SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Teknik Direktör (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Potansiyel Hoca Adayları... (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=38370)

kızıldağ 28.10.2014 09:33

Cevap: Potansiyel Hoca Adayları...

konu çok zamansız ve gereksiz carlos giderse yanında
Cicin ho yu ve Da costa yıda beraber gittigi takıma götürür

SenSetik 28.10.2014 09:33

[B]çok saçma!! şimdi bunları tartışma zamanı değil..bu takım düzelecek merak etmeyin...ama ne olursa olsun, sonuna kadar CARLOS !!![/B]

halilxx58 28.10.2014 10:30

"Bekara kari bosamak kolay" derler. Carlosu gönderelimde gönderdikten sonra daha mi iyi olacak?

Carlosu gönderdigimiz zaman Cicinho, Aatif, Da Costa gibi oyuncularda takimdan ayrilacak. Bu oyuncular Yilmaz Vural gibi, Hikmet Karaman gibi vizyonsuz hocalarla calismazlar. Yerlerinede kaliteli oyuncu alamayacak yönetim ondan sonra ver elini PTT 1. Lig!!

Mecnun Baskanin Roberto Carlosu uyarip yaptigi hatalari ikaz etmesi gerekir.
Suan icin yapilabilecek tek dogru sey Carlosa, Yönetime ve Futbolculara TAM DESTEK vermek!!

poyrazer5858 28.10.2014 10:32

sivasspor kötü oynasa hoca değişikliği isteyen arkadaşlara hak verirdik. ancak sivasspor bu sezon oynadığı bütün maçlarda üstün olan taraftı. tek sorunumuz forvetteki arkadaşların formsuzluğu, pozisyonları değerlendirememeleri. buda geçici bir durum. henüz ligin başındayız, bir kaç maçlık galibiyet serisi bizi tahminimizden daha iyi yerlere getirecektir.biraz daha sabır göstermeli, takıma bu zor zamanlarında her zamankinden daha fazla destek olmalıyız. benim takıma da carlosa da güvenim tam.

Turan 59 28.10.2014 11:00

Carlos,bizim sonuna kadar antrenörümüz.Herkesi duyarlı olmaya davet ediyorum.Burada amaç konu açmaksa;başka bir konu bulunabilirdi.

selahattin kip 28.10.2014 11:18

sevgili yiğidolar herkesin sakin ve sağduyulu.duygusal değil daha mantıklı düşünmesi gerekir.bir çok futbolcunun Carlos sayesinde Sivas a geldiği.geçen sene Carlos gidecek diye herkesin endişe içine girdiği GERÇEĞİNİ UNUTMAYALIM .Carlos ve futbolcularımızın büyük bir çoğunluğu kaliteli ve kişilikli insanlar öyle het hüt gibi laflarla küfür korkutmakla bu işler olmaz hangi devirde yaşıyoruz zaten böyle bir uslup ta yiğidolara yakışmaz herkeside DEMORALİZE eder benim acizane düşüncem bu konunun acilen kapatılmasıdır. SAYGI VE SEVGİLER

DoomsDay58 28.10.2014 11:20

Şu durumda teknik direktör değişikliğine gerek yok. Bülent Uygun'a yapılan Carlos'a da yapılmasın. Hocalara biraz süre tanınmalı koskoca Manchester United bile Ferguson'dan sonra Moyes'i getirip sezon sonuna kadar tahammül etti. Böyle tez canlı olmaya gerek yok. Hiç değilse 20. haftaya kadar sabredip bekleyelim takım bütün maçları da kaybedip 5 puanla dibe demir atmayacak ya

cılgınsivas58 28.10.2014 11:42

gelecekse de bülent uygun ya da hıkmet karaman gelir

sawyer5892 28.10.2014 11:44

hkmet karaman beğendiğim bir hoca ben de size katılıyorum bursa maçından umudum yok ama içerdeki eskişehir maçından galibiyetten başka bir sonuç olursa ne carlos kalmak ister ne biz kalmasını isteriz

sibur 28.10.2014 11:55

konuyu açan arkadaş aklını kendıne sakla bea..senın futbol cahılı oldugunu yazdıgın yorumdan anlamamk imkansız.sen o fikirlerini 4 duvar arasında senın gıbı dusunenler ile paylaş.görüntü kirliliği yaratmanın anlamı yok.Carlos bu durumu düzeltecek kapasıtede bır adam,varsın düzeltmesin kesınlıkle dusmeyız hükümet düşer SİVASSPOR düşmez,14 sırada da bıtırse ligi istikrar şart..

WEZ Format +2. Şuan Saat: 17:02.