SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Teknik Direktör (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=28)
-   -   İsmail Kartal Kalbimizdesin (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=18100)

video58 21.04.2008 14:40

--->: İsmail Kartal Kalbimizdesin

Toplam 1 Eklenti Bulunuyor.
[QUOTE=superglam;352371]Mümkünse bir arkadaşımız 2.ligde şampiyon olduğumuz kadroyu verebilirmi.. Çok heyecanlı şimdi kimler var o kadrodan merak ediyorum..[/QUOTE]

KADRO BUYDU SANIRIM.UNUTMUŞUZ BİRAZ.EVET BU GARDAŞ.

yigidolar06 21.04.2008 14:42

-->: İsmail Kartal Kalbimizdesin

TARİHE GEÇTİ ÖLÜMSÜZLEŞTİ SİVASTA ADINI BİR YERLERE VERİLİR ARTIK SENİ UNUTMUYACAĞIZ HOCAM

casus84 21.04.2008 14:48

[QUOTE=video58;352380]KADRO BUYDU SANIRIM.UNUTMUŞUZ BİRAZ.EVET BU GARDAŞ.[/QUOTE]

[B][COLOR="Red"]Hahahaha çok komik yaaaa...bu muydu kadromuz şampiyon olduğumuzda :D :D

o zaman yabancı oyuncu hakkı varmıydı 2.ligte...anderson var resimde :D fran sergio var...arkadaşlar bulursam ben size göndermeye çalışırım..bide şunu söyleyeyim o resimdeki sadece muhammed ali kurtuluş şampiyon olduğumuz senenin kadrosunda[/COLOR][/B]

video58 21.04.2008 14:50

[QUOTE=casus84;352386][B][COLOR="Red"]Hahahaha çok komik yaaaa...bu muydu kadromuz şampiyon olduğumuzda :D :D

o zaman yabancı oyuncu hakkı varmıydı 2.ligte...anderson var resimde :D fran sergio var...arkadaşlar bulursam ben size göndermeye çalışırım..bide şunu söyleyeyim o resimdeki sadece muhammed ali kurtuluş şampiyon olduğumuz senenin kadrosunda[/COLOR][/B][/QUOTE]

TAMAM GÖZLÜK ALACAĞIM GARDAŞ YARIN.
HAY ANDERSONA:D

izmirliyigido 21.04.2008 15:31

İsmail Kartal, şimdide Bank Asya 1. Ligde Orduspor'u başarıdan başarıya koşturuyor. Göreve geldiği 2. yarı ile birlikte Orduspor 13 maçtır hiç yenilmiyor. İsmail KARTAL'ı belki ileriki yıllarda belki tekrar takımın başında görürüz. Başarılar hocam.

.

superglam 21.04.2008 15:43

--->: -->: --->: İsmail Kartal Kalbimizdesin

[QUOTE=yigido_furkan;352379]hatirladigim kadariyla veriyim kalede Yavuz yedek kaleciler Akin Vedat Defansta sagda Kadir solda Hayrettin defansin ortasinda Can Arat Hakki orta sahada Serkan Encetin Ertugrul Muhammed Ali. Gokhan Bozkaya Forvet Mehmet Yildiz ve Ufuk baska hatirladiklarim Serdar vardi Cetin vardi forvet eski kaptan sanirim Mahmtuttu tam hatirlamiorum bukadari hatirlayabildim[/QUOTE]

tşk kardeş ya hatırladım.. çok güzel artık süperligdeyiz. kimler geldi kimler geçti... Mehmet yıldız sonuna kadar sivasta kalmalı bence...

trafocu 21.04.2008 15:49

-->: --->: İsmail Kartal Kalbimizdesin

[QUOTE=yigido_furkan;352379]hatirladigim kadariyla veriyim kalede Yavuz yedek kaleciler Akin Vedat Defansta sagda Kadir solda Hayrettin defansin ortasinda Can Arat Hakki orta sahada Serkan Encetin Ertugrul Muhammed Ali. Gokhan Bozkaya Forvet Mehmet Yildiz ve Ufuk baska hatirladiklarim Serdar vardi Cetin vardi forvet eski kaptan sanirim Mahmtuttu tam hatirlamiorum bukadari hatirlayabildim[/QUOTE]
Mohammed Ali Kurtuluş bu ismi unutmak mümkün değil.

yeniceri_can 21.04.2008 19:13

değer verdiğim insanlardan biri.
Seviyoruz Seni

Divriği58- 21.04.2008 20:00

[QUOTE=casus84;352386][B][COLOR="Red"]Hahahaha çok komik yaaaa...bu muydu kadromuz şampiyon olduğumuzda :D :D

o zaman yabancı oyuncu hakkı varmıydı 2.ligte...anderson var resimde :D fran sergio var...arkadaşlar bulursam ben size göndermeye çalışırım..bide şunu söyleyeyim o resimdeki sadece muhammed ali kurtuluş şampiyon olduğumuz senenin kadrosunda[/COLOR][/B][/QUOTE]

AYRICA HAKKI DA VAR ...........

svs_çapkın_58 21.04.2008 20:09

İsmail kartal sayın hocamız kalbimizdesin hocam.

WEZ Format +2. Şuan Saat: 11:48.