovic kalecilik cok zor bir görev . Arkasinda hic kimse yok teke tek posizyonlarda, forvetin hatasini ortasaha düzeltiyor ortasahanin hatalarini defanstaki futbolcular düzeltiyor kalecinin yaptiginda hatayi hic bir Arkadasinin düzeltme imkani kalmiyor onun icin kaleci demek takimin yarisidir.Sahada Arkadaslarina ,Traftara Güven veriyorsun o kurtardigin 4 net gol pozisyonlarinla takima 3 puan kazandirdin süperligde gördük ne kaleciler var takimin kaderleriyle oynanyan ve takiminin mac kaybetmesine neden olan bir cok kaleciler var iyiki sen bizim Sivassporumuzun kalecisisin sana güveniyoruz ve cok seviyoruz Petkovic.....

PRoFeSSioNaL
29.01.2007, 14:00
Petkoviç seniii çok seviyoruzzzzzzzzzzzzzzz

Flavio
29.01.2007, 14:04
Gerçekten çok güzel demişsin gardaş.Petkoviç bir numarasın.Çok kritik kurtarışlara imza attı.Bu performansını sürdürse sırtımız yere gelmez.Servet'te gelince çok daha iyi olacaz.

tanju_58
29.01.2007, 14:12
Petkoviç milli takıma seçildi.bence bu onda büyük motivasyon sağladı

superglam
29.01.2007, 14:33
Petkoviç geldikten sonra Trabzon battı.. ne önemli bir kaleciymiş bunu trabzon çok iyi anladı.. Balili ne kadar sivasspor için önemli ise en az petkoviç te o kadar önemli bir futbolcu bence.. takımın bel kemiğini oluşturuyorlar.. Helal sana Petkoviç.. Bu ara havalara girip ben sivastan gideceğim demedi bu yönü ilede sağdık ve kişilikli bir insan olduğunu düşünüyorum. ne desek azdır... Sivassporda başarılarının devamını diliyorum..

_DuMaN_58
29.01.2007, 14:36
Sivasspor'a geldiği günden beri başarılı performansıyla bulunduğu yeri hak ettiğini kanıtlıyor. Bütün Sivaslıların gönlünden yer kazandı. Bu başarılarını devam ettirmesini bekliyoruz.

yasin_58
29.01.2007, 14:53
abi petkovic gerçekten mükemmel bi kaleci... inşallah jubile yapana kadar sivassporda kalır:)

ceza_tolga_rep
29.01.2007, 15:11
BEN NE DEMİŞTİM?DEDİKLERİM HEP ÇIKAR??
SİVASSPORUN SÜPER LİGE ÇIKTIĞI SEZON EN İYİ YABANCI TRANSFERİ PETKOVİÇ VE BALİLİDİR?
BENİM TRABZONDAKİ ARKADAŞLARIM ÇOK BÜYÜL Bİ HATA YAPTIK DİYOLAR,YENİ ANLADILAR?
ZATEN PETKOVİÇ AVUSTURYA MİLLİ TAKIMDA KALECİ??

yeşil_gürün_58
29.01.2007, 15:29
valla çok doğru arkadaşlar petkoviç bu hafta geröektende çok iyi bi maç çıkardı inşallah her hafta daha iyi olur.tabi biz taraftarlarda takımı yalnız bırakmıyalım ki form grafikleri ve motivasyonları yükselsin.herkese selam yeşil gürünlüüüü

mzfb_huseyin58
29.01.2007, 18:30
çok iyi kaleci gerçekten takımda en çok güven verenlerden birisi

1967_CLUB_ERDİ
29.01.2007, 19:09
PETKOVİÇ SÜPER ADAM YA
AZ GOL YEMEMİZİN NEDENİ

yigido Atilla
12.02.2007, 17:05
Macin her an kirilma noktasinda 3 tane yüzde yüz gol poszisyonlarinda rakibe gecit vermedi süperligde öyle kaleciler varki evlere senlik iyiki bizdesin petkovic bravo

OLCAY_58_AKKUS
12.03.2007, 09:32
Bu hafta petkoviç sarıyı görmek için adeta çırpındı.hakemin uyarmasına rağmen dinlemedi ve sarıyı görüp cezalı konuma düştü.sanırım milli maç dolayısı ile lige verilen arayı değerlendirip.Güzel bir tatil geçirecek.Yönetimin bu konuya el atması gerek.

35gürün58
12.03.2007, 10:33
Konu Petkoviç'ten (kaleciden) açılmışken bu hafta Ankaraspor karşısında Akın'ın oynayacak olması beni endişelendiriyor.
Harun'un akibeti ne oldu, bir ara serbest bırakılanların listesinde idi.
Halbuki Harun istikbali olan ve Akın'dan da iyi bir kaleci. Ankara maçında Harun olsa idi daha güvenli konuşabilirdim, Ancak Akın'ın olması beni kara kara düşündürüyor,

Gürünlü-58
13.03.2007, 20:47
Potkoviç sen bizim herşeyimisin

yigido Atilla
21.05.2007, 18:06
Petkovic Artik böyle uzuz sari kartlarla takimi yalniz birakma .!!!!! Macin 81 dakikasi 3-1 öndeyiz .Disari giden topa nicin dokunuyorsun biraksan top kendiliginden cikacak Takimi son 9.dakikada 10 kisi birakiyorsun . 3 degisiklik sansimizi kullandigimizdan kaleci yerine kaleye gökhan gecmek zorunda kaliyor.. Böyle ucuz kartlarla takimi yalniz birakmaya hakkin yok.Yönetim petkovici uyaracagindan süphem yok...

yigido_furkan
21.05.2007, 18:25
takım 3 1 önde dk olmus 81 topa daha niye elınle vurup ileri atıp sarı kart görüp atılırsın anlamıyorum. bu kadar olmaz bu sene petkoviç artık hatti asıyo bnce artık eskisi kadar takıma katkı saglayamıyoda2007 most impressive screensavers

myscreensavers.info

ASTALA VISTA
21.05.2007, 18:36
Genclerbirligi macinda kiritik kurtarislari ile 3 puan almamizdaki en büyük etkensin .Tek kelime ile harikasin Petkovic kalecilik cok zor bir görev . Arkasinda hic kimse yok teke tek posizyonlarda, forvetin hatasini ortasaha düzeltiyor ortasahanin hatalarini defanstaki futbolcular düzeltiyor kalecinin yaptiginda hatayi hic bir Arkadasinin düzeltme imkani kalmiyor onun icin kaleci demek takimin yarisidir.Sahada Arkadaslarina ,Traftara Güven veriyorsun o kurtardigin 4 net gol pozisyonlarinla takima 3 puan kazandirdin süperligde gördük ne kaleciler var takimin kaderleriyle oynanyan ve takiminin mac kaybetmesine neden olan bir cok kaleciler var iyiki sen bizim Sivassporumuzun kalecisisin sana güveniyoruz ve cok seviyoruz Petkovic.....

IYI HOS SOYLUYORSUNUZDA PETKOVICIN SORUNSUZCA DAVRANIP SIVASSPORU KAC DEFA YALNIZ BIRAKTIGINI UNUTUYORSUNUZ
SIVASSPOR DUSME MUCADELESI VERIYOR OLSA IDI GECEN HAFTA KIRMIZI KART GORDU SONMACTA SIVASI YALNIZ BIRAKTI
DEFANS FUTBOLCULARI PETKOVIC KADAR KIRMIZI KART GORMEDI
SEBEPSIZ YERE KART GÖREN FUTBOLCU PROFOSYONEL OLAMAZ
PETKOVIC SIVASIN OYUNCUSU DIYE HATALARINI GORMEMEZLIKTEN GELMEK OLMAZ
IYI KALECI OLSA TRABZON GÖNDERMEZDI
HAA BIRDE SUNU SOYLIM 8 KISI DEFANS YAPAN TAKIMDA HER KALECI VE DEFANS FUTBOLCUSU IYI GÖZÜKUR

SIVAS YÖNETIMI PETKOVICI GÖNDERMELI BENCE

KALECI AKIN PETKOVICTEN DAHA IYI

PETKOVIC ADI UZERINDE YABANCI DIYE BUYUTUYORLAR ONUN YAPTIGI HATALARI AKIN YADA AHMET MEHMET ISMINDE BI TÜRK KALECI OLSAYDI SEZON BITESIYE KADAR YEDEKTE OTURTURLARDI

ASTALA VISTA
21.05.2007, 18:41
Bu hafta petkoviç sarıyı görmek için adeta çırpındı.hakemin uyarmasına rağmen dinlemedi ve sarıyı görüp cezalı konuma düştü.sanırım milli maç dolayısı ile lige verilen arayı değerlendirip.Güzel bir tatil geçirecek.Yönetimin bu konuya el atması gerek.

PETKOVİÇ SÜPER ADAM YA
AZ GOL YEMEMİZİN NEDENİ

BIR TAKIM AZ GOL YIYORSA BU PETKOVICIN BASARISI DEGIL SIVASSPOR TOPLUCA DEFANSI IYI YAPIYOR OLUSUNDANDIR

kucukfırat
21.05.2007, 18:47
takıma seçilmesi petkoviçde ki en büyük etken

altuntas58
21.05.2007, 19:09
Sivassporu 10 kişi bırakarak riske sokmaya hiç kimsenin hakkı yoktur petkovic bunu hep yapıyor iki sezondur kartın olmadığı hafta varmı? varsada hakemin gözünden kacmıştır petkovice yönetim gerekli uyarıyı yapması ve hatırı sayılır para cezası vermelidir kendini sivassporun üstünde görüyorsa? aldanıyor zannedersem petkovic bir takımla anlaştı yoksa böyle sorumsuzlukları niye yapsınki?resmen kendini kovdurmaya uğraşıyor yanlış petkovic yanlış

ASTALA VISTA
21.05.2007, 19:09
takıma seçilmesi petkoviçde ki en büyük etken

BENCE AVUSTRALYALI OLUSUNDAN!!!!!!!!!!!

PETKOVIC LIG A YA DAHA IYI YAKISIR
SÜPERLIGIN FORMASI BIR NUMARA BUYUK GELIYOR

besiktas58
21.05.2007, 19:34

petkovic bizim kalemizde olmasaydi simdik biz 2 . ligin yolunu tutmustuk:rolleyes:

sinan-58
21.05.2007, 20:08

onun için trabzon gonderdiğine bin pişman demi yani