SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Yiğido Gençlik (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=97)
-   -   Sivassporumuz'un Bursaspor Maçı Görüntüler.. (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=34086)

şarkışla 58 15.04.2012 22:38

Cevap: Sivassporumuz'un Bursaspor Maçı Görüntüler.

Her zaman destek tam destek helal olsun

kara 15.04.2012 23:07

[B] Ya şu taraftarımızda artık formalarla gelsin maça yiğido gençlik çekirdekçileri anladıkta bari siz yapmayın biliyorum varlığınız yeter orda ama güzel olur günlük kıyafetlerle maça gitmektense [/B]

migroArmis 16.04.2012 00:05

[QUOTE=58fil;781065][B] Ya şu taraftarımızda artık formalarla gelsin maça yiğido gençlik çekirdekçileri anladıkta bari siz yapmayın biliyorum varlığınız yeter orda ama güzel olur günlük kıyafetlerle maça gitmektense [/B][/QUOTE]

Bir yerde okumuştum tribün görselliği konusunda araştırılma yapılmış ve bunun sonucunda tribünde bir kaç renk ön plana çıkmış..Bunlar yeşil beyaz ve kırmızı..Yani bu konuda şanslıyız..Bizim tribünde bu forma ve atkı işi çok önemli..atkısız ve formasız gelmeyen yok gibi..Bunu fb taraftarıda yapıyor..Söylediğiniz konu çok önemli.Umarım bu konu tüm kardeşlerim tarafından dikkate alınır....

fatih585858 16.04.2012 00:43

[QUOTE=migroArmis;781079]Bir yerde okumuştum tribün görselliği konusunda araştırılma yapılmış ve bunun sonucunda tribünde bir kaç renk ön plana çıkmış..Bunlar yeşil beyaz ve kırmızı..Yani bu konuda şanslıyız..Bizim tribünde bu forma ve atkı işi çok önemli..atkısız ve formasız gelmeyen yok gibi..Bunu fb taraftarıda yapıyor..Söylediğiniz konu çok önemli.Umarım bu konu tüm kardeşlerim tarafından dikkate alınır....[/QUOTE]

Her kulübün, sizin gibi sağduyulu, saygılı taraftarlara ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Bu sitedeki yapıcı,saygı ve sevgi çerçevesindeki yorumlarınızdan dolayı sizi tebrik ediyorum.

serkan_ozcan58 16.04.2012 03:14

iyiki varsınız yiğido gençlik ve diğer gruplar çok güzel fotolar ama Allah aşkına sivasspor forması yok kimsede bir grup olarak size yakışmıyor ve teşvik etmesi gerekenler başta sizsiniz lisanslı ürünler kullanılsın yıllarca geri kaldık bu konuda malesef

gulaynaz 16.04.2012 07:34

Teşekkürler yiğido gençlik siz de olmasanız tribünler boş kalacak

4eylül 16.04.2012 09:16

dün bursa maçında nekadar hava yağmurluda olsa tribünlerin dolacağını tahmin ediyordum ama ne yazıkki 350 bin kişilik şehirde 4-5 bin kişiye oynamak insanı kahrediyor esnaf dediler cumartesi dediler peki bu pazara ne diyecekler ha onada yağmur diyecekler hani nerde seninle ıslandık yağan yağmurla korkum ney git gide ekran taraftarı oluyoruz yazık

burak58as553 16.04.2012 11:45

[B]Bu macta cok iyiydi taraftar..[/B]

eyupk 16.04.2012 15:43

bu sene cumhuriyet üniversitesini kazanırsam, yiğido gençlik taraftar grubumuzun yanında takımımızı desteklemeyi çok arzuluyorum.

hasanpolat44 16.04.2012 17:26

kardeşlerim o yağmurda gerçektende kale arkasını ordan maratonu hareketlendirmeniz çok güzeldi..

WEZ Format +2. Şuan Saat: 14:54.