SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Mersin İY 3-0 Sivasspor (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=35505)

58 SiVaSıM 58 24.01.2013 10:17

Cevap: STSL/Sivasspor-Mersin idman yurdu maçı tahm

mersinde nobre yok o yüzden bizi yenmeleri imkansız.nobre sayesinde topladılar puanları yoksa çoktan düşmüşlerdi.bu maı alıcağımızı düşünüyorum.kamil yedek olmalı bu maçta sercan 11de olmalı.Piechde mutlaka sonrada oyuna girmeli

mustafa_kavak58 24.01.2013 10:39

mert nobrenin olmamasi bizim icin büyük avantaj insallah bu maci aliriz

PoTt! 24.01.2013 11:52

[B]nobre bu maç yok nduka cok formda onu kitlediğimiz zaman beraberlik garanti ama beraberlik bize yetmez artık erman atıf ve kamil'in katkı yapması lazım takıma[/B]

58_babacan_58 24.01.2013 11:57

[B][COLOR="Green"]Kazanmaktan başka çaremiz yok, çünkü ligin dibiyle puanımız çok yakınlaştı ve haftayada fenerbahçe maçını hesaba katacak olursak kesinlikle puan veya puanlar almamız gereken bir maç ![/COLOR][/B]

Casanova Rasit 24.01.2013 13:03

[B]Rahat alirz.
Eze eze yeneriz ;)

[/B]

psychology58 24.01.2013 13:10

Geçen sene Erman'ın yıldızlaştığı maçta 5-1 gibi müthiş bi skorla geçmiştik Mersin'i ve ben o maçı tribünde izleme fırsatı bulmuştum :) Bu sene de tribünde olup takımı destekleyeceğim hemde daha kalabalık bi grupla :) Mersin den 3 puanla yolcu edeceğiz takımımızı Allah'ın izniyle

Ferhat06 24.01.2013 13:12

Hakem Bülent Yıldırım atanmış.

babapiton 24.01.2013 14:40

Mersin Maçında Nobre'nin cezalı oluşu bizim için büyük avantaj neredeyse %100 nobre üzerinden ataklarını gerçekleştiren mersin ileride büyük sıkıntı yaşayacaktır ilk golü attığımız taktirde maçtan 3 puanı rahat şekilde alabiliriz

Hakem [B]Bülent Yıldırım[/B],bu hakem şuana kadar [B]14 müsabaka[/B]mızda düdük çaldı bu maçlardan sadece[B] 2 galibiyet 4 beraberlik alırken 8'de malubiyet[/B] aldık ayrıca bu maçlarda [B]bize 40 sarı kart 2 kırmızı kart [/B]gösterirken hiç [B]penaltı çalmadı[/B],rakiplerimize ise [B]34 sarı kart 4 kırmızı kart[/B] gösterdi ve [B]1 kez penaltı verdi.[/B]

cemahmety 24.01.2013 14:43

Açıkçası ben bile bu maçtan çok hafta içi kupa maçında Fener ile oynayacağımız maçı düşünürken futbolcular nasıl bu maça konsantre olacaklar bilemiyorum, bu saatten sonra ligde ortalama bi durumumuz olacağı kesin gibi kupa maçları hele hele bu konuma gelmişken çok çok daha önemli

Abdullah DuMaN 25.01.2013 07:46

Zor bir maç olacak 1 farkla kazanırız gibi geliyor herşey oyunumuza bağlı mersin yaralı ama henüz bitik değil inşallah 3 puanla döneriz.

WEZ Format +2. Şuan Saat: 21:14.