SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Transfer (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=9)
-   -   Savunmaya Transfer... (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=34653)

58MUAMMER58 09.08.2012 03:41

Cevap: Savunmaya Transfer...

[b]egemen tipinde savaşçı stopr alınırsa bence çok iyi olur [/b]

vahit5834 09.08.2012 07:38

güzel güzel stopere şöyle top yapan biri olursa seviniriz emeği geçenlere tşk

59yigido58 09.08.2012 07:42

enaramo geldiyse sivas ilk sekize yine oynar kimsenin şüphesi olmasın arkadaşlar iskeleti bozulmadı çünki yine çok gol atarız ama defansın kendini toparlaması gerek çok atıp çok yiyoruz bu hastalığa bir türlü ilaç bulamadık.

Kokomo 09.08.2012 07:44

İŞTE BU !

Sonunda birisi dediğimi fark etti !

En büyük sorunumuz kesinlikle ÇOK İYİ bir YEDEK STOPER'DİR !

Navratil - Rajnoch tamam ama yedekleri olan Murat şu an için yetersiz, FATY ise hep dediğim gibi bize gelen en kötü yabancıdır ...

EneS ElmaS 09.08.2012 08:45

Bilica tarzında birini getirin ve ilk 4 garanti!

karahisarli 09.08.2012 09:29

savunma yeterli orta sahaya üst düzey defnsif oyuncu lazim kadirin yanina...

PETKOVİC 09.08.2012 10:02

Emre güngör antalyayla anlaşmadıysa alınabilir. Ayrıca keşke sağ beke samsundan ADEM ALKAŞİ alınsaydı gerçekten inanılmaz sağlam ve hücumda da çok etkili bir oyuncu. ama yönetim nerde onları göreceeekk. Ben burda ta nisan ayında Ferhat Kirazı alalım diye resmen yalvardım adamı haziranda bursa kaptı. gözümüzün önündeki futbolcuları göremiyoruz ya ben ona yanıyorum

teknik 09.08.2012 10:05

[QUOTE=karahisarli;799803]savunma yeterli orta sahaya üst düzey defnsif oyuncu lazim kadirin yanina...[/QUOTE]

işte doğru tespit.Savunma sıkıntımız bence orta saha kurgusundan kaynaklanıyor.Kadir M.Nas oynuyor.Kenarlarda sahte savunmacılar var.Eğet kanatlara gerçekten geri dönen ve savunmayı bilen oyuncular monte edersek o zaman sıkıntı kalmaz.Ya da üçlü orta saha ile oynayacağız ve çift santrafor deneyeceğiz.Bireysel anlamda defansımız ligin ortalamasının üstünde.

Besyo_cu 09.08.2012 10:15

[B]Geçen sezon bizim gol atmada, pozisyona girmede bir sorunumuz yoktu, tek ve en büyük sorunumuz kolay gol yemekti.

Bu sorunu gidermek için hiç bir şey yapmadık, bırakın ilk 11'i kadroya girmede zorlanacak Şaban ve Erhan Güven'i transfer ettik. Faty, Navratil, Rajnoch ve Murat AKÇA'dan biri ile yollarımız ayrılmalı ki bu isimde garanti Faty olmalı. Defansımıza hızlı ve oyun kurabilecek bir defans oyuncusu alırsak Avrupa Kupalarına katılacak bir takım oluruz ancak şu durumda geçen sezonki gibi ne kadar gol atarsak atalım kolay gol yeme sorunumuz yüzünden bir çok puanı kaybedeceğimiz gerçeği ortada.[/B]

Cley 09.08.2012 10:42

[QUOTE=58MUAMMER58;799794][b]egemen tipinde savaşçı stopr alınırsa bence çok iyi olur [/b][/QUOTE]

Bircok macı 11 kisi tamamlayamayız.

WEZ Format +2. Şuan Saat: 08:45.